Új privát üzeneted érkezett!

Szia Timi!

Dani nagyon ügyes. Grat hozzá:)

Rossz lehet Kristóf orrvérzése, de a doki biztos jól meg fogja csinálni. Akkor többet nem kell majd aggódnod.

Sajnos nem megyünk nyaralni. Tudod, van, aki kiszúrt a családokkal. Így idén nem tehetjük meg, pedig ráférne a családra. Persze Apa jön majd szabira. Azt nem tudni, mikor. De ha itthon is lesz, nem fogják békén hagyni:(

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors életjel a "kihalt" topicba.
Megyek vissza októberben dolgozni. Dani bölcsis lesz, hordom magammal. Eddig szinte minden nap benéztem, de nem jelentkezett senki. (kivétel Britta). Egyébként megértem, hogy munka, több gyerek mellett nincs semmire ideje az anyukának. Nekem sem lesz. :cry:

Este 6 előtt fogunk csak hazaérni. :(

Minden babát és mamát puszilok. Sokszor eszembe juttok..

Timi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Annyira sajnálom, hogy rég nem jártam erre. Magyarázatom nincs rá.
Most jól vagyunk. Nagyon nagyra nőttünk már. Az iwiw-re szoktam képeket dobálni néha, ha van kedvetek kukkantsatok be.
Én nagyon tanulok az államvizsgára, ami március 2.án lesz. Hihetetlen. :lol:

Legyetek jó, megpróbálok vissza olvasni pár oldalt, mert elég kevés az infóm rólatok.

Kellemes napokat!
Vendég
 

 
 

Végül is nem tártot sokáig vissza olvasni. Azt hittem órákat fogok itt ülni. Majd máskor.

Írjatok!
Vendég
 


:lol: Sziasztok!!! :lol:

Látom erre nem változott semmi.
Én csak jelenteni jöttem, hogy sikeres államvizsgát tettem.
Köszönöm nektek is akik szurkoltatok az elmúlt évekbe értem.

Mi szuper jól vagyunk. Én még itthon tengetem az életem, csak nyár végén megyek vissza dolgozni. Bár szerintem nem biztos, hogy nagyon várnak. De valahogy majd csak lesz. A kölyköt édesek de bűn rosszak is tudnak lenni.

Írjatok!! Ki hogy van??? Képek iwiw-n vannak. Kuksizzátok meg.

Puszóka!
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, de talan ha valaki .......
Olyan egeszseges 30 ev alatti not keresek aki sajat petesejttel vallalna terhesseget. Nem ingyen gondoltam.
egy.ket.esely@gmail.com
 
 


Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy jó minőségű használt babaruhát, kismamaruhát, gyermekruhát, esetleg megúnt, kinőtt- megnőtt felnőtt ruhát veszek és adok el.
Házhoz megyek Budapest és Pest megye területén és előzetes egyeztetés alapján méretre kiválogatott ruhákat viszek igény szerint.
A ruhákat 300 ft/kg-ért veszem meg. Az általam eladásra kínált holmiknak darab ára van.
A telefonszámom: 06-30-289-15-11. Hívjatok, ha tudok segíteni.

Köszönöm a figyelmet!

Juci

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron