Új privát üzeneted érkezett!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!!!

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csajok!
Ez a topik úgy látom halálán van...
Mi van veletek???
Merre kószáltok????

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!

Én most épp itt vagyok :) Amúgy kujtorgunk egész nap a Dórival, szinte csak enni meg aludni járunk haza :) Meg húsvétolni voltunk a nagyszülőknél, szóval van program bőven.
Ti hogy vagytok?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Évi!

Jól értelmezem, hogy tesó van készülőben???

Én is jól eltűntem, igazad van Csibb! Ne hagyjuk megszűnni a topicot!

Mi most értünk haza Pestről. Hétfőn mentünk Kiskunfélegyházára, utánna mentünk Pestre a barátainkhoz. Zsófi hihetetlenül jó kislány volt, csak ma nem nagyon evett még semmit. Tegnap a délutáni alvásból úgy ébredt, hogy bokáig kakis volt, elég büdi és zöld volt a kakija. Utánna kakilt még egy hígabbat, de viszonylag "normális" színűt és szagút. Lehet, hogy bújkál benne valami? De a kedve meg nagyon jó.
Ma Zsófi 14 hónapos és úgy gondolom, hogy befejezem a szopiztatást. Most már este is elfogadja a tápszert és nekem se lehet túl sok tejem. Eddig a tápszer után még cicire tettem, de szerintem már nem igazán érdekli a dolog.
Csibb!
Ilyenkor kell valamit csinálni? Mármint hogy csak úgy magától majd elapad? Nem okoz semmit a bennt maradt tejcsi?

Anita!
Boti volt locsolkodni?
Zsófit meglocsolták a barátaink két fia, szegény nem nagyon értette, hogy mit fújnak a pocijára? (Oda mondtam a fiúknak)


Zsu
 
 


Zsu
Én úgy tudom, hogy semmit nem kell csinálni, de ha nagyon feszül, akkor csak annyit kinyomkodsz belőle, hogy ne feszüljön, a többit bennhagyod. De nekem nem is feszült...

Miből értelmezted úgy, hogy Éviéknél kistesó lesz???

Évi
Ez igaz???? :D

Mi is egész nap kint vagyunk a levegőn, nagyon jó dolog ez!!!
olyan jó, hogy vége a télnek, meg hogy már olyan jól elvannak a gyerkőceink!

Mi még nem járunk stabilan, de már nagyon próbálkozik Fanni. ha fogja a kezem, már nagyon gyors tud lenni. egyedül itthon a lakásban bátrabb.

voltunk ma dokinéninél 9,4 kg és 76 cm Fanni. jó húsban van, az tuti... :lol: :lol:
jön egy rágófoga, már majdnem áttörte az ínyét, észre sem vettem, de hétfő reggel volt egy kis láza, most kiderült, hogy ezért.

nektek hány fogatok van? mozgásilag hogy álltok???

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ja, és ki milyen nem kötelező oltást adat be a gyerekének????
ez nagyon érdekelne!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Jaj! Nem akartam pletyót indítani. A "hajrá tesóbaba" vonalzóból. De lehet, hogy félreértelmeztem?! Hol az illetékes?

Zsófinak 8 foga van és február elején mondta a dokinéni, hogy mindenhol jön a foga, de egy új fogat sem látok, de az az igazság, hogy én nem is tudom annyira Zsófinak megnézzni. A szemfogai teljesen ki vannak fehéredve. Volt pár rossz éjszakánk, de 2 hete kb. elmúlt azóta minden visszaállt. Hétfőn Zsófinak is volt hőemelkedése (37,2), de ingadozott, 5 perc múlva semmi. Ma megint produkált egy nyakáig kakis jelenetet, a hígabb kaki is lehet a fogzás jele.
Zsófi 8100-8200g, azt nem tudom hány cm. Zsófi a mozgásban ott tart, hogy a bútorok mellett már óvatosan lépeget.

A bárányhimlő elleni oltást szereintem mindenképp megkapja Zsófi. A "pneumococcus-os" injekciót is be akarom adatni, de a dokinénink azt mondta, hogy az ráér akkor, ha közösségben lesz többet. Majd a 15 hónapos oltásnál beszéljük meg, de lehet, hogy azzal várok őszig, a következő járványos időszakig. A "kullancsost" is beadatnám, mert vadászunk, sokat járunk a Pilisbe és elég fertőzött az a terület. Megmondom őszintén, hogy nem sokat tudok a mellékhatásokról, de én injekció párti vagyok. Ha lehet előzzük meg és gondolom, ha olyan súlyosak léennének a mellékhatások, akkor nem engedélyeznék ezeket.

Zsu
 
 


Sziasztok.

Nekem is van egy 2006 februarban szuletett fiam, Botinak hivjak. Husvetkor indult vegre el egyedul jarni. annyira jo erzes latni, hogy ennyit fejlodott.

Befogadtok engem is magatok kozze?
 
 


Encica
Még szép!!! Gyere bátran!!! :D
Ránk fér egy kis támogatás!!!

Zsu
ahhha, már én is látom!!! :lol: :lol: :lol:
szerintem jól értelmezted!!!
Én is a bárányhimlőset, meg a pneumococcus-t akarom beadatni. viszont nekünk mostanra mondta a dokinő, hogy az elsőt adjuk, mert aztán jön a 15 hós, meg a 18 hós, és így minden hónapra jut egy oltás... :?
én naiv, azt hittem, hogy összesen 17 ezer, de kiderült, hogy kettőt kell adni, és 2x17 ezer... :shock: :shock: :shock:
el is felejtettem apának megemlíteni... :?
na majd ma...

Zsófi ügyi, nincs is már lemaradva!!! :D Fanni sem megy még stabilan!!!

a kullancsos az melyik??? mi a neve? utánanéznék...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

zsu!

Jól értelmezed, tesógyártás van folyamatban nálunk :) Időben elkezdjük, mert a Dórira is két évet vártunk :) Azért remélem, hogy most előbb összejön :)
Én úgy tudom, hogy a tej elapad szépen lassan, de ha feszül a cici, akkor fejj ki annyit, hogy ez az érzés elmúljon.


Csibb!

Nekem 30 fogam van :twisted: :twisted: :twisted: , Dórinak 12. Mozgás: stabilan jár-kel, de ha olyanja van, akkor vezetteti magát.
A bárányhimlő elleni oltást fogom beadatni a csajszimnak, meg a meningitis ellenit már megkapta. A dokinénink ezeket javasolta, de a pneumon még gondolkozom.

Encica!

Gyere bátran :) Csak hozzál képet is Botiról :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Zsu!

Bocs, véletlenül csináltam Nemecseket belőled :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Újra itt én is :D

Szakdogát írtam, na meg ugye, a gyönyörű idő...

Az elmúlt egy hétben, nagyon felborult nálunk minden. Nagyon keveseket alszik Boti, ráadásul össze-vissza, tök kiszámíthatatlan... Hááát, utálok már mindent a fogacskákra fogni, de hirtelen 6-ból 11 fogú lett a fiam. A sorrend felborult: felül mind a 4 metsző kinn van, a két kis örlő, és a bal szemfog, alul pedig 3 metsző, bal kis örlő. Kaki az nálunk is gyakran híg... valszeg emiatt.

Mozgás: teljesen stabil Boti. Van, hogy 1-másfél órát is gyalogol a szabadban, és már fut is (amivel az őrületbe kerget)

Súly: vhol 12 kg felett... :oops:

Oltás: megkapta a pneumot, agyhártya ellenit, barit és még a kullancsot fogja. Én is inkább prevenció párti vagyok, bár tény, hogy így sem lehet mindent kivédeni.

Botond idén még nem locsolkodott, kirándulni voltunk, de így is kapott apróbb ajándékokat.

Örülök az újabb februári Botimaminak :) Várunk képeket a legényről.

Na, én is dobok már majd fel, de most mennem kell!


Anita
Kép
Kép
 
 


Hajrá Évi! Szurkolok Nektek.

Anita!
Miről írsz szakdogát? Mivel eteted Botit? 12 kg?

Encica!
Üdv közöttünk. A te Botid mekkora már?

Zsófinak ma észrevettem a 9. fogát. Tegnap voltam a dokinéninél és mondtam a híg kakit, azt mondta, hogy többen voltak hányás - hasmenéses tünettel. Tehát lehet vírus is és lehet a fogától is. De ma már volt egy teljesen normális kakink.

Abbahagytam a szoptatást és egyáltalán nem feszül a cicim. Valószínű már éppen aktuális volt abbahagyni.

Zsu
 
 


Évi
Én is drukkolok, kívánom, hogy gyorsabban összejöjjön, mint Dóri!

Zsu
nagyon szép 14 hónapig szoptatni, gratulálok!!! pár nap múlva is még feszülhet, de tényleg nem lehetett sok, ha még nem feszül.
a fog magyarázat jobb a vírusnál! Fanni is a 9.-kel szenved... :? de úgy látta a dokinéni, hogy jön még több is... minden hiszti megbocsátva... 8)

Anita
jó szakdolgozat írást neked!!! kitartás!!!!

képzeljétek, tiszta nátha vagyok... olyan rég voltam már beteg, egész elszoktam tőle... mióta Fanni van nem voltam náthás!

Encica
kérünk részleteket!!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Zsu, a szakdolgozatom témája a gazdasági társaságok átalakulásának számvitele... :wink: Hála, már leadtam.
Háááát, Boti még szopizik is, de szinte mindent szívesen megeszik. Ha tehetné, enne egész nap (amíg lát kaját)... :oops: Amúgy pedig az elmúlt két hétben nincs is hejde nagy étvágya, nem ér rá enni ugyanis:D. Mondjuk többször híg a kaki is, de iyen fogzás mellett egyelőre nem aggódom, van bőven tartalék :D

Csibb, gyógyulást Neked! Hogy van? Fannika nem lett beteg?


Írok, aztán mindenki eltűnik??? :( Persze nem csodálkozom, mi is csak enni és aludni járunk be odakintről!

Szép napot!

Anita
Kép
Kép
 
 


Anita
Köszi én már jobban vagyok!!! Fanni nem kapta el, ő a rágófoga miatt hurutosabb kicsit, azt mondta a dokinénink... :?
viszont tegnap éjjel óta elég csúnyán köhög is, pedig az orra alig folyik, szinte semmit nem tudok kiszívni belőle...
nem értem...

imádom ezt a jóidőt!!! olyan jó programokat lehet csinálni a gyerkőcökkel!!! teljesen megváltoztak a napjaink, és nagyon élvezzük!!
már alig várom a standolós időszakot! csak addig még kéne kicsit fogyni... :? :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!
Évi mi is nagyon szurkolunk!
Az én Zitámnak még csak 4 foga van, de szerintem már jön a többi is. Ma megkaptam a védőnőtől, hogy csak azért van ennyi, mert a szopizás miatt nem bújank ki a fogak. Néztem is elég hülyén a nénire... :roll: Szerintetek ez igaz? Én nem hiszem. :oops:
Mentek valahova a nyáron?
Évi (nikkx)

Kép
 
 


Évi!

Dóri a mai napig szopizik, de 14 foga van... Úgy látszik nem csak az én védőnőm nincs a helyzet magaslatán :evil: Király :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Az én fiam 11 foggal szopizik, és köszöni, gyílkolja a többi fogacska is, újabb 3 van kibújófélben :wink:
Éljenek a nagy szaktudású védőnők!!! :roll:

Anita
Kép
Kép
 
 


Nikkx (Évi)
Mi Balcsira biztosan megyünk egy kicsit, és még gondolkozunk egy kis Horvátországon is, de az nem biztos.

Most fogunk költözni egy nagyobb lakásba, úgyhogy lehet, hogy pénz sem lesz rá...
tegnap írtuk alá a szerződést, kb. 1 hónap és költözhetünk!!! :D

Fannival ma voltunk orthopédián, és nem kell neki speciális cipő, csak a sarkánál kell magasnak lennie. és kezelni sem kell a lábát, majd magától kinövi ezt a befelé tartást.
a Heim Pál kórházban voltunk, hááát, elég sokan voltak, és nagyon sokat kellett várni...
Ennek megfelelően Fanni ma extra nyügi, gondolom még az a hülye rágófog is rátesz neki egy lapáttal. :roll:
úgy sajnálom szegényt, annyira fájhat neki... :(

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Nikkx - es Évi!

A védőnők tudnak "furmányos" dolgokat mondani! A barátnőm elkapta a hányásos vírust és erre azt mondta a védőnő, hogy ne szoptasson, miközben inkább minél többet kell, hogy a tejcsivel megkapja az ellenanyagot a baba.


Csibb!
Hová költöztök? Remélem nem hagyjátok ott, azt a jó kis környéket!

Mi is Balcsira akartunk menni, de úgy nézz ki, hogy az nem jön össze. A páromék kb. 3-szor mentek már le idén nyaralót nézzni, de egyik rosszabb, mint a másik. Mi már jöttünk haza 2 nap után a Balatonról a szar szállás miatt és most gyerekkel nem kockáztatok. Mi nagyon szeretjük Spanyolországot és lehet, hogy majd oda megyünk. Mindenképp olyat szeretnék, ahol a tenger is meleg, homokos a partja, hogy Zsófi is élvezze a nyaralást. De most annyira szeretek itthon lenni, hogy nekem az is jó ha itthon maradunk. Egyáltalán nem hiányzik sem a munka, sem a "közösség". Nincs gyesen lévő anyukák rémálma: bezártság érzésem sem. Ti meddig lesztek otthon a babákkal?

Megittam két pálinkát és nagyon a fejembe szállt.

Zsu
 
 


Nikkx - es Évi!

A védőnők tudnak "furmányos" dolgokat mondani! A barátnőm elkapta a hányásos vírust és erre azt mondta a védőnő, hogy ne szoptasson, miközben inkább minél többet kell, hogy a tejcsivel megkapja az ellenanyagot a baba.


Csibb!
Hová költöztök? Remélem nem hagyjátok ott, azt a jó kis környéket!

Mi is Balcsira akartunk menni, de úgy nézz ki, hogy az nem jön össze. A páromék kb. 3-szor mentek már le idén nyaralót nézzni, de egyik rosszabb, mint a másik. Mi már jöttünk haza 2 nap után a Balatonról a szar szállás miatt és most gyerekkel nem kockáztatok. Mi nagyon szeretjük Spanyolországot és lehet, hogy majd oda megyünk. Mindenképp olyat szeretnék, ahol a tenger is meleg, homokos a partja, hogy Zsófi is élvezze a nyaralást. De most annyira szeretek itthon lenni, hogy nekem az is jó ha itthon maradunk. Egyáltalán nem hiányzik sem a munka, sem a "közösség". Nincs gyesen lévő anyukák rémálma: bezártság érzésem sem. Ti meddig lesztek otthon a babákkal?

Megittam két pálinkát és nagyon a fejembe szállt.

Zsu
 
 


Zsu
Nem hagyjuk itt, nem költözünk messze innen!!! 8) :lol:
a kilátás még szuperebb lesz, és a lakás meg jó nagy!!! :D
majd lefotózom!!! :)

Spanyolország nagyon jól hangzik!!!
Nekem az egyik barátnőm Barcelonában él, tudna segíteni szállásügyben, lehet, hogy most már hamarosan meg kéne látogatni, majd megnézem a térképet is, hogy hol van a tenger... :oops: Gyerekkel kicsit többet kell szervezkedni...

Mi tavaly voltunk nyáron a balcsin, a szállásunk szuper volt, mondjuk jó drága is... ennyi pénzért külföldön is nyaralhattunk volna, de mi is tutira akartunk menni, nehogy pici babával ne legyen jó... :?
idén a Füredi Marinát szeretném megcélozni, bababarát, és közel van a balatoni barátnőmhöz! :lol: 8)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Ezeket a fotókat csinálta rólunk a barátnőm!!!
Pedig meg sem érdemlitek!!! :roll: :roll: :roll:
Tessék előbújni!!! :x 8) 8)

Kép
Adsz?

Kép
Adok!!

Kép
Megeszlek!

Kép
Vicces!

Kép
Hol járhat most?

Kép
Anya és lánya

Kép
Csak a gondok...

Kép
Együtt megoldjuk!

Kép
Szeret

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!

Ezek a fotók szenzációsak! A barátnőd nagyon ügyes, persze jó alanyokkal dolgozott :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Helló Csajok!!!
Most aztán már tényleg kerüljetek elő végre!!!
Hát micsoda hanyagság ez a topiktársak felé!!! :lol: :lol:
Hogy van Zsófika, Dóri, Zita, Botondok, Tomi?????

Vagy vége ennek a topiknak??? :( :( :(

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tényeg nagyon régen írtunk már :( Na majd most csacsogok egy kicsit :)

Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de ettől a melegtől én kész vagyok. Szerencsére a Dóri még jól bírja. Viszont az étvágya kicsit megint rosszabb lett.
Súlyparának vége, úgy néz ki (legalábbis eddig) hogy talán beindult a hízása, most 9500 gramm. Egy állati vidám kis nőci mindig vigyorog, mindenkihez nagyon barátságos. Séta közben boldog boldogtalannak integet, és aki különösen szimpi, arra még rá is kiabál, hogy hát szia :)
Viszont hisztizni is nagyon tud :( Néha tök tanácstalan vagyok, hogy hogy is kezeljem a dolgot. A figyelemelterelés szinte sose működik. És olyanokon kezd el hisztizni, ami pedig nem vitatéma, pl. hogy miért nem szabad benyúlkálni a babakocsikba a kisbabákhoz, és jól megtekergetni a lábukat, mikor pedig az jó bulinak tűnik... És mélg sorolhatnám... Persze legtöbbször édes, hogy meg tudnám zabálni!

Vasárnap voltam a bababörzén, és iszonyú édes kis ruhákat vettem ennek a bigének. Olyan jó áron ki lehet fogni gyönyörű állapotú kis rucikat:) Meg játékokat, könyveket, mindent.

Csibb, mi lett végül Fanni fogával?

Lépek csomagolni, mert hamarosan indulunk nagymamázni a hétévégére, és még csomagolni is kell :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Helló Évi! :D

Fanni fogával nem kellett semmit csinálni! Azóta még kinövesztett párat, még egy szemfoga is előbújt! :shock:

Fanni is nagyon barátságos az emberekkel mindenhol! :) és már elég jól megy, gondolom már minden baba itt a topikban! Bár róluk semmit sem tudunk... :roll: :wink:

Jó utat nektek, és jó hétvégét, mi maradunk a fenekünkön, mert nekem tanulnom kell, kedden vizsgázom büntetőjogból... :?
a lakás is megvan már, kezdhetnénk a festést, csak a tanulás miatt nem megy az sem, mert, ha apa elmegy festeni, nem vigyáz Fannira, hogy tudjak tanulni... úgyhogy ez most csúszik kicsit. pedig már annyira mennék!!! :roll:

Tök jó, hogy a súlydolog rendbejött! :D
és ügyes vagy a börzézéssel! én mostanában kicsit túrtam, de Fannival, úgyhogy nem voltam túl hatékony... de egy két apróság sikerült azért.

Várjuk a többieket is!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Sziasztok!
Hát bizony mi is rég jártunk erre. Azóta Zitámnak is kinőtt pár foga asszem most 10-nél járunk. Nem tudom biztosan, mert nem hagyja magát, hogy megnézzem. :-)
Mi most éppen a balcsinál nyaralunk. Szuper a víz. A csajom is nagyon élvezi.
mi is voltunk a börzén és tök jó cuccokat sikerült venni.
Egyenlőre ennyi, mert éppen fontos dolgunk akadt (cici) :wink:
Szép nyarat mindenkinek és jó nyaralást!
Évi & Zita

Kép
 
 


Sziasztok!

Látom,ide is régen írt már valaki,én új tag vagyok,szeretnék ismerkedni veletek! Mi is 2006.februáriak vagyunk!
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 10:16-kor.
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűntünk. Visszaolvastam egy-két hozzászólást és le kapott a nosztalgia. Gondoltam hátha valaki erre téved.

Zsu
 
 


ha jöttök, nyomhatjuk! :) én szoktam nézni, hogy ír-e valaki, a barátnőmék topikjába irogatok néha.
kiváncsi volnék, mi van veletek!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Oké, élesszük fel a topicot :)

Mi jól vagyunk, csak pont ma utazott el a férjem 8 napra Amerikába :( Nagyon rossz lesz nélküle, de majdcsak jövő vasárnap lesz egyszer, és akkor hazajön :)

Dóri kész nagylány már, napokig tudnék mesélni róla :) A kajálás is rendbejött,jókat eszik már. (azért ezt lekopogom)

Ti is meséljetek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hurrá! De jó, hogy itt vagytok!

Mi is nagyon jól vagyunk, Zsófia továbbra is tündér, továbbbra sem hízunk (9,2 kg). Május óta híztunk kb. 1/2 kg-t. De mostmár egyáltalán nem izgatom magam miatta. Egyáltalán nem volt beteg (még egy tüsszentés sem) Áprilisban abba hagytuk a szopit, azóta tápszerezünk, de ez sem indította be. Voltunk tejcukorérzékenység vizsgálaton, az is negatív lett.
Merre jártatok a nyáron?
Csibb! Az új lakásban laktok már?
Évi! Hogy bírod Apa nélkül? És volt olyan "piszok" hogy nem vitt magával?

Puszi mindenkinek

Zsu
 
 


Zsu!

Azért nem olyan rossz ám a május óta + fél kiló :) Dóri se hízik, szerintem ő is olyan 10 kiló körül lehet, csütörtökön majd pontosan megméretem.
Mi nem nyaraltunk az idén, majd jövőre :) Csak telelni voltunk még februárban Alsópáhokon.
Nálunk is április óta nincs szopi :) Közös megegyezéssel abbahagytuk. Azóta szintén tápszerezünk reggel este, bár újabbana reggeli nem fogy el, azt lehet, hogy el is hagyjuk.
Tök jó, hogy tejcukor érzékenység is kilőve :)

Nagyon kaka apa nélkül, de bírjuk. Bár ez még csak a második nap, még van 7... Ha mehettünk volna vele, akkor se vállaltam volna be a 10 órás repülőutat a gyerekkel, meg az időeltolódás is gáz, úgyhogy maradtunk. Meg aztán a repülőjegy se két fillér lett volna...

Csibb!

És a szép szemű Fannika hogy van?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!!!! :D

hááát szépszemű Fanniról nem tudom ugyanezt elmesélni, mint ti...
mi hízunk rendesen!!! :lol:
a kisasszony már 11,5 kg... :oops: :oops:
nagyon szeret enni, és ő is nagyon nagylány már!!!
mi is tápizunk reggel, este!
most jöttünk meg Pécsről, voltunk apa rokonainál. sajnos rossz hír is van, mert apa nagynénjének, aki pécsi, valami tumort találtak a tüdejében, és most azt vizsgálják, hogy jóindulatú-e, úgyhogy nagy az izgalom. még nincs eredmény, nem tudom, mikor lesz. :(

Évi
drukk, hogy gyorsan elmúljon az apátlanság!!! kitartás!

Zsu
hurrá, hogy manöken Zsófival minden ok!!!
sajnos még nem költöztünk, de ez egy hosszú történet...
amúgy már nagyon remélem, hogy csak napok vannak hátra... :roll:

CSajok!!!
mindenki dobjon pár fotót a tündérkéjéről!!! biztos nagy a változás!!! :D

dumával hogy álltok? Fanni már mond egy pár szót, megzabálom, ahogy mondja! nem sokat, de azt nagyon szép tisztán!
pl: anya, apa, mama, papa, inni, kész, hinta, Katka, Zozó, autó, baba, vava- ez ugyebár a kutya, hoppá, az igen, az nála: dá, mindig, oroszul is beszél a lelkem :lol: , ha kér valamit, az ké.
most hirtelen nem jut más eszembe... :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ja, a labda az da, a lámpa az pa
és remekül tud tudálékos fejjel halandzsázni!!! 8)
mindig azt várom ilyenkor, hogy mikor kapok el egy értelmes szót, annyira mondja! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


egy kép:

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csibb!

De édes nagylány Fanni :) Nagyon dögös :) A képen is látszik, hogy jó húsban van :)
Jaj, nagyon sajnálom a férjed nagynénjét, drukk, hogy ne rosszindulatú legyen! :(
Dóri rengeteg szót mond, az első 50-et felírtam, de az hetekkel ezelőtt volt, azóta kb. 100-nál járhatunk. Van olyan is, amit csak mi értünk, de a legtöbb szót szépen mondja. Pl. biztos senki nem gondolná, hogy a "tutus" a hajcsatot jelenti. Ezt pl. csak a bennfentesek értik :lol: Ilyen is van, de a legtöbb szót tényleg tisztán mondja :)
"Tudálékos fejjel halandzsa" is nagyon megy, még hangsúlyoz is közben, felemelt mutatóujjal nyomatékosít, megzabálom ilyenkor :) Olyan, mint egy kis őrmester.

Dobom a képet is:

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Cukik a lányok!!! Hihetetlen, hogy megnőttek!
Majd jövök még, de úgy hallom felébredt Zsófi.
Zsu

Kép Kép
 
 


Jaj, de szépek ezek a lányok!!! :D
úgy látom, mindhárom versenyzőnk szőke ciklon!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Jut eszembe!
Regina, és a többiek, akik még írtatok ide valaha, ha még van kedvetek, gyertek, most úgy tűnik, hogy visszatér az élet ide! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Zsu
Ez a menő járgány a tiétek??? :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Mai napunk:
de. voltunk barátnőméknél a szomszéd lánnyal és kisfiával, barátnőmnek meg Fannival egyidős kislánya van. ott van kert, és állítólag holnap megint eső lesz, úgyhogy kihasználtuk a jó időt.
utána anyukámékhoz mentünk, és elvittük anyuval, Fannival a kutyánkat a Tabánba sétálni. Fanni nagyon élvezte, jól el is fáradt!

Viszont, amit akarok kérdezni!!!
Fanninak elkezdett hullani a haja, elég durván... ötlet??? lehet, hogy megint kevés a vas a vérében???
holnap fel is hívom a dokinőt... :roll:
nálatok ugye nincs ilyen??? csakhogy kizárjam az őszi vedlést... :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Zsu!

Zsófi egy kis tündér a göndör kis fejével :) Klassz verdája van :wink:

Csibb!

Dórinak nem hullik a haja szerencsére. Nekem annál inkább...
Fanni is szereti a kutyákat?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
Nagyon szereti! Anyuéknál van egy igen termetes mackókülsejű eb, akit nagyon imád, mindig mikor megérkezünk, reklamál a kutya jutalomfalatkájáért, hogy ő adhassa oda neki, és nagyokat kacag közben. Ha a földön fekszik a kutya, odabújik hozzá, meg kell zabálni! :D

hajhullással voltam dokinéninél, és azt mondta, hogy le kell vágni a haját, mert ez még az első haja, azért hullik... :(
és csak elöl hullik, mert hátul már levágtuk neki. Úgyhogy most örülhet apa, mert idáig harcoltunk egymással. ő hajvágás párti volt :twisted:
ha a vágás után is hullik, akkor tovább kell foglalkozni a dologgal, de szerintük ettől megoldódik.
én csak azért izgultam, mert már volt vashiánya, és az ugyebár okozhat hajhullást. Tényleg Évi, nem lehet, hogy neked kéne egy kis vasat szedned, ha még mindig hullik a hajad? :idea:

ma voltunk a hugomnál az uncsitesónál, nagyon cukik voltak a lányok, hugom csinált képeket, majd ha elküldi, rakok fel!

Évi
mi újság a babaprojekttel? látom a vonalzódat...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb!

Dorci is csípi a kutyákat. De az abszolút kedvencek a halak. Elvittük a Tropicariumba, hát visítva örült a halaknak. Csináltunk egy kb. 20 perces videót is ott, na, azt naponta 15-ször meg kell nézni vele.

Nálunk fordítva van, én lennék a hajvágás-párti. Kicsi bogaram már kezd kicsit hobósan kinézni a fülére lógó hajával, de hátul meg olyan szép kis göndör... Ha meg levágatom elöl meg oldalt, akkor tisztára bundeszligás lesz a frizkója. Nagy dilemma...
Én Elevitet szedek, abban is van vas, vagy lehet, hogy nagyobb dózis kellene?

Küldjed csak a képeket a csajócákról :)

Hát, a tesóproject megint nem lesz egyszerű, megyünk inszemre. Nem várunk tovább...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jajjj :cry: :cry: :cry:

Levágtam a kislányom haját!!!! és lett egy kisfiam!!! :lol: :lol: :lol:
nagyon édes, de semmi lányos nincs most benne! remélem gyorsan megnő neki!!! :roll:

Holnap megyünk tücsök-zenére, szoknyába öltöztetem!!! 8)

Évi
lassan mi is gondolkodunk rajta, hogy kéne tesó...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: