Új privát üzeneted érkezett!

Krisztának mi is nagyon boldog 3. születésnapot kívánunk! És millió puszit küldünk neki. (meg az anyukájának is)

Barbi
Kép
 


Barbi, köszönjük szépen Neked is!!! :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Edith, Kriszta nagylányodnak nagyon boldog 3. születésnapot kívánok!!!

Regi, nagyon édes Kitti! És a tesó is - a képeken nem látszik, milyen rosszcsont :)

Márti, veletek mi van mostanában? Gondolom Zsombi nagyon készül az ovira.

Kata egyelőre továbbra is mintagyerek, ma éjjel 6ésfél óra alvás után már én keltettem, mert nagyon feszült a cicim a tejtől. 10 perc szopi után aludt is tovább :) El sem hiszem, h ilyen is lehet egy baba. (Samu ilyet először 2 hósan csinált)
Lépek, mert vasalnom kell(ene).

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

 
 

Sziasztok!

évi, neked is köszönöm! :D

Kicsinyítettem néhány képet a mai szülinapozásról:
Jön a torta:
Kép
Meglátta a tortát:
Kép
Mindenki bambul:
Kép
Elfújja a gyertyát:
Kép
Tapsol :D :
Kép
Hammmmm:
Kép
Maszatka:
Kép
Naná, hogy a kicsi sem akar kimaradni a jóból! :wink: :lol:
Kép
Kép Kép
Az ünnepelt félrevonult elfogyasztani a szelet tortáját: (a kupit meg ne nézzétek a háttérben. Miután Boró elaludt délben, nem mertem bemenni a szobájukba rendezgetni, mire felkelt pedig, már itt voltak a vendégek. :oops: )
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Az igen!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jó hosszú torta volt!!!!
Remélem neked is szép nap volt!!!!Boldog szülinapot neked is így utólag :oops: !!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edith, nagyon jók a képek!
A torta zseniális!!! Jól néz ki, és biztos finom is volt. Lányok is nagyon szépek!
És neked is boldog szülinapot!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Márti, Évi, nagyon szépen köszönöm. És a tortadicséreteket is. :)
Puszi

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Boldog Húsvétot mindenkinek!

Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen nem voltam, ezért most kívánok mindenkinek utólag nagyon boldog születésnapot! :oops: :D

A képeket megnéztem mindegyik kicsi és nagy manó gyönyörű!

Mi jól vagyunk. Január – februárba elkaptuk az összes létező betegséget (na jó nem mindet mert szerencsére a bárányhimlő elkerülte a kiscsajt). De azóta lekopogom, egy kis taknyosságon kívül nincs más.

Szandi imádja a bölcsit. Minden reggel örömmel megy, szereti a gondozókat és a csoporttársait is. Két legjobb barátja van a Gigi és a Bence. Velük állandóan veszekszik is, ha valamin hajba kapnak délután az első hogy elmesélni, nem a barátai mert buták. De másnapra mindig elfelejtődik. :lol:
Rengeteget beszél, hihetetlen szókincse van. Olyanokat mond, hogy nem is tudom honnan halja, de általában helyesen használja a szavakat.
Megvolt az első csúnya szó is ….. apájától hallotta. :oops: Egy pár napig mondogatta, de szerencsére elhagyta.

Ja biciklizni nem tud, hiába minden igyekezetünk, nem hajlandó tekerni, pedig a bölcsis társai már mind tudnak. :( :shock: Van még valaki aki nem tud??

Ki merre jár? Ovisoknak hogy tetszik, milyen volt a beszoktatás??

Barbi találtál már munkahelyet?

Zsuzsi

KépKép
 


Sziasztok!

Én is rég voltam, kissé eltolódott az érdeklődésem másfelé :)

Mindenkinek Boldog szülinapot kívánunk mi is!!!!


Évi! Írtam neked a Mamamin, de láttam azóta nem voltál :( (utánad jöttem ide )

hogy van a kicsi Kata? Látom jó baba :)

Zsuzsi, Katus se tud még bicózni, bár tekerni tud, csak két keréken nem. De azt nem is próbáljuk még idén, mert 16-os bicója van, és nem ér le a lába :)

Mi is elkaptunk minden tyart, 1 hét bölcsi-1 hét itthon volt a felállás, de volt olyan hónap is, hogy csak 600!! Ft-ot kellett fizetnme a kajáért, azaz előtte csak 4 napot volt....

Liz is jól van, bár a szülinapját a Lászlóban töltöttük, mert összeszedett némi rotát :( Még nem jár (ami számomra igen meglepő), de csak mert nem mer. Amúgy a világ legjobb babája, sok szót mond, 9 foga van, egyedül iszik pohárból, és kanalazni is próbálgat.

Ennyi voltam, igyekszem visszanézni mit válaszoltatok :)

Zsu
 


Sziasztok csajok!

Zsuzsi, Zsu, betegségeket sajnálom, de örülök, hogy túl vagytok rajtuk.

Zsuzsi, nagyon jó, hogy a kicsilány ennyire szereti a bölcsit. Nálunk is még bölcsi van, bár már nem sokáig. Júniusban már csak heti 3 napot megy, júliustól meg már nem megy bölcsibe Samu (végülis itthon vagyok a picivel), majd szeptembertől oviba.
Gondolom, h Szandi is kezdi az ovit szeptemberben. És én is kiváncso vagyok, h pl- Ádám, Zsombi hogy fogadta az óvodai létet.

Zsu, valóban nem jártam a mamamin azóta, pedig nagyon szimpi fórum, de most elég egy topik, többre nincs időm-energiám (kicsiKata kortársaival dumcsizok mostanában, az itt van a babaneten). De ígérem, bekukkantok :)

Ide már ritkán szoktam benézni, nagyon elhalkultunk :( .
Még azért valami: Izával (Rillisz) váltottunk néhány levelet mostanában, és felvetődött, hogy jó lenne így a nyár elején egyszer összefutni, beszélgetni. Pl. egy kávézóban egy jó kis kávé mellett. Van esetleg kedvetek csatlakozni? Még nincs semmi konkrét, de ha érdekel valakit, akkor találunk biztosan jó időpontot és helyszínt.
Puszi mindenkinek!
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron