Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
Nézegettem a topikokat,de amelyik engem érdekelne az megszünt.Kép
Most nyitok egyet hátha valaki észreveszi.KépKépKép
Kisebbik fiam 2004 december 21.én született.Ismerkednék,dumcsiznék hasonló korú manók anyukáival.
Türelmetlenül várokKép

Sziasztok Heni

Kovács Roland
 
 


Szia Roli!
Észrevettelek! Az én manócskám 2004. decembe22-én született. Most csak gyorsan írtam Neked, hogy ne érezd magad egyedül, de megyek, mert a apa és fia nagyon éhesek.
Majd később jövök.
 


Szia Marcsi!

De örülök neked.Már annyi helyen próbálkoztam több kevesebb sikerrel.
Este én is vissza jövök ha lecsitúl a család.
Heni

Kovács Roland
 
 

 
 

Sziasztok!

Az én kisfiam is 2004. december 22-én született.

KépKép

KépKép


Itt egy kép a babámrólKép

KépKép

KépKép


Szia Éva!

De jó,hogy te is itt vagy.Kép
Most keltem.Helyre rakom a családot.nagyobbik fiút elvisszük suliba utánna majd jövök és írok magunkról pár szót.
HeniKép

Kovács Roland
 
 


Szia Heni, Szia Éva!

Örülök, hogy már 3-an vagyunk. Heni de jó hogy indítottad ezt a topikot, legalább tudunk egy kicsit eszmecserélni a babákkal kapcsolatban.
Majd rájövök, hogyan kell képet feltölteni, mert nekem mindig azt mondja, hogy vegyem lejebb a megapixelt, mert nem tudja elküldeni, majd próbálkozom.
Egyébként most éppen fogzási fájdalmaink vannak, manónak 2 foga jön egyszerre és kicsit megviselnek az éjszakák. Nem igazán válnak be a csodaszerek. Most egy kicsit megyünk ügyintézni, és nagymamázni, de amint visszajövök rögtön benézek hozzátok.
Éva tündéri a manócskát, igazi huncut szemei vannak.
További szép napot.
Marcsi.
 


Szép napot mindenkinek!

Hazaértünk.Dani leadva suliba,bevássárlás megtörtént.Kép
Dodó itt ül mellettem és mandarintz majszol,mindjárt megy aludni.
Éva
Nagyon édes a kisfiad,igazi zsivány.Kép
Marcsi
Melyik,vagyis hanyadik fogatok jön?
Nekünk a 9. de már október óta szenvedünk vele.KépHol kiakar jönni,hol nem.Most 4-5 napja megint szórakozik.Kép

Írok egy picit magunkról!
Budapesten a VI.ker kerületben lakunk.30éves vagyok.Két kisfiam van:
Dani 1998.02.07(most elsős)
Dominik 2004.12.21
Ketten vagyunk itthon szinte egész nap,mert apa nagyon sokat dolgozik,hogy jó legyen nekünk.
Na azt hiszemmennem kell,mert Dodó nem akarja,hogy tovább itt üljek.Most lefektetem,megfőzők utánna meg benézek még.
Heni

Kovács Roland
 
 


KépKép
Õk az én drágáim,na meg én de azt haggyuk!!!!KépKépKép

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Marcsi!
Én úgy tettem fel a képet, hogy bemásoltam ide a babanet fotóalbumába, ott automatikusan levették a méretet, onnan vissza és aztán töltöttem fel. Nyilván van egyszerűbb módja is, de nem annyira bonyolult, mint ahogy hangzik.

Én is írok magunkról:

Budapesten laktunk a XI. ker-ben, kb 2 éve (amikor terhes lettem) költöztünk le Ceglédre. Én 35 éves vagyok, a kisfiamat Attilának hívják, ő az első gyerekünk, de lehet, hogy még egyet bevállalunk.

Majd később még jövök!

KépKép

KépKép


Szép estét!

Még csak a 5. és 6. fogunk jön. novemberben jött ki a felső kettő, decemberben az alsó kettő, most a felső két szemfog jelentette be az érkezését, de már szépen áttörte az ínyét, remélem most egy kicsit jobban fog aludni.

Rólunk annyi, hogy a IV. kerületben lakunk Káposztásmegyer II-ön. Nem régen költöztünk ide.
Még egy babát én is szívesen bevállalnék, ha gyorsan jelentkezne. Már írtam a gólyának is hogy igyekezzen.
A képfeltöltéssel még próbálkozom.
A fogzással egy kicsit elmaradottak vagyunk, de az evéssel egy kicsit előrébb járunk már. Manócska csk 3 hónapig szopott - sajnos - utána tápszeres lett és gyorsan bevezetésre került a gyümölcs. Most már mindent eszik-iszik. De ha csak husiból, zöldségből, gyümölcsből állna a világ az nagyon tetszene neki. A krumpli nem egészen az ő világa. Nagyon szereti a túrót gyümölccsel, és a sütőtököt minden formában. Õ már sima tehéntejet iszik, szerencsére semmi baja nem történt tőle. Muszály volt bevezetni a tejet, mert a tápokat egyáltalán nem fogadta el, állandóan hányt tőlük, a zabtejet, szójatejet stb. nem itta, mert alapból nagyon édes. Az édes dolgokat nem eszi meg, kivéve a sütőtök.
Na akkor képpróbálkozás.
Marcsi.
 


Halihó mindenki!!!

Van egy kis időm fürdésig.Dodó nagyon betartja fürdéstidőt.7és fél8közt meg kell történnie.különben irrgum-burrgum van.
dani fiam 5 hós koráig szopizott de 10hót már tehéntejet kapott,mert nem kellett neki sem más.
Dodó még mindig cicizik.Napi2*tuti,de talál magának kifogásokat,hogy előszedjen.
Amúgy imád enni és mindent megeszik.Decemberben 12.9kg volt.
Ti,hogy álltok súllyügyileg?
Még egy kérdés.Nektek is pakol egész nap?Mert én már megőrülök.Egész nap utánna pakolok.Kép
Heni

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!
Csoda történt. Petikém minden altatási cécó nélkül két puszi után elaludt.
Remélem nem lesz éjjel böjtje.
Manócska súlya most kereken 10 kg, és 79 cm hosszú. A doki néni többször nézte evés közben és azt mondta ne foglalkozzak vele, hogy ilyen kis karcsú, nagyon jól eszik. Sokat pakol ő is. A konyhában egy kis alsószekrény csak az övé ami tele van rakva vajasdobozokkal, és ásványvizes palackokkal amibe tettem pár darab gombot. Össze vissza hurcolja a lakásban. Ja és előszeretettel teszi az építőkockáit a cipőkbe, ráadásul még jól bele is nyomkodja.A fogzáshoz visszatérve talán kicsit segített a Viburcol kúp. Ez egy homeopátiás készitmény. Valamivel jobbak voltak az éjszakáink.
Még egy kicsit varrogatok aztán benézek még egyszer.
Marcsi.
 


Sziasztok!

Marcsi
valami lehet a levegőben,mert Dodó is 4perc szopi után bevágta a szunyát.Pont azt mondtam a nagyobbik fiamnak,hogy ezért éjszaka tuti legalább 2*felkelKép
A kúpok nekünk nem jönnek be.Ahogy felér már ki is jön belőle.
Micsoda gondolatok járhatnak a fejükben amikor így ˝dolgoznak˝Néha úgy megszorongatnám,csak félek,hogy összenyomom.
Mit varogatsz?
A ti manóitok már mondogatnak valamit?
Heni

Kovács Roland
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Azt hiszem itt nálunk más a levegő, Attila nagyon nehezen aludt el, bár ez nem gátolja meg abban, hogy éjszaka többször is felébredjen. Azt hiszem ismét jön egy pár foga.

Egyébként ő még csak 9,5 kg. A környezetünkben hasonló korban csak kislányok vannak és náluk sokkal nagyobb. Azt hittem, hogy nagy baba, de ezek szerint nem annyira.
A pakolás szintén működik, ha megkaparint egy táskát, azt kipakolja és átrakja másik táskába, dobozba vagy akármibe. Időnként órákig keresek dolgokat mire megtalálom, de egyre rutinosabb vagyok.

Én most próbálom rászoktatni a tejre, mert eddig esténként tápszert ivott, de nem issza meg, még kakaóval sem, nem tudom, hogy mit tegyek bele, hogy elfogadja.
Ha esetleg van ötletetek írjátok meg!

Az én manóm már "mondja", hogy gyere ide és hogy ne egyél meg, bár ezt még inkább csak én hallom. Ha beindul, akkor beszél legelább 10 percet.

Üdv. Éva

KépKép

KépKép


Szebb napot!!!

Az igaz,hogy átaludta az éjszakát.De3/4 5től 20 pecenként felkelt.6kor simán bealudt.Kép

Éva
Ilyenekre gondoltam.Nálunk is Dodó ha nekikiezd be nem áll a szája.Kitárja a kezét,behúzza a nyakát,mintha nem értené és mondja,mondja...A fene se tudja,hogy mit akar,de ő nagyon határozot.
Tessz=tessék
Tössz=köszönöm
Dödöss=büdös
Tísz=tűz
tesszit=tetszik
szisszu=cica....meg még van pár de most nem emlékszem,még nagyon korán van.
Megyek készülődni,Dancit visszük a jégpályára.
Szép napot
Heni

Kovács Roland
 
 


Hahóóóó!
Hol vagytok?Remélem nem meguntátok máris!!!!
Dominik most aludt el,Danci már rég alszik,megyek én is.Régen volt már öt óra,de nagyon hamar lesz reggel hat.

Szép jó éjszakát!!!!!!KépKép

Kovács Roland
 
 


Itt vagyok!

Bocs, de kicsit elfoglalt voltam, Attillát is csak most tudtam elaltani.
Az előző éjszakát végig aludta (most először), kíváncsi vagyok, hogy ma mi lesz.

Más:
nem tudtok valakit, aki albérletet keres Angyalföldön? Van ott egy pici lakásunk, amit ki szeretnénk adni.

Amúgy minden rendben, már én is álmos vagyok.

Jó éjszakát nektek is!

KépKép

KépKép


Szép napot!!!

JÓ a kedvem!!!!Végig aludtuk az éjszakát!!!KépKépKép
Segítek apának dodozni!Kép
KépKép

Marcsi?????

Éva
Nagyon ügy kicsi Attila,hogy ő is hagyta anyut aludni.KépKépKép
Albival kapcsban meg majd kérdezősködöm.
Heni

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Tényleg ügyes Attila, most ugyan egyszer felébredt, de utána fél 10-ig aludt, és most megint alszik.

Nagyon ügyes a fiad, úgy látom már tud járni is, Attila még nem, mindent egy kicsit később csinál, mint mások.

További szép napot, majd még jövök később!

KépKép

KépKép


Hahó hahó!

Vagyok ám nem vesztem el, csak egy "kicsit" tapétáztunk. Nem rég költöztünk ide, és apránként helységről helységre újítjuk fel a lakást. Még jó hogy nincs túl sok bútorunk, keveset kell ide oda cipelni.
Hogy mondjak örömhírt is. Karácsony előtt ellopták az autónkat 1 éves volt. Nem lett meg, ráadásul hitel is volt rajta. Még jó hogy volt cascó mert így megszünt a hitel, de nem volt autó, ráadásul nyomkövető volt benne. A rendőrségi eljárást lezárták, cascó fizetett. Kész. Már próbáltunk nézni valami használtat, dehát inkább a lakást rakjuk rendbe. Erre értesített a rendőrség, hogy megvan az autó. Na azt a cécót. Irány a bank hitelt feléleszteni, cascóékkal egyeztetni. De már itthon is van. Nem tették tönkre , csak egy jót utazgattak vele. Ráadásul egész tiszta volt. Nagy az öröm. Nagyon ügyes Attila, ez a dodozás ez igen ismerős nálunk is.
Szóval nem tüntem el. Vagyok.
Marcsi.
 


Sziasztok!!!

Ma este kimenőt kaptam apától.KépEgyik barátnőmmel moziba mentünk.Kimondhatatlanúl jó volt.Nagyon jól esett egy kicsit kikaocsolni,ha csak egy órára is.
Éva
Dominik december elején indult el.Egyik pillanatról a másikra.Dancikánk viszont szülinapja után egy héttel.Ne idegeskedj MENNI fog.Kép
Marcsi
Ez tök jó.Baromi nagy szerencsétek van.Ez nagyon ritka,hogy valaki vissza kapja,ráadásul még nincs is tönkre téve.Kép
Lakásfelújítást ne is mond.Nekünk május óta csinálták,és karáécsony elött pár nappal tudtunk beköltözni.Pedig arról volt szó,hogy augusztusra kész lesz.De így,hogy ti csináljátok nagyobb az öröm is.Nem nehéz amanó mellett?
Megyek penci.
Jó éjszakát!!!!Heni

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!!!

Én is 2004 decemberében szültem.Pontosabban 8-an.Kisfiamat Giulianonak hivjak.Bevesztek engem is a csapatba??Zs.
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Szia Zs. örülünk neked, írjál magatokról és ha tudsz tegyél fel képeket is.

Marcsi!
Éni is örülök, hogy megkerült az autó, ez tényleg nem sűrűn fordul elő.
A lakásfelújítást szintén ismerem, de én megfogadtam, hogy soha többet nem csináljuk mi.

Látom, képeket még mindig nem sikerült feltenni, tessék dolgozni rajta.

Heni
annyira nem zavar, hogy még nem megy, mert már így sem mindig érem utol.

Jó éjszakát!

KépKép

KépKép


Na megint én vagyok!
Ennyit arról,hogy ˝bulizni˝voltam.
Dodó fél 10 óta alszik,de már kétszer felkelt.Most nem merek lefeküdni,mert nagyon forgolódik.úgyhogy itt kukucskálok és láttom jött hozzánk még valaki.

Szia Zsuu!!!!Ahogy Éva irta.Írj magatokról.Különleges neve van a kisfiadnak,de nagyon szép.Kép

Éva
Az biztos,hogy négykézláb gyorsabbak,mint kétlábon.KépKépKép
Heni

Kovács Roland
 
 


Szép napot!!!
Csak panaszkodni néztem be.Dodó egész éjjel fent volt.Óránként kelt fel,ha meg nem akkor azért ugráltam hozzá,mert olyan nyugtalanul aludt,hogy nem győztem takargatni.KépKépKép
Amúgy megyünk mamához,ott egy kicsit pihizünk.
Este majd benézek.
Sziasztok Heni

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!

Attila is fenn volt egész éjszaka, 4 után aludt el, úgyhogy mi is frissen, kipihenten kezdjük a napot.

Üdv.
Éva

KépKép

KépKép


Kép
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a fogadtatäst.Nagyon jol esett.
Tehät mit is irjak magunkrol!?
Sväjcban élünk,férjem olasz(ezért az olasz keresztnév)6 éve élek itt,3 éve vagyunk häzasok.Giuliano az elsö gyermekünk.Jelenleg itthon vagyok vele,és szeretnék is még egy évig maradni.Ha addig nem jön a kisteso.Akkor viszont toväbbra is itthon leszek.Magyarorszägra kb. évente 3x megyünk.Jo rég voltam otthon,ugyhogy mär honvägyam van nagyon.Itt sok ismerösöm nincs,barätok mind otthon.A internet nélkül megörülnék.Hät röviden ennyi.Ha valami érdekel valakit csak kérdezzen nyugodtan.Üdv.Zs.
 
 


<!--attachment: Dok2-339421.doc*mime_msword.gif*application/msword*182.3**Dok2%2edoc --><center><pre>
Kép
Dok2.doc (182.3 k)</pre></center><!--/attachment-->
 


Sziasztok!

Szia Zsuu üdv köztünk.
Ez egy érdekes képbeszúrás lett. Elméletileg, ha rákkatintasz akkor megjelenik a kép. Hát ennyi sikerült. Akárhogy másolom, mindíg kiírja, hogy túl nagy. Érdekes mi is rosszul aludtunk az éjjel 1/2 1 kor Manócska felkelt és csak szintén 4 után aludt el.
Fogzásra most olvastam az nlc-n hogy van u.n. borostyán bébinyaklánc, amit a baba nyakába kell tenni és akkor csitul a fogzási fájdalom és nyugodtabban alszik a baba. Nagyon kíváncsi lennék rá, de a frász törne ki éjszakánként, hogy nem szorul-e rá a nyakára. Eléggé izgő-mozgó baba még éjszaka is.Hallottatok róla? Na lassan megyek nemsokára jön haza apa, addig Manó is felébred így tudunk együtt késői ebédelni.
Sziasztok.
 


Szia Marcsi!!!

Borostyän läncunk van .Nem tudom tényleg annyira hasznos e??Nälunk is jönnek a fogak és 2 napja egyszerüen nincs alväs.Homeos bogyokat viszont probältunk többet is.Volt ami segitett elég jol .Lecsökkentek a kelések 2-3-ra.8-10 helyett.De ez szerintem babänként vältozo.Van akinek hat van akinél kevésbé.SEDATIF PC a neve annak amit Giuliano szed az ilyen nemalvos korszakokba.Otthonrol kaptuk .Nälunk bevält.
 
 


Sziasztok!
Ki mamáztuk magunkat.KépKarácsony óta nem voltunk,pedig csak 6 vilimegállóra lakik.Dodó meg se ismerte,majdnem sírt.De aztán beugrott neki vagy nem tudom mi történt,de ugyanugy viselkedett a mamával ahogy szokott.Ki érti ezt???Kép
Zsuu
Akkor te egy világott látott kismama vagy.
Biztos jó lenne külföldön lakni,de nekem is bizti honvágyam lenne.Főleg,hogy mindenki itthon maradt.
Látom te fiad is jó husiba van.Kép
Marcsi
Hallottam már én is arról a nyakláncól,de elég parázós vagyok ahozz,hogy rajta merjem hagyni.Még a kiságyból is mindent kipakolok.Biztos ami biztos.

Meg van,hogy Dodó miért kelt annyiszor éjszaka.Olyan náthás lett,hogy ki se lát a fejéből.KépMost kap Cebion cseppek,orrspray,meg szívom a nózit.Délután is csak egy órát aludt.
Megyek tusólni.
Heni

Kovács Roland
 
 


Marcsi
Megnéztem a képet.
Nagyon édi Peti baba.Látom nektek is ˝úszik a ruhátok.Már sok mindent próbáltam,hogy ne a ruhája legyen nyálas(textil pelus,előke)De mindent letép magáról.Így maradt az egy nap többszöri felső csere.Kép
Na tényleg megyek
Sziasztok

Kovács Roland
 
 


Heni!!!
Lättam olyan läncot is ami mägneses és ha megfeszül kikapcsolodik,a milyénk nem olyan ,de én a body-ja alä teszem és ott el sem éri.Pici kora ota rajta van és nem piszkälja egyältalän.Szerintem ez egy olyan dolog hogy aki hisz benne,märmint a kövek erejében,annak érdemes venni.Aki nem annak meg kevésbé.Mi nekünk nagypapa ajändékozta.Itt Sväjcban nagyon elterjedt.Hogy hasznäl e vagy sem én nem tudom.
 
 


Länyok !!

Én is megnéztem a baboitok képeit.Nagyon szép kis fickok.Länyka egy szäl sem??
 
 


Zsuu!
Látni még nem láttam a láncot csak hallottam róla.Milyen furi,hogy kikapcsol ha befeszül.Ti minden este használjátok?Ez lapos,vagy ha nem akkor nem nyomja a pici mellkasát?Hol lehet kapni?
Giuliano mekkora?Súllyra,cmre,Hány foga van?

Kovács Roland
 
 


Nem olyan nagyok a szemek hogy nyomja.Mindig rajta van,éjjel nappalMi innét Sväjcbol kaptuk,de barätnömék otthon vették .Megkérdezem hol.
Giuliano 77 cm ,9,4 kg ,7-8-ik fogak bujnak.
 
 


Heni!!!
Tettem fel egy képet a profilomba ahol valamennyire läthato a länc.
 
 


Kép

KépKép

KépKép


Sziasztok!

Bocs a szöveget elfelejtettem.
Attila így támogatja a popsitörlő gyártó cégeket. És hiába dugom el, mire észreveszem, már ez a pillanatkép fogad.

KépKép

KépKép


Sép jó reggelt!

Az éjszakánk elég kellemes volt.Csak egyszer kelt éjfélkor.KépMondjuk többször felkeltem betakarni,de akközben aludtam.Ti mibe altatjátok a manókat?Dodó már nem szereti a hálózsákot,mióta fel tud állni.Úgyhogy marad a takargatás.

Zsuu megnéztem a képet.Ilyen láncot már több babán láttam,de nem tudtam,hogy ez az.Köszi!!
Tényleg nincs itt kiscsajszi,pedig jóképű fickók vannak.KépKépKép
Éva
Mintha csak az én fiamat látnám.KépÉrzékkel tudja pillanatok alatt az egészet kihuzigálni.

Kovács Roland
 
 


Sziasztok!!!
Tegnap elmaradt a du.-i alväs és ebböl kifolyolag arra gondoltam hogy jol alszik majd éjjel.Nem kapott nyugtatot .Letettem elaludt szépen ,de éjjel fél 2-töl vagy 5x ébredt fel.Hulla voltam reggel.Lehet hogy ledölök vele du.-i pihire.
Éva!!Ilyen esetünk csak 1x volt.Häl isten az is vendégségben történt.Itthon a pelenkäzon vannak a törlökendök,oda meg még nem ér fel.
Heni!!Jo nektek hogy jol aludtatok.Giuliano csak pizsiben alszik és a takarot nem birja elviselni.Néha aggodok hogy megfäzik ,de ha betakarom felébred.Kitakarja magät älmäban.Ha 20 fok felett van a szobäban nem alszik jol.Ez mär ujszülött kora ota igy van.Mindjärt kész az ebéd ,aztän megyünk aludni.Mindenkinek kellemes délutänt.Majd még késöbb benézek.Zs.
 
 


Sziasztok

Csatlakozhatunk mi is?
Az én Tamásom december 2-án született.
Budapesten lakunk.
Teszek fel egy képet is.
 
 


KépKépKép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Szép estét mindenkinek!

Szia Bizzo! Üdv közöttünk. Lehet, hogy Petikém érzékeny az időjárásra, de ma egész nap nyűgös volt, és hisztizett. Szabályosan toporzékolt, és állandóan enni akart. Teljesen kifacsartnak érzem magam. Most apa foglalkozik vele, de hallom, hogy nem igazán boldogulnak.
Zsuu! Peti sem használ takarót. Igaz, hogy a hálózsákot azt meg nagyon szereti.
Ennivaló, ahogy közlekedik benne. Beledugja a lábát a két sarkába és mint egy lány felcsippenti a dereka környékén és úgy tipeg. Viszont nálunk olyan meleg van a lakásba, hogy állandóan valahol szellőztetni kell. Most a nappaliban 26 fokot mutat a hőmérő, a gyerekszobába 23 volt, de kinyitottam az ablakot, mert így tényleg nem lesz alvás. Azt hiszem, hogy mi is elmegyünk holnap nagymamázni, mert úúúúúgy szeretnék egy picit aludni. Még jó hogy nagyon közel laknak, csak átsétálunk.
További szép estét, ha nem jönnék akkor minden babának és mamának végigaludt éjszakát, legalább reggel 8-ig.
Marcsi.
 


Szép estét babák,mamák!!!
Dodó nem lett beteg csak az orra folyik.
Marcsi
Egy kis dili nálunk is volt ma.Mondjuk amilyen idő jön.Nekem is úgy fáj a lábam.Kép
A hálózsákot én kérdeztem!KépKépKép

Szia Bizzo!!!!
Kép
Örülünk neked és a pici Tamásnak!!
Merre laktok Pesten?

Zsuu
Sikerült pihizni délután?
Nálatok mIlyen idő van?Milyen városban laktok?

Csajok holnap befagy a f...ünk.KépKép:
Ma voltunk egy kicsit sétálni.Dodó még nem járt a hóba,tiszta extázisba volt.Jól el is fáradt.
Csináltam a telómmal pár képet.
KépKép
KépKép
Kép

Kovács Roland
 
 


Jó estét mindenkinek!

Örömmel látom, hogy jött még valaki. Üdv. Bizzo + Tamás.

Attila is megfázott, bár inkább csak köhög, ezért nem alszunk 2 napja.

Heni
Dodó nagyon aranyaos a hóban. Remélem hamar meggyógyul ő is.

Én is csak azt tudom kívánni mindenkinek, amit Marcsi írt: sok sok alvást.

Üdv.
ÉvaKép

KépKép

KépKép

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron