Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi!
Húú, de izgi! Anyukád ezek szerint már kint van?
Mi lesz a neve az unokaöcsinek?

Egyébként tényleg úgy érzem magam néha mint egy ilyen különleges alakulat, ahogy tolom a babakocsit, rajta áll a gurulón Bendegúz, lóg a kormányon a motor, a másikon a szatyrom/hátizsákom, és alul televan a kocsi labdával, homokozócuccal, stb. Mindig viszek mindkét gyereknek váltóruhát, melegruhát, vékonyruhát :lol: , innivalót, Bendegúznak kaját is, szóval fel vagyunk szerelkezve.

Bendegúz általában szót fogad nekem, kivéve amikor nem. Ha rosszabb napja van, akkor ötvenszer kell elmondanom pl.hogy induljunk, ha jobb akkor csak ötször. Saci szerencsére elvan a kocsiban, nem fogom kézben, nem szoktatom hozzá. Klasszul elszórakoztatja magát, és van csodálótábora is, mindig odamegy hozzá valaki, kicsit dumál neki, szóval jól elvan. Eddig. Aztán ha majd elkezd mászni, nem tom mi lesz.

Ma elkezdődött a játszótéren a nagy kollektív pacsálás, sarazás, Bendegúz is mezítláb nyomult, tiszta kosz volt, de irtóra élvezte.

Cristi!
Merész vagy, én még sosem mertem a hajam színén változtatni, azt hordom amit az anyatermészet kiutalt. De ha majd nagyon őszülök tuti kezdek vele valamit. (egyébként már eléggé őszülök.. :( :roll: )
Fotó?

Réka!
Olyan kíváncsi vagyok Rátok, ha van időd írjál!

Panna!
Rátok is! Fényképet is szívesen nézegetnék!

Manka!
Merre vagytok? Pesten vagy Anyukádéknál?

KépKép
KépKép
Márti
 


Sziasztok!

Márti!
Tényleg merész vagyok...amolyan Csernus alany..bevállalom :) alapjáraton se szőke-se barna hajszínem van.
Sokáig voltam szőke...váltani akartam,meg a párom is szerette volna.
most is épp a színárnyalaton dolgozom :lol: :lol: :lol:
túl sötét lett a burgundi-vörös,most rézvörös megy rá...persze azért a fodrászomat is megkérdeztem....aztmondta ha nagyon gáz lesz,ráborít valamit a fejemre :lol: :lol: :lol:
ma már nem,de holnap dobok föl képet a sötétről is,meg arról is hogy most milyen lett..
3 festésig dobálni fogja le a színt, a blans miatt(szőkítés),aztán már annyira nem......

Kép

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Nico lett a kis uncsitesóka, így simán.
Szerencsére könnyű szülés volt, sokat nem tudtunk beszélni, mert éjfélkor hívott, előtte 2 órával született meg a baba.Most délután meg indulnom kellett már Fanniért, hiába ért volna rá a tesóm fecsegni.

Anyu csak jövő héten megy, addig a másik nagymama teljesít szolgálatot.

Cristi, várjuk a képet!

Saci csodálótábora :D :D :D :D

KépKép

 
 

jaj ez a játszóteres felszerelkezés nekem is nagy kedvencem, pedig mi csak jóformán kilépünk a kapun, de alapban mi is hasonlóan nézünk ki:

1 cini, 1 motor, 1 óriási zacskó homokozójáték,1 műanyag autó, kréta, innivaló, kéztörlő, ennivaló.(vagy lejmolunk a jó fej anyukáktól és nagymamáktól)

KépKép


és akkor a labdát rendszeresen fent hagyom

KépKép


Juhéjjjjjjjjjj, megjött a papír: Andris felvéve a Mókus csoportba (korosztályos)!!!! Yeahhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Ököllel a levegőbe csapó szmájli, páros lábbal ugráló szmájli, V-betűt formáló kézzel ugráló szmájli) :P :P :P :P :P

 
 


Gratula Andrisnak!!!!!!!!!!!!!!!!
(Most, h így írod, végül mi is korcsoportos oviba mentünk.)

KépKép


Sziasztok!

Egy kis életjel. Megvagyunk, jól vagyunk. Köszönöm a hiányolást, jól esik.

Timi!
Gratula a pici unokatesóhoz!
Fanni nagyon ügyesen halad a szobtisztasággal.
Nem tudom, hogy írtam -e már, de Fanni olyan cuki azzal a szemüveggel!!! Bölcsiben nincsen vele gondja, ugye? Csak mert írtad, hogy tartasz tőle, hogy majd kicsúfolják. Jók kis copfja van, várom már, hogy Borcsának is lehessen frizurákat csinálni. De ez még elég messze van.

Márti!
Nálunk is ilyen feszített a tempó, főleg délelőtt. Szeretek legkésőbb 1/2 11- kor elindulni levegőzni a gyerekekkel. Játszótér, séta, vásárlás, vagy csak a kert. Amennyi épp belefér. Eőtte itthon rendrakás, takarítás, főzés, peluscsere, etetés, stb.
A délután picit nyugisabb, olyankor inkább csak a kertbe megyünk le. És ha marad ilyen kánikula pancsolhatnak kint a teraszon.
Milyen nagy már Saci is! Ez a tekergőzés után majd jön az, hogy gurulva éri el a tárgyakat!

Kriszti!
Gondolom nagy megkönnyebbülés, hogy lassan befejezed a sulit. Felszabadul egy csomó idő. Ügyes vagy!
A hajadra én is kíváncsi vagyok! Majd dobj róla egy képet!
Rossz lehet nektek is ez a folytonos betegeskedés. Biztos ránk is ez vár, ha Ágoston elkezdi az ovit. Remélem a pöttyöket megússzátok. Mi most kétszer is közelében voltunk, hogy a gyerekek valakitől elkapják, de szerencsére egyik sem lett bárányhimlős.

Ayse!
Szívesen lennék gyerek a Te egyik zsúrodon! Minden évben olyan fantasztikus dolgokat találsz ki!
Andris akkorát nőtt!!! Nagyon helyes kisfiú!
Az ovi ugyanaz, ahová Lili járt? Gondolom elég nehéz volt bekerülni, ha ennyire örülsz.

Manka!
Minden rendben?
Tudom, elég későn reagálok, de én szívesen benne lennék egy taliban.

Panna!
Jól vagytok? Milyen újra babázi? Dávid nem féltékeny?

Rólunk:
Ágostont beírattam én is az oviba. Még nem írták ki, hogy kiket vettek fel, de valószínűleg felveszik, mert ide tartozik, és indul 2 csoport is. Máshová meg sem próbáltam, mer iszonyatos túljelentkezés van azokban az óvodákban, amik még a közelünkben vannak.
Szobatisztaság terén az elmúlt 2 hétben előrébb léptünk. Húsvét után napközben nem adtam rá pelenkát, csak bugyit, de szinte kivétel nélkül bepisilt, bekakilt. Ha kérdeztem, hogy kell -e pisilni, vagy mondtam, hogy menjünk ki a wc-be, akkor mindig azt válaszolta, hogy nem kell, de kb. 2 perc múlva be is pisilt. Aztán a férjem azt találta ki, hogyha szól akkor kap 2 gumimacit. (Ezt sokáig nem szerettem volna, de aztán beadtam a derekamat.) Így sem szólt. Ekkor úgy döntöttem, hogy ez így neki is biztos nagyon rossz és visszaadtam a pelenkát. És onnantól kezdve elkezdett szólni is, persze kéri a gumimacit is. Kb. 3 nap múlva visszacseréltem a pelenkát a bugyira (ez volt kb. 2 hete) és azóta is szól. A kakinál még nem. Azt reggel még meg szoktam várni, és csak utána kapja a bugyiját. Ha napközben kell esetleg még kakilnia, akkor szívok. De előbbutóbb ráérez arra is.
Borcsa is egyre ügyesebb. Még nem mászik de kúszva bejárja az egész lakást. A kertben nem marad meg a takarón, hanem kúszik le a fűbe, amit azért nem szeretek, mert már találtam rajta kullancsot. Szerencsére még nem mászott bele. Ez lehet, hogy buta kérdés, de naptejet és kullancsriasztót lehet egyszerre rákenni? Mondjuk 1 óra eltéréssel? Nagyon szereti tapicskolni a homokot is, ő nem veszi a szájába, mint anno Ágoston. A kúszáson kívül mostanában még négykézlábra áll és úgy hintázik. Sokkal akaratosabb, mint Ágoston ennyi idősen volt. Bár az is igaz, hogy Ágostontól nem vette ki folyamatosan senki sem azt a játékot a kezéből, amivel épp játszott.

KépKép
KépKép
 
 


Ja még azt akartam írni, hogy eszembe szokott jutni Bendegúz, mert Borcsa is szokta csinálni a Bendegúz- féle killer arcot. Ő is fújtatott hozzá?

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!!!

Sajna csak most jutok gép elé.....
Réka!
De jó hogy jöttél!
Nálunk is bárányhimlő van a bölcsiben,egyenlőre a kisfiú a barikás,otthon lett pöttyös,nem jár bölcsibe.Remélem azért nem lesz Bence sem az....

Képet én béna vagyok kicsinyíteni,apa meg dolgoz:(
De itt fent van......itt megtudjátok nézni!Az utolsó előtti kép,most ilyen....
http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=9837110

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Andriska nagyfiú lett!Megy a "DOLGOZÓBA" 8)
Gratula hogy felvették,és a korosztályos csopi nagyon jó...nekem Bence csoportja olyan....1 kislány megy ősztől oviba a 12ből...de ezt már lehet hogy írtam is...

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Nem tudjátok így megnézni a képeket..:(

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Na majd apát megfűzöm holnap ha nem alszik......

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Ígérem rövödesen reagálok is, most egy-két kép Lii mai néptáncgálájáról.

Kép

Kép

Kép

Kép

 
 


Réka, de jó, hogy bejelentkeztél!

És jó a kérdés is, hogy fel lehet -e kenni a két krémet egyszerre, fogalmam sincs, én úgy csinálnám, h először a kullancsriasztót utána kicsit később a naptejet.De lehet, hogy tévedek.....

Killerarcú Borcsa...el se hiszem.:-)

Fanninak szerencsére nincs baja a szemüveggel, nem is szedték még le róla.Kivéve az unokatesóját, mert ő minden nap letépte róla, tönkre is ment a szára, eltört az orrnyerge.


Cristi, én a szőkére szavazok, ha nem baj.

Lili nagyon helyes a fellépő ruhájában.Biztosan nagyon ügyes is volt?A suliban tanul néptáncot?


És egy kis action:

Szombaton a kora esti órákban elmentünk az erzsébeti tescoba vásárolni.Fanninak pisilnie kellett, így ki szerettem volna vele menni annál a pénztárnál, ahol egyébként is álltunk és mi következtünk volna.(Elnézést kérve)
Az egyik igen kedves kolleganő ordibálva elzavart, hogy ne itt menjek át, hanem ott ahol lehet, tehát a kasszasor két szélén( a középső rendszeresen zárva van-most nyitva volt).
Kérdeztem, tőle, hogy mi van, ha addig a gyerek beisil?Erre a válasz:
"Időben szóljon a gyerek!" a 2,5 éves.............
És utána viccesen megjegyezte, hogy különben is miért vásárolunk ilyenkor, már rég otthon lenne a helye a gyereknek.(Este 1/2 8 volt, 12 percre lakunk a tescotól és kint még mindig 30 fok volt).


Nagyon mérges lettem és beírtam a panaszkönyvükbe(amit alig akartak odaadni), mert szerintem botrányos stílusa volt a nőnek, és érdekes, más üzletekben ki lehet szaladni a pénztárak között.
Másrészt meg el tudom dönteni, h a saját gyerekemnek mi a fárasztó és mi nem, tekintve, hogy itthon a legritkább esetben alszik el 9 óra előtt.
Az anyuval voltunk és ő is nagyon ideges lett, tehát nem hiszem, h én voltam a hepciás.
Úgysem lesz következménye, de elegem van abból, h hülyének nézik az embert, ha anyuka.
Bezzeg ha ott lett volna a Tomi, nem mert volna beszólni.

(A drága barátnőm párja szerint ez a metro újság hátsó részébe való sztori, én úgy nevettem ezen, de tényleg igaza van.)

KépKép


Sziasztok!

Réka!
De jó, hogy bejelntkeztél végre!!
Bendegúz is mintha szuszogott-szörcsögött volna a killerkedéshez. :lol: Aranyos lehet Borcsa!

Cristi!
Nekem meg a sötétebb haj tetszik jobban, mint a szőke. :D

Timi!
Én biztosan nem lettem volna túl udvarias a pénztáros csajjal.
Egyébként már mi is bugyiban nyomulunk, csak alváshoz van pelus. Egész jól megy már a dolog, ma se volt bepislantás. Viszont feltérképezzük a bokrokat a játszótér körül. :lol: Kaki ügy nehezebb dió, egyenlőre nagyrészt az alvópelusba megy.

Ayse!
De csini Lili a néptáncos ruhájában!
Én is szeretném, ha Bendegúz kipróbálná majd, annyira szeret táncolni, és szerintem szuper jó testmozgás is a népitánc. Én sajnálom, hogy nem csináltam soha.

Manka!
Most már kicsit aggódok. Túl nagy a csönd. :roll: :?

Rakok pár képet rólunk.

Tesók

Kép Kép Kép

Gyermekvasúton

Kép Kép

Nagy kékség

Kép Kép Kép

Játszón, illetve az angol muskátlijaim (olyan büszke vagyok rájuk, nálam minden növény előbb utóbb kinyúlik, de ezek még szépek!)

Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
Márti
 


Hú Márti, micsoda világító kék szemei vannak Sacinak.
Szépek vagytok a családi képen!

Bendegúz nagyon ügyes a pisiléssel!!!!!!Fanni is a téren pisil, már van pisilős fája!Tegnap olyan bénán emeltem fel , hogy mindenét összepisilte, viszont így hamarabb felértünk, este 1/2 7 kor már szép tisztán ült az asztalánál és vacsorázta a töltött paprikát.
1 hete olyan étvágya van, hogy rá sem ismerek.Ennyit számít a jó idő.

Az angol muskátliról még nem hallottam, de igazán pompás!Nagyon szeretem ezt a pink szint.

Mi most petúniákat és büdöskéket vettünk, ügyelve a harmonikus színkombinációra.Eddig össze-vissza ültetgettünk, idén megpróbáltuk csak két színnel.Igazából mindegy, csak virágok legyenek.
Megyek is locsolni.

KépKép


Timi!
Boldog évfordulót Nektek!
(ha már a sajátunkat elfelejtettem.. :roll: )

Nekünk is van még a ládákban büdöske, meg pink színű törökszegfű, és valami aminek nem tudom a nevét, de szép.

KépKép
KépKép
Márti
 


Timi!
Én is boldog évfordulót kívánok Nektek!
Hogyan ünnepeltek?

 
 


Kép

Timi!
Pénztárosnéni nálam nem maradt volna lábon....hátmég a páromnál...Azért ez tényleg durva.....
Boldog évfordulót nektek mégegyszer!

Márti!
Sacinak tényleg gyönyörű szemei vannak!!!!!!!!!!!Dehát ilyen tündérszép kis hölgyikének,csakis gyönyörű szemei lehetnek! :D
Mondom én,megfog gyűlni a bajotok a hódolótáborral majd idővel:)
Nagyon édesek együtt Bendegúznagyfiúval,és még mindig nagyon hasonlítanak egymásra!
A hasonfekvős kép a kedvencem lett...azok a kis hurkák :lol: :lol: :lol:

Réka!
Bence is hasonlóan kezd leszokni a pelusról,mint Ágoston....eddig nem szólt,csak noszogatásra volt hajlandó bilire ülni....vasárnap vettünk neki egy fellépős Wc szűkítőt,és azóta 3.napja szól,és a wc-be kakil!!!!!!!!!!!!!a pisi még néha becsorog,de én is azt mondom hogy majd ráéreznek!

Ayse!
Csini Lili!:)
Jelöltelek iwiwen ha nem baj.....


Manka????????????????

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Nekem is ez a hajszín tetszik jobban, szerintem sokkal jobb, mint a szőke!

Márti!
Nagyon szépek vagytok a közös fotón! Bendegúz mindig ilyen kis vigyori? Érdekes, nekem ezeken a képeken nem is hasonlít annyira a két gyerkőc. Lehet, csak a szemszín miatt. A Tied is kék, ugye? Na, most mégegyszer megnéztem és az előbb szemüveget kellett volna vennem! Ahol odabújik Bendegúz Sacihoz eszméletlenül hasonlítanak!
Úgy szeretem ezt a jó időt, azért is, mert végre lehetnek rövidujjúban, és a kilógó babahusikat jól meg lehet puszilgatni!

Timi!
A helyedben én is jól felhúztam volna magam ezen a történeten. Amióta gyerekeim vannak sokkal jobban bosszantanak a bunkó emberek.

Ayse!
A répás káposztasalátád, és a túrókrém is nagyon fincsi! Elkezdtem fogyókúrázni és főleg ilyesmiket eszem.
Szerintem még nem írtam, de nagyon tetszik a blogod. Mind stílusában, mind külalakra, és persze a receptek is. Gratulálok hozzá!

Márti, szép a virágod! Nálunk a terasz most nem olyan szép, amilyen tavaly volt. Mivel senki sem ért rá elvinni egy kertészetbe (viszonylag sok mindent akartam venni,a kertbe is), én nem vezetek, ezért rendeltem az internetről. Kb. 1 hónap múlva szállították, addigra már elvitt volna bárki, és ennyi pénzért sokkal szebb, nagyobb, és több virágot vehettem volna. Mindegy, tanultam belőle.

KépKép
KépKép
 
 


Na akkor most írni is van időm...

Nem tudtunk kimenni, mivel Andris sajna belázasodott. :( Most mesét néznek. Kijött a doktornéni, szerinte vírus, de figyelni kell, mert a tűszös mandula állítólag nagyon furmányos, nem biztos, hogy kijön az első lázzal.
Annyira Murphy (hallod Jack????) holnap mentünk volna az egészséges rendelésre kullancsoltás-receptért, meg beutalóért az allergológiára. A doktornő a XIII. kerületben rendel, még abban az időben ismertem meg, amikor ott kaktunk. A gyerekek hálistennek nem voltak ebben az évben úgy betegek, hogy ki kellett volna hívni őt..hát most ANdris az lett, úgyhogy a beutaló házhoz jött.
Andrisnak a keze ekcémás és ezt szeretném kivizsgáltatni, mivel egészen csúnyára tudja vakarni. Már volt, hogy a sebészeti ügyeletet is megjártuk. :shock: Az ovi és a homokozó témakör pedig egyenesen rémülettel tölt el ebből a szempontból.

Ovi:gratula az ovistársaknak!!!! :P :P Rékáéknak DRUKKKK!
Itt a faluban 110 gyereket nem tudnak felvenni. Ebből 50 elment magánoviba, vagy Budapestre, vagy meg sem próbálták beíratni, 60-at elutasítottak...
Az ovi ugyanaz, de másik csoport. Lili a vegyesbe járt, a korosztályosnak sokkal jobban örülök. (nem akarok általánosítani, itt ez volt a helyzet). Az ovónénik nagyon szimpik. Már találkoztunk is velük, mert itt az évzáró az nem ünnepség, hanem egy mókatár ugrálóvárral. Mindkét gyereket levittem, Lilit nosztalgiázni, Andrist ismerkedni. Telitalálat volt, Andrisnak nagyon tetszett. Lili pedig szétugrálta magát. Meg mindenki nagyon örült neki. :D

Szobatisztaság: fú mi asszem gyúrunk a "ki marad legtovább pelusos?" címre. Tegnap ráadtam Andrisra a bugyit, amit ő HUJJÁ, HUJJÁÁÁÁÁÁÁÁ felkiáltással fogadott. Viszont teljesen úgy viselkedett, mint Ágoston. Valamennyire pedig tudja irányítani, mert este a kádba belepisil. Anno Lili közölte, hogy kéri a bugyiját.
- Jó mondtam, de tudod, hogy akkor bilibe kell pisilni.
- Jó. - mondta és attól kezdve szobatiszta volt. Úgyhogy fogggalmam sincs, hogyan kell valakit szobatisztaságra nevelni.

Néptánc: Köszönjük a dícséreteket! Lili a Nagykovácsi Alapfokú Művészeti iskolába jár. Itt tanulnak néptáncot, dalosjátékot. Plusz balettozik. Az órák az iskolaépületben vannak. Jövőre kezdi a zongorát.
Nekem is nagyon bejön a néptánc. Már-már azon gondoodom, hogy én hova járhatnék. De a férjemet nem fogom rávenni sajnos.

Cristi!
Továbbra is drukkolok az érettségire!
Utána szeretnél csinálni vele valamit? Továbbtanulsz még?
Mindjárt rákukkantok az iwiwre, már csak a hajad színe miatt is!
Én amúgy vöröspárti vagyok, Anyukám természetes vörös (volt). :P

Timi!
gyönyörűséges Fanni haja! :P Előről is megnéznénk ezt a leánykát!

A varkocs szó egyébként létezik. Régebben a férjemmel minden tavasszal azon vitatkoztunk, hogy létezik-e az a szó, hogy göb. Mivel a fa az ablakunk alatt először göböket kezdett növeszteni magára. Minden évben elő kellett vennem a nagyszótárt, hogy bizonyítsam az igazamat.

Hajnali ágypucolás+ munka... :? :?
Gratulálunk a ki unokatesó érkezéséhez! :P :P :P Azért nehéz lehet Nektek, hogy nem találkozhattok most. :?
Pénzátosnő egy kretén. :evil: :evil: nekem is lett volna egy-két keresetlen szavam hozzá...komolyan elképeztő, ami ebben az országban zajlik.


Márti!
Nagyon szépek a gyerekeid! :P :P
A kedvencem, amikor hárman vagytok, meg a Bendegúz mosolyog elmosódott háttérrel. Azt a férjed csinálta, ugye?
Ez a felmálházás ismerős. Még Lilivel málháskodtam, mivel ő minden játékához ragaszkodott: babakocsi, motor, labda, homokozó, uzsi és a legtöbbször még vásároltunk is.
Hogy múlik az idő, Saci nagyon ügyes!

Réka!
borcsa is nagyon ügyes! A lányok sok szempontbó akaratosabbak mint a fiúk. Ágoston meg különben is egy angyal! :P :P Hogy jönnek ki egymással?
A délelőttjeitek nagyon hasonlítanak a mieinkhez!
Csak mi kettesben vagyunk és Lilit elvisszük reggel a suliba. De én is szeretem, ha elkészülnek a dolgok, mire kimegyünk. Most viszont, lehet, hogy változtatni kell majd a sorrenden a rekkenő hőség miatt.
Hajrá fogyókúra! Nem hiszem amúgy, hogy komoly szükséged lenne rá! :wink:
Örülök, ha tetszik a blogom, nagyon jólesik az ilyen visszajelzés.
Én most tornázni kezdtem Norbival. A Ducitréning :oops: 1-et :oops: :oops: . Először nem akartam, de nagyon jó mozgás, és fontos, hogy tényleg vigyáz az izületekre.

 
 


Borcsa, bocsánat... :oops: :oops:

Manka!
Hiányoztok!!!! :? :? :?

 
 


Nyaraltok?

 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi Kép
 
 


Kép


Hétfőn-kedden szóbelizek!
Isteni csoda lesz,ha sikerül!
Szorítsatok!!!!!!!!!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Cristi!
Nagyon-nagyon drukkolok!
Egy óriási kalappal (illetve mi kína egész évi termését szoktuk egymásnak kívánni. Általában bejön :wink: :lol: )

 
 


Sziasztok!

Én speciel tanfolyamon voltam és egy új rendszert tanultunk meg, hogy más légitársaságot is csinálhassunk.
Most 4 nap pihi Siófokon, volt egy lehetőség, h nagyon baráti áron 3 éjszakát eltölthetünk egy jó kis wellness szállodában, cserébe meg kell hallgatni egy 2 órás előadást a szállóról.Na ez nekünk kimaradt, mert pont a mi "vendéglátónk" nem jött el.Úgyhogy strandoltunk, kajáltunk stb...persze nagyon óvatosan ebben a veszélyesen melegben.
Jellemző, h a gyerek 40 faktoros krémével kentem be magam és semmi színem, de komolyan.Úgyhogy most délután 1/2 5-1/2 6-ig felmentem a tetőre napozni-Fanni aludt, apja meccset nézett-remélem lesz vmi hazása.Még egészségesen is napoztam.
Cristi hogy sikerült?

KépKép


Kép


ÉRETT LETTEM!!! :lol: :lol: :lol:
Lett 2 db 3-asom,a többi 4-es!Jah,és matekból is átmentem :lol: :lol: :lol:
Köszi ha gondoltatok rám!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Cristi!
Gratulaa!! Halkan csendben én is drukkoltam!

Timi!
És lesültél a tetőn?

Réka!
Meglestem az iwiwen olyan aranyos képek vannak fenn a gyerkőcökről!

Mi jól vagyunk, közben nem voltunk itthon bő egy hétig. Pár napot voltunk Füreden kicsit wellnessezni (mindenkinek csak ajánlani tudom, Hotel Flamingó, igényes, tiszta, gyerekbarát), aztán a mamáéknál Keszthelyen. Most meg itt szenvedünk a lakásban, illetve a játszón.
Én nem merem bevállalni a két gyerekkel tömegközlivel a strandolást, meg sztem nem is lenne jó nekik egész nap kint ebben a melegben. Délre mindig hazaérünk a játsziról is, és "hűsölünk" illetve hűsölnénk, ha hűvös lenne a lakás.
Amúgy a gyerekek hihetetlen jól bírják, ugyanúgy alusznak, nem nyűglődnek, csak én szenvedek mint a kutya. Ráadásul megfázattam magam a kocsiban a légkondiban, tiszta takony vagyok pár napja, szuper ebben a melegben.
Gyerekek aranyosak, Saci sokat dumál, és próbál mászni, de ez csak olyan fenéktilitologatás még, nem bírja magát megemelni, és leginkább tolatva halad. Meg gurul, és hömbölög mindenfele. Imádja ha Bendegúz énekel neki, meg is nyugszik tőle, ha éppen nyűglődik és vigyorog nagyokat.
Saci még 3x szopizik, reggel, délben és este, de kap már 2x gyümit, délben kis főzeléket, és vacsira tejpépet. Imád enni. :lol:

Rakok fel gyorsan pár fotót rólunk, amíg alusznak

Tesók Kép Kép

Fürüc és wellness
Kép Kép Kép Kép Kép

Kis nagyfiam, pici lányom
Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
Márti
 


Cristi!

ÉLJENÉLJENÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Márti!
Olyan jó kis képek!!! Kedvencem a testvéres puszilós!!!!

 
 


Kép


Mégegyszer köszi hogy drukkoltatok!Nem hittem,hogy sikerülni fog....mázlim volt,elég könnyű tételeket húztam.
Márti!
Nekem is a tesópuszis kép tettszik nagyon,utána a strandosból az utolsó, a vagány nagyfiús pihenős, és az legutolsó kép,a hihetetlen gyönyörű,óriás-kékszemű Saci :) De mindegyik kép szupi!
Jó lehetett nektek!
Mi majd csak augusztusban megyünk le a dédihez 1 hétre,pár napra Kunmadarasra..
Remélem jó időnk lesz,tavaly elég borongós,esős idő volt...

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Gratulálok Kriszti, ez igen, el tudom képzelni mennyire megkönnyebbültél!!!!!!!!!!!!!!! :D

Márti, iszonyú cukik a gyerekeitek!Hallottam már én is ismerősöktől, h jó hely a Flamingó.
Amúgy egész jó színem lett, és tényleg barna, nem ez a paprikajancsis égett piros.

Körkérdés: nektek volt olyan, h amikor elkezdtetek szoptatni, akkor a gyerekek bealudtak közben a cicin és így inkább este randalíroztak hosszabb ideig?Napközben meg alig lehetett őket felébreszteni evéshez? A barátnőm és a tesóm is ezzel küzd.

Pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép


Kép


Timi!
A megkönnyebbülést nem lehet szavakba önteni!! :lol: :lol: :lol:
Volt stressz bőven....de már vége,fellélegeztem! :lol:
A lényeg az,hogy megvan!
Apa azt mondta,kb 6 évig nem akarja hallani az ISKOLA szót :lol:
Nekem Bence rendszerint elszunyált szopi közben,(úgy kellett ébreszteni,hogy legalább 1 kicsit büfizzen)éjszaka meg randalír volt :wink:
Jók a képek,Bencinek természetesen a vonatos tettszik a legjobban
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Timi!
Atyaég, de megnőtt Fanni! :shock: :D :D :D
Nekem ilyen bealvós nem volt.
Barnaság :D

 
 


Igen, Ayse tényleg nagyon sokat nőtt, majdnem a derekamig ér!!!És elkezdett hízni is, már többen megjegyezték a téren, h a Fanni ki van kerekedve.Bár még így is csak 13 kg.

Ami a legjobb, hogy egyre kevesebb hiszti van, lehet, h az is számít, h dolgozom(és kevésbé vagyok türelmetlen pedig hulla fáradt vagyok-folyamatos túlórák vannak) de valahogy sokkal szófogadóbb, el lehet vele menni vásárolni, nem rohan el.

Július 18-ig van bölcsi, remélem addig nem lesz beteg mert már ez az 5. hetünk zsinórban!:-)

Kriszti, nektek hogy lesz a bölcsi a nyáron? Hogy oldjátok meg az 5 hetet?

KépKép


Timi!
Megy a drukk!!!

Tudsz mondani olyasmit, hogy mire figeljünk a csomagolásnál? Mit nem szabad felvinni a gépre? AZ ismert 100 mili úrtartalmú folyadékokon kívül. Köszi!

 
 


Timi!
Ha 100 milinél nagyobb űrtartalmú az edényem, de nincs tele, akkor azt felvihetem a gépre? :roll:

 
 


Ayse!

Hát nem vagyok ebben profi, mert mi nem foglalkozunk ezzel, de ami tuti:

Általában innivalót csak úgy lehet felvinni a gépre, ha a tranzitban vásárolod, különben a biztonsági ellenőrzésnél elveszik, kidobják stb.
Nekünk volt olyan, h Bp-ről elvihettem a dobozos üdítőt Fanninak, Denverből viszont a az itatópoharából is kiöntötték a vizet.
Nem tudni mitől függ.....

Szúró, vágó szerszám se mehet, csak a feladandó csomagban.

Elvileg parfümöt, krémeket, gyógyszereket 100 ml-ig fel lehet vinni a kézipoggyászban, ha nem akkor feladatják.Simán visszaküldenek a check-in-be.
(Tegnap egy nagy Rexonás dezodoros flakont vettek el egy kislánytól.)

Arra figyeljetek, hogy a jegyetekben konkrétan ? kg szerepel, úgy értve, h hány kilót vihettek fejenként(20K , 23 K,2*23 K) különben túlsúlydíjat kell fizetni, és az nem kevés.Azon ne lepődjetek meg, h ha esetleg van törékeny dolgotok a bőröndben és nem kaptok rá törékeny matricát-mert nem vállalnak érte felelősséget mindenhol.
Kézipoggyász túristán fejenként 1 db, max 8kg, laptoptáska is mehet, ez nem számít plusznak.

2B-ről mentek?

(A fapadosoknál más szabály van a csomag felaldásnál meg a súlykeretnél, azokat nem tudom.)
Remélem tudtam segíteni.

KépKép


Timi!
Nagyon szépen köszi!!!
Malévval megyünk. Az a 2A, asszem.

 
 


Ayse, szívesen!!! Malév... azt pont nem mi csináljuk. :(
Most már úgy van, h a 2A Schengen Terminál, a 2B meg Non Schengen.

Ma kaptam egy csokor virágot egy nagymamától, mert kihoztam az unokáját a géptől.Annyira meghatódtam. :D

KépKép


Timi!
Sajnálom, pedig milyen jó lett volna Nálad becsekkolni! :lol:
Mennyi idős volt az unoka?

 
 


hát........ olyan 8-10 év körüli lehetett

KépKép


Hogy egyszerű legyen az élet...nekem becsúszott még egy aranyérműtét is... :? :? :?
Állítólag a tengervíz a lehető legjobb rá...végül is nem is biztos, hogy a legroszabbkor jött...

 
 


Kép

Bocsi hogy eddig nem jelentkeztem Timi,de amíg van bölcsi,addig tudok dolgozni.Jelenleg szabadúszó vagyok,Z.Medicalnál,orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozok,és még mellette tanulok is.... :(
A bölcsit nehéz megoldani....2 hét itthon,1 hét nyaralás,utána megint 2 hét itthon.....de szeptembertől nem lesz pardon,most az utóbbi időben nekem is többet volt itthon Bence mint bölcsiben(kötőhártyagyulladás,torokgyulladás,tüszős mandula,afta,most megint kötőhártyagyulladás......de az már hétfőre rendben lesz!
Bence is13 kg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ayse!
Mikor utaztok? Hová? Lehet írtad,csak én nem figyeltem....

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Ayse, aranyérműtét............... miért pont most?Bár ha tényleg jót tesz neki a tengervíz................
Ambuláns műtét?

Cristi, Te mikor váltottál munkát?

Fanni az utolsó hétre persze, h beteg lett, igaz csak piros a torka, be van rekedve, de két napja lázas éjszaka, úgyhogy ma levitte az apja a dokihoz.De azért pénteken az utolsó napra beviszem, mert nagy buli lesz a bölcsiben, és azért addigra biztosan meggyógyul.

KépKép


Timi!

Kb 2 hónapja elégeltem meg...az érettségi előtt 2 héttel!Közölték hogy szabadság nincs,mivel nemrég mentem oda dolgozni!!!!!
Minden reggel 4kor mentem itthonról,,este 8 volt mire hazaértem!
Ráadásul mostmár minimum este 6 ig dolgoznak úgy,hogy nem fizetik ki a túlórát!Tudnék mesélni...de inkább hagyjuk! :roll:
Jelenleg annyit dolgozok amennyit akarok,ha napi 2 órát akkor 2őt,ha 4et akor 4et,stb.Ezt is csakaddig csinálom,amíg le nem telik a GYES...utána valami komolybejelentett normális melót kellene találnom.
Szegény Fanni!Ti is ugyanabban a cipőben jártok,mint mi!
:(

Ayse!
Aranyérműtét :cry:
Műtét előtt próbáld ki a Farkasalma fűből főzött "teát" amit nem meginni kell,hanem ülőfürdőként kell alkalmazni!
Legtöbb esetben nyom nélkül eltűnik az aranyér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Többiek?
Rékáék,Pannáék,Mártiék????
??????MANKA??????

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Cristi, nem csodálom, a hajnali keléseknél én szó szerint rosszul vagyok.Holnap 5-re megyek, 3:40 kor fog csörögni s telefon. :shock:
De legalább 10 kor már jöhetek haza, ha nem kell túlórázni.
Jól bejelentett, jól fizető munka gyerek mellett, nagyon drukkolok, h találj valami jót!

Nyaralás kinek lesz még és hol?

KépKép


Timi!
A korai keléssel semmi bajom,csak a későn hazaéréssel Bence miatt.
Most pl beszereztem magamnak még pluszba egy 4 órás melót,04-08ig :lol: :lol: :lol: :lol: (lépcsőháztakarítás)
mellette meg még ott van az egész napom.........

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Ciprusról, egy pár kép...


Ha nyaralni indulsz, tele vagy izgalmas várakozással...

Kép

Ciprus partjai...ezt meg kell nézni közelebbről is!

Kép

Igen, erre gondoltunk! :lol:

Kép


Cipruson az a jó, hogy nem kell sasolni az időjárásjelentést. Tartósan 40 fok van, eső majd ősszel várható. Biztos lehetsz benne, hogy holnap is strandolni fogsz! :D :D :D
(a meleget meg megszokod, vagy rájössz, hogy nem kell kijönni a vízből! :wink: )

Kép

Kép

Kép

Az Egyetemi Beach Club

Kép

Kép

Kép

Kép

 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron