Új privát üzeneted érkezett!

Nem hiszem el, hogy megtelt az oldal, és végre tudok írni!!!

Békés, meghitt Karácsonyt és sok sok egészséget, vidámságot kívánunk az Új esztendőre!
Puszi: Edith, Kriszta és Boróka

Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Boldog békés karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek és családotoknak!

Kép
Kép

Pusz

Timi és családja
 
 


KÍVÁNOK MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT!

Edit, Barnabás és Virág

KépKép

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem, mindenkinek szép karácsonya volt, nálunk is szépen, békésen zajlott minden. A csajok rengeteg ajándékot kaptak, ruhaféléket és játékokat egyaránt, eddig úgy néz ki, hoyg minden bejött nekik. :) Jelenleg "főznek" a kapott edénykészletekkel és teáskészlettel. :)

Akkor jöjjön néhány kép:
Itthon, amikor 24-e reggelén bejöttek a fához:
Kép Kép Kép
Birtokba vették az ajándékai(n)kat:
Kép Kép Kép
"Jaj, de szép a karácsonyfa..." - ezt énekli Kriszta, közben pedig kezét rázogatva mutat a karácsonyfára. Itt már sógornőméknél vagyunk, este.
Kép
Mi van itt vajon?
Kép
Sapkapróba:
Kép
Hmm, de finom - Schokobons:
Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :lol:

Nálunk is minden nagyon jó volt, iszonyatosan sokat ettünk, finomabbnál finomabbakat. :wink:
Az Ádámnak is nagyon találóak voltak a játékok, konkrétan a pénztárgéppel és a mikróval alszik azóta is. Szinte a többi nem is érdekelte, csak két nap múlva csomagolta ki.
Most idén először szenteste és első nap is nálunk volt az egész család, nagyon jó volt.
Főleg, hogy karácsony előtt 3 nappal végre elkészült az emelet és birtokba is vettük. Úgyhogy nekünk a legszebb karácsonyi ajándék az volt, hogy készen van a szép, nagy házunk.
Fénykép sajnos nálunk nem készült, egyre szarabb a gépem és olyan homályos képeket készít, hogy inkább feladtam. De a hugom fotózott, úgyhogy majd azt elkérem.

Többiek? :roll:

Edith, úristen, "kicsi Boló" is hogy megnőtt! Nemsokára egy éves. És azok a kék szemek! Kriszta meg már milyen nagylány. Nagyon szép arcocskája van, és az a hajkorona fergeteges.
Látom ők is "alig" kaptak valamit a jézuskától. Lehetett nagy öröm. :wink:

Barbi
Kép
 


Barbi, inkább ruhákat kaptak, amiket még nem igazán értékelnek, természetesen. De azért tényleg, játék is jött mindenhonnan. :D SZerintem Kriszta nem tudna mit kezdeni a pénztárgéppel! Pedig oylan klasszat láttam! Nagyon jó, ha Ádám élvezi! :)

Gratulálok a szép, új házatokhoz, adja Isten, hoyg még sok-sok esztendőt eltölthessetek benne egészségben, szeretetben, boldogságban! :)

Ezennel szeretnék kívánni mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG, BOLDOG ÚJ ÉVET!!!
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edith,
tündériek a csajok!Mindketten nagyot nőttek!

Múlik a nap, s múlik az év - ami rossz volt, elmúlt már rég, holnap egy új évre ébredsz, s ehhez kívánok neked nagyon sok szépet!BUÉK MINDENKINEK!
Kép
Kép

Pusz

Timi és családja
 
 


Sziasztok!

Örömöd sok legyen,
Bánatod semmi,
Segítsen a Sors boldognak lenni!
Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek,
Én így kívánok nektek Boldog Új Évet!


Kép

Ibolya
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon Boldog Új Évet Kívánok minenkinek!

Zsuzsi


Kép

KépKép
 


Itt az Új Év, új jót hozzon....
Régi jótól meg ne fosszon!
Hogyha új jót nem is hozhat
vigye el a régi rosszat!


Sikerekben és Boldogságban Gazdag Békés Új Esztendőt kívánunk mindenkinek!!!!!

kis szarvasaink
Kép

Szenteste
Kép

Nem mondod, ez a Karácsony????!!!!! :shock: :lol: :wink:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Háát, így kicsit megkésve is de mindenkinek boldog karácsonyt és boldog újévet kívánunk. Mi (szokás szerint :lol: ) épp most estünk haza szerencsére nagy a család. Visszaolvastam, a képek csudaszépek mint mindig, elámultam mekkorát nőttek a kisebbek is. Majd én is dobok képeket, magamhoz hűen... majd egyszer. De igyekszem... :lol: :lol: :lol:

KépKép
 
 


Sziasztok,

Utólag is BUÉK mindenkinek!

Nagyon szépek a gyerköcfotók, és tényleg elképesztően sokat nőttek a legkisebbek - rohan az idő... Teljesen elképedtem áldogáló Nisszán, pedig hát egy éves mindjárt, így persze, h áll már... :shock: Meg gondolom lépeget is.
Edith, te pedig sokat vékonyodtál, jól látom? Gyönyörűszép mindkét csajszid.

Én (mi) jól vagyunk, bár súlyban lassan ott tartok, ahol Samut szültem, de hát addig még bő két és fél hónap van és ugye a kiscsaj csak most fog rákapcsolni a gyarapodásra! No mindegy, majd lemegy. Egyébként minden OK, most épp a keresztcsontom sem fáj már napok óta, és ennek örülök. (Eddig leginkább azzal kínlódtam) Samu imádta a karácsonyt, meg azt hogy jöttünk-mentünk és sokat együtt voltunk. Kiváncsi vagyok hogy fogja fogadni a hétfői bölcsit...

Írjatok! Azért látom, hogy az ünnepek táján bekukkantottatok néhányan a nagyon elveszettek közül (Edith, Timi, Ibolya), meséljetek, mi van veletek és a gyerekekkel! Ez persze a többbiekre is vonatkozik, igazából már mindenki nagypn eltünt az utóbbi időszakban!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Kicsi Bolónak nagyon boldog első születésnapot kívánunk. Az anyukájának meg millió puszit küldünk! :P

Barbi
Kép
 


Nagyon Boldog szülinapot Borókának!!!!!

Kép

Edith!!!Neked meg Boldog Szülésnapot :wink: !!!

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mi tegnap köszöntöttük a kiscsajt, pár fotó erről:

Kép


Anissza a levegőben:
Kép

csííííííííííííííííííííííííííííííííííííz:
Kép

Ez meg mi???????????? :shock: :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszönöm, lányok, a köszöntéseket! Nagyon jólesik, hogy nem felejtettétek el! Márti, Nisszának majd napján kívánom! :wink:
De a képeken gyönyörű!!! :) Amúgy miért fukarkodsz annyira a fotókkal?

Mi is tegnap ünnepeltük a kiscsajt, összcsaládi összejövetel volt, + még két személy, Boró 3. keresztszülei, a barátaink. Szégyenszemre, 3 adagban kellett asztalhoz ültetni az embereket. Ezen annyira megmérgelődtünk Istvánnal, hoyg máris megbeszéltük az asztalossal, hoyg asztalt csinál nekünk. Egyúttal már egy nagy szekrény és néhány kisebb is lesz, meg emeletes ágy a csajoknak, és így teljesen átrendezzük a nappalit. No, de nem ez a lényeg, majd erről akkor, amikor teljesen aktuális lesz.

Borót nem igazán hatották meg az ajándékok, főleg a ruha címkéje érdekelte :D, illetve az ajándékzacskó. A játék sem érdekelte túlságosan. A torta viszont elbűvölte. :D először csak egyujjal, majd belemarkolva tömte magába. Kétpofára falta, nem kis derültséget keltve. Persze, Kriszta is részt vett a mókában! :) Még kapott pénzt is, amiből eredetileg autósülést terveztünk, de úgy néz ki, hoyg akkor most inkább matracot kapnak az új ágyhoz.

Megpróbálom a képeket lekicsinyíteni és akkor én is teszek fel. Márti, te is tegyél még! Most itt egy-két "ilyen volt"-kép.

Boróka születésekor:
Kép Kép Kép Kép
Itthon:
Kép
A testvérkék első találkozása:
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


B..sszus, mindjárt elfelejtem a lényeget! BORÓ JÁR!!! Ma este kezdett el először 5-6, majd néha pár lépéssel ennél is többet megtenni egyedül. Épp a szülinapján! :D Nem is hittem volna! Szerintem 1-2 nap és már sokkal biztosaban fog közlekedni kétlábon! :)

No, megyek kicsinyíteni...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Képek...
GYereksereg:
Kép
Tortára várva:
Kép
Vádló nézés a "tettes" felé: Kriszta elfújta a gyertyát. :lol: :lol: :lol:
Kép
Zabálás :lol: :lol: :lol:
Kép
Család:
Kép
MAszatka:
Kép
Szemek...
Kép
Ajándék:
Kép
Tortamorzsa-csipegetés a konyhában :oops: :oops: :oops: :
Kép
Bocisétáltatás:
Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Edith:sokkal több fotó nem készült, mi csak csendben a nővéreméknél megköszöntöttük(pont ott voltunk, mert ők vigyáztak a gyerkőcökre míg mi mozoban voltunk :lol: ), nálunk ilyen nagy buli nem lesz idén különböző okok miatt :roll: .

Nini is jár, mondjuk ő jó pár hete kezdte, járássegítői a tesói :lol: , a bébitaxi, a szárító, könnyű dolga volt :mrgreen: .
Tegnap majdnem csak 2 lábon láttam :wink: , igaz még mászik ha muszáj, de faltól falig nagyon ügyesen botorkál már, sőt néha ha a földön ülve etetem, uzsit vagy ilyeneket akkor elém áll és úgy eszik!!!!! :shock: 8) :lol:

Gratula Borónak biztos erre a jeles napra tartogatta az új tudományát!!! :wink:
Kriszta megy majd oviba?????
NAgyon édesek a csajok, látom Borónak még mindíg nincs gond az evésével, Nini is egész nap eszik :oops: 8) !!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Borókának nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk mi is!
Hogy elszállt az idő.
Gratulálok a járáshoz!! Csodaszép mindkét csajszid, azok a kék szemek! A tortát te készítetted?

Márti: Nininek is nagy gratula a járáshoz! Hova sietnek ezek a lányok?? :shock: :wink:
Nini is gyönyörű, olyan porcelánbaba pofija van. És jól láttam csak neki kék a szeme?
És ha nem jönnék neki is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!
Zsombi milyen nagyfiú, a Szoniról ne is beszéljünk mekkorát nőt. :shock:

Barbi: nektek meg gratulálok a szép nagy házhoz!
Mikrót a Szandi is kapott, kb. 5 percig működött, nem tudta kinyitni az ajtaját és földhözvágta. :?

Zsuzsi

KépKép
 


Évi: hogy fogadta Samu a bölcsit?
Szandi már nagyon várta, szerencsére mindig nagy kedvvel megy.
Tömöm vitaminokkal, nehogy beszedjen valamit. Hétfőn összesen 5-en voltak. :shock:
Dolgozol még?

Zsuzsi

KépKép
 


Sziasztok!

Borókának nagyon boldog születésnapot kívánok!!!
Nagyon szép ez a kiscsaj (is)! És gratulálok a járáshoz, nagyon ügyes! Kriszta haját meg mindig megcsodálom, nagyon szépen megnőtt egy éve alatt, igazi szőkeség loknikkal :) De ahogy látom, Borónak is hasonló haja lesz.

Márti, Nissza is gyönyörű, és elképesztő, hogy már hetek óta jön-megy. Nem semmi! Neki is nagyon boldog szülinapot (egyelőre előzetesen)! És nagyon tetszenek a ruhái, a karácsonyi viselet és a szülinapi viselet is csinos - hol lehet ilyeneket beszerezni? - ugye, a leendő lányos anyuka kiváncsisága... :)

Zsuzsi, még dolgozom, de már elég light-osan. Kb heti 2-3 alkalommal kell csak bemennem a munkahelyemre, az azért kibírható. És egy csomó mindent meg tudok itthonról is csinálni.
Végül Samu jól fogadta a bölcsit, első nap kicsit tiltakozott, de ma már tök vidáman ment.

Barbi, mutass majd légyszi képeket ez elkészült tetőtérről!
Kiváncsi vagyok az új birodalomra! :)

Megyek is, ma pl be kell mennem a munkahelyemre, de csak most indulok.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Zsuzsi, Évi, nektek is köszönöm a köszöntést!!! És a dicséreteket. Nem is vagyok büszke! :wink: :wink: :oops: :oops:

Márti, ANISSZÁNAK IS NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! NŐJÖN NAGYRA, ÉS LEGYEN MINDIG ILYEN SZÉP, VIDÁM, MINT MOST! :) :) :) :)
Nektek, szüleinek pedig sok erőt, egészséget, türelmet a felneveléséhez!!! :)

Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Köszi Edith :lol: , de csak holnap született meg a kiscsajszi :wink:
Igaz tegnap este beszéltük a Rolanddal, hogy egy éve pont tegnap este mentünk be a kórházba

utolsó naplemente nélküle :lol:
Kép


amikor kibújt:
Kép

az inkubátorban:Kép

végre itthon:
Kép

Szoninál:
Kép

Zsombi büfizteti:
Kép

És így aludtunk anno :lol: :lol: :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi a kérdésedre a felelet:Teszvesz :lol: !!!!
Bizony majd te is öltöztetheted kedvedre a pici lányt!!!!!
De izgi, hogy lassan ő is megérkezik!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hű, Márti, igazad van!!! :shock: :roll: :P :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pedig én meg voltam győződve tegnap, hoyg 8-a volt, így ma csakis 9-e lehetett! :P :lol: Na, mindegy, így is érvényes holnapra, nem? És hogy siettem, hogy nehogy túlságosan belelovalljam magam a munkámba és addig valaki megelőzzön! :D :D :D :D
Gyönyörű volt akkor is, gyönyörű most is a kiscsaj! De hoyg Szoni mekkorát nőtt! :shock: :shock: :shock: Abszolút kislány volt a mostani önmagához képest, még babás vonásai is voltak. És még csak egy éve volt! :shock:
Telefon...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Edith!!!!!Naná, hogy érvényes, sőőőőőőőőőőőőt így jobb, mert ma nem is számítottam rá!!!! :wink:
Ne is mond én néha azt sem tudom milyen nap van!!!! :roll:
Szoni:bizony jól megnőtt, és annyit változnak főleg az oviban!!!!
Már elméletben gyúrom magam az első ovis szülinapjára :lol: , mert olyat szeretne mint minden gyerkőc.Már kifaggattam nem akarja az egész csoportot meghívni, hál istennek :lol: , 10-12 gyerkőc is bőven elég lesz!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nininek nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!

Zsuzsi

KépKép
 


Ninike, nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked!

Barbi
Kép
 


Köszi szépen, átadom a kiscsillagnak!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nisszának nagyon boldog első születésnapot kívánok!!!

Kép

Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


SZiasztok!

Néha még én is élek :) Bocsi hogy nem írok ,de rettenetesen rákattantam a varrásra, és smemi időm nem marad már...

Utólag jöttem nagyon boldog első születésnapot kívánni Borókának (eszembe jutott ám, mert a hugom is jan.5, csa kakkor ne mvoltunk itthon. Mire hazaértem, elfelejtettem...) és Anisszának (neki pedig úgy rémlett ma van :oops: :oops: :oops: evvan, hüle vok, bocsi)

És Boldog új évet mindenkinek!!!! Ez is kimaradt
:oops:

Most is rövid leszek, de csak 1 percre álltam fel a géptől, megye kvissza varrni.

Amit el akartam újságolni :) Katus szobatiszta lett, 30.-án :) egyik óráról a másikra :) Végre, végre :) MOstmár csak éjjel kap pelust :)

Lizi meg már mondja, hogy Ana, Apppa, Gaja (kaja), Na (amikor rászólunk, közli hogy Na! és csinálja tovább a rosszaságot :))

Puszi, most megyek tényleg, mert már nagyon fáradt vok...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
 


Nem tudom olvastatok Regina 742008 12 21-én irt jó kívánságát nektek és alatta a vonalzóját ha nem akkor annyit igen nekik is megszületett a csoda szép ajándék!
Mindenkinek Sok Boldogságot erre az évre is!

Kép
 


Kérlek tolmácsold gratulációnkat nekik!!!! Minden jót kívánunk :) (jajj picibaba, már most hiányzik....)

Részleteket lehet tudni?

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
 


Mi is gratulálunk Regiéknek!!! :)
Sok-sok egészséget, boldogságot kívánunk nekik! :)
Engem is érdekelnének a részletek!!!
Puszi mindenkinek!
Nálunk még mindig nagy a felfordulás, a bútor még nincs kész, a ruhákat még nem tudom mind elpakolni, úgyhogy van dolgom éppen elég! De jövő héten már remélem, sikerül rendben lenni!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Én is minden jót kívánok a kibővült családnak!!!
Sok boldogságot és nevetést és persze jó egészséget!!!! :wink: :lol:
Gratulálok!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Regi én is gratulálok a babához. Ha lesz egy kis időd és energiád gyere mesélj.

Mi túl vagyunk egy vírusos torokgyulladáson. Szerencsére megúsztuk láz nélkül, viszont enni megint nem eszik, szinte semmit. :cry: 1 hét antibiotikum után most úgy köhög mint egy asztmás. Tegnap voltunk a kórházba is, de megnyugtatott a doki, hogy csak a hátrafolyó takonytól van. Amúgy teljesen egészséges, közösségbe mehet. :shock:

Zsuzsi

KépKép
 


Zsuzsi:akkor mégsem teljesen egészséges, nem????? :shock: :roll:

Hoztam egy képet hátha Ti is kedvet kaptok képeket felpakolni.
Bár én is rajta vagyok :oops: , ez ritka alkalom, de szerintem jól sikerült!!!! 8)
Kép


Regi!!!!Kitti babáról is kérnénk!!!!! :wink:

Még rakok párat az Anisszáról.
vigyori babacipelő rakodómunkásunk :lol:
Kép

sétálgat-eszeget, na nehogymár leüljön
Kép

fülét birizgáló göndörkénk:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, sajnálom, hogy Szandi beteg (volt) - remélem, h a köhögés is hamar rendeződik nála.

Regiéknek óriási gratula! Regi, ha esetleg bekukkantasz ide, mesélj egy kicsit!

Márti, nagyon szépek vagytok, tényleg jó az anya és gyerekek fotó. Kékszemű Nini nagyon szép csajszi, ez az utolsó kép gyönyörű.

Majd én is keresgélek képeket...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok csajok!!!

Köszönjük szépen a gratulációkat :D

Elöször is,gratulálok a két egyévesnek!!!
Hihetetlen,hogy megy az idő.
Most születtek.....!

Na,és mindjárt jönnek a nagyobbak.
Igaz ők,már tényleg azok ,a három évükkel....
Na és persze a még nagyobbak :)
HIHETETLEN!!!

Na,szóval: 01.07.-én 23-50-kor született pici lányunk KITTI.
Még pont az apukája névnapján.
Ezt én így terveztem( :wink: ),és a pici lány szót is fogadott.
3005g,48cm-rel,nagy hajjal,sötétkék szemmel.
Képet rakok majd,csak kicsinyíteni kéne,de nincs programom,mióta újra lett a gép telepítve.

jövök majd még bővebben,csak........ :lol:

Márti,szépek vagytok így négyesben!!!!
Gyönyörűek a gyerkőcök.

ÚÚÚÚÚ Évi,na neked sincs már túl sok hátra??? :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Nem tudtok kicsinyítőprogramot,amit le lehet tölteni a netről,és működik is???

Kép
Kép
Kép
 


Kép

Na,csak próba képpen,de sikerűlt is elsőre!!!
Ügyes vagyok :lol: !???

Kép
Kép
Kép
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
 


Regi!!!
NAgyon szép a kiscsaj!!!!ÉS MArtin milyen nagytesósan fogja!!!!!Édesek!!!! :lol: :lol:
Gratulálok mégegyszer!!!Ugye milyen jó a nagycsalád????? :wink:

Évi!!!!Bizony pakolgass nyugodtan képeket!ÉS várja Samu a tesót????Nevekkel hogy álltok?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok,

Regit, de jó! Nagyon szép a kicsilány! És Martin is milyen nagyfiú lett már!

Íme néhány Samufotó.

Ez még karácsonyi:
Kép

Ez autóvezetős
Kép

Ez pedig ma este készült, lenéztünk a KisDunapartra, találtunk ott sok hattyút és szárcsát és adtunk nekik enni is :)
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Regi,
tiszta szívből gratulálunk Kitti babához! :P Édes kis hajasbaba. És mennyire kínzott meg? Mármint a szülésnél? :wink:

Évi, hűha, Samu is milyen nagyfiú már. Neked meg igazán nincs sok hátra. Hogy vagy? Hogy mozogsz még?
Nem is írtad, (vagy csak én olvasok felületesen? :lol: ), hogy tetszett a bicikli Samunak?

Zsuzsi, remélem már a köhögésnek sincs nyoma sem.
Munkahelyed? Bírod még?

Nálunk nincs semmi extra. Lélekben készülünk az ovira. Nappalra végre szobatiszta lett, de ezt is úgy értük el, hogy előtte két napig mondogattam, hogy levesszük a pelus, felveszünk pasis bugyit, blabla, féltem, hogy pelenkásan sosem kerül be az oviba. Na meg, ha az Ádámra várunk, hogy mikor érik meg rá és szól, szerintem még 10 évesen is pelenkát hordana. De érdekes volt, mert kb. 4 nap alatt lett nappalra szobatiszta. És már a délutáni alvásnál sem pisil be, szinte az első pillanattól kezdve. A kakival ugyan megküzdöttünk, mert arról mindig csak akkor szólt, mikor már a bugyiban volt. De most úgy látszik ez is megoldódik, ma végre szólt, mielőtt még késő lett volna. :lol:
Az éjszakai szobatisztaság még külön menet lesz, nagyon sokat iszik éjjel is.

A sulimnak márc-ban vége, úgyhogy irány a munkahelykeresés. Szóval kikerülünk az itthoni burokból, az Ádám megy oviba, én meg vissza a való világba. Emiatt, (nem kicsit) depis is vagyok, egyszerűen imádunk itthon és együtt lenni. De ugye, ez az élet rendje. :?

Barbi
Kép
 


Sziasztok!!

Köszi Barbi :lol:
Hát,"megkínzás"....,azt hiszem,volt már rosszabb is :lol:
Emlékeim szerint,Martinnal nehezebb volt,vagy csak rosszúl emlékszem???
Este 5-kor mentünk be a korházba,elötte egész nap fájdogáltam.
Fél 8-kor repesztettek burkot,nem voltak nagyon erős fájások.
Fél 11-kor megvizsgált a szülésznő,na utánna aztán jöttek ám az igaziak!!!
Fél 12-kor a dokim is megvizsgált,na és utánna szültünk.....
11:50-kor,már kinnt is volt a kis drágám!
Szóval,igazából,másfél óra volt,ami nagyon megviselt.
De már el is felejtettem.
Nem lett gátsebem,szóval,utánna is könnyebb volt .

Kép
Kép
Kép
 


Julcsi, Árpi:
Dorkának és Livinek nagyon boldog 3. születésnapot kívánunk!

KépKép
 


Sziasztok!

Dorkának és Livinek nagyon boldog születésnapot! Hú, hogy elröppent az idő... :)
Julcsi, meséljetek egy kicsit, mi van veletek!

Regi, örülök, hogy jó élmény volt a szülés. :) Biztató...

Ádámnak gratulálok a szobatisztasághoz. Mikor kezditek a beszoktatást az oviba? Én még egyelőre keresgélem a megfelelő ovit, Samu csak szeptemberben kezdi.

Samu elkezdett sportolni :) Ovis karate edzés, ő a legkisebb, aztán van 3 és fél éves, meg 4 év körüli gyerköc, a többiek nagyobbak (5-6 éves, összesen kb 8-10 gyerek). Tök játékos az egész, szaladgálnak, labdáznak, fogocskáznak, és van néhány karate mozdulat, de az elég minimális.
Egyelőre nagyon tetszik neki, aztán majd meglátjuk.
Én jól vagyok, pocim már jó nagy, de egyelőre nem terhes a terhesség.:)
Mennem kell, majd írjatok!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy betolakodom! Az AVKF óvodapedagógus szakán vagyok végzős hallgató, egy 8 hónapos kislány és egy 2 és fél éves kisfiú Anyukája.

Óvodás gyermekek Anyukáitól kérnék segítséget.
A szakdolgozatom témája az Egészséges életmódra nevelés az óvodában. Kutatást kell végeznem, ehhez állítottam össze egy kérdőívet.

A kérdőív kitöltésében kérem a segítségeteket.
Akinek lenne egy kis ideje arra, hogy ezt megtegye, kérem jelezzen az alábbi e-mail címen és küldöm a kérdőívet: zina81@citromail.hu

Természetesen név nélkül, teljes titoktartásban.
(A végén egy statisztika készül belőle)

Előre is köszönök minden segítséget!
További szép napot mindenkinek!!!!

Üdv.: Bea
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron