Új privát üzeneted érkezett!

Május, nemtom még tudok-e hitelesen nagyon megértő lenni, lehet, h már eljátszottam..
Sapkát megnézem!

Sno, amikor kiborulsz kaki ügyben akkor ezt hogyan teszed, csendes mélabúval vagy dühöngve nyilvánosan vagy magadban?
(én ezeket váltogatom)

Autóút: minél kialvatlanabbul, minél többet aludjon az autóban. Lehet kapni Miniböngészőt, de nemtom hol, mert Boldi kapta ajándékba.
Kisautók készenlétbe helyezése. És ami a legjobban bevált, az a kamionok "számolása" Ott egy kamion felkiáltással ki veszi észre hamarabb.
Nálunk ráadásul hányásveszély is van, mindenképpen legyen a kezed ügyében nájlon zacsi!! (ha eddig nem hányt akkor is! mindig van egy első alkalom, és nem akarom elismételni az esetet amikor a színültig a tenyerembe hányt cuccot egyensúlyoztam az első autópályapihenőig...)
Na és pelus nélkül nyomjátok? (és van útlevele/személyije?)

Kép
Kép
 


ágiboldi
jó, h mondod! útlevelet csináltattunk neki, mert ugyan a személyi ingyen van, de későn jutott eszembe, és már nem készült volna tutira el, és ott nincs sürgősségi. szvl, mindenki, akinek bármi kell, kizárólag a visegrádi utcai központi okmányirodába menjen, nekünk kb félóra volt az egész, míg a kerületiben reggel meg kell verekedni már csak a sorszámért is :?

köszi a tippeket az útra, jöhet még kinek mi a befutó! szolnokig van kalibrálva azt gyakorlatilag simán kibírja, persze dumálunk meg ilyesmi, de nem igényel játékot/könyvet. esetleg egy mcdonaldsos kiskrumpli befigyel, az elég sokáig leköti :twisted:

ja, kele nem hord pelust, csak éjszakára (akkor sem pisil bele általában). neki tök természetes, én még mindig parázok állandóan

 
 


A pelust csak az útra kérdeztem mert nyilván autópálya, és ott aztán nincs egyszerű megállás ha pisilni kell, vagy elég sokáig tudja tartani onnantól, h bejelentette, h kell?

Kép
Kép
 

 
 

Ági sok ruha (hányás és pisi esetére, mese és zenés cd, mini böngésző valóban jó. Ami még eszembe jutott: Bármi olyan apróságok, amit nem lát gyakran, nálunk pl van egy fióknyi kindertojásos apróság, azokat betenném egy kis dobozba, az sok kilométeren át jó. Kaja természetesen, pl zizi, ropi... term. számolva a kialakuló káosszal. Jó lehet még bármilyen mágneses kirakós vagy a rajzolós tábla. Erős idegzetű, vagy süket szülők esetleg próbálkozhatnak zenélő játékkal, mi néha vittük, a végén elég kényszeredetten mosolyogtunk az "oldmekdonáldsz.." c sláger 178. meghallgatása után. De a gyerekek nem unták.

Kaki-téma: P is abszolút szobatiszta, mióta hálomévesz nagyfijú, azóta éjjel-nappal szobatiszta, hurrá. A pisi régóta megy, de az éjszakai pelenka hónapokig addig volt rajta, amíg a reggeli kakaó hatása nem jelentkezett. Hálaisten nagyon rendszeres emésztésű gyerek, utána kicseréltük gatyára és estig jó volt. Szóval a kaki neki sem ment egyszerűen, de pár hónap alatt ez is rendeződött.

Satyesz: Május, nem vagy elkésve, én tavaly elfelejtettem sapkát vinni a gyerekeknek Szentendrére, és július közepén vettem mind a négyüknek. Ráadásul szuperjó könnyű kalpagot. Talán a nagy boltok kiürültek, de a hiperekben meg az apróbbakban biztos találsz, nyugi!

Még egy, ha már beugrottam: Jön az ötödik... meglepi... 2 hétig sokkos voltam, most már jó. :)

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Mese cd: már biztos reklámoztam, de a Für Anikó-féle Mazsola sorozat NAGYON jó!! Tavaly felváltva hallgattuk az István a királlyal, és mi felnőttek sem untuk. :)
Jók még a Szabó Gyula mesés-énekes cd-k is, meg hát van jó sok...
(((Vannak ismerőseink, akik hordozható dvd lejátszót vettek, ennek ellenállok, igaz, 8 órát még nem is autóztunk...)))

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Rita

Gratulálok az 5.-hez és minden elismerésem a tiéd !!!!!!!!!

Ágiboldi

Nálunk úgy működött a szobatisztaség hogy szept.-től nappalra ápr.-tól éjjelre, de most hogy beteg (tüdőgyuszi) éjjel egy-két csepp a bugyiba erre felébred és pisil a WC-be.De párszor volt pisis baleset éjszaka és az utóbbi beteges időszakban elég gyakran !!! :shock:


Autópályán mi az út szélén szoktuk Tomit pisiltetni, ill. bilit viszünk kakinak, azt akár autóban is meg tudja oldani.

Május

Sapit szuper jót kb 2 hete vettem a Mária utcai bababoltban, olyan mint a légiós sapi, siltes az eleje, hátul lenge.

Kép
 
 


Rita,jól értem????Bocs,meleg van....tényleg????!?!?!Gratulálok nektek!!!És én is csak emelem kalapom.

Május.Mi akárhová megyünk,mindenhol sorompót,vonatot keresünk,figyelünk.Megunhatatlan.Meg persze kaja.

Ágiboldi,el is felejtettem,hogy tényleg semmi baj,Boldi n-n ügyes,hamar me fogja tanulni,h idejében szóljon.

Kötőhártya.Hát naív vagyok.Tényleg az.Most csepegtetünk,törlünk...

Kép Kép
 


rita
ez igen! hurrá, van 2011 tavaszi babásunk!!! gratulálok, és bár gondolom az időd még kevesebb lesz (mehet az idő negatívba is? :lol: ), bízom benne, h tudsz írni néha, h alakulnak a dolgok

ágiboldi
az autóban is pelus nélkül lesz. annyit már sikerült elérnem, h felszólításra is hajlandó pisilni, ha kérem (indulás, fürdés, alvás előtt). egyébént meg 4-5 órát simán kibír pisilés nélkül, úgyh rem, ez így elég lesz. meg, ha minden jól megy, hajnalban megyünk, úgyh bízom benne, h aludni is fog jó sokat :lol: (naiv vagyok? :twisted: )

 
 


Hűűű, Rita, gratulálok!! (most már bevallhatod, h mi a cél, vagy h nem tiszta, h mitől lesz a gyerek :lol: )

Meli, Kditke, hát pont ez a probléma lényege, hogy nem arról van szó, h ügyes és majd megtanulja, h időben szóljon, hanem hogy ez már két hétig így volt, hibátlanul, és aztán elromlott. És nem is az éjszakával van baj, mert száraz pelussal ébred és megy pisilni.

Kditke, sztem ne pisiljetek az autópálya leálló sávjában, abszolút életveszélyes, nem ér meg egy pisis gatyát! Bár lehet, h te is a pihenőkre gondoltál :)

Kép
Kép
 


Mi van itt?

Rita,
csak így...ja, jön az 5.??? Engem is érdekel a sztori, ill. Ágiboldi kérdésére a válasz :twisted: Nagy-nagy-nagy gratula!!!!

Május,
nekünk a nyugodt utazás titka, hogy a gyerekülést középre kötjük be, így jól kilát előre, és ennyi egy Baja vagy Szombathely távra elég is, alvás, kaja, játék nélkül.

kaki,
egész télen kapta a laevolac-ot, nincs szorulása még négy nap után sem kemény a kakija, ez pszichés.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Ági :D

A sztori nagyon konkrétan csak annyi, hogy nem szabad azt hinni, hogy baba csak a ciklus közepén lesz, a 8. napon ki van zárva. Nincs kizárva..

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Rita
Gratulálok, minden elismerésem!!! Még jó, hogy költöztetek! Szerintem biztos rátok jött a túl.sok.hely.van.a.lakásban-fóbia. :lol:

Te jó ég! Ehhez a felismeréshez neked 5 gyerekre volt szükséged? :lol:

Én is remélem, hogy azért ezentúl is hallunk felőletek, legalább egy pár sor erejéig. Bár ha ez eddig is ment 4 gyerekkel, már az 5. nem hiszem, hogy hátráltatni fog! :lol:
 
 


Kditke
Neked is örülök, hogy hallani felőletek! Ti is nagyon eltűntetek!
 
 


Rita,
csak hogy ne kelljen emiatt 6-ra növelni a gyerekek számát: elméletileg akár a menstruáció alatt is össze lehet hozni ha jól tudom!

férjed, gyerekek, család hogy fogadta?

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sziasztok!

Rita! Gratulálok! várjuk az innfókat!

utazás hosszú távon.
Éjszakai utazás, olyankor tuti nem pisil az ember, megállni sem kell az miatt. Talán az éjszakai forgalom és a dugó is kevesebb!
Sogoromék németorszgból (11 óra autóval) jöttek tavaly szeptemberben. 6 éves, 2 éves és egy 4 hónapos gyerekekkel, magyarországon délelőtt belefutottak egy teljes útzárba (valami fegyveres rablás miatt), ami teljesen kiütötte a gyerekeket. Jobb elkerülni.

A Tanya meghívás elvileg él, de most elfelejthetjük. Mardor - a moderátor 3. gyerkőce születése óta, kb 4 hete nem nagyon foglalkozik az oldalával. Ha újra aktív lesz, és kijavítja a hibákat, mehetünk, ha addig nem találtok új helyet...

 
 


Nanica,én mindig elismeréssel adózom annak,aki kisgyerekkel el mer indulni 8 órás útra,pláne éjjel.Én olyan nyúl vagyok ehhez,amióta D megszületett nem voltunk külföldön és bár jövőre szeretnék elutazni nyaralni,de szigorúan csak Európa és csak repülő jöhet nálam számításba.Egyébként Au-ba szerettünk volna egy jó kis falusi nyaralásra,de elmaradt.
Hogy alakul nálatok Lillus féltékenysége???Nálunk szerencsére elmúlt,D mostanában olyan jó gyerek!!!Ha van is hiszti,az gyorsan lecseng.Vagy én vagyok türelmesebb???

Helga,neked még nem válaszoltam,bocsi.Szóval G rendkívül mozgékony,annak ellenére,h milyen dagi :lol: Már kb.egy hónapja át tud fordulni minden oldalról,de sokáig nem gyakorolta,mert ő olyan(volt)akit ha leraksz a hasára,ott talál egy plédből kilógó cérnaszálat és azzal elmolyol fél órát.Hát ma már nem,most gyakorlatilag gurulva bejárja a nappali nagy szőnyegét,folyton tekeredik és dührohamot kap,h valamit kiszemel és elindul nagy hévvel,majd kis idő múlva rájön,h tolat és nem éri el és nagy balhét csap :roll:
N-n próbálkozik négykézlábra állni,néha sikerül,akkor kicsit rugózik,de még nem olyan erős és nagy a segge,így visszahuppan.
Max.egy hónap és kúszni,mászni fog,felül,az biztos.
Hozzátáplálás n jól megy,gyak.pont olyan,mint D,amit a szájába teszel,azt lenyeli.Evett már ő.barackot,almát,meggyet,répát,krumplit,zellert,
körtét,sütőtököt,s.barackot,petrezselymet,rizspelyhet,kölespelyhet.A főzelék önmagában nem annyira ízlik neki,fintorog minden kanálnál,de nyeli.Gyümölcs jöhet akármennyi.Mellette persze igény szerint szopi.És a kaki megoldódott,nincs már szorulás,csak nehezen tanulta meg,h nyomni kell,az anyatejes kaki ugye nem ad valami nagy ingert,ahhoz képest sokkal több izmot kell használni.

El kell dicsekednem,férjem megnyert egy újabb fotópályázatot!!!!Olyan büszke vagyok 8)

Kép Kép
 


ja és a fogak száma még mindig zéró.D-nek ilyenkor már 6 volt,mostuk reggel-este :lol:

Kép Kép
 


Hahó, na mi van a lendülettel?
Helga, hogy van a férjed?

Gyerekek, láthatólag elkiabáltam a szobatisztaságos boldogságot :( A pisi rendben van (még balesetek sincsenek, akár éjszakára is levehetném a pelust), a kaki viszont minden alkalommal azóta is gatyába. Oké, egyszer-egyszer kiszúrjuk, hogy készül, és gyorsan rá a gyereket a budira, de azért ez nem olyan mintha szólna... (ahogy ugye egy hétig már egyszer szuperül szólt) És nem igaz, h nem tudja, h jön, mert elbújik és rákészül.

Az internetet bújtam, és van ilyan, sőt mindenféle van, bár konkrétan egyiket se érzem igaznak Boldira (csak állva akarnak, csak a pelust kérik és abba, nem akarnk megválni tőle mert az övék, félnek a wc-től stb). Mindenesetre Sno, a tiétek eléggé gyakori jelenség, gondolom te is átrágtad már magad a szakirodalmon, arra is adnak ötleteket... én pedig jobban teszem, ha örülök, h akárhova, de legalább kakál :shock:

Jelenleg a türelmi álláspontra helyezkedtem :? már nem megoldani szeretném, csak megérteni. Ranschburg J szerint a gyereknek 5-6 éves koráig joga van ehhez, amúgy sztem is, csak jó lenne, ha az óvodáknak is szólnának..

Kép
Kép
 


Ágiboldi,
most magam is meglepődtem, de nem kerestem rá a problémára a neten :shock:

milyen javaslatok vannak rá? ill. melyik volt a leghasznosabb oldal? csak mert a fölös paráztatást kihagynám, ami a kutatással jár a neten.

vajon kirohadnak Sebi fogai, ha nem mossuk őket?

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sno,
én is viszonylag későn jutottam el odáig, h rákeressek, jobbára azért, h legalább lássam, h ez mennyire általános jelenség. A ti esetetek eléggé gyakori, persze h a hátterében mi áll az kérdés, de a leggyakrabban (függetlenül attól, h volt egy-két fájdalmas élmény, ahogy pl. Sebinek) ragaszkodnak a kakihoz, mert az a saját testükből jön ki, tehát az övék és a wc idegen, nem tudják hova kerül, nem engedik ki, csak kínlódnak, h elfojtsák az ingert. Vajon van ez Sebinél? Az ilyen gyerekek a játékaikhoz, kavicsokhoz, minden tárgyhoz nagyon ragaszkodnak. (ez van azoknál is, akik a pelust kérik vissza arra az 5 percre amíg kinyomják, de amúgy nem kell, dehát ez nektek nincs meg, pedig ez az egyik megoldás, mert a pelus "védőháló" és akkor nem kerül az "idegenbe" a cucc :lol:) Amit írtak, h bejött, az a wc lerajzolása, h a csatornán megy a tengerbe a dolog és boldog mert ott várja a családja :lol: És székletlazító kell, azt jól csinálod :wink:
Esetleg a 'Felejtsd el a pelust Elmo'-ban is jól feldolgozzák a témát, illetve van aki eljátssza játékmackóval és gyurma-kakival.. (ranschburg jenőre kerestem szobatisztaság kapcsán, ill egy "pisi a bilibe, kaki a bugyiba" társalgón okosodtam) :lol:

Fogakról most nem tudok nyilatkozni, teljesen elvesztem az altájakon :lol: :lol:

Kép
Kép
 


Ágiboldi,

köszi, akkor ezt ösztönösen jól csináltuk, Laci készített képet a rajztáblára, ezzel minden látogatót jó kedvre derítve, és elmeséltük, hogy a barátai már nagyon várják, hogy együtt úszhassanak :lol: részben sikeres volt...a mi feszültségünket határozottan oldotta, Sebire nem nagyon hatott, nála a fájdalomtól való félelem dominál.

oké, akkor ne ugráljunk az emésztőrendszer két vége között :lol:

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sajnálom a kaki-pisi dolgot.Igazán nem is tudok tanácsot adni,mert nálunk e z nem probléma(van helyett e más)
Ezen a kaki leúszik a barátaihoz jót röhögtem,de 3 évesnek biztosan beválhat.Sebinél a fájdalom még mindig valós,vagy pszichés?Mert ha laza a széklet,akkor is fájdalmas?
ÉS miért nem mossátok a fogait??? :twisted: :twisted:

Kép Kép
 


Meli,
pszichés, mert utána mindig boldogan újságolja, hogy nem is fájt, csak a félelem van benne előtte, hogy fájni fog (semmi gond az állagával).

Azért nem mossuk, mert mindent megutál, amit erőltetünk (öltözés, wc-zés, kézmosás, stb.) Fogmosás terén egyelőre nagyon lelkes, de szerintem csakis azért, mert nem hallja reggel-este, hogy moss fogat, ill. ha időnként megkérdezem, és mégis azt mondja, hogy nem akar, akkor nincs semmi. De ennek az ára, hogy napokig nincs fogmosás, és nem tudom, hogy ez mennyire gáz.

Orsi
Kép Kép
sno
 
 


Sziasztok!

Huh, SNO, én ennyire nem vagyok bátor az engedékenység terén. Lehet, hogy nagyon szigorúak vagyunk vele, de szigorúan minden reggel és este fogmosás - sőt, ha kimarad, kicsit később jön, "hogy nem akarom, hogy a fogmanók kilyukasszák a fogamat :( "
Remélem nem nevelünk így belőle szorongó embert...

 
 


Nanica,szerintem ez nem lesz szorongás alapja,vagyis remélem,mert én is kötöm az ebet ilyen szabályokban...Nálunk egy jó ideig balhés volt az esti,a reggeli nem,mert azt egyedül csinálhatja.Az esti is csak azért,mert apa fürdet és amikor G megszületett,apa semmit sem csinálhatott meg neki,még egy gatyát sem adhatott rá.De aztán,ahogy sok mindent elhagyott.

Sno,érte,.Hát végülis az a jó,h nincs már fájdalom,a lelki rész enyhül.
Én napikig nem hagynám rá,mert nekem pl.iszonyúak a fogaim,pedig lelkiismeretes ápolója vagyok a számnak,mégis borzasztóak,csúnyák,szuvasak,sárgák(pedig nem kávézom,cigizek,üdítőzök) :oops:
Ha ő napokig nem akarja megmosni,akkor ez azért később ha még idősebb lesz fokozódik,nem?Amikor már nem lesznek ilyen kis pedánsak,hanem bevágják az iskolatáskát a sarokba,meg az ágy alá a több napos büdös zoknit. :lol: :lol: Vagy csak az öcsém volt ilyen kisiskolás?????

Kép Kép
 


hahó, Pann, Május, ti tulképp hol vagytok?

Fogak: én mosom minden este Boldinak, és változó korszakok vannak, van amikor hónapokig nem bánja, van amikor meg bánja, de nem érdekel. Sztem vannak bizonyos dolgok, amiket el kell fogadnia. Ha ezzel letöröm a lelkesedését, az se érdekel, én is utálok fogat mosni, oszt kész, mégis mosok :lol:

Bölcsisnéni új metódust eszelt ki a kakára, marha brutál, és liberális szülőként tiltakoznom kéne, de inkább szabadkezet adok, örülök, h nem én vagyok a mumus, és szurkolok nagyon :wink: (majd ha bevált elmondom, csak már nem akarok unalmas lenni :lol: )

Kép
Kép
 



Sziasztok!

Rita,
Szóhoz sem jutok 5. gyereket várjátok, ez nem semmi. Sajnos mi nem vagyunk bátrak még a háromhoz sem.

Úgy látom még téma a szobatisztaság. Mi is elkezdtük és már túl is van Öcsike az első beöntésen. :twisted: A pisilés meglepően simán ment, a kaki is bele a nadrágba egy darabig. Aztán alkudoztam vele, hogy szóljon ráadom a pelust és abba nyugodtan lehet. Egyszer sikerült is itthon bele a pelusba kakilni, aztán kimentünk a játszótérre és ott a második adagot a bugyiba nyomta. Aztán egy hétig semmi, rendesen evett csak kifele nem jött semmi, nem is erőlködött. Végül a János kórház gyereksebészetén kötöttünk ki. Vicces volt a doki mondta, hogy itt általában szabnak-varrnak, nem is érti, hogy kerültünk oda beöntésre. Minden esetre nagyon lelkiismeretes volt és mivel látni akarta a végeredményt, bilibe kellett produkálni. Öcsinek csak az arca vörösödött meg sem nyikkant a beöntéskor, aztán egyedül hagytak minket és elvileg 15 percig bent kellett volna tartani a folyadékot. Na két perc után fele folyadék kijött, úgy hogy én rohangáltam Öcsi feneke után a bilivel, mert ráülni nem volt hajlandó. Aztán pár percre rá szerencsére jött a többi folyadék és kaki görcsök is. Miután végeztünk a járkálva kakilással és próbáltam a WC-t normálisabb állapotba hozni, visszamentünk az orvoshoz. Hamarosan kikívánkozott Öcsiből a hashajtóktól feloldott kakaiadag is, így váróteremben álltunk a lábán lecsorgó kakival, aztán felemeltem és egy zuhanyzóba navigáltam, ahol még eltöltöttünk majd egy órát. Közben telefonáltam a páromnak, hogy jöjjön teljes ruhafelszereléssel cipőt is beleértve. Végül is nem volt vészes, csak szegényke megfázott egy kicsit a puciskodásban. Aranyos volt az eset utáni első kaki (3 nap múlva), apával volt otthon. Öcsike belekakilt a bugyiba aztán bement a wc-be kivette a bugyikából és bedobta a wc-be. Azóta nekem kakilt már pelusba egy felet és szintén bugyiba apának a másik felét. Nem tud ülve kakilni szerintem, megszokta, hogy állva teszi, pedig pisilni ülve pisil. Minden esetre azóta figyelem és dilemmázom, hogy örüljek-e, ha a bugyiba kakil, vagy erőltessem a pelus-wc verziót.

Utazás:
Mi is voltunk a fiúkkal Ausztria legtávolibb csücskében, amikor Bálint 3 hete volt szobatiszta. Minden megállásnál pisiltettük nem volt semmi különös. Nem is volt olyan eset, hogy ne bírta volna ki az első pihenő-leforduló lehetőségig. Sajnos mindig utólag derül ki, hogy elfelejtkezem a szórakoztató játékokról. De egész jól el szoktak lenni az autóban talált egyéb holmikkal. Erre az említett utazásra azonban készültem és volt egy repi szagtalan buborékfújóm azt tartogattam az útra, és le is kötötte őket a nyűgösebb időben egy darabig. Meg a többek által említett rágcsálnivaló (kölesgolyó, ropi, franciadrazsé (ezen, ill. M&M-en tanulták utazás közben a fiúk a színeket) az elengedhetetlen.

Fogmosás
Nálunk is kötelező, de nagy tiltakozás ritkán van. Persze ha unják, akkor lenyalják a fogkrémet, kettőt tolnak rajta és kész. Este azért ügyelek az alaposabb fogmosásra és nézem meddig mossák a fogukat és ha kell besegítek.

Üdv:
Mónika

 


Sziasztok!

Csatlakozhatnék hozzátok???? Egy másik topikba kezdtem írogatni, de úgy tűnik, hogy az leállt :-(
Két kislányom van Iringó, aki 2007. 02. 01.-én született és Gerda, aki 2009. 07. 23.-án látta meg a napvilágot:-)

Kép
Kép

Ani
 


Ezt most találtam :-( Gondoltam kiteszem ide-oda, hátha összegyűlik sok-sok kupak ennek a beteg kislánynak. Nagyon szívszorongató.

http://tv2.hu/mokka/video/lebenult-a-su ... a-3-eves-l aura

KISS LAURA HONLAPJA!!!!!!Hogy minden hihető legyen!
http://www.kisslaura.fw.hu
KÉRLEK OLVASD VÉGIG!!!!!!
KISS LAURA VAGYOK NYÍREGYHÁZI LEUKÉMIÁS KISLÁNY!!!!!
2007-BEN SZÜLETTEM,2009 SZEPTEMBERÉBEN LEUKÉMIÁT ÁLLAPÍTOTTAK MEG NÁLAM ÉS AZ AGYAM SZÜRKE ÁLLOMÁNYA RONCSOLÓDOTT!!EZÉRT AZ EGÉSZ ORSZÁG KUPAK GYŰJTÉST INDÍTOTT RÉSZEMRE,HOGY A SZÜLEIM A BEFOLYT PÉNZBŐL ELJUTTASSANAK KIJEVBE ŐSSEJTKEZELÉSRE!!!!!!
KÉRÉSEM AZ LENNE AKI ELFOGADTA JELÖLÉSEM AZ GYŰJTSE NEKEM A KUPAKOKAT ÉS JUTTASSA EL SAJÁT KÖLTSÉGÉN A MEGADOTT CÍMEKRE A KUPAKOKAT VAGY SZEMÉLYESEN IS SZÍVESEN VÁRJUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ISKOLÁK-ÓVODÁK IS MINDIG NAGY SZERETETTEL HOZZÁ NEKÜNK!!!!!
HA BOROS VAGY ÜDÍTŐS CÉGETEK VAN,VAGY DOLGOZIK OTT ISMERŐSÖTÖK MINDEN TÖRÖTT,KOSZOS VAGY SELEJT MŰANYAG KUPAKOT SZÍVESEN VÁROK!!!!!!!!!
Elkezdtük műanyag kupakok gyűjtését,amit egy felvásárló megvesz tőlünk 45 Ft/kg áron.

Minden műanyag kupak jó:üdítős,samponos,tisztítószeres,tejes,gyógyszeres,szín,méret nem számít.Nem kell külön válogatni sem.

Sok kicsi sokra megy!

Ha valaki tud kupakkal segíteni szívesen vesszük.

Gyűjtési határidő nincs,folyamatosan adjuk le,ha egy nagyobb mennyiség pl. 500 kg összejön.

Ami másnak szemét,nekünk KINCS!

Segíts,hogy Laura gyógykezelése sikeres legyen!

Elérhetőség:


Kissné Kovács Rita

krita79@citromail.hu

+36 70-9301-764

Nyíregyháza Szőlő u. 59/e


Otp számlaszám:

11773449-05464616

" A szeretet két embert gyógyít meg: azt, aki adja, és azt, aki kapja."
( Karl Menninger)


Köszönöm a segítséget!!!!

Kép
Kép

Ani
 


!!!!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
 
 


!!!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
 
 


!!!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
 
 


!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy itt egy elég összeszokott csapat van, de ha nem bánnátok, szívesen csatlakoznék én is hozzátok!
Eddig a kórházas topikba írtam, ahol szültem, de az eléggé kezd behalni, meg ott kicsit idősebbek vannak, így az épp aktuális ovis dolgokról nem nagyon esik ott szó..

Márk a fiam is most kezdte az ovit, elég ügyesen, ahhoz képest, hogy iszonyú anyás, és nagyon érzékeny a változásokra, de sajnos most épp beteg, így egy hét kényszerpihenőn vagyunk.

Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit mintha keveset járnátok erre. Nem mondom, én is, mert amikor megpróbáltam bejelentkezni, igencsak sokadjára sikerült a név-jelszó kombinációt helyesen begépelni. Irok egy kicsit magunkról, hátha más is belelkesedik.

Szöszmösz ovis, gondolom ez eddig sem volt titok. Beszoktatás az nem kellett, besétált az oviba, kapott röptében egy puszit és délután, alvás után mentem érte. Mivel az ovit ismerte, Natival van egy csoportban másra nem is számítottunk. Mostanra ő az ovi legújabb törpe réme. Sétálni még mindig nem tud, futni viszont annál inkább - amíg egy ajtófélva, valakinek a kósza lába vagy valami hasonló meg nem állítja.

Dani az egész nyarat a mászás gyakorlására használta fel, szinte naptárváltással egy időben kezdett el járni. Ez még mindig egy kicsit kihívás, ha Szabi is arra jár, akkor annál inkább. Szegénykém elég gyakran repül amikor bátyus pont arra viharzik.

Most mind a ketten dolgozunk, Robi június óta - vége lett az aranyéletnek. Mivel műszakban dolgozik, 12 órákat, elég sokszor nem kell a három gyereket végighúzni a metrón, de már fejlődök. Csak egy egész icike-picike szívrohamot kapok a gondolatra, hogy a három gyerekkel mozgólépcsőzhetek. Persze nem is olyankor szokott baj történni, hanem amikor úgy gondolom, minden jól megy. Tegnap csak Nati-Szabi volt velem, lépünk be a metróba, Szabinak persza a szeme mindenhol, csak nem a lába előtt. Bele is esett a metró és a peron közötti részbe. Nem is tudom, melyikünk lepődött meg jobban, ő, hogy eltűnt az egyik lába, vagy én, hogy a gyerek visít és térdel a metróajtóban.

A többihez egy kicsit már lekéstem a hozzászólásokat. A NAGY GRATULÁCIÓ RITA!!! persze még aktuális.

Fogmosás ... még vannak fogaik, egy sem lyukas vagy hasonló, bár nálunk nem túl gyakori vendég a fogkefe. Itt a könnyebb ellenállás felé haladok.

Most már ti jöttök! :)

Kép KépKép
 
 


Sziasztok.visszanéztem sok év távlatából....jó érzés látni benneteket :) én megint babázni fogok augusztus elején.Kár,hogy nem jártok már ide :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 


Sziasztok.visszanéztem sok év távlatából....jó érzés látni benneteket :) én megint babázni fogok augusztus elején.Kár,hogy nem jártok már ide :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
gabibaba78
Budapest IV. kerület
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: