Új privát üzeneted érkezett!

Livi, tündéri a kép!!!

a pancsisok is :) :) :)
Balázs milyen kis pocis! na meg Petrának is van ott husi. Tényleg, Rena, annak a történetnek mi lett a vége, amikor nézték Petra cicijét, meg hogy kell-e hormonszintet nézni? (ugye nálatok volt ez.... :oops: )

na megyek, hajrá hollandok :)

KépKép

KépKép
 


KÉpek tényleg szupik!
Livi, én is mondanám, hogy az év képe! :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bemásolom ide is az indokot, ami miatt nem voltam, most meg megyek aludni, majd olvasok, aztán írok, ha lesz lelkierőm!

Most jöttünk haza a Madarász kórházból! Csütörtök délután csaj megpróbált egyedül felmászni egy dobozra, és olyan szerencsétlenül esett le, hogy agyrázkódása lett. Felsírt akkor kicsit, de aztán elájul, már paskoltam az arcát, fújtam, hideg vízzel megmosdattam - ami eszembe jutott így - és csak akkor tért magához. Rohantunk Heim Pálba, de nem az volt az ügyeletes, átküldtek a Madarászba. Röntgen, stb., este 10re kaptunk egy rácsos ágyat, meg hozzá támla nélküli faszéket, hogy azon meg aludjak én! Ott voltunk azóta megfigyelésen, 2 éjszaka. Hát nem volt egy leányállom a dolog. Én nem tudtam aludni, Kiara ahhoz képest egész jól viselte, volt tv - nézte a Minimaxot, meg mindenkivel bratyizott, aki bejött - de nem kívánom senkinek. Lányok, én úgy megijedtem, amikor elájult ...
Ja, és ma pöttyök lettek rajta, azt mondta doki, hogy nem valószínű, hogy bárányhimlő, de olyasmi, de inkább valami vírus. Menjünk haza, ne fertőzzünk, de ha több lesz, akkor holnap vigyük az ügyeletre azért, nézzék meg! :shock: :shock:

Szóval így ünneplem én a diplomámat! :roll: :roll:

Livi: eszméletlen jó az a kép!

Majd holnapra aztán megpróbálom kicsit helyre pofozni magam, és jövök!

Kép
 
 

 
 

Jajj Niki,nagyon sajnálom,ami veletek történt!!Ezektől az esésektől rettegek!!De jó,hogy ilyen jól viselt mindent Kiara!!

Tegnap este Martinka hasra esett,és a halántékánál beütötte a fejét a dohányzóasztal lábélébe!Iszonyat volt!!Apa felkapta,rohantunk a konyhába,kikaptam egy zacsi fagyasztott borsót,és nyomtam a fejére.Szegény üvöltött a fájdalomtól is,meg a hidegtől is!Egész éjjel figyeltem őt,szerencsére mi megúsztuk az agyrázkódást,teljesen jól van.A ronda lila pukli is kisebb lett mára.
Tök félek,hogy még mennyi ilyen baleset éri!!

Livi!Szuper a kép!!

Rena,Alexa,a fürcsizős képek is jók!
Én is akartam kérdezni,hogy mi van Petrával,mert ezeken a képeken nem látszik nagynak a cickója!
Vendég
 


Ú Niki! Hát az én gyomrom is összeszorult, ahogy ezt olvastam! :shock: :cry: Képzelem, hogy mennyire megijedtél!

Alexa! Halánték beütés se semmi! Az mennyire fájhatott Martinkának! :shock:

Puszilom mindkettő buksiját!! :roll:

Múltkor kaptam egy e-mailt erről, a lényege volt, hogy meddig is kell aggódni a gyerekért. A lényeg, hogy ennek sose lesz vége!

Cicink: 15 hós oltás előtt mikor utoljára beteg volt, akkor megjegyezte a dokinéni is, hogy mellesleg nincs már nagy cicije, visszahúzódott, nem kell mennünk sehova. Hát ennyi.

omr
 
 


Sziasztok!

csak bejelentkezte mén is egy új vonalzóval :wink:

amúgy elég ramatyok vagyunk...
apának múlt héten kiszedték a bölcsességfogát, így most jóformán vegetál, mi meg Rékussal náthásak vagyunk, szóval ápolom a családot...
meg nézem a meccseket :)

KépKép

KépKép
 


Winnie!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

omr
 
 


WINNIE!!

ÓRIÁSI GRATULA!!!!!!!!
:D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Niki: nagyon sajnálom a történteket! Hát igen szép kis ünneplés, de azt még bepótolhatod, csak a kicsi lánynak ne legyen komoly baja. Én is nagyon beparáztam volna, azért ha erre jársz, írj, hogy van Kiara!

Winnie: jobbulást Nektek!
Én is GRATULÁLOK! DE JÓÓÓÓÓÓÓ!
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek!
Csaj most már jól van, bár még mindig nem szabad napra mennie meg ugrálnia - mintha tudna - de azért nem engedek neki semmi ilyesmit. Most lehet tv függő lesz, de ha már semmi nem állítja le a rohangálásból, se olvasás, se semmi, akkor beülünk a tv elé! :oops: Majd ha már lehet, akkor utánna úgyis megyünk mindenfelé, és nem lesz tv.

Ma Kiara megint a wc-be pisilt. Rohant a szűkítőért, megvárta, míg felteszem, aztán pisilt! :o :o Mi nyáron nem mondom, hogy próbálkozunk a szobatisztasággal, de kint leveszem róla majd a pelust. Csak már mehetnénk ki pancsizni, meg ilyenek! :roll:

Rena: Jamie Oliver, ... nagyon jó az oldalad. Majd szedem le a recepteket, mert ezeket szeretem, mármint a szakácsokat.

Livi: mi újság veletek? Milyen két csöppséggel? Dalmi mit szól? És úgy érezted különben, hogy a második nehezebb szülés volt? Mert már tudtad mi vár, vagy a fájdalom? És hogy vagy? Van tejcsi? Na egyenlőre elég ennyi kérdés, majd még folytatom! :wink:

Na, írjatok már, megint leálltunk?

f fffffffffffcccvfttth EZ a Kiarától, csak nektek! :wink:

Kép
 
 


Heló Mindenki!

Húúú de haldoklunk megint :cry: :cry:
Sajna nekem nincs időm mindennap jönni és feldobni a topikot... :?

Winnie,
hipp hipp hurrá és óriás gratula mégegyszer!!!!!!!!! :wink: Pocak látszik már?

Niki,
húú ez ami Kiarávasl történt borzasztó.... szerencse, hogy már túl vagytok rajta!!!(amúgy ezt az éppen melyik kórház az ügyletes dolgot nem értem...hogy képesek elküldeni a betegeket?????
Tv: tökgáz, de ha a 2 gyerekkel egyedül vagyok, a szopit kb csak úgy tudom megoldani, hogy Dalminak beteszek egy mesét.... ha kimegyek vele az sem jó, mert akkor ha nem vele foglalkozom hiszti van :( hááát nem egyszerű.... Amúgy kedves a bébivel, de azért igy is megviseli szerintem, követeli, hogy foglalkozzak vele és ugye ilyenkor nem számit, hogy épp szoptatnom kéne, vagy nyüglődik a pici... :?
szülés: igazából nem volt nehezebb, de mivel már egszer átéltem, nem volt az újdonság varázsa, igy sokkal nehezebben viseltem...hisztiztem...stb... :oops: Ja azt el is felejtettem irni, hogy Bendinek meg 3szor a nyakán volt a zsinór... :shock: Csoda, hogy ki tudott jönni...
Én jól vagyok, sokkal gyorsabban helyrejöttem, gondolom ez a gátvédelemnek is köszönhető. Tejcsi van, de nem kis szenvedés árán. Szedek minden sz..rt, folyamatosan szaporitó fejést csinálok és ráadásul Bendi is lustin szopik még mindig... :roll: Szoval egy etetés rengeteg idő....
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi Kép
 
 


Sziasztok!

Livi, már én is gondoltam, mi van veletek.... lassan már 3 hetes lesz Bendibaba :)
LÁtszik-e, hát nem tudom? mert nem épp lapos hasrül indulam. Szerintem ez még nem babapoci, mert fönt dudorodom, aztán persze, lehet, h már az is van benne.... Ausztriai teljes panziós ellátás nem tett éppen jót :) :) :)

mi megvagyunk, Réka még mindig náthás, de szerencsére éjszaka alzsik, csak napközben folyik az orra...
én nézem a meccseket, és tegnap dühöngtem egy sort (na jó, csak úgy magamban duzzogtam a portugálok miatt :( :( :( ).

vasárnap elutazunk 2 hétre, úgyhogy nem leszek.
első héten apa tréninget tart Siófokon, és viszi a pereputtyot is :), így mi nyaralunk, amíg ő dolgozik :), második héten meg megyünk Alsópáhokra.

még lógok néhány Ausztriai fotóval :)

Kép 2000 m magason, havon is álltunk, háttérben a tó, ami mellett voltunk

Kép a háttérben Au legmagasabb hegye (Grossglockner), előtte meg a gleccsere

Kép itt laktunk

Kép egy múzeumszerűségben Réka teljesen begerjedt a kiállított (mű)bociktól, simogatta őket, tapsizott nekik.

Kép Rékus így sétál mostanában néha, nagylány módjára, hátratett kézzel :)

ez megmár itthon: Kép így örült Bobókának, a vízilovának :)

KépKép

KépKép
 


Winnie!Nagyon szép helyen jártatok!Jók a képek!Sokat nőtt Réka! :D
Érezzétek jól magatokat a következő nyaraláskor is!
Te hogy vagy?Milyen volt az első időszak?

Niki
!Ilyen ügyes Kiara,hogy a WC-be pisil?Nagyon okos,hogy jelzi neked,hogy menni kell! :shock: Gratula hozzá! :D
Mi még most fogunk csak bilit venni.Tényleg,azt nem is próbáltátok?
Vendég
 


Sziasztok!

Megint jól nem ír senki! :cry:

Livi: gondolom, hogy azért nem egy leányálom így az eleje, de majd Dalmi is megszokja a dolgot! Hogy fog majd örülni, amikor játszik már Bendi vele! Te meg pihenj azért, ha van lehetőséged! Raksz majd fel képet róluk? Mindkettőről ám! :D

Alexa: nem akarok bilit pucolni. Apja vett egyet, de csak pakolgatja, majd az lesz lent az udvaron. De imád a szűkítőn ücsörögni, ha nem is pisil. Azért hangsúlyoznám, én sem erőltetem a dolgot, csak ha neki eszébe jut, akkor ül fel rá. Hogy van Martin? Bocs, hogy én nem Martinkázom, de nekem így, hogy Martin, így úgy tetszik.

Többiek?

Mi most már kezdünk megint kimenni, de csak délután, és nem a napon azért. Meg már azért szokott rohangálni, leszedtem a ragasztót a fenekéről! :wink: Kiraktuk ma a pancsolót, nagyon tetszett neki. Most, hogy már megint kánikula van, próbálunk majd mászkálni, mert itt a tetőtérben nem igazán lehet kibírni.
Ki mit csinál mostanában? Írjatok már!

Kép
 
 


Niki!Dehogy baj,hogy Martint írsz,mi sem mindíg Martinkázzuk! :wink: :D Ma már túl vagyunk a vásárláson,meg játszóterezni is voltunk,amíg nem sütött oda a nap.Egyébként legtöbbször este 6 után megyünk le.

Semmi baj sztem a szűkítővel,hallottam,hogy sokan egyből arra ültetik a gyereket!

Szilvi készített egy zárt fórumot,ha van kedved gyere te is! :wink: Mostanában inkább mindenki oda írogat,azért nincs itt akkora élet.
Vendég
 


Sziasztok!

ja, jól behalt a topic...

én mgkaparintottam apa laptopját, ezért bekuksiztam....
ma még szabad, jövő héten szabi, akkor már nincs neki sem laptopozás. :) most tréinge tartott...

KépKép

KépKép
 


SEHOL SENKI....
Jajjj lányok, ez tök caaar, hogy igy szétszakadtunk... :cry: :cry:
Ne értsetek félre, nagyon jó, hogy Van a Szilvis zárt topik, csak ugye van egy másik is és igy aki nincs a Szilvisben arról már nem is tudunk... és forditva...:cry: :cry: Úgy érzem ennyi volt ennek a topiknak az élete....nagyon kár értünk. :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tudom, én is nagyon eltűntem. Sok gratula a szülinaposoknak!!!
Winnie nagyon szép helyen jártatok! Úgy csodáltam a képeket. Csak gyorsan futottam végig amit írtatok, nem is emlékszem semmire. :oops:
Mi az a Szilvis zárt topic?
Az én Petikém le sem sz.rja a bilit. Szó szerint. :cry: Most este fürdés előtt is ott volt a bili, rá se nézett, tőle egy méterre odacsorgatott. Mindig kérdezni szoktam, hogy megyünk-e a bilihez, mikor jelzi, hogy kaki. Szerintetek az, hogy előtte szól, de nem hajlandó bilire ülni és sokszor azt sem akarja engedni, hogy kaki után tisztába tegyem, ettől még jó úton haladunk?
Tudom van már egy nagyobb gyerekem, de hát ki emlékészik már mi volt olyan régen! :oops:
Most már jövök gyakrabban, mert már egy kicsit lightosabbra vesszük a kiránduló tempót. :D
sziasztok

Kép
 
 


Sziasztok!

Őszintén megmondom, gondoltam, hogy ez lesz. Én képtelen vagyok egyszerre két helyre írni. Főleg, hogy szinte ugyanazt írnám. Regisztráltam Szilvihez és nagyon jó kis fórum, de valahogy mostanában nem érzek késztetést arra, hogy írjak. Nem tudom miért, de nem.
Itt is válaszolhattam volna már 1-2 hete, hisz van azért mindig valaki, aki életjelet ad magáról, de valahogy nem tettem. Lehet, hogy az időhiány? Most sok minden mást néztem a neten babanet helyett is.

Hetente benézek a 2008/2009 téli babásokhoz is, hogy mi van Mágival és Winnievel és Őzivel, szóval érdekel ám engem, hogy hogy vagytok.

Nos, én azért remélem, hogy ha a nyár ilyen is lesz, azért ősszel/télen visszatalálunk egymáshoz. Ámen.
Továbbra is jövök azért 1-2 naponta egyszer felnézni, de továbbra sem ígérem, hogy sokat írok.
Mindenkinek szép nyarat, aki csak olvas annak is!

De tudjátok mit, kérdezek. Hátha belendülünk, akár 1-2 sor erejéig is.
Szúnyogcsípésre mit használhatok Petrára? Fenistil gél mehet?

omr
 
 


Rena: én a fenistil gélt használom Bazsira , nálunk bevált!

Nekem sincs kedvem írni, ez valami fertőző kór! :D

Puszika!
KépKép
 


fenistil gélt használhatod már :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Fenistil gél és rázókeverék. Annának, mikor durva csípései voltak, akkor Fenistil cseppet adtam. Egy éves kor felett azt is lehet.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Ági: szilvis topikot lsd az előző oldal teteje felé. Lehet regisztrálni, az egy zárt topik. AMúgy miért sietsz annyira a szobatisztasággal? Peti mégcsak másfél éves. Az én lányom is egy időben szólt kaki előtt, mostanában nem szól. Ez van. Két éves kor előtt nem sok értelme van szerintem ezzel a témával foglalkozni, kivéve ha szeretnél magadnak egy jó hosszú átidegeskedett időszakot. :wink: Lehet, hogy Peti nem is bilis lesz, hanem rögtön a vécére fog menni.

Kép
Kép
 
 


Tinu!
Azért az átidegeskedett időszak nem feltétlenül igaz. A lányom másfél és két éves kora között lett nappalra teljesen szobatiszta. Erre emlékszem, mert két évesen ment szükségből sajnos bölcsibe és akkor már nem vittünk pelust. Ő se bilizett, hanem WC-t használt egyből, simán ment a dolog, nem emlékszem semmi idegességre. Petinek is van fellépős WC szűkítője, de az sem izgatja.
Szerintem mindenképp kell ennyi idős korban emlékeztetni a bili vagy WC mibenlétére, mert úgy vettem észre a környezetemben lévő 2.5-3 éves gyerekeken, hogy a dackorszakban megmakacsolják magukat és csakazértsem használják. A barátnőm fia márciusban múlt 2, a másiknak szeptemberben lesz 3 a kislánya. Egyik sem hajlandó rá sem nézni a bilire vagy WC-re. A kislányt fel sem vették oviba emiatt.
Azért az túlzás, hogy idegeskednék miatta, mert reméljük hamarosan már megfogan a harmadik baba és úgyis itthon leszek, lenne időnk. Csak azt sem szeretném, ha jövőre mikor remélhetőleg a pici születik, a nagyobb sem akar lemondani a pelusról. Sok ilyenről hallani.
Na, ezt kiveséztem. :D

Szúnyogcsípés ellen én citromfüvet használok. Itthon termesztem, sátrazáshoz viszek belőle és azzal dörgölöm át a ruhából kikandikáló testrészeket. Valamint itthon két nappal előtte elkezdjük szopogatni az Apis-t. Garantáltam bevált, a nádasban szoktunk horgászni, sátrazni, de még egy szúnyogcsípésünk sem volt idén. És vegyszert sem kell a gyerekedre kenni. :cry:

Kép
 
 


Kép Petikénk
Kép A lányunk

Kép
 
 


JPNE!

Mi pár napja kezdtük el a bilizést,nincs semmi problémánk.Martinka nem idegenkedik tőle,szépen ráül.Ha azt látom,hogy mégsem megy a dolog,abbahagyjuk egy időre,semmiképp sem erőltetjük,de legalább megpróbáltuk!
Tök édi volt,először ráhasalt!! :lol: :lol: :lol:

Helyesek a gyerekeid! :D
Vendég
 


Hát nálunk a bilikérdés még messze van. Anna nem jelzi ,ha kell neki pisilni vagy kakilni, ahogy azt sem, ha van a pelusban valami. Tudja hol a pisi és a kaki, de itt be is fejeződik nála az érdeklődés az ürítési szükségletei iránt...:)
Én nem bánom, nincs még megérve rá.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Ági: ott a lényeg, amit Mági írt, hogy a lányod valszeg érett volt rá, a fiad meg még nem az. Az idegeskedést csak arra írtam, hogy ha nem megy és erőlteted.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

En meg nem vettem bilit,csak szukitot a wc-re. Arra neha raultetem es mondom neki,hogy kakiljon vagy pisiljen. O meg bevorosodve nyom, de semmi nem jon ki . De 1 percnel tovabb nem akar rajta ulni, szoval en se eroltetem a dolgot. Egyebkent szolni egyaltalan nem szol ha pisilnie vagy kakilnia kell. De lehet veszek egy bilit is :wink:

Winnie
Nagy-nagy gratula a kis pocaklakohoz :D :D

Kép
]Kép
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszotok meg, hogy írok nektek. Látom, hogy a topicban hozzánk hasonló korú gyerkőcök vannak. Az én kislányom 2007.február 9-én született. Szeretném megkérdezni tőletek, hogy túl vagytok-e már a 18 hós oltáson? És milyen hatásai voltak? Adél hétfőn kapta meg, de ma reggel is még 39 fokos lázra ébredt szegénykém. :( Kötelező védőoltás eddig még nem döntötte le így a lábáról. Étvágya nincs, viszont szerencsére jó sokat iszik. Nagyon sokat alszik. Egyenlőre nem tudok mást csinálni, csak csillapítom a lázat, de ha nem változik holnapra, visszamegyünk dokihoz. Volt valakinél esetleg hasonló?

Köszönöm, ha válaszoltok.

Gyöngyi

Kép
 
 


Szia Gyöngyi!

A 18 hós oltás ugyanaz,amit 2-3-4 hónaposan kapott a kislányod.Nekünk azt mondta a védőnő,hogy ha akkor nem volt tőle gond,valszeg 18 hósan sem lesz.Martinkámnál semmi reakció nem jelentkezett. Lehet,hogy valami más okozza ezt a lázat és nincs köze a szurihoz?Lehet,hogy piros a torka,fáj neki,és azért nem eszik?
Ezekre gondolok.
Én visszavinném a dokihoz,úgy nyugodnék meg,ha megnézné,és beszélnék vele.
Majd írj,hogy hogy vagytok,és mit mondott az orvos!
Jobbulást szegénykének!

Alexa
Vendég
 


Szia Gyöngyi!

Nálunk ugyan láz nem jelentkezett a 18hós oltás után, aluszékonyság annál inkább, én akkor felhívtam a gyermekorvost, aki megnyugtatott, hogy ez normális. /Jázminnál egyébként az aluszékonyságon túl az keltett okot aggodaloma, hogy rettenetesen bedagadt a felkarja - ami megjegyzem kb. 1 hónap után tűnt el :shock: /Szerintem hívd fel a gyermekorvosotokat - bár gyanítom már meg is tetted - , biztosan meg fog nyugtatni. S igen, ahogy Alexa is írta, én is visszavinném a dokihoz, amennyiben ezt tanácsolja a telefonos konzultáció után.
Remélem azóta már jobban van a kisasszony...

Csajok!

Teljesen kihalt a topic amúgy?????
Mi van veletek? :shock:

Kép
Kép
 
 


Gyöngyi,
LIdinek semm baja nem volt az előző oltásoknál, de a 18 hóstól majdnem két napig lázas volt és egyszer hányt is. Bár attól függ mikor kapta meg az oltást, mert harmadnap már csak hőemelkedésének szabad lenni, nekünk ezt mondta a dokinőnk.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat! Szerencsére mára kutyabaja a lánykámnak. :) Jött-ment egész délelőtt, be nem áll a szája. :) A doki megnyugtatott, mivel Adél nem köhögött, nem volt náthás, kizárta a fertőzést.
Dehát azért nem volt semmi ez a szuri! :shock: Eddig még egyik sem váltott ki nála ilyen reakciót. :roll: De szerencsére most egy jóideig nyugi lesz kötelezőkből.

Mégegyszer köszi! :)

Gyöngyi

Kép
 
 


Gyöngyi!Örülök,hogy jobban van a kislányod!!

Szana!Mindenki zárt topikozik,azért állt meg itt az élet.

Szép napot! :)
Vendég
 


Alexaa! Itt zárt topicot is létre lehet hozni? :shock: Hogyan? A mi korábbi topicunk is kihalóban van, mert rájöttünk, hogy túl sok "illetéktelen" csámcsog rajt. :(
Hogy működik ez?

Gyöngyi

Kép
 
 


Gyöngyi!

Nem babanetes a zárt topic,hanem az egyik anyuka készített egy saját fórumot,és oda meghívott mindenkit.Pont azért hozta létre,hogy ott nyugodtabban leírhassuk azokat a dolgokat,amit ide nem szeretnénk.Ahogy te is írtad,ne csámcsogjon rajtunk senki.Sztem próbálkozzatok meg ti is vmi ilyesmivel! :D
Vendég
 


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Szana és Jázmin

Kép
Kép
 
 


Itt teljesen megállt az élet!

Puszika!
KépKép
 


Apám Alexa!!!!!!!!!!!! Pont most gondoltam én is, hogy felnézek! Sziszkáról jutott eszembe, mert láttam iwiwen, hogy most szült ő is megint!
Na én sem voltam itt már egy fél éve kb.

Aki benéz annak minden jót! :D

omr
 
 


én szoktam jönni nosztalgiázni. :)

Rena:mikorra is jön tesóka?? (blogodba nem lehet kérni meghívót? Volt, de mostmár nem enged be..)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron