Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, nem sikerült a vonalzót beállítanom a profilban.
Létrehoztam egyet, megkaptam a kódot (egy HTML és egy PhPBB-ét,
amikre ha rákattintok, bejön egy oldal, tetején a vonalzóval).
Hogy kell csinálni?
hancsacsa

Kép
 


Hancsacsa!
Asszem az url kezdetű kódot kell az aláíráshoz bemásolni.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Hancsacsa!
A PhPBBCode-ot kell beilleszteni, de abból sem kell a teljes (asszem :oops: ), csak ez a rész: Kép[/url] Persze ez az enyémnek a kódja, csak nem tudtam volna értelmesen leírni. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Baccus! Erre nem berakta ide???!!! :evil: :)

Na, akkor újra berakom ide, csak teszek közé sok szünetjelet, hátha akkor nem "érti" meg ez a vacak gép...


[ img ] http: // babafalva . hu / tickers / 4hu .png [ / img ]


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Na, most akkor sikerült. :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa!
Köszi a segítséget!
Próbálkozom...
hancsacsa

Kép
 


SIKERÜLT a vonalzó!
Kendének most kívánok boldog szülinapot, egy napon ünnepelnek Rubival hétfőn!
Rubi lego duplot kap tőlünk, és egy cipőt.
hancsacsa

Kép
 


Sziasztok!

Hanimana, azaz Hancsacsa! Üdv újra köztünk! Jó hogy jöttél! Nagyon édes Rubi, vagány kiscsajnak látszik!
Sajnálom a válást apával :cry: , ez olyan szomorú dolog.

Sudi, de jó hogy Te is írtál! Gratulálok az előléptetésedhez! Látom, azért munka mellett nem könnyű a háziasszonyok élete, én már előre rettegek hogy mi lesz, ha eljön ez az idő!

Boeske, hűha, már itt tartasz? Valyon mikor születik meg a kis lurkó? Milyen nevet választottatok???

Mi hétévégén ünnepeltük Marci szülinapját, nagyon édes volt! A gyertyákat kétszer is elfújta! Már folyamatosan beszél, sokat énekelget, mondókázgat magában. Ilyenkor meg tudnám zabálni. Annyira aranyos! Sajnos a hisztis korszak minket sem kerül el, de szerencsére kezelhető. Azért néha kiakadok estére, de ilyenkor jön a felmentősereg apa képében!

Diverse, olvasom rendszeresen a blogodat, nagyon édesek a gyerkőcök és nagyon jó olvasgatni rólatok!

Füles

Kép
 


Sziasztok!

Hanimana!
Köszönjük szépen! :)

Rubina!
Nagyon boldog 2. születésnapot!!!


Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Jan. 19-én hajnalban megszületett Andris. Gyors, és azt kell mondanom könnyű szülés volt. 3350 g, 57 cm.

Szülinaposoknak sok boldogságot, egészséget és minden jót kívánok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske, gratulálunk Andris érkezéséhez! Sok bolsogságot! Majd mesélj, milyen 3 picivel! Hú, 3 fiú! Nem semmi! :lol:

továbbra is boldog szülinapot minden januári gyerkőcnek!

Edina
Kép
Kép
 
 


Boeske!

Gratulálunk A picurkához! Sok boldogságot, örömet, egészséget! Ha lesz egy kis időd szívesen elolvasnám hogyan is született Andriska! Ez is olyan extra gyors szülés volt mint az előzők?

Mi is gratulálunk a szülinaposoknak!!!!

Füles

Kép
 


Füles!
Köszönöm.
Igen, még gyorsabb is volt. Igaz, Andris kicsit kisebb is, mint a másik kettő volt, mivel 38 hétre született. (A méhlepény elöregedett, meszes volt, és már nem tudta rendesen ellátni a babát.)
18-án este még elaltattuk a fiúkat, és a férjemmel mi is aludtunk kicsit. Éjfél után arra ébredtem, hogy elpukkant a magzatburok, és csordogál a víz. Kb. fél óra múlva beindultak a rendszeres, 6-7 perces fájások is, elég erősen, de ezt már megszoktam. :D A többivel is így volt, úgyhogy rohanás a kórházba, mire beértem 3 ujjnyi volt a méhszáj. Gyors CTG után már mehettem is a szülőszékre. Gátmetszés szerencsére nem kellett, második nyomásra ki is bújt a srác. Semmi sérülésem nem lett, aszülésznő nagyon jól csinálta a gátvédelmet. A babát sem piszkálták feleslegesen, nem szívták le orrát-száját, nem kellett.
Szóval szinte beavatkozásmentesen zajlott.
Na jó, utána császárosnak való adag méhösszehúzó szurit kaptam, az első szülésemen történtek emlékére. :D Ez sajnos megkeserítette az első napot, mert iszonyú utófájásokat csinált. (A szülésznő is csak nézett, hogy szülés után 2 órával akkora volt a méhem, mint másnak 2 nap múlva.)
Andris szinte végig velem volt a kórházban, csak 1. éjszakára adtam le néhány órára, hogy alhassak egy kicsit, na meg a gyerekorvosi vizsgálatok idejére.
3. nap haza is engedtek, mert ügyesen szopizik, és szerencsére van is mit. :D

Szóval boldog vagyok, mert most végre a szülés is jól sikerült, és a baba is egészséges. (Ugyebár Márk miatt a szájpadhasadék esélye 4-5% volt).

Edina!
A nagyok elég jól fogadták az öccsüket, nem volt "vigyétek vissza" típusú hozzászólásuk. Eygelőre minden jól megy, bár még biztos lesznek nehéz időszakok, amikor fáradt leszek, és jön Andris nyüglődős-hasfájós időszaka. De majdcsak túléljük.

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Boeske! Jó volt olvasni soraidat, örülök, hogy ilyen szép élmény lett a 3. szülés. Én tuti nagyon féltem volna az előzmények után. Na meg amiatt is, hogy egészséges lesz-e a baba. Ezt a szájpadhasadékot nem lehet észrevenni uh-on?

Remélem a nagyok is jólviselik pindurkát, és talán nem lesz hasfájós és megússzátok a nehezét!

Mégegyszer minden jót, egészséget, türelmet a gyerkőcökhöz és ha tudsz, majd írj, hogy mi van veletek.

És képet is jó lenne látni rólatok :D

Füles

Kép
 


Boeske!

Nagyon gratulálok a kis Andráshoz!!!! :-)) ( a férjem is András :lol: )
Tök jó, hogy ilyen könnyű szülésed volt, és hogy sérülésmentes!!??!! Fantasztikus! Ügyes vagy!!! :-))
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!
És persze jó lenne pár képet látni rólatok!!! :-))
Jók legyetek, vigyázzatok magatokra!

Puszi :lol: :lol: :lol:

Sudi És

Kép
Kép
 
 


Füles!
Igen, észrevehető UH-n a szájpadhasadék. Valami miatt Márknál az orvosom nem nézte. De most megnézettük 4D-sen is, úgyhogy már félidőnél 99%-ra tudtuk, hogy nincs baj.

Andris egyelőre rendes fiú, délelőtt nyugtalan, állandóan kézben akar lenni, de délutánra megnyugszik, és éjjel is rendes, eszik, alszik. Persze még el fog romlani, de addig legalább tudok pihenni.

A képek:

Kép

Kép

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjj, de szééééééééép baba!!! Gratulálok!!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Boeske! Gyönyörű ez a kisbaba! Remélem jól vagytok, és tudsz egy kicsit pihenni is a három lurkó mellett!!!

Hancsacsa, merre vagy? Ne tűnjel újra jó!???

Diverse, és Ti hogy vagytok? Hogy van a picurka Noémi és Ricsike? Ricsi alvókája javul már? Milyen két gyerkőccel az élet?
Nálunk sajna kistesó még mindig nem jelentkezik. :cry:

Füles

Kép
 


Sziasztok!

Boeske, én is gratulálok! Boldog, hosszú életet kívánok Andriskának!

Találtam munkát, napi 4 órás. Nagyon tetszik a munkahely, délelőtt az anyukám vigyáz Rubira. De folyamatban van a bölcsi keresés is.
Szerencsére jól kijönnek nagyival, és a délutáni altatás is sikeresebb, mint nálam : ).

hancsacsa

Kép
 


Budapesti lakhelyű BKV-zóknak:

A szülésznőm hívta fel a figyelmemet rá (milyen rendes, ezért is külön szól!):
http://www.zoom.hu/belfold/szeptembertol-kismama-berlet

Most én is megnéztem a BKV oldalán, hátha bővebben is írnak róla, hogy mit jelent a "rászoruló" szülő. Hát, csak azok az anyukák kapják, akik GYES-t vag GYET-et kapnak, tehát azt a nagyon kevés pénzt. Akiknek TGYÁS, vagy GYED van, ezek szerint kimaradnak. :-(((( Mintha ez olyan sok pénz lenne. Nem tudom, fnt az okosok meg tudnának-e élni ennyi pénzből másodmagukkal, meg fentartani lakást, stb. Nyugodtan belevehették volna az egyedülállókat, vagy akik egyéb szoc.segélyt kapnak az önkormányzattól.
Na, mindegy, ebből is kimaradok.

Ezek szerint ezután sem fogok többet utazgatni, mint eddig, vagy továbbra is lógok, és izgulok, hogy el ne kapjanak. :)

http://www.bkv.hu/home/kisgyermekesberlet.html


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Minden 2006.os januári gyerkőcnek Nagyon boldog szülinapot!

 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron