Új privát üzeneted érkezett!

Hóha Évi!!!!Már nincs sok hátra!!!!A Nini ilyenkor már 8 napos volt :lol: :lol: :lol:

Teszek pár szülinapi bulis képet, szombaton tartottuk, mindenki nagyon jól érezte magát , volt lufi fújó bohóc és arcfestő hölgy is :lol: , Roland intézte őket, persze kedvezményesen, mivel a bohóc amúgy tűzoltó:wink:

gyönyörű 5 éves nagylányunk:
Kép

Kép

Nini is hagyta magát :wink:
Kép

Nini nem viccel lufiból készült korsóból iszik 8)
Kép

Zsombi először nem akart festetni, de aztán apa ölében hagyta magát, és a végére nagyon belelendült a 2 kézfeje is kilett dekorálva :lol:
Kép

Kép
Kép

Zsombinak Verdás tortája volt, nem nagyon látzsik a nagy tolongás miatt, majdnem 20 gyerkőc volt itt :)

Kép

Szoninak pedig Hófehérkés :wink:
Kép

Rohangáltak, csúszdáztak, trambulinoztak, az egyik kislány azt mondta otthon az anyukájának, hogy ez volt élete legjobb szülinapi bulija :lol: :lol: :lol:

Remélem mindenki jól van és mindenkivel minden rendben!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!
nagyon jók a képek! Gyönyörűek az arcfestések és a torták is, és látszik, hogy a csemeték nagyon jól érezték magukat. Szoninak utólag, Zsombinak előre is boldog születésnapot! 20 gyerek? Szoni gondolom meghívta sok ovis barátját is - keződik az ovis-isis partyk időszaka :)
Zsombi mikor kezdi az ovit? Vagy már el is kezdte?

Én még egyben, bár elkezdődött az utolsó szakasz... Néha vannak jóslófájások, elkezdett vizesedni a lábam, ilyesmi. Remélem, hogy azért a márciust megvárjuk, bár az is mindjárt itt van...

Többiek? Mindenki eltűnt, mint szürke szamár a ködben, ami persze érthető, hiszen, lassan ovis gyerekek - dolgozó anyukák felállás lesz, és így kevesebb idő jut pl ide bekukkantani. De nem mindenki ilyen - pl. nekem mostantól lesz több időm :)
Lépek, főznöm kellene valamit.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Én azért bekukkantok néha, de sehol senki :? , na jó most te írtál :lol: !!!
De jó mindjárt babázhatsz!!!!ÉS melyik kórházban fogsz szülni????Én őszinte örömmel várom minden baba érkezését a közeli rokonságban- barátoknál, és teljes nyugalommal tölt el, hogy nekünk már megvan a csipet csapat létszám!!!! :wink:

Zsombi elvileg mikor betöltötte utána, tehát 13-a az péntek így gondolom 16-án, de még nem beszéltem mostanában az ovódavezetővel.De már a többi ovónénik és a dadusok is ismerik névről.Múltkor mondja is a Szoni dadusa, hogy milyen kis csendes, nyugodt a fiam :shock: , aha mondom ez csak a látszat!!!!!AMúgy egy kisördög!!!! :wink:
Én nem tudom mennyi időm lesz, mert így tök jól eljátszanak, aztán ha egyedül marad Nissza baba nem tudom mi lesz!!!! :wink: Nem sokat alszik napközben és ugye már jön megy szervezkedik, eléggé akaratos is, úgyhogy majd lássuk!!!! 8)
De szívesen jönnék dumálni, és érdekel, hogy kivel mi illetve mi nem történik!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Örülök, hoyg írtatok!
Most egy harmadik programmal sikerült megynitni a fórumot, jobban mondva ezt a topikot. Érdekes, hoyg a lassan telő oldalak miatt egyszeerűen nem tudom megnyitni sem a topikot most már. Régebb csak a hozzászólásablak nem nyílott meg. Mindegy. Nem fecsérlem erre a drága időt... :D

Részletekben küldöm, hoyg teljen az oldal...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Évi, tényleg, lassan bármelyik pillanatban történhet valami. :D Gondolom, már nagyon várjátok! Nevekkel hoyg áltok, sikerült találni? VAgy titok lesz, amíg megszületik? :D

Márti, klasszak a képek, tényleg hatalmas buli lehetett! :D Olyan gyönyörűszép a kisasszony! :D Még egyszer, Isten éltesse sokáig!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Engem is érdekelne, kivel mi van, és ha jobban pörögne a topik, akkor valószínű, meg is tudnám nyitni. Mi jól vagyunk, két pici hűléssel eljutottunk idáig, szerencsére, remélem, ezután sem lesznek bajok. Kriszta mind önállóbb, festeget, színez, rajzolgat naphosszat, énekel, mesét néz, gyurmázik (legtöbbször kenyértésztával, mert elég gyakran sütök mostanában kenyeret, most is majdnem megkelt már a tészta), majdnem egyedül öltözik és elég rosszul eszik. Mármint, ha megetetem, akkor eszik, egyedül csak, ha nagyon éhes. Hiába, van kisebb tesója, akitől tud tanulni! :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Boróka is roppant értelmes, szinte minden utasítást megért, megy, mászik mindenhová (ma az orgonáról szedtem le, 1 m magasból :roll: ) jönnek a fogai, ezért elég rosszak szotak lenni az éjszakák, de ma éjjel pl. reggel 7 utánig aludt. Mond néhány szót, de nem jellemző rá a beszéd. Ellenben tudja magát a földhöz verni, tud kiabálni és kiharcolni, amit akar. :D

Most muszáj mennem kenyeret formázni.
Puszilok mindenkit! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Na, tök jó, Edith, Márti, örülök nagyon, hogy írtatok! :)

Márti, és Zsombi vérja az ovit? Hú, és biztos fura lesz Nisszának, hogy nem lesz otthon a bátyja.

Edith, nagyon ügyes lányaid vannak! Rosszul evést ismerem, ebben Samu is tud produkálni. Kriszta mikor kezdi az ovit? Illetve nálatok milyen rendszer van? Vagy egyáltalán szeretnéd, ha oviba menne?

Akkor rólunk is kicsit bővebben:
Ezt a terhességet nyugisabbra vettem, mint az előzőt, Samuval február legvégéig dolgoztam, most meg a februárt nagyjából itthon töltöttem. A hasam jóval nagyobb, mint Samuval volt, nála a max haskörfogat 108 cm volt, annyival szültem, most meg 113 cm-nél járok, és még ugye nincs vége :)

Samu bölcsis továbbra is, most éppen nagyon szereti, van ugyanis egy nagyon jó haverja, akivel egymásra találtak. Ő 3 dimenziós játékokban jó, elképesztő dolgokat épít pl. legóból. Rajzolás, éneklés nem nagyon érdekli egyelőre, illetve ez ingadozó. Kirakójátékokat szereti még. Viszont nagyon profin beszél, csak lesünk apjával miket mond. Öltözködés alakul, vetkőzni azt tud, felöltözni még nem igazán, de ezzel ráér. Alváshoz továbbra is pelust használunk, bár mostanában volt egy-két száraz pelusa reggel - szóval ez is biztató.

Kicsilány. Ugyanott fog születni, ahol Samu, azaz a dél-pesti Jahn Ferenc kórházban. Ugyanannál a dokinál, de most van fogadott szülésznőm is - ugyanis nagyon megnőtt a kórház szülészetének a forgalma, meg ráadásul a múltkor épp a műszakváltás idején szültem, így most jobb kezekben érzem magamat :)
Neve: Kata Éva lesz. Ez már a sokadik verzió, most valahogy nehezen találtunk rá a megfelelő névre, de ez talán már marad :)

Ja, és ha valaki elküldi a telefonszámát, szívesen küldök majd sms-t, ha megszületett Kata. Tudom, h egy időben megvoltak a számok, de valahol reménytelenül elkevertem őket...
No, most már jöjjenek azok is, aki régen voltak :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Évi, SAMUNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! :)

Kép
Talán hugicát kap(ott) szülinapjára? :wink: :D Jelentkezz, hogy tudjuk, mi van Veletek!
Puszi

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Nagyon Boldog szülinapot kívánok én is Samunak!!!!Igen a tesó lesz a legjobb ajándék :lol: , lehet, hogy most még nem fogja annyira díjjazni, de ki tudja!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nagyon köszönjük a szülinapi jókívánságokat! Samunak két hete egyfolytában szülinapja van: anyuékkal-rokonokkal ünnepletünk két hete, barátokkal több részletben, bölcsiben most pénteken köszöntötték, szóval elég szép kis időszak ez :)
Még egyben vagyok, most épp semmi jele szülésnek, de ilyenkor már ugye ki tudja.
Márti, küldök sms-t, amint van valami történés :)
Jó éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Samunak millió puszit küldünk 3. születésnapja alkalmából! És az anyukájának is.

HÚ Évi, de nagyon izgi. Várjuk azt az sms-t!

Barbi
Kép
 


Katának is nagyon boldog harmadik szülinapot!!!!!

Évi már várom :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kata, Isten éltessen sokáig!!! :) Zsu, írj magatokról valamit, nagyon el vagytok tűnve!

Évi, már alig várom, hogy írjon Márti! :wink: :D
Barbi, veletek mi újság? Lehetnél bővebb is! :P

Csajok, eszembe jutott, hoyg 2-án Marcinak és Flórának is szülinapja volt. Isten éltesse Őket is!!! :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen!!! Lelkiismeretfurdalásom is van, hogy nincs időm írni ide, nem is köszöntöttem a kölköket, ti meg nem felejtettetek el minket...

Ne haragudjatok és nagoyn szépen köszönjük :)

És minden mostanában ünneplő kismanónak mi is boldog születésnapot kívánunk :)

Jól vagyunk, bár a gyerekek elég sokat betegek, csak ezer meg 1 dolgom van minden nap. Ugye házimunka, gyerekek, + varrok is (szerencsére nem győzöm megrendeléssel) + bevállaltuk anyuék lakásának a felújítását is, szóval van meló bőven...Katus szülinapját hétvégén tartjuk majd, hozok róla képeket igérem, de látjátok most is rohanok :(

Évi aztaaaa, már itt tartasz? Eszméletlen hogy rohan az idő :) Gyors, könnyű szülést kívánok :)

Zsu
 


Jó akkor addig nem is írok, míg nem a nagy hírrel jövök :wink: , nem akarom borzolni a kedélyeket :lol: .

ZSu:jó bulizást :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jöttem is a jó hírrel :wink: :

"Ma reggel 6:56-kor megszületett Kata Éva.Szép méretei vannak:3900 gr, 56 cm.Gyors és szép szülés volt, jól vagyunk."

Gratulálok ezúton is a kibővült családnak , sok örömöt és boldogságot kívánok a pici lányhoz, és sok puszit a nagy és okos bátyjának :wink: :lol:

Kép

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, gyors voltál! :D

ÉVI, NAGY-NAGY GRATULA a gyors szüléshez és persze, a kiscsajszihoz! Sok egészséget, boldog ismerkedést kívánok Nektek! :) Samunak is egy hatalmas puszi.:)
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Évi, tiszta szívből gratulálunk Kata babához! Isten hozta Őt!

Barbi
Kép
 


Évi!

Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek! Örülök, hogy jól vagytok.

Edit

KépKép

KépKép
 
 


Barbikám!

Egyszerre írtunk?

Edit

KépKép

KépKép
 
 


Ja és Évi, biztos szerencsés kiscsajszi lesz, péntek 13.

KépKép

KépKép
 
 


Igen, úgy tűnik. :lol:
(ahelyett, hogy tanulnék :wink: benéztem, és milyen hírre! )

Barbi
Kép
 


Edit, Barbi, tegnap született Kata!!! :wink: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Edith, én tudtam, csak most vettem észre, hogy a Márti írt. :wink: :lol: :lol: :lol:
Az Edit nincs teljesen képben. :wink:

Barbi
Kép
 


MÁRTI! BOLDOG SZÜLINAPOT ZSOMBINAK!!! :) Isten éltesse sokáig egészségben, vidámságban! :) Nagy puszi mindnyájatoknak! :)


Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Edith:köszi szépen átadom a nagyfiamnak :wink: .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat! nagyon jólestek!

Most rövid leszek:
vasárnap jöttünk haza, minden rendben egyelőre, Katával nincs sok teendőm, mivel eszik-büfizik-alszik üzemmmódban van :) samu jól fogadta a tesót, velünk kissé kekeckedős, de inkább ez legyen, mint a tesóval szemben bármi.
Szüléstörténetet majd egyszercsak megírom, bár tényleg rövid és pozitív élmény volt. Szopi jól megy, ennek nagyon örülök, Samuval sokkal kínlódósabb volt...

Itt egy fotó is, Katalány 3 és fél órával a születése után:
Kép

Zsu, te Katádnak boldog szülinapot!
És mindjárt ünnepel Kriszta, Ádám és Virág is :)
Írjatok csajok, akár csak röviden, hogy vagytok, és mi van a lurkókkal.
Pusz,
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Évi!!!Örülök, hogy minden rendben veletek, és , hogy Samu ilyen jól áll a kistesóhoz :wink: .
Nagyon szép a kiscsaj!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Évi, én is örülök, hoyg jól vagytok! Tündéri kicsilány Kata! Jaj, nem is hiszem már, hoyg az enyémek is voltak akkorák! :roll: :oops: :lol:
Majd gyere és mesélj mindenképpen. Én ritkábban nézek be, de azért be-benézek! :)
Vigyázzatok magatokra!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Évi, tényleg édes kicsi lány Kata. Köszi a képet.
Hogy telnek a napjaitok? Samu nem változott, most hogy már eltelt egy pár nap és rájött, hogy ez már így marad? Mármint, hogy a tesó mostmár mindig veletek lesz?

Nálunk minden rendben, készülünk az ovira. Ápr. 15-én kezdünk, előtte a tavaszi szünet (a suliban) bekavar, sokszor nem viszik a kicsiket sem, ha otthon van a naggyal a szülő, ezért lehet összevont csoport, szóval nem húsvét előtt kezdjük hanem utána.
Cica csoportba fog járni és körte lesz a jele. Egyenlőre lelkes, mondja, hogy mi minden van az oviban (kicsi wc, sok gyerek, sok játék, hű meg ha), de majd ha tudatosodik bennek, hogy ez nem móka, ő bizony ottmarad én meg eljövök, na az lesz szép.
Én már most trenírozom magam, azért nehéz elengedni. Mi nagyon jól megvagyunk itthon, a fene sem akar menni dolgozni. Pedig muszáj.
Úgyhogy én keresem a tuti munkahelyet, (egyenlőre sikertelenül), az Ádámot meg készítem lelkileg az ovira.
Többiek?

Barbi
Kép
 


Edit nem voltam netközelben az utóbbi napokban, ezért UTÓLAG IS SZERETNÉK VIRÁGNAK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNNI!!!
Kép
Megünnepeltétek már? Mutass képeket!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Barbi, biztos minden rendben lesz. Én is mostanában gondolkodom, hogy mi legyen. Elméltetileg csak ősztől menne Kriszta oviba, de lehet, hogy felvennék most áprilistól is, délig. Nekem az úgy nem lenne a legjobb, mert a délelőttöm így tiszta sétából állna, és gondolkodom, hogy neki vajon jó lenne? Hogy becsöppen most egy összeszokott társaságba, és ő még eléggé "tudatlan" a csoportos viszonyokat illetően. Vagy hogy éppen így lesz a jó, mert akkor ősszel nem éri túl sok újdonság? Fogalmam sincs. Ti hogy látjátok a dolgokat?
Amúgy a másik bajom meg nekem is az elengedés. Pedig azt hittem, hogy nálam ez nem fog gondot okozni, eléggé erős vagyok. De úgy féltem a kicsikémet; és a sok jó mellett, amit az oviban tanul, tapasztal, óhatatlanul "hazahozza" a rosszat is, a csúnya szavakat, az önzést talán, a gorombáskodást. Persze, tudom, hogy az ilyesmi elkerülhetetlen, de akkor is.

Remélem, találsz munkát, bár mostanában nagyon nehéz. Én drukkolok, hogy minél hamarabb találj! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Barbi, örülök, hogy írtál és kicsit meséltél magatokról. Biztos ügyes lesz Ádám az oviban. Rengeteg új dolgot fog tanulni.
Milyen jellegű munkát keresel? TB ügyintézőset? Vannak már konkrét ötletek?

Virágnak én is nagyon boldog szülinapot kívánok!!! Hú de nagyok lettek a gyerekeink!

Elengedés: hát csajok, az tényleg nehéz. Nekem a bölcsi azért volt jó, mert nagyon fokozatosan történt. Talán emlékeztek, hogy Samu családi napköziben kezdte, heti 2x. Elég korán persze, szóval ez is nehéz volt, de könnyen vette az akadályokat. Sokan mondják, hogy ez a szülőnek nehezebben megy érzelmileg, mint a gyerköcöknek. Ők nagyon alkalmazkodók, ügyesek. Ha nem is megy minden zökkenőmentesen, de hamar megbirkóznak vele.

Edith, ha választhatsz, szerintem szeptemberben kezdjétek az ovit. Akkor indul új csoport, ismerkednek az óvónők és a gyerekek egymással. Egész más helyzet, mint belecsöppeni egy már kialakult dinamikájú csapatba. Ez is lehet persze jó, ha az óvónénik nagyon odafigyelnek az újonnan érkező csoporttársra, meg a gyerkőc is könnyen barátkozik, esetleg már vannak ismerős gyerekek is a csoportban. De ez biztos kockázatosabb, mint akkor, ha mindenki újonnan érkezik.
És persze, hogy fog rossz dolgokat is látni az oviban és hazahozni. De ezt nem tudod kivédeni, maximum halogatni. És már 3 éves, nagyon szociális, ilyenkor kötődnek az első komolyabb barátságok a kortársakkal, megtapasztalnak egy csomót dolgot az emberi kapcsolatokról az oviban, szerintem ezek nagyon jót tesznek a gyerköcöknek.

Mutatok néhány képet az elmúlt napokból.

Kata 4 naposan ráfókuszál a csupasz falra és hosszasan szemléli
Kép

Tesók (kicsi párduc és a robotember) - Samu épp farsangos házibuliba ment, és kicsit mi is farsangoztunk :) Itt Kata másfél hetes.
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Virágnak mi is nagyon sok puszit küldünk szülinapja alkalmából!

Edith, nekem van egy barátnőm, neki három gyereke. És csak az egyikkel tudta megtenni, hogy nem három hanem 3,5 évesen kezdte az ovit. Azt mondta, zongorázni lehetett a különbséget, és milyen jó volt, hogy csak fél évvel később kellett mennie.
Szerintem is ráérne még Kriszta szept-ben menni. Legalábbis, ha nekem nem kellene még menni dolgozni én bizony nem vinném most.
Az nem jut eszembe, hogy miket fog tanulni az oviban (rosszat), ahhoz elég a rokonság is. Azóta verekszik, mióta az unokahugomékkal együtt nyaraltunk. Az meg hogy miket tanul, hát tanulunk mi itthon is annyi mindent, szóval ezért még nem kellene az ovi. Csak hát sajnos az a nyűves pénzhajhászás...

Évi, igen, tb-s munka. Azóta már elvégeztem még két tanfolyamot, úgyhogy most ezen a területen szeretnék dolgozni. És ugye a baj az, hogy most pályakezdőnek minősülök, szóval lehetőség semmi, mindenhol 2-3 év szakmai tapasztalatot várnak. Nem adom fel, de baromi nehéz. Az sem lenne hátrány, ha nem a város másik végén lenne, az István szinte kizárt, hogy hozni-vinni tudja az Ádámot, az anyura meg minden áldott nap nem építhetek. Segít ő, de nem várhatom el minden nap.
Egyik nap volt egy munkaügyis pasi a tv-ben, kérdezték tőle, hogy mit tanácsol azoknak, akik most munkát keresnek. Erre azt mondta, hát nem irigylem őket. Köszi, ez a tanács.

A kicsi lány csodaszép. Kicsit hasonlít a Majára (öcsémék kislánya). Nagyon szép szabályos kis pofija van. Samu meg, atya ég, mekkorát nőtt ő is!

Barbi
Kép
 


Köszi, lányok, éppen ezek voltak az aggályaim... És jó, hoyg megerősítettetek véleményemben.

Évi, nagyon édesek együtt a manók! Samu valóban nagyon nagyfiús! És hogy bírod a kétgyerekességet? Van segítséged? Milyen a fizikai erőnléted?

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyerkőcdicséreteket, hízik a májam :)

Barbi, drukk, hogy mielőbb találj munkát, és minél közelebb hozzátok! Talpraesett csajszi vagy, biztosan sikerül!

Jól vagyok nagyon - fizikailag is. Ez a szülés jóval kevésbé viselt meg, mint Samu születése. Az sem volt hosszú, de valahogy abban nagyon elfáradtam, két hétig csak tengtem-lengtem utána. Most meg a saját lábamon távoztam a szülőszobáról, és azóta is pörgök. Sütök-főzök szinte minden nap, takarítok, megyek Samuért bölcsibe, boltba (ilyenkor Balázs van itthon Katával, őt még nem viszem). Volt ugyan gátmetszés, de icipicit kellett csak vágni, és egyáltalán nem fáj a helye. A kórházban pl. törökülésben szoptattam, mert úgy volt kényelmes. Samunál hetekig nem tudtam ülni...
A lényeg: összehasonlíthatatlanul könnyebbnek élek meg most mindent, mint Samuval. Persze ott biztosan közrejátszott az első gyerek miatti szorongás, a "jól csinálom-e" érzés és valahogy a hormonok is jobban megtréfáltak. Most nincsenek ilyen kételyek és szélsőséges hangulatingadozások sem :) És Katalány nagyon ügyesen szopizik, emiatt sincs para szerencsére.
Segítségem lenne, anyum ajánlkozott, meg Balázs hugai is, de most nincs rá szükségem, egyelőre boldogolunk apával :) Majd áprilisban kicsit hazaköltözünk a szülői házba 1-2 hétre.

És egy mai fotó - az első spontán mosoly :) Épp dumálgattunk és közben sikerült elkapni
Kép .

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Tegnap nem ment nálam a babanet...

Barbi, Ádám fickónak nagyon boldog szülinapot tegnapra!!!!!!! :D :D :D Ünnepeltetek már? Képek!!! És mit kapott, persze?!
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Évi, örömmel olvasom, hoyg ilyen jól vagy! :)
Érdekes, én nem voltam annyira toppon Boró után. Én Krisztával mentem a szülőszobából a saját lábamon vissza, szinte segítség nélkül (most is saját lábamon mentem, de most ketten támogattak, így is majdnem összeestem) és már a kórházban tudtam ülni. Boróval még két hét után is kellemetlen volt az ülés.
Tisztellek az energiádért, hoyg magad sütsz, főzöl, takarítasz, bár én is elég hamar megcsináltam. Nekem azért a húgommal volt nagy szerencsém, eleinte ő főzögetett.

Katalány (hívhatom én is így?, nagyon tetszik :D ) nagyon édi, aranyos. Hihetetlen, de mostanában oylan nagyosak az újszülöttek! Bizony, meg nem mondanám, hoyg még éppen két hetes sincs! :)

Puszi mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Edtih, köszönjük szépen. :P
A buli csaj jövő hétvégén lesz. Hogy mit kap? Még mi sem tudjuk. A torta biztos, micimackós, most ez a sláger nálunk. :lol:

Évi, tényleg olyan Kata, mintha min. 2 hónapos lenne. Legalábbis ezen a képen. És milyen édes ahogy mosolyog. Nagyon szép kicsi lány.
Örülök, hogy te ennyire jól vagy. Azért vigyázz, annyira ne vírgonckodj, próbálj meg pihenni is. Most nem neked kell megváltani a világot, ráérsz vele pár hét múlva is! :wink:

Barbi
Kép
 


Barbi, olyan süke vagyok (ebből is látszik, h azért még nem vagyok teljesen önmagam):
Nagyon boldog szülinapot kívánok Ádámnak!!!
Majd a szülinapról dobj pár képet!

És tényleg csak annyit csinálok, amennyi jólesik. Egyébként unalom van :) De ebben Katalány (Edith, persze h hívhatod így :) ) maximálisan partner.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Ádámnak nagyon boldog szülinapot kívánok!

Köszönjük a szülinapi köszöntéseket, még nem ünnepeltünk. Egyrészt dög betegek vagyunk (Barni, Virág és én) másrészt várunk a jó időre, harmadrészt nemsokára itt a Barni szülinapja is, majd együtt a kettőt megtartjuk.

Kezdenénk hétfőn Virággal az ovit, nem tudom meggyógyulunk e akkorra.

Évi!

Katalány gyönyörű, és csatlakozom az előttem szólókhoz, mint egy kéthónapos baba. Én is Virággal sokkal fittebb voltam, persze az is hozzájárult a dologhoz, hogy ott volt a nagyobb tesó, nem lehetett elhagyni magam.

Élvezd a kiscsajt, annyira más lesz majd, mint Samu.


Puszi/Edit

KépKép

KépKép
 
 


Köszönjük szépen! :P

Barbi
Kép
 


Edit, remélem, hamar meggyógyultok és remélem, Virág is könnyen beszokik az oviba! :) MAjd várjuk a képeket! de nem muszáj csak szülinapiak legyenek! :)
Én is teszek fel most néhányat:
Boróka most és Kriszta kb. ugyanennyi idősen. Vajon ki kicsoda? :wink:
Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Ó Edith, ez könnyű! :wink: Borónak kicsit kerekebb az arca. És talán, ha nagyon megnézem a szájuk formája is más. De ennyi, különben hokkra egyformák! (csak Borón látszik, hogy éheztetitek :lol: kis husi-musi)
Viszont szerintem, ha megnőnek és Boró sem lesz már ilyen babás akkor aztán nem lesz különbség. Szépek nagyon.

Barbi
Kép
 


Edith,
nagyon szépek a csajszik!
És valóban, Boró kicsit husibb, mint Kriszta volt ennyi idősen. De ettől eltekintve, nagyon-nagyon hasonlítanak egymásra. Pl. a színeik: sűrű világosszőke haj, csodakék szemek. :)
Te is jól nézel ki, ha jól látom, nagyon szépen lefogytál.

Edit, én is azt gondolom, h a kicsilány másabb lesz, mint Samuval volt - már most látszik, hogy más karakter. De persze ez két fiúra is igaz lehet... :) Egyébként nálunk hasonló a felállás mint nálatok: 3 év van a gyerekek között, és a nemek sorrendje is ugyanaz :) Majd hozzád fordulok tanácsokért, biztos bele fogok ütközni hasonló dolgokba.
És mielőbbi jobbulást nektek! Ovikezdésről majd mesélj!
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok csajok.

ÉVI,ELÖSZÖR IS SZERETNÉK GRATULÁLNI NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KATA GYÖNYÖRŰ!
ÖRÜLÖK,HOGY MINDEN JÓL MENT,ÉS HOGY JÓL VAGY.
Samu milyen nagyfiús már!!!!

Gratulálunk minden 3 évesnek!!!!!!!!!!!!!!

Edith,ezek a csajok,hihetetlen szépek!!!!!

Edit,sajnálom a betegséget,mielöbbi gyógyulást kívánok!

Az ovit kezdőknek,kitartás.
Mi csak szeptembertől megyünk.
Tavaly májusban nem irattam be Martint,most májusban fogom.
Nálunk,csak szeptemberben kezdhet,ha most beiratom.
Mindenhol így van?

Mi jól vagyunk.
Igaz,Martinnal nagyon nehéz.
Annyira megváltozott,de már tavaly nyár óta.
Hisztis,akaratos,önfejű,visszabeszél........stb.
Pedig elötte annyira jó kisfiú volt :cry:

Kittikém,már hasról-hátára fordúl,hátáról oldalra,szinte születése óta.
Már 5100g,és 58cm volt múlthéten.
És repül az idő,jövő kedden,már 3 hónapos :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
 


Krisztának nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!
ÉS szép napot nektek mára meg persze mikor ünnepeltek aznap is legyen Kriszta szemektől csillogós vidám nap!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, nagyon szépen köszönöm!!! :D :D :D
Úgy néz ki, hoyg vasárnap fogunk ünnepelni. Már nagyjából döntöttem, mi lesz a tortája, csak még véglegesítenem kell a belsejét, azaz, hyog milyen krémmel készítsem. Az ételeken is még agyalok, de majd megleszek mindennel! :D

Köszönöm mindenkinek a csajaim dicséretét is! VAlóban annyira különbözőek, pedig a "darabjaik" önmagukban mégis mutatnak hasonlóságot! :)

Puszi mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Regi, már 3 hónapos Kitti? :shock: Aztamindenit, hyog telik az idő! Nagyon szép kiscsaj lett ő is és gratula a tudományaihoz! Ha tudsz, gyere gyakrabban! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: