Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Rohanásban, de...

Jucc, Ildi!
Boldog névnapot a fiúknak! Na és persze NagyBazsinak is! :lol: :lol:
Igen jól sikerülhetett a buli! :lol: :lol:

Andi&Nati


KépKép
 
 


Sziasztok!

Judit, Ildi, Balázsoknak boldog névnapot kívánunk!!!!

Ildi
, vagyok, de néha azt hiszem, kihalt a topic, :( így mostanában a 22esben vagyok aktívabb, az meg olyan izé, hogy csak átmásolom egyikből a másikba az irományomat.
De jó Nektek, hogy világjárók lesztek, kicsit irigy vagyok, mi idén max. a Balatonra megyünk.

Megvagyunk, én hulla fáradtan, hiába, még csak 2 hete szültem, reggelente alig bírom kivakarni magam az ágyból.
Ákos igazán jó baba, csak esténként fáj a hasa, :( csendesebben horkol, mint Apa, viszont röfög is mellé. :D

Judit,
még annyit a lakáshoz/házhoz, hogy enyémapa szerint ebben tuti bent van a lakásmaffia keze, szóval szerinte nagy a rizikó.

Davallia, hogy vagytok? Milyen paraméterekkel született Eszter? Nem is tudok semmit róla. :(

KépKép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Davallia, Panda tápis???
Én rendeltem a netről egy kapszulát, ami állítólag csodát csinál tej ügyben. Bent a kórházban szedtem pár napig, szerencsére most nem kell, de azért megvan, mint vésztartalék.

www.boldogmama.hu

Eszter hogyhogy ilyen hamar kibújt? Most nincs meg a 2 hét előnyöm, csak 2 nap. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 

 
 

Davallia, értem.
Ákos is a nagy beharangozott viharban döntött úgy, hogy kibújik. Mondjuk nem emlékszem, hogy akkora szél lett volna éjjel 1-kor, de arra emlékszem, +10 fok volt amikor mentünk, és zuhogott, amikor hajnalban kibújt.
Remélem, beválik a kapszula, majd írd meg, ok? Én egy győri lánnyal közösen vettem, elég húzós az ára, nem mertünk kockáztatni. De sztem nekem segített az elején.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Ildi Balázsaidnak boldog névnapot!!!

Jucc Balázsának itt is!!!


Na csak el kellett makognom szegény kisgyermek panaszaimat és fellendült a topik élete! :wink:

Hát igen, én olyan izé módon ide-oda másolgatom a hsz-eimet, mert tudom, hogy pl. Ildi, vagy Tünde nem vagy legtöbbször nem olvassa az őszit. És úgy gondolom, hogy szellemességeimet, kérdéseimet, vívódásaimat megosztom velük is. Ha ez télleg izé nem teszem. Bár pont azért gondoltam a topiknévadóra, mert nem volt kihez szólnom, kinek reagálnom. :?

Tünde!
Ákos nagyon helyes, ő jobban Rád hasonlít, mint Zita, nem?

Ezt a kis cukifalat Eszterbabát is szívesen megkuksiznám egy közelebbi képen is!

Az én drágám (a legnagyobb) is olyan intenzitással horkolt az éjjel, hogy rázogatnom kellett.

 
 


Ayse, nyugodtan másolgass, már csak egy helyen olvaslak régóta.

Csak nekem izé másolgatni, mert sztem innen mindenki olvassa a 22est is, talán Prüntyi és Davallia nem, és ha jól tudom, a 22esek is átolvasnak ide.
Szóval érted. :wink:

Én (mi) nem tudom, kire hasonlít Ákos, de tényleg. Már kérdeztem is Apától, kivel csalt meg. :D:D:D:D:D
A kézfeje Apáé, no meg ami a pelusban van, aztán kifújt minden hasonlóság. Anyum szerint olyan, mint a tesóm volt babának, majd keresek képet és hasonlítgatok.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Tünde!
Nem írtam, de én is láttam a hasonlóságot a tesóddal. :)

 
 


Davallia!
Nagyon cuki!!!! :D:D:D
És Panda is, ahogy átöleli. Olyan megható! :D

 
 


Davallia, mennyit számít 1 centi és 1 deka. Ákos nagyon kis csonti, Eszternek meg milyen jó kerek pofija van!
Panda odamegy a tesójához? Zita nem nagyon, de mondjuk most este Ákos is kapott tőle puszit, kérés nélkül. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok lányok!

Ma elvoltunk számítógép asztal néző kőrúton....és találtunk is egy jót (számomra jót), így most már arról írok :lol:

Sildike, így már tárgytalan a dolog, köszi :lol:
Milyen buli volt? Névnapoztak haverokkal?

Minden kis és nagy Balázsnak boldog névnapot!

Davallia, Tünde, nagyony szépek a babák! Itt sóvárgok én is... :?

Kép

Kép
 


Tünde!

Képzeld nem is mondtam, hogy Veled álmodtam!
Még a szülészeten mondták Neked, hogy újra terhes vagy :shock: .
Az orvosod egy kicsit ki volt akadva, hogy túl közel lesznek a császármetszések egymáshoz :shock: :shock: :shock: .
Hát nem tudom, hogy ez mit jelenthet. Úgy látszik mostanában mindenki babát vár az álmaimban.

 
 


Sziasztok!

Ildi :) Ayse :) Köszönöm, hogy kerestetek, nagyon jólesett ám! Valahogy olyan semmihezsincskedvem hangulatom van, de olvasni azért szoktam, csak nem volt írni se kedvem :( Most azért összeszedem magam!
Tény, hogy itt olyan kevesen vagyunk, hogy ha egy-két ember nem ír, már kihaltnak is tűnik a topik.

És köszönöm szépen a Balázs-köszöntéseket!!! Természetesen Sándorék Balázsainak is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Tünde :) Köszi a házas infókat :) Nem igazán szimpi a dolog amúgy se, mert fizetős regisztráció van, egy évig várni kell, addig nem lehet licitálni, ráadásul azt sem értem, hogy lehet megnézni a házat, amire licitálok... Akkor látom, ha elmegyek licitálni? Na neeee. Szerintem ez a dolog inkább a befektetőknek jó.
És másold át nyugodtan az írásaidat ide is, mert én nem olvasok a 22-esbe, csak amikor meglátom ott Ayse nevét, vagy a Tiédet, és ide nem írtatok, akkor kukkantok be :)

Ákos is, Eszter is gyönyörű baba, nagyon jó megint ilyen csöppeket látni :) És Ákos sem panaszkodhat, igazán szép kerek pofikája van, méghogy csonti :)

Ayse :) Ez az álom :lol:
Festitek már Andris szobáját?
Jól emlékszem, hogy Nálatok lent is fönt is van lakótér? Tetőtérbeépítés? Nézegetem az eladó házakat, és kínlódom, mert nekem van egy új mániám: lambériával burkolt tetőteres lakás szóba se jöhet. Ez onnan fakad, hogy tavalyelőtti nyaralásunkkor / amikor Gergő még pocakban volt/ a Balatonon a lambéria alól szép kövér kukacok / valószínűleg molylepkék lárvái/ potyogtak a nappali közepére. Undorító volt. Azóta nem tartom az ilyen fa burkolatokat megbízhatónak rágcsáló meg csúszómászó szempontból. De a sógorom tegnap kiröhögött / velük nyaraltunk ott/, hogy ott egész más volt, az nem téliesített tetőtér volt, közvetlenül a padlás alatt volt ez a burkolat, a normál tetőtereknek a lambériás burkolat alatt van rendes fal, és az biztonságos az ilyen dögök szempontjából. Amúgy meg szép a fa borítás, és természetes. Ráadásul a legtöbb tetőteres ház így van megcsinálva, alig van másmilyen megoldás. Na, és az én hülyeségeimhez jön még a férjemé, ő kifejezetten tiltakozik a tetőtér ellen, szerinte ott klausztrofóbiája lenne. Pedig nagyon szép tágas, világos tetőtereket jelölök be, és mutatok neki. És alig van egy-két egyszintes ház :( Így aztán nem lesz könnyű...
A lényeg, hogy várom a tapasztalatokat, akárkinek is van tetőtérileg :)

Ja, és a kórság nem nagyon hatalmasodott el rajtam, pedig már napok óta nem vettem be vitamint / igazából mindig ott van az agyamban, hogy betegség idején hagyjuk el a vitaminokat, mert azokból remekül táplálkoznak a kórokozók is, és csak rosszabb lesz. / Ha lefekszem, menetrendszerűen jön a köhögés, és néha nappal is fuldoklom, de már alakul. Balázs is köhög kicsit, de jól van. Ma reggelre az egyik szeme csúnya piros lett, és bedagadt :(
Talán Gergő most megússza ezt a vacakságot :)
Tegnap voltunk Corában, megnéztük a Baba-mama heteket, hát jó sokan voltak! Pelust tudtunk jól venni, törlőkendőt, és két pizsinek való rugit vettem még Gergőnek. Nagyon sokminden van,. de igazából nekünk nem kellett nagyon semmi :)

Andi :) Ezerszer akartam már kérdezni: Mi van a ruahüzlettel? Csinálod, és nem is reklámozod itt? Vagy nem megy?

Na szép napot mindenkinek!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Halihó!

Jaj, de tündériek ezek a mini-manók! :D
És Panda is, ahogy simogatja a hugija buksiját! :)
Ákosnak milyen kis csókos szája van! :D

Jucc!
Én is hiányoltalak ám, csak nem írtam! :?
Ilditől kérdeztem, mi lehet veletek.
A ruhaüzlettel dec. közepe óta nem foglalkozom. :? Az az igazság, hogy sokkal több odafigyelést igényelne, mint amennyi tőlem telik.
Ha Nati ébren van, nem tudok leülni a gép elé, ha pedig alszik, annyi dolgom van. :? Igy elmaradt a dolog.
De igazság szerint időközben történt némi lendülés az anyagi helyzetünkben, így Natit most tutira nem fenyegeti a bölcsi veszélye, ezért nem is erőltetem a dolgot.
Emiatt kezdtem egyébként csak bele.
Anyáéknál van lambéria, rendes festett fal van alatta, soha semmi nem jött még ki alóla! :shock:
Mondjuk ha házat vennék, azért én is biztos leszedetném és megkukkantanám, mi van alatta. :D

Ayse!
Megy a drukk, hogy Andris szobájára minden elég legyen! :lol:

Nati talán lassan jól lesz (kopp-kopp). Egyre kevesebbet köhög és az orrából sem jön már annyi cucc.

Apa dolgozik :evil: :( :(

Andi&Nati


KépKép
 
 


Duda!
Milyen ruhabolt?

A 90napos diéta mit ígér? Mármint fogyásban. Mert most jól fel van adva a lecke: júniusra osztálytalálkozót szerveznek, de így nem mehetek oda!!!! Ha akkora lennék, mint Andris szülletése alőtt, akkor is félig-meddig széhyelném magam (mert én vékony voltam ám), de azért az vállalható, két gyerek, szopi, satöbbi. De az is rengeteg, annyit tuti nem fogok lefogxni. Na mind1, azért mégiscsak meg kéne próbálni. Szóval mennyi az annyi????

Jucc!
Nálunk gipszkarton van a tetőtérben, az van leglettelve, lemeszelve, szóval fal. Sztem az új házaknál már ez a technika van. A lambériát különben én sem szeretem, földszinten sem. Számomra nem teljesen világos az értelme.
A tetőteres lakásoknak a nagy hátránya a lépcsőzés. Főleg, amíg kicsi gyerek van. Valamit tuti fennt hagyok és egy gyerek mellett ezer dolog kellhet. Mi azért választottuk, mert maga a telek nem túl nagy és nem akartuk, hogy annyira be legyen építve, illetve a panoráma sokkal szebb fenntről. Másodszorra azért meggondolnám.

Jó, hogy jöttél! Mi bánt, akarsz róla beszélni? :)

A fal kissé sárgább lett, mint számítottam rá, én azért ennél halványabbat képzeltem. Mondjuk nagyon vidám és gyerekszobánál ez fontos szempont. Gyakorlatunk nem volt a színkiválasztásban, mert a fehér az fehér ugyebár. A festék elég lesz, a dekorcsík még csak most jön.

 
 


Adalékok Bunkóország mibenlétéhez:
(és sajnos ezt nevezem hazámnak :evil: ).

Lilit átvittem szülinapi buliba a völgy túloldalára. Egy szűk utcában lakik a barátnője. A házuk előtt már több kocsi állt, így én kettő házzal arébb parkoltam le, a túloldalra, ahol csak gyalogosbejáratok vannak, mert nagyon lejtenek a telkek. Alig szállok ki a kocsiból, kiront annak a háznak a tulajdonosa egy 55-60 körüli f...ószer, és elkezd velem ordítani, hogy ne álljak oda, mert nem tud a fia majd behajtani az udvarukra (jó nagy távolságot hagytam a kocsibejárónak és direkt a kerítéssel szemben álltam meg). És különben is hova jöttem, álljak az elé a ház elé. :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: Mondom:
- Nézzen már oda, tele van autóval!
- Engem az nem érdekel, akkor menjen le a faluba és jöjjön fel gyalog!
- Ez közterület és én oda parkolok, ahova jól esik.
- A szomszéddal úgy beszéltük meg, hogy ide nem parkolhatnak ők.
- Ez akkor is közterület, nem a magáé és jogom van ideállni.
Blablabla, vagy 5 percig elordítoztunk így egymás mellett. Végül kijött az anyuka, erre azt mondja neki a fazon, hogy jaaaaaaaaa, mért nem mondtad, hogy hozzátok jönnek? Gondolom rosszban van a közvetlen szomszédjával és próbál neki betartani, ahol csak tud.
Csak azt nem értem, hogy mit hitt, hogy tényleg lemegyek és majd gyalog feljövök??? :shock: :shock: :shock: Ugyanakkor nem szívesen hagytam volna ott a kocsit, mert az ilyen bunkó kiszúrja a kerekét, vagy mást ront el rajta és röhög a markába. Ha árokba csúszok, akkor nagyobbat. :evil: :evil: :evil: Sík ideg voltam tőle. :evil: :evil: :evil:

 
 


Sziasztok!

Ayse, Ákos pár napos korában én is azt álmodtam, hogy megint terhes vagyok, és bőgtem, hogyan lehettem ilyen hülye, mert én nem akarok több terhességet/szülést, és még kisebb lesz a korkülönbség a kölkök között.
Andrist át is költöztetitek a szobájába belátható időn belül?

Jucc, én ha tehetném, nem vennék tetőteres házat, a fene lépcsőzne még a saját házában, ha nem muszáj. A lakásunk viszont tetőtéri, nem tudom, ugyan úgy készül-e, mint a kétszintes (többszintes) családi ház. De magával a tetőtérrel semmi bajunk, szép világos, ha süt a nap, jó meleg (télen-nyáron), és jól meg van csinálva, nem vesz el a ferde fal a hasznos területből.

Andi, milyen ruhaüzleted volt?

Ma itt voltak anyuék délelőtt, tettek fel pár polcot, főzött, takarított. Úgy örültem Nekik! (no nem azért, hogy gályázott, hanem hogy itt voltak)

Nem is tudom, írtam-e már, de Zita fa-imádó. Naponta többször ellenőrzi, megvannak-e a fák kint, reggel integet nekik, hogy pá-pá. Tegnap annyira vicces volt: du. keltettük, most kivételesen se az ajtónyitásra, se a parketta recsegésére nem ébredt fel. Odamentem, és simiztem a hátát, arcát. Nagy nehezen kinyitotta a szemét, és még félálomba az első szavai ezek voltak: "fa-fa-fa", és mutogatott az ablak felé. :)

Fiús Anyukák, HELP!
Mit csinálok rosszul? 3-ból 2 pelenkából tuti totál kifolyik a pisi. Nincs annyi rugi, body, hálózsák a világon, amennyit elhasználunk. Van Pampers pelenka 2-4 kg-ig, és Libero 3-5-ig. Ákos pénteken volt 3400g. A pelenka nem jó, vagy a kukit kellene jól beigazgatni, vagy csak simán béna vagyok???
És mikor kerülnek a golyók a zacsiba?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Ayse, tudod már, ki a Váratlan utazásban az Andrew?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Ayse

Szerintem is másolgasd csak az írásaidat.

Tünde

Te is. Sajna mostanában még ezt a topikot se nagyon van időm követni, nemhogy a többit.


Tünde

Nálunk is sokszor folyt ki a cucc. Mi Pamperst nem használtunk, csak Liberot. Viszont vettem Helen Harper pelenkát és abból meg soha nem folyt ki. Valahogy annak magasabban van a dereka. De a kukit is le kell hajtani. :lol:
A jó meleg pelusban a tojglik álltalában lejönnek, de fürdésnél, meg utána a törölközésnél nálunk sokszor vissza húzódtak, amíg Laci még nagyon picike volt. Mostanában már nincs ilyen. Nekem a védőnőm azt mondta, hogy 3 éves korra záródik be ott valami és addig vándorolhatnak a tojglik.

Ezt találtam:

Előfordul, hogy az egyik vagy mindkét here hirtelen eltűnik. A combhajlatban elhelyezkedő herecsatornában a hasüreg belsejéből fut a heréhez az ondózsinór, és mellette a cremaster izom. Ha a herecsatorna kissé tágabb, hideg hatására vagy ijedtség kapcsán az izom összehúzódik, és a here felhúzódik a hasüregbe. Ez enyhe simogatással is kiváltható. Ez a jelenség leggyakrabban az állatvilágban figyelhető meg, de előfordulhat újszülött, kis csecsemőknél is. Meleg környezetben azután ismét "leszáll" a here a herezacskóba. Ha az egyik nem tapintható vagy eltérő méretű, duzzadt vagy érintése fájdalmas, mutassuk meg gyermek szakorvosnak.

A herék leszállása a herezacskóba a koraszülötteket kivéve az esetek több mint 90 %-ában már újszülöttkorban bekövetkezik. Az előbb említett, úgynevezett vándorherével azonban találkozhatunk olyan fiúgyermekeknél, ahol a here valóban nem szállt le. Ez lehet egyoldali vagy kétoldali. Ha ezt észleljük, mindenképpen meg kell beszélnünk gyermekorvosunkkal, mert a lágyékcsatornában vagy a hasüregben lévő, le nem hozható herénél orvosi beavatkozásra van szükség. Az egyoldali a gyakoribb eset, ilyenkor a herezacskó azon az oldalon gyakran kisebb, ami felhívhatja a figyelmet a problémára. Ha nem foglalkoznak vele idejében, a pubertásra a here elsorvadhat, a spermaképződés nem indul meg.

Ákos nagyon kis aranyos. Így hirtelen én sem tudnám megmondani, hogy kire hasonlít.



Davallia

Eszter és Panda is nagyon aranyos.


Folyt köv.

Kép
Kép Kép
 
 


Na folytatom.

Ayse

A 90 napos diétával 15 kg körül lehet fogyni. De hallottam már 18 kg-ról is. Én is megpróbáltam, de az a baj vele, hogy ha a férjed és a gyerekek nem csinálják, akkor szerintem nagyon macerás külön főzőcskézni.
Nálunk most a tornán van egy lány, aki 20 kg-ot fogyott. Nem csinált semmiféle diétát, hanem elment egy diatetikushoz és az étkezését változtatta meg. A lényege az a dolognak, hogy kb. 10-ig csak gyümölcsöket eszik (ez lehet banán is, ami azért elég laktató), utána teljesen normálisan megebédel, és 3 után már nem eszik szénhidrátot. Minden más mehet. Én ezt még azzal tetézem, hogy este 6 után már max. sovány sajtot és joghurtot eszem. Szerintem ez annyival könnyebb, mert akkor az ebéd az lehet az egész családnak ugyanaz. Nem tudom, hogy a szoptatás mellett mennyire tartható ez. Ha és heti 3 torna még kell mellé. A pilates az szerintem még a tejtermelést sem befolyásolná, mert nem ilyen ugrálós izzadós, viszont másnap érezni lehet ám rendesen, hogy milyen izomcsoportot dolgoztatott meg plusszban a csaj. Állítólag már nagyon jó otthoni tornakazettákat is lehet kapni.

Bunkó emberek. :evil:


Szerintem egy gyerekszobában még az erősebb sárga is nagyon jól mutat. Mi most nyáron fogunk csinálni egy tisztasági festést és én is elkezdtem gondolkodni rajta, hogy esetleg valami színet kellene vinni a fiúk szobájába.

Sikerült jelmezt venni?

Megyek fürdetni, aztán jövök még vissza.

Kép
Kép Kép
 
 


Ildi!
Köszi, akkor lehet, hogy ezt kipróbálom. Az tényleg sokkal praktikusabb, ha ugyanazt ebédelhet a család, akkor a nyálam se csorog annyira. Végül is egy normális ebéddel jobban ki lehet bírni a többit. Tornadvd ötlet is jó!
Még mindig nem érzem magam mentálisan megérve a fogyira, de égne a pofám az osztálytalálkozón....

 
 


Ayse

Szerintem majd úgy lesz, hogy ha elkezdesz tornázni, meg lefogyod az első pár észrevehető kilót, akkor utána abba sem fogod hagyni addig, amíg le nem fogysz annyit, amennyit szeretnél.

Én most elkezdtem jól érezni magam a bőrömben, pedig csak fogytam pár kilót, rakattam fel újra körmöket és elkezdtem tornázni.

Kép
Kép Kép
 
 


Ildi, köszi a pelenka és a golyó infót! :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Anyám, így kezdődnek a pletykák! :lol: :lol: :lol:
Na szóval! :P
Semmilyen boltom nem volt, Jucc idézőjelesen értette!
Egy barátnőmmel használt babaruhákat árultunk a neten! :D
Juccnak is adtam el egy-két db-ot.

Ayse!
Ildi mindent leírt! :D
Minden kezdet nehéz, de szerintem jó, hogy van, ami motiváljon!
Nekem is ez kellene, mert ellébecolom a fogyit. :oops:
Tudod, mentálisan nem vagyok érett rá! :D :D

Andi&Nati


KépKép
 
 


Duda!
Azért írom ezt a mentális érettséget, mert meg vagyok győződve róla, hogy fejben kell eldőljenek a dolgok, akkor fog is menni (olyan mint a szex :oops: ).
Remélem Ildinek lesz igaza és ha már van némi eredmény, akkor már nem hagyom abba.
Ja, még el se kezdtem :lol: :lol: :lol:
És ma este nekem is megvolt a na de addig még... túrós és kakaós palacsintával. :D

 
 


Sziasztok!

Ayse :) Háááát, köszi a kérdést, nemtom, akarok-e beszélni róla :)

Ez a fogyi jól hangzik, sokkal jobban szeretem ezeket az ésszerű diétákat, annak ellenére, hogy számtalan "csodareceptet" próbáltam már. Amikor akupunktúrára kezdtem járni, a dokinő azt mondta, hogy tekintettel a szopira, nem ír elő semmi extrát, csak annyit tegyek, hogy mindent egyek, amit eddig, de fele annyit, és hat után ne. Baromi hatásos volt. És tudom jól, hogy csak arra lenne szükségem, hogy összeszűkítsem a gyomromat, kevesebb szénhidrátot egyek, és kicsit mozogjak. Ennyi, ehhez nem kell csodamódszer, csak elhatározás, meg lelkierő. És egy osztálytalálkozó igazán jó lökés lehet :) Hajrá!

Én minden lakáscsere előtt elhatározom, hogy márpedig most színes falaink lesznek, nekem ugyanis nagyon tetszik pl. a napsárga :) Eddig minden lakásunkban fehér falak voltak. Egyszerűen így jön ki a lépés mindig, arra alig marad idő, hogy egy gyors tisztaságifestést csináljunk, nemhogy színeket keresgéljünk. Remélem, most az új házban sikerül...
Lambéria: Mindenkinek köszi a hozzászólásokat!
Gondolom, azért lehet olyan népszerű, mert nem piszkolódik a fal, illetve könnyen letörölhető. Talán plusz szigetelést is vélnek kapni általa, és gondolom, tetszik is nekik. Igazából szerintem is melegebb hatása van, mint a fehér falnak, na de ezért vannak a színek. És az állatokon kívül még azért is idegenkedem tőle, ha jobban belegondolok, mert ez mégsem egy olyan burkolat, amit átfestek, és máris "eltűnik" az előző lakó, legfeljebb lemosom, de a fát lemosni? Mindegy.
Tetőtér: Én sem vagyok oda érte, de a lépcsőzés az én esetemben kifejezetten hatásos lenne :)

Atyaég, mennyire bunkó emberek vannak :evil:

Tünde :) Mi Pampers újszülött pelust használtunk, nálunk csak a kaki folyt ki hátul néha, pisi soha. Talán mégiscsak a kukit kell igazgatni. De én nem is szoktam figyelni erre, Gergőnek mindig lefelé helyezkedik el :) Ezek szerint Zitával nem volt ilyen gond?
Herék mindkét kölkömnél már születésükkor zacsiban voltak, hálistennek ezzel nem kellett foglalkoznom. De egyelőre Neked sem kell izgulnod, van még pár éve Ákosnak, hogy "leszállítsa" őket :)

Andi :) Bizniszt kellett volna írnom, úgy egyértelműbb :) Örülök, hogy nem vagytok rászorulva, hogy dolgozz, végre egy jó hír!
Nálunk párszor már felmerült, hogy én miért nem üzletelek így a neten? / amikor a netről vásárolok valamit, Apa megjegyzi, hogy ez nekem is menne, ő szívesen segítene, és milyen jól jönne a plusz pénz, ráadásul nem is unatkoznék :shock: / Ahogy elnézem, hogy mennyi használtruhás hirdeti magát, el se tudom képzelni, hogy ez még működhet is...

Miután délelőtt írtam ide / most nézem, pont délben/, hívott a tesóm, hogy nem találkozunk-e valahol a városban? Én próbáltam rávenni, hogy jöjjön ki hozzánk, de nem volt kedve két órát Békávézni, így aztán gondoltam egyet / Balázs is győzködött rendesen/, és kiruccantunk a Szigetre. Épp Gergő alvásidejében indultunk el, reméltem, sikerül kicsit pihennie útközben, de azt nem is reméltem, hogy ahogy elindul a busz, már le is csukódnak a szemei :) Már a Szigeten voltunk, amikor felébredt, aludt egy órácskát. Játszóztunk egy nagyot, nagyon szép volt az idő, vittem fánkot lekvárral :) egy padon befaltuk, kint voltunk több, mint két órát. Tesóm bicajjal jött / a 16. kerületből/, a Jászain váltunk el, mi ott 2-es villamosra pattantunk, és pontosan abban a pillanatban küldte az sms-t, hogy hazaért, amikor mi is beléptünk az ajtón :)

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Halihó!

Jucc!
De jó lehetett a séta! :)
M is egyedül voltunk, Apa dolgozott. :( Olyan rossz érzés volt, nehezen is telt a nap. :(
A ruhabiznisszel tényleg az a baj, hogy nagyon sokan foglalkoznak már ilyesmivel. Mi a végefelé már tényleg piti összegekért próbáltuk eladni a maradék ruhát (300ft) és mégsem kellett senkinek.
Pedig szép cuccok voltak. :?

Ayse!
Elkezdted? :D
Szerintem teljesen igazad van, tényleg minden fejben dől el!
Nálam még nem.... :?

Andi&Nati


KépKép
 
 


Andi :) Ha tudom, hogy Ti is szalmák vagytok, szóltam volna, a Sziget jó lett volna Nektek is, nem?
A ruhákkal mi lett végül? A nyakadon maradtak?

Ayse :) Lili???

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Csak egy gyors bekukk, mert megyek a szülői értekezletre, ahol bemutatkoznak a tanítónénik (kettő közül lehet választani).

Lili láza estére felment 38,6-ra, délelőtt is lázas volt, a torkát fájlalja. A családi kupaktanács javaslatára nem hívtam ki a doktornénit. Valszeg úgyse kapna antibioszt, már csak azért sem mert nemrég kapott. Azért a soproni út miatt aggódom.

Jucc!
Nem baj, ha nem akarsz beszélni róla, azért sejtem...

Ma visszafogottabban ettem, de rájöttem, hogy a reggelit nem hagyhatom, ki, mert Andris este szopizik egy nagyot, meg reggel, szóval utána muszáj ennem valamit. Ma ráadásul éjszaka is többször tiszteletét tette nálam. Lilinek kerestem egy mese dvd-t és kiderült, hogy megvan nekem Norbi összes. Holnap a ducitréninggel kezdek..... :oops: :oops: :oops:

 
 


Szegény Lili :( Nagyon szorítok, hogy pikk-pakk vége legyen, és egészségesen mehessetek Sopronba!

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


gyorsangyorsan, Apa mindjárt itthon van végre! :D

Ildi!
Hogy ment az első nap????????????

Jucc!
Aranyos vagy! :) Majd legközelebb előre egyeztetünk! :D
Apa most vasárnap is dolgozik, de a Nagyi már lecsapott Natira! :)
Kapok egy szabadnapot! :)
A ruhák egyelőre nálam vannak, de nem maradt ám túl sok. Egy nagyobb zacskónyi.
Összeszedem magam és futok majd még vele egy kört sztem.

Megyek.

Andi&Nati


KépKép
 
 


Sziasztok LÁnyok!


Szuper napunk volt ma az oviban. Bazsika ebéd után közölte velem, hogy menjek nyugodtan, ő majd alszik egyet. Valószínűleg sokat számít ám, hogy az óvónénivel összejárunk és ismeri őt.
Annyi van, hogy egyenlőre mindenkit megkértek kicsiket nagyokat, hogy aki meg tudja oldani az vigye haza aludni a gyerekét, mert nagyon sokan vannak, úgyhogy egyenlőre Bazsi is csak ebédig lesz bent.
Hirtelen belecsöppentünk a farsangba, ami pénteken lesz, úgyhogy holnap ovi után megyünk a Guliverbe jelmezt venni Bazsikának és Lacikának is.
Ráadásul utána hétfőn megünneplik a Bazsikának a szülinapját, úgyhogy ilyen szempontbúl szerencsések vagyunk, mert csupa jó élmény fogja érni őt az első időben.
Elég jónak tűnik az ovi, sok programmal, kirándulásokkal stb. Majd meglátjuk, hogy később mi lesz. Minden esetre az első napot jól vette a Bazsi. Ma volt szülő értekezlet is és a szülők is teljesen normálisnak tűntek. Mondjuk volt egy-két furcsa dolog, amit az úvúnéni mondott.

Ayse
Ezért mondtam, hogy nem tudom, hogy a szopi mellett mennyira tartható az étrend. Amúgy szerintem, ha tényleg odafigyelsz a nasizásra, meg arra, hogy délután már szénhidrátot ne egyél szerintem az is nagyon sokat számít. Meg hát a mozgás, az nagyon fontos.


Duda, Jucc

Legközelebb mi is csatlakozunk szívesen. Főleg ilyen gyönyörű időben.

Az az igazság, hogy a szombati buli túl jól sikerült. Miután apának a pénteki sikerült olyan jól, hogy szombaton 1 körül kukáztam össze az öccsééktül, ezért este nem nagyon kívánta az alkoholt, úgyhogy én tőtikéztem. Ráadásul a hugomat is megdumáltam, hogy jöjjön. Nem is tudom az idejét sem, hogy mikor éreztem utoljára ilyen jól magam buliban. Ennek folyománya képpen a vasárnap délutánt szundikálással töltöttem, mert ennyi járt nekem. :lol: :lol:

Kép
Kép Kép
 
 


Bocsánat, még mindig csak outputra vagyok képes :oops:

Megnéztük a két tanítónénit. Mindkettő szimpatikus. Ha egy-egy szóval kellene jellemezni őket, és némi túlzásal, az egyik a versenyistálló, a másik a tyúkanyó. Tehát első hallásra, nyílván a második tetszik jobban. De belefészkelte a fejembe magát az a gondolat, hogy mi van, ha a hülyegyerekeket, magatartászavarosokat, stb. iratják hozzá, hogy ő majd behozza velük a lemaradást, meg megértő stb. Azért a hülyegyerekképzőbe se szívesen iratnám. Szerintetek????? :roll: :roll: :roll:

Megkaptuk az új gázszámlát. :shock: Előtte a Magyar Államkincstár közölte, hogy besoroltak a legkedvezőbb kategóriába, ami 1,18 FT/MJ. Na most a számlán ez a szám nem is szerepel, és nem is az egész összeg, hanem csak egy töredéke után számolták el. Így a teljes összeg, 40 ezer Ft után, 1.000 Ft kedvezményt kaptunk. Szerintem ez így nem stimmel, de állandóan foglalt a szám. :evil: :evil: :evil:

 
 


Ildi!
Éljen, hogy jól sikerült az ovi! Mik voltak a furcsaságok?

 
 


És az is jó, hogy Bazsit bevették, mert olyannyira nem szokott hely lenni, hogy akinek a tesójával otthon van az anyukája, azt 5 évesen hajlandóak csak felvenni.

 
 


Ayse :) Ez baromi nehéz kérdés lehet, hogy melyik tantónéni a jó. És komolyan Te döntöd el, melyikhez adod? Ez mindenhol így van? Nincs valaki, akinek már van tapasztalata a két hölggyel kapcsolatban, és az összbenyomás alapján tudnál dönteni?

Ildi :) Nem semmi, ahogy Bazsi vette az első akadályt :) De Te is ott voltál végig, vagy hogy? És ha igen, akkor Laci addig Apával otthon?

Én most is előhozom néha Balázsnak az ovikérdést, jelzem, hogy bizony most már muszáj lesz mennie, de ő elzárkózik a dolog elől, nélkülem továbbra sem óhajt menni sehova. Nem tudom, mit csináljak. Persze egyelőre várok, bármikor változhat a véleménye, de tartok tőle, hogy minél nagyobb, és minél jobban hozzászokik ahhoz, hogy itthon nem rossz ám, annál nehezebb lesz ez az egész. De tény, hogy a legtöbb oviba nem lehet bejutni egykönnyen, Balázs unokatesója a nyáron lesz 3, ősztől mennie kéne, de Érden eddig minden oviban azt mondták, hogy nem sok a remény, mert annyi az ötéves, akiket mindenképp föl kell már venniük, hogy tele lesznek. Pedig ha arra a környékre kerülünk, az is eszembe jutott, hogy Balázs talán Blankával szívesebben belevágna, de lehet, hogy őt föl se veszik :( / pedig ott még kistesó sincs!/

A furcsaságok engem is érdekelnek!

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jucc!
Na Nektek se lehet könnyű! De talán az ovi segítene Balázsnak, hogy máshogy viszonyuljon ezekhez a dolgokhoz. (mármint, hogy Nélküled sehova, vendégségbe nem akar menni és társai)

A választás azért nehéz, mert a tyúkanyó tanítónéni új. Liliről meg azt mondják az ovónénik, hogy lassú. Iszonyú alapos, de lassú. És egy lendületes tempó nem biztos, hogy neki való lenne. De azt sem szeretném, ha a diszgráfiás, diszlexiás, magatartászavaros, hipermotiv gyerekek állomáshelyére kerülne, csak azért mert a tanítónéni aranyos.

 
 


Jó reggelt lányok!

az ovi nem kötelező 3 éves kortól?

Kép

Kép
 


Itt volt a doktornéni...mandulagyuszi, antibiosz. :( Azt mondta, hogy a barik után sokkal könnyebben összeszednek mindenfélét. Viszont a jó hír, hogy szerinte elmehetünk Sopronba. Mivel szombaton jönnénk, azon gondolkodom, hogy eltolnám egy nappal. Na majd meghányjuk-vetjük.
Sajnálom, hogy hagytam magam megdumálni, hogy ne hívjam ki, a láz már megint jó jelző volt.

Megkérdeztem a tanítónénikről is, és egyértelműen azt mondta, hogy a tyúkanyó. Azt is mondta, hogy ha újra kezdhetné (nagy lányai vannak), őt nem érdekelné különösebben, hogy nagyon sokat tudjanak negyedikre, inkább a szerető légkör a fontos. És még hozzátette, hogy látja az elsősein, hogy stresszeltek, sokat fáj a fejük, betegesek. Meg hogy amivel egy "jobb" osztályban többet tanulnak, az pillanatok alatt behozható. Egyébként anyukám is ezt mondta, meg a hugaim is.

Prüntyi!
Nem. És ennek hátrányairól már biztos olvastad Kuhát az ősziben.

Ma már éheztem mint a kutya, a tornának még nem feküdtem neki. :evil:

 
 


Sziasztok Lányok!

A mai nap is nagyon jó volt. Kicsit már el is jöttem, mert elfelejtettem elég pénzt vinni az ebéd befizetéshez, úgyhogy irány az automata.
Állítólag Bazsi egyszer kinézett, hogy hol vagyok, de teljesen megnyugodott, amikor mondták, hogy nemsokára jövök és tényleg jöttem is. Ezek után, amikor megkérdezték, hogy mikor engedhetik el az anyut hosszabb időre, azt felelte, hogy most. :lol: :lol: Ennyit a ragaszkodó anyás gyerekemről. Holnap már úgy megyek, hogy elmegyek egy hosszabb időre. Szerintem elviszem Lacikát és megyünk sétálni egyet. Bár lehet, hogy elsőre inkább egyedül hagyom ott, nehogy úgy érezze, hogy én Lacikával elmegyek ő meg ott marad.

Ovi után elmentünk jelmezt venni a Guliverbe. Ayse, ha még nem vettétek meg akkor nézzétek meg, hogy mekkora, mert Bazsinak a 3-4 éves korig éppen hogy jó, Lacinak meg pont jó. :shock:

Végül is Bazsika bohóc lesz, Lacika meg méhecske.


Ayse, Jucc

Azok voltak a furcsaságok, hogy fel kellett hívni a szülők figyelmét, hogy beteg gyereket ne vigyenek oviba. Ha az óvónénik szólnak, hogy valami baja van a gyereknek, akkor mutassák meg orvosnak és kérjenek igazolást, mielőtt hozzák a gyereket vissza. Főleg ebben a vírusos időben nagyon sok gondot okozott egyes szülők hozzáállása.
Meg az, hogy ne kelljen szólni a szülőknek, hogy már hót mocsok a gyerek ruhája. Meg ha szólnak és hazaviszik, akkor ne ugyanolyan koszosan hozzák már vissza. Állítólag 1-2 ilyen szülő van csak.
De ez nekem olyan fura, hogy valaki ennyire nem törüdik a gyerekével.

Ayse

Nem tudom, hogy itt a környéken milyen a helyzet. Dunakeszin állítólag nem olyan jók az ovik, úgyhogy sokan hordják be Káposztásra a gyerekeket. Én meg sem próbáltam itt keresni, mert adott volt ott az ismerősünk, és nincs is messze kocsival.

Nálunk egyébként most épül az utca túúloldalán egy ovi, meg bölcsi. Tök vicces volt, mert kirakták a táblát, aztán épült egy hatalmas üveg és fém hangár. Mondom itt mi a tök lesz. Azért ilyen, hogy a szülők tudják figyelni a gyerekeket??
Aztán azt hittem autószalon lesz, de kiderült, hogy Spar. Utána vettem észre, hogy kiraktak még egy táblát kb. 100 m-rel leljebb, hogy ott lesz az ovi.
Gondolom többen panaszkodtak, meg ki voltak akadva, hogy miért üzlet miért nem ovi. Bár megmondom őszintén, hogy én a Sparnak ugyanannyira örülük. :oops:


Jucc
Hát nem könnyű Neked. Ráadásul úgy tudom, hogy a törvény szerint az iskola előtti 1 évet kötelező oviban tölteni.


Prüntyi
A 3 éves kor az, amitől felveszik a gyereket oviba (ha szobatiszta és tud önállóan kommunikállni). Ez viszont nem azt jelenti, hogy az óvodának kötelessége felvenni a gyereket. Amire kötelező felvenni az az iskola előtti 1 év.


Duda

Merre vagy? Ha holnap szép idő lesz mentek sétálni a Szigetre?

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Egész nap orvosoknál voltunk. Délelőtt Natit vittem le a körzeti dr. nénihez, aki elküldött bennünket mellkas röntgenre és laborba is, mivel levett tőle némi torokváladékot.
Még mindig köhög, főleg éjszaka és a dr. néni úgy gondolta, jobb ennek most már utána nézni, mert ugye ez már 3. hete tart.
A röntgen szerint bronchitise van. Vissza kellett mennünk a dr. nénihez, aki ezek után felírt antibigyót neki.
Ezután gyógyszertárba is mentünk, aztán haza.
Fél 8 előtt mentünk el itthonról és 11-re értünk haza.
Nagyon ki voltam akadva...
Kicsi makim megint olyan jó kislány volt, csak akkor sírt, amikor a dr. néni meghallgatta a mellkasát. A röntgen alatt egy szava sem volt, csak nézett körbe, majd megzabáltam!
Délután pedig én mentem nőgyogyóhoz. Vittem Natit is, Apa nem is volt biztos, hogy odaér. De végül odaért és együtt jöttünk haza.
Volt ott egy kisfiú, nemsokkal múlt egy éves.
Nati rögtön lecsókolta a gyereket, nagy sikert aratva ezzel a várakozók körében.
Aztán szépen nekiálltak sült krumplit enni, amit a kisfiú anyukája hozott egy mekiből. :lol:

Ildi!
Nem tudom, megyünk-e holnap a szigetre. Igazság szerint nagyon rég nem is voltunk.
Jön a nővérem hozzánk dél körül, így ha mennénk is, csak délelőtt.
Bazsi stramm pasi, örülök, hogy ilyen kis ügyes!
Én annyira látom magam előtt Natit. Ő olyan kis szemlélődő, nyugodt gyerek. Szerintem tutira mindenki elvesz majd tőle minden játékot, fellökik stb.
Remélem gyorsan megedződik majd! :?

Ayse!
Jobbulást Lilinek!
Örülök, hogy azért mehettek Sopronba!

Andi&Nati


KépKép
 
 


Ildi!

Úgy látszik, Te jobban stresszeltél az ovitól, mint Bazsi! :lol:


Ma megpróbáltam megvarrni az autósülés huzatát, ami még Lili alatt ment szét, de tök nincs türelmem. Magát a huzatot nem árulják. :evil:

 
 


Davallia!
Itt is gyönyörűek!

Lili ma reggel belázasodott megint, 39,5. Hányt is, :( úgyhogy lefújtam Sopront, áttettem március 23-ára.

 
 


Sziasztok!

Davallia :) Nálunk még mostanában is előfordul, hogy egyszerre bőg a két fiú, persze már sokkal egyszerűbb az élet, mint az elején, ilyenkor én már csak nevetek kínomban. Lányok nagyon édesek!

Ayse :) Nagyon sajnálom, még jó, hogy át lehetett tenni. Gyógyulást Lilinek! Reggel 39,5 :shock: Az nem semmi :(

Ovi: Én nem igazán értem ezt sem, hogy öt évesen miért kötelező az ovi, hiszen Balázs 7 évesen fog suliba menni / jelzem, oda sem óhajt menni egyelőre.../, tehát ha 5 évesen bekerül oviba, akkor is két évet el fog ott tölteni. / amit nem bánnék persze!/ Eddig mindenesetre minden oviban úgy mondták, hogy 5 évesen már be kell venniük, pedig szerintem úgy van hivatalosan, hogy a suli előtti évben. De utána fogok nézni a témának, mert pl. férjem egyáltalán nem járt oviba, csak iskolaelőkészítőbe hetente talán két napot, és szerintem akkoriban szigorúbbak voltak a dolgok / de nem hiszem, hogy a törvény változott volna/. Sajnos vannak hátrányai ennek a "nem kötelező felvenni 3 évesen a gyereket"-nek, de én nem bánom egy pillanatig sem, hogy nálunk nem kötelező az ovi! Nem is értem, a franciák ezt hogy gondolják...

Ja, és itt Erzsébeten nekem azt mondták, hogy a körzeti oviba kötelező 5 évesen felvenni létszámon felül is, mondjuk azt nem tudom, olyankor mi van, ha egyszerre 5 létszámon felüli 5 éves gyerek jelentkezik. Itt a kerületben olyan 10 óvoda biztos van, és ebből négybe bejutott volna Balázs év közben is akár, egy-egy hely előfordul azért. Persze nyilván a legjobb ovik telnek meg először.

Nem tudom, mi van Gergővel az utóbbi időben, de eszméletlen sokat szopizik éjjel :( Nappal is, de az nem zavar :) Komolyan mondom, reggelente az az érzésem, hogy szemmel láthatóan kerekedett egy éjszaka alatt. Ha ez túlzás is, az biztos, hogy nagyon belehúzott a hízásba. Más gyerek ilyenkor kezd formásodni, nyúlni, stagnálni, ő meg csak dagad.

J.

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Ayse, sajnálom, hogy nem tudtok Sopronba menni. :( De márciusban talán szebb időtök lesz!!! Lilinek jobbulást kívánunk!

Andi, antibigyó :( Nati is gyógyuljon most már meg!

Ildi, örülök, hogy jól indul Bazsinak az ovi, maradjon is így!

Davallia, csajok gyönyörűek! Én nem merem egyedül hagyni Ákost Zitával. Tegnap befeküdt mellé a franciaágyra, simogatta, de estére már begurult, ha Ákos sírt. Ő nem sír Ákossal, hanem iszonyat hangosan sikít. Nem mondhatnám, hogy zene füleimnek...

Kép Kép

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Kukk be ide: http://www.mamavar.hu/

Köszi!
Orsi
aja
 
 


Lili megint nagyon lázas, megyeget lefelé (priznicelem), de volt már 39,9 is!
Muszáj volt két percre bekukkantani ide, mert már eléggé kivagyok. Enyém férj is későn jön, ráadásul nem is munka miatt, hanem családi ügyből kifolyólag, de marha dühös vagyok!!!! :evil: :evil: :evil:

 
 


Ayse

Szegény Lili. Bazsikámnak ugyanez volt ennél a rohadék vírusnál. Olyan kis levertek, amikor ilyen magas lázuk van.

Ti izzasztani nem tudjátok Lili? Vagy azt is szoktátok priznic után? Én úgy csináltam, hogy hűtőfürdővel levittem 38 körülre, aztán egy a langyosnál picit melegebb, de nem forró valami ital és utána kb. 1 órát nem engedtem kidugni se kezét se lábát. Igaz, hogy utána komplett ruha és ágynemű csere volt, meg hajszárítás, de nálunk ez jól bevált.
Utána adtam Bazsinak Kataflamot és általában éjszakára már nem is jött vissza a láz.

Nem tudom Te hogy vagy vele, de én valahogy ettől a magas láztól annyira nem félek, mint amikor sunyin csak hőemelkedése van Bazsinak napokig. Valahogy a magas láz nekem azt jelenti, hogy a szervezet gőzerővel küzdi le a virnyát. Persze ettől még elég rossz látni a gyerekeket olyan levertnek.


Davallia, Tünde

Nagyon aranyosak a gyerekek. Na meg persze a "nagy"testvérek is. :lol:


Ayse

Még a tanítónéni dologhoz akartam írni, hogy szerintem lesz még elég idő, amikor Lilinek szembesülni kell a teljesítmény orientáltsággal. Én a helyedben a tyúkanyóhoz iratnám be alsóba. Egyrészt annál is tovább marad gyerek. Másrészt pedig szerintem a mai gyerekek közül soknak már az alapokkal is azért van bajuk, mert hiányoznak azok igazi tyúkanyó típusú elhivatott alsós tanítónénik, akik végtelen türelemmel képesek a piciket megtanítani számolni, olvasni stb (az új módszerekről ne is beszéljünk). Majd ráér Lili valami erősebb 8 osztályos gimibe, vagy ilyesmi iskolába járni.


Jucc

Szerintem nem kötelező 5 éves kortól az ovi, csak a suli előtti 1 évben. Mintha úgy rémlene, hogy az ovi mondja rá az áment, hogy iskola érett-e a gyerek.
Viszont 5 éves kortól azért kötelező felvenni, mert akkor már megvan a szülő lehetősége, hogy 1 év múlva suliba irassa. Remélem érthető vagyok.


Andi

Lehet, hogy én hüle vagyok, de mi az a bronchitis? Az nekem olyan retákolós bagós emberek betegségének tűnik. Persze gondolom Nati nem cigizik. :) De hogy a tökbe lehet ezt összeszedni?


Nálunk
Ma bevittem Bazsit és el is mentem vásárolni, meg nézelődni egy kicsit. Persze csak az Auchanba, meg a Buy Way-be, hogy ha kellek a közelben legyek, de semmi nem volt. Bazsika nem is keresett. Festegetett, meg tornáztak.
Az Auchanban szuper jó bodyk vannak. 5 db 990 Ft. Vettem is Lacinak gyorsan két színből is.
Most várom apát, aztán megyek tornázni. Szerintem este még vissza nézek.

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Ildi, a bronchitis az a hörghurut.
Jajj, én úgy irigyellek a torna miatt! Nem is tudom, én mikor jutok el stepaerobikra. :( Pedig azt aaannyira szeretem! Mondjuk Apa miatt mehetnék majd, de asszem a melleim hamar a térdemet vernék. :D (nem is olyan vicces :()

Ayse, nekem gőzöm sincs, hogy melyik tanító nénikóhez irasd be Lilit. Én valszeg a tyúkanyónál érezném jobban magam. Egyszer írtad, hogy Liliben nagyon nagy a versenyszellem.
Kíváncsi leszek majd, mit döntesz. Férjed mit mond?

Judit, akkor szeptembertől ovi? Lehet, hogy megszereti Balázs, nem? Szeret más gyerekekkel játszani?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


nénikóhez=nénihez :D:D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
 


Halihó!
Ma olyan jó kis napunk volt! (attól eltekintve, hogy Apa még mindig dolgozik)
Úgy látom, Nati jobban van, a taknyolást mintha elvágták volna és ma alig köhögött.
Nagyon aranyos volt egész nap, alig huligánkodott.
Ma másfél éves, lehet, hogy emiatt vagyok ennyire túlfűtve érzelmileg. :oops: :)

Ildi!
Hányra mentél ma tornázni? Ma nem 8-tól van? :roll:
Bazsika nagyon ügyes! :)
Nem véletlen, hogy az ovi 3 éves korban kezdődik, sztem sok gyerek addigra már várja, hogy közösségben legyen.
Persze biztos lesznek nehezebb napok, de azért sokkal könnyebb a beszoktatás, mint mondjuk a bölcsibe.
(mondja ezt a tapasztalt egy gyerekes anyuka :D :oops: .
Na jó, csak a nővérem gyerekeit látva okoskodom)

Tünde leírta, mi a bronchitis. Most, hogy mondod a bagózást, lehet, hogy lefekvés után többször ránézek majd a csajomra, mit művel sutyiban! :lol: :lol:

Tünde!
Nagyon édik a gyerkőcök! :D
Zita sikítása gáz lehet :? :)

Ayse!
Jaj, Lili ezt jól benyalta! :( Francba ezekkel a vírusokkal már! :evil:

Andi&Nati


KépKép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron