Új privát üzeneted érkezett!

Tünde
Miért nem nevethettél hangosan a lencse kiesésén? Nagyon vicces lehetett :lol:
Várjuk a fodrászolás után a bizonyítékot :!: :lol:
Nekem is a derekam avétos. Te mész még a pasihoz?

Ayse
És ha vennél egy szobabiciklit és egy szép posztert? :D

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Juci, mert apa annyira nem díjazta a helyzetet, és hát mégse akartam kiröhögni...
Ha fájni fog a hátam, akkor megyek még, nekem használt.
Vendég
 


jaaaa :oops: :oops: én sajnos ilyen helyzetekben gondolkodás nélkül kacagok :oops: szegény apa :oops:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 

 
 

Juci,
Köszi a bókot! :)
Meggyógyult a monitor? De jó! :) Sok szabadidő = minimális függés?!?! :) :? :)

Tünde,
Nálunk is szenvedett már Apa szemüvege nem egyszer hancurozás miatt. :)
Szerintem is Zita jól megnyúlt, nem is dagi és édesen alszik.
Tudom, hogy nagyon meleg van, de én nem bírnám nem betakarni. Vagy csak a kép miatt van kitakarva?

Én csak úgy tudok aludni, még ilyen melegben is, ha van rajtam trikó és be vagyok takarva. Emiatt a gyerekeket is takarom. Beni már lerúgja simán, ha melege van. Azért visszafogom magam és csak nagyon vékony takaróval, vagy egy pelussal.

Ayse,
Tényleg van olimpia bajnok a családban! HÚ! Nagy büszkeség lehet! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


jaaaa :oops: :oops: én sajnos ilyen helyzetekben gondolkodás nélkül kacagok :oops: szegény apa :oops:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


sőt, itthon vihogok mert vizuális típus vagyok és nagyon elképzeltem. Elnézést :oops:

Szia Benianyu! :lol:
Nem gyógyult meg. Ez egy másik. Nem túl jó, de a célnak megfelel. És függhetek tovább :lol:
Betakarás :lol: ismerős, én is szívem szerint betakargatnám.
Adok rá egy ujjatlan body-t és van egy tök jó fürdőlepedőnk(eredetileg), de olyan mint egy hatalmas pelu. Azzal betakarom derékig, de lerúgja. És be kell látnom, hogy igaza van, szegény vizesre izzadja a lepedőjét maga alatt :roll:

Amúgy kipróbáltam az új pelust. Nálam nem nyert. Nagyon nem nyert.

Vigyek Neked kipróbálni holnap Benianyu?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Ha nyert volna akkor is vinnék kipróbálni, ugye tudod :?: :lol:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Ha nyert volna akkor is vinnék kipróbálni, ugye tudod :?: :lol:
Már ha kérsz.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Juci,
Több változatot nem írsz? :) :) :)
Ez a Sleep & Play a Pampers-től? Szeretnék egyet kipróbálni! :) Bár nekünk nagyon bejött a dm-es Babylove.
Persze, tudom, hogy hoztál volna! :)
Mi ma Libero Up & Go-t vettünk, azt fogom vinni a nyaralásra, napközbenre. Éjszakára meg simát.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Benianyu, nem takarom be, mert lerúgja. Ez a fotó ma délben készült, Zita tetőtéri ablakos szobájában, ahova egész de. besüt a nap, nagyon meleg ilyenkor. Nekem is hiányzott sokáig a derekáról vmi, de ahogy Juci is írja, Zita is agyonizzadja magát.
Most van rajta nagyon hajszálvékony hálózsák, mert itt a világ végén jobban lehűl a levegő éjszaka, és közeledik a vihar is, már fényképeztek, és dörög.

Juci,
azért a szemem nevetett ám, apa tudta, hogy alig bírom visszatartani, és a szám is felfelé görbült. :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Apa szemüvegének lerángatása nálunk is megolt Lili által. Egy kis rugó eltört és mivel régi modell volt (több, mint 2 éves), javíthatatlan. Karácsony előtt jól esett az a kisebb vagyon, amit az új szemüvegért kellett otthagyni...

Ja és a férjemnél a kontaktlencse nagyon nem jön be. Egyszer volt neki. Amikor kész lett, hátramentek az optikus csajjal a vizsgálóba. én háromnegyed órát várakoztam elől, már az összes szemüvegmodellt megnéztem kétszer, nagy részüket fel is próbáltam. Mikor előkerült életem párja, kiderült, hogy eddig próbálták betenni a lencsét a szemébe, csak mindig összecsukta, amint közeledett felé a félelmetes lencse...
Na jó, aztán itthon belejött (egyszer-kétszer azért elkéstünk miatta :lol: ), de többet soha nem vett...
Az ajándék Ray Ben napszemcsit meg lenyúltam....

 
 


pelenkatéma: nekünk nem jött be a Pampers, kifolyt a pisi.
Pénteken strandolni voltunk, és elfogyott a Liberonk, akivel voltam, kértem tőlük egy Pamperst. Zita pisilt egyet hazafelé, a ruhája, ülése tiszta pisi lett... az ismerősöm meg van vele elégedve, és Ő megfejtette a titok nyitját is: neki fia van, és ők máshova pisilnek, ezért nincs gond.
Vendég
 


Benianyu
Most csak ennyi változat készült :lol:

Kár, hogy Apának nincsen szemüvege, micsoda mókákból maradunk ki :lol:

Tünde
Meg a babák alkatától is függ szerintem. Pl egy időben tök jó volt nekünk is a dm Babylove pelusa. Aztán elromlott. Most a Pampers jó, de abból is csak a gumírozott oldalú. A többi az nem jó. Benianyuéknak meg jó a Babylove, pedig fütyis mindkettő babóca.

Régebben volt lány és fiú pelus úgy emlékszem. Már nincsen?

Miért a világ végén laktok?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Hogy egy kicsit tovább gonoszkodjak:

Ma reggel a férjem a teraszon állva így szólt:
- Ma locsolni kéne!

Mondtam neki, hogy holnap mondja azt: a kerti sütőt is meg kéne csinálni! :lol: :lol:

 
 


Sziasztok, csak elbúcsúzom 5-6 napra, mert megyünk a Balcsira. Addig is jó netezést mindenkinek :twisted:
Na meg persze jó babázást, kis tündérek legyenek jól, legyenek jók és vidámak :)

KépKép

KépKép
 
 


Majola!

Jó pihizést a Balcsin!
 
 


Zsuzsa,
Jó utat és jó pihenést nektek! :) :)
A hódító katicás bugyit nehogy itthon hagyjátok! :) :) :)

Ayse,
A locsolást megoldotta Apának az eső! :)

Pelustéma:
Szerintem a Pampers, magas és vékony babákra jó. A combosabb-pocakosabb törpéknek nem annyira. Mi még Liberot szoktunk venni, ha épp nem Babylove-ot és az is bevált, csak jó drága.

Ma vettem Daninak a nyaralásra kb. 20 üveg babakaját. Szállodába megyünk, főzni nem fogok tudni, mélyhűtve maximum egy napra tudnék vinni. Remélem, ízleni fog neki. Főzeléket még nem csak egyszer-kétszer evett üvegeset, a gyümölcs az csúszik simán. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Halihó!

Hivatalosan éppen csomagolok, holnap utazunk NYARALNI!

Tünde
A mi házunk előtt éppen buszmegálló van, ha ilyen lenne, egész nap várnám a kék Volvót. :shock:
Zita a vödörrel! :P
Egy kismamának tessék hízni! Irgumburgum!

Ayse
Hurrá szélessáv!
Andris valóban ilyen angyal?
Nagyon jót röhögtem a kontaktlencsés sztorin, utólag is elnézést kérek a férjedtől! :oops:

Davallia, And
Boldog fordulózást!

Benianyu
Szökésben nagy spíler Daninak, utólag is boldog névnapot!

Sis
Éljen Máté a nyolcfogú pápábajnok!

Prüntyi
Sajnálom a nyaralást! :( A képek ettől függetlenül szépek!

Majola
Jó pihenést!

Jövő héten, újra itt!
Mindenkinek jó nyaralást, pihenést, evést, ivást, ünneplést... stb

Thomasanne

Kép
Kép
 


Juci

1/2 10 körül kellene ott lenni, hogy tudjanak pancsizni a gyerekek még az erős nap előtt.


Benianyu

Ne is mond az üveg témát. Mi Svájcba mentünk, amikor Bazsi 6 hónapos volt, repülővel. Egy nagy Samsonite bőrönd volt tele a pelussal, törlőkendővel, 30 őveg kajával (15 húsos, 15 gyümi), tápszer tejpép stb. Mindenki rajtunk röhögött amikor meglátták mennyi cuccunk van. Ja és kint vettük a bébikompot, úgyhogy visszafelé még izgibb volt.


Zsuzsa

Sikerült befejezni a fordítást?
Pihenj nagyokat, amíg nyaraltok.
Julcsikára puskával vigyázni!!!!


Ayse

Na tessék, megint sikerült valamivel elsumákolni a talit. :twisted: :twisted: :twisted:


Tünde

Sajna gondolkodnod kell még a pelenka problémakörön, ugyanis nekem fiaim vannak és kalap szart nem ért a Pampers.
Mi Liberot használtunk, de az utóbbi hóapokban Liddle (remélem így írják) pelust használunk és tuti jó. Ráadásul 15 db 480 Ft körül van, ami két pelusosnál már komoly megtakarítás.
Lehet, hogy Benianyu teóriájában van valami, mert amikor Laci megszületett és vékony kis giliszta volt, akkor jó volt a pampers.


Sis, Jucc, Göndörzsóf

Merre vagytok?

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztoook!

Naggyon faja hétvégénk volt, szombaton grillpartyztunk barátnőmékkel, meg a másfél éves kisfiukkal, tegnap meg strandoltunk anyukámmal hármasban :)
Mondanom sem kell, Máté minden ötvenes pasast leszólított, hátha a papa az... :D Nagyon papafüggő lett, aminek örülök is :)

And,
és mit szólnál, ha a kerteden vágtatna keresztül a dubai busz is? :D Csak felülnél, és nyomás... :P
Mi természetesen idén is kinézünk egy napra szigetre, még nem tudom, melyik nap. Szerintem olyat keresünk, amikor napközben is jó programok vannak, mert nem akarom nagyon felborítani Máté napirendjét emiatt, meg napközben nem is tudom, hogy fog aludni... De hát szokni kell az ilyesmit, majd megoldjuk valahogy :P Kapolcs régi álmom, de még nem sikerült eljutni. Ha Máté nagyobb lesz, tuti, ki is költözünk, mert rengeteg gyerekprogi is van, annyi, hogy az éjszakai duhajkodás nekem kimarad... vagy apának... 8)8)8)

Prüntyi,
ez sötétlila... vót valamikor :D De azért köszi :P
Részvétem a nyaralás miatt, legközelebb biztos jobban sikerül (legalábbis vuduzok hozzá :))
Képek tök jók, Tüncsi süni-sérója nagyon vagesz! 8)

Majola,
én ezt inkább manómániának nevezném :D :P
Ha még olvasod, kellemes pihenést nektek! :) (Mondjuk, ha nem, akkor is:P)

Tünde,
Zita jó arc, hogy segít apának :)
Bohócnevelde nem korai kicsit? :D:D:D
Tiszta sor, hogy ÁDÁ te vagy!
És egyáltalán nem kevés a hízás, Zita nagyon jól néz ki, meg hát most fejlődik óriásit mozgásilag :)
Én estétől reggelig is fogyok annyit, sőt még a dupláját is néha :D
Én nem vagyok olyan visszafogott, mint te, simán kiröhögöm, ha olyan a helyzet :) Azért mondjuk apát is meg lehet érteni :P

Benianyu,
memóriateszt :D
Fotók királyak, Tükördanival az élen :)
Máté is azóta eszi rendesen a gyümit, amióta haraphatja, mint ló a tököt :) Persze a sárgadinnyét felszeletelem neki... :P
Én betakarom Mátét, de úgyis lerúgja. Én magam betakarózom ugyanis, és mivel ott fekszik mellettem, ő is kapna belőle, de ha nem kell, hát nem kell :D

Ayse,
integető Andris :)
Kicsit meg van szeppenve a képeken, vagy rosszul látom? Mutass egy killerkedőset is, plz, különben azt kell hinnem, hogy Andris a legjólneveltebb kiskrapek a topicban :)
Kár, hogy csak a fejfájásvudu jut el hozzátok :( :wink:
Szembecsukóreflexes vevőkkel én is sokat küzdöttem anno az ofotértnél... :D

Jucc,
merre jársz? Tessék írni, legalább annyit, hogy bű, vagy bá, irgumburgum!

Sildike,
mi jelen vagyunk, és köszönjük, hogy miattunk szerdán megyünk :)
A szombati bulinak köszönhetően Máté is tízkor aludt el :)
Bazsi jó arc lehet, ahogy megdícsér :D De legalább nem olyan fonák-tamás, mint húgom volt, ő azt mondta: Most aztán jókinéző vagy! :D
Szigetet összeegyeztethetjük majd, ha gondolod.

Ancsi,
tök ügyes Meli! :) Ne aggódj, biztosan olyan könnyen viseli a hazaköltözést is, mint a távozást!

Juci,
én is szinte unatkozom, ha nincs éppen net...
Így fél tizenegykor biztos kicsit fáradt vagyok, de egy egész oldalon keresztül azt, hogy hol írta Ayse, hogy edzeni akar... :D:D:D:D

Juci, Tünde
én tök örültem, hogy Máté megjavította a derekamat! Mielőtt a pocakomba költözött volna, sokszor kiakadt, és olyankor csak a padlónkínlódvafetrengés segített. Egészen pár nappal ezelőttig nem volt semmi gond vele, de most azt hiszem, visszatér a rém... :(

Thomasanne,
a mi Flórián téri lakásunk előtt is volt buszmegálló, és ha nyitva volt az ablak, nem számított, hogy a buszmegállóban alszol, vagy fent a szobában, merthogy az kék ikarusz volt :( De megmenekültünk :D:D
Nektek is jó utat, meg egyebet! :)

Jó éjszakát mindenkinek!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis :D Bű. Vagy Bá?

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Jó estét mindenkinek!

Sis :D Azért írok kicsit bővebben is :D

Ayse :) , Tünde :) , Sildike :) , Sis :) Nagyon jólesett, hogy kerestetek!!! Kifújtam magam, és igencsak elkezdtetek hiányozni, úgyhogy újra vagyok. Ma már délelőtt szerettem volna jönni, de nem bírtam fölmászni a netre, hívtam a szolgáltatót, vonalhiba, 72 órán belül megoldják. Most úgy tűnik, hamarabb is ment nekik :D

Több, mint egy hete nem írtam, azért ilyen sem volt még / kivéve, ha elutaztunk, de most itt voltunk/. Jó sokminden történt ezalatt, próbálom röviden vázolni / bár magamat ismerve, ez ritkán sikerül.../

Múlt szombaton kirándultunk francia barátainkkal, szerencsére kicsit lehűlt a levegő, így kibírható volt. / fogaskerekűvel a Gyermekvasútig, azzal a Libegőig mentünk, közben mindenhol jó kis túrák. A Libegő nagyon szupi még mindig, igaz, elég izgi volt a be- és kiszállás hátizsákkal, hordozókendővel, fagyival, de a kedvünkért lelassították a járgányt :D /. Aznap Gergő már nem volt az igazi, kicsit folyt az orra, és elég nyűgös volt. Vasárnapra totál dugulás, és köhögés, szegény alig tudott aludni, és szopizni, éjjel csak rajtam fekve aludt, amíg ébren voltam, addig is a kezemben kellett tartanom. Végülis keddre mintha elvágták volna, lehet, hogy megint a foga volt a ludas, bár a köhögés fura. Először aggódtam, hogy valami pollenallergia, mert annyira vörösek voltak a szemei, és folyton az orrát és szemét dörgölte, de akkor nem múlt volna el.
Vasárnap Reggel Balázs úgy ébredt, hogy el akar menni a közlek. múzeumba. Apa el is vitte. Már készült az ebéd, amikor hazajöttek, de Balázs nem volt jól, fájt a hasa. Hamarosan Apát be is terítette, a végén majdnem mindhárman hánytunk :oops: Vártam, hogy mi lesz a folytatás, de ezután teljesen jól lett, és sült krumplit óhajtott ebédelni :) Pár napig nem mertem emberek közé menni vele, de valószínűleg csak valami nem esett jól neki, mert azóta sem volt baja.
Kedden végre elkezdtük a fogászati kezeléseit, szépen meg lehetett csinálni egy fogát, ami fájós, és az elsőket is leecsetelték. Ma újra voltunk, újabb fogacska betömve, még szerdán is megyünk, és lehet, hogy a jövő héten is. Sajna strandra nem tudunk menni Veletek, most a legfontosabb, hogy legyen vége ennek a fogfájós időszaknak, és nyaralni már kész fogakkal vinném Balázst. Ráadásul szeptemberig nem is lesz a dokinéni.
Szerdán Apa karambolozott, ez újabb idegeskednivaló neki, pedig a melóval is elég sok baja van. Nem ő volt a hibás, de a kocsi nem ment el a saját lábán, több hétre mondják a javítást, és majdnem egy milla lesz. / persze nem ő fizeti, de akkor is őrület/. Kocsit kell bérelnie, hiszen neki ez munkaeszköz. Egy Chrysler PT Chruiser-t szerzett be, amit azóta is bán, de nem volt jobb. Nem lehet benne elférni, nem megy, de gyönyörű :oops: Vezettem a hétvégén, tényleg őrület, mennyire erőlködik, nagyon furi a Mondeo után. Nagyon reméljük, hogy nem ezzel kell menni nyaralni,mert akkor se babakocsi, se bicaj nem jön velünk :(
Balázs viszont nagyon boldog, nagyon tetszik ez a kocsi neki, ő sajnálni fogja, ha visszaadjuk.
Csütörtökön kerti pancsolós bulin voltunk, nagyon klassz volt, csak ott is megfájdult a végére Balázs foga. Pénteken is ugyanilyen partyra hívtak minket sógorék Érdre, ez is szupi volt, itt még én is bemásztam a medencébe, és nagyon jólesett! Sógornőm estefelé elkezdett locsolni, dinka nagyfiam meg beállt a jéghideg víz alá, és csuromvizesre áztatta magát, miközben visított. Nagyon élvezte :D Még ott megfürdettük őket, mert tuti volt, hogy el fognak aludni a kocsiban, és így is lett.
Szombat reggel indultunk anyósékhoz. Nagyon nem akartam menni, de Balázs nem volt hajlandó apjával kettesben leutazni, így beadtam a derekam. Reggel Balázs egyik szeme teljesen csippás volt, és össze volt ragadva. Még sose csinált ilyet, de nem tűnt vészesnek. Délutánra már kicsit piros is volt, és be is dagadt, de nem fájt neki. Anyósom jól fölhúzott, mert a megkérdezésem nélkül adott neki antibiotikumos szemcseppet. Balázstól tudtam meg, akkor hajlandó volt megmutatni a papírját. Egészen addig állította, hogy ezt szokták gyerekeknek, és naponta hatszor lehet adni. A papíron az áll, hogy gyerekeknek csak szigorú orvosi ellenőrzés mellett adható. Mondanom sem kell, hogy anyósom nem orvos, pláne nem szemorvos. És Balázs még életében nem kapott antibiotikumot. Nem szoktam pampogni anyósnak, de ezt már nem álltam meg. Kicsit hápogott, hogy dehátakkor most szenvedjen??? Balázs az egész szemizéből nem érzett semmit. Vasárnap tesómtól kaptam Aloe Verás szemcseppet, ami a 15 hónapos gyerkőcének is egy nap alatt használt, azóta is cseppentek belőle, és sokkal jobb. Ha netán nem múlik, elviszem szemészetre, de nem anyósom tanácsaira hallgatok. Jujj, de felhúzott :evil:

A hétvégi kiruccanást Gergő nagyon nemjól viselte, ha csak távolodtam tőle, már ordított, ha pedig anyósom, vagy párom nagyanyja közeledett felé, sikítófrászban tört ki. Amikor hazaértünk, nem győzött ujjongani, fel-alá "rohangált", láthatóan majdnem kibújt a bőréből örömében, egész más itt, mint ott. Nem tudom, milyen lesz majd egy hétig anyáéknál, utána meg a nyaraláson... Bízom benne, hogy csak a foga miatt volt ilyen, ugyanis ma reggelre kibújt az első foga!!! Így 10 hónaposan már ideje volt. Van még fogatlan gyerkőc a csapatban?
Ja, és ami vicces számomra, hogy egész eddig lent készülődtek a fogacskák, régóta fehérlik már az ínye, erre szombat tájékán egyszercsak bedagadt fölül, és ma reggelre meg is született a fölső metszőfogacska :D
És ma hajnalban megszületett barátaink kislánya is, akiknek az esküvőjén voltunk májusban :D

Ennyit "röviden" rólunk :)

Ayse :) Andris nagyon nagyot nőtt,már nem baba, hanem kisfiú, és tényleg gyönyörű!
Kontaklencse-történet ismerős :) Nekem már régóta volt, amikor párom is kipróbálta, mert úszáshoz, kosarazáshoz kényelmesebb, mint a szemüveg. Eszméletlen sokat kinlódott vele berakásnál is, és kivételnél is, és mivel nem használta minden nap, nem is vált rutinná ez nála. Aztán két hete eltűnt a szemüvege, és most kénytelen volt havi lencsét venni, és ezt használni minden nap. Egyre ügyesebb :)
Szélessáv :D Épp egy éve van nekünk is, még emlékszem a mámoros érzésre!!!
Szopisztrájk :( Nagggyon ügyi vagy! Szerencsém van, hogy Balázsnak nem tűnt föl anno a mensi, nem volt ilyen gondom, remélem, Gergőnél is elkerül!

Sildike :) Balázs hűséges a fogadalmaihoz, már természetes is neki, bár a nagyiknak büszkén mesélte, milyen ügyes :)

Pelus: Nekünk jó a Pampers, de most Liberot vettem, hogy kipróbáljam, az is rendben van, csak ha nem akciós, akkor marha drága. Balázszal is főleg Pampers ment, később váltottunk Babylove-ra.

Rémtörténetek: Ezt a gyerekelrablós történetet már sokféle változatban hallottam korábban, kicsit gyanús is, hogy inkább rémhír, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ebben az ocsmány világban sajna tényleg nagyon kell lesnünk a gyerkőceinket, és mostantól én is még jobban figyelek rájuk.
A bántalmazós hírek engem is borzasztóan felzaklatnak, és dühítenek. Sokszor eszembe jut, hogy férjem unokatestvérét, fél évre elvették az anyjától, és intézetbe került, mert rosszakaróik voltak a házban, akinek jó kapcsolatai voltak a gyámügyön. Nála jobb anyukát nem kívánhatna magának senki! És nem tudtunk tenni semmit, tétlenül néztük, ügyvédet fogadtunk ugyan, de csak kicsivel korábban jöhetett el a srác, mint ahogy eredetileg elrendelték. Alsós volt még.

Na, bebújok az ágyba. Remélem nem bántátok meg, hogy újra írok!

Holnap képeket is teszek fel, ha a gépem is úgy akarja! / illetve már ma.../

Szép álmokat, akik nyaralnak, jó nyaralást!!!

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Juci, de megtettem! Várom a válaszukat! Szerintem sz@rnak bele.

Majola, szép nyaralást és jó pihenést nektek!

Pelenka:még újszülöttnek Pamperst haználtunk, de nem voltam megelégedve vele...áteresztett, és Liberó lett, azóta azt használunk, de múltkor én is próbáltam a Babylove-ot és jó volt, csak nekünk nincs közel DM.

Kép

Kép
 


Juci, hát azért lakunk a világ végén, mert tavaly ideköltöztünk. :D:D:D
Viccet félretéve a városhatár kb 500m tőlünk, és ha több dolgot kell vásárolni, akkor be kell ülni az autóba. De direkt jöttünk ide, szeretjük, jó csendes, csak a kakasok kukorékolnak nagyon korán. :D
Erre a fiú és lány pelenkára én is emlékszem, de sztem már nincs.

Majola
, jó nyaralást Nektek, használj ki minden percet a pihenésre!

Thomasanne,
Nektek is jó nyaralást! Én örülök, hogy nem hízok, mert Zitával a 16. hét után kezdtem gyarapodni, és meg sem álltam +15 kilóig. :(

Sildike, azért ennyire nem izgat a pelustéma, hogy még gondolkodjak is rajta! :D Ne viccelj már, kisbabával, pocakosan... gondolkodni????? :D:D:D:D

Jucc,
na végre, hogy billentyűzetet ragadtál! :)
Anyós :( Betegségek :(
De jó, hogy már Gergő se fogatlan! :D Jó mozgalmas hetetek volt, kár, hogy betegségekkel színezve. Balázs nagyon ügyes, hogy engedi a fogait csináltatni!
Vendég
 


Zita ma reggel:
igazi mérlegként figyel az egyensúlyra, ha lábát kidugja, a kezét behúzza. :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Bab, Tofinak boldog névnapot kívánunk!!!
Kép
Vendég
 


BAB,
TOFINAK MI IS BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Tünde,
De édes ez a kép Zitáról!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
 


Bab

Ma van Tofi nap? Akkor Tofinak nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk.
Bazsika anyák napján kérdezte meg tőlem: Ana, akkor ma mindenki akit anának hívnak ajándékot kap? :lol: :lol: :lol:


Tünde

Terhesen gondolkodni, hűha nem akartalak ilyen nehéz feladat elé állítani.
Remélem ősztől nekem is elmegy megint az agyam.


Jucc

De jó, hogy hatott a dorgálás.


:lol: :lol: :lol:

Balázs nagyon ügyes, hogy így hagyja kezeltetni a fogait.


Majd este még jövök ám bővebben is.

Kép
Kép Kép
 
 


Jó reggelt :)
Bab, add át kérlek Tofinak, hogy

Boldog Névnapot Kívánunk! :)


Jucc,
ha a humorérzéked így visszatért, akkor már biztosan jól vagytok :lol: :lol: :lol:
Nem semmi kalamajkán mentetek keresztül, de minden jó, ha jó a vége :)
Balázs nagyon ügyes, hogy hagyja magát a fogorvos által inzultálni!
Nekem is kéne menni, de nagyon fosok, mert a bölcsességfogam elég hülyén nő, és ki akarom húzatni, ami még nem is lenne gáz, na de a tűűű... :( Az eddigi két tömésemet megúsztam szuri nélkül, mert picik voltak, de ehhez azért nem árt érzésteleníteni... :( Ha lenne zsém altatásos fogászatra, boldogan állnék/feküdnék elébe.
Gergőnek gratula az első foghoz :)

Tünde,
Zita tök aranyos a fotón :D
És eszembe jutott róla, hogy most már kezd nyakuk is lenni.

Sildike,
Bazsi száj :) Unokatesóm mondott ilyeneket mindig, mikor kérdeztük, hogy hívják apádat-anyádat: Sarkadi Apu, Sarkadi Anyu :D:D:D
Amikor meg mondtuk neki, hogy milyen normális apja van, tök kiakadt, hogy: Az én apám nem is normáliiiis!! :P
Tényleg, hogy legyen a holnapi nap? Vigyek hordozót, vagy elvisznek hozzátokig Barbiék, és jönnek-e egyáltalán; mit vigyünk (a házi tormát nem úszod meg), Apa mikorra jöjjön értünk, meg ilyesmi :)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
 


Lányok, Tofi ugye Kristóf?? :?
Vendég
 


Tünde,
az :)

Sisotris&Máté

Kép
 


Sziasztok!

Köszi a kedves fogadtatást :)

Tofinak mi is boldog névnapot kívánunk!

Őszintén megmondom, én sem tudtam, hogy Kristófot takar ez a becenév, de nagyon tetszik!

Ayse :) Asszem Te kérdezted korábban, hogy van-e elérhetősége Cinkának. Nemtom, mi van az emilemmel, nem tudok írni, mindig leáll az Outlook-om, pedig én is akartam már írni neki. SZóval: ne_timcsy@freemail.hu

Nekiállok kicsinyíteni, és máris teszek fel képeket.

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Lányok!

Tud valaki Agárdon, Velencén, Kehidakustyánban vagy Sárváron szállást, elfogadható áron, esetleg félpanzióval???? Egy baráti házaspárnak kéne, két gyerekkel.
Vendég
 


Előszöris a karambolos autónk:

Kép

Kép

Ez a kölcsönzős kocsi:

Kép

Gergő homokozik:
Kép
Kép
Kép
Kép

És Gergő mászik :D / teljesen áttért a kúszásról mászásra, és villámgyorsan műveli/:
Kép

Hű, amikor utoljára tettem fel képeket, ez sokkal gyorsabban ment...

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Tofi-Kristóf nagyon szépen köszöni a névnapi köszöntéseket! :) :) :)

Most sajna nem megy hosszabban, este még jövök!

Pusz!

PS:
Jucc,
Jó, hogy végre előkerültél!!! :)

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Köszi, Bab :)

Idefigyusszatok! Perlik a Nekkermannt:

http://magazin.go.hu/20060725fogyasztovedok.html

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Még írok hamarjában pár sort, aztán nemsokára megyünk barinő-látogatóba.

Zsuzsa,
Nagyon kellemes nyaralást kívánunk Nektek! Aztán nem ám meghódítani mindenkit a katicás bugyikával! :D

Prüntyi,
Sajnálom, hogy nem úgy sült el a nyaralás, mint azt szerettétek volna! :( Apával táncolós Tüncsi kép olyan megható! :)

Ayse,
Tényleg nagyon szép Andriska! Olyan kis ártatlan a kép alapján! :)

Tünde,
Annyira tüneményes ez a kép Zitáról, hogy csak na! Nem tudok betelni vele! :)

Jucc,
Szerencse, hogy apának nem esett baja a karambolozás közepette! Igazán dögös ez a kölcsön kocsi!
Balázs milyen kis ügyes, hogy így betartotta a fogadalmakat! Gergő pedig továbbra is nagyon csinos kisfiú! Gratulálunk az első fogacskájához! :)

Képzeljétek mi történt velem! Amikor volt az a jelszópróbálgatós botrány, én is lecseréltem az egyértelmű jelszavamat, egy nem egyértelműre, valamint a nevemet felfedő citromail-cím helyett is létrehoztam a bab.bab-osat. Na, mármost a babanetes jelszavam és a két citromail-es is ugyanaz. Tegnap meg akartam nézni, hátha kaptam a citrancsosokra valami levelet, de nem tudtam belépni, mert azt írta ki, hogy rossz a jelszó. Kértem a jelszó megküldését az alternatív mail-címre, amit regisztráláskor megadtam, de az sem jött meg! Tök szar érzés, nem értem, hogy mi ez az egész! :shock: :roll: :shock: Mindenesetre most létrehoztam egy VIPmail-eset is, tök más jelszóval. :roll:

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Sziasztok!

Ma nem kellett volna felkelni.

Először is Bazsi letörte a kocsi belső visszapillantóját. Ezerszer mondtam már, hogy az autó nem játék, de az apja folyton ráhagyja, hogy de hát fiú- Na most apa szépen a saját dugipénzéből most vesz egy visszapillantót.

Utána elajándékoztuk a kiskutyát, mert bár édes aranyos, de nincs időm foglalkozni vele. Jobb lesz neki valahol, ahol a fajtájának egfelelően igazi is kis házikedvenc lehet. Tesóm egy barátnője vitte el.

Utána elmentünk a fiúkkal Gödöllőre a gázóránka (2 év után) átíratni, ahol ki kellett fizetni idáig a gázszámlát is.

Utána átmentem anyuékhoz locsolni, meg szüretelni. Gondoltam lefektetem a fiúkat és gyorsan megcsinálom, de persze nem aludtak.

És most itthon sem alszanak. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Szóval a holnapi nap:

1/2 10-kor találkozunk a Dagály bejáratánál. Utána nálunk mindenki addig marad, amíg akar. Hozni nem kell semmit, mert gondolom kajálni kajálunk a strandon valamit üccsi meg van itthon.

Jucc
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni.

Kép
Kép Kép
 
 


Basszus tele van hibával, amit írtam.

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Jucc,
szegény Ford, jól összezúzták :( Még jó, hogy tanítják a jobbkezet... Meg hát milyen jó is volt régen a Zsiguli, ha tört a lökhárító, nem kellett teljes oldalsó elemet és motorháztetőt cserélni :wink: Én tanulóautónak biztos azt kérek :D

Kölcsönkocsi nekem külsőre sem tetszik. Veteránautó-mániás vagyok, nekem az újdonságok nem jönnek be sajnos, bármennyire is hajaznak az oldszkúlra :D

Gergő nagyon aranyos, és mekkora sérót növesztett! :D

Bab,
tényleg kísérteties, ami történt... :( Még jó, hogy az én jelszavamra az életben nem jön rá senki :wink:

Sildike,
pechsorozat :(
Mi korábban bemegyünk a strandra, és foglalunk nektek helyet, de majd elmegyünk elétek a bejárathoz fél tízre, és akkor nem kell kergetni egymást.
Ameddig akarunk? Ezt biztos nem gondoltad át eléggé, de azért csábító lenne mondjuk egy hét nyaralás Dunakeszin :P:P:P:P
Hibákra rá se ránts, tudjuk, hogy nem vagy totál zizzant, csak alkalomszerűen hagy ki a motor :wink:

Rólunk:
Máté tök fini kaját kapott ma délután :) Anyukámmal fasírtot csináltunk hagymás krumplival, én meg gondoltam egyet, és két gombócot kivettem neki, még mielőtt beleraktuk volna a tojást. Gondolom mondanom sem kell, hogy óriási sikert arattam vele :D Mostanában, ha ízlik neki, amit eszik, rámnéz, és így "pappog" a szájával, nagyra nyitja, és vigyorog hozzá :D
És tök jó szíve van, úgy megeszem egyszer! Ma kaptam tőle délelőtt egymás után vagy négy kölesgolyót, délután meg anyuéknál adtam neki a szobában. Hát kijött a konyhába, felállt, megfogta anyu lábát, és mmammamama felkiáltással nyújtotta felé a golyót :D Ha egyszer csinálta volna, azt mondom, véletlen, de utána visszament, és hozott neki még egyet, ugyanúgy mamamá-zva :D
Történt velünk is baleset: mászott délután a nappali kövén, és valahogy kimaradt egy lépés a kezével, aminek következtében arcra esett, és jól megharapta a száját, vérzett neki rendesen :( Úgy sajnáltam, olyan kis elesetten sírt :( Az ijedtség mondjuk nagyobb volt, meg is nyugodtunk, de két órával később megismételte ugyanezt a konyhában... Megint sírás, ezúttal vér nélkül, de úgy néz ki szegénykém, mint egy bantu. Úgy látom, nincs olyan anyuka, aki megússza baleset nélkül a gyereknevelést, pedig azt hittem, kivétel lehetek :P
De hát a remény hal meg utoljára... :D

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
 


Bab, ha gondolod, nekem van még egy meghívom a Google méljére, a gmail-re. Megbízható, eddig nem volt gondom vele. A vipmailnél is előfordult, hogy nem jöttek meg a leveleim, nem is egyszer. És jóóóó nagy tárhelyet kapsz.

Silsike, Sis
, de jó, holnap együtt strandolunk, csak nem egy helyen... :lol: :lol: :lol:

Benianyu, Ti ugye holnap indultok nyaralni? Jó utat kívánok, és jó nyaralást! Mennek a nagyok is? Ilyenkor 2 autóval mentek, vagy kisbusszal? Megkaptad Jucitól a pelust? Milyen? Hmm... ez 5 kérdés lett. :oops: :? :lol:
Vendég
 


Ja, el is felejtettem!!!

Hívott ma Annamami, hogy még mindig anyukájánál hűsölnek, mert náluk 34 fok van nappal, és 32 éjjel. Nincs ott netük, így csak sebtiben nézte meg az emiljét, benne a kapott meghívóval, és nem tudta mire vélni.
Dióhéjban tájékoztattam a helyzetről.
Nevetett egy sort, majd közölte, hogy puszil mindenkit, és ha vége a kánikulának, ránk uszul ezerrel, úgyhogy vigyázzunk! :)[/b]

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis, mit jelent az, hogy "uszul" ? :oops: :shock: :roll:
Vendég
 


Jó estét!

Sildike :) Sebaj, gondolj arra, hogy ennél a holnapi csak jobb nap lehet :) Amúgy ma én Gergőm sem akart aludni, úgy csinált, mint a nagyfiúk: egyszer aludt, és csak egy órát. Lehet, hogy a meleg miatt, de nem bírt elaludni, igaz, nem is volt vészesen nyűgös, ki lehetett bírni. Most persze egy órája alszik már.

Sis :) Honnan jöttél rá, hogy jobbkezes dolog volt? Motorháztető-csere nem lesz, nálunk a futómű bánta leginkább.
Na, már csak egy veteránautó hiányozna! Döcöghetnénk vele 60-nal, de amúgy szépségesek, az igaz.
Egyébként sajnálom szegény nőt / ő okozta a balesetet/, neki is peches napja volt, ugyanis egy sarokra onnét lakik, minden nap arra jár, és tudta jól, hogy jobbkezes ott minden utca. Két gyerekkel a háta mögött utazott, és négy hetes volt az autója...
Drága férjuram megjegyezte amúgy, hogy ha én csináltam volna egy ilyen karambolt, megölt volna. / na ezért sem vezetek egyedül Budapesten/.

Jószívű Máté imádnivaló lehet :D Gergő akkor "pappog", amikor látja, hogy készül a kajája :) Aztán amikor beültetem az etetőszékbe, már majdnem elszáll, annyira kéri a kaját, aztán három kanál után elfordul. Ma kivételesen evett sok leveskét is, délután meg sok-sok gyümit :)
Máté-balesetek :( Bizony ebből is tanulnak, szükség van ezekre is, és kész.

Ayse :) Most meg Te tűnsz el???

Judit

Kép

Kép
jucc33
Érd
 
 
 
 


Tünde,
majd lélekben jól egymásra hangolódunk :)

Vagy viszek notebook-ot, ráállok valamelyik hotspotra, és msnen vidijókonverzésönözünk :D:D:D:D
(egy kockafeleségtől ne várj különbet... :wink:)

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis, de nekem nincs notebook-om, csak bazi nagy monitoros számítógápem. :(
Vendég
 


Tünde,
az uszul, akit uszítanak. Így már ok? :D
Miért, biztos örülnének a strandon egy kocka anyukának, aki kétségbeesetten kettőhúszat keres a gépének :D:D:D:D

Jucc,
hát, mivel bal oldalon van a törés, ki lehet nyomozni :P Elmenjek Columbó helyett a tévébe? :D

Neeem minden veterán csotrogány!! Nézz meg egy Mercedes-Benz 107S Roadster Coupé-t! 260-ig van órázva, 2800-tól 5200(!) köbcentiig gyártották 6 vagy 8 hengeres soros mocikkal! És ha egyet felújítasz, még odaadhatod a kulcsot az unokádnak, hogy: "tessék, csak vigyázz rá!" :) Ezért imádom őket :wink:

Szerencsételen csaj :(
Apa miért ölt volna meg? Ha nem te vagy a hibás, egy szava sem lehet...

Sisotris&Máté

Kép
 


Sis, Jucc, nekem is mindig azt mondta apa, hogy ha meghúznám v. összetörném a kocsit, nagyon-nagyon mérges lenne. Aztán amikor a múltkor beletolattam :oops: :lol: :lol: :lol: a nődokim kocsijába, nem is akadt ki annyira, csak kijelentette, hogy nekem kell intézni a papírmunkát, de szerencsére nem volt rá szükség.
Vendég
 


Lányok!

Múltkor feldobtam egy minitali ötletét.

Hát most aktuális lenne, legfőképp, hogy Tünde jön hozzánk a jövő héten pár napra.
Még nem tudunk konkrét dátumot, de majd alakul, időben szóltunk.

A épp akkor nyaralóknak meg majd rendezünk másikat, de nekik Tündeelvonásban kell szenvedniük. :D

A jelentkezőket a topic oldalain várom :)

A leendő talizókat meg nálunk :P

Sisotris&Máté

Kép
 


Javítanom kell!!!

:oops: :oops: :oops: :oops:

Tünde és Zita!!! JönNEK hozzánk!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

:oops: :oops: :oops: :oops:

Tízmilliárdszázmillióötszázhatvannyolcezerhétszázkilencvennégy BOOOOOCCSSS!!!!

:D:D:D

Sisotris&Máté

Kép
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: