Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ante: áááá nem semmi, hát ilyen nálunk még nincs, már jól begyakorolhatta a kisasszony, a végén meg a nevetés, kész voltam tőle. :lol: :lol: :lol:

Tinu, Rena: gyertek és nézzétek meg, még nem vagyunk sokan, kb. 2 hete csináltam.
Arra kérnélek benneteket, hogy írjatok privit, ha nem a babanetes névvel jöttök, hogy tudjam ki az. Csak nagyából tudom a keresztneveket :oops: .
 


Sziasztok!

Ante!Nem semmi Lidi!Azta!! :shock: :shock: A végén az az elégedett mosoly is csúcs!! :lol: :lol:

Lányok,én is ott vagyok a zárt fórumon,gyertek nyugodtan,nagyon jó!
:wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Livi: biztos ez a hidegfront hozta ki a kissrácot.... Nagyon örülök, hogy jól vagytok! Gratulálok! Bár ki tudja, olvasod-e majd ezeket a sorokat... Biztos nem lesz időd visszaolvasgatni.

Szonja is állandóan mászik mindenre fel, azt hiszem megőszülök, mire rendesen megtanul vigyázni, meg lejönni...

Nekünk is Csanád lett volna, ha fiú lett volna...

Sziszi: Ha lesz időm, megnézem a fórumot.

Csilla & Szonja

Kép
 
 

 
 

sziszi: regisztráltam a fórumban, de nem enged be. Mi lehet a gond? Azt írja, hogy hibás név vagy jelszó...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Csilla!Pedig Szilvi már üdvözölt a zárton,tehát kapott visszajelzést,hogy regisztráltál.A kis- és nagybetűkre figyelj.Lehet,hogy ez a gond? :roll:
Vendég
 


MÁR LEGALÁBB SZÁZSTOR PRÓBÁLKOZTAM, MINDENHOGYAN, DE NEM ENGED BE... NA, MOST MEG BENT MARADT A CAPS LOCK. Azzal is próbálom, meg shift-tel is... Nem tudom, mi van, már rgisztráltam pár helyre életemben, ilyen gondom még nem volt. De biztos tök egyszerű a válasz, csak nem jövök rá....

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Ne izgulj,majd a "főnökasszony" jön és segít,csak elvitte Csanádot oltásra. :wink: :wink: :D :D
Vendég
 


oké, nem izgulok, de már látom előre, hogy valami tök piti dolog lesz... én meg nem boldogulok vele...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Szia Csilla beengedtelek! Gyere!

Alexa: Ő egy másik Csilla volt, most engedtem be Csillát, már tud jönni, bocsi, dokinál voltunk.
 


Ja, azt nem tudtam, hogy ez is olyan "beengedős" dolog. De gondolhattam volna... Köszi, sziszi!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Rossz hírem van, most se enged be...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Csilla várd meg hogy kapj egy emailt:) megváltoztattad a jelszavadat? mert előszőr azt kell ha ezen túl vagy kapsz eg ymailt és utána beenged az új jelszóval :)

nika70
Salgótarján
 
 


Livi: nagy nagy gratula a kis trónörökösnek! Milyen volt a szülés? Kérünk majd fotókat meg élménybeszámolót,ha lesz egy szusszanásnyi időd!

Bárányhimlő: kis drágám tiszta pötty, de nagyon jól viseli a dolgot eddig csak kétszer volt egy kis hőemelkedése! Vettem vmi. habot a himlőre azzal kenem meg adom neki a Fenistil cseppet!

Két napig tartott amire mindent vissza olvastam! Már azt sem tudom mire akartam reagálni. Jegyzetelnem kellett volna! :D

Alvás: egyedül, este fél kilenctől reggel kb. kilencig, délután egytől háromig a saját ágyában,de a mi hálószobánkban, de már nem sokáig! Jönnek jövőhónapban a kőművesek és csinálnak neki külön szobát! Már nagyon várom! Először majd biztosan fura lesz ha nincs ott! Mikor felébredek mindig azt hallgatom szuszog e! :D

Kaja: reggeli kenyér, zsemle vagy kifli, felvágottal és tápi vagy joghurt!
Ebéd: leves és második is amit én eszek, de ez nem annyira nagy mennyiségben!
Uzsi, vacsi: hát ez nálunk egybe folyik mert szinte estig egyfolytában eszik! Gyümülcsöt, túrórudit kiflit stb.

A hússal még mindig egy kicsit hadilábon állunk, de már kezdi eszegetni!
Na megyek nézelődni egy kicsit a neten! Anya elvitte Bazsit mert magyek tornára és ő szokott ilyenkor vigyázni rá! Tényleg már sikerült 5 kilotól megszabadulnom már nem érzem annyira idomtalannak magam, de még legalább 10kg le kellen adnom, hogy valahogy kinézzek!

Puszika!
KépKép
 


Csilla: látom már Nika válaszolt, remélem már sikerül. :wink:

FAlexa: Bazsinak jobbulást, reméljük hamar túl lesz rajta. Bazsi sem szereti a húst, majd csak rájönnek, hogy nem rossz kaja azért.
Hú, Te nagyon kitartó vagy akkor, én mindig abbahagyom a fogyókúrát, túl hamar feladom. Meg vagy dícsérve. :D
 


A jelszót sem engedi megváltoztatni, azt írja ki, hogy "ez a név nincs még regisztrálva, vagy hibás a megadott jelszó". NEm tudom, mi van... Bocs, hogy ezzel fárasztalak benneteket. MOst megyek, kiviszem Szonját, mert már szétszedi a lakást!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Na ott vagyok én is a Sziszi-fórumba! :)
(Sőt nyitottam a baráti körünknek egyet, ha nem jön be, kitörlöm. :lol: )

Adjatok tanácsot csajok - tanácsért jelentkeztem be.

Van egy rendes szomszédasszonyom és egy rendes lánya (nemrég költöztek ide, pasihoz). De már kezdenek túlságosan kapaszkodni. Tegnapelőtt is itt voltak kb fél 4-től 8-ig (az udvaron csak, de akkor is.) tegnap meg csak a kislány jött egy kis fiú baráttal, hogy helló, homokozhatunk nálatok? szülő nélkül jött (anyja odavolt valahol, a pótapuka meg átengedte) erre mit mondjak? 7-kor aztán jött a pasas, hogy bírok-e a gyerekekkel (akik mellesleg 10 percenként be akartak jönni a lakásba :twisted: ) mondom, hááát mostmár mennénk befelé vacsizni meg ilyenek (ja előző nap simán kért a kislány is enni, mikor kivittem Petrának a vacsit)
Szóval valami sablonszövegekre lenne szükségem, hogy naponta úgy fél 7 körül hogy tudnám lekoptatni őket, milyen szöveggel? 8)
Kapunk nincs kész.. szóval becsukni nem tudom, és szabad az átjárás. :cry:

omr
 
 


Falexa!Gratulálok a fogyáshoz,nagyon ügyes vagy!!Csak így tovább!
Jobbulást Bazsinak!Nem vakarja a pöttyöket?

Csilla!Nem próbálsz meg újra regisztrálni más névvel és jelszóval,mint először?Hátha akkor sikerül. :roll:

Rena,húú,ez nehéz ügy,mert gondolom nem akarod megbántani sem őket. :roll:
Vendég
 


Rena: én az őszinte beszéd híve vagyok. Vagyis úgy gondolom, hogy ha nem mondod meg, hogy mi a bajod, akkor úgyis lepereg róluk minden. Egyszerűen mondd meg a szomszédnak, hogy téged ez zavar és kész. Ha jóban vagytok, akkor meg kell, hogy értse!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Sziszka, Rena,
Most olvastalak vissza kicsit titeket. Koszi szepen a gratut, aranyosak vagytok!

Őzi
Kép
Kép
 
 


rena: ez nagyon nehéz helyzet. Kellemetlen tud lenni, ha valaki túlzottan ráakszkodik az emberre... Tényeg az lenne a legjobb, ha megmondanád nekik, hogy pl. egyhéten 2x jöjjenek csak át, mert van saját életetek, nem érsz rá minden délután velük foglalkozni. De nem tudom, hogy én meg merném-e ezt mondani... Így tanácsolni könnyű...

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Liviékkel mi lehet?Vajon otthon vannak már?Tud vki róluk vmit? :roll:
Vendég
 


Jó reggelt! Na most először idejövök, mielőtt kihalódunk megint.

Liviék: elméletileg otthon vannak szerintem, biztos csak hirtelen sok lett a dolog. 8) Olyan kivi vagyok pedig már én is Bende képekre! :)

Szomszédék: Tegnap nem voltak, mert nem voltunk itthon (persze attól még lehet, hogy voltak, hisz nincs kerítés), ma már jön a nagyi, felőlem jöhetnek, jövőhéten meg megyünk a nagyihoz nyaralni Mindszentre. Bár jó őszi időt mond. :? Szerdáig leszünk, úgyhogy addig lehet, hogy nagyon ritkán jövök. Akkor tudok írni, ha a cica alszik és az a helyzet, hogy a nagyinál pont abban a szobában van a szgép, ahol alszik. Meg menni akarunk Szegedre is, meg mellesleg kaptam apától egy csomó elintéznivalót - munkaügy.
Falexa! De jó lenne, ha Bazsi meggyógyulna addig. :)

omr
 
 


Helóó Lányok :D :D :D

VAgyok ám már tegnap óta, csak a kórházban semmit nem tudtam aludni, igy tegnap már nem volt eről irni... :oops:

Na szóval BEndibébi nagyon tüneményes, olyan mint egy kismajom :lol: Ami a legnagyonn dolog számomra, hogy úgynézki van tejcsi is :D :D Dalminál sok gáz volt, el is ment hamar a tejem (vagyis sose volt igazán) és most már bevallhatom, hogy Winniéktől kaptuk a tejcit :wink: (persze eddig se volt titok, csak nem jött szóba :wink: )
Szülés elég gáz volt, vagy lehet csak nekem alacsony a fájdalomküszöböm...?? PAssz, de legközelebb edát kérek... :lol:
Bővebben: aznap éjjel 3kor mikor kimentem pisilni, volt egy gyanúm, hogy valami csorog belőlem...aztánfájogattam is, de összevissza és nem is volt túl erős. 6 kor hivtam szülésznőt, mi legyen, mondta vegyek forró fürdőt, és utána próbáljam csekkolni, tényleg a magzatviv folyik e. Vizrefájások gyengültek, de a viz meg szivárgott, úgyhogy elindultunk. 8 körül értünk be, fájások még összevissza voltak és gyengék. AZtán beindultak, de nem tágultam, igy kaptam oxit, 10kor elkezdődött a brutál rész :lol: kapott a doki meg szülésznő tőlem hideget meleget...rúgtam őket meg minden... :oops: Végül gyorsan kitágultam, délre és 15erc volt kb a kitolás és megszületett ez a kis tüneményes pöcsi :D :D
Gátvédelemmel!!! Lányok, el sem tudom mondani a különbséget, hogy milyen 'alul' a filing...Dalminál ugye vágtak. Most olyan mintha nem is szültem volna...hihetetlen szuper!!

Dalmi: mikor hazajöttönk, mondta Bendinenk: ' baba, alszik' és magátol adott puszit neki...elolvadtam... Azóta semmi különös, még szntem nemnagyon vágja, hogy a kis csomag marad...

MA reggel viszont sajna Dalmi hőmelkedéssel ébredt , aztán hányt egy hatalmasat. Most alszik. Nagyon aggódom. Remélem nem virusos, csak egy gyomorrontás... :? D.u jön dokinéni.

NA rakok képeket.
Vendég
 


Kép Kép Kép
Vendég
 


Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!Gratulálok még egyszer Livi és sok tejcsit kívánok!
Dalminak pedig jobbulást, remélhetőleg semmi komoly!

omr
 
 


Livi: Tényleg gyönyörű a kisfiad :):):):):) az tök jó hogy van tekcsi csak szopiztasd igény szerint és lesz is :):):) Dalminak jobbulást reméljük semmi komolyabb . esetleg pszihésen nem lehet hőemelkedése? a tesó miatt lehet hogy hülyeség de eremélem semmi baj ++++++++++++++++++jobbulást Dalminak és hát neked is sok sok pihenést már amennyire tudsz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Livi: milyen nagyon szép fiú Bendi!!! És hajrá szopi! Dalminak meg jobbulást innen is.+++++++++++++++++

Kép
Kép
 
 


Livi!!Csodaszép Bendi!!!:D :D
Sok tejcit!!
Dalminak jobbulást!
Vendég
 


Dalmi:
Nagyon édes Bendi! Gratulálok hozzá!
Te leszel az etalonom tejcsi kérdésben :) Nekem sem vitte túlzásban Annával, most viszont lesz tejem! :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Szia Livi!

Mégegyszer gratulálok, Bendihez, örülök, hogy jól érzed magad és tudtál képeket is hozni.

Bendi baba tüneményes, és gyögyörű, hú de megpuszilgatnám!!!

"még szntem nemnagyon vágja, hogy a kis csomag marad..." hát ezen olyan jót nevettem folyt a könnyem. :lol: :lol: :lol:


Dalminak gyógyitópuszikat küldünk.

Puszi Nektek!
 


Jajjj Livi, gyönyörű kissrácotok van! :D :D :D
Miattad néztem be, hogy hátha ... és tényleg!
Aranyos lehetett Dalmi! Majd azért gyere, és mesélj, hogy vagytok, meg hogy áll hozzá Dalmi! Jobbulást neki!
Szóval lerendezted a dokikat? Intenzíven vannak?
Egy csomó dolgot kérdeznék, de gondolom pont erre lenne időd! :wink: Na majd ha már belerázódtál!

Kép
 
 


Heló csajok!

Dalminak tüszős mandulagyuszija van... :cry: :cry: :( :(
A hányás a torokváladék miatt volt. Délre felment a láza 39.3-ra... :shock: Dokinéni irt fel anitibiotikumot (még sose kaptunk eddig :? ) meg valami kúpot. Egész nap ölben volt, sokat sirdogált. NAgyon sajnáltam :? Remélem gyorsan kigyógyulunk. Jaah és persze para van, hogy öcsi elkapja...Hát ez most nemjött jókor. Szerencsére Bendi csak eszik, alszik, igy egész nap Dalmival foglalkozhattunk.


NAGYON KÖSZI SZÉPEN A DICSÉRETEKET :D :D :D :D :D :D

kernico,
:lol: :lol: naná, inteziven, de lagalább nem kellett messzire menniük :wink:
szerintem töknyugodtan kérdezz csomót!! :D

sziszi
örülök, hogy megnevettetelek :wink: 8)

mági,
juuj, tényleg, rémlik, hogy neked is volt sok szopiproblémád (akkor még csak olvastalak titeket...) Bevallom én nagyon paráztam a rossz előzmények miatt a témától. Egyébként Bendivel sem volt zökkenőmentes, első nap hólyagot szivottt cicire...Csecsemősöket meg hiába zaklattam, hogy segitsenek, aszonták 'jól szopik az'... Na jahh akkor nem lenne hólyagos.. :roll: Azóta bimbivédő van. És ma 130-at evett :shock: (vagy a mérleg rossz...???) Amúgy 70 körül eszik már :D . Na szóval ezek szerint dalminál is lehett volna tejem, ha nincsenek a gondok. Úgyhogy hajrá majd nektek is!!!! Amúgy hogy viseled? Hányinger, stb??


nika,
iigen, nekemis megfordult a fejemben, hogy a tesó miatt produkál betegséget Dalmi. De mikor már 39 volt a lázatudtam, hogy ez nem lehet.

Őzi,
mesélj már, mizu Levivel????? Képek esetleg???
Vendég
 


Szegény Dalmi! Gyorsan-gyorsan gyógyuljon meg! Olyan rossz, hogy pont most betegedett meg. :( De milyen kis rendi Bendi, hogy most vele nincs gond. :wink:

Kép
Kép
 
 


Dalminak jbbulást nagyon nem jó ez a tüszös mandula gyuszi szegényke akkor most nagyon kedvetlen jobbulást neki++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Livi,
Gyonyoru ez a gyerek, megint csak gratulalni tudok! Visszaneztem Dalmi ujszulott kepet, hihetetlenul hasonlit ra! Neked milyen erzes ot latni? Hasonlitgatod oket? Nem tunt Dalmi oriasnak mikor hazementetek a korhazbol?

Sokat gondoltam ratok, hogy vajon hogy megy a szopi, van-e segitseged... Ugy orulok, hogy jol alakulnak a dolgok, csak igy tovabb, ugyesen! Mindket melleden hasznalsz bimbovedot?

Dalminak jobbulast! Tenyleg a legrosszabbkor, remelem Bendi nem kapja el.
Irtam privit!

Őzi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Livi
Gyonyorusegesen szep a kisfiad. Gratulalok megegyszer. Irigyellek am,hogy te megint babazhatsz. Es tenyleg nagyon jo,hogy van tejed, csak igy tovabb :D Daminak pedig sok gyogypuszi kuldunk++++++ gyogyuljon meg hamar!!

Ozi
Jo hogy jelentkeztel, remelem azert fogsz jonni, es meselsz nekunk Levirol na meg a kis pocaklakorol. Hogy viseled az aldott alapotot?

Magi
Te hogy erzed magad? Hanyinger?

Falexa
Gratula a fogyashoz, ugyi vagy. Bazsinak meg jobbulast, hamar muljanak el azok a franya pottyok.

Rena
Eleg nehez a helyzet a szomszedokkal, de szerintem is kene szolnod hogy ne jojjenek olyan surun. Na persze nekem konnyu igy mondani, lehet en se szolnek a te helyedbe. Mert hat jo a joszomszedi viszony :D

Kép
]Kép
 


Sziasztok!

mi is megjöttünk a nyaralásból!


Livi, tök jó, nagyon édi Bendibaba :) meg büszke apa!!!na meg az, hogy rögtön tudtál jönni... :) szegény Dalminak meg jobbulást hamar!!!!! Tejci, tök jó!!!! reméljük most minden rendben lesz vele :)
és én is várom a tapasztalatokat, hogy bírsz majd kettővel, meg Dalmi hogy viseli, ilyesmi.... úgyhogy ha tudsz, gyere!!!!!

KNiki, tőlem ment az sms... ;)

Rena, szomszéd, én is szólnék, hogy ez így nem kóser, bár tudom, nehéz, de ez most így jó, hogy megoldódik!!!!!

KépKép

KépKép
 


Szia Winnie!

Majd mesélj,hogy milyen volt a nyaralás!! :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Szonjám napok óta ölbebaba lett, olyan kis nyafis! Szegénykémnek jönnek a szemfogai. Vagy lehet ez a 15 hós oltás utóhatása? Végülis mindegy mitől van, úgy sajnálom!

winnie: hol voltatok? képeket mutatsz?

Csilla & Szonja

Kép
 
 


HEló CSajok!!! :D :D

Köszönjük szépen a Bendi dicséreteket ... :oops: :D :D Gondolom sejtitek, hogy nekem is tetszik a pasi :wink: :wink:

Hááát elég zűrösek a napjaink mostanában....Dalmi megygógyult már szerencsére, de most kezd leesni neki, hogy Bendi marad.... :shock: HIPERÉRZÉKENY és HIPERANYÁS_APÁS. PEdig a kicsivel tényleg annyit foglalkozunk csak amennyit muszáj...(szegénykém... :? ) Meg igyekszem tényleg sokat foglalkozni Dalmival, ma pl. elmentünk csak ketten csavarogni kicsit...
Picúr amúgy jól van 100 miliket zabizik alkalmanként... :shock: :shock: Van étvágya és szerencsére van mit geyen. Olyan hihetetlen, hogy van tejem(mondjuk az összes létező tejserkentő praktikát használom) és rossz belegondolni, hogy ezek szerint Dalminál is lehetett volna :?

Őzi,
privit megkaptam, igyekszem válaszolni, ha hagynak :wink:
Hasonlit Bendi Dalmira tényleg, de valahogy mégsem...tom furán hangzik. Bendi sokkal karakteresebb arcú és nem is olyan pufók mit Dalmi volt :lol:


folyt.köv, Dalmi felébredt...
Vendég
 


Livi: tényleg gyönyörüség ez a gyerek! Sokat dolgoztatok rajta? :D :D :D :D :D Kívánom, hogy a tejcid se menjen el, de ha nem idegesíted magad rajta meg igény szerint szoptatsz biztosan minden ok lesz!

Balázsnak múlnak a pöttyei már csak néhány látszik! Tegnap pancsiztak Petrával a kismedencében! Remélem nem ragasztottuk rá!
Majd teszek fel képeket!

Csilla: Bazsi is tökre anyás lett meg nagyon sokszor nyüglődik így vissza is tértünk a kétszeri alvásra!

Winnie: nyaralásról kérünk fotókat meg élménybeszámolót!

Puszika!
KépKép
 


Sikerült az államvizsgám, 5-öst kaptam rá, bár mákom volt! :D :D

Holnap majd jövök, de most megyek aludni!

Kép
 
 


Ide is írok,itt is legyen már forgi!!

Niki!Gratulálok,nagyon ügyes vagy!!Hurráááá!! :D :D
Miért volt mákod?

Livi!100-akat szopizik Bendebaba? :shock: EEEEz,igen!!Ez az első időszak tényleg nem egy leányálom,én azt hittem,meghalok!!Ráadásul most két picivel vagy,sok erőt kívánok!!Le a kalappal!

Martinka is anyás-apás mostanában,amikor jön hozzánk valaki,felkéreckedik hozzánk,és bújik!! :shock:

FAlexa!Nagyon pöttyös volt Bazsi?Nem vakarta el?Kérjük a képeket!

Winnie!Tőled is!!!
Vendég
 


Livi gratula az nagyon szép 100 ml Gege nem szoptt enyiket :):):) inkább csak reggel volt ennyi tejem este felé már nem annyira pedig mindig cicire tettem amikor csak igénylete :)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok, vagyok meg majd jövök, de most meccsnézések vannak :)

KépKép

KépKép
 


Helló! Majd jövök, de most sok dolog van. Falexa! Képeket tényleg légyszi tedd fel! Meg a vidit is küldd már el nekem légyszi amit csináltál! Vagy az nem lett rögzítve a lemerülés miatt?

omr
 
 


Kép
 


Rena: hogy tudom elküldeni a videót? emilben nem túl nagy a mérete, hogy lehet tömöríteni én tudod, hogy szg analfabéta vagyok!

Pancsikázók:
Kép Kép

Puszika!
KépKép
 


Fölkalexa,rena,
HÁT MEGZABÁLOM A GYEREKEITEKET!!! VALAMI ISZONYAT ÉDESEK A PANCSIS KÉPEK!!!!

NIKI
GRATULÁLOK!!!! Gondolom nagyon megkönnyebbültél!!

Sajna mi benyaltunk egy mellgyuszit, ezért nem nagyon jöttem :-( De úgynéz ki, most már helyrejöttem...koppkoppkopp.... Tejci persze kevesebb lett, de hálaég azért éppenhogy elég neki!

És akkor az év képe(szerintem :oops: ):
Kép
Vendég
 


Livi ez tényleg nagyon édes :):):)

Alexa jók a pancsis képek :)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: