Új privát üzeneted érkezett!

Gondolom vagyunk egy páran akik tavasszal szültünk és kíváncsiak vagyunk egymásra.Kép

Kép

Kép
 


Így van kedves VizimanóKép
Rám számíthatsz
Vendég
 


Sziasztok én is csatlakoznék mi is tavasszal "szüreteltünk"Kép 05.04.04 Dóra Johanna, ha nem gond én is csatlakoznék. Régen is irogattam a másik tavaszi topikba csak másik nick néven/menjuss/.
 

 
 

Nagyon örülök Nektek!Kép

Jelenleg itt didergek a gép előtt, mivel egy kacsa-állatot sütöttem, és annak masszív illata szétterjedt a lakásban.Kép

Tweenty,
írjál Dóra JohannárólKép Olvasó koromból emlékszem ám rátok.Kép Ákos fiam 04.14-én született.Kép Ti hogyan szólítjátok, melyik nevén?

Timurr,
te vagy a keresztanyja a topicnak, és egyben anyja is.Kép

Kép

Kép
 


Hali csajok!
Be lehet pofátlankodni a topicba? Kép

Tweenty1! Szia! Téged még nem ismerlek, de mindig örülök, ha új emberkékkel is beszélhetek.

Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok!
Vizimanó: Dóra a hívó neveKép azaz Dórinak szoktuk becézni. Most 10 hós eleven, nem alvós nem evős,nem nyugodt baba. Sajnos beteg, 4 hósan kiderült hogy tejfehérje, szója fehérje allergiás igy gyógytápszert kap. Mostanában kezdett el újra enni de nagyon nehéz vele mert válogatós. Most is csak 8 és fél kiló de viszont 77 cm hosszú.Van nyolc foga mászik és megy felváltva, néha egyedül is mikor milyen kedve van. A Péterfy Sándor u.-i kórházban született, és a X. kerületben lakunk.
Dóri 78: Én is csak ugy ismerlek hogy nagyon régóta olvaslak benneteket a másik fórumon mert egy idő után már csak sas üzemódban voltam jelen.Kép

Adrien
 


Sziasztok Lányok Kép
megkérdezhetem, hogy-hogy alakult ez az új topic? Kép
L
 
 


Vizimanó
hú nekem néha sok is egyetlen eleven gyermekemKép

Tweenty
így biztos nehezebb a hozzátápi,miket eszik Dóri?
Majám csak 7,5 kiló,igaz 2600 grammal született,de nem viszi túlzásba az evést.

Dóri
nanáKép

Lirien
Vizimanóval nehezen szakadnánk el a babanetről,de a régi topikban nem éreznénk jól magunkat így alakult ez a topik,szívesen látunk mindenkit a régiből is akik a konfliktus miatt oda nem akarnak írni,de a babanetet megtartanák,meg újjakat is ,meg mindenkitKép

Timurr
Vendég
 


Timurr,
nekem is épp a szőrt eszi lefelé a fejemről, de majd csak elalszik egyszer. Most lekenyereztem a hifi távirányítójával.KépKép Maja milyen volt éjjel?

Lir,
Timurr mindent elmondott.Kép

Tweenty,
Dóri jó hosszú lány! Ákos is kb. ekkora, de ő egy válogatós zabagép.Kép Most 10,5 kg. 3080gmmal született. Nem semmi ügyességeket csinál Dóri. Egyébként ezek az allergiák miatt jó nehéz lehetett neked is a szopi.Kép
Megyek, mert a sajtkukac megint bontja a lakást.KépvagyKép

Kép

Kép
 


Vizimanó
kelt egy csomoószor és 5 körül azt mondta nem akar aludniKépapája visszalatatt így is kelt óránként negyed kilencigKép
Vendég
 


Timurr,
részvétemKép Akkor az álommanók valahol elvesztek útközben, és nem érkeztek meg hozzátok. Szegény lányod, hogy fogja bánni, hogy nem aludt akkor amikor még lehetett ha majd nagy lesz és esetleg anyuka....
Megyek vasalniKép

Kép

Kép
 


Timurr: Dorka tápot eszik(Pepti junior) Meg hipp és nestlé bébiételeket szigorúan csak tej és szója menteseket.De ezekből is csak egy két félét. De viszont ha a kezébe adok valamit azt szívesen megeszi.Mint a májkrémes kenyeret, vajas kenyeret, pufit, banánt. Nem olyan nagyon nehéz etetni őt mert már elég sok olyan élelmiszer van amiben nincsenek azok az anyagok amit ő nem ehet.Az a rossz hogy sok E betű jelöl tej és szója származékot, ezeket mind meg kellet tanulni hogy mi micsoda.

A szopi azért nem volt nehéz mert négy hónapig evett csak anyatejet és utánna tápszert kapott és akkor jött ki az allergiája. Azért nem tudot szopizni mert nem volt szivó ereje és beleuntam abba hogy egy órát logótt a cicin bealudt és fél óra múlva megint éhes volt ezért én a kezdetektől fejtem neki, és csak éjjszaka volt haljandó szopizni. Később már akkor sem , igy szép fokozatosan leválasztotta magát. Egyébként 3270gr és 52 cm született, de a betegség miatt 5 hós korától nem hizott hanem vissza fogyott kicsit, csak 7 hósan kezdett el gyarapodni miután rájöttek hogy mi a baja.
 


Vizimanó
köszönömKép
ittam kávét

Tweenty
Hát igen az a jó,hogy most már csipegethetnek felnőtt kajákat is,így egyre könnyebb lesz etetni őket.
Kis lusti volt Drka a szopira,nálunk is ilyesmi volt az elején,aztán bimbóvédőztünk és végül ügyesen szopizozz Maja.DE sajnos úgy néz ki vége a szopinak,mert Maja nem akar,talán ez a z elválasztás(?) mindenesere fura.
Vendég
 


Sziasztok! Be lehet csatlakozni? A kislányom 2005.03.24-én született.
Érdekelne hogy ki milyen "felnőtt" ételt ad már a babájának. Az én pici lányomat a saját ennivalója már egyáltalán nem érdekli. Megeszi, de nem túl nagy étvággyal. Bezzeg amit én eszem...
 


Sziasztok! Be lehet csatlakozni? A kislányom 2005.03.24-én született.
Érdekelne hogy ki milyen "felnőtt" ételt ad már a babájának. Az én pici lányomat a saját ennivalója már egyáltalán nem érdekli. Megeszi, de nem túl nagy étvággyal. Bezzeg amit én eszem...
 


Szandra,
persze, hogy lehet csatlakozniKépMesélj magatokról sokat!
Ákos szokott zsemlét, húslevesben főtt répát, husit enni, és ezen kívül csak a mi részünkre készített parajt, krumplipürét eszi meg. Õ is úgy van, hogy mindent enne amit én. Ja és evett túrót, joghurot, sajtotKép

Timurr,
én is lassan rászorulok a kávéra. Ma nincs valami rózsás kedvem. Tiszta hájhurkának érzem magam.Kép Elegem van abból, hogy a férjemet nem látom, tegnap este is 10-kor mondtam neki, hogy vagy kikapcsolod a géped, vagy kihúzom a falból. Valamikor aludni is kell.Kép
Sajnálom tejcit, de gondolj arra, hogy végülis milyen sokáig szopizott Maja. Õ egy ilyen egyéniség, és ha így döntött, akkor neki biztos jól van. HÚÚÚ, de közhelyesen hangzik ahogy leírtam.Kép Még mindig bennem van az a rossz érzés ami nálunk az utolsó szopi után volt. Még sírtam is.
Remélem nem érted félre.Kép

Tweenty,
Ákos is tápos, sajnos nekem helyreállt a ciklusom, és ezzel párhuzamosan elment a tejem.Kép

Kép

Kép
 


Szandra
sziaKép
Mesélj,mindent tudni akarunk,szülés,tudomány stb
Maja mindenbe belenyyalhat már ami nem túl fűszeres,levesnek a levéből kap,ha van benne zöldség azt is.Én most kezdtem el neki kis csipet kenyeret folyékony sajttal.Akarok venni túrót is és gyümölccsel.Ma spagetti van,turmixoltam neki picit.kíváncsi vagyok tetszik-e neki.

Vizimanó
képzeld már 2 órája alszik,elsem hisezm,nem szokott ilyet csinálni,nem merek semminek neki állni mert várom mikor ébred már.
Te meg a hájhurka ne viccelj már,látnál engem,mindjárt örülnöl magadnakKépDE komolyan.
Persze tudom,hogy nem szophat örökké,de egy hete amikor beteg volt még ahányszor ráraktam szívta max. nem jött belőle,most már teljesen hidegen hagyja a dolog.

Timmurr
Vendég
 


Dorka mindent eszik gulyás levest, sült csirkét egyszóval amit mi eszünk azt kap ő is.
Szandra: én minden féle felnőtt ételt adok neki mondjuk persze csak olyat ami nem csipős, fűszeres.(És persze nem tejes, szójásKép)
 


Kávé az nekem is jól jönne... egész nap csak Zsófi után rohangálok, nagyon eleven. Nincs járókája, úgyhogy övé az egész lakás. De egy kis tündér. Már 1 hónapja fel tud állni, néha már lépeget is. Ha elfárad, azt mondja hogy csüccs. Rámutat dolgokra (hol a lámpa, hol a baba orra, stb.) és utána megtapsolja magát.

Szerintetek 1 éves koráig tényleg nem kaphat rendes tejet? (A védőnő szerint nem.) De akkor gyümölcsjoghurtot miért ehet? Az is tejből készül, nem?

Szandra
 


Néhány kép a kis zsiványról:

Nézd anya mim van!
Kép


Gondatlan anya gyereke megkaparintja a papírtörlőt.Kép
Kép

Teperek a fényképezőgépért.Kép
Kép

Kép

Kép
 


sziasztok csajok! Itt vagyok én isKép Köszi Timurr Kép

Kép
 


Juszti Drága,
de jó látni benneteket is.Kép Rohanok, mert azt hallom, hogy vau-vau Ákos előadásában, és nincs becsukva a konyha. Féltem a kutyát.Kép

Kép

Kép
 


Vizimanó
Ákos még mindig gyönyörű,és most tetten lett érve a kis rosszalkodásaKépAz a fóliás kép csúúúúcs

Szandra
háát én a tejjel megvárom az egy éves kort,de biztos nem fogok 3 éves koráig tápszert adni neki.Maja most 9 hónapos kap joghurtot,sajtot,pudingot,túrórudit és most tervezek venni rendes túrót neki.Szerintem fokozatosan lehet bevezetni és azért mondják,hogy először ezek és aztán a tejecske.

Ti milyen tejet isztok?Akartok majd adni?

Kávé:alapból utálom,de muszály

JusztiKép


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok én is. Lányom, Bius 05.05.23-án született, még éppen beférünk a tavaszi turnusba. Most volt 8 hónapos és még szopizik javából. 6 hónapos kora óta kóstolgatunk, de még mindig a szopi az első. Kisfiam, aki októberben múlt 2 éves csak 4 hónapig szopizott, és ahogy abbahagyta rendszeresedtek nála a betegségek. Asztma, ekcéma, vashiány. Márciusban megyünk allergia-vizsgálatra. Gyanítom, hogy a tej lesz a bibi, de nem tudtam megvonni tőle, megőrül a kakaóért. Különben már jócskán betöltötte az 1 évet, mikor először adtam neki tejet, forralva, vízzel félig higítva szép fokozatosan.
Tweenty én is a Péterfyben szültem a lányom. Nagyon elégedett vagyok vele, jó élmény volt, az Újpesti Szülőotthon után meg főleg!
Üdv. Anita
 
 


Sziasztok Jó reggelt!


Vizimanó Ákos nagyon helyes pasiKép

Ranita sztem is nagyon jó a Péterffy, én alapítványi szobába voltam,és mind az orvosommal mind a szülésznőmmel 100%.-ig meg vagyok elégedve.Egyedül a csecsemős nővérek hozzá állásával volt egy kis problémám.

Joghurtot azért lehet adni a babáknak mert az savanyított termék, és kisebb arányban van benne allergiát okozó laktóz mint a tejben.
 


Jó reggelt mindenkinek! Babák, mamák jót aludtak?

Tweenty,
Köszönöm a választ!

Timurr,
Neked is! 1 éves kora előtt nem akarok neki rendes tejet adni, nem marad le semmiről. Csak a nagymamák erősködnek mindig, hogy miért nem adok neki ezt, miért nem adok neki azt, mi lesz így szegény gyerekkel... nem könnyű!

Vizimanó, gratulálok Ákoshoz, nagyon szép baba!

Ranita, örülök hogy eggyel többen lettünk! Mi volt a baj az Újpesti Szülőotthonnal?
 


Sziasztok!

Gond volt a szülőszoba, a szülésznő, az orvos, aki kinyomta belőlem a babát, a szoba, ahol nem üzemelt a hozzá tartozó fürdőszoba, így átköltöztettek szobatársaimmal együtt a nőgyógyászati osztályra, az egyáltalán nem segítőkész csecsemős nővérek.. Gond volt, hogy elvitték a babámat éjszakára is és nappal is többször, valamint, hogy a fiam kötőhártyagyulladást kapott és így engedtek haza. Két hétig folyt a véres váladék a szeméből, én két hónap alatt jöttem rendbe fizikailag. Hát ennyi! Lehet, hogy van akinek jó tapasztalata van róla, nekem viszont nem.
 
 


Küldök képet a csemetéimről.
Biusbabus 8 hónapos, nemsokára feláll, már térdig felhúzza magát a kiságyban.
Kép
Baluci a 2 éves csibész báty, aki imádja a hugiját.
Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnénk mi is csatlakozni, ha nem bánjátok!Kép Én anno hellyel-közzel írogattam a tavaszi topicba, de aztán annyira sokan lettek, hogy már nem tudtam követni, ill. a babatlikra sem tudtunk menni, így meg abszolút lemaradtunk.
Rólunk: Luca 2005.04.02.-én született, pont ma tíz hónapos. Gyorsan teper négykézláb, ül, de még nem állt fel. Van olyan, akinek még nem áll ennyi idősen a gyerkőce? Ja, és jó nagy baba, mert 9100 gr és 76 cm.

Ranita
Az ekcémás gyerekeknek szinte tilos a kakaó/csoki! Luca is ekcémás, innen tudom.

üdv. Marq

marq
Kép
Kép
 


Ranita, a te gyerekeid is nagyon szépek! Amúgy hogy bírod két picivel?

Marq, Szia!
Szerintem ne aggódj, majd feláll ha elég erősnek érzi hozzá magát. Az én kislányom 1 hónapja állt fel, egy hete múlt 10 hónapos. Én is aggódtam miatta, mert nem akart elkezdeni kúszni-mászni. 7 hónapos koráig, csak feküdt a hasán és hadonászott a kezeivel mintha repülne. Aztán behozott mindent...Most 9,4 kg és 71 cm.

Meséljetek! Ki hol lakik? Hány éves? Mi a XIII.ker.-ben lakunk, nemrég költöztünk ide.

Szandra
 


Sziasztok!

Hogy feléledt ez a topic! Tök jó, örülök neki, mert én nagyon szeretem a babanetet.

Isten hozta az újakat (akik lehet,hogy már régebb óta vannak itt, mint én, csak nem tudok róla Kép).

Tweenty! Szép nagy neked is a babód, 8 fog? Az már szép teljesítmény!
Én is szinte már csak felnőtt kaját adok Blankának, imádja! A bébikajáktól undorodik. Néha veszek egy-egy üvegeset, azt megeszi, de max 2-t egy héten. Többet nem is bírnék anyagilag Kép Viszont mindent eszik, amit mi. Örülök neki.

Vizimano! Hájhurka? Te? Még nem láttál engem Kép
Viszont a csemetéd nagyon édes, Blanka is hasonlóan pakolászik mostanában Kép

Timurr! Elment a tejcsid? Kép Maja is eszik már mindent...?

Szandra! Tejet nem ihat, viszont pont tegnap kérdeztem a védőnőtől és kecsketejet ihat max. 1 dl naponta. Az jó, mert már nem nagyon szereti inni a tápszert. És azzal főzni is lehet, míg a tápszerrel nem.

Ranita! Nagyon szépek a gyerekeid, gratulálok hozzájuk! Milyen szép szeme van a fiadnak... Igazi szívdöglesztő pasi lesz belőle..

Mi egyébként Bp. mellett lakunk, Pilisborosjenőn, én 28 leszek mindjárt. Kép Blanka 20-án lesz 9 hónapos.
Tegnap voltunk dokinál, 8800 g és 72 cm.
Jó nagy és leginkább marha nehéz. Imádja a kompot és a hintáját, amit 2 napja szereltünk fel. Midjárt teszek fel képet is.
Megye, mert felébredt és éhes.
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Kép
Kép
Kép

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


helo mindenki!
Annyira örülök, nem sokat írtam a tavaszi topicba, de imádtam olvasni! És úgy hiányzottKép
És hiányoztak az édes babák képei is!
Timurr azért Tőled vártam volna egy képet!!Kép
Na szóval én KAposvári vagyok. Kislányom Szonja Kata 05.03.10én született. MOst kb 10 kiló körül van és kb 75-6 centi!
Megy ezerrel, ha fogjuk a kis kezét. Száguldozik a kompjával. Mászik kúszik pakol dumál. Eddig mindenevő volt most sztrájkol a céklával
Kép
Hát foggal még nem büszkélkedhet, egy darab sincs, pedig majdnem 11 hós. Mindegy ami késik nem múlik( de én más annyira szeretném)
Amúgy jó kislány, éjszakáink nyugodtak, végigalussza általábanKép
Röviden ennyit rólunk. LizaKépKép
 


Sziasztok csajok! (itt isKép)

Akik nem ismernek: Brigó vagyok, kislányom, Jázmin 05.03.26-án született Egerben. Első gyerkőc, de nem az utolsóKép Én 28 (Kép) leszek a nyáron (aug. 20-án, szóval a tüzijáték csak az én tiszteletemre van, nem holmi államalapítás ünnepe végettKép)

Mindenki babája tündéri!!!

Tej: (bár már ki lett vesézve) olyat is hallottam, hogy most már az a trendi, hogy 2 éves korig nem lehet tejet adni a babáknak. Gondolom elsősorban a tápszer-készítőknek a véleménye ez. De azért addig nem fogok a bevezetésével várni, viszont az egy éves kort kivárom.

Kaja: Jázi vagy bébiételt kap, vagy az én főztöm, de nem a mi kajánkat. Férjem szereti a fűszeres ételeket, így aztán nehéz is lenne megoldani, de majd megkeresem az arany középutat, mert elég fárasztó ennyi féle ételt készíteni.
Azzal meg nem kell foglalkozni, hogy ki mit mond, miért nem adsz neki ezt, miért nem adsz neki azt. Anyósomék már töltött káposztával, meg ki tudja még mivel tömnék JázitKép Én azt szoktam mondani annak, aki ezzel jön, hogy adjak neki ezt, meg azt, hogy majd eszik még eleget belőle az előtte álló 80 év soránKép

Cerzsebet!
Majd kibújuk az a fog! Azzal biztasd magad, hogy minél később jön ki, annál egészségesebb lesz (legalábbis az okosok ezt mondjákKép)

Ranita!
Sajnálom, hogy rossz emlékként maradt meg az első szülésed utáni kórházi bentlét. Szerencsére nekem minden okés volt az egri kórházban.


Jázmint tegnap vittem méretni, és képzeljétek el, fogyott. Na jó, nem sokat, csak 7gr-ot, meg van is neki miből, hiszen most 11,17kg. Nem adtam neki a tejpépet, és úgy látszik le is állt a hízása, mert eddig havonta majdnem fél kilokat hízott. Szóval, akinek nem hízik kellőképpen a babája, tudom ajánlani a tejpépet.

Csajszik!
Nem mérnétek le a babócák talpát? Mert Jázinak több mint 13cm, és már a 2 évesekre való zokni is éppen, hogy jó rá. És kíváncsi vagyok, hogy más babának is ekkora a talpa, vagy majd csak az én leányzóm számíthat 45-s lábraKép vagy inkábbKép

Timurr!
Itt van a babafalván ígért (már nem most volt) szánkós kép:

Kép

És csak úgy, még egy:
Kép

Pá,
Brigó

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Dóri: Dorka inkább hosszú mondjuk apa sem alacsony.
Minden Babó nagyon tündériKép
Dórimat mintha ma kicserélték volna teljesen normálisan viselkedett, ami rá nem jellemző. Igaz hogy egész nap pörgött de legalább nem bögött. Nálunk ez nagy szóKép Szegény tegnap egésznap meg éjszaka is hasmenéssel küzdött.Én meg azzal hogy mit adtam neki amitől már megint kijött rajtaKép De semmi nem jutott eszembe. Ezért ma csak a tápszerét kapta.

Ha sikerül én is teszek fel róla képet mert eddig nem sikerült.

Ja én 26 éves vagyok, és Pesten a X. kerben lakok/unk/.


üdv Adrien
KépKépKépKép
 


Újra itt!

Már előbb nem tudtam leírni, mert Jázit etetni kellett, de neki is van tudományaKép
Imád táncolni (ez a legújabb), csak úgy rázza a kis popóját a Bújj, bújj zöld ág c. cd-re. Aztán szeret pakolni, mászni, állni, sétálni, mindent megenni ( a floppytól a popsitörlőig mindentKép), szeret tapsolni, és tudja, ha kérdezem, hogy hol a lámpa, labda, tik-tak, tv, cica, kutya. Ja, és ha a cumi a szájában van, és odarakom a tenyerem az álla alá, és mondom ,hogy kérem szépen a cumit, akkor kiköpi a kezembe.

Tweenty!
Nagyon aranyos Dorka!!!!! És milyen jó sérója vanKép

Lelövöm magam,
Brigó

Kép

Kép
 
 


Na, még valami. Ezt el kell küldenem nektek.

Talán úgy kezdődhetne a mondat, hogy akartak egy harmadikat....

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Brigó
atayaég,nem semmi,de ne riogass jó esélyekkel indulok az ikrekért
Jázi tündéri,majd ha lesz erőm megmérem Maja talpát.

Adri
nagyon édes Dóri és tényleg jó a sérójaKép
Sokat sír?Maja napok óta tiszta dilisKép

Cerzsebet
szupi ez a kp rólatok
rakok fel a csajokról képekeetKép

Dóri
Blanka tünci nagyon
Tejci van egy kevés csak nem akar szopizni,egyszer fogaadja el normálisan éjjel,akkor azért megy a begyébe valamennyi

Szandra
mi kaposváron lakunk,én 25 éves leszek májusba.Maja május 13.-án született péntekenKép
nagyik már etetnék mindennel gyerkőceinket.Bár Maja lasan belekóstól mindenbe,de nem töltött kápin él.Kép


Marq
üdv
megszoktam ám sasolni Luca képeit,nagyon édes,kapunk képet?
tényleg jó nagy baba.Szerintem egyik pillanatról a másikra azt veszed majd észre,hogy mindenhol feláll.

Ranita
gyönyörűek a gyerkőcök.Maja amíg szopott semmi baja nem volt,amióta csak ímmel-ámmal egyflytában beteg,nem tudom van-e köze eegymáshoz a két dolognak,mindenesetre rossz.Kép

Kép
Nzzétek csaak Szoni kimászik a képbőlKép

Kép
Nagyon jófej Szoni,olyan jó grimaszokat tud vágni

Kép
Lássuk,hogy bír Cerzsebet két csajjal

Kép
Mókázunk

Kép
Én is,én is akarok állni

Kép
Egy járókába is elférünk

Kép
szépek vagyunk

Kép
Te erre mész én meg arra

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!
Tündériek a babák, egytől-egyig! Csak oly gyorsan rohan az idő, hogy mindjárt kinőnek a baba korból! Majd én is teszek fel képet.
Úgy tűnik, hogy én vagyok itt a legöregebbKép, decemberben voltam 31. De csak 18-nak érzem magamKépÉs Bp., 18. kerületiek vagyunk.
Majd lemérem Luca talpát. Kíváncsi vagyok, hány cm. Remélem, nem a férjem paramétereit örökölte, neki 47-es a lába!!!

Timurr
Hol szoktad megsasolni Luca képeit?

marq
Kép
Kép
 


Marq
asszem van olyan az anyaságnál vagy valahol ott,hogy áprilisba érkezem;)valahol ottKép
Vendég
 


Timurr!

Jók a mini babatalis képekKép

MIért indulsz jó eséllyel az ikerterhességnek? Mesélj csak!!!

Ja, nem semmi a 6 gyerek. Örülök, ha ezzel az egy kis rosszcsonttal megbírkózok.

Marqueza, Timurr!
Előre is köszi a talpméréstKép

Marqueza!
Lucának még mindig olyan nagy a haja?

Brigó

Kép

Kép
 
 


Tegnap nem tudtam benézni, hát erre MENNYI csodás kép!

Anita,
nagyon gyönyörűek a gyermekeid! A fiad szemei pedig.... Teljesen elolvadtam.Kép Gyengém az ilyen meleg csokoládébarna szem.Kép

ErzsébetKép

Brigó,
Jázi, még mindig igazi vörös gyönyörűségKép
Nem semmi képeket tettél fel. Majd megmérem Ákos lábát, de én is gondban vagyok a zoknikkal. Azt hittem, hogy csak az én fiam ilyen Big Foot.Kép

Dóri,
Blanka nagyon aranyosKép

Timurr,
nagyon jó lehetett a tali.Kép Kicsit irigyellek ám benneteket! Azonban ha Kaposvárott járunk, feltétlenül beugrunk.Kép

Marq,
én emlékszem rád.Kép

Magunkról: Székesfehérváron lakom, és május 5-én leszek 31.Kép Ákos április 14-én született 3080 grammal. Most 10,5 kg, és kb 75-77 cm. Most az önálló járás-projekten dolgozik, amitől újra életveszélyes lett az életünk.Kép Kapaszkodva halad, majd úgy dönt, hogy a tárgyak közötti távolságot önállóan áthidalja - ez vagy sikerül, vagy én kapom el, vagy koppKép
Nagy zabás, nagy dumás, és Maja a menyasszonya.Kép

Megyek koordinálom a reggelt.Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Valahogy még nem látom át ki kicsoda, olyan sokan vagytok, de remélem hamar belejövök.
Idén leszek 28 éves. Engem nem a gólya hozott, hanem a Télapó! Kakucson lakunk, Pesttől kb.30 km. Két éve költöztünk ide (fiam születése előtt 4 nappal) Pestről, XV.ker.-ben laktunk. Gyerekeknek teljesen ideális hely, hatalmas kertünk van és sokat sétálunk a faluban. Nagy a nyugalom itt. Sokat járunk Pestre, az egész rokonság ott van.
Szerencsére áldott jó gyerekeim vannak, így nem nehéz kettőjükkel egyszerre. Sőt egyre jobb, hogy Bius is növöget ( 8,5kg és 70cm) és már tudnak egymással játszani. Imádja nézni, ahogy Balu bohóckodik neki. Úgy tűnik, húzóerő számára a nagytesó, már menne utána. Biztos hamar el fog indulni.
Fogunk még egy darab sincs, Balunak is 8 hónap után jött az első.
Bius lába mindössze 9cm!
Kép
Kép
Kép
 
 


Ranita
édesek a gyerkőcökKép

Vizimanó
annyira jó lenne ha erre járnátokKép

Brigó
kösziKép
Anyukám iker,nagymamám iker,plusz az ő családjukban még va 3 ikerpár.Másik felől papám testvérének is volt ikertesója,szóval elég nagy rá az esélyem.De csak akkor szeretném,ha olyanok lennének a babák,hogy esznek-alszanak-játszanakKép
Különben agybajt kapnék az biztos,még Majával sem bírok

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!
Csak most vettem észre ezt a topikot!Jó ötlet volt!
Én is, én is, én is ide szeretnék tartozni!
Kép

Aki nem ismer: Marci fiunk 2005 március 10.-én született; meglepte anyáját a névnapján!Budapesten lakunk, 30 éves múltam Kép.
Nekünk ő az első babánk; és valószinűleg az utolsó is.
Szóval rólam ennyit!

Ildi

 


CSak bekukkantottam séta előttKép Ildi, megtisztelsz ha írszKépKép

Kép

Kép
 


hali
Brigó
Irigylem Jázmin hajátKép Én mindig kicsi vörös haju gyermeket szerettem volna, amellett hogy gyönyörű hajuk van, szerintem egy vörös haju gyerekre(lehet lány is fiu is) rá van írva hogy rossz, eleven! Ne értsd ám félre , szerintem ez jóKép
Jaj az a sok gyerekKép huha! De a tök ruhában nagyon cukik. Na most már csak azt nem tudom elképzelni hogy fér el 6!!! gyerek anyuka pocakjában??
Szonja lába 12 cm! Szerintem nagy lába lesz! Amúgy magas is, nem állna neki l a kis lábKép
Timurr
Hu, eza sok képKép De nem vagyok ám ilyen egoista, Maja képeire gondoltam amikor írtam hogy vártam vmit!Kép Mivelhogy a régin ugye mindig jött egy fotó Majáról, lévén anyuka fotómániásKép Mint jómagamKépKép
Én is ugye sanszos vagyok ikrekre, (lévén a nagypapa iker volt) majd együtt tologatjuk a 2-3 gyereket, a két nagy(jelenlegi törpe) meg majd körberohan bennünket!Kép Előtted van..Kép
Vizimano
bár nem nekem szól, engem is érint a minitali és talán Timurr nem bánja ha én is elmondom a véleményem. Szóval jó volt!Kép Azóta sem sikerült egy újabbat összehozni mert hol MAja hol Szonja hol Timi hol apa hol vki más volt betegKép
Pedig mi már nagyon várjukKép Megmutattuk Timuurnak mit pakoljon el mire Maja elindul. kis számítógép, kis polc, kis dvd állványKépSzoni mindent leteszteltKép
Ranita
Nagyon édesek a bébikKép A kis fürtös a haja kisfiadank, volt már levágav gondolom. Megmaradt ilyen kis göndörösnek? Nagyon jóKép Biusnak is milyen nagy haja vanKép
Mentem, sziasztok
Kép
 


Sziasztok!
Vizimanó!Köszi!Kép Kép Kép Kép


Tweenty!
Üdvözlet neked!
Te merre laksz a X.ker-ben? Ugyanis nekünk is Kőbánya City a lakhelyünk; Újhegyi gettó.
Kép

És én is a Péterfyben szültem; Rácz Tibornál!

Ildi

 


sziasztokKép
Delfinke igen emlékszem rád a régi topikból. Mi az Ecseri útnál lakunk.Ti a Kőbányai piacnál laktok ugye?
Én meg az Dr Asbóth Ákosnál és a szülésznőm a Farkas Adrienne volt. És neked?
Brigó kösz a séró dicséretet Dorkának alvás és fürdés után mindig igy áll a haja. Most kezdett el neki göndörödni.Kép
Timurr igen Dóri sokat sír az allergiájára fogta az összes doki akinél eddig voltunk.
 


Brigó
Lucának még mindig nagy a haja, bár elég sűrűn vágom neki, de nagyon gyorsan nő. Nem úgy, mint nekemKép És már sűrűbb is neki. Ha mázlija van, nem az én hajamat örökölte. viszont foga még egy sincsKép
Még nem mértem le a talpát, de cipőt próbáltunk ma, és úgy tűnt, kell neki a 20-as méret. Hááát...és még csak tíz hónapos.

Delfinke
Hidd el, a lakótelepnek is rengeteg előnye van. Én panelban nőttem fel, most már három éve kertesben lakunk, és néha mit nem adnék a jó kis panelért.Kép Egy lakótelep el van látva mindennel, bolt, gyógyszertár stb, minden egy helyen, ha lemész az utcára, embereket látsz, anyukák tologatják a babakocsit. Itt meg? Buszra kell szállni, hogy eljussak egy patikába, ha postára akarok menni, át kell szállni, bolt is csak több buszmegállónyira. Arról nem beszélve, hogy napközben egy lélek nincs az utcán, a játszótéren jó időben is max. 3-4 gyerek lézeng. Szóval egyáltalán nem olyan rossz a panel.Kép Van egy csomó előnye is.

Vizimanó
Én is emlékszem rád, de nem nehéz, mert nagyon aktív tag voltál a másik fórumban. Meg Delfinkére, Brigóra is emlékszem. Hihetetlen volt ott a forgalom. Ügyes Ákosod, hogy már szinte jár. Luca olyan megfontoltan csinál mindent, kíváncsi vagyok, mikor fog már felállni (10 hós)

marq
Kép
Kép
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron