Új privát üzeneted érkezett!

Maccs
Ez érdekes... Azt gondoltam, hogy a szegény nyugdíjas nem kapzsi.... :roll: Az én gyerekfelvigyázós problémámat a szomszédasszonyom oldotta meg, elvállalta, hogy elindítja a fiaimat suliba és vigyáz Biankára amíg suliban vagyok.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi
Az én egyik szomszédasszonyomnak ez túl nagy kötöttséget jelentene, pedig kisnyugdíjas pedagógus házaspár, a másiknak meg van saját unokája, ha vigyázni kell rá, és segíteni a gyerekeinek, akkor nem ér ránk... Szóval lepattintottak.. :)

Azért ma tettem egy próbát a bölcsiben.... Bár a helyi újság is megírta, hogy a 60 fős ovinál 40 fős túljelentkezés van.. írtam egy beiratási kérelmet januártól, aztán meglátjuk...

Ja, és képzeljétek Manóci ebből a topikból ott dolgozik. Ezt már tudtam tavasszal is, de akkor még ugye úgy volt, hogy nem lesz szükség bölcsire. Úgy voltam vele, ha meg sem próbálom, akkor tutti nem lesz helye Violának. Egy próbát megért, max. elutasítanak minket....
 
 


Maccs
Hát veszíteni valód nincs a jelentkezéssel....

Most jöttünk a gyerekek sulijából, találkoztunk a tanár nénikkel. Bence osztályában 35-en lesznek... :shock: Gondolkodnak rajta, hogy indítanak még egy osztályt. Szerintem nincs min gondolkodni, ennyi gyerekkel nem lehet tanítani. Ha Orsi erre jár, biztos megerősíti.

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Mizú felétek? Nálunk csajócák rendben, Lili belerázódott a suliba, Viola már ooolyan "nagy"lány lett..:) Itt igazából nem történt semmi lényegi változás, úgyhogy azért nem is jöttem... :)

Egcsi! 35-en?? hát az valami nagyon brutál! :O
Puszi
Macs
 
 


Maccs
Azóta indítottak még egy osztályt, úgyhogy most már csak 22-en vannak. Azért az már barátibb. :)
Mi is sulizunk és nem történik semmi különleges. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nem jöttem karácsony előtt, számomra sem várt elfoglaltságok jöttek közbe még közvetlenül az ünnepek előtt, úgyhogy örültem, hogy be tudtam zsúfolni a teendőeket az ünnepig. Jövőre remélem kevésbé lesz kapkodós.

A tavalyi év nekem egy nonstop szívás volt, remélem idén valami jó tündérke vagy angyalka mellém szegődik és csupa jót hoz nekünk! :)

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDANNYIOTÓKNAK! :)
Pusziii
Macs
 
 


Neked is Buldogat Maccs! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Szoktatok még ide benézni időnként? Gondoltam írok,de látom,hogy közben már nem nagyon működik a topik...
Puszi Mindenkinek
Anikó
 
 


Sziasztok :) :)
Anikó,benéztem :) :) Hogy vagytok? Ha arrafelé járok,mindig gondolok Rád :)

Egcsi,Maccs,Rita,Orsi?

mi megvagyunk :) ovi/suli/meló :) Gyerekek nagyok :)
ilyenek mostanság :) Kép Kép

KépKép
 
 


Szia! :)
Nekem is sokszor vagytok eszemben... Jó lenne találkozni,nem? Van egy telefonszámom,de nem vagyok biztos benne,hogy a Tiéd...
Nálunk annyi a változás,hogy egyedülálló anya lettem...
Sok minden történt,nem volt egyszerű(még most sem az),de ez van.
Gyerekek nagyok,okosak,szépek,Kata most fog ballagni,nyomja a táncot ezerrel. Geri lerakta a középfokot angolból és kitűnő tanuló. Bencus is jól tanul,bár szeleburdi zsivány. Karatézik,abban sorban hozza az érmeket.
Én pedig még mindig salsázok,most már oktatgatok.
nagyjából ennyi.
Nagyon szépek a gyerkőceid! :)
Puszi
Anikó
 
 


Anikó,írtam üzenetet. A számom nem változott :)

puszi

KépKép
 
 


Sziasztok!

Anikó! Nahát... :( De hidd el az élet azért szép, mert mindig hoz újabb és újabb fordulatokat! Hidd el tapasztalatból mondom,hogy amíg egészséges vagy és a gyerekek is azok, addig a legszarabb helyzet sem rossz... Csak kellemetlen! :)

Vera! Nagyon szépek a gyerkőcök! :) És milyen nagyok!!!!! Hihetetlen hogy szállnak az évek fölöttük nem? :)

Egcsi??? Nálatok hogy állnak a dolgok?! :) Nem jöttök egyszer haza? Mindig csak az anyósék mennek hozzátok? Ha jöttök egyszer szívesen meginnék veled egy kv-t! :):):)

Rólunk: Nagyobbikom megint kitűnő lett (csak a magatartása lett négyes, igaz arra én annyit sem adtam volna.. :) ) és évzáró óta a második hete szana-szét a "világban" különböző rokonoknál. Eslős héten Horvátországolt anyuékkal, most Pécsen van a Tántiéknál, még a jövő héten dédizik egyet Márokon, aztán jön haza. Kicsit már kezdi gyötörni a honvágy - láttam a képén a skypon!... :)
Kicsi Vio nyomatja a bölcsit (ja , sikerült bejutni, nem is tudom írtam-e!!!) valamint az utolsó hónap alatt rohamosan megtanult beszélni, azóta folyton nyomja a sódert. Most is dumál non stop... :) És tud kettőig számolni.. :) De a színeket még keveri.
Jövő hét végén leköltözünk Gárdonyba anyámék nyaralójába, és én onnan járok be dolgozni (februárban mentem vissza), anya meg vigyázz a két kis lókötőre. augusztus első két hete és utolsó hete lesz a szabi időpontja, valahova majd megyünk, de még fogalmam sincs, hova nyaralni. . :):):)

Vera tudja az ez elérhetőségemet azt hiszem ( ha nem sikíts!), Anikónak megírom! :)

Legyetek jók, szép nyarat, boldogságot egészséget!!! :)
Puszi
Macs
 
 


Micsoda kellemes meglepetés... életre kelt a topic. :D

Anikó
Sajnálom, hogy egyedülálló anya lettél, biztos nem könnyû. :? A gyerekek hogy viselik?

Viranka
Szépek a gyerkõk. :)

Maccs
Egyenlõre nincs tervben a hazaút, de ha megyünk szólok és megihatjuk azt a kv-t. :wink:

Nálunk is nõnek a gyerekek, szépek, okosak. Berci negyedikes, Bence elsõs lesz.
Rokonság változatlanul érkezik, anyós valamikor évente 2X is. :roll: Én még mindig suliba járok, decemberben végzek. Utána munka mellett még mindig sulizok. Apácskánk megint távmunkázik, havonta egyszer jön haza egy hétre.

Képek:

Bianka

Kép

Berci

Kép

Bence

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :)


Hú Egcsi,de megnőtteka  gyerekek :) bár az új felületen nem látszik,de még régen megnéztem ,mikor írtál :) :)
De fura h. Berci 4-es lesz :) Bence meg elsős 
Még mindig uazt tanulod?


Maccs, fb-on tuti elérlek :) :) Viola jobban van ?

Anikó,még mindig nem jelentkeztél  mikor hívsz? várom ám :) :) 
kv-ban Én is benne vagyok :) :)

Orsiék jól vannak,mostanában horgolási tanácsokat adtam neki :) remélem el is készült azzal amit kért :)

Gyerekek megvannak,Mírának volt egy kis balesete,vádlijára egy jó  csúnya (most már egyre szebb) sebet szerzett,8 öltéssel varrták össze. 

Megyek,mert lassan fektetés,altatás vár Rám :) + itt van unokaöcsi is 


KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: