Új privát üzeneted érkezett!

Marqueza!
Tudom mennyi előnye van egy panelnak; tényleg tök jó hogy minden itt van!
Nekem az Újhegyi ltp-vel van gondom! Kép

Ildi

 


Sziasztok!

aki nem ismer minket: Juszti vagyok, a kisfiam Boldizsár május 18-án született. Nagyon cuki kislurkó, mászik már majdnem feláll.És Maja az ő menyasszonya ( is) , kikéri magának !!! Kép

Majd jövök még most sietek.

puszi

Juszti

Kép

Kép
 


Na, a pasik alszanak, így most végre én is net-hez jutok. Déletán vendégek jönnekKép Pedig korcsolyázni akartunk menni Ákossal. Na nem mintha olyan jól koriznaKép hisz menni sem tud, ő babakocsiban lett volna.Kép

Ákos lába 13 cm. Nem tudom, hogy ez most jó vagy nem. Fogalmam sincs mekkora ennyi idős korban a "szabvány"Kép

Marq,
régen sokkal több időm volt írni, amikor még nem pusztított a lakásban a mini-cunamiKép Hogyan tudod Luca haját vágni? Ákosnak csak néhány hajszálát próbáltam meg levágni, mert nem hullott el mind a bébihaja, hááát.... állandóan forgott és el akarta kapni az ollót.Kép

Én is lakótelepen lakom, és szeretek itt, mert 5 percre van tőlünk a piac, tesco, posta, 2 gyógyszertár, albapláza.Kép Meg van a közelben 2 horgásztó is, ahol korcsolyázni lehete.Kép

Megyek kutyulok vmit a vendégeknek. Bár... gyanítom, hogy gyümölcssalátát kapnak. Ha már nem bírtak bejelentkezni.

Juszti,
esetleg egy későbbi lovagi tornával egybekötött trubadúrest alkalmával dönthetne Maja a kérők között.Kép Nem is mondom meg Ákosnak, hogy riválisa akadt, még megzavarnám a lelki fejlődésétKép

További szép hétvégétKép

Kép

Kép
 

 
 

Vizimanó!
Magát a lakótelepet én is szeretem; nekünk is itt van minden egy köpésre.Van egy szép kis park, ahol lehet sétálni!
Amiért utálom: tele van hajléktalannal a ltp; a buszmegállóba nem tudsz beállni mert oda wcznek; ott isznak és üvöltöznek van egy drogos banda akik a ház mögött szúrják magukat stb.

Juszti!
Jó hogy te is itt vagy! Kép

Ildi

 


El kell mesélnem nektek:
MARCIKA MÁSZIK!!!!!!!!!!
Annyira édesen teper a szobában; bár még elég érdekes a technikája!
De annyira örülök neki!

Ildi

 


Ildi ! Itt is gratula !!!Kép

Kép
 


Sziasztok

Maja talpa 10,5 centi

Cerzsebet
Hehe együtt tologatjuk,majd a 6-os ikreinketKépAkik már a pocakba kólát isznakKép
Mostanába kevés a fotó a kisasszonyról,de azért dobok egyet,ahol szépségtanácsadónősdit jáccik
Kép
Jelentem a héten úgyis elmegyünk,nem menekültökKép

JusztiKép
Boldi édesKép

Vizimanó
bár nem nekem szólt a kérdés,de Maja haját is vágni kell,mert már egybe nőtt volna.Szzégyen nem szégyen,ha egyenesre fésülöm girbe-gurba neki,mindig csak nyissz nyissz itt-ott.
Marq
te hogy oldod meg?

Trubadúrestet és a loagi tornát támogatom,bár kicsi Maja azt mondja,hogy ő nem szeretné,ha harc lenne,merthogy ő ilyen jószívűKép

Timurr
Vendég
 


Sziasztok! Kép

Stipistopi! Akkor lehet, hogy én vagyok itt a legöregebb? Hmmm December 7-én múltam 32 éves KépÉs én is inkább 25-nek érzem magam. Azért nem 18-nak. Kép

Én is nagyon szeretem a babanetet, 2000. májusa óta látogatom is rendszeresen Kép

Aki még nem ismer: három kisfiam van: Kristóf Sebestyén 2000.05.12. Bálint Kende 2002.09.01. és Bernát Kolos 2005.03.11.
Most egyedül nevelem őket, de hiszem és remélem vagy remélem és hiszem, hogy ez nem marad így! Kép
Mi a II. kerülteben lakunk, a HIETE-n (Szabolcs utca) szültem mindhármat.

Megyek, mert holnap farsang lesz az oviban, és még a jelmezek nincsenek teljesen készen. Három teknős lesznek Kép

Puszi, Dorka
 
 


Timurr

Hajvágás nálunk, ahogy esik, úgy puffan. Mivelhogy meg akarja szerezni az ollót és még fickándozik is közben. Itt hosszabb, ott rövidebb, a lényeg, hogy a szemébe ne lógjon. Most még a praktikum az első, később jöhet a külcsín.Kép

Azért ez a topic nem pörög úgy... de legalább vissza tudok olvasniKép

marq
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Én is lemértem. Zsófi talpa 11 centi. Szerintem a 13 is normális.
Hajvágás nálunk is aktuális lenne, de ahhoz rajtam kívül min. plusz 2 ember kellene, hogy lefogja. Szinte már pelenkázni sem tudom egyedül, úgy menekülne, hogy képes lenne a pelenkázóról fejest ugrani a kiságyba. Ilyenkor épphogy elkapom a lábát, és fejjel lefelé lóg.

Kinek mennyit alszik a babája napközben?

Szandra
 


Sziasztok!

Alvás: Bernát este 7-kor kidől, de így 6-körül kel, aztán visszaalszik még egy fél órára, de addig beszélget.
Délelőtt 9 és 10 között megint elálmosodik, ilyenkor alszik 2-3-4 órát.
Délután még 1-2 órát tud(na) aludni, de nem mindig sikerül, mert pont olyankor kell menni a nagyokért az oviba.

Talphossz: 11 cm

Holnapután lesz 11 hónapos

Súlya: kb. 9,5 kg (egy hónap alatt hízott 1 kg-ot, annyit eszik, mint a háromévesem még most sem! Képes megenni egy banán, egy körte, egy alma + 6 darált háztartási keksz. és után sír, hogy elfogyott. De lecsúszik a két banán + egy alma + keksz és ezután is sírás van.

Anyatej: még mindig szopizik éjjel többször, este, reggel és napközben ha igényli, akkor persze akkor is megszoptatom. Nappal inkább szomjúságból vagy álmosságból kéri.

Mozgás: kúszik, megül, térdelésbe húzza magát, kapaszkodva áll. De! Nem mászik, nem ül fel.

Tudományok: tapsol (nagyon szeret zenére vagy csak úgy), táncol és ütemre mozog ha zenét vagy éneket hall, pápázik int és mondja, puszit ad kérésre. Sok mindent megért, napról-napra rohamosan egyre több szót ért, több dolgot utánoz például a tüsszentésre mindig kacag és próbálja utánozni.
Imád fürdeni, minden bánatának elűzője a fürdés. Szoktam csak pár centi vizet engedni a kádba és belefektetem. Akkorákat rúgkapál és visong hozzá. Nem hiába halak jegyű :-) Ülve is szeret fürdeni persze.
Szállítás: szoktam vinni babakocsiban, kendőben, de a legújabb a háti hordozó, amit nagyon szeret. Autózni is szeret. Még elalszik a babakocsiban is, de már egyre nehezebben. Ma a háti hordozóban nyomta el szegénykémet az álom (az én hibám, elhúzódott a bevásárlás), de szerencsére hamar hazaértünk, áttettem a kiságyba, és még így aludt két órát. Én mindig ébren teszem az ágyba, így ilyenkor sincs gond, felébred, de visszaalszik, ha álmos még.

Dorka
 
 


Marq
nálunk is sete-sutaa ahajacska,na dehát ez van

Szandra
Maja napközben sem viszi túlzásba az alvást.Sajnos.Néha 2*1 óra vagy egyben kb. ennyi és állandóan pörög,semmit sem tudok tőle csinálni.Muris lehet a llógatás.Van a liberonak (meg asszem a többi fajtának is) bugyipelus amit csak rájuk kell menet közbe rángatni,szerintem egyszerűbb.

Dorka
nem semmi mennyit alszik Bernát,irigylem az alvókáját.Na és a bendője se semmi.

Csajok tessék jelentkezniKép

Timurr
Vendég
 


Halihó csajok!

Bocsi az eltűnésért, de kész vagyok ettől a héttől teljesen. Szinte minden rossz megtrötént velünk. A kölcsönadott autónkat összetörtént, elromlott a fűtés, a mikró, Blanka beteg lett, apeh, bíróság...nem sorolom tovább. Remélem vége a rossz szériának.

Mennem kell, mert feléberd a lány.
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


sziasztok!

szeretnék csatlakozni hozzátok ha nem bánjátok, szerintem még m i is beleférünk a tavaszi topikba..

a kisfiam, gábor 2005.05.27én született, most lesz 9 hónapos. 4 napja kezdett el ülni, probálkozik a szavakkal, gyakorlatilag mindent eszik, és főként cicizik még. CSak azon tud elaludni, egy igazi kis csibész. Van már egy 7 éves lányom, ő már igazi "nagylány", legalábbi az öccséhez képest.
teszek fel képet rólunk, ha érdekel valakit..
a lányomrol nem tudok, csak ha azokat is sikerül lekicsinyitenem..

csilla

Kép
KépKép

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok

Mi is jöhetünk?Kép)))

Csipet, Réka


Kép
 
 


Naná Réka
bár nagyon eltűnt a kezdeti lelkesedés
Vendég
 


Hali!

Én még itt vagyok, igen lelekesen, csak beteg mindenki Kép
A múlt heti káosz után remélem, most egy nyugisabb hét következik.

Látom, hogy tényleg elült a lelkesedés.
Ti a babók náthája ellen mit tudotk tenni? Az orrszíváson meg a kenőcsökön kívül? Úgy szeretnék rajta segíteni, de nem igazán sikerül...
DÓri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


TimurrKép)
Dori parologtatas?
Van valamilyen homeopatias orrcsepp is ami allitolag nagyon jo nem tudom a nevet, ill en mindig kiszivom az orrat ha tetszik urasaganak ha nemKép


Kép
 
 


Dóri
remélem hamar meggyógyultok

Vaktyúk
én is mindig kiszívom,először van a rémület,majd a kíváncsiság Maja arcán
Vendég
 


Dóri,

Az én babám is beteg. A védőnő szerint legjobb a párologtatás, a rengeteg folyadék. Patikában lehet kapni recept nélkül babáknak való orrspray-t. Nem tudom a te babád hogy viselné, az enyém nem hagyja hogy belefújjak vele az orrába. Az orrszívót ha csak meglátja már üvölt.

Szandra
 


dori!

euphorbium comp-heel orrcsepp, homeopátiás, nagyon jo, de ém egyenlőre még anyatejet teszek az orrába, köhögésre meg stodal szirup, szintén homeos.

csilla

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is, bár inkább olvasó üzemmódban! Mióta Marcipán megtanult mászni, egy csepp szabadidőm sincs! Kép

Hétvégén pedig az új honlapját csináltam; és végre kész:
www.gportal.hu/gurzomarci

Ildi

 


sziaszotk!

részemről csak egy gyors helyzet jelentés..a fiam egy hete ül, de azt hiszem ezt már irtam, most viszont már majdnem teljesen felhuzza magát. talán pár na p és állni fog..remélem nemsoká beszámolhatok róla, a lányom is pont ennyi idősen állt fel. A talpikáját nem mértem le, a sulyát majd hétfőn tudom meg, d emár 9 kg felett van. Étvágya hatalmas, cici mellett már mindent eszik, csak az igazán füszereseket, meg tejeset nem adok neki.MOst volt beteg először, akkor anyatejet raktam az orrába, és én is porszivoztam az nagyon jó, igaz h fél tőle, de nekünk az vált be h leülünk a földre, háttal van nekem, és nemfogom le. És akkor pillanatok alatt végzünk, és nem üvölt.

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok Csajok!

Végre itt!!Kép

Ranita!
Gyönyörűek a gyermekeid!!!

Timurr!
No akkor hajrá az ikreket illetően!!! Asszem tényleg megvan rá az esélyed!!!Kép
Édes Maja a képen.

Cerzsebet!
Nos, igazad van, Jázmin valóban nagyon eleven, virgonc, "rossz" gyerkőc, de nem tudom, hogy ez valóban a vörös hajától van e így!Kép Egyébként szeretném, ha vörös maradna a haja, mert ez annyira különleges, de a barnának azért örülnék, mert nekem a kék szem barna hajjal a gyengém.

Juszti!
Édes Boldi a képen!!! ÉS nektek még ilyen jó állapotban van az a könyvetek? Jázi már teljesen szétrágta, pedig jó lett volna majd a kistesónak isKép

Dorka!
Utólag boldog névnapot kívánok Bálintnak!!! Sajna nem jártam erreKép

Szandra!
A pelenkázással én is így vagyok, sőt egyszer már leesett Jázmin a pelenkázóról, de szerencsére a kiságyba, és nem a földre. De így is szörnyű látvány volt, pedig meg sem ütötte magát!!!
Jázi általában 3× alszik egy nap, egy-egy órát. Persze van, amikor csak 40 perc. Vagy a másik változat, hogy 2× alszik, akkor általában 1,5 órákat. Viszont éjszaka abszolút nem alszik jól, de nemtom miért??!!


Köszönöm mindenkinek a talpmérést. Ezek szerint kicsit hosszabb Jázi talpa a többiekétől, de legalább most már tudom, hogy ezek alapján mennyi is lehet az átlag. Olyan rossz, hogy ilyen adatok sehol sem szerepelnek, még ha egyesek szerint hülyeség is!!!

Jelentem, Jázmin jár. No, még nem kell km-es távokra gondolni, de 7-8 lépést már megtesz önállóan!!!Kép No, nem hiába az én jányom. Kép

Elvileg a hétvégén itt a tavasz!!!Kép Bár kíváncsi leszek rá, mert nálunk még ma is zuhogott a hó!!!

Puszi mindenkinek,
Brigó

Kép

Kép
 
 


Brigo!

az alvással nekünk is gondunk van ujabban, nappal kétszer alszik változoan, 4o perc 1,5 óra között, este fél8-8 között megy aludni, és többször fent van éjjel de csak cicizni ébred fel utána alszik vissza, de nagoyn sokszor. De olyan is van , amikor egy óra szunyokálás után felébred, és fent van 1oig, és utána akar aludni, ez a rosszabbik..de mesélhetnék arrol amikor hajnali fél 4-ig nem akart aludni (ez nem olyan régen volt), vagy amikor felkelt éjfélkor, és fent maradt 2-ig..reggelre olyan fáradt voltam, h nem a megszokott időben alszunk, h csupa butaságokat beszéltem egész nap..de ezen is tul leszünk remélem, de én félek, nálunk a lányom 5 éves koráig min. egyszer felkelt éjszaka..

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!!

Én sem tudok elszakadni a babanettől.....
Kinga vagyok, idén leszek 31 éves és van egy kisfiam, Botond, tavaly március 28-án született.
Ha nem gond én is csatlakoznék...nem ígérem, hogy mindennap írok, de olvasni foglak benneteket!!!!

Üdv, mindenkinek


kingu
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Ez komi, hogy a kislányod 5 éves koráig felkelt éjszakánként???!!! Húúúúú, remélem Jázi nem fogja ezt csinálni velünk. Többektől azt hallom, hogy addig kelnek fel, amíg ki nem bújik a 22 fog. Nos, az kb 2 éves kor, de nekem még az is sok lenne. (mármint addig kelni éjszaka)
De akkor nálatok sem rózsás most sem a helyzetKép Remélem ez nem "öröklődik", hogy ha az első gyerkőc ilyen, akkor a következő is ilyen lesz!!!

Szia Kingu!
Hogy van Boti baba? Még mindig göndör fürtökkel rendelkezik!!! Rakjál csak fel képet!!!
Remélem jól vagytok!!!

Már nekem is kellene feltenni képet, de mostanában nem is nagyon fényképezünkKép

Pá,
Brigó

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Brigó!
Boti baba remekül van, 100 ördögfióka veszett el benne, olyan mint a duracell nyuszi, nem lehet lelőni, csak mászik, mindenhol áll fel, esik is sajna néha, de hát ez van....én rohangászok utána, mivel ölbebaba lett ezért a derekam, hátam nagyon kivan, Boti is már 10500 gr körül van és ezt megérzem...
És Jázi? Miket csinál? Biztos nagy lett már ő is...Kép

teszek fel képet.....

üdv. kingu

Kép
Kép
 
 


Meg kell hogy osszam veletek a hírt:
Marcika felállt!!!!!!!!!!Kapaszkodott a kanapéban és kétszer felállt!Olyan boldogok vagyunk!!!!!

Ildi

 


Sziasztok!

Kingu!
Kicsi fiad még mindig egy angyalka!!!Kép
Sajnálom a derekadKép

Szerencsére nekem már nem fáj, mert amióta Jázi megtanult mászni, sőt lassan járni, azóta nem is szeret kézben lenni, mindig csak a földön van és megy erre-arra.
Jázmin jól van, köszi kérdésed. A múlt héten jött ki az 5. foga, és ha most jól látom, alul 4 készül kijönni!!!! Remélem átvészeljük ezt az időszakot!!! Egyébként ő is nagyon rosszcsont tud lenni. Akaratos, ebben rám ütöttKép Mondja, ha nem akar valamit, hogy nem-nem, és már a fejét is rázza hozzá. Meg, ha mondom neki, hogy "hogy szereted anyát?", akkor átölel. Annyira jó érzés!!! Ja, és legújabb tudományunk, hogy belerúgunk a labdába. Lány létünkre... Apa bezzeg nagyon büszkeKép
Jövő hónapban lesz egy éves, már kitaláltuk, hogy mivel lepjük meg! Várom is a szülinapját, meg nem is. Várom, mert persze, hogy várom, hiszen ez lesz az első szülinapja, de el is vagyok icipicit kenődve, hogy már egy éves lesz. Úgy eltelik az idő!

Ildi!
NAGY-NAGY GRATULA Marcinak!!!! Nem is értem, miért lenne ő "elmaradva" a kortársaitól.... Meglátod, 1-2 hét (vagy annyi sem) és körbesétálja a kiságyat, aztán az ülőgarnitúrát, aztán kapaszkodás nélkül fog totyogni!!!

Puszi mindenkinek,
Brigó

Kép

Kép
 
 


Sziaszotk!

Bocsi az eltűnésért, de mindenféle gondok-bajok jöttek szép sorban.
Most már nyugi van, remélem, marad is Kép
Blanka kimászott a náthából, jól van már. Az orsszívó és a cseppek nem nagyon jöttek be, csak üvöltés ezerrel, ha meglátta. 4-5 nap alatt átvészelte az egészet, szerencsére nem lett nagyobb baja. Tegnap felállt! Nagyon aranyos volt. Már ül, oson, mászik, álldogál...Fejlődünk mi is. Tegnap volt 9 hónapos! Már kész hölgyemény Kép

Kingu! Botitól mindig elolvadok, olyan kis szívdöglesztő Kép Ezek a fürtök, gyönyörű. Gondolom nem is akarod lenyisszantani a haját (?)

Remélem, hogy mindenki meggyógyult már!
Többiek mi újság?
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Brigo!

komolyan, 5 évesen egyik kis barátnőjénél töltötte az éjszakát, és véletlen nem került haza a cumisüveg, legalábbis ő ezt hitte, igy kénytelen volt elaludni nélküle, és onnantol kezdve átaludta az éjjelt, de amig tudta h van üveg, és kap bele inni, addig rendszeresen felkelt. Ezt még egyszer nem szeretném, ezért nincs most se cumi, se üveg a fiamnak. De nem hiszem h ez nálatok igy lesz.

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Dóri!
Örülök, hogy Blanka meggyógyult! És gratulálok neki a felálláshoz!!!! És így utólag is boldog hófordulót!!!

Nálunk meg ma 11 hónapos Jázi. Egy hónap múlva bulizunk!!!

Csilla!
Én is majdnem beleestem ebbe a hibába, hogy éjszaka, amikor felkelt Jázmin, megitattam vízzel. Aztán eszembe jutott, hogy valahol olvastam, hogy már csak azért kelt fel a gyerkőc, hogy igyon, így aztán gyorsan le is szoktattam róla.
Mostanában össze-vissza alszik Jázi. Van, amikor csak egyszer ébred, van amikor szinte egész éjszaka csak forgolódik. Mondjuk most ez a h.lye időjárás is biztos közrejátszik.

Nem kezdek el sorolni mindenkit, de hol vagytok?

Brigó

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Hol található pontosan az az oldal amivel szép keretbe lehet tenni a képeket/karácsonyra sokan csináltatok/,tudtam,de sajna elveszett a címKép
www.frame.....?

Köszi a segítséget,sziasztok:ERika

 


Frameshow a program neve, de nem tudom honnan lehet letolteni. Lehet, hogy a Google-on erdemes rakeresni...

Udv, BJ
 
 


Hú, de kihalt ez az oldal.. Kép
Mi történt, Hol vagytok?????

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Dorka!
Bernátnak nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép

 


Sziasztok!

Viktória Lili 1 éves lett!
Albumja:http://www.babanet.hu:81/album/main.php?album=9169

Mindenkinek boldog szülinapot kívánunk:Viktória Lili,Erika

 


Isten éltessen Viktória Lilit! Még leglaább 99 boldog szülinapot kívánok!
dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: