Új privát üzeneted érkezett!

Na, és akkor kicsit magunkról! :)
Örülök, hogy végre itt a jó idő, mert bezárva lenni ezzel a lánnyal, néha nehéz feladat. Kint meg olyan jól elvan mindig. :? De gondolom, ezzel minden gyerek így van.

Én nem igazán vagyok a toppon mostanság. :oops:
Tegnap az etetőszék tálcájával simán eltörtem az étkező asztal felett lévő csillárt. :oops: Utána persze takaríthattam ezerrel. :twisted: Még az volt a szerencse, hogy a gyereket nem vágta meg egy szilánk sem, mert meg benne ült az etetőszékében majdnem a lámpa alatt. :shock: :?
Ma meg simán felkeltettem Gergőt egy órával korábban, hogy menni kell dolgoznia. :!: :roll: De ő sem volt igazán képben, mert simán felöltözött és elment. :shock: Aztán amikor bent nagy szemekkel néztek rá, hogy mit keres ott olyan korán, akkor esett le neki, hogy kicsit korán van még. :lol: :lol: :lol: Jó nagyot röhögtünk az egészen. De azért még biztos megkapom a magamét, ha hazajön délután. :? 8) :lol:

Aisával sok változás nincs, egyfolytában jön-megy, be nem áll a szája, mindig valami rosszaságon töri a fejét. :lol: Enni nem nagyon akar, a répa és a tészta a kedvenc mostanában. :lol: :shock: No meg a szőlő. Alvás ugyanolyan mint eddig, de már inkább a fogára fogom. :roll:

Legyek én az áldozat és jelöljek ki talira én egy időpontot??

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok!

Én is írok pár sort!

Remélem mindenki jól van.

Nálunk a legújabb! Enéh felesel :!: :!: :!:
Ha mondjuk hogy nem, akkor mondja hogy de! Iszonyat aranyos, de tuti ezt késöbb majd jól megszívjuk!
A másik! Állandóan nemet integet a fejével.

Odex!
A kintlét ismerős. Ha mondom Enéhnek, hogy gyere, megyünk sétálni, rohan az ajtóhoz. Az elején kicsit xar volt, mert el kellet cipelni az ajtó elöl, de mostmár feladom rá a cipőjét, és utána mondom neki. :lol: A kabátját meg az ajtóban is fel tudom adni.

Tv-nézés! Nálunk megoldja! Odamegy és bekapcsolja. Számítógépet simán kikapcolja, úgyhogy nagyon résen kell lennem.
Ha meg nem kapcsolgatja, akkor az usb kábeleket eszi. Múltkor meg is találta a sz.gépem.

Bárányhimlő!
Én azért (is) adattam be Enéhnek, mert rajtam nagyon dúrván jött ki. Tetőtől-talpig pöttyös voltam, és sajnos elég sok helyen heges maradt. Nem szeretném, hogy Enéh is szenvedjen, és heges maradjon.

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nincs annyi időm, hogy idáig is eljussak. De lassan megpróbálom összeszedni magam.
Addig is bevezetésképpen képek.

Szokásomhoz híven sok lesz. :)


Nem tudom, anya miért nem szereti, ha a függönnyel játszom??? :roll:
Kép

Reggeli után reggeli 8) az ágyban, pizsamában.
Kép

Hehe, úgysem mutizom meg a makimat!
Kép

Amikor rászóltam, hogy vegye el a kezét, mert látni akarom a makit a Makin, akkor komolyba vágta magát:
Kép

Két etetőszékes jókedvű:
Kép Kép

Persze közben fújja szél a fákat...
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Második sorozat:

De jó, süt a nap, sétálunk (az új Thomas felsőmben 8) , ezer hála Dodo-nak :) ):
Kép

Mehetünk pancsizni:
Kép

Apával az évadnyitó sütögetésen. :D Szép az idő, trállálá 8) 8) , rügyeznek a fák, sállálá 8) 8) , a háttérben pisil egy haverunk :shock: , pfúúúj :( :lol: (persze, hogy csak a gépre feltöltéskor vettük észre :? )
Kép

Anya! Segítek takarítani!! :D
Kép

Kinevetem a világot:
Kép

Ugye milyen szellemes vagyok anya pizsifelsőjében? húúúúúúúú :shock:
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ízelítőül itt van még pár Kende videó:

Nyuszijárás:
http://videa.hu/play.php?v=c4Cor6OTzOFW8au8

Ivászat:
http://videa.hu/play.php?v=Z9V3OVvDJ8DOb8UZ

Labdaterelés:
http://videa.hu/play.php?v=Ddc4q5Dw2V4pwMQv

Mamafuttatás:
http://videa.hu/play.php?v=V2B3I2U33CU1doC0

A többi a honlapján :D


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Előszöris: Ma reggel belepisiltünk a bilibe!!!!!!!!!!!!!!!

Ráadásul Ő szólt, hogy pisi, pisi és mutogatott az ágyból a bilire. Gondoltam, nosza, ha akar üljön rá. Erre gyorsan le a pelus, ráül egyedül a bilire, és pillanattal később jön a zene. /zenélős bilit vettem véletlenül :lol: /
Örömömben alig bírtam magammal. Persze Ő is rendkívül büszke volt. :D

Odex: Süsükét én sem szeretem annyira, de Ő ezt választotta, pedig mindkettőt mutattuk neki. Talán azért, mert a Süsüke inkább kicsiknek való. Leginkább a sok zenét és éneklést szereti benne.

Síelni Murau mellett voltunk Kreischbergben. Tele van magyarral. :evil:
http://www.stadtmurau.at/
http://www.kreischberg.at/default.asp?language=hu

Hó tényleg nem volt sok. Itt is hóágyúztak. Én jobban élveztem a sok kirándulást és menést.

Petra, én is gratulálok, tényleg nagy a fiad és rendkívül ügyes! Bárányhimlő témában, pedig örülök, hogy nálatok könnyen ment. Sajna gyerekkoromban én nagyon megszenvedtem, rajtam is vannak hegek. Persze a két tesóm tök könnyen megúszta. Nem vagyunk egyformák, és én félek, hogy ne engem örököljön + apa sem volt még. Így ha bejön a felnőtteknek való oltás is, akkor őt is be fogom oltatni.

Számítógépezés gyerek mellett nálunk sem működik. Ráadásul már barrikádot emeltem a gépem elé, mert állandóan kapcsolgatta és bontotta az elejét.

Sancsi: Viki is rendkívül eleven, de ugyanakkor imádja a gyerekeket is. Engem ez nem tart vissza a testvérkétől. Persze megértelek. Senkit sem szabad erőltetni.

A Tv-t a Viki is be tudja kapcsolni, de én titokban elvonom a figyelmét némei mese olvasással és akkor kikapcsolom.

Mi is imádunk kint lenne a levegőn. Rettenetesen élvezi a mozgást, az állatokat és a növényeket. Meg persze lapátozni, kapálni, söpörni is szeretünk.

Próbálok a játszóra is eljutni vele minden nap. De itt nálunk horrornyi sok gyerek van a játszón, és sokszor a hinta közelébe sem kerülünk :twisted:

Legújabb ténykedése, hogy reklamál, ha valaki nincs itthon. Ha apát nem találja, akkor addig nem nyugszik, amíg telefonon nem beszél vele. Ha néha én megyek el, akkor fordítva. Ha a nagyszülőkkel van, akkor 1 napig pedig őket hiányolja. Persze imád telefonálni is, löki a sódert a másiknak.

Délután megpróbálok időben odaérni a Margit elé. Még szalagot is szereznem kell.

Szilpa: a fiad már most egy nőcsábító :lol:
Hihetetlen aranyos arcai vannak. Amikor pedig nevet, attól én is elolvadok :D

Most megyek dolgozni, mielőtt felébred.

Sziasztok!

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
 
 


Na klasszul beindult a babanet :)

Petra én egyenesen írigyellek, amiért ilyen jól alszotok :)

Odex
Nálunk is jelen van az állandó felsírás éjjelente. Nem tudom mit tegyek. Próbáltam kajával jól megtömni, jobban betakarni, kevésbé, tehet adni esténként, nem adni, stb... Semmi nem jött be. :(
De azt észrevettem, h alkalmanként azért sír fel, mert kitakarózott, s elkezdett fázni.

Kati
Gratula a bilihez. :) Mikortól lehet elkezdeni rászoktatni? Érdemes már most 14 hónaposan, vagy még várjak vele?
Nálunk is elvan barikádozva a számítógép, mert Ő is állandóan kikapcsolta.

Van valami ötletetek fogcsikorgatás ellen. Már egyszerűen rosszul vagyok tőle.

Szilpa
Cuki fiad van. Jó neked, h kézen fogva tudtok sétálni. Én sajna nem tudom az enyim csemetével.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
 
 


Hali!

Szilpa!
Kende-maki képei nagyon jók! :) Főleg a pisilős hátterű! :lol: :lol: :lol: :wink:
Ilyen kétrészes pizsije van Aisának is! (kölcsibe) :lol:
Azért írj majd, kíváncsi vagyok mi újság veletek! 8)

Sancsi!

Aisa is be tudja kapcsolni a tv-t, de ott csak a reklámok kötik le hosszabb távra, ha vége simán ki tudom kapcsolni, észre sem veszi. A DVD- bekapcsolásra még nem jött rá szerencsére, de ha a Shreket akarja nézni, akkor simán a dvd-távirányítóját hozza, nem a tv-ét. :) :shock:

Kati!
Nekünk ez már a második tél volt, hogy kimaradt a síelés, és nagyon bánom. Már nagyon hiányzik, azelőtt kb. 10 éven keresztül minden évben voltunk. Remélem, jövőre eljutunk már legalább egy pár napra. :roll:
Lehet, hogy addigra el is felejtek síelni. :cry: :evil:

Képzeljétek, anyósom telefonált tegnap, hogy Aisa egy igazi nyuszit fog kapni húsvétra. :shock: :shock:
Kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni Aisának, viszont azzal már gondban leszünk, hogy utána hová tesszük, és mi lesz vele. :roll: Ellátni szívesen ellátom, de hát nem lehet a végtelenségig csinálni. :roll: :cry:
Gyerkőknek mi lesz húsvéti ajándék?

Aisa és Hajni
 
 


Ja, elfelejtettem! :cry:

Kati!
Gratula Vikinek az első bilibe pisiléshez! :lol: :lol: :lol: Nagyon ügyes nagylány! :lol:
Mi még nem is próbáltuk, úgy gondoltam, hogy majd nyáron kezdjük el. :roll: És én inkább a wc-re próbálom majd rögtön szoktatni, fellépővel és szűkítővel. :lol:

Otyka!
Én is próbálkoztam hasonló trükkökkel (betakarás, kaja stb.), de nekem sem segített. Aisát mondjuk nem tudom betakarni, mert nem viseli el. :cry: És hihetetlen, de nem szokott fázni sosem. :shock:
Én inkább azt várom, hogy majd valahogy magától megoldódik a probléma. Ahhoz nincs lelkierőm, hogy nekiálljak sírni hagyni a kiságyban, hogy megtanuljon egyedül elaludni stb. :oops: Majd az idő talán megoldja a problémát.
Panna csikorgatja a fogát???? Mennyi van neki??

Most már eldugulok... :oops:

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok!

Otyka?
panna mióta csikorgatja? Enéh kb. 1 hónapig csinálta, majd abba hagyta.
Fázásra ellen nem gondoltatok ahálózsákra? Ené abban alszik, így nem gond, ha kitakarózik.
napközben is azzal kell betakarni. Ha aludni akar, hozza. :)

Szilpa!
nagyon édes Kende!
Enéhnek is tetszett. Néztük a képeket, és tapsolt közbe, ami nála a tetszés jele! :lol:

Katica!
Gratula a bilibe pisikéshez! Mi mikor jutunk ide???
Azt már tudom, hogyha legugol, akkor pisi van, d emég meg sem próbáltam eljutni a biliig. Én még gondolkozom azon, hogy bili, vagy wc szűkítővel.

Nah! megyek, lassan füri idő!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


Nah! Szép! Ez van, mikor gyerekkel az ölemben próbálok írni! Bocsi!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


Hali!

Szilpa!
Most néztem meg a videókat! :lol: :lol: :lol:
Kende nyuszijárásban nem semmi! :lol: :shock: Aisa ilyet sosem csinált! :lol:
Olyan nagyfiú lett ő is már. :roll:
Látszik rajta, hogy focirajongók a szülei, hogy már ilyen ügyesen terelgeti a labdát. :lol: Igaz, néha még a labda cselezi ki őt, de ez betudható az életkornak! :wink: :lol:

Képzeljétek, tegnap voltam kangoo-zni. :lol: Hát nem volt egyszerű, az első 15 perc után alig kaptam levegőt. Úgy beszédültem, olyan volt mintha matta részeg lettem volna. :shock: :lol: De egyébként nagyon tetszik, csak vissza kell szokni a mozgáshoz, lassan két éve nem sportoltam semmit. :oops: Azért az edző is megdícsért, hogy ahhoz képest elég sokáig bírtam. :shock: :? Hja....
Megpróbálok hetente legalább egyszer elmenni, így talán kicsit kultúráltabban fogok kinézni a nyárra. :roll: :twisted: Hétvégén szerettem volna fürdőrucit venni magamnak, és a tükörben szembe találtam magam magammal..... :shock: :roll: :oops: Sejtettem, hogy nem egy Claudia Schiffer fog visszanézni rám, de ez rettenet volt. :twisted: Nem is tudom, hogy megyek majd így Aisával strandra! :oops: :wink:
Na mindegy.... :roll:

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok,

Gondolom már mindannyian tudjátok, hogy elfogadta a Fővárosi Közgyűlés az ágyszám javaslatot.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
 


Na, épp rendezgettem a Kende képeit meg a videóit. Tudom, nemrég raktam fel, így lehet, hogy most sok leszek. Bocsi.

Szeretem az éneklő kutyusomat
Kép

Hello!
Kép

Hmmm... de fini ez a kolbááász!
Kép

Segítek apának megszerelni a babakocsi kerekét.
Kép

Anyával jókedvűen:
Kép

Már nem félek a porszívótól!
Kép

És még egy kis movie:
Kende mostanában a nyuszijárás után újabb haladási technikát fejlesztett ki. Csak ne kelljen "normálisan" járni. :? :? Lassan beletörődöm, hogy ő már nem fog menni. Majd gurul, mászik, kézen jár, vagy halad, ahogy akar. :lol: :lol: :lol:
Viszont így már olyan gyorsan tud "futni"! Majdnem olyan gyorsan, mint ahogy mi járunk normál tempóban. :roll: Néha még a nézésébe is belefájdul a térdem. :shock:

http://videa.hu/play.php?v=3K4H49p92e17p2mC


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok pótolni, elég régen nem jelentkeztem, csak néha dobtam egy-két képet. Bocsi, de mostanában alig van időm. Mindig úgy ülök le, hogy majd ma, aztán mire végzek valamivel, már elfogy az energiám.

Na, mire végeztem a hozzászólásokkal, le is merültem teljesen. Kifogyott az elemem. A sárga kis fejecskéket képzeljétek oda, erre sincs erőm. Most olvastam, válaszoltam, rólunk pedig majd holnap irogatok.

A hibákért előre is bocsi, de nem nézem most át. K.O. vagyok.

Odex!
Cipővásárlás sikerült?
Éjszakák még mindig olyan rosszak??
Remélem, nem vagytok betegek.
Nagyon vártalak a kórház elé.
Helyesírási kérdésedre: muszáj.
Arra nem gondoltál, hogy nagy szivacsot teszel le a földre? Csak mert arról nem tudna leesni.
Köszi, hogy hiányoltál. Jól esett.
Aisa milyen okos, hogy kiválogatja a távirányítókat!!!
Ez a kangoozás nem lehet valami leányálom. Jó neked, hogy van lelki erőd ilyenekre. Nekem nincs.. Szerintem én idén kihagyom a nyarat. Van átléptetem a távirányítómmal, vagy még jobb: átalszom.

Zkatica!
Nagyon örülök, hogy eljöttél a szalagos tüntetésre!
Most olvasom, milyen édes volt Viki a műanyagszék vásárlásnál. Jó fej csajszi!
Szánkózós-törpés-„nyaralós” képek nagyon jók!
Itt is mégegyszer gratulálok a bilipisihez!! Nagyon ügyes a lányod!!!
Nagyon édes lehet, ahogy hiányolja a hiányzókat (csak magyarosan..). És hát a telefonálás. Nagyon cuki!
Köszi.

Otyka!
Nem esik sokat, mert nem akar menni. Nagyon lusta. Van, hogy két napig sem megy egyedül. Ha néha megy, akkor is csak estére érzi magában a bátorságot. Sőt! Mostanában mintha kevesebben menne, mint az elején, mikor elindult. Bár tegnap este, megindult megint. Ment jó pár kört oda-vissza barátnőm és köztem (kb 3m) a szobában. Meg ma az erkély ajtótól a konyháig leírtunk vagy 15 menetet oda-vissza (7m kb). Remélem, most már tényleg beindul.
Egyébként csak egy nagyobb esése volt, de az sem egyedül menés közben, hanem mikor apummal ment kézen fogva. Apu odanyújtotta az ujját, Kende fogta. Már jó ideje mentek, és már izzadt volt Maki keze, és kicsúszott. Azóta apu is úgy fogja, mint mi szoktuk anyuval, hogy egy ujjunkba csimpaszkodik, a többivel meg átfogjuk a csuklóját. Annyira képes kapkodni, hogy nem figyel oda. Az egyedül sétában tegnap este a szobában majdnem elesett. Pont a játékos doboz szélére esett volna a kis feje, de időben elkaptam. Ez is már a sok-sok kör után volt. Na, ekkor mondtam, hogy elég. Letettem négykézlábra. Meg is sértődött. Az a baj, hogy annyira beleéli magát, hogy a végén már rohanna, de a lába nem arra és nem olyan gyorsan megy, mint ahogy ő azt gondolja, és ebből van (lenne) bukta.
Panna nagyon édes lehet, ahogy mondja, hogy Teté.
Ügyes, hogy ilyen simán, gond nélkül leszokott a ciciről.

Sancsi!
Sajnálom, hogy nem akartok kistesót. Igaz, így is nagyon szép család vagytok!
Szerencsére, nálunk ha én nem hagyok valamit, akkor se a nagyszülők, se apja nem engedi meg. Sőt! Apa ha itt van, általában kisegít, nem várja meg a reakciómat, rászól Kendére.
Apuka látszik, hogy oda van az ő kicsi lányáért. A lányos apukák már csak ilyen engedékenyek. Nálunk is apu volt a csöndes, engedékeny, anyu meg a tiltós. Mindig apuhoz bújtam, ő meg teljesen elolvadt. A kiscsajok nagyon ki tudják ezt használni.
De édes lehet, ahogy felesel. Persze ha jól sejtem, te ezt nem mindig gondolod így.
Köszi. Enéhnek is.

Petra!
De örülök, hogy látlak.
Azta! Hogy Bálint milyen gyorsan fejlődik. 9 fog, 9 hónaposan elindulás!! Nem semmi! Nagyon ügyes fiad van!
Átalussza az éjszakákat? Hát, irigyellek!! Tényleg szuper gyerkőc!!!
És szép súlyban van!!
Valamikor mostanában van a szülinapja ugye? (Csak mert nem látok vonalzót, bocsi, hogy nem tudom pontosan…) Szóval boldog szülinapot neki!
Bárányhimlő ellenit én sem adatom be. Ugyanezekért, mert ezen szerintem túl kell esnie minden gyereknek. Inkább, mint felnőtt korbna. És csak reménykedek, hogy ilyen simán menjen nálunk is, és ne legyen semmi komolyabb. Ahogy Odex is írta: akkor hogyan számolok el magammal???


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Most egy pici gyors helyzetjelentés, aztán majd még jövök a többivel.

Ma a konyhában állva bele akart kapaszkodni a melegítőmbe, aminek picit csúszósabb az anyaga, kicsúszott a kezéből, és szegénykém jó nagyot borult. :shock: :cry: :cry: Háttal a kis fejét jól beverte a betonba. Nagyot koppant. :cry: Ez a linóleum annyira el van kopva, hogy semmi puhaság nincs már benne, olyan, mintha a sima betonon koppanna. :( :( Sírt nagyon, de úgy, hogy eleinte visszatartotta a levegőt. :shock: Jaj, ezt úgy utálom. Rossz is, hogy ekkora fájdalma van, meg félek is, hogy nem vesz levegőt. Csak a kezét rázta ezerrel, hogy mutassa, mennyire fáj. :cry: Annyira sajnáltam szegénykémet. Innentől fogva az ölemben volt még krumpli pucolás közben is. :? Ritkán borul, de akkor legalább jó nagyot. :? :? :?

ÉÉSS:
Kérdeztem tőle, hogy "hogy szereted anyát?" erre átkarolta a nyakam jó erősen, és hozzám bújt. :D 8) 8) Annyira jó érzés volt, teljesen bekönnyesedett a szemem. :oops: :D 8) :D 8) :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Halihó! :)

Szilpa!
Végre előkerültél!!!! :lol: :lol: :lol:
Újabb képek is nagyon jól sikerültek, Kende még mindig nagyon helyes. :lol: A képeken olyan kis angyalnak tűnik! :wink: :roll: :lol:
Kérdéseidre a válasz:
- cipőt azóta nem vettünk, de aktuális volna a dolog még mindig :?
- éjszakák tök változóak. Most éppen a cumisüvegből való tejivásról leszoktató projektben vagyunk benne nyakig. Eddig mindig amikor felébredt éjjel (4x, 5x) tejet kapott cumisüvegből, és úgy tudott visszaaludni. De ezt nagyon nem tartom jónak, és már kezdett nagyon elharapózni a dolog, úgyhogy nekiláttunk leszoktatni erről. :roll: Most már csak akkor kap egy kicsit, amikor előszőr felébred (ekkor viszem közénk a nagyágyba :oops: ), aztán meg egy kicsit hajnalban. Közte vizet, de az nem kell neki. :roll: Egyre kevesebbet sír ébredés után, talán jó úton haladunk. :? :roll:
- betegek nem vagyunk szerencsére
- kórház elé nem tudtam menni, pedig én is szívesen találkoztam volna veletek
- muszáj helyesírási formáját megjegyzem!!! :lol: :lol: :lol:
- nagy szivacsra gondoltam, de egyelőre nem tudtam beszerezni :cry:
- kangoozás: egyelőre csak egyszer voltam, pedig most kedden kellett volna menni. Akivel előszőr voltam most nem ért rá, egyedül meg nem volt kedvem. :oops: :oops: Ennyit a nagy lelkesedésről. :oops: :roll:
- hagyjuk ki együtt a nyarat, legalább nem fogunk unatkozni. :wink: :lol: Átaludni???? Egy ekkora gyerek mellett??? :lol: :lol: :wink:

Sajnálom szegény elesett, buksiját/kezét beütött Kendét. :cry: De hát ez hozzátartozik a járástanuláshoz. Nem akarlak elkeseríteni, de lesz még rosszabb is. :wink:
Anya-szeretgető Kende is édes lehetett! :lol: Nem csoda, hogy meghatódtál. :) Aisa is ezt csinálja, és mondja közben, hogy jajj-jajj-jajj-jajj.... :lol:

Képzeljétek kedden megyek egy részmunkaidős állásinterjúra! :lol: Kíváncsi vagyok mit fognak mondani. :lol:

Most megyek szunyálni!
Jó éjt mindenkinek! :lol:

Aisa és Hajni
 
 


Ez a >@&{@<#{>>[]łŁł$łß€łßđĐ]@>#>}đ babanet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Megírtam, és lefagyott............... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Már megint (harmadjára) ledobott/lefagyott.. :evil: :evil: :evil: :evil:
De most kicseleztem: előbb elmentettem word-be, és csak utána próbáltam elküldeni.

Na, hátha ez sikerül.

Tehát akkor:

Odex!
Köszi. :oops:
Nagyon drukkolok az éjszakai szoktatáshoz! :wink:
Ha még mindig nem vettél cipőt, nagyon tudom ajánlani a Táncsics cipőt! Több gyerekes anyukák is veszik. Mert nagyon jó minőség (majdnem Siesta), viszont nem drága, mert magyar gyártmány. Mi (illetve apa) is ott vettünk tegnap egy cipőt 5690-ért, és egy szandált 4490-ért. :) :) :)
Ezeket:
Kép
Kép

Majd később, ha apa pénztárcája még engedi, veszünk a cipőből egy sötét kéket is, mert nagyon bele szerettem.

Ez a bolt a Szentendrei út 10-ben van, a Flórián tértől nem messze. A honlapjukon van térkép is, de nem lehet eltéveszteni. A hosszú házsor alatt van pont a buszok Raktár utcai megállójánál. De sétálva sem táv a Flórián tértől.
Nagy a választékuk is. Na, befejezem az ingyen reklámot.
A honlapjukat azért még felteszem:

http://www.tancsicscipo.hu/

Viszont így akkor a rólunk beszámoló megint elmarad holnapra, mert már nagyon felidegesített... :twisted: :twisted: :twisted:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Hali!

Szilpa!
Sajnálom, hogy elszállt az irományod. :cry: :twisted: Tudom milyen bosszantó tud lenni. :roll: :cry:
Ezek a cipők, szandik nagyon helyesek. Megnéztem a honlapot, és a lányosak is édesek. :lol: És ami a legfontosabb, hogy tényleg nem drága. :lol: Köszi az infót, megnézzük majd, ha járunk a városban (és pénzem is lesz :roll: ). :lol:

A mostani éjszaka is egész jól telt. Miután rájön Aisa, hogy nem kap csak vizet, megfordul és alszik is tovább. :lol: :lol: Igaz, egyszer miattam ébredt fel, mert ki kellett mennem pisilni, de akkor is elég hamar sikerült visszaaludnia. :lol:

Ja, és anyósom nyuszija ma jött meg már, mert az ünnepek alatt végig dolgozni fog. :cry: Kapott Aisa egy igazi kisnyulat, egy talicskát meg kerti "szerszámokat". :lol:
A nyuszitól eléggé fél, nem nagyon mer közel menni még hozzá. :shock: Viszont az nagyon tetszik neki, amikor a nyuszi a két hátsó lábára áll, és úgy kukucskál ki a dobozából. :lol: Ezen kacagott ezerrel, olyan édes volt. :lol:
Ja, és megvan az első olyan szó, amit nem jó dologra használ. Ugyanis a fülbevalót huligánnak hívja!!! :shock: :shock: :roll: :roll: :lol: :lol:
Valószínű onnan ered a tévedés, hogy egy párszor játszottunk olyankor, amikor a fülbevalómat nézegette, és mondtam neki közben, hogy "Te kis huligán!" :roll: Gondolom ez megragadt benne, és ez így is maradt. Mondtam apának, ne nagyon csodálkozzon, ha majd egyszer azt mondja neki, hogy "Kérek egy arany-huligánt!" :lol: :lol: :lol:
Annyit beszél már. :lol: Tegnap este elmentem vele nővéremhez, előtte mondtam neki, hogy megyünk az Andihoz. Tíz perc múlva visszakérdezek, hogy "Hova megyünk??" - erre a válasz: "Vásárolni." :lol: :lol: :lol: Le sem tagadhatom, hogy lányom van. :lol: :lol:
Még mesélhetnék, de akkor lila lenne az egész oldal! :oops: :roll: :wink:

Most megyek is, össze kéne szednem a száraz ruhákat. :twisted:

Aisa és Hajni
 
 


Így indultunk tegnap nővéremékhez:
Kép

Nevenincs húsvéti nyuszink: (név-ötleteket várunk!!! :lol: )
Kép

Csak nem harapja meg az orrom, ha ilyen messziről nézem! :)
Kép

Egy ici-picit közelebb merészkedek! :lol:
Kép

Aisa és Hajni
 
 


odex írta:

Ja, és anyósom nyuszija ma jött meg már, mert az ünnepek alatt végig dolgozni fog. :cry:


Természetesen nem a nyuszi fog dolgozni, hanem anyósom! :lol: :lol: :lol:
Bár a húsvéti nyúl biztos fog tevékenykedni a hétvégén! :wink: :lol:

Aisa és Hajni
 
 


Jajj, most hulla vagyok, csak átfutottam gyorsan.

Odex!
Nagyon édes Aisa! :P :P :P
És ez a nyuszi de kis cukipofa. :)
Nekem elsőre a Lujza név ugrot be. :lol:


Mi holnap reggel elutazunk Gyulára, és csak hétfőn jövünk haza valamikor. Egész nap pakolás, csomagolás, lóti-futi volt. Ülve elalszom.


Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek. Sok vagy kevés (kívánság szerint) locsolót!!!

Kép Kép Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Kellemes, napsütéses, sonkás, tormás, süteményes Húsvéti Ünnepeket kívánok Nektek, és kis családotoknak!


Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk mindannyiótoknak! :lol:
Jó pihenést, kikapcsolódást, locsolkodást és kirándulást! :lol:

Aisa és Hajni

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok! :)

Hogy telt a hosszú hétvége?? :lol:

Szilpa!
Milyen volt Gyulán?? Apával hármasban voltatok??? :wink: :lol:

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok

Otyka: mi azért kezdtünk el bilizni, mert egyre többet mondta, hogy mikor pisil. Gondoltam megpróbáljuk a bilit is. Hát nem könnyű dolog. Többször megy állva a bili mellé, mint bele, mert nem hajlandó fél percnél többet ülni rajta. De azért próbálkozom.

Odex: mi sem tűrjük a takarót :twisted:
Így én hálózsákban altatom.


Én is járok 1 hónapja alakformáló tornára. Az A1 Welness központokban van gyerekfelügyelet, amíg az anyuka tornázik. /Játékháznak hívják/Gondoltam összekötöm a kellemest a hasznossal. Annyira imádja a sok játékot és a gyarektársaságot, hogy alig bírom hazarángatni.

Kende képeken is szupi, de élőben még döglesztőbb! :lol:
Sajna tényleg borulásokkal jár a járás tanulás. A hét végén azért megnyugodtam. A 6 éves unokatesó lába sem kevésbé zöld-kék-lila foltos, mint a Vikié :lol:
Szépek az új cipőitek!

Odex: a nyuszi miatt irigykedem. Fiú, vagy leány a lelkem?

Mi is sokat beszélünk. Az elmúlt héten nagyon sokat fejlődött. Tisztult a kiejtése, és ezerrel énekli a dalokat. Most már kb 10-et tud fejből. Annyira a ranyos, amikor a kádban, vagy a kocsiban dal előadást tart nekünk. De beleénekelni, vagy segíteni nem szabad, mert akkor abbahagyja :D

Utólag mi is kellemes ünnepeket kívánunk.

Nálunk jól telt, csak túl hamar vége lett. Viki nagyon élvezte a sok nyüzsgést. Az ajándékoknak örült, de legjobban a csokiknak. Csokiimádó lett a lányom :D

Jó lenne már élőben is talizni. Lányok kinek jó a jövő hét szerda?

Végül pár kép:
Húsvét:
Kép
Kép
Kertben a kedvenc Marci-cicával
Kép
Az én kicsi székem
Kép
Tudok egyedül enni
Kép

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Remélem mindneki jól van.

Időm mint a tenger :P , pár hét alatt sikerült frissíteni Enéh honlapját!
Ha érdekel, nézzétek meg!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
 
 


Hali!

Kati!
Viki nagyon nagylány már! :lol:
Nyuszi neméről sajna nincs infom. Nem nagyon nézegettem. :?
Ne nagyon irígykedj. Sok munka van vele, fél nap alatt teli van bogyóval a doboza, a vizet mindig kiönti, meg a kajáját is. Így aztán mindig éhes és szomjas. :cry: :roll:
Sajnálom szegényt, nincs túl jó helyen nálunk, pedig én szeretem az állatokat, de a kutya meg a két macska mellett már nem nagyon marad kapacitásom vele is rendesen foglalkozni. Néhány hét múlva odaadjuk egy néninek, aki amúgy is tart nyuszikat. Ott jobb helyen lesz. :roll: :oops:

Tali ügyben szerda nekem jó, de szerintem abból már nem lesz semmi. Senki nem jelentkezik. :cry:
Gondolom mindenki kint van a jó időben. Délelőtt mi is kint voltunk most Aisa szunyál, aztán megyünk ki még egy kicsit mi is.

Aisa és Hajni
 
 


Tegnap egy motoros nyílt napon voltunk, ott készült a kép rólunk (apa az üvegben :wink: látszik) :lol:
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1176643458.1.jpg[/img]

Aisa és Hajni
 
 


És akkor a kép is! :wink: :oops: Kép

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de eltűntem kicsit. Ki voltam akadva agyilag (még most sem vagyok 100-as), és annyira sem volt türelmem, hogy olvassak. Olyan is nap volt, hogy egyáltalán nem kapcsoltam be a gépet.

De ahogy látom, nem irtatok több oldalt ti sem. Odex az igazán hűséges irogató itt.

Na, akkor bemásolgatom, amiket össze irogattam, hogy mik történtek velünk.

Gyula:
Gyula nagyon szép kis város :) . Tele van felújított parkokkal, mindenhol színes virágok, szépen rendben tartva, szökőkutak (ezektől Kende transzban volt folyamatosan :lol: ). És nincs szemét!!! :shock: 8) 8) Nem lopják el a virágokat! Nagyon szép. A vár környéke is tiszta, rendezett. :) A fürdő-strand is nagy, rendezett, ápolt fűvel, sok medencével (fedett és nyitott is van). Se a város, se a fürdő nem drága hely. (Csak úgy mellékesen: Volt egy "pub", ahol akciós árakon volt a pia :lol: :lol: . Pl vodka, gin, rum 50, cola 40 Ft! :shock: Nem euro! Ezt is muszáj volt lefényképezni, mert senki nem hitte volna el. Ja, és itt a mixek, mint pl bacard-cola, whisky-cola is akciós, 1-t fizet, 2-t kap. :wink: ) Sok szép épület van, és sok mellszobor minden felé. Csend és nyugalom. Pont ami kell. :) Szuper! 8) 8)

Nagyon jó volt Gyula :) . Mindannyian nagyon jól éreztük magunkat. Kende elemében volt, nem lehetett lelőni 8) 8) . Állandóan mehetnéke volt, a szállodai szobában nem brt megmaradni :) . Fürdés után is fogta a kulcsot, és ütötte az ajtót, meg integetett hogy pápá. :shock: Menni akart. :D Folyton pörgött. Feltörölte a rendezvénysátor alját is :D :roll: (pont Gyulai napok voltak vásárral, rendezvényekkel, meg minden ami ilyenkor kell). A fűben nem volt hajlandó mászni, mert nem tetszett neki a fű érintése :shock: , így csak térden állva közlekedett. Bezzeg a porban, trutyiban simán mászott. :( :wink:
A kocsit jól viselte, de hosszú volt az út, a végén már nyűgös volt oda is, vissza is. :roll:
Alvás éjjelente azt hittem, rosszabb lesz, mert idegen hely, meg még van egy készülődő foga is, de aludt mint a bunda. 8) 8) Persze nem csoda, hiszen egész nap mászkáltunk, játszottunk. :) Az első és a harmadik éjjel felkelt 1-2*, de csak alig, a második éjjel pedig végig aludta az éjszakát. :!: 8) És folyamatosan evett. :) Most tuti hízott rendesen. A ruháin is látom, mintha hirtelen kezenének kicsik lenni. :roll: A foga szerencsére pont erre a 4 napra békén hagyta. (Bezzeg hazajövetel utáni kedden már megint volt éjjeli fogműsor. Nagyon fájt neki :( :cry: , alig aludtunk.) De legalább amíg ott voltunk, semmi gond nem volt vele, pedig féltem tőle nagyon. :)
Szóval minden szuper volt. :) Haza sem akartam jönni.
De hazajöttünk. :( :(
És folytatódik minden, ahogy eddig. Apával is. Ez eléggé letört, nem is szeretnék beszélni róla. :evil:

Kendéről:
Kende most épp taknyi. :( Meg picit köhög is. :( A múlt vasárnap délután belázasododtt. Magas, 39 fölötti láza lett, és egész éjjel úgy is maradt. :( :( Semmivel nem tudtuk lehúzni neki. Egyik féle kúp sem használt, kétszer hűtőfürdő (=szomszédok éjjeli felordítása fejhangon :roll: , de pont lesz..om :oops: ) is csak pont annyira volt elég, hogy 38,4-ig lehúzzuk ideiglenesen. :roll: Persze ebből hamar lett újra magas láz. Hívtam az ügyeletet, és a telefonos dokinéni mondott okosat: "húzza le a lázát anyuka!" :shock: :twisted: . Kösz. :shock: Kijöhetne, de úgyis csak olyan szurit tudna adni, amit én kúpban adok, így nem sok értelme. Köszike. :roll: Én már tiszta ideg voltam. :twisted: Hétfő délelőtt is hasonló volt a helyzet. Annyira kivolt szegénykém, hogy a nagyágyról felkelni sem volt hajlandó. :( Két játékot oda vittem, azzal néha játszott. Fura volt, hogy nem dúlja fel a szobát 3 perc alatt. :roll: Délután lementünk a dokinéninkhez, megvizsgálta. Valami vírusfertőzés, és mivel más tünet nincs, nem ad rá gyógyszert sem, csak a lázat kell csillapítani. Ha 3 napig tart, akkor a három napos láz volt a bűnös. Meg ha szerda reggelig nem múlik, akkor vigyünk pisit laborba. Hazafelé még sétáltunk egy órát , mert nagyon szépen sütött a nap. Mire hazaértünk már jól volt annyira, hogy letettem, és ment a labdájáért. :) A láza már csak 38 körül volt. 8) Estére lement hőemire, és éjjel meg már semmi baja nem volt. 8) 8) :) Azóta sincs semmi. Hogy mi volt, és mitől múlt el? :?: Passz. :roll: De a lényeg, hogy jól van, rosszalkodik. :) :) :shock: :) Én meg a falra mászok néha tőle, olyan akaratos, és dacos. :twisted: De inkább ez, mint egy betegség.

Ezen kívül már sokat lépeget. :) Tudjátok, ő volt az, aki már másfél hónapja elindult, de nem akart mégsem menni. Még panaszkodtam is. Na, Gyulán rájött, hogy lehet lassan menni, és így biztosabban is. 8) Azóta olyan kedvet kapott, hogy egyre többet gyakorolja. Persze van, hogy beindul, és akkor csak az ágy/fal/asztal/ember állítja meg, amikor koppan :shock: . Ha lassan megy, akkor már megáll, megfordul, elindul másfelé, legugol, ingázik, stb. nagyon tetszik neki. És szerdán megtanult egyedül kapaszkodás nélkül felállni. Én csak néztem először, hogy miért akarja lelőni a plafont :lol: :lol: , majd rugózott párat, és egyszercsak felállt. :shock: 8) Ő is anniyra elcsodálkozott, hogy odaszaladt hozzám. Utána már vigyorgott, büszke volt, akárcsak az anyukája. Együtt ugráltunk. :) :) Utána egész nap azt gyakorolta. Össze-vissza rohangált a szobában, és amikor épp a szőnyeg közepére ért, ahol legelőször felállt, akkor ott megállt, letenyerelt, majd újra felállt, és ment tovább. Imádom! :P :P
Hozzá teszem, ma meg már guggolásból is felállt. Egyre ügyesebb, és egyre erősebb a lába. 8)

A legújabb mutatvány, hogy mászik négykézláb, majd egyszer csak hasra veti magát :shock: :lol: , és ott vigyorog. Mintha "tűz, víz, repülő"-set játszana. :lol: :lol:

Elég régen szívtunk már orrot, így nem tudom, honnan, de nagyon ügyesen csinálta magának, miután egyszer megcsináltam neki. :shock: :) A sósvizet ugyan fújni nem tudja az orrába, de a csőrét bele helyezi, mutatja, hogy kell fújni. Meg az orrszívót is bekapcsolja, berakja az orrába, és forgatja, ahogy én szoktam. :) De a csöpögtetést sem hagyta ki. :) Igaz, nem tekerte le a csöpögtetőt, meg nem szívott fel bele folyadékot, de a zárt fiolával úgy csinált, mintha beleöntené a nóziba. Nagyon aranyos volt. :P És milyen gyorsan tanul! Csak csodálkozom rajta folyamatosan!

Sokat mondja, hogy apa (ezt mondja már kb 1-1,5 hónapja). Gyulán úgy apához nőtt, hogy azóta folyamatosan őt keresi, hiányolja. A "hamm", az alapszó :!: . Folyton csak enne. Mindent, és folyamatosan. :D :D ezen kívül csupa "értelmes", és fontos dolgot mond. Például, a 100 folk indiános dalában éneklik, hogy "huhh-háh". Na, ezt órákig képes ismételgetni, énekelgetni. :shock: :roll: Ennek a fordított verziója is tökéletesen megy már. :lol: "Ha-hú" (ezt Gyulán tanulta, a lift ilyesmi hangot adott ki, mikor az emeletre ért).
Ja, meg tegnap előtt a barátnőm mondta, hogy mjúzik cak-cak, erre Kende rákattant, és folyton azt hallottuk, hogy "tca-tca". :lol:
Amúgy nagy dumagép, csak sajnos én még nem tartok ott a fejlődésemben, hogy megértsem. :roll:

Képeket is mindjárt teszek fel. Bár elég sok lesz, előre is bocsi. :oops: Egyszerűen nem tudom a legjobbat kiválasztani. Így is szelektálva vannak. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Akit érdekelnek szép Gyulai (nem babás) képek, szóljon, és mélben küldök párat, csak nem akarom itt foglalni vele a helyet.

Na, visszaolvasok picit. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Egy kép, amikor hazaértünk Gyuláról. Azonnal berohant és lehuppant a fotelkéjébe. (hinnye, de idióta egy szó ez! :roll: )
Kép

Újabb kép még nincs áttöltve a gépre.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Odex!
Aisa nagyon édes a huligánnal (fülbevaló :lol: :lol: )!
Remélem, azóta rendeződtek az éjszakák, és már jól alszotok. :)
Azóta megbarátkozott a nyuszival?
Szegény gyereknek ennyire nincs cipője, hogy már előre ráadtátok a 20 éves-kori cipőjét? :lol: :lol: :lol:
Nyúl névvel valszeg elkéstem, de Ubul?? Lujza? :?: :lol: Egyébként nagyon édi a kis szőrős! :)
És nagyon szép a lányod még mindig. :P Sőt! Egyre szebb NŐ lesz! :P :P
Jó lehetett ez a motoros nap. Kép nagyon szuper! :) Aranyosak vagytok rajta!

Sancsi!
Nagyon boldog névnapot!
Kép

Kati!
Kitartást és sok sikert a bilizéshez! :)
Hogy haladsz a tornával? Nekem nincs hozzá semmi lelkierőm. Győz a lustaság :oops: . Nagyon ügyi vagy, hogy te elmentél. 8)
Csokiimádó lánykád nagyon szépséges! :P :P
És milyen édes lehet, ahogy dalolászik! :) :)
Ügyesen eszik már! :)
Ez az ülés! :shock: 8) Igazi kis balerina.
Köszi. :oops:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szilpa!
De jó, hogy itt vagy újra! :lol:
Sajnálom, hogy ennyire kivoltál, hogy még gépközelben sem nagyon voltál. :cry: Remélem, már jobban vagy egy kicsit. :wink:
Örülök, hogy ki tudtál kicsit kapcsolódni Gyulán. :D Nem semmi, milyen pörgősre vette Kende a kirándulást. :roll:
Ha másért nem, akkor az olcsó alkoholért tényleg érdemes Gyulára utazni! :wink: :? Már úgy fáj a fogam egy esti, iszogatós bulira. Valószínűleg egy-két pohár valami után kész lennék, mint a mateklecke, de akkor is. Egy olyan igazi régi buli hiányzik. :roll: 8)
Gratula Kendének az egyedül lépegetéshez is! :lol: Ügyes és szép nagyfiú már! Képek nagyon jók, csak úgy süt róluk, hogy anyukájával milyen nagy a szerelem! :wink: :D
Kérdésedre válaszolva, nyuszival olyannyira megbarátkozott, hogy naponta többször ki kell menni vele a teraszra meglesni, hogy mit csinál, és persze ilyenkor dobunk neki valami kaját is. Ma meg, amikor takarítottam nála, Aisa olyan bátor volt, hogy simán benyúlt és megsimogatta többször is. Tök meglepődtem, mert eddig ilyet nem csinált még.
:roll: :lol: Én ilyen nyulat még nem láttam: nem eszi meg a répát!!!! :shock: :shock: Karalábé, salátalevél, reteklevél (jobb híján) és káposzta jöhet doszt, de a répát otthagyja! :shock: :? Ki érti ezt?? :D Nevet végül nem nagyon kapott szegényke, nyúl - nyuszi - muszi.... :oops: (Ubul egyébként bejön!!! 8) )De a héten likvidálva lesz már szegény (megy egy nénihez, akinek amúgy is vannak nyulai, szerencsére befogadja őt is), mert nem bírok vele. Iszonyat büdös, naponta kéne takarítani, de ahhoz se energiám, se gusztusom, se kedvem nincs. :oops: Egyre csak nő, és már kevés neki az a kis láda, amiben most lakik. Egyébként tök édes, és szeretnivaló kis tapsifüles, de hát nem vagyunk mi ilyesmire berendezkedve. :?
És ez a 20 éves kori cipő már használt is szegénykémnek. :) De remélem, nem lesz akkora lába, mint apjának! :wink: :lol:
Köszöni Aisa a bókot és dícséretet! :)
Ez a kakastaréj-frizkó nem semmi Kendének! :lol: :lol:
Jöttök majd idén nyáron/tavasszal is Vörösvárra focit nézni? Összefuthatnánk majd megint esetleg. Ha addig nem sikerül talit összehozni. :roll:

Többiek merre vagytok???

Dobbantok én is. Nem tudom, mi van velem, de estére olyan hulla vagyok. Pedig éjszaka azért mostmár egész jól tudunk aludni is, de 10-nél tovább nagyon nehezemre esik ébren maradni! :oops:
Jó éjt!


Sancsi!
Nagyon boldog névnapot Neked! :lol:
[/b]

Aisa és Hajni
 
 


Odex!
Köszi a sok dicséretet. :oops:
Hát igazából piázni mi sem tudtunk, mert ugye nem volt, aki addig vigyázzon Makira, így meg kellett elgednünk a fotóval. Bár a szobába vittünk fel apának egy üveg borocskát, nekem meg Bacardi Breezert, azt elszopogattuk. Ennyi volt a nagy piázás. Azért jól esett volna ott kirúgni a hámból. ez van. Majd eccer. Bulizni majd itthon, ahol van pesztra addig.
Nyúl Ubul nagyon édes lehet. :P Nagyon szeretem őket :) . Annyira, hogy pl semmi nyúlételt nem vagyok hajlandó még megkóstolni sem! :!: :!: Nekem kiskoromban minden évben volt nyuszim :) , amik pár hét múlva levándoroltak keresztanyámhoz. Ott is nagy becsben voltak tartva, mert ez a Szilvi nyuszija! :wink: Nem vágták le őket. Általában megsírattuk, ha meghaltak. Szegényke, volt, amelyik a kerti budiba fulladt bele. :( nem volt rajta a tető, a kis buta meg beleugrott. Látta ugyan keresztanyám, és még kotorászott is utána vállig a trutyiban, de nem tudta már megmenteni. Annyira sírt ő is érte, hogy mondta, oda többet nyuszkót ne vigyünk! Ezzel befejeződött a nyuszis pályafutásom. Bár már elég nagy is voltam ekkor a nyuszikhoz. Ma is sokszor emlegetjük keresztanyuval ezt. :(
Szerintem megyünk majd még focit nézni, mert a haverom még mindig ott játszik. :) Majd ha megtudom, mikor megyünk, azonnal szólok! Lehet, h sms-ben, mert ha épp nem olvasod a fórumot, akkor is tudd. És ha épp ráértek, akkor örülnék egy minitalinak. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Halihóóó! Többi elveszett anyukaaaaa!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Szilpa!

Nyuszikat én is nagyon szeretem, ő is olyan édes pofa, csak annyi gond van szegénnyel. :cry: De a két macska, egy kutya és a csomó virágládám - no meg Aisa - mellett már nehéz rá is időt szakítani. :oops: Meg így a kis teraszt sem tudom rendben tartani, pedig a melegben olyan jó oda kiülni meginni egy kávét, és csak úgy "dögleni". :)
Szegény trutyiba-esett nyuszika! :? :cry: Azért nem semmi mi mindenre képes az ember egy állatért. :)

Tegnap Aisa névnapja alkalmából elmentünk végre az állatkertbe. Még nem voltunk vele, és tetszett neki nagyon. :) Rendesen el is fáradtunk mindannyian. Este még elmentünk fallabdázni is, addig Aisa maradt anyuval. Szép kerek nap volt a tegnapi! :)
Képzeljétek hozattunk egy köbméter virágföldet az udvarba. Aisa azóta ott szeretne homokozni, ami annyiból áll, hogy felmászik a kupac majdnem tetejére, aztán hasra vágja magát, és lecsúszik. Aztán csak úgy csücsül és szórja a hajába a fekete földet. :shock: :shock: Kész vagyok tőle, hiszti nélkül nem is tudom elrángatni onnan. :twisted:
Dobok pár képet ezekről a történésekről!
Ja, és egyik nap megtanítottam neki, hogy ha kap tőlem valamit, akkor mondja, hogy "köszi anya". Ez annyira sikerült, hogy ő azt mondja, hogy "köszi nyanya"!!!! :D :D Édes, mennyire tiszteli az anyját... :wink:
Holnap megyünk a Flóriánba a CIB-be, lehet hogy utána benézek a Táncsicsba is (bár pénzem egy szál sem megint. :twisted: )

Aisa és Hajni
 
 


Kiskocsiban ücsörögve
Kép

Egy krokodil, anya és én! :lol:
Kép

Apával az állatsimogatóban (persze elbőgte magát, amikor kicsit is közel ment hozzá egy kecske :? )
Kép

A rájasimogatónál:
Kép

Aisa és Hajni
 
 


Így "homokozunk" mi:
Kép

Kép

Aisa és Hajni
 
 


Kép

És így tud sírni, amikor gonosz anyuka megelégeli a dolgot, és kirángatja a földből! :lol:
Kép

Aisa és Hajni
 
 


Bocsi ha sok voltam. :oops:
Most egy darabig befogom. :wink:

Aisa és Hajni
 
 


Odex!
Nem is tudtam, hogy tegnap Aisa nap volt. :( :shock: Pedig szoktam nézni a naptárat! Bocsánat! :oops: Őt majd külön köszöntöm! :wink:
Tényleg jó kis napotok volt :) :) :) . Annyi plusz energiát tudnak adni ezek a szuper napok. :) :) 8)
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :)
Állatkert bizti szuper lehetett. :) Már a képek alapján is.
A "homokozás" is nagyon édi!! :lol: :lol:
Nagyon jók a képek. :D Nem is tudnék választani, mert mindegyiken olyan aranyos a lánykád! :) A kiskocsisban is, de főleg a rájasimogatónál olyan szép, mint egy álom! :P

Nagyon eltűntél a másik fórumból! :( :(

Ja, és úgy néz ki, hogy vasárnap megyünk meccsre. 90%!! :D :D
Pontosan aznap dől majd el.
Pilisszentiván-Pilisvörösvár lesz. Jó kis meccsnek tűnik! :)
Ha eldől, akkor majs szólok. :wink:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Ja, és dehogy voltál sok! :)
Olyan jó nézni a képeket! 8)
Nehogy befogd egy időre!!! :!: :!: :!:


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


DRÁGA AISA!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!


Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Lányok, nem tűntem el. Olvaslak is tiKteket, amikor csak pár percem van.

Sajna kedd este óta betegek vagyunk. Elkaptunk a leányzóval egy vírusos torokgyuszit, náthával és köhögéssel, meg persze lázzal is.

Azóta nem alszom, és ápolgatom Vikit és magamat is, amikor tudom.

Ha meggyógyulok írok majd ezerrel. Addig is nagyon szuperek a képek!!!!

Boldog névnapot AISA!!!! :wink: :lol: :D 8)

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :)

Szilpa!
Én nem találkoztam még olyan naptárral, amiben benne lett volna Aisa névnapja. :cry: Mi is az utónévkönyvből tudjuk, hogy mikor van neki. :wink:
Köszi a képdícséreteket! :) :oops:
A másik fórumot szoktam olvasni, de ott meg annyi hsz. születik, hogy képtelenség rendesen követni, és írni. Én meg nem szeretek úgy jelentkezni, hogy csak magunkról írjak. :cry: De majd bejelentkezem oda is talán este. :D
Pont vasárnap??? :cry: Egyelőre úgy néz ki, hogy egész nap nem leszünk itthon. :( Reggel megyünk anyóshoz, délután meg rögtön onnan egyik barátunkhoz babalátogatóba. Szerintem 6-7 óránál korábban nem fogunk hazaérni. Mikor kezdődne a meccs??? Ha esetleg akkor ott lesztek még, amikor hazafelé jövünk, és Aisa sem csupa nyűg még, akkor odanézünk. De nem garantálok semmit.
:?

Kati!
Sajnálom a betegséget. :cry: Jobbulást mindkettőtöknek. Remélem, a hosszú hétvégére rendbe jöttök már, és tudjátok élvezni a jó időt. :)
Aztán majd írj, hogy álltok bilizéssel stb. :)

Aisa és Hajni
 
 


Otyka!

Ha olvasol minket, akkor BOLDOG NÉVNAPOT NEKED!!!! :lol:
(és tessék jönni írni kicsit!!!)

Aisa és Hajni
 
 


Sziasztok

Hajni
Köszönöm a köszöntést. S egyúttal Boldog névnapot kívánunk Aisának is.

Eddig azért nem írtam, mert most kicsit zilált az életünk. Keresünk bölcsit ezerrel, de sajnos a környékünkön nics egyáltalán önkormányzati. Egyedül a III. kerületibe mehetünk, mert ott dolgozik a párom. De ott meg csak várólisták vannak.
Nekem sajnos vissza kell mennem dolgozni, (anyagi megfontolásból) valszeg már 7-től.

Majd ha kiderült minden konkrétan, akkor majd írok, de addig is puszilok mindenkit.

ui: Hajni, sikerült a részmunkaidős munka?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: