Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon Boldog Húsvétot!

Kép

Timi!
Nagyon jó lehetett ez a gyerekmúzeum, Fanninak tök jól áll a szemüveg!
Mesélj majd az amerikai Húsvétról!
A térképen megnéztem, hogy merre vagytok.

 
 


Amerikai husvet:

Nagyjabol olyan mint nalunk, sonkaval, tojassal, friss zoldsegekkel.
Itt is festenek ugyanugy tojast, hasonlo szinekkel mint otthon, de azert a pasztell arnyalatok es a rozsaszinek, turkizkekek nagyobb hangsulyt kapnak.
Gyonyoru husveti deoraciokat lehet kapni, tojasok, nyuszik, csibik.
A gyerekeknek nyuszis vagy csirkes tojasos zacsiba teszik az ajandekot.(mint nalunk a mikulas zacsko).
Csak vasarnap van husvet, ma mar munkanap van.
Locsolas nincs, csak a magyaroknal.

Ugyanugy csokinyuszikat, tojasokat, jatekokat kapnak a gyerekek.

Husvet vasarnap elott, szombaton kis kosarkakba kell a tojasokat begyujteni -ez egy jellegzetes amerikai program(Easter Egg Hunting).El akartunk menni, de 10$ lett volna kettonknek es ezt egy kicsit sokallottuk 5 db muanyag tojasert.(Kb ennyit szedtek volna ossze a gyerekek es utana inkabb rohangasztak volna).

A sonkahoz meg visszaternek:
Elore meg van fozve, oriasi nagy, csak a sutobe kell tenni es ott sutni 2-4 oran at, fajtatol fugg.Lehet hozza kapni nagyon finom ontetet, ezzel kell locsolgatni sutes kozben.Ez mezes, fahejas valami, jo ropogos lesz tole a sonka teteje, ISTENI FINOM!!!!!!!!!!!!!!!!


Holnap mar megyunk haza, nagy kar, mert most kezdtuk volna fizikailag is jol erezni magunkat.
Persze a ket es fel evesek katasztrofalisan viselkedtek neha, de egyebkent nagyon szeretik egymast es aranyosak egyutt.

Es az a legrosszabb, h mivel Denver jo magasan fekszik, itt allandoan sut a nap(vagy havazik).Ezt nagyon konnyu megszokni, es sajnalom, h nem erre megyunk haza.

Termeszetesen mar hianyoznak az otthoniak.

KépKép


Sziasztok!

A fiúk (először Jack,majd John is elkapta) sajnos megbetegedtek, úgyhogy elmaradt a húsvéti kirándulás (persze nem volt kirándulóidő sem). Jacknél múlt hétfőn este kezdődött a lázas taknyolás, csütörtökön kezdett egy 3 napos antibiotikumkúrát, most már jól van, de volt 4-5 álmatlan éjszakánk.

Milyen jó lenne meghallgatni Timiék amerikai kalandjait élőben!!!
Mondjuk nálunk a Rádayn :wink: ... de mikor? Kérek időpontjavaslatokat!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 

 
 

Életjel:

Képzeljétek, épphogy hazaértünk múlt hét szerdán, pénteken már a László kórházban kötöttünk ki, ugyanis Fanni 6 óra leforgasa alatt olyan hasmenest és hanyast produkált, h kiszaradt.Valószínüleg rotavírus miatt, de majd csak csütörtökön lesz széklet eredmény.

Nagyon durva volt, ma jöttünk haza, de még gyógyulófélben van.
Sajnalom, h annak idején nem adattam be oltast ezellen.

Szerdan 13 kg volt, péntek éjjel 11kg, most 9,5kg.

Majd később jövök részletekkel.

KépKép


Jajj szegények!!!! :( :( :( :( :( :(
Gyógyuljatok meg gyorsan!!!!!

 
 


Hú Timi, sajnálom, gondolom Téged is nagyon megviselt, jó fáradt lehetsz. Gyors gyógyulást kívánok Fincsnek, remélem megjön az étvágya, és hamar visszaszedi a leadott kilókat.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Timi!
Hát ezek nem jó hírek, nagyon rosszul hangzik, úgy sajnállak Benneteket, ezt nagyon benyalta szegény kis Fanni. El sem tudom képzelni Bendegúz honnan tudna fogyni 3 kilót, így is vékonyka.:shock:
Gondolom le vagy Te is fáradva, de azért a fotókra kíváncsiak vagyunk ám!

Manka!
Húú, én nem tudom be tudom e vállalni ezt két gyerekkel tömegközlivel, kicsit elbizonytalanodtam, pedig szívesen mennék, de inkább beszéljetek meg valamit ami Nektek jó, mi meg megpróbálunk csatlakozni.

Mi megvagyunk, nekem mostanában nem volt kedvem írogatni, meg igazán semmihez, de lassan éledezek..

Gyerekek jól vannak, Saci sokat "dumál" már, leginkább az állatkáinak, meg azért nekem is persze. Nagyon jó kislány, alszik egész éjjel, reggel sem kel enni, általában álomban szoptatom meg 6-fél7 körül, hogy azért ne éheztesse túl magát, aztán durmol tovább. Este is szépen elalszik, és nappal sem panaszkodik sokat, jól elszórakoztatja magát. Még mindig csak szopizik, egyenlőre úgy néz ki ez elég is neki.

Bendegúz meg pont ma csapott olyan csapkodós, dühöngős hisztit, hogy a kádban kötöttük ki hideg vizes zuhanykezelésen. Amúgy meg egy olyan kis szeretetgombóc, annyira érzékeny, bújós és okos kisfiú, miért van ez a hiszti-dackorszak, ez kiidegel engem. Ilyenkor tök csődtömegnek érzem magam.

Réka!
Hogy vagytok? Eszeget már gyümiket Borcsa?

Panna!
Ti hogy vagytok? Nevet választottatok már? Mikorra is vagy kiírva?

Kriszti!
Gondolom dolgozol, meg tanulsz ezerrel. Nem is értem, hogy bírod.

Pár kép gyorsan.

Kép Kép Kép

Kép Kép Kép

A nyusziból kb. ennyi hiányzik azóta is, ennyire "édesszájú" a gyerekem, de csokinyulat vetkőztetni azt szeret.. :lol: Az utolsót csak azért mert annyira imádom amikor a lemenő nap így besüt a teraszunkra, és olyan szépen világítja meg éppen Bendegúzt.. :D

KépKép
KépKép
Márti
 


Hát nagyon durva volt tényleg.
Péntek délutani alvasból felébredt és onnantól kezdve ment a hasa, mint a vízfolyás.Meg kékesfehér lett a szája.Aztán amikor 1/2 7kor este sugárban lehányt, elindultunk a H.P.-ba.Ott is legalább 3* hányt(engem is), és a dokinő beutalt a Lászlóba.Még épp időben.A vére se folyt, mikor megszúrták.

A kórház fullon volt, majdnem mindenkinek ez volt a baja.Ennek ellenére minden elég gyorsan ment, le a kalappal elöttük.Elhatároztam, h írok is egy köszönő levelet, mert nagyon meg voltam velük elégedve.
A röhej, h a mellettünk lévő szobában a gimis osztálytársam kisfia feküdt ugyanezzel.Itt kellett találkoznunk.
Éjjel én voltam vele, reggel jött a Tomi, én hazajöttem aludni, fürdeni, kajálni aztán kora délután mentem vissza.
Csodálkoztam magamon, h még el sem sírtam magam.
Valószínüleg azért, mert annyira váratlanul ért a kórház ténye.

Hiába itattuk, hányt ki mindent, nem csoda, h itt kötöttünk ki.

Márti, jól néz ki a Sacika, még mindig nagyon cuki és hasonlít a tesójára, de annyira látszik, h kislányka.

Holnap folyt.köv.

KépKép


Sziasztok!

Hát eléggé haldoklik a topik.. :( Merre vagytok??

Timi!
Ez tényleg durván hangzik! Hogy vagytok azóta?

Mi megvagyunk, hihetetlen de Saci betöltötte a 4. hónapot. :shock: Eszméletlen gyorsan megy az idő, pikkpakk mindjárt elkezd majd mászni nekem a lakásban.. :lol:
Már egyre ügyesebben tartja magát hasonfekvésben, persze aztán elfárad és lehever inkább, de kicsit néha szivatom vele, hogy erősödjön.

Bendegúz mostanában megint sokkal jobban viselkedik, totál hullámzó ez a hisztikorszak, eszméletlen kiszámíthatatlanok. Mostanában sokkal szófogadóbb, és jópár dolgot amiken eddig ment a hiszti megtanult szépen kezelni. Persze nem ringatom magam hamis ábrándokba.. Meg azért vannak még mindig jelenetek.. :roll: :lol: De állítom használt a hideg víz is. Meg a szép szó legalább annyit. :D
Olyan aranyosakat mond néha, igyekszem is felírni, hogy megmaradjanak.

Manka!
Ti mostanában Pesten tanyáztok? Vagy otthon dolgozol még mindig a szüleidnél?
Döntöttél már ovi ügyben?
Én még elmegyek egy-két helyre azt hiszem. Igazából nincs nagy bajom azzal sem ahová tartozunk, és oda fel is veszik Bendegúzt, csak az, hogy az egyik óvónéni nyugdíjba megy, és új jön, aki ugye tök zsákbamacska. A másikkal aki kapja a kiscsoportosokat meg nem tudtunk beszélni, csak a vezetőóvónnivel, és nyílt napot meg nem tartanak. De azért lehet hogy még egyszer bepróbálkozok majd, hogy hadd ismerjem már meg, meg úgy meglesném, hogyan foglalkozik a gyerekekkel. Persze gyanítom, erre nem lesz lehetőség. :roll:

KépKép
KépKép
Márti
 


Sziasztok!

Én péntek óta dolgozom, úgyhogy nem sok időm van.Szerintem a sulit hanyagolni fogom.
Most még csak oktatás van, de az napi 8 órában.Holnap már teszt írás.Nagyon érdekes egyébként és tetszik, de nem egyszerű a check-in-esek élete, az biztos!
Hétfőtől meg a reptéren gyakorolunk.

Fannit most az apja hozza viszi bölcsibe.Jövő kedden is ő meg az anyu mennek az oviba nyílt napra.
Itt vegyes csoport van, nekünk megfelel.A bölcsi után talán nem lesz olyan nagy gáz.

Egyébként rendbejöttünk, kedd óta járunk újra bölcsibe.

Majd jövök valamikor képekkel.

KépKép


Timi!
Izgalmas lehet az új munka!
Főleg, hogy akkor elég sokat kell angolul beszélni, ugye?
Várjuk a képeket!
(addig is meglestelek Titeket az iwiwen, de szép menyasszony voltál! :wink: :D )


Márti!
De ügyes Saci! :D Hipphoppp már ketten fognak szaladgálni a játszótéren!
Őrület, hogy múlik az idő, Andris már szinte nagynak számít, itt a környezetünkben több baba is van. A faluban szinte versenyeznek az anyukák, kinek van több bébije, úgyhogy hatalmas a felhozatal. :shock: Pedig Andris is nemrég született, nekem legalább is úgy tűnik. Meg a két és fél év az olyan kevés, nem? Csoda, hogy ennyi mindent megtanultak ezalatt.

Mi Lili balettelőadására készülünk, állandóan órákig tartó próbákkal. Keden-szerdán lesz, a Hófehérkét adják elő, ő virág lesz és mókus. Szerintem szépen csinálja. Remélem az előadáson is menni fog.
Egyébként megint nagyon profi minden, teljesen olyan, mint egy igazi színház.

Amúgy én is dolgozom, sokat készulök az óráimra, meg házikat javítok. Nagyon szeretem, de azért fárasztó is.
Most bejött még egy munkám, egy eu-s pályázat. Sose csináltam, egy kicsit izgulok miatta.

 
 


Sziasztok!

Hát igen, kicsit lelassult a topik, olvasni több időm van, mint írni.

Márti, olyan jó, h Saci már ekkora, egyre könnyebb lesz vele is.

Ayse, Te se lehetsz akkor túl friss és kipihent.
Izgis ez a ballett előadás, biztosan jól fog sikerülni.
A dicséretet köszi, azon a képen 25 v 26 hetes terhes voltam.

Panna? Christi? Réka? Hogy vagytok?

Ma meg holnap nem dolgozom, aztán vasárnaptól kezdődik a hivatalos munka, eddig csak a tanfolyam volt, de az napi 8 órában.
Nekem nagyon tetszik a munka, persze még semmit nem tudok,nagyon sokat kell tanulni, de már vettem fel utasokat és tegnap egy kiskutyát is.:)
Az is jó, h emberek között vagyok és lassan visszarázódok a gyereken túli életbe is:)))).Azért hiányzik a Fannika egész nap.
Sokat kell angolul beszélni, ami nem is baj, legalább fejlődik.Egész évben nem pofáztam annyit angolul, mint ezen a héten.Denverben is többet beszéltünk magyarul.
Eddig csak jó fej utasokkal találkoztam, de a régiek már tudják, h jön a nyár és ezzel együtt a bolondok háza.

Persze Fanni beteg lett, ráment a nátha a fülére, úgyhogy anyósom jött rá vigyázni.

Megyek a lakást rendbe tenni meg főzni.


De előtte pár kép:


Kép

Kép ők voltak a potyautasok


Kép
boxik

Kép


Kép így kell viselkedni vásárlás közben a próbafülkében Kép tesók, unokatesók

KépKép


És Te Manka?

KépKép


sziasztok!

Timi, Mérti szueprek a képek!
Milyen nagyok már ezek a gyerekek!! Már nincs semmi babás a fotókban.. kivéve Sacit :D nagyon édes, és hasonlít Bendegúzra!

Velünk az van, hogy mára voltam kiírva, de egyelőre nem jön a kisfickó, ami csak azért kár, mert az első császár miatt nem hagynak túlhordani, tehát ha nem indul meg magától, akkor hétfőn befektetnek :?
Ehhez túl sok kedvem persze nincs, ráadásul akkor megint császár lesz, pedig reménykedem a természetes szülésben.
Úgyhogy drukkoljatok :)

Kép

Kép
 
 


Panna, hol is kellene szülnöd?
Egyébként hihetetlen, hogy elment megint az idő!

Holnap esős idő lesz, úgyhogy drukkolok!!!!!

KépKép


Nem bírtam magammal és csináltam egy új stickert :D

Panna , mi újság Veletek?

KépKép


Timi :)
Szent Imrében..
és még mindig semmi :(
talán a viharos idő meghozza gyümölcsét :)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Életjel.....
Tanulás ezerrel,van mit... :roll:

Timi :lol: Gratula előre is az évfordulótokhoz!:)
a gyerkőcök édesek együtt!
Nekem is inkább csak olvasni van időm,mint írni,az is ritkán....Bencinek nyomulnak kifelé a hátsó rágófogai alul,szenvedünk pár napja.
Én jobban,mert rengeteget kéne tanulnom,és valahogy mindig közbejön valami,amikor eltervezem hogy görnyedek a tételeim fölött.....

Ppanna!
Bár lehet hogy már nem olvasod,de megy a drukk!!!!!!!!!!! :D

Márti!
Hol vagytok??? Ovival mi a helyzet?Saci már igazi"nőcis"!:) asszem lesz pár fickó,aki "megdöglik" majd ezért a hatalmas,gyönyörű kék szempárért,és a bűbájmosolyért!:)


Ayse,Manka?

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Jövök a jó hírrel :D :D :

Megszületett Panna kisfia 0 óra 15 perckor, Áron baba 3350g és 57cm.

Sok-sok boldogságot kívánok!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 


Én mostanában nem vagyok valami jó passzban :( , majd jövök ha alakulnak valahogy a dolgok.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 


Panna!
Gratulálunk!!! Minden jót, sok boldogságot kívánunk Nektek!!


Manka!
Köszi a hírt! :)
Háát én sem vagyok csúcsformában mostanában.. :(

Cristi!
Ovi téren még nem döntöttem. Talán a héten eldöntöm hova iratom be Bendegúzt.
Jó tanulást!

Timi!
Biztosan élvezni fogod a munkát! Képek helyesek nagyon!
Tesóddal nagyon hasonlítotok!

KépKép
KépKép
Márti
 


Panna, Gratulálok, minden jót kívánok nektek!!!!! :D

Márti, Manka nem hangzik túl jól, amiket írtok!Remélem ha már végre hosszútávon is napsütéses tavaszunk lesz, akkor már jobb lesz a kedvetek.

A munka nagyon tetszik még mindig,minden napra vannak érdekességek és talán már egy fokkal magabiztosabb vagyok.De még nagyon sokat kell tanulni, gyakorolni.
Ez a részmunkaidő kifejezetten kellemes.Eddig csak délutánonként dolgoztam.
Egyébkét elég furcsa visszaszokni abba a közegbe, ahol nemcsak a gyerek a téma.Elszoktam teljesen a munkahelyi viccelődésektől meg az egész feelingtől.Ez hülye szó, de ide illik.

Pénteken délelött megyek Fannival a leendő ovijába, lesz egy másfél órás "játszóház" az újaknak.Kíváncsi leszek, hogy fog neki tetszeni.
Szerencsénk van, mert innen a telepről jó pár ismerős gyerek kezdi meg ősszel az óvodát.

Manka, a cégetek bp-i székhelye elég közel van a mi gyerekorvosi rendelőnkhöz. :D

KépKép


Sziasztok!

Panna!Gratulálunk,és nagyon sok boldogságot kívánunk nektek Áron babához!!!!!

Megyek is,ma nekem sincs tól jó hangulatom!
Pusza nektek!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Ayse, hogy sikerült Lili balett produkciója?

KépKép


Panna!
Szívből grtulálunk és sok boldogságot kívánunk!


Akkor végül is nemindították, az időpontból kiindulva :roll:

Timi!
Akkor jó volt ez a fotós emlékezés, hozott egy új stickert! :wink: :D
(én nem vettem észre, hogy várandós voltál)
Jó, amiket a munkáról írsz!
Én is egyre jobban visszaszokom, nagyon élvezem a munkám, imádok tanítani.

Egy gond van, hogy állatira kimerít ez az életforma így, volt egy 3 hetes torokgyuszim, most egy jó kis nátha-köhögéssel küzdök. :(


Lili előadása szuper jó volt, nagyon jó jelmezek, díszeletek, igazi nagy varázslat! Lili nagyon ügyes volt, a karban elől középen táncol.

A szülők viszont megint kitettek magukért. Volt veszekedés, hogy meghajolhatnak-e a kicsik az előadás után, vagy nem, ráadásul elég éles hangnemben. Szerencsére ez nem a mi szereposztásunkban volt, de számomra hajmeresztő...

Andrisnak mondtuk a második előadás reggelén, hogy ma is megyünk megnézni Lilit. Erre ő:
- Nem sitejüjt? :lol:

Manka!
Jobbulást a bajodra, bármi legyen is az!
Mi tehetünk valamit?

 
 


Ayse, miért ne hajolhattak volna meg a gyerekek a darab végén????

Andrisnak jó humora van!!!

Az esküvőnkre igyekeztem olyan ruhát választani, amiben nem annyira feltűnő a hasam.Nem is volt túl nagy, így aki nem tudta mi a helyzet, fel se tűnt neki.Meg inkább az esküvő után kezdtem szépen hízni.
De azért az esküvői ruhások nem voltak restek olyan darabokat ajánlani, ami kifejezetten kismamáknak valók.Na ezekben úgy néztem már akkor ki mint egy viziló. :D :D
Úgyhogy a vége az lett, h varrattam a ruhát.



Fannival ma megyünk vissza szemészetre, kíváncsi vagyok mi lesz a következő lépés, erősebb dioptria vagy takarás..........
Olyan cuki, már egy jó hónapja megkérdez mindent, h szabad-e.
Megnézhetem?Megehetem?Megfoghatom?
Néz rám a nagy szemeivel a szemüvege mögül és olyan édesen felviszi a hangsúlyt. :D

KépKép


Ppanna!
Gratulálunk Áron babához! Jó egészséget és sok boldogságot kívánunk Nektek!

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


Réka!
De jó téged is látni errefelé!:) Hogy vagytok?

Jövőhétre kérnék egy kis drukkot....hétfőtől kezdem az írásbeliket.... :roll:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Ok, Cristi:)+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép


Cristi!
Én is drukkolok!++++++++++

Manka!
Hogy vagytok?

Réka!
Veletek mi újság? Mászik már Borcsa?

Timi!
Mit mondtak a szemészeten?
Hogy tetszett az ovi Fanninak?

Bendegúz nagyon élvezte amikor mentünk ilyen játszódélutánra az oviba, de mostanában megint annyira anyás, nem tudom hogy lesz ez az elválás ősszel.. :roll: :roll: Engem tuti nagyon meg fog viselni.. :roll:

Bendegúz is iszonyat aranyosan dumál, ő meg mostanában mindenért bocsánatot kér, (olyanért is amit mondjuk én csináltam rosszul.. :lol: ), hogy "ne haraguuudj, hogy.." vagy "bocsánat, hogy kiabáltál velem anya" :roll: .

Saci uzsira kap már gyümölcsöt, egyébként még csak szopik, bár lehet hogy lassan kevés lesz neki, mert most leállt a hízása. Amúgy sokat dumál, iszonyú aranyos, mindig vigyorog, és tegnap átfordult hátról hasra többször is, igaz a keze beszorul neki, és szegény onnantól csak vergődik. Majdcsak megtanulja.

Timi!
Jó az új vonalzód. Erről csak annyit, hogy mi elfelejtettük az évfordulónkat..elég gáz hogy én is, anyósom hívott fel telefonon, hogy gratulál..kérdeztem, mihez?? :shock: De még sokkal gázosabb, hogy Laci is, és őt én emlékeztettem este.. :roll: :oops: Bántotta is a dolog.

Ppanna!
Várjuk ám a fotókat Áron babáról!! Hogy vagytok?

KépKép
KépKép
Márti
 


Cristi!
Én is nagyon drukkolok holnap!DRUKKSRUKKSRUKK!
Majd mesélj, milyen volt, miket kérdeztek (magyar, töri), a matekot úőgysem érteném! :lol: :oops: :oops:

Timi!
Múlt hétfőn (ápr. 28.), nem suhantatok át autóval a Királyhágó téren a délelőtti órákban. Mintha Fanni arcocskáját láttam volna az autó ablakában és egy szőke nyuka ült mellette.

 
 


Boldog Anyák Napját!


Kép

 
 


Ayse, de kedves Tőled ez a kis köszöntés!
Én is mindenkinek boldog anyák napját kívánok!
Sajnos nem minket láttál akkor hétfőn.Fanni bölcsiben volt én meg itthon takarítottam a szabadnapomon.Meg aludtam.Elég fárasztó még dolgozni is, pont úgy érzem magam, ahogy fentebb írtad.

Szemészet:mindent rendben talált a doktornő, maradt ugyanaz ami eddig is volt.Tornáztatni kell a szemét, adott egy feladatot, hogy azt gyakoroljuk.Egy 3 ágú villa van egy lapon és a kezét úgy kell beállítania, hogy az ujjai a villák irányába mutassanak.(Értelmesen írtam le?)

Márti megértem az elválással kapcsolatos aggodalmaidat, nekem is iszonyat volt, már nyáron el kezdtem stresszelni magam a novemberi beszoktatáshoz.De aztán szerencsére jól alakultak a dolgok.Persze 2 hétig minden nap sírt Fanni.Még most is előadja néha reggelente, hogy "nem akajok bölcsibe menni".
Nagyon nem hat meg, mert mikor már az autóban ül semmi baja nincsen.
Nem azt mondom, h imád ott lenni-furcsa is lenne, de jól érzi magát és szereti a gondozónőket is, ad nekik puszit mikor délután elhozom.(Fanni alapvetően nem egy puszilkodós gyerek).

Saci nagyon ügyes a forgolódással.Milyen gyümölcsöt kapott eddig?

Évforduló:hát tavaly asszem mi is elfelejtettük.
Remélem idén elmegyünk végre vacsorázni.Én szeretnék valami jó kis olasz étterembe menni.Nincs ötletetek?

Tesóm 24 nap múlva szül, beindítják neki a 38. héten május 28.-án reggel 6kor.
Hogy miért? Állítólag azért mert ez is nagy baba lesz mint a tesója és nem akarnak még két hetet ráhúzni.Már alig várja, minden baja van, nem kap levegőt.

Anyukám megy hozzá, vicces lesz ha én fogom becsekkolni vagy beszállítani, ugyanis aznap dolgozom.

KépKép


Sziasztok!

Csak gyorsba jövök: Magyaron túl vagyok,könnyűnek éreztem,kb 4 est várok....
A matekon is túl vagyok,az már kicsit erősebb volt(nekem legalábbis) egy két feladatot kivéve,ahoz elég volt az általános iskola 7.osztályos tudás is....de 2es lesz remélem....
Még holnap töri,jövőhéten meg a többiek...biológia(az egyetlen amitől nem parázok :),földrajz,stb......
Jók legyetek,majd írok még,amint tudok!

Puszi!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Azért néztem be mert kíváncsi voltam mi újság az éréssel:-), de ezek szerint minden jól ment.

Megyek lassan Fanniért, de előtte feltankolok egy óriási koffeinbombával a mekiben, mert mindjárt elalszom.ma 6-ra mentem, ez egy finom hajnali 5 órás kelést jelentett.

Többiek?

KépKép


Criti!
Én is sokat gonoltam rád!
Továbbra is megy a drukk!

Timi!
Anyukád becsekkolása :)

(Utólag is :oops: ) Boldog Névnapot!

Az elválástól én is félek, most nehezebben megy, mint Lilinél. :shock:

 
 


Sehol senki!

Ayse, köszi:-)

Fanni megint beteg, basszus már az 5. Augmentin kúrát csináljuk azóta mióta bölcsibe jár.
A doktornőnk azt mondta, h azért ne essek kétségbe, annyira nem erős gyógyszer.
:twisted:
Azért elviszem egy kivizsgálásra, h nem defektes-e az immunrendszere.


Múlt hét péntek óta beteg, majdnem 5 napig lázas volt, hurutosan köhög, ment a hasa és kétszer hányt is.De tök jó fej volt, mindkétszer szólt, h hánynia kell.
A sok éjszakázástól hulla fáradt voltam , főleg a munka mellett!

Most már éjszakára se kap pelust, kezdi megszokni, persze bepisilt már, de pl ma hajnalban 4kor felkelt, szólt, h pisilnie kell.

Többiek hogy és hol vagytok?????????????

KépKép


Jobbulást kívánunk Fanninak!!! Szegény! :? :? :?

Mi készülünk Lili szülinapi gyerekpartijára, most hétvégén lesz. Aztán ott vna a főiskolai félév vége. A szorgalni időszak véget ért, már csak egy-két zh iratás, és vége is a félévnek. Hihetetlen! :shock:
Esélyem gyakorlatilag nulla arra, hogy álláshoz jussak itt.
Elég vacak is a kedvem emiatt. Egyre jobban szűkülnek be a lehetőségeim (pedig 3 diplomám van). Asszem kellene tanulnom még valamit, de tanácstalan vagyok, mi is legyen az. Próbálom magamelé képzelni a héköznapokat, hogy miben érezném jól magam, de egyszerűen nem tudom :? :? :?

Cristi!
Mizujs az érettségivel?

Manka!
Jobb kedved van már?

Panna!
Hogy telnek az első hetek?

Márti/Réka!
És a Ti napjaitok?

Timi!
Be csekkoltad már Anyukádat? Még mindig tetszik a munka? Repülőgépre fogsz ülni? Ciprusi járatokat szoktál csekkolni?
Apukám ott dolgozik, nyáron mi is meglátogatjuk! :wink: :D

 
 


Ayse, milyen torta lesz Lili zsúrján? És milyen kaják?
Biztosan megint sokféle játékkal készültük, majd várjuk a fényképes beszámolót.

A főiskolán Te csak óraadó tanár vagy?Miért nem vesznek fel teljes állásba?

Anyukám csak június 5.-én indul, még nem döntöttem el mikor szeretnék aznap menni, de asszem reggelre kérem magam, mert az anyu gépe 9:40kor megy.Majd meglátjuk mire osztanak be.
Egyébként én a 2A-n dolgozom, csak Lufthansát csinálok.Ciprusra szerintem 2B-ről megy gép.Ha dolgozom, mikor mentek, majd odakukkantok.
:D
Még mindig tetszik a munka.
Érdekes, hogy a mi lépcsőházunkból rajtam kívül még két srác is ott dolgozik, igaz más cégnél, de jó, hogy vannak ismerősök.

KépKép


Timiigen, most óraadó vagyok. Az a baj, hogy határozott idejű munkaszerződésem volt (mindenkivel ezt csinálják, valami nagyon sok év múlva adnak véglegest -nekem azt monták, hogy 8)
Az meg lejárt még a Lilivel töltött gyes alatt. Már Andrissal is csak óraadó voltam, a helyemre felvettek mást. Azt le se írom, hogy milyen órabérért, mert én szégyellem magam :oops:

Lúdláb torta lesz. A menü a szokásos, ez nagyon jól bevált.
Sütök csirkealsócombokat, anyósom csinált fasírtgolyókat, lesz hozzá görög és kukorica saláta. Anyósom sütött pogácsát is, meg vettem 2 féle édes kekszet.

Naná, hogy lesznek képek, addig is kettő a készülődésből.

Gyakoroltuk az arcfestést:

Kép

Amíg gyülekeznek a gyerekek, ezt a kígyót fogjuk majd csinálni.

Kép

 
 


Mármint, hogy 8 év múlva véglegesítettek volna. Hát addig nem tudtam várni, mert szeptemberben már Lilivel a pocakomban jártam tanítani. :wink: :D

 
 


Sziasztok!

Velünk semmi extra...Bence 3 hét alatt 2 napot volt bölcsiben...
kötőhártyagyulával kezdtük....utána két nap bölcsi,taknyos köhögős torokgyuszi,antibiotikum...egy hétig
utána 39fokos láz,tüszős mandulák....még erősebb antibiotikum,ami keserű mint az epe,kiköpködi,kihányja...(Klacid Kid)de már jól van,csak állandóan hisztizik,és mindenre"nem"-et mond.
Remélem most a hétvégén nem éri el semmi,és tudunk hétfőtől menni bölcsibe,mert nagyon kéne tanulnom a szóbelikre(júni 23-24)
Az írásbelik megvannak,konkrét eredmények majd a jövőhéten lesznek talán....

Timi!
Hogy vagytok? Fannika meggyógyult már?
Nagyon ügyes pelusügyileg..én sajna elkiabáltam ezt Bencénél...rapszódikus hogy milyen kedve van....van amikor látni se akarja a pelust,és szól ha pisilni kell,de van amikor egyenesen követeli...éjszakára még mindig,nappal változó...most abban bízom hogy jön a meleg jó idő,talán könnyebb lesz....


Ayse!
Nektek jó babazsúrt a hétvégén,majd írj beszámolót,és persze a képek!!!!!:)


többiek???

Réka,Márti,Manka,Panna???????

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Kép Kép Kép


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT LILI!!!!!!!!!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Kriszti!
Köszönjük! :P :P :P

Most csak képekkel jövök :oops: :oops: Hiába, a pihenés jegyében muszáj rohannunk... :lol: :?

Szoborjáték

Kép


Arcfestés

Kép


Activity debil :lol: (ezt én gyártottam le, mert még a junior is túl bonyolulltnak tűnt, és itt csak rajzolni és mutaogatni kell, egyszerű foglamakat)

Kép

Kép

Andris országos barátjával, Zalánkával. Ők is nyertek a szoborjátékban és egymás hátát ütögették örömükben :lol:

Kép

Kép

Torta

Kép

Kép

Ajándékátadás
Életem egyik legemlékezetesebb ajándékátadó szövegét sikerült elcsípnem. Bence azt mondta:
- Fogd meg gyorsan, mert nagyon kell pisilnem!!! Miközben ő is fogott valamit a másik kezével :lol: :twisted:

Kép

Nem minden játékot sikerült lefotóznom, mert elég sokat festettem az arcokat.

 
 


Boldog szülinapot Lilinek!

Nagyon klasszak a képek!Megint szuper programokkal készültetek!

Ayse, neked jól megnőtt a hajad, a gyerekeitek nagyon szépek és hasonlítotok mindhárman egymásra.
És: nagyon tehetséges arcfestő vagy!Andris hagyta magát, nem izgett-mozgott?

Torta :D :D :D :D Kicsit csorog a nyálam így reggeli előtt egy ilyen finom falatra!


Cristi, remélem Bence már tudott bölcsibe menni!Olyan rossz, h ennyit betegeskednek, én tényleg nem gondoltam volna 22 hónapnyi szoptatás után ez lesz.
De talán a jobb idő segít ezeken a problémákon.
Bence biztosan elhagyja a pelust, fleg, hogy most megint jön a kánikula!

Fanninak egyelőre elég jól megy a szobatisztaság van, hogy hajnalban felkel és szól, de pl lefekvés előtt kötelező pisilni menni, és az ivást is korlátozzuk.Mondjuk nekünk az a szerencse, hogy nem úgy alszik el, h tejjel, kakaóval stb...
Persze azért bepisilt már éjszaka, de ez ezzel jár.
Főleg akkor volt jó, mikor 5-re mentem dolgozni és éjjel még ágyat takarítottam. :D :D

Már olyan hosszú a haja, hogy ma reggel befontam neki.Mindjárt küldöm róla a képet.

KépKép


Kép

KépKép


Sziasztok!

Timi!
De helyes kis varkocs! (most elgondolkoztam van e egyáltalán ilyen szó, de talán nem írtam hülyeséget.. :roll: :oops: :lol: )
Gratula Fanninak a szobatisztasághoz, nagyon ügyes!

Ayse!
De jó képek, szuper bulikat szerveztek! Le a kalappal tényleg, igyekszem koppintani majd.

Cristi!
Jobbulást Bencének!


Mi megvagyunk, jól vagyunk, de időm egyre kevesebb, ha azt akarom hogy minél többet legyünk kint a levegőn mindent tisztára feszített tempóban kell csinálni a két gyerekkel. Nem egyszerű kétszer kihömpölyögni a játszóra két gyerekkel, úgy hogy mindkettőnek az evési és alvási idejéhez jól passzoljon. Azért igyekszem. :lol:

Saci állandóan hasrafordul, és próbál ide oda forogni tekeregni, amerre az érdekességek vannak. Egész szép távolságokat jár így be a járókában kiságyban. :lol: Sokat dumál, irtó aranyos, ma éjjel megint rekordot aludt, este fél10-től aludt reggel fél9ig.

Bendegúzzal küzdünk a szobatisztaságért, nem megy simán, de már kakiltunk legalább a bilibe, amire eddig nem volt hajlandó. Párszor nyomulunk bugyiban is már, de tegnap is odacsuriztunk a játszótéren, még jó hogy van nálam mindig dupla váltóruha.

Na, Bendegúz felébredt, vége a sziesztának.

Majd igyekszem sűrűbben jönni azért!

KépKép
KépKép
Márti
 


Sziasztok!


Ayse!
Tényleg szuper buli lehetett!Nekem a szoborjáték nagyon tettszik,meg az Activity:)
Andris is aranyos a barátjával:)

Timi!

Bence már jól van,mehetett bölcsibe....csak most bárányhimlős gyerek volt a csoportban,remélem nem lesz belőle pöttty.... :roll:
Tanulgatok,amijor lehet....Jah és megőrültem,befestettem a hajam vörösre :roll: :roll: a párom kérése volt........ :lol:
Vannak akik azt mondjákjobb mint a szőke...én most kezdek vele megbarátkozni 5 nap után....

Márti!
Nekünk is nehéz a szobatisztaság....de majd most a kánikulában hátha....

Nah menek,mert a fiatalúr éhes...:)

Kriszta&Bence

Kép
 
 


jajj...elfelejtettem...

Édes Fannika a befont copffal :lol: :lol: :lol:
tényleg jó hosszú a haja.......

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Márti, de jó, hogy jöttél!Igen varkocsok:-)

Nem lehet semmi, ahogy levonultok a térre, elismerésem!Saci fekszik(alszik) a babakocsiban a téren vagy inkább kézben szeret lenni?
Bendegúz szófogadó? Hogy tudod terelgetni őket a téren?

Gyere ha tudsz, meg a Többiek is jöhetnének gyakrabban!
Jó, én se szoktam minden nap írni.....

Az elmúlt másfél hétben kétszer megcsináltam a tiramisudat, mondhatom, h mindenki nagyon meg volt elégedve, kérdezték, hogy miért nem csinálom gyakrabban?!

Cristi, nem teszel fel képet?Milyen árnyalat?
(Ne aggódj, ha nem tetszik a színe, lehet, h hamar le fogja dobni a szőke miatt.)

Nagyon izgulok ma, mert a tesóm már a kórházban van, délután 4-1/2 5 felé burokrepesztés és hamarosan itt az újabb unokaöcsi-unokatesó utánpótlás.

KépKép

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: