Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kati vagyok. Szívesen ismerkednék és beszélgetnék olyan Anyukákkal, akiknek szintén októberben született kisbabájuk!
Üdv:
Kati
 


Szia Kati! :)

Nekem is októberi a kislányom, és még vannak itt jópáran, akiknek szintén, gyere az 2005. őszi topikba, szívesen látunk! :)

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Hát itten vagyunk mi is, október 12-én született Máté :)

Kati, te már írtál hozzánk párszor, ugye? Mármint az őszi topicra gondolok.

Pusztok

Sisotris&Máté

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Mi is megjöttünk odaátról!

Otóber 2.-án született Andris.

 
 


sziasztok!

Mi is itt vagyunk! :)
Viki oktüber 14-én született.

Dóri
Vendég
 


oktüber=október itt minálunk :lol:
Vendég
 


Ayse :D:D

Az igazság odaát van? 8)

Sisotris&Máté

Kép
 


Lacika október 11-én született jöhetünk?


Sis
Hol odaát?

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Sildike :D:D:D

ayse írta:Sziasztok!

Mi is megjöttünk odaátról!

Otóber 2.-án született Andris.

Sisotris&Máté

Kép
 


Ahááá

Most már értem, de akkor meg rosszul válaszoltál, mert az igazság itt van. :lol: :lol:

Kép
Kép Kép
 
 


Sildike,

csak Mulder meg ne hallja, mert még elvitet a haverjaival :shock: 8) :shock: 8)

Sisotris&Máté

Kép
 


Sziasztok!
Régóta nem írtam, mert valami mindig közbejött.
Nagy újság van nálunk: Végre el kezdett mászni Émi. Ja, meg egyből föl is áll mindenhol.
Most már lehet rohangálni utána. csak győzzem követni, hogy épp merre jár.
Kati és Émi
 


Gondoltam írok ide, ha már az ez alatti két topikba is írtam, így legalább három helyen nézhetem a nevemet!
Ez az igazi cezarománia! :lol:

És gratulálok Éminek!!!

 
 


:D Sziasztok! Mi is beszállnánk a csapatba. A kislányom október 21-én született. Jöhetünk?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Émi épp alszik. végre!!!
Újabban éjjel órákig sír, és úgy alszik el. semmi nem használ, bármit csinálunk. lehet, hogy az idő miatt!
Maresz
Olvastam, hogy kicsi lányod egy teljes nappal fiatalabb Éminél. :lol:
Ez tök jó!
Kati és Émi
 


Sziasztok!
Megint Én vagyok.
Ti hogy bírjátok ezt a lehetetlen időt?
Egyszer majd meg lehet sülni, utána meg be kell öltözni, hogy nehogy megfázzunk.
Émi nehezen viseli, elég nyűgös.
na, megyek.

Kép

Kép
 


Szia Maresz!

Gyere!!!

Az én gyerekeim egész jól viselik. Én utálom, ha augusztus van, legyen augusztus!
Volt depisként az ősz a múgy is nagy megpróbáltatás, nem szeretem, hogy már most kóstolót kaphatok belőle brrrrrr.

Kati!
Éminek és Nektek is nyugodalmasabb éjszakákat kívánok!

 
 


Sziasztok!
Ayse
Köszi. Éjjel megpróbáltam, hogy megszopiztattam Émit, amikor felkelt, és így 6-ig fel sem kelt. lehet, hogy az volt a problémája, hogy 1 hete vizet kapott szopi helyett. Hát, ha ez kell én megszoptatom szívesen. egyszer csak le szokik majd róla. jó lenne már, ha átaludná az éjjeleket.
További szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Jöhetünk mi is? :)

Bence fiam október 21.én született!
Maresz! :D

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok Bence és Kriszta!

Meséltek egy kicsit bővebben magatokról?

 
 


Sziasztok!

Ayse!
Szivesen mesélek magunkról! :D
Megpróbálom röviden: Bence a Schöpf-Mérei kórházban született...6 hónapos koráig szopizott,azóta eszik "mindent"amit lehet..alul 6 hónapos kora óta van 2 foga,fölül most jön egyszerre 2,ezért az éjszaka átalvásoknak lőttek!
:)
kb 7 hónaposan mondta ki az első értelmes szavakat: /apa,ana,mama,baba,nem/ 1 hónapja állt fel,és már kapaszkodva oldalra lépeget...
hirtelen ennyi jutott eszembe...kicsit álmos vagyok,nem aludtunk éjszaka sokat :( ha van konkrét dolog amire kíváncsi vagy,szivesen válaszolok,ahogy a kis gengszterem engedi!:)

Szép napot mindenkinek!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9118

itt van egy pár kép Bencéről.
Üdv!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Szia Kriszta és Bence!
Legyetek üdvözölve itt ! :D
Émi kemény 1 nappal idősebb Bencénél.
Mi még csa ennyit mondunk: vá-vá-vá (ez a kutyának szól), ba-ba, nem - nem -nem (miközben mászik a tv felé), dá-dá-dá (ha olyat csinál, amiért rászólunk). azt hiszem ennyi a beszéd tudásunk.
Mozgás: mászik ezerrel, és feláll mindenhol.
Ja, és a legfontosabbat el is felejtettem: tegnap óta van 1 fogacskánk. :lol:
További szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Kati!
Köszi,aranyos vagy!:)
A vaú-vaú az nálunk is megy,de csak akkor ha kutyát lát Beni..
Tegnap éjfélig ébren voltunk,áttört fölül a 4.fogacskája is...sajnálom a kis drágámat,de Panadol babyn kívűl nem adok neki mást.../kúpnak nincs értelme,nem lázas..az ecsetelők meg nem sokat érnek,mert a nyállal együtt le is jön/
Remélem ma már többet fog aludni...mert én már lassan zombi módban közlekedek :D

Szép estét mindenkinek!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt, és azt az anyukát keresem, akinek a kislányát Aisának hivják!
 
 


Cristi!

Nagyon aribari Beni!
Jobb éjszakákat kívánok! Én is a Panadolt adom, ha nagyon rossz a helyzet (eddig 1x). Ha kicsit rossz, akkor a chamomilla ch 15-öt. Nagyon bevált, pedig én nem nagyon hiszek a homeopátiában! Nem is drága, szerintem egy próbát megér!

Kati!
Hű de sokat tud már a babád!!!!

isan!
Lehet, hogy tévedek, de őt nem Hencsinek hívják? Mintha a 2005 nyáriaknál is szokott volna írogatni. Nézd meg a taglistában!

 
 


Ayse!

Köszi a Chamomillás tipet...hallottam már róla,kipróbálom!!! :D
Tegnap este végre fél9 től aludtunk reggel 5ig!!!:)

isan!
Ha tényleg Hencsire gondolsz,őt személyesen ismerem,jó barátnőm!
Mostanában keveset írogat,sok a munkája,plusz a leányzó!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!

ayse!

Vettem homeobogyót! :)
A gyógyszertárban nem tudták megmondani,hogy mennyi a maximálisan adható egy nap..
:roll:

Most este 1et mertem adni Beninek,mert keserves sírás,és szájtépés volt...hamar megnyugodott,és elaludt..remélem nem is kel fel sűrűn,mert délután is kb 1 órácskát szunyált!
Ha tudod hogy mennyit lehet adni belőle,légyszi írd meg!!Köszi!!!!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Sziasztok!!
Köszi mindenkinek a segitséget. Odex néven találtam meg, akinek a lánykája Aisa. :) Ha ő Hencsi, szupi :) Ha nem ő Hencsi, akkor több Aisa van, mint gondoltam volna. :D
Mégegyszer köszi, arik vagytok!!!!
Isan
 
 


Cristi!

Bocsi! Nem vettem észre az üzidet!!!

5 golyót kell bevenni, ha félsz a félrenyeléstől, folyadékban fel lehet oldani, előtte, utána félórával nem szabad enni/inni. Sugárzó tárgy közelébe nem szabad tenni a bogyókat. Azt is mondják, hogy a homeós cuccok először felerősítik a tüneteket. Nem tudom, én úgy vettem észre, hogy ANdris egyből jobban volt!

Remélem tegnap meg ma jobb napjaitok voltak!
Andris ma nagyon nyüszizett, alig aludt :(:(:(.

 
 


ayse!

Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!
Tegnap jobban aludtunk picit,hajnali 4ig bírta a fickó,este 8tól,úgyhogy egy szavam se lehet..
Nappal nyűgi volt Beni nagyon,és már kibújt az 5.foga is...
:(

De majdcsak túlleszünk rajta egyszer!
Bár még sok van :cry:

Remélem már Andris is nyugodtabb mint tegnap volt!

Mégegyszer köszi!
Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Mi nekünk is jobb napunk volt, csak Andrison gyorsan átszaladnak a kaják :(.
Valszeg a fogzástól ez is.

 
 


Sziasztok!
Régen jártam már itt.

Cristi
De jó, hogy a gyerkőceink egy napon születtek.

Ayse
Szupi, hogy itt is találkozunkl

Mindenki
Látom nem csak mi küzdünk a fogakkal. A Briginek már 8 foga kinnt van, most jönnek a rágó fogak. Iszonyatosan szenved tőle. Nálunk a legjobban a Chamomilla vált be. Mondjuk a Nurofen szirupot is szívesen beveszi (imádja), de ha nem muszály nem tömöm gyógyszerrel.
Az éjszakáink horror filmbe illőek. Van, hogy 8-10-szer is fennt van egy éjszaka. Tegnap éjszaka kivételesen csak 3-szor volt fennt. De most mindegy lett volna, mert ez az undorító parlagfű allergia miatt úgysem tudok aludni.
Ha felébred szinte csak cicin hajlandó visszaaludni. Van valakinek tuti tippje, hogy hogy tanítsam meg a Briginek hogyan kell egyedül elaludni. Párszor már sikerült neki, de szerintem csak annyira fáradt volt, hogy véletlenül elaludt.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is vagyok ám, de szinte a többibe sem volt időm írni. Most viszont egymás után három topikban is én vagyok az utolsó, aki írt, úgyhogy ahogy Ayse írta a múltkor, tök jól néz ki.

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok októberi babás anyukák! Bár nálunk hamarabb lesz az egyéves szülinapi parti, azért néha benézek, ha nem bánjátok :wink:.

Szia Kriszta!
Már akartam írni neked, hogy nézz el errefelé, a söfis topik eléggé kihalt.
Mekkora már ez a Bence fiú, nekünk is ugyanolyan járgányos habtapink van, itt a bizonyíték :D :D :D
Kép

Ayse, a legutóbbi Nyúlnés talit miattad sajnáltam a legjobban, jó lett volna találkozni. A jövő hetire jöttök?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 


Manka!

De aranyos vagy!
Nem tudom még, hogy megyünk-e. Múltkor szarvashibát követtem el, délelőtt indultunk, amikor Andris alvásideje van és végigzokogta az egész bulit. Akárhányszor sírt valaki, ő rögtön könnyekre fakadt és teljes hangerőből nyomta. Ehhez jön még, hogy a férjem már dolgozik jövő héten, Lili viszont még nincs oviban. Nem tudom, hogy lesz autó. Na szóval nem tudom, mert én nagyon jól éreztem magam, de elég húzós volt a zokogó deddel.

 
 


Sziasztok!
Jó régen nem írtam már...
Mostanában nem nagyon jutok gép elé..
Bencének fölül kibújt egyszerre 4 foga,így most 6 foggal vigyorog:)

Manka!!!!!
De jó látni téged!!!!!!!!!Mi újság? Jól vagytok?
Jártok Jackkel zenebölcsibe? Akarunk majd menni mi is!!!
Nagyon édes ahogy kikukucskál a habtapi kockából..Bence is szereti,bár mostanában inkább szétszedegeti 1000 darabra....
Jézusom..hogy megy az idő..a kis targoncasofőr mindjárt 1 éves lesz :)
De Bence is nemsoká :):):)
A Schöpfis oldal tényleg kihalt....
Bár mondom,mostanában én se nagyon írkálok
Jó lenne már egyszer talizni!!:)
Remélem össze tudjuk hozni még az idén,amíg nincs nagyon rossz idő!

Mennem kell,felébredt a pöttöm főnök....

Üdv mindenkinek!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Szijja Kriszta!
Jack is hatfogú. Még nem járunk zenebölcsibe, bár Duda talált egyet, és ők meg is nézik, de az de. 10-től van,és az beleesik a Jack alvásidejébe. Azaz csak beleesett, mert most úgy néz ki, hogy átrendeződik a jó kis napirendünk, ma egyáltalán nem aludt délelőtt. Majd meglátjuk, hogy marad-e ez a rendszer. Nálatok milyen a napirend?
Tényleg összehozhatnánk egy közös sétát.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 


Szia Manka!!!!

A mi napirendünk állandósulni látszik...reggel 7 körül ébred a nagyfiú enni,utána 11 körül eszik megint,és alszik kb fél2- 2ig!!!!ilyenkor amikor felébred rátukmálok egy kis gyümölcsöt,vagy babajoghurtot...ezek után fél 5 körül még próbálkozok,ha nem éhes,akkor hagyom...fürdés fél 8kor,"vacsi" 8kor..általában tápszer egy kis kakaóval/Nesqik/megbolondítva..ezt benyeli,és az utolsó 2 kortynál már szinte horkol :lol:
Egy pár napja már éjszaka fel sem kel..amig olyan dög meleg volt,gyakran felébredt inni...
Megnéztem az összes videót Jackről :lol: :lol: :lol:
ENNIVALÓ!!!!!!!!!Nekem a tükör előtti tánci tettszett a legjobban egy szál pelusban :lol:
Én hálát adnék az égnek,ha az én hiperaktív magzatom legalább 2 másodpercet tudna úgy foglalkozni egy játékkal,ahogy Jack..:)
Mindent csak megkóstol,megrág,és eldob...
Hiába ülök le vele,hogy na akkor majd most játszunk szépen,kiröhög,és faképnél hagy...Az új mániája,hogy szétszedi a habtapit..már mindnek kiszedtem a közepét,nehogy a kisebb darabokat lenyelje...
Már Bence is álldogál kapaszkodás nélkül,de lépegetni még csak kézfogással,kapaszkodással...

Tényleg összefuthatnánk valamikor,amikor neked jó...Addig amíg viszonylag az idő is jó...

Puszi!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Szia Manka!!!!

A mi napirendünk állandósulni látszik...reggel 7 körül ébred a nagyfiú enni,utána 11 körül eszik megint,és alszik kb fél2- 2ig!!!!ilyenkor amikor felébred rátukmálok egy kis gyümölcsöt,vagy babajoghurtot...ezek után fél 5 körül még próbálkozok,ha nem éhes,akkor hagyom...fürdés fél 8kor,"vacsi" 8kor..általában tápszer egy kis kakaóval/Nesqik/megbolondítva..ezt benyeli,és az utolsó 2 kortynál már szinte horkol :lol:
Egy pár napja már éjszaka fel sem kel..amig olyan dög meleg volt,gyakran felébredt inni...
Megnéztem az összes videót Jackről :lol: :lol: :lol:
ENNIVALÓ!!!!!!!!!Nekem a tükör előtti tánci tettszett a legjobban egy szál pelusban :lol:
Én hálát adnék az égnek,ha az én hiperaktív magzatom legalább 2 másodpercet tudna úgy foglalkozni egy játékkal,ahogy Jack..:)
Mindent csak megkóstol,megrág,és eldob...
Hiába ülök le vele,hogy na aakkor majd most játszunk szépen,kiröhög,és faképnél hagy...
Már Bence is álldogál kapaszkodás nélkül,de lépegetni még csak kézfogással,kapaszkodással...

Tényleg összefuthatnánk valamikor,amikor neked jó...Addig amíg viszonylag az idő is jó...

Puszi!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Szia Manka!!!!

A mi napirendünk állandósulni látszik...reggel 7 körül ébred a nagyfiú enni,utána 11 körül eszik megint,és alszik kb fél2- 2ig!!!!ilyenkor amikor felébred rátukmálok egy kis gyümölcsöt,vagy babajoghurtot...ezek után fél 5 körül még próbálkozok,ha nem éhes,akkor hagyom...fürdés fél 8kor,"vacsi" 8kor..általában tápszer egy kis kakaóval/Nesqik/megbolondítva..ezt benyeli,és az utolsó 2 kortynál már szinte horkol :lol:
Egy pár napja már éjszaka fel sem kel..amig olyan dög meleg volt,gyakran felébredt inni...
Megnéztem az összes videót Jackről :lol: :lol: :lol:
ENNIVALÓ!!!!!!!!!Nekem a tükör előtti tánci tettszett a legjobban egy szál pelusban :lol:
Én hálát adnék az égnek,ha az én hiperaktív magzatom legalább 2 másodpercet tudna úgy foglalkozni egy játékkal,ahogy Jack..:)
Mindent csak megkóstol,megrág,és eldob...
Hiába ülök le vele,hogy na aakkor majd most játszunk szépen,kiröhög,és faképnél hagy...
Már Bence is álldogál kapaszkodás nélkül,de lépegetni még csak kézfogással,kapaszkodással...

Tényleg összefuthatnánk valamikor,amikor neked jó...Addig amíg viszonylag az idő is jó...

Puszi!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Nah..csak azt tudnám miért küldte el 3szor..... :roll:

Bocsi......

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Kriszta! Jövő héten szerdán vagy csütörtökön séta?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 
 


Manka!

Elvileg jó lenne,bár Bence megint taknyos kicsit... :roll:
Szeretnék menni,
remélem akkorra már semmi baja nem lesz..
Nem olyan vészes a dolog,bízom benne hogy rosszabb se lesz.

Pusza!

Kriszta&Bence

Kép
 
 


Cristi!
Te tudsz jönni hozzánk 27-én talira?

 
 


Sziasztok!

Ayse!
Nagyon ari vagy hogy megkérdezted,de nekünk sajnos nincs autónk,így elég körülményes lenne hozzátok kijutni Nagykovácsiba! :(

ÉMINEK ÉS BRIGINEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kriszta&Bence

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron