Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viki,sajnáljuk, hogy elmégy, majd írd meg ha összejött a bébi!
Mzx, drukkolunk a pénteki eredményekhez! Én is így vagyok, hogy a fiú mellé szeretnék egy kislányt! Lehet, hogy írtad, csak nem figyeltem, nekem mennyi idős a fiad? Mennyi a súlya?
Nekem MArci 14 hónaposan 11 kg volt, 25-én megyünk a 15 hós oltásra, kíváncsi vagyok, mennyit hízott:) Szép kis pocakja van amúgy!
A hőmérőzést hogy csinálod? Minden reggel megméred a hődet és felírod?

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Mzx,
Drukkolok, hogí minden rendben legyen!!!! Én ma kaptam meg a hormonleletem, és az LH kicsit alacsonyabb, de a dokim azt mondta, hogy semmi baj, minden okés :lol:

Anna,
Zalán 10 kiló alatt van valamivel :oops:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk, az jó! Ezek szerint akkor semmi akadálya a testvérkének? :)

Anna, korábban már írtam a hőmérőzésről. Bemásolom: "a hőmérőzésnek csak akkor van értelme, ha minden nap ugyanabban az időpontban, az első felkelés előtt végzi az ember. Legpontosabb a japán higanyos hőmérő. Sajnos popsiban kell mérni . Mindenkinek más lehet a hője a peteérésnél (nekem pl. 36, 7-ről felugrott 37-37,1-re, majd egész 37, 4-ig felkúszott pár nap alatt). A lényeg az, hogy egy határozott ugrást kell mérned, persze nem árt, ha 37 fölé megy. " Szóval én így csináltam . :roll:

Most nem mondta még a doki, de remélem nem kell, mert gyűlöltem :(.

Erik lassan 15 hónapos, és olyan 10,5-11 kiló lehet. Meglehetősen jó étvágya van, úgyhogy szép, kerek pocakot növesztett ő is:). Nem tudom hány centi lehet, mi jövő kedden kapjuk az oltás, és akkor lesz megmérve.

Móni
mzx
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha megengeditek, cstlakozom én is a 2007-re baqbát tervezők csapatához....
Ahogy kicsit visszaolvastam, néhány ismerős névvel találkoztam :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem egy kislányom van, aki 2005.05.11-én született... a hónap végén indul élesben a kistesó-projekt... október végére kiderül, hogy sikeresek voltunk-e...
Vendég
 


Sziasztok!


Hormonvizsgálat? Az első gyerkőc előtt is voltattok?

mzx! Én is szorítok neked.

Manó a 15 hós oltáson több mint 13 kiló volt, most nem tudom, hogy mennyi lehet. Jövő héten megyünk tanácsadásra.

Mi is inkább kislányt szeretnénk most, Ugyan amikor Márkót vártam meg voltam győződve róla, hogy kislány lesz. :) Én mindig azt hittem lányos anyuka leszek, erre most el sem tudom képzelni. :)
Ebben a hónapban nem jött meg, talán késik. Pedig az utolsó három hónapban már úgy nézettt ki végre beállt. (28 napos volt), erre most semmi. Ugyan a fogzás miatt, jóval többet szopizott az elmúlt hetekben. Ez talán befolyásolhatja?
ÉKpzeljétek már a játék kutyusának is ad tejcsit, nyam-nyam... mondja:D

Láttátok a reggeli műsort a tv-ben? Hasleszorítópárna közvetlenül szülés után. Ti használtattok ilyet? Én most hallottam először. Én azzal voltam, hogy a pocakot kimélni kell egy darabig. Meg is látszik az eredmény, jó nagy... :D

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Szia Betsy!

Üdvözölek a fórumon!

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Betsy,
Megy a drukk itt is :lol:

Mzx,
A doki ennyit mondott a babagyártásra: "NOSZA" :lol:

Jolka,
Nekem azért kellett a hormonvizsgálat, mert még nem menstruáltam Zalán születése óta, vagyis majdnem 2 éve.

Hasleszorító: Nekem a szülésznő azt mondta, hogy jobb a természetre hagyni, de ismerek olyan véleményt, hogy jó. A barátnőm anyósa lepedőt akart a pocakra szorítani, jó erősen lekötni, de aztán nem engedte neki. Anyáink korában ezért volt a homokzsák :wink:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Betsy, üdv köztünk!

Jolka, akkor lehet hogy te leszel a következő kismama a topicban? Drukkolunk neked!

Nekem mostanában van a pé., párom most ért haza, megvacsizott és elaludt a kanapén....:(
Pedig én már belelkesedtem a babagyártásra:)
Szóval így nem tudom hogy jön össze 2007-re a baba..........?
Lehet hogy nekem is a 2008-as topicra kellene átmenni?
Bocs, csak le vagyok lombozódva:((((

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Betsy, üdv köztünk!

Jolka, akkor lehet hogy te leszel a következő kismama a topicban? Drukkolunk neked!

Nekem mostanában van a pé., párom most ért haza, megvacsizott és elaludt a kanapén....:(
Pedig én már belelkesedtem a babagyártásra:)
Szóval így nem tudom hogy jön össze 2007-re a baba..........?
Lehet hogy nekem is a 2008-as topicra kellene átmenni?
Bocs, csak le vagyok lombozódva:((((

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Anna,
Sikerült felébresztened az alvó oroszlánt? :lol: :lol: :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Anna, sorstársam! :cry: Én is így jártam tegnap, mától meg elutazik, úgyhogy ez a hónap kiesett :(.

Hrk, :lol:

Jolka, én voltam az első gyerek előtt is hormonvizsgálaton, elküldött a nőgyógyász, amikor mondtam neki, hogy elkezdünk próbálkozni. Azt mondta, hogy biztos ami tuti :) , inkább kukkantsunk rá, hogy mi a helyzet, és erre ki is derült, hogy bajok vannak :(. De általában csak fél-egy éves próbálkozás után küldenek el.
mzx
 
 


Mzx,
Nem ma derült ki az eredményed?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzést, de nekünk is kiesett ez a hónap szerintem:(
Majd legközelebb ügyesebb leszek:)))
Csak az a baj, hogy estére már engem is teljesen lefáraszt Marci, alig várom, hogy elaludjon, aztán én is megyek aludni...

Mzx, milyen lett a hormonleleted? A párod külföldön dolgozik? Gyakran elutazik? Annak nektek is nehéz lehet a baba-gyártás:(

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Hrk, Anna köszi az érdeklődést! :)
A leleteim teljesen jók lettek, de a doki nem látott peteérést az UH-n, úgyhogy vagy már pont lekéstük, vagy nem volt. Az előző két hónapban volt. Úgyhogy mégis kaptam egy bogyót (Clostilbegyt), amivel rásegítünk megint a peteérésre, aztán hajrá! :) Persze ezt is újabb hormonvizsgálatokkal megnézzük, hogy mi lett az eredmény.)

Szerencsére nem dolgozik külföldön a párom, csak most utazott el pár napra. :)
mzx
 
 


Sziasztok:)

Szia Anna:)

Azért annyira ne légy lelombozódva!Férfiak, nálunk is előfordul...vacsi és szundi pedig mikor beleéli az ember magát egy kiss gyengédségbe :oops: szóval én is mondtam már páromnak, ha sokszor előfordul baba csak 2008-ban lesz :roll:

De mindig kiengesztel.

Jó tanács, bár bizti olvastál már ilyet, azért ne legyen megszokás, kötelesség a gyerköcgyártás... -ha lehet ilyet mondani- :wink:

Szoritok Neketek is :)

Lukrecia
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy ilyen sokáig nem írtam, de először a szép időt próbáltuk kihasználni, utána meg Bazsika lebetegedett és Lacika is egy kicsit taknyos.

Nálunk is kókadt volt apa, de egy kis női praktikával felébresztettem az alvó oroszlátn, úgyhogy már csak 1 hét és tesztelek.

Anna, Hrk

Gyerünk, mindent bele. :lol: :lol: :oops: :oops:

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Kitartás mindenkinek!!!

Nálam csak késett. Nem baj, nekünk még ráér pár hónapig. :) Furcsa is lett volna, ha útban lenne a tesó, még vigyáztunk. :wink:

Nálunk mire én is le tudom tenni Manót hula vagyok. Apu mindig aktív lenne, ha csak rajta múlna. :D

Sildike!
REmélem a gyerekek már jobban vannak. Nem sok van a két kicsid között. Hogy bírod? Mi lesz, ha jön a tesó? Van segítséged? Munkába nem várnak vissza?

mzx!
Örülök, hogy jók lettek az eredmények.

Megyek, mert hisztizik a gyerek. Moastanában kezdte el, hogy földhöz veri magát. Kezdődik a dac korszak. brrr.... :D

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Jolka

Már sokkal jobban vannak a fiúk. Laci nem is volt igazán rosszul, inkább Bazsika volt nagyon taknyos.
20 hónap van a két fiú között és ez a korkülönbség nagyon bejött.
Nincs sok gond velük, nagyon nyugis jó gyerekek, jó alvók, szépen eljátszanak egyedül is egy ideig, nincs különösebb testvérek közötti féltékenység. Persze egy-egy jelenet kis adok kapok van, de nem veszélyes. Nemsokára meg már elrendezik maguk között.
Anyukám sokat segít, vigyáz a fiúkra ha nekem dolgom van, sokszor vannak náluk hétvégenként a gyerekek, sőt nyáron Laci 10 napig náluk volt, amíg nyaraltunk.
Most pont olyan dilemma előtt állok, hogy ha télen megyünk síelni, akkor Lacikát vigyük-e már, vagy még maradjon itthon anyuékkal. Egyenlőre több érvem van a még maradjon itthon mellett. Bazsi egyértelmű, hogy jön, mert ő már tavaly is síelt pár napot.
Nem hiszem, hogy a tesóval gondok lennének. Remélem ő is nyugis gyerek lesz, sőt talán addigra apa is itthon fog dolgozni és úgy még könnyebb.
Nem tudom várnak-e vissza a munkahelyemre, de ha igen, akkor hiába. :lol: :lol: Megbeszéltük a férjemmel, hogy mindkettőnk szerint az az ideális, ha minimum, amíg suliba járnak a gyerekek addig én itthon leszek. Utána meg majd csinálunk valami saját vállalkozást, amiben én is tudok dolgozni. Néha itthonról fordítgatok, vagy besegítek egy-két dologba apának.

Nálunk is apa az, aki este mindig aktív és sosem fárad el. :lol: :oops:
Néha én is csak bedőlök mellé, de általában azért van egy kis energiám még a kényeztetésre. :lol: :oops:

Kép
Kép Kép
 
 


Hormonvizsgálatok
Benne vagyok nyakig... 3. napi vérvétel, UH megvolt... legközelebb csütörtökön megyek dokihoz... az lesz a 13. nap...

Közben persze dolgozom is (heti 6 órában), PhD-re készülök és próbálom nevelgetni a kicsi lányomat... (kicsit hisztis, idős szülők talán egyszem gyereke :oops: )

Betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Sildike!
Szerintem a Lacikát is nyúgodtan vigyétek magatokkal. HÁtha anyukádék is elmennének veletek.
Irigyelek, hogy anyukádék tudnak bármikor vigyázni a gyerkőcökre.
Nálunk a nagyszülők egy kicsit messzebb vannak ás még dolgoznak. Így mi Manó 3 hónapos kor óta állandóan uton vagyunk. 1 hétvége anyuék, követkeő hétvége anyósomék, és utána itthon, aztán kezdődik minden előről. :D
Én se mennék vissza dolgozni 3 éves korukig, de utána muszály lesz, hacsak nem nyerek a lottón. :) Tanárként jó, mert már 3 órakor legjobb esetben otthon vagyok.
Mentem, mert a főnök hív.
Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Betsy, ne keseredj el, hiszen ha egyszer már összejött... :D
Ti már elég sokat küzdöttetek gyerekért, ugye?
mzx
 
 


Sildike, drukk a jövő heti tesztelésre! Női praktikáidról írsz nekem priviben? Hátha tanulok vmi újat...
Szerinem is vigyétek magatokkal LAcikát, ha megtehetitek. Neki is nagy élmény lenne, ha az egéaz család együtt síelne:)

Betsy, drukk a csütörtöki hormonvizsgálathoz!!!

Én is úgy vagyok vele, hogy szeretnék itthon maradni 3 éves korukig, bár a férjem szerint jó lenne ha minél előbb visszamennék és keresnék végre egy kis pénzt:(

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

Hazaértünk pár órája. Szóval a bomba elkerült minket. :))

Visszaolvasni csak futólag tudtam..

Betsy:
nagyon örülök Neked. :)


Na később jövök,
pussz
Vendég
 


Mzx
10 év és egy csomó minden után sikerült Sasa...
Most teszünk egy próbát... hátha...

Sildike
Síelés... attól függ, hova készültök.
vannak nagyon jó bababarát sítelepek :lol: :lol: :lol:

Hajni :lol:

Kép

Kép

A gyönyörűségem :lol: :lol: :lol:
A látszat viszont csal, nem angyalka... igazi kisördög :lol:
Vendég
 


Hajni,
Szia, Milyen volt a nyaralás? Hol voltatok?

Betsy,
10 év????? :roll: Nem semmi... Én nem szólhatok semmit, Zalán becsúszott gyerkőc :lol:

Mzx,
Jó, hogy minden okés a leletekkel :lol: Hajrá!!!!

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Betsy, nagyon szép a kislányod! Tényleg megtévesztésig hasonlít egy kis anygyalkához:)

Hajni, mesélj a nyaralásról (hadd irigykedjünk) :)

Hrk, nekünk is hamar összejött MArci, remélem a kistesó sem sokat várat magára!
Ma beszereztem Elevitet, elkezdem szedni, de persze csak módjával, megalapozzuk a bébi vitamin ellátását:)

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Anna,
Én is ma kezdtem el szedni az Elevitet, micsoda véletlen :lol: Bár én még csak turbózom a szervezetem, mi élesben még nem próbálkozunk :wink:

Betsy,
Én már írtam párszor, de még mindig tündérszép a kiscsajszi :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Na visszolvastan nagyjából. :)

Betsy:
Sasa még mindig tünemény. :) Msn-n folyton kereslek, tessék feljönni néha. :)

Mzx:
gratula a jó eredményekhez. :)

Sildike:
mikor lehet gratulálni??

Viki:
sajnálom, hogy elmész. :( Remélem minél előbb viszontlátunk.

Anna:
nyaralás szupi volt. Meleg, kaja-pia, tenger... ami kell.
Feltöltődtünk, kipihentük magunkat. És szar volt hazajönni a szakadó esőbe. :wink:

pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Hrk, végülis tegnap elfelejtettem az Elevitet, úgyhogy csak ma kezdem:(

Hajni, örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Elvileg most visszajön a jó idő a hétvégére, legalábbis reméljük, hogy lesz még egy pár szép napunk az ősszel...
Nálunk kedden volt a mélypont, egélsz napesett az eső, MArcival nem bírtam bent a szobában, állandóan ment volna ki, hozta a kiscipőjét, leült és tartotta a lábát, hogy húzzuk fel a cipőt és menjünk játszani:)
Nem tudom, mi lesz velünk, ha bejön az esős idő meg télen:(
Mit lehet csinálni egy kis örökmozgóval, aki megszokta a szabadságot? (Nagy kert, kutya, stb.)
Majd megyünk ki hóember építeni meg szánkózni:)
Na jó, egyenlőre még nem foglalkozom a téli gondokkal!
Üdv mindenkinek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Anna,
Ha nem zuhog, csak csepereg az eső, attól még kiviheted az udvarra esőkabátban és gumicsizmában. Nagyon fogja élvezni :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Köszönjük a dicséreteket :lol: :lol: :lol:

Milyen jól lehet sározni, pocsolyába ugrálni... :lol:

Hajni
Én vagyok... te nem vagy.... :wink:
Kerülgetjük egymást......
Vendég
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, 2007-es tervezőkhöz :) Szeretnénk, ha októberben összejönne a bébi, és akkor a jövő év nyarára esne a pici születése.

Remélem, akad hely nekem is :)

Üdv mkinek!

Kép
 
 


Ada,
Isten hozott :lol: Gyors pocakossá válást kívánok :lol:

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Sziasztok!

Ada, üdv a csapatban! Drukkolunk neked is a kétcsíkhoz:)

Hrk, igen, kivittem MArcit amikor már csak csepergett, mert már nem birtam vele bent, tényleg nagyon élvezte, de mindene tiszta sár lett.... Szóval én kevésbé élveztem a helyzetet:( Gumicsizmát most próbálok vadászni a babaszobán, mert még nincs és a cipője meg átázik. Egyébként az Elevitet még mindig nem kezdtem el, mostmár holnap reggel tényeg beveszem, csak mindig elfelejtem, ez az utolsó dolog, ami eszembe jut a mindennapi tennivalók közül... Bár lehet, hogy még korai lenne elkezdeni, úgysem akar még jönni a kistesó:(

Puszi mindenkinek és jó éjt!

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Ada:
üdv itt. Mesélj Magatokról. :)

Betsy:
na előbb utóbb csak talizunk msn-n. :)
Vendég
 


Halihóóó.
Hova tünt mindenki?
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyunk, csak még kihasználjuk a meleg napokat, csak olvasni jövök...

Szia Ada!
Üdv. a topikban. Nem rég volt a lagzitok? Milyen volt? Képek?

Anna!
De jó nektek, hogy kertesházatok van. Mi most még dobozban lakunk, de a nagyszülők szerencsére kertesben, így ha otthon vagyunk állandóan kint játszunk.

Hajni!
Hol voltattok nyaralni? Remélhetőleg lassan beindul itt is az élet, és sokan jönnek öröm hírekkel majd. :wink: Lassan itt a rossz idő, többet leszünk gép előtt.

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Jolka, mi is nemrég költöztünk ki, most nagyon jó, de elég kint van a falu szélén a házikónk. Félek, hogy ősszel-télen nem lesz olyan hepi itt az élet:(
MAjd beleszokok a falusi életbe....
Ma voltunk MArcival a 15 hós oltáson + mérésen. Tényleg hízott, 11,9 kg és 83 cm. A védőnő aug. elején a 11 kg-ra azt mondta, hogy másfél éves súly, most erre nem mondott semmit...
Az oltást egyébként jól viselte, eytére lett egy ici hőemelkedése, adtam neki kúpot, remélem, jól fog aludni...
Én sajnos még nem tudok jó hírekről beszámolni, már ami a pocakosodást illeti, de igyekszünk ebben a hónapban jobban ügyeskedni apával:)))
Jó éjt nektek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Hajni

Én vagyok, csak az ősziben veszekszek. :lol: :lol: :cry: :cry:

Anna

Télen majd csinálunk jó kis programokat. Itt vagytok a közelben.

Ada
Üdv köztünk.

Kép
Kép Kép
 
 


Jolka:
Egyiptomban. Sharm el Sheiken,

Anna:
az október a mi hónapunk lesz. :wink:

Sildike:
megnézem. :lol: :oops:
Vendég
 


Sildike,
te merre laksz? Tényleg itt a közelben? Mert akkor mostis csinálhatunk jó kis programokat...:)

Hajni, teszel fel képeket a nyaralásról? Marcell hogy érezte magát?
Remélem az október tényleg a mi hónapunk lesz! Én benne vagyok! Drukk mindenkinek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Jól el tűntem. A fonalat is elvesztettem. Élvezzük a jó időt.

Kép
Kép
Kép
 
 


Anna

Mi Dunakeszin lakunk és mivel kocsizunk, ezért elég mozgékonyak vagyunk. Kitalálhatunk persze most is valamit. Nálunk elég sokszor szokott tali lenni. Egyszer becsatlakozhattok Ti is. Meg aki még akar.

Kép
Kép Kép
 
 


Sildike,
köszi a meghívást, majd élünk vele! HA könnyebben mozogtok, ti is kijöhettek hozzánk!
Sajnos nekünk Apa elviszi a kocsit, marad a vonat meg a gyalogszer babakocsival...:(

Most jöttünk haza a baba-mama klubból, nagyon jó volt, élvezte MArci a sok gyerkőcöt, csak a végén nyűglődött egy kicsit, hazafelé be is aludt a babakocsiban...

További szép napot mindenkinek!

Anna és Marci
KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy élesedik a helyzet... pénteken indul a projekt :lol:
Majd október végén kiderül, hogy sikeresek voltunk-e :lol: :lol: :lol: , vagy nem :cry: :cry: :cry:

Közben a lánykámat baleset érte... elesett és felrepedt a szája... 3 öltéssel kellett összevarrni :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Hajni,
Szép lehetett a nyaralásotok! :lol: És reméljük termékeny is volt :oops:

Betsy,
Nagyon erősen drukkolunk!!!!!! És nagy puszikat küldünk Zalánnal a gyönyörű kiscsaj szájára :lol:

Anna,
azóta nem volt láza Marcinak? Mármint az oltás miatt kérdezem.

Sildike,
Miről veszekszel az ősziben?

Rita és a fiúk
Kép
Kép
hrk
 
 


Hrk

Szerintem arra nem lenne lég ez a topik, hogy leírjam. :lol: :lol:

Pedig nem is vagyok veszekedős. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép Kép
 
 


Betsy:
hajrááá, hajráá. Drukkok mennek. :)
Sasa remélem már jobban van.

Hrk:
szép volt, bár termékeny nem éppen. De majd most. :))

pussz

Ui: van új vonalzóm. :)
Vendég
 


Lányok!

Sajna én sem júniusban fogok szülni, pedig megesküdtem volna a tünetekre.

De sebaj, majd most belehúzunk. Pont a lövős napjaimon megyünk apával Bécsbe egy romantikus ottalvós hétvégére.

Ugyanis mindketten elfelejtettük a múlt heti házassági évfordulónkat. :lol: :lol: :oops: :oops:

Kép
Kép Kép
 
 


Ja és dobok végre nektek a pasijaimról egy képet:

Kép

Kép
Kép Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron