Új privát üzeneted érkezett!

Anikó,Bencének boldog szülinapot kívánunk :)

KépKép
 
 


Csatlakozunk az előttünk szólóhoz! Sok boldogságot az ünnepeltnek! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Én is rég jártam itt. :( Bár én dolgozok, de sok a munka és délutánonként jövök-megyek a lányokkal. :D
Jó volt a nyár, de nem a legjobb. :? Mivel Endre a próbaidejét tölti az új cégnél, ezért nem tudott eljönni szabadságra. Jövő héttől telik le a próbaideje. :) Persze akkor már nincsen nyár.
Mindenesetre én a lányokkal voltam 2x 1 hetet a Balatonon. Jó volt, lányok nagyon élvezték, de nekem hiányzott Endre. Nem az igazi nélküle. :?
Lili ezen kívül volt már gólyatáborban, lovastáborban és hétfőn megy úszótáborba. Úgyhogy neki jó dolga van. Kittikére anyukám, meg Endre keresztanyja vigyáz felváltva, de délben megyek mindig haza hozzá. Szeptembertől sok változás lesz. Kitti elkezd járni az Ujpesti Torna Egyesületbe tornára, mert ő lovastornázni szeretne, de ahhoz el kell sajátítani a tornát. Lili meg elkezdi a Hip Hop táncot egy táncegyesületben. Kíváncsi vagyok, hogy be fog-e nekik válni. :)
A lovaglás marad, hiszen mindkét lányom lovas szerelmes. :lol: A lovastábor Lilinek nagyon jót tett. Megtanult rendesen egyedül lovagolni, megtanult mindenféle munkát a ló körül (csutakolás, nyergelés, patatisztítás és trágyázás) és önállóbb lett. Kíváncsi vagyok az úszótáborra is. Bár tud úszni, de azért imádja a vizet és barátokkal megy. :)

Lili rendkívül várja az iskolát. Nap mint nap csak azt emlegeti. Mi is vettünk szép íróasztalt az Ikea-ban, amit ő választott magának. Minden szabad percében az íróasztalnál tesz-vesz, ír, rajzol. Iskolatáskát és a tanszereket is megvettem neki. Nagyon szépen elrakosgatta őket, a füzeteket már be is csomagolta. :lol:
Kittikének is berendeztük a kis gyerekasztalt Lili íróasztala mellé, így egymás mellett ülnek és Kitti is nagyon szeret ott rendezkedni, amikor Lili az íróasztalnál ül. Szinte mindenben utánozza a nővérét.
A facebook-ra töltöttem fel képeket a lovastáborról, de aki nem látta, annak teszek fel ide párat. :D

Én minden kis ünnepeltnek sok boldogságot kívánok!!

Puszi nektek Rita

Kép
Kép
 
 

 
 

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Rita
Na, végre, te is felbukkantál, szuper képekkel, mint mindig. :) Hatalmasat nőttek a lányaid, a lovaglásért irigy-irigy, tuti nagy élmény. Sulikezdéshez drukk, nagyon jó, hogy Lili várja. Berci annyira nem lelkes, de én már nem bánom, hogy kezdődik. Persze nekem is kezdődik, de az más téma. 8)

Kicsit rólunk: Minden okés, pocaklakó növöget, már lassan betöltöm a 24. hetet. Még mindig nem tudom, hogy fiúcska vagy kislány, a párom nem szólja el magát. :D Vettem már egy-két rucit, de elég nehéz, mert uniszex cuccok nem nagyon vannak.
Bercinek is elkezdtem a vásárlást a suliba, írószerek, ruhák stb.
Bence unatkozni fog, ha a bátyja visszamegy suliba, de majd kitalálok valami programot, Januártól ő is megy oviba, nincs mese, elmúlt 4 éves, muszáj, mert akkor a suliban lesz hátrányban.

Remélem mindenki jól van, azok is akik, nem írnak. 8) Élvezzétek a nyár hátralevő részét! :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Gergőt Isten éltesse sokáig :)

KépKép
 
 


Mi is sok boldogságot kívánunk az ünnepeltnek! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

KÖSZÖNJÜK!!! :D

Bocsánat, hogy nem jöttem, de iszonyatosan el vagyok/unk havazva és most is csak beugrottam, mert holnap megint indul a pörgés.

Ha lesz egy kis időm jövök és leírom, hogy miért is pörgünk már augusztus 10 óta (akkor volt az első értekezletünk a suliban).
Ja, aki azt hiszi, hogy a tanárok egész nyáron nyaralnak és nem csinálnak semmit, annak üzenem, hogy ez bizony nem így van! :?

Jól vagyunk, Gergő elkezdte a sulit, imádja, fel volt háborodva, hogy miért nincs szombat-vasárnap is! :shock: 8) Remélem ez még sokáig így marad! :D

Most húz az ágy, de igyekszem jönni! :D

Puszi mindenkinek! :D
Orsi

 
 


Orsi
Flórának boldog szülinapot utólag! Mi újság a sulival?
Nálunk most mintha jobban menne a házifeladat legyűrése, bár még csak év eleje van.

Hoztam nektek képeket a babáról, ma voltunk 4D-n. Az is kiderült, hogy lányunk lesz, úgyhogy javul a a nemek aránya a családban. :wink:
Kép Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Egcsi!

Gratulaaaaa!!!! És megvan már a neve?
Sulival kapcsolatban minden ok, szerencsére imádja, a tanító nénik szuperek, úgyhogy nagyon örülök, hogy ide jöttünk! Közel van, a 20 gyerekből 10-en oviba is együtt jártak, úgyhogy teljesen zökkenőmentes volt az átmenet.

Ja, Flóra nevében köszönöm a köszöntést!:) Elképesztő, hogy már ő is 5 éves! :shock: Sajnos fotó ügyben idő kéne, hogy lekicsinyítsem és még mindig csak 24 óra van egy napban. :? :roll: Remélem egyszer végre megcsinálom és akkor felteszem nektek!

Most is rohanok, mert zsúrba mennek ma a gyerekek és az ajándékkészítéshez én kellek nekik. :roll:

Puszi :D
Orsi

 
 


Orsi
Bianka :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi
Jaaaa, hát persze, a "B" betű! 8) :D :wink:

Orsi

 
 


Egcsi,de jó :) drukkoltam,hogy lányka legyen :) Apa idáig tudta tartani a titkot? Mindjárt szülsz :shock:
Amúgy hogy vagy/tok?

Orsi,mit csináltok? nem írtad még le :)

Mi megvagyunk,Mírának és Bálintnak is megcsináltuk a szokásos képeit(08.25 8:15 és 09.27 9:15 ös születésnapi/perci képeit :) ) jó ezeket visszanézegetni :)
Mimó lelkesen jár suliba+úszni :) bár szerintem kicsit pörgös ez a tempó,már lassan 10. betűnél tartanak :shock: tetszik neki a szolfézs,bár már furulyázna :) :)
Bálnt már "nagy"fiú,lelkesen jár oviba,persze éppen "beteg"

Anikóékkal mi van? olyan rég jelentkezett... :(

pusza

KépKép
 
 


Viranka
Jól vagyunk, köszi. Gömbölyödök rendesen, még van 2 hónapom. 8)
Nem apa árulta el, a 3D UH-n a kiscsaj beterpesztett az első 3 másodpercben, úgyhogy még a szememet sem volt időm becsukni. Biztos akar néhány igazi csajos cuccot is, mire megszületik. :wink:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :D

Egcsi
Olyan jót rötyögtem! :wink: Tuti a cuccokra hajt a lánykád! Készülj, mert iszonyat, hogy már milyen korán igazi nők! Én Flórán nap, mint nap ledöbbenek!! 8)

Vera
Annyira idétlen vagyok, de nem emlékszem mit írtam, amire ezt kérdezed? Mármint, hogy mit csinálunk?
Amúgy Gergőcském is zongorázik már a nagyinál és nagyon élvezi, csak iszonyú lusta! :roll:

Sajna csak ennyire jutottam ide.

Puszi mindenkinek :D
Orsi

 
 


Hallo Lányok!

Éltek még? Gondoltam bejelentkezem, hozok egy pár képet, beszámolok.
Még van 6 hét hátra a tervezett csasziig, ha bírjuk odáig. A szeméremcsontom nagyon fáj, tipegek, mint egy pingvin. Jövő héten végzek a félévemmel, utána gőzerővel készülődés, még össze kell írnom milyen babacuccok hiányoznak, ki kell mosnom Bianka ruháit, átrendezni a szobát, úgyhogy lesz mit csinálni. :)

Fiúk várják a babát, Berci minden nap megkérdezi mikor születik már meg. Bence is lelkes, megígérte, hogy énekel a huginak, ha sír és megtanítja kardozni is. :D
Itt vannak a képek, ahogy látjátok elég méretes a pocakom. 8)
Kép Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Naposabbat :)
Jók a képek Egcsi :) :) Lassan itt a nagy nap :) Hogy viseled? A vonalzóid is tetszenek :)

:arrow: B. megint beteg és itthon :(

KépKép
 
 


Viranka
Köszi, jól vagyunk. Nem gondoltam volna, hogy eddigkibírom egyben, de most jobban vagyok, mint pl. 3 hete... 8) Még 8 nap... :D
Megfázott a nagyfiú? Jobbulást! Hogy megy a suli Mírának? Szereti?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Örömmel tudatom, hogy November 3O-án, reggel 8 óra 9 perckor megszületett Bianka lányunk, 35O8 g és 5O cm. :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Gratulálunk :) :) Jó egészséget és minden jót :) :)

majd dobj képeket :)
Fiúk már látták,mikor mehettek haza ?

pusz

KépKép
 
 


Igen, látták, voltak bent délután. Azt mondták hazavihetem. :D Állítólag szombat reggel mehetünk haza.
Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


jaj de cuki :) :) szép kiscsaj :) rendesek a fiúk :)

KépKép
 
 


Szia Egcsi!

Nagyon sok szeretettel gratulálok a kislányhoz! :) Gyönyörű a képeken. :) Nem furcsa két fiú után egy kislány? :)
A szülés rendben zajlott?

Velünk minden rendben. :) Lányok jól vannak. Lili nagyon szereti a sulit és jó tanuló. Szépen olvas meg ír már. Az angol nagyon jól megy neki. Kitti jövőre megy suliba, nagyon készül. Jár az ovi-suli előkészítőbe. Nagyon ügyes ő is.
Sok barátjuk van, sokszor jönnek mennek. Lili hip-hop táncos és teniszezik, Kitti meg az UTE-n tornázik és januártól rocky-zni szeretne. :)

Puszi nektek Rita

Lili:
Kép
Kitti:
Kép
Együtt:
Kép
Kittike sír:
Kép
Hip-hop bemutató kezdés:
Kép
Hip-hop-os barátnők:
Kép

Kép
Kép
 
 


Rita
Köszi a gratut. Minden rendben volt a műtéttel és utána is, csak 2 napot kellett bent lennünk. :)
Nagyon szépek a lányaid, Kitti rengeteget nőtt, lassan utoléri a nővérét. Nem szokták ikreknek nézni őket? :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Egcsi!

Hűha! Ez igen! 2 napot kellett csak bent maradni? Érdekes, hogy nálatok ez lehetséges. Nálunk a minimum 3 nap, császárnál 5.

Hát igen. Mindenki csat azt mondja, hogy mintha ikreket szültem volna 2 év külömbséggel. :)
Pedig hidd el, hogy nem hasonlítanak, csak a hasonló arcformájuk és hajuk megtévesztő.
Képzeljétek van egy kisfiú (több is, de ez nagyon kivételes) az osztályban aki szerelmes Lilibe. Először ölelgetésekkel, simogatásokkal, hajszagolásokkal kezdődött, de most 15 cm-t levágott a hajából óra közben. :( Kapott fegyelmit, de képzelhetitek én milyen dühös vagyok. Mi lesz a következő lépése? Anyukája elnézést kért, nem tud mit tenni, és hozott a kisfiú egy tábla csokit bocsánatkérés helyett. Lili most már óvakodik ettől a gyerektől.
Érdekesek ezek a gyerekek, de nem vagyok hozzászokva, hogy már elsőben elkezdődnek az ilyen jellegű udvarlások..

Pár kép a Kitti tornájáról. Nem jó mínőségüek a képek, mert kamerával készítettem.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

És Lili első levele anyának. :)
Kép

Kép
Kép
 
 


Rita
A hajvágás nagyon durva! :shock: Most rövidre kellett vágni Lili haját? Ok, megnő megint, de akkor is.... :roll:
Nagyon klassz a lányod levele, gondolom meghatódtál. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Egcsi!

Nem kellett levágni Lili haját. Mivel Lili időbent elrántotta a fejét, ezért "csak" egy fél markonyi tincset vágott le a fiú. Nem olyan feltünő..

Igen. Nagyon meghatódtam. :) El is pityeredtem. :)

Hogy bírod az éjszakázásokat? Tejed van megint elegendő? :) Fiúk nem féltékenyek?

Puszi Rita

Kép
Kép
 
 


Rita
Hogy felpörgetjük a topikot mi ketten. :lol:
A fiúk féltékenyek, Bence leginkább, lóg rajtam mikor szoptatok. Bercinek már van gyakorlata, rajta nem veszem annyira észre. Próbálok jobban odafigyelni rájuk, bevonni őket a baba körüli teendőkbe, de nem mindig egyszerű háromfelé szakadni. :roll: A helyzetet rontja, hogy apjuk kiküldetésben van munkaügyileg. :? Az éjszakák nem olyan rosszak, 3-4 óránként kel enni Bius és ha otthagyom mellettem az ágyban, akkor egy hangja sincs. Igyekszem visszapakolni a saját ágyába, akkor nyekereg, ha nagyon kómás vagyok, akkor feladom a harcot és ott alszik velem. 8) Tejem van, fejek is, igaz nem olyan intenzíven, mint a fiúknál, nem áll literszámra a fagyóban az anyatej, mint akkor.
Hogy álltok a karácsonyi előkészületekkel?

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Egcsi!

Én már minden játékot megvettem a lányoknak. :) A karácsonyi vacsorára és ebédre majd csütörtökön bevásárolok, de nem sok minden kell, mert már sokmindent beszereztem.
Örülök, hogy minden rendben veletek. A féltékenység majd idővel alábbhagy. :)

Kittike tegnap megkapta élete első szerelmes levelét egy Boti nevű kisfiútól. :lol: Vele egyidős a kisfiú. Illetve Boti 3 nappal idősebb.
Egész délután csak szárnyalt és azt hangoztatta, hogy az a legboldogabb napja, mert szerelmet vallott neki Boti. Boti elmondta, hogy milyen szép, milyen szépen öltözködik és hogy mennyire szereti. Kapott tőle csokit, piros színű só-liszt gyurmából készített szívet és két papírt telerajzolva piros szívekkel és rajta Boti-Kitti felirattal. :lol: Kitti csak úgy pirult mikor ezeket mutatta és mesélte. :oops:
Mikor anyukájának írtam tegnap, hogy köszönjük a kedves levelet ezt válaszolta: :D

Szia Rita,

Boti hetek óta csak a Kittiről beszél, hogy milyen szép, aranyos, hogy ő a szerelme….Ma este is készített neki sógyurmás figurákat, meg rajzolt is neki. Alig várja már, hogy odaadhassa Kittinek.
Holnap Beri visz be fényképezőgépet a kariünnepségre az oviba, Boti szólt, hogy ő szeretne majd közös képet a Kittivel. Imádom ahogy mesél róla kis szégyenlősen.

Puszi Viki

Sziasztok Rita

Kép
Kép
 
 


Ez nagyon aranyos sztori! :D Az én fiam még nem csajozik. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Egcsi! És persze Mindenki másnak is, szia, bocsi!:)

Kicsit megkésve ugyan, de annál nagyobb lelkesedéssel gratulálok az új jövevényhez! Isten éltessen Benneteket sokáig!!! :)
Milyen lányos babázni????? ;) Apuci szerelmes már a kisasszonyba??? :) Hogy bírod a tripla-muttiságot?

Rita! Most már én is csak 72 órát voltam bent a csaszi után, ha nem sárgul be a törpe, és tudsz mit kezdeni magaddal, a gyerekkel, meg a cicijeiddel, akkor húzás haza.. :) De én örültem neki, itthon jobb volt sokkal! :)

Azért néztem be most, mert elővettem Viónak a régi zenés-verses CD-jeinket, köztük az egyiket Verától (külön puszi oda neked! :) )kaptuk, és megtaláltam rajta egy 2005.10.18.-as babás tali képeit is... :) Hát egy élmény volt mazsolázni őket! :)
Majd töltök fel valamelyik nap belőlük a netre.. :):)

Most megyek, majd igyekszem gyakrabban benézni! :)

Puszi mindenkinek, és ha addig nem jönnék:
KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!

Macs
 
 


Bocs, még egy gyors kérdés Egcsi, ne haragudj, lehet hogy nagyon személyes, de engem rég óta foglalkoztat.
Nekem már 2 csaszim volt. Itthon összesen 3 csaszit engednek orvosilag, utána már túl kockázatos lenne a terhesség és eleve a műtétnél elkötnek, de volt olyan ismerősöm is, akit "megszabadítottak minden női terhétől".
Kint is van hasonló dolog?
 
 


Maccs
Köszi a gratut. :) Apjuk rettenetesen félti a királylányt. jobban, mint a fiait, pedig az sem sámli. :D Imádom a kiscsajt, nem gondoltam volna, hogy ennyire lekötnek majd a lányos dolgok, mint például honnan szerezzek hajpántot neki karácsonyra a rózsaszín szerkóhoz. :lol: A triplaság még annyira nem érvényesül, mert anyuék itt vannak és rengeteget segítenek. Majd márciustól, na akkor igazán belekóstolhatok. 8)
Csaszi:Itt sem nagyon ajánlják a 3-nál többet, de nem kötnek el, ha nem egyezel bele. Attól függően, hogy bírja a méhed, lehet több csaszid is, mint 3. Persze minél több, annál nagyobb a rizikó. Én elköttettem magam, de mi már nem akrtunk több gyereket. (Vagyis én akartam volna még párat szívem szerint, de az észérvek ugyi... :? )
Hogy vagytok? Nagyon ritkán látogatsz be ide. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi DRága!
Nagyon sok szeretettel gratulálok a kislányhoz! :D Igazán gyönyörű baba!!!
Csak benéztem,hogy mi van Veletek,nem emlékeztem mikorra vártátok.

Sajnos eltűntem,bocsánat mindenkitől! :oops:
MOst kívánok Kellemes Karácsonyt mindannyiótoknak,és igyekszem a két ünnep között írni egy kicsit bővebben.

Puszi
Anikó
 
 


Anikó
Köszi! :) Nektek is Kellemes Ünnepeket! Várjuk a beszámolót, gondolom az elmúlt hónapokat a Fiji szigeteken töltötted a tengerparton, koktéllal a kezedben. :wink: Üdv a csipet-csapatnak is, remélem mindenki jól van! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi Egcsi! ;) Na igen, egy csajszit öltöztetni nem egyszerű dolog, főleg, amikor már kicsit nagyobb lesz és meg kell vele értetned, hogy miért nem veheti fel a kedvenc rózsaszín gatyót a kedvenc piros pólóval, kék zoknival és lila kardigánnal.. :):):) És apák már csak ilyenek - a csajok törékenyek, és félteni kell őket, akkor is ha esetleg 6 fiúnyi vagányság és keménység van Bennük összegyúrva! :)
Köszi a csaszis választ.. :) Én igazából attól tartok nagyon, hogy kipakolnak teljesen, mint a barátnőmet, és aztán egy csomóóóó ideig hormonokon kell élnem... Meg mi amúgy sem vagyok azok a nyuszigyorsasággal szaporodó párocska! :):):) ha megint 7 év a következő gyerek, közelebb leszek a temetésemhez, mint az születésemhez! :):):)

Sajnos ritkán jövök, mert engem azért már a duplamuttiság is lefáraszt egy kicsit, hiába, kevés vagyok! :D Lili már nagy, vele a sulis dolgokat kell nyomatni, házi, jazzbalett, lovaglás, szakkör. Vio még kicsi, ő meg állandó anya-túráztatásban jeleskedik, borzasztó anyás darab, szinte csak én vagyok jó neki. (Lili kevésbé volt anyafüggő - úgy emlékszem! :)/ . Szopi, peluscsere, altatás, sétáltatás, aztán az egész előlről újra és újra. A kettőt kombinálva már kezd erősödni a helyzet, és akkor nem beszéltem a harmadik gyermekem, a férjem "kiszolgálásáról" és a háztartás ellátásáról. PERSZE ez neked nem kell részleteznem! :):):):) Most az ünnepek alatt sikerült úgy megerőltetnem magam, hogy a jobb mutatóujjamtól az alkar közepéig az inhüvelyem begyulladt, a térdem meg izületi gyulladásban van. Szopi mellett meg maradt a pihentetés (hahaha), borogatás, szorító és imádság, mint gyógykúra. :) De majd csak javul ez is. :) Azért most sikerült 1 napot pihiznünk is. Ak még nem ismeri, merem ajánlani: http://www.sonnentherme.at/index.php?id=41&L=2 Mi Szombathelyen aludtunk egyet oda is meg vissza is, de nagyon jól éreztük magunkat, megérte a pénzt és az utat is!! :)
Megyek, mert mindjárt megfullad Vió, félrenyelte a nyálát, itt köhécsel.. :)

Mindenkinek jó szilveszterezést, és MINDEN JÓT az új évre!!!:)
Puszka
Macs

A
 
 


Maccs
Szerintem rutinból nem "pakolnak ki", de kérdezz rá a dokidnál, biztos van rá magyarázat. Én csak arra tudok gondolni, hogy nem tudták kontrollálni a vérzést. Fogamzásgátlás céljából elég durva ilyet csinálni, elég, ha elkötik a petevezetékeket...
Hogy vannak a végtagjaid? Inhüvelygyuszi+izületi gyulladás, hát nem aprózod el... :? Nekem a bokám fáj, szerintem csak akkor múlik el, ha falábam lesz. :roll:
Egyenlőre nem tapasztalom a háromgyerekességet teljes mértékben, mert anyuék itt vannak és állítólag anyós jön márciustól. (Ez utóbbi nem tudom mekkora segítség lesz, remélem nem őszülök meg miatta. :roll: ) 2 hét múlva kezdődik a sulim, állítólag húzós lesz...
Apjuk a szomszéd államban dolgozik, kéthetente jön haza pár napra, úgyhogy vele most nincs gondom. :lol:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi, Te szerencsés! :)

Irigy-irigy a segítségre... Anyósra nem! :) Végtagjaim javulgatnak, kezem már majdnem 100%-os csak ha nehezet emelek-csavarok, akkor jut eszembe, hogy hóóóha, ne olyan hevesen. Térdem is sokkal jobb. Egyébként nekem is mindkét szülés után a bokám fájt a legjobban. Most az ortopédus doki azt mondta a térdem miatt, hogy kismama betegség, hogy otthon papucsban járkálunk és attól vannak mindenféle térd és boka gondjaink. Azt mondta vegyek jó szandit (scholl, stb.) és abban legyek, ha nem tudok mezítláb lenni és vegyek szobabiciklit, és naponta edzek. Szobabringát még nem vettem mert most a 10-20 ezres kiadás sem nagyon hiányzik, de a papucs lekerült és már jobb a helyzet. Próbáld ki, hátha neked is bejön valamelyik tipp!
Sulihoz hajrá, azért tényleg őszintén csodállak, hogy a 2 gyerek + pocak mellett még erre is vállalkozol!!!!!

Rólunk képek, kis videók itt találhatóak, annak akinek van ideje nézegetni :) :
https://picasaweb.google.com/102114541910526868440
Puszi
Macs
 
 


Maccs
Cukik a lányok! Hol voltatok pancsizni? A fiaim már nagyon várják a medenceszezont, én kevésbé. 8)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kb.egymillió éve eltűntem és tényleg nagyon röstellem, de benne van az elhavazottság és benne a feledékenység. Egy ideig jövögettem, de soha nem írt senki és aztán így alakult. Pedig látom, kicsit kitartóbbnak kellett volna lennem....:(
Remélem nem haragszotok!

Egcsikém!
Óóóóóriási gratula a pici lánykához, aki ha jól számolom azóta már 3,5 hónapos "nagylány". :)
Sok boldogságot nektek!!! :) Majd azért képeket tegyél fel, együtt a gyerkőcök, együtt a család képeket, jó?

Mi jól vagyunk, csak én a 2-3-4 munkám mellé még bevállaltam egyet (a család szerint már tuti nem vagyok normális), de ez szerelem, szóval belevágtam. :) Szerencsére a tündér férjem támogat és segít, szóval minden ok, csak kevés időm jut másra, magamra. Viszont imádom a pörgést, szóval rendben vagyok.
Gyerekek nagyok, szépek, okosak. :) :) 8)
Most épp anyóséknál vannak, csütörtökön mentek, holnap jönnek, volt pár szabadnap, de bizony hiányoztak a drágáim! :roll: :wink:
Gergőnek nagyon jól megy a suli, focizik, korizik, rajzol, Flórácska imádja az ovit és a művészi tornát.
Mi meg 1 hete voltunk 18 évesek! :D :oops: 8)

Most hirtelen ennyi, és próbálok majd jönni többet!

Puszi mindenkinek! :)
Orsi

 
 


Orsi

Akkor már nagykorúnak számítotok. :D

Képek a gyerkőkről, aztán megyek aludni, mert hajnalban kelek, megyek gyakorlatra. :roll:

Kép Kép

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok!
Nagyon eltűnt mindenki!

Egcsi, neked külön írom: ha valamiről sokat beszél az ember, azt bevonzza az életében.. Remélem a 3. császáros rémálmom nem fogom! :)
Néhány hozzászólással ezelőtt mondtam neked pont (dec.30.), hogy mi elég lassan kalapáljuk össze a gyerekeinket, erre tessék: szoptatás, gyógyszer és egyéb számomra a terhességgel összeegyeztethetlen dolog ellenére (pl. napi 1 óra kőkemény hasizom edzés), jön a harmadik bébi! :) Kicsit gyorsan jött, ennyire nem állt szándékunkban elkapkodni a dolgot, de ha már becsúszott, bent marad! :)
13. héten járunk, előre láthatóan nov. második felében lesz belőle kézzel fogható csemete.. :)
Hát mára ennyi belőlem,
puszka mindenkinek! :D
 
 


Maccs!
GRATULA :) :) :) :) nem semmik vagytok :) :) de örülök neki :) :) mikor fogsz szülni? bevonzás :D

Egcsi,gyönyörűek a gyerekek :) Kicsi lány hogy van? Gondolom rajong a bátyókért :) Sulit folytattad?

Mi megvagyunk, júliustól dolgozom elméletileg,addig itthonról rendelésre horgolgatok mindenféléket :)
ilyeneket pl :) Kép Kép
s egy kép a csemetékről :)
Kép

KépKép
 
 


Maccs
GRATULA!!!! :D Majd sűrűbb beszámolót kérek és szuper pocakos hónapokat kívánok! De jó, Bius is novemberi, egy főnyeremény tündérbogyó. 8) Mennyi idős is most a kicsi? Nincs vonalzód és fejből nem tudom....

Viranka
Gyerekek, horgolmányok gyönyörűek! :)
A sulit folytattam, még 3 félév és végre munkába állhatok. 8) Gyrerekek jól vannak, Bius nagyon szereti a fiúkat és viszont is így van. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Vera, köszi! Gyönyörűek a gyerkőcök! :) Hát még a sapkák! :)
Dokival közös megegyezés alapján (mert ugye a rendszeres menzes és a szoptatás miatt csak találgatunk az UH-s méretek alapján, hogy pontosan mekkora lehet a kicsi) a kitűzött dátum a nov. 28. Aztán majd kiderül mi lesz belőle! :):)

Egcsi! Háááát az előfordulási sűrűségemet igyekszem növelni, de momentán néha még a reggeli teámat sem tudom meginni, folyton loholok valamelyik gyerek után. A kicsi már szalad, a nagy a suli miatt macerás, és ez a nyári szünettel (már csak 3 igazi tanítási napuk lesz, csütörtök tanítás nélküli munkanap, pénteken meg csak 17-re kell menni évzáróra) még érdekesebb lesz, mert kettőt kell lefoglalni egész nap. :) Ha hiszitek, ha nem, sokszor arra sincs időm, hogy eszembe jusson,hogy megint terhes vagyok! :O :oops: Pedig ez is ad progit: vérvétel, doki védőnő... stb.. Szóval nem uncsizok egy kicsit sem! :)

DEEE most voltam nyaralni, addig morfondíroztunk mi legyen a nyaralással, mert nyár végére, amikor menni szoktunk már erősen gömbölyű leszek, viszont tavaly kimaradt, mert Vio túl pici volt, stb stb.. hogy ahogy nézegettük mi legyen, hová-merre, hát ráakadtunk egy szuper last minute-re és nagy hirtelen "elugrottunk" egy hét tunéziai all inclusive-re. Az csak egy dolog, hogy tengerpart meg meleg meg szép hely, de KÉPZELJÉTEK EL: egy egész hétig nem volt sem seprű, sem porszívó, sem mosogatószivacs, sem mosópor sem semmilyen házimunka/eszköz a kezemben.. SZERINTETEK???? Kivasalták az idegrendszeremet és teljesen kicseréltek! :)

Azért igyekszek majd jelentkezni, amikor csak lehet... :)
Vonalzó készítésnek egyszer nekifutottam, de túl magas volt a szőke fejemnek, és feladtam! :) Jövő hét szerdán töltöm a 16. hetet... :)
Puszi Mindenkinek
Macs
 
 


Maccs
Nov. 28. :D Bius Nov 3O-án született. Gondolom ti sem várjátok meg a kiírást, itt egy héttel a betöltött 4O. hét előtt lékelnek. 8)
Tunézia klassz lehetett. Mit szól a család Hármaskához? Nevetek van már?
Ne is mondd, nálunk már kitört a nyári szünet. Még jó, hogy nekünk itt van a medence, minden délutánra van program. :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Röviden: mégsem lesz kistesó. Sajnos baj van, nem egészséges, így pedig nem vállalom a kihordását.
Ennél többet most képtelen vagyok írni.
Puszi
Macs
 
 


Sziasztok!
Na, írok valamit, hogy ne az én gyászos hírem csúfítsa itt utolsónak a fórumot!
Fizikailag és lelkileg túl vagyok a dolgon, lezártam. Hogy mit hoz a jövőt azt nem tudhatjuk, de nem szabad a múlton rágódni. Meg kell találni az örömet ebben a már meglévő két gyönyörű gyerkőcben. És meg is lehet.
Telik a nyár, és ideje elgondolkodni rajta, hogy akkor hogy legyen majd a melóba visszamenetel, hiszen tavasszal lejár a két év GYED és a GYES igencsak karcsú, nem elég ahhoz, hogy továbbra is otthon maradhassak... A meló helyen nagyon várnak vissza, csak éppen nem tudom, hova fogom tudni tenni Violát, mert a bölcsődei helyek, azok bizony nagyon szűkösen vannak... Na, majd alakul ez is, mint minden szépen lassan.
Írjatok valamit Ti is, hogy tényleg ne vágjam agyon szegény fórumot a rossz híremmel, lelkifurkám van, hogy így hagytam itt az oldalt!!!
pusz
Macs
 
 


Maccs
A fórumot nem te vágtad agyon, szerintem sokan nem is olvasták a rossz hírt, be sem dugják az orrukat. :?
Klassz, hogy a munkahelyeden várnak vissza, legalább melóhelyet nem kell keresned... Nincs valaki ismerős/szomszéd/nyugdíjas, aki tudna vigyázni a csajszira? Nekem is gázos az órarendem, talán az egyik szomszéd csaj elvállalja Biankát és Bencét suli után. Bence ugye csak fél 11-ig van suliban, Berci már egész nap. A csaj munkanélküli, neki is jól jön a bevétel....

Egcsi

Kép

Kép

Kép
 
 


Egcsi! Már próbáltam annak idején is nyugdíjas nénit keresni Lili mellé, és többet kértek volna mint a magán bölcsi... :O
Mind1, elengedem ezt a problémát is, majd lesz valahogy, azon a hídon is akkor megyünk át, ha odajutunk. Most egyenlőre maradok a fenekem, még úgyis kicsi Viola, még jó egy kicsit vele maradni.. :) A pénz meg úgyis a legkevesebb! :):):):)
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: