Új privát üzeneted érkezett!

Márti!

Köszi!Igen, rágcsáló, nagyon jól felismerted.Van Fanninak egy szőr vadászgörénye(Pötyi névre hallgat) és ő ilyen tortát szeretett volna.
Gyönyörű, nem? :shock:
Aki meg azért kapott most tortát, mert neki novemberben lesz a szülinapja, és azon ugysem lehetünk ott.
Meg egyébként is rajong a vonatokért.

Fül: november első v. második hetében kiveszik az orrmanduláját a László kórházban.
Bár tegnap a téren az egyik egészségügyis anyuka felvilágosított, h felesleges, mert úgyis visszanő...........
Szerintem még mindig jobb, mint hogy egy éven belül 6-7 középfülgyulladása van a gyereknek.A szövődményekről nem is beszélve.

Ti beadattatok már valaha a gyerekeknek infl. védőoltást?

KépKép


Halihó mindenkinek!

Timi!
Nagyon szuper torták,és a gyerkőcök is aranyosak!Fanni nagyon sokat nőtt!!
Én holnap alkotok,vasárnap tartjuk Bencus szülinapját :lol:
Nehéz dolgom lesz,Robotboy-os tortát kért /kedvenc meséje/:shock: de azért megpróbálom megoldani :wink:
Kép
Apa azt igérte segít....bizti nem lesz tökéletes,de azért igyexem!
:lol:
Ha sikerül a tortám,képet majd igérem teszek föl!
Bár tudom ritkán ír mindenki mostanában,de azért remélem jól vagytok!
Mankáról ki tud valamit?
Márti?
mennem kell,Bence nyöszörög!Kép

Kriszta&Bence

Kép
 
 


/HIB-I-II...benne van influenza elleni,amit 3 illetve 6 hósan kapnak a gyerkőcök,ha jól emlékszem...szerintem ha akkor nem volt gond(láz,stb) ha most szeretnéd Fannit oltatni,akkor most se lesz semmi gond,hiszen most már nagyobb is!Én is gondoltam rá Bencénél,de én mindenképpen megbeszélem a gyerekorvosommal!

Kriszta&Bence

Kép
 
 

 
 

Hová lett az eleje????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Szóval: Timi!
A kötelezők tartalmaznak influenza elleni védőoltást....
Fül:
Keresztlányomnak 5 éves korában vették ki az orrmanduláját,3 éve...azóta semmi gond!!!!Remélem nálatok is minden rendben,és nem fog többet begyulladni Fannika füle!
Bölcsiben téli szünet lesz,2 hét volt tavaly.....

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Volt, mit bepótolnom, ezer éve nem jártam erre..

Dávid nem jár oviba, egész egyszerűen közölték, hogy a szept 1 után született gyerekeket nem veszik fel idén, max ha valaki elköltözik és megürül egy hely. (vagy van ismerőse aki elintézi) Ugyhogy most kettőjükkel vagyok egyszerre itthon. Áron is már lassan fél éves.

Közben volt egy balesetünk Dáviddal, előre estett kismotortal, és benyomódott az inyébe az első két foga. De látom nem mondok újat, Mártiéknak is volt hasonló. :( Örülök, hogy nektek mér rendbejött!

Timi!
Én is mindig fülfájós voltam, és kivették az orrmandulámat. Ez 25 éve volt, azóta nem nőtt vissza :)
Viszont azóta fülgyulladásom sem volt.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ppanna, hihetetlen, h már Áron is fél éves!
Jól vagytok?

Mi holnap megyünk a műtét előtti kivizsgálásra, egy egész délelőttös móka lesz, kíváncsi vagyok Fanni hogy fogja bírni.
Majd beszámolok róla.

KépKép


Sziasztok!
Jó rég jártam erre :oops:

Andrissal járnánk az oviba, de folyton beteg...

Timi/Krsizti!
Tavaly a bölcsiben Ti hogy állttok ezzel a betegség dologgal? Jól emlékszem, hogy nlatokis volt?

Timi!
Drukk Fanninak a műtéthez! Mért műtik? Olyan, mint egy kis játékbaba a képeken. :D

Kriszti!
Torta milyen lett? Fotók?


Egy pár kép rólunk...is
Őszi színek

Kép

Kép

Kocatúristák, 2 méterre az autótól, 2 perccel a megérkezés után, csúcstámadás előtt

Kép

Kép

Na hova lesz a séta?

Kép


Kis segítség. (megfejtés: Visegrád)


Kép


Pazar ez a kanyar :D

Kép

Az érdeklődő túrista

Kép

Ablak itt is van

Kép

Kedvenc képem :oops:

Kép


Játszótér


Kép

 
 


Asye, szokás szerint remek képekkel jöttél! :D

Bölcsis betegségek: hát ahogy a nagy könyvben meg van írva, nálunk úgy működött: 2 hét bölcsi, 1 hét itthon.
Novembertől júliusig úgy nagyjából 12 hetet járhatott össz-vissz.
Havonta volt középfül gyulladása.(emiatt veszik ki az orrmanduláját holnap)
Áprilistól júliusig nem nagyon volt gond, mert akkor ugye már majdnem egész nap kint voltak az udvaron.
Pedig előtte 2 évig azt sem tudtam hogy működik az orrszívó.Nem is volt itthon.

Andrisnak mi a baja?
Márti, Ti hogy álltok az ovival?

KépKép


Timi!
Fanninak DRUKKDRUKKDRUKK!!!!!!!!!
Majd meséld el, mi történt!

Andris állandóan lázas, aztán taknyizik. Most köhögés is a képbe került. Az első három hetet jól bírta az oviban, azóta csak napokat volt bennt. Már a 2 hét ovi, 1 hét itthon is előrelépés lenne :? :? :?

 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkot, bejött!

Szerencsére minden rendben volt, tegnap kora délelőtt történt a műtét, és ma reggel jöttünk haza.
Hát addig tartottam magam amíg Fanniért jött a műtősbácsi, de ahogy tolták a folyosón már folytak a könnyeim.Cinike mehetett vele.
Szerencsére ez tényleg rutin dolog, alig ittam meg egy forró csokit, és már meg is volt az egész.
A műtét után sírt, semmi nem volt jó, de kb 40 perc alatt nagyjából megnyugodott és egy jó órán belül elaludt.Azt hittem alszik vagy 3 órát, de csak 50 percet sikerült.
Utána délután már elég jól volt, pl bemászott az öltözőszekrénybe, de egyébként feküdt végig, mert műtét után nincs helye a mozgásnak.
Az éjszakát simán végigaludta.
Összességében Fanni nagyon bátran viselkedett, és egész jól bírta az altatásból való ébredés utáni nem túl kellemes dolgokat.
Szerintem pl sokkal durvább hisztiket vágott már le, amikor nem akart hazajönni a térről nyáron.

Nekem az is segítség volt, h -sajnos- már nem először voltunk kórházban.

A László kórházra ismét csak a legjobbakat mondhatom, mindenki nagyon-nagyon aranyos és jó fej volt.
És olyan jót aludtunk éjjel, hogy csak na!Nagyon kényelmes ágyunk volt, kaptam ebédet és vacsit is, isteni finom borsófőzelék volt még finomabb sült hússal.


Ayse, ez nagyon nem jó, de állítólag teljesen normális.(a megoldás az lenne, h 4-5 éves korukig ne járjanak közösségbe, de ez megoldhatatlan és felesleges is).
A gyerekorvosotok mit mond?

Lili jobban bírta?

(Amúgy én szentül meg voltam győződve, h 22 hónapnyi szoptatás után makk egészséges lesz a gyerekem a bölcsiben.
Ha lesz második, akkor ilyen hülyeséggel nem fogom magam áltatni. :D )

KépKép


Sziasztok!!!

Timi!
Örülök hogy Fincs-el minden rendben!
Rám a bölcsödeorvos hozta a múltkor a frászt,hogy Bencinek vágni kell a kukacát!!!!
Na de én...háziorvos jóbarát :lol: Megnézte,és azt mondta hogy semmi baj Bence "tömlő"-jével/ezt ő szokta mondani,mióta állva pisil...apa mutatta neki,és mondta hogy ügyesen fogd azt a tömlőt/ :lol:
Nincs fitymaszűkülete,bár picit le van tapadva,de szépen kezd elválni spontán.Nem kell műteni egyenlőre!

Ayse!
Torta nem lett olyan jó szerintem mint a tavalyi Thomas...fáradt voltam,és nem is volt annyi időm "pöcsölni" vele.
Képet kicsinyíteni kell,de ígérem azért fölteszem,ha időben hazaérek holnap,ami kizárt(sok műtét lesz)!Jah...János Kórház Urológia-Sebészet osztályán dolgozom 8 órában,reggel 7-3ig,én vagyok a Vesekőcentrumban a kőzúzó ambulancián az asszisztens)Az eddigi legjobb munkahelyem az utóbbi időben,remélem az is marad!Hétvégéim,ünnepek szabadok,stb.
Betegségek...Beni most is taknyizik...de nem lázas.Megkérdeztem dokibát,azt mondta van valami Immun Kid nevű multivitamin,meg nekünk az Echinacea bogyó bejött,amiből mostmár kaphatja a szirupot...Ha nem lesz már taknyos,el is kezdem neki!Addig meg csak Cebion.
Vége a mesefilmnek(Robotok),de azért még olvasnom is kell ám....Megyek Bencét altatni,ha sikerül!
Ahogy időm engedi,jövök!
Puszi!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Timi!
De jó, hogy ilyen simán ment Fanninál a műtét meg a kórházasdi, klassz kis csaj!
Remélhetőleg most a betegeskedés is ritkulni fog.
Amúgy sztem a sokáig szoptatás nem igazán számít már ebben a korban, mert azt mondják az anyatej immunszempontból 8-10 hónapos korig számít érdemben, utána már sokkal inkább a saját immunrendszer.

Kriszti!
Én is adom most Bendegúznak az Immuno Kid-et, meg Cebiont, meg Echinacea golyócskákat (utóbbit ha épp eszembe jut). És próbálkozom a Broncho Vaxommal, bár ezt tényleg mindennap kéne adni, nem mindig sikerül.
Jobbulást Bencének is
De jó, hogy ilyen jó munkahelyet találtál!

Ppanna!
Húú szegény Dávid, akkor jó nagyot esett ő is. Bendegúznak már szinte teljesen lejött a helyére a foga, aki nem tudja, nem is veszi észre. Drukkolok, hogy Davidnál is helyrejöjjön! Hihetetlen hogy Nálatok is már mekkora a tesóka!
Ovi: kőkemény protekció nélkül nekünk se lett volna esélyünk se.
:roll: :oops:

Mi jól vagyunk, Saci 11 hónapos lesz, mindenhol feláll, arrébb is oldalaz, de egyébként mászik ezerrel, mint Bendegúz anno. Sokat beszélget, sztem ő is nagydumás lesz! Tud pápá-t inteni és tapsikolni, olyan édes olyankor megzabálom.
Bendegúz jár oviba, szereti is (persze van, hogy nem akar menni, de meggyőzhető), apja viszi reggel, én megyek alvás után Sacival vagy nélküle, ha rá tudom bízni a házból egy aranyos nénire, akkor nem ébresztem fel a délutáni alvásából ezért. Óvónénik jó fejek, bár most volt egy menetem velük, mert most elkezdték erőltetni, hogy egyen többet, meg hogy ő a legrosszabb evő a csoportban. De őt nem lehet erőltetni, mert ha nem kívánja úgysem eszi meg ültethetik mellette akármeddig. De azt hiszem sikerült most közös nevezőre jutnom velük, itthon reggelizik, ott bent ebédel (akkor lehet kicsit tukmálni), de uzsonnát ne erőltessék bele, mert ő 3-kor még nem fog tudni enni.
Amúgy jó az ovi, örülök hogy emellett döntöttünk.

Járunk Bendegúzzal heti egyszer angolra, nagyon élvezi és ragad rá. Még szeretnék találni vmi jó uszodát, ahol van gyerekúszás, az biztos jót tenne az étvágyának, és élvezné is. Meg Sacit is jó lenne megúsztatni. És lassan elkezdhetek vele is járni délelőtt zenebölcsibe. Hihetetlen, mindjárt egyéves lesz ő is. :shock:

Most megyek mert sorozatfüggő vagyok, és ma van Dr House, és SZF is!! :D

KépKép
KépKép
Márti
 


Timi!
Hurrá, hogy túl vagytok a műtéten!!!
Hősök vagytok, mind a ketten!!! :wink: :D :D :D

Gyerekorvos szerint Andris magánszáma még abszolút belefér a normál menetbe (Andris még mindig szopik :wink: ).
Lili a fosós-hányóst hozta haza, én meg szolidarítottam vele :twisted:
Amióta iskolás lett, sokkal jobb a helyzet, sőt jó, tavaly összesen egyszer olt beteg. A gyerekorvos előre mondta, hogy ez lesz, akkor nem nagyon hittem, de bejött. Állítólag a hatéves kor vízválasztó. (pedig neki aztán volt ezenkívül is minden, herpangina, skarlát, lepkehimlő, bárányhimlő....mi szem szájnak ingere :? :? :? ).


Kriszti!
Hű, remélem nem fogsz összefutni a férjemmel! :twisted:
Ő veseköves és a Jánosba tartozunk :evil: (most épp nincs baj)
Örülök, hogy tetszik az új munkahelyed!!! Nekem is neki kell kezdenem keresgélni. A tanári pálya kinyírás alatt, pedig én ezt szeretném csinálni!!! :? :?

 
 


Kriszti, jó, h szereted a munkahelyedet!Ezek szerint visszatértél a szakmádhoz.


Márti, milyen jó programjaitok vannak.Helen D-angolra jártok?

Legalább nálatok az oviban őszinték az óvónők, mármint úgy értem, h valósat állítanak az evéssel kapcsolatban.
Nálunk mindig azt hallom, h óóóóóóóó anyuka, Fanni nagyon jó étvággyal evett.
Ha ez igaz lenne, akkor mikor délután elhozom, nem enne meg egy egész szendvicset, v almát vagy akármit rögtön az uzsi után.
(az én gyerekem egyébként még életében nem evett sokat)


A műtétre még visszatérve az a legrosszabb, h nem rohangálhat, nincs játszóterezés, és ezt nagyon nehezen sikerül felfogni.
És türelmetlen vagyok vele, mert a kórházból a munkahelyemre kellett menni, mivel egy újabb tanfolyamot írtak elő, és holnap már vizsga lesz.Úgyhogy megyek is tanulni.

KépKép


Sziasztok!

Timi, dejó, hogy túlvagytok rajta!! Nekem nagyon sokat számított annak idején, gyakorlatilag véget vetett az állandó fülfájásoknak és orrdugulásnak, remélem Nálatok is ez lesz. Nektek szerencse, hogy jön a rosszidő és nem lesz téma a játszótér.

Ezek szerint csak mi jártunk így, hogy sehova sem vették föl Dávidot.. Jó a rosszban, hogy nincs honnan betegségeket hozni.. Andris nem esett át sokmindenen amíg Lili hozta az oviból? Talán a komolyabbakon már túl vagytok, nem?

Márti, örülök, hogy Bendegúznak ilyen nyomtalanul eltűnt a fog-baleset nyoma, ez nekünk is jót jelent.. Bár a javulás hihetetlen, de azért még látszik, hogy valami volt. pl mintha előrébb állna az egyik foga..

Jól megvannak a tesók? Bendegúz hogy viselte mikor elindult Saci a játékai után? Dávid eléggé meg van lepve, hogy valaki pályázik a kincseire :)

Áron hat hónaposan már mászik és kapaszkodva feláll, szóval nem kaptam tőle pihenőidőt.

Nektek is mondom, hogy elindult a www.gyerekprogram.hu oldal, ismerőseim csinálják, és szerintem tényleg hiánypótló. Jól kereshető mutatja , hogy milyen korosztálynak szól és mennyibe kerül egy-egy program.

Kép

Kép
 
 


Timi!
Meddig lábadozik Fanni? Milyen tanfolyamra mész? Továbbra is meg vagy elégedve amunkáddal?

Ppanna!
Hű de ügyes a fiacskád! :D
Most hosszútávra tervezitek az itthonlétet?
Gondolom egy nyílt fórumra nem írod meg, hogy mért jöttetek haza, de engem furdal a kíváncsiság. :lol: :oops: :oops: :oops:

Köszi az oldalt, ez tényleg jó ötlet!

Lili hazahozott sokmindent, mondjuk a legkomolyabb ebből a bárányhimlő ésa herpangina volt. Azt hittem én is, hogy immunizálódik Andris ezáltal, de hát több mint 200 fajta náthavírus van...szóval van miből elkapjon.

Inkább az immunerősítésre kel ráfeküdnöm. Most vette egy aloés gélt, engem már egyszer kihozott ez a rossz szériából, remélem ANdrisnak is hatni fog.

 
 


Sziasztok!

Márti!
Nagyon szuper hogy Bendegúzzal angolra jártok!Bencét is érdekli,de én még nem szeretném erőltetni...egyenlőre magyarul tanuljon meg :) Bár azt mondják,hogy nagyon szépen beszél! :)
A munkahelyet véletlenül találtam...olvastam egy álláshirdetést,fölhívtam az ápolási igazgatót a Jánosban,és mondta hogy azt már betöltötték...megkérdezte hogy milyen állás érdekelne...mondtam,hogy igazándiból 8 órás lenne jó,Bence miatt...és akkor ajánlotta föl ezt az asszisztensi állást...fölmentem a főnővérhez,megnéztem,és mentem!
Igaz a pénz nem annyi mint ágy mellett,de így se rossz..és lényegében itt is azért ha nincs kőzúzás akkor az őrzőben (5 ágyas)segítek,mert ott 1 nővér van egész nap!
Bence elég jól viseli,reggel apa viszi,délután én hozom.
Ez elég közel van hozzátok(Pólus):
http://www.bebiuszas.hu/program.html
Hihetetlen hogy már Saci is milyen nagy lány....most született!!!!

Timi!
Igen,visszatértem!Mindig visszahúz a szívem!
:lol: Pedig nem fizetik agyon az embereket,de ez van...szeretem csinálni...
Vizsga hogy sikerült???

Ayse!
Voltatok dokinál? Valakinél bent a Jánosban?
Ha gond lenne,szóljatok!!!
Nem bántom a hites uradat ígérem!!Ha esetleg vesekőzúzásra kerül,ott leszek mellette,és vigyázok rá!! :lol: :D

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Elfelejtettem...
Ovi...Úgy döntöttem marad bölcsiben Bence!
Majd jövőre...tök mindegy hogy egy évvel tovább bölcsöde,vagy ovoda....majd tavasszal beíratom,akkor kötelessége lesz fölvenni,mert területileg hozzá tartozunk.

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Cristi!
Persze, igazából szuper, hogy a férjem nem ismeretlenek közé menne, ha kőzúzás lenne!!!! Csak jó lenne ha nem kéne...
Már volt többször köve, de kisebbek, így maguktól - illetve gyógyszeres segítséggel távoztak - na de a görcs...hát az borzasztó, pláne napokig, amíg kinnt van.
Egy orosz nevűnél vot pl. vesefestésen. M. Péter?

 
 


Ayse!
Csicsenkov doktor! :lol: :lol:
Az a lényeg,hogy ne legyen inkább baj!
Algopyrin+2 No-spa általában hamar segíteni szokott!Zúzás közben is azt adunk infúzióval,meg egy "bátorságszurit"!
Ha kicsik voltak,és kipisilte,akkor talán nem lesz baj!De ha netán lenne,mondom szóljatok!!! :D

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Szerencsére a vizsga sikerült!
Ez egy újabb utasfelvételi rendszer volt, amit meg kellett tanulni a meglévő kettő mellé.
Egyébként jól érzem magam, talán egyre jobban, mert már elég sok embert megismertem, és lassan fél éve, hogy ott dolgozom. Van már gyönyörű szép egyenruhám is, teljes kollekció a télikabáttól kezdve a csizmáig:-).

KépKép


Timi!
Gratulálok!!!
Nagyon jó, hogy szereted az új munkádat! És most már felveheted a csizmádat is! :wink: :D :D :D

Andrisnak bejött az aloés gél, 2 hetet járt oviba (kopp-kopp-kopp), betegség nélkül.
A változatosság kedvéért most Lili beteg, csúnya torokgyulladása van, ami akár még skarlát i lehet. Atípusos, de neki már volt skarlátja, úgyhogy nem biztos, hogy a tünetek annyira egyértelműen jönnek elő. Majd a laboreredmény megmondja az igazságot....

 
 


Pár kép

A gyerekek kedvenc játéka - rögtön a homokozás után a süti sütés... :shock: :shock: :shock:


Csiribú

Kép


Csiribá

Kép


Hipp

Kép

És hopp!

Kép

Kész-e a süti? (ki-ki a maga járművén: paripán és tűzoltón)

Kép

 
 


Ayse, mi is elkezdjük decemberben az Aloe gél-t, többen javasolták már.Az a baj, h Fanni annyi antibiotikumot kapott már, h hiába kapja a Béres gyerek vitamint,vagy akármi miást, nem tud felszívódni, úgyhogy sokat nem ér.
A változatosság kedvéért most piros a torka, de nagyon csúnyán.
Sejtettem, h ez lesz, mert a héten szabin vagyok!


Halloween-boszorkánykalapos cini:

Kép

cinifarok:

Kép

Ezt meg csak úgy:

Kép

KépKép


Timi!
Nagyon édes Fanni! :P
Milyen alkalomból öltözött jelmezbe? Ti varrtátok?

 
 


Aranyosak a képek!!!
Eszembe is jutott két kérés :) :oops: :roll:
Ayse, ha ilyen nagy sütisek vagytok, tudsz esetleg karácsonyra mézeskalácsreceptet ajánlani? Én is szeretnék Dáviddal dagonyázni :)


Fanni nagyon édes Haloween-egér :)
A másik kérés jelmezes. Dávid imád táncolni, nagy kedvence Fred Astaire. ez nem vicc. Nézi a DVD-t és utánozza. Szeretnék neki Karácsonyra cilindert adni, de eddig nem sikerült találni. Van valami ötletetek?

Köszi nagyon!!

Kép

Kép
 
 


Ayse, köszi, h megelőlegezted a "varrótehetségemet":-), de sajnos nem mi készítettük. A nagyszülők hozták Németországból, mert ugye mindenki tudja, h F imádja az egereket.
Jár hozzá még egy egérfej is, de az akkora, h konkrétan az én fejemre jó.
Majd átküldöm ezt a képet is, mert Halloween alkalmából a szülők is itt voltak és sikerült nagyon jó hangulaba kerülni estére. :D


Panna, szerintem a Gulliver játéknagykereskedésben megnézhetnéd, mert ott rengeteg jelmezt lehet kapni, nem olyan nagyon vészes áron, és ha jól emlékszem tavaly ilyenkor már lehetett kapni szilveszteri jelmezeket, maszkokat, fejfedőket, azok között pedig talán volt cilinder is.

Vagy valami kalapszalont, kalapost lenne érdemes megkeresni.Esetleg jelmezkölcsönzőt-ahol meg tudják mondani, h hol gyártják a cilindert.


Én elhatároztam, hogy idén csak mézeskalács és szalmafigura dísz lesz a fánkon.Szerencsére dec 19-25 kzött nem dolgozom és lesz időm megsütni Fannival együtt ezeket.
Itthon egy olyan receptem van, ami a Készítsünk mézessütit c. könyvben található, és kifejezetten a fára valo, nem evésre készült.
Viszont a mostani Kiskegyed Konyhája Ünnepi Dupla számban is van egy elég jó recept.(ehető mézeskalácsfigurák)
Ha érdekel esetleg, holnap átküldöm, kicsit sokat kell gépelni.
(www.kiskegyedkonyhaja.hu-n lehet, h fent van.)


Lányomnak ilyen gyönyörű szavakkal bővült a szókincse mióta oviba jár, h: izé és hülye.
"Ropog a lábam alatt ez az izé"(hó).
Van ott egy kisfiú, aki iszonyat módon tud káromkodni.
Mesélte a nagymamája, h mikor kivették az orrmanduláját az altatásból úgy ébredt fel a gyerek, h káromkodott.Alig 3 évesen.

Márti? Kriszti?

KépKép


Sziasztok!

Timi!
Először is gratula a vizsgádhoz!
Fanni tündéri Halloween boszi! :lol: :lol: :lol:
Bence is tud ám szépeket mondani...
:lol: :lol: :lol:
Holnap beviszem a munkahelyemre,megbeszéltem a dokival aki holnap ügyel,megnézi a kukacát :( Lehet hogy üvölteni fog,de muszály...le van neki tapadva... Nálunk is tervbe van az új "egyenruha",kórházlogóval,és külön az osztáyfelirattal...még a színén variálnak(kék,sárga,stb)nem tudom lesz e belőle valami....
Egyébként én is jól érzem magam :D most még...remélem így is marad.
Jól vagyunk,bár Bence köhécsel kicsit,de nem vészes.
Mártiék????

Kriszta&Bence

Kép
 
 



Kriszta&Bence

Kép
 
 


AYSE!NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!! Magamnak meg boldog szülinapot! :lol:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk mi is, Saci ma egyéves, most csak gyorsan jövök fotókkal a hétvégéről, de majd írok is később.

Sütögetős Andris-Lili és Halloweenes Cini-Fanni is nagyon cuki!!

No akkor fotók:

Együtt fürdős

Kép

Mikulásos

Kép Kép

Kép Kép Kép

Saci nevetős-huncutkodós-magyarázós


Kép Kép
Kép Kép

Szülinapos


Kép Kép Kép Kép Kép

Ácsorgós


Kép Kép

Bocsánat, sok lett.

KépKép
KépKép
Márti
 


És persze:

Krisztinek BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Emesének meg BOLDOG NÉVNAPOT!!

KépKép
KépKép
Márti
 


Kriszti!
Boldog születésnapot!


Kép

Köszönöm szépen, de képzeld, nekem is születésnapom volt! Csak nem egy napon születtünk?

 
 


Ayse!
Hogy én milyen béna vagyok. Pedig emlékszem már, hogy Saci majdnem a szülinapodon született!!
Szóval Isten éltessen sokáig a szülinapodon!!

KépKép
KépKép
Márti
 


Sziasztok!
Előszöris:
SACIKÁNAK ÉS EMESÉNEK IS NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!
Ayse!
Én a te névnapodon születtem!!!!Anno....
:lol:

Márti!
Nagyon édesek együtt a gyerkőcök!Atyaúristen!
Hogy öregszünk!Bendegúz is nagyfiú lett,de Saci mennyit nőtt...és már 1 éves..most született....!!!
Mankáról tudsz valamit?Mi van velük?

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem:


Az ünnepelteknek minden jót és sok boldogságot kívánok én is!!!!!!

Márti, de jó, h bejelentkeztél a képriportoddal.
Az a kislány tündéri, gyönyörű szemei vannak.A hello Kitty-s harisnya remekül áll neki.Piros Cinis rugi...........:-)

Bendegúz nagyon boldog lehetett a Miki ajikkal!!!Milyen nagyot nőtt!Persze nem meglepő, csak rég láttam képet róla.

Mennem kell Fanniért az oviba.
Holnap lesz az első néptánc fellépése, remélem tudok jönni képekkel utána.

KépKép


Timi!
Fú de várom a képeket!!!

Cristi!
Azóta is próbálok rájönni, hpgy vajon mikor lehet Ayse-nap? :shock: :roll: :lol: :lol: Én úgy tudom, júliusban....

 
 


Ayse!

Én az Emese napra gondoltam :)
Hmmm....én 7.én születtem,Emese meg mikor is van???????Júli 5?Akkor én mit néztem??? :roll:
De a lényeg!Szülinapod az biztos most volt! :lol:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Cristi!
Ha december 7-én születtél, akkor egy napon születtünk! :wink:

 
 


Ayse!
Egy napon születtünk :wink:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


dr. Kállay Krisztián Miklós adjunktus kérése:

Kedves Barátaim! Amint azt talán páran tudjátok, én egy gyermek
csontvelő-transzplantációs osztályon dolgozom. Ide olyan gyerekek
kerülnek, akiknek vagy hagyományos kemoterápával gyógyíthatatlan
leukemiája van, vagy valamilyen veleszületett halálos immunhiánya,
csontvelő-elégtelensége.
Mi a beteg csontvelőt kiírtjuk, és egészséges,
más donortól származó őssejtekkel helyettesítjük. Bármilyen brutális
beavatkozásnak hangzik, az esetek kétharmadában sikerül így
meggyógyítanunk a gyerekeket. Képzelhetitek a kezelés körülményeit, a
szenvedést, a szörnyűségeket, a haláleseteket. A gyerekek hónapokig
steril szobában vannak, ahova szülő is csak műtősruhában, bemosakodva
léphet, és természetesen nem aludhat bent. A vidékről érkező nagyszámú
gyereknél ez komoly probléma, mert nem minden családnak van Pesten
alvási lehetősége. Ezért alakítottuk ki kórházunk Déméter Házát, ahol a
szülők éjszakára megszállhatnak, így a hosszú kezelési folyamat alatt a
gyermekek mellett állhatnak. Sőt, javuló állapotú vidéki betegeinket is
"haza" engedjük a Déméter Házba, ahol szabadon lábadozhatnak, de mégis
a kórház területén vannak.
Gondolhatjátok, hogy az OEP mennyit segített
ennek a háznak a létrehozásában. Most a TV2 gyűjtést rendezett
számunkra, ahol a 1771-es telefonszám felhívásával mindenki 200 Ft-al
hozzá tud járulni a Ház fenntartásához, bővítéséhez.
Kérlek benneteket,
ha módotokban áll, támogassátok kezdeményezésünket. Amennyire
szívügyednek érzed, szólj másoknak is! Az adományvonal dec. 16. éjfélig
él
. A telefonszám: 1771 Köszönjük a segítséget! Krisztián ---
Dr.Kállay Krisztián Miklós adjunktus gyermekhematológus, transzplantációs
orvos Egyesített Szent István és Szent László Kórház
Gyermekhematológiai és Őssejttranszplantációs Osztály
Osztályvezető-helyettes

 
 


Sziasztok!

Én már holnap biztosan nem jövök, megyünk reggel haza Keszthelyre, úgyhogy én is most
Kívánok Nektek nagyon boldog, szép karácsonyt!


Nálunk ma délután már jártak az angyalok, meghozták a fát, és a sok szép ajándékot! Nagyon beletrafáltunk a gyerekeknél, de hát Bendegúz nagyon határozott kívánságokat intézett a Jézuskához, és ezek nagyrészt ugye teljesültek is! Óriási volt az öröm, nagy játszást csaptak, Bendegúznál a sláger a Hot Wheels autópálya volt, de a kirakónak, memóriajátéknak és könyveknek is örült, Sacinál meg Bendegúz kis porszívója volt a befutó, úgy járkált velemint egy kis takarítónő (ja mert már járkál, végigmegy a szobán, persze néha lehuppan még) és persze a babakocsi, meg kapott egy nyomkodós zenélős teknőcöt. És a meglepetés is jól sikerült, csilingelésre ébredtek délután, és itt állt a fa, alatta a csomagok, olyan jó volt látni a kis pofijukat!! :D Megérte rohangászni!

Jövőre tényleg megpróbálok én is kicsit rendesebben jönni, ki ne haljon már a topik.

Lehet hogy szilveszterig lent maradunk Keszthelyen, még meglátjuk hogy bírják a nagyszülők, meg mi is, úgyhogy akkor Boldog új évet is kívánok!!

Elvileg tudok írni Keszthelyről is, mert lesz lent laptop velünk.

Puszi Nektek, szép ünnepet!!

KépKép
KépKép
Márti
 


Sziasztok!


Mi is nagyon boldog és szép karácsonyt kívánunk szeretettel mindenkinek!

Rohanok is, mert Fannit anyu elviszi a bábszínházba a Diótörőre(remélem az egerek kielégítik az igényeit) és addig fel kell díszítenem a fát, hogy ha hazajön(alszik egyet) utána délután jöhessen a Jézuska.

Még tartozom a néptánc képekkel..............

KépKép


Sziasztok!
MI IS NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!
Tegnap Bence egy óráig ugrált örömében,kora este jött a Jézuska.A fának örült nagyon!De persze a hőn áhított hatalmas kukásautóval,és a villogó,szirénázó tűzoltóautóval este fél 9ig játszott:)
Márti!
Már biztos elindultatok!Jó utat nektek!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Lányok!
Nagyon boldog új évet kívánunk mindannyiótoknak!!!!!!!!


Kép

 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog is sikeres új évet kívánunk!

Hogy teletek az ünnepek?

Nálunk szűk családi körben és sok alvással.Természetesen dolgoztam karácsony másnapján, szilveszterkor és újév első napján is.Hihetetlen milyen sokan voltak.
Szilveszterkor a szomszédban voltunk, nagyon jól sikerült, a gyerekek is elég jól bírták, de persze, ők éjfél előtt már ágyban voltak.A rossz az volt, h konkrétan a buliból mentem dolgozni hajnali 4-re, de túléltem.

Már feltöltöttem a gépre a néptáncos képeket csak még le kell kicsinyítenem, lehet, h este meg tudom csinálni, most mennem kell.

KépKép


teltek :oops:

KépKép


Fanni kapott fa vonatpályát, egy kis IKEA-s igloo sátrat, Kipp-Kopp babát(legalább akkora becsben tartja, mint az egereit!!!!)
mesekönyveket,színezőt, színes ceruzákat, kirakót, ruhákat, meg lehetett elégedve, mert közölte, h "Szép karácsony volt"!

A Diótörőtől el volt ájulva, gyönyörűen végigülte az előadást.
Előtte két nappal elmentem vele moziba a Cincin Lovagra.
Ott is nagyon jól viselkedett, a vége felé kezdet el nyüzsögni.A lényeg, h rengeteg egér és patkány volt a mesében.

Jaj és mostanában elkezdett végre énekelgetni, egész nap a Kiskarácsonyt és a Mennyből az angyalt énekli.
Illetve van a téli Zeneovi cd-n egy nagyon helyes hóemberes nóta-na ez tartozik még a repertoárba.(Hóembernek se keze, se lába...)

Színezni pedig hihetetlenül ügyesen tud, vannak olyan képei, ahol jóformán ki se ment a vonalon, és gyönyörűen összeválogatta a színeket.Szerintem nagyon jó kézügyessége lesz.Mondjuk nem meglepő, mivel apósom és a sógornőm is elég tehetséges.

KépKép


Timi!
Nagyon várom a táncos képeket!!!

Az ünnepek nálunk nagyon szépek voltak. Lili korit kapott, voltunk is egy közeli tónál. Sajnos az enyémet én nem találom, de enélkül is egész jól belejött Lili (mármint hogy nem mutogattam, csak magyaráztam).
Anyukám Apukámnál volt Cipruson, mivel ő nem jöhetett, ott a Karácsonynem ünnep.

Andris nagyon szereti az ovit, mindennap mondja, hogy szeret ott lenni. Én is úgy látom rajta, hogy jól érzi magát ott.

Én álláskeresésben vagyok.
A fősulin csak mint óraadó dolgoztam/om (már egy éve), de állás kell, státusz, ahol tb-t is fizetnek (meg persze normális pénzt, mert az óraadás, az éppenhogy nem grátisz...).
Viszont nagyon nehéz a helyzet, eddig is az volt, de ez a válság főleg megnehezíti a dolgot. Most úgycsinálom, mintha a munkakeresés lenne a munkám, napi 5-6-7 órát foglalkozom vele.

 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: