Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Leírnátok, hogy milyen csillagjegyű a babátok és milyen a jelleme?!
Vendég
 


szia

Nekem a 2 nagyobb gyerkőc nyilas és oroszlán aszcendense is van mind kettőnek...ég és föld a 2 gyerek....ezek után én már semmi horoszkóp hókuszpókban nem hiszekKép
becsi
Iklad
 
 


Cosmo!

A horoszkóp nagyon bonyolult dolog, nem lehet csak a csillagjegyből és aszcendensből megállapítani, hogy milyen a jelleme, max csak nagy körvonalakban. Nem értek a horoszkóp készítéshez, de egyszer ellátogattam egy hasonló honlapra és meglepődtem, hogy szerepe van a dolgokban annak, hogy a holdja melyik házban van, és még sorolhatnám, ha eszembe jutna még mi minden kell hozzá... Egy személyre szabott horoszkóp elkészítés legalább egy nap meló...

Becsi!
Párom nagynényje pont ezirányú érdeklődésű és most épp komoly módon tanulja, iskolában. Elméletben az én két fiam aszcendense is ugyanaz, de ez nem jelenti azt, hogy egyformák, max, hogy jól ki fognak jönni egymással, vagy épp ellenkezőleg. Eddig a testvéféltékenység tombol nálunk, úgyhogy nem tudom.Kép Viszont most a bizonyos nagynéni megnézte (én internetről néztem az ac-t) az aszcendenseket és a "nagynak" fél órán múlik,hogy bika és nem kos, ezért inkább a kos ac dominál, mint a bika. És még mi mindentől függ a jellemük, ne is csodálkozz, hogy külömbözőek.

pusz
sasha

Kép
 
 

 
 

SashaKép

Nem csodálkozom én hogy nem egy formák, sőt!!
Pont azért írtam, hogy ez azért annál bonyolultabb dolog, mint csak simán megállapítani valakiről milyen jegyben ill. aszcendenssel született.Olyan is van aki kiköti milyen jegyű gyereket nem akar estleg szülni, mert ez egyáltalán nem mérvadó szerintem.
Hármaskánk egyébként megkapta apától születésére a horoszkópját /csillaglilla/, kíváncsi vagyok mi jön be belőle.....Kép
Én is megkaptam, csak hát az én anyám nem tudja mikor születtem, így dobhatjuk a szemétbe....de még így is sok mindent magamra húzhatok belőleKép
Kértem apát, hogy karácsonyra a nagyok is kapják megKép
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Az én fiam zintén oroszlán. Kép (Július 26.) De sajna nem tudom az ac-jét. 16:37-38-kor született. Nem tudjátok esetleg, hol lehet utánnajárni, hogy ez melyik ac??

Levente egyébként nyugodt baba. Imád a középpontban lenni, de úgy tudja magáravonni a figyelmet, hogy azért lényegében nem tesz semmit. Mintha magával a lényével vonzaná oda a figyelmet. Amit nagyon szeretene elérni azt el is éri, ami viszont nem érdekli azért nem töri magát. Imájda az állatokat, mint minden baba. Viszont érdekes, hogy egy idegen, új arc nem, hogy megijesztené, inkább szórakoztatja. Az új helyeket imádja. Mitha ilyenkor töltődne. Teljesen az ellentétem. (Én skorpió vagyok.)
 
 


http://www.harmonet.hu/aszcendens.php

csak gyorsan mert büfiztetek
becsi
Iklad
 
 


Köszönöm! Kép
 
 


Sziasztok!

Ahol az én fiam született (kórház!!!) rossz volt a falióra és az orvosnak sem volt órája, szóval sacc/per kb tudjuk a születésést! Plussz-mínusz 2-3 perc számít az aszcendensben? Mert akkor sosem tudom meg!

üdv!
 


Sziasztok a kisfiam Márk 2006. 11.11.-én született 2:35 kor mit tudtok mondani jelleméről :roll:
 
 


 
 



erdekes :)

Netti
Kép
 
 


Sziasztok!

Nóri

Kép

Kép
 
 


kislanyom vizonto nagyon nyugis baba mosolygos huncut gyonyoru :)
 


Sziasztok!

Mi még csak várjuk a lurkót, úgy tűnik kislány lesz és oroszlán... nem sokat tudok az oroszlánokról, nem sok oroszlán ismerősöm van, de azért elolvastam a kapcsolódó jellemzöket és arra, akit ismerek teljes egészében illik, úgyhogy kíváncsi leszek...

Mindenesetre mélyen hiszek benne, hogy bármilyen jegyben is születik valaki és bármilyen legyen is az aszcendense, az, hogy milyen ember is lesz végül belőle, leginkább a családi háttértől, a mintáktól és a neveltetéstől függ... no meg a baráti körtől, stb... szóval az embert körülvevő légkör sokat változtathat az emberen...

Szóval, ez valóban nagyon bonyolult, összetett dolog.

A napi, meg heti horoszkóp jövendölésekben én sem hiszek, de az általános tulajdonságokat leíro horoszkópot szerintem, érdemes elolvasni - biztos vagyok benne, hogy segíteni fog abban, hogy a lehető legjobban meg tudd ismerni a gyermeked és a lehető leghatékonyabban egyengesd a szellemi és testi nevelését egyaránt... :) Szerintem, érdemes mindent figyelembe venni.

 


Hellü, mindenki!

Az alábbi linken szupi infok vannak (a páromra és rám igazak, amik benne vannak)

Ha van kedvetek, kukkantsatok rá:

http://picibaba.hu/picibabaval/babahoroszkop/

[/url]

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron