Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagyok, tegnap jöttünk haza a Balcsiról, nagyon jó volt.

Andi: örülök, hogy jobban vagytok, reméljük a láz is lemegy.

Mamacka: nagyon jók a képek, szerintem is más mindkét fiú. Az asszimetria miatt ne izgulj, nálunk is az volt, de ma már egyforma a popó. :D

Catherine: :lol: Hát igen az nálunk is gond, hogy nem tud a pelus és az alsógatya között különbséget tenni. Mi most nem vittük el a bilit, igaz nem is lett volna értelme, még az evést is elfelejtette volna ha nem erőltetem, annyira fürdött...

Kép
 
 


Eddig én sem aggódtam csak egy anyuka bogarat ültetett a fülembe, hogy a gyerek 5 éves korára gerincferdülése lett és ma már 2,5 centi van a két lába között, és állítólag azért mert erre nem figyeltek oda anno... :(

Hol voltatok a Balatonon?

Kép
Kép
Kép
 
 


helló,
én is vagyok - csak a szikásos, néha napokig lekapcsol, nem tudok se olvasni, se hozzászólni :evil:
mamacka - csípőultrahangon voltatok ? nálunk kötelező szűrövizsgálat - ráadásul nagy divat volt (még sok orvos most is híve) cseh találmany dr. Postolka féle nadrág - értsd, pelusra + 1 vagy 2 anyagpelenka és erre ez a nadrág - gumibetétes, köthetö - ez tartja szétfeszítve a baba lábát - ha vmit nem találnak az első ultrahangon rendben, akkor így kell pelenkázni a babát - vannak orvosok, akik szerint nem segít, mert ha bej van, akkor vmilyen kikötős szerkezetet adnak, de vannak, akik erre esküsznek - ne legyen szükségetek semmiféle segédeszközre. jut eszembe, hordozókendőben vagytok - ott is lehet szétrakott lábbal. azt, hogy Áron tiszta apuci, Andor meg anyuci én is észrevettem :wink:

Bálint maximálisan ignorálja a pelenka leszoktatás témát :oops: :roll: :lol: :!:

kérhetek egy kis segítséget :)
szerdán szeretnénk elmenni a cirkuszba, előtte a vidámparkba, csütörtökön az állatkertbe, esetleg még egy napra találnánk programot, de ha nem, akkor 1 éjszakára kellene, vmi olcsó, de gyerekeinknek is jó szállás - parkoló se lenne rossz. tudnátok segíteni. amit elsőre a neten találtam - Akácfa Holiday Apartmanház (? 63eur/éj, ha belemennek a 2 fős apartmanba + 15eur a parkoló :shock: )

szép estét

andi
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

elfelejtettem - csodás fotók, mint mindig
 
 


Andy!

Szombat este óta gondolkodom, de nem jut eszembe olcsó és jó szállás Pesten. Egerben könnybben tudnék segíteni. Ott élnek a nagyszülők, és sokmindent ismernek.
Ha hozzánk vendégek jöttek, mindig nálunk aludtak amíg Pesten (Budán) laktunk. Aki pedig nem fért el, annak volt pénze és a Novotelbe ment a BAH csomópontnál. De az nem olcsó. :(

Azért még gondolkodom.
Vendég
 


catherine - köszönöm szépen,
időjárásfüggő a programunk és az előrejelzés szerdától esőt igér - lehethogy az egészet elnapoljuk :cry:
most pótmegoldásként keresek vmi fürdős (benti) helyeket, de ez lehet szlovákiában is . . . remélem augusztusban lesz egy kis nyár még

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Fürdős helynek Pákány?
És onnan át lehet menni Esztergomba is!

Itt már voltunk párszor.
Igaz, hogy a tulaj megváltozott, de szerintem jó:

http://www.hoteleliot.sk/index%20hu.html
Vendég
 


én is a párkányi vadas fürdőt nézegettem ma :wink: egész jó ez a szálló, megpróbálom menteni vmi kedvencek közé, jól jön még
változik az előrejelzés, lehethogy holnap elmegyünk - meglátjuk mi lesz reggel, milyen idő, gyerkőcök hangulata . . . ha holnap sikerülne a vidámpark, szerdán esetleg az állatkert - es­ős időben elmegyünk a tropicáriumba :?: , este a cirkusz. "határozottak" vagyunk :oops: :wink: olyan áprilisi hangulatú időjárás van, nem?

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


győrben voltunk a termálfürdőben, nagyfiúk apával moziztak, míg a Bálint aludt - jól sikerült nap, gyerkőcök alusznak, mint a bunda - apucival együtt :wink:
 
 


Andy!

Örülök, hogy jól sikerült a napotok, az időjárás elenére!
Ma mit csináltok?
Vendég
 


tegnap egész nap esett az eső :cry: , bent csücsültünk, rajzoltunk, legoztunk, ragasztottunk ... tv-ztek a gyerekek (az én izlésemnek túl sokat :roll: ). délután autóztunk 1et. szerencsére el voltak fáradva a fürdőtől, így nem volt különösebb gond az elalvással.
ma is szörnyű az idő, nem esik, de olyan viharos szél fúj, semmi kedvem kimozdulni a házból, pedig délután már esedékes lenne, ha el akarom kerülni a ház szétrombolását :wink: ma a Bence akkora hisztit csapott az üzletben(nem szokása), hogy ki kellett vinnem, nem vettem meg neki egy hatalmas doboz gumicukrot - ez volt az ok :shock: . ebédfőzés közben a Bálint csapkodott össze-vissza. szuper 8) most alszanak mindketten.
Attilámnak végre megkaptuk az eredményt, mely szerint tényleg mononukleózisa volt + bacilus fertőzése - ő gyógyul és nem bír annyit mozgni, mint máskor - legalább ő nyugis kicsit :wink:
tyű, micsoda szöveg sikeredett
szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


sehol senki?
nyaraltok?
holnap mi is megyünk :wink: gyerekek a nagyszülőkkel 1 hétre, mi kettecskén :oops: pár napra motorral, olyan fura érzés. mióta vannak gyerekeink, csak velük voltam kirándulni. remélem az idő jóra fordul és nem ázunk meg 8)

catherine - már többször eszembe jutott, csak mindig elfelejtem. hogy van Beni arca?a vasalónyom?

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Andy!

Milyen a gyerekek nélkül? Élvezitek?

Beninek már csak halvány rózsaszín folt van a vasalónyom helyén. Szerintem az is elmúlik hamarosan, csak ott még friss a bőr.

Tegnap megjött az új ágyunk, így ma Beni is kapott újat. Legalábbis neki új. Leszedtük a rácsokat a kiságyról. Szerencsére átalakíthatót vettünk, így most könnyű dolgunk volt. Nagyon tetszett neki. Magától ment aludni. :D
Vendég
 


micsoda pangás, mindenki nyaral?

gyerekek nélkül a nyaralás, hát, fura volt. milyen sokáig hozzák a megrendelt ételt az éttermekben? ez eddig nem tűnt fel (volt mit csinálni a gyerekekkel), milyen unalmas tud lenni a vízpart? . . . viccet félretéve, hatalmasat pihentünk (azóta se bírok visszalendülni a szokásos pörgésbe), motoroztunk rengeteget. megállapítottam, hogy a balatonpart drága, érdeklődtünk augusztusi családi nyaralásról és drágább lenne, mint a horvát tengerpart - elment a kedvem a balatontól, sajnos.

gyerekek a nagyszülőkkel csodásan érezték magukat, nem akartak hazajönni, összeszedtek mindenféle rosszszokást :wink:

Beninek szép álmokat az új ágyban!!!!!!!!!!!

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Andy!

Örülök, hogy azért pihenni tudtatok egy kicsit!
Lehet, hogy majd ősszel én is ráveszem Apát, hogy legalább egy hosszú hétvégére elmenjünk valahova kettesben.
Bár egyik nagyszülőre sem merjük napokig bízni Benit. :roll:
Bonyolult ez...
Vendég
 


Igaz, hogy még lenne hátra egy nap ebből a ciklusból, de most olyan türelmetlen voltam, hogy elkezdtem előbb tesztelni. :oops:


Ennek az az oka, hogy pont aznap voltam fogászaton, amikor peteérésem volt.
Mivel nem sikerült kihúznia a fogamat, így műteni kellett.
Tudtam, hogy ez egy jel, mert az esküvő előtti estén is fogászaton voltam és akkor is kihúzták egy fogamat. :(

Tehát amikor a doki felírta az antibiotikumot és az erős fájdalomcsillapítót, akkor egyezkedni keztdtem magammal, hogy erre nekem nincs is szükségem. És valóban, másnap reggel már nem is fájt. :) A doki nem akarta elhinni. :shock: De megengedte, hogy kihagyjam az antibiotikumot.
És milyen jól tettem! :D :D :D

Ez lett ugyanis az eredménye:

Kép
Vendég
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Micsoda szuper hír :D
SZÍVBőL GRATULÁLOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kistesónak nyugis 9 hónapot kívanunk, aztán egy gyors kicsusszanást :wink:

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


sehol senki?
sikerült kirándulást intéznem :) :) a július eleji kórház miatt, most tudunk a tengerhez menni (szezon csúcspontja, árak toppon :roll: , de szeptemberben az iskola miatt már nem lehet).
Hogy vagytok????
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy bezavargok ide, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy babákkal, gyermekekkel, szüléssel, szülőséggel kapcsolatos portált.

A portál elérhetősége: http://portal.lilimode.hu

Találtok is sok érdekes dolgot, például cikkeket, (cégek tömény mennyiségű hirdetéseitől mentes) apróhirdetési rendszert, fórumot, szakértőket, recepteket, meséket és verseket, ajánlókat.

Ezen kívül egy különleges dolgot is találtok: egy ingyenesen letölthető havi magazint, amely teljesen reklámmentes.

Minden hónapban nyereményjátékot is indítunk, ami például most az iskolakezdéssel kapcsolatos, így akinek iskolába menő, vagy iskolás korú gyermeke van, azt biztos érdekelni fogja!

Azok, akik szeptember 15-ig regisztrálnak sorsoláson is részt vesznek, ahol értékes nyereményeket sorsolunk ki.

Kérlek nézzétek meg a portált, és ha tetszik, regisztráljatok!

Köszi,

hanee
 
 


Lányok!

Ide senki nem ír már?

Mi van Veletek?
Vendég
 


hello catherine,
én írtam, csak senki nem válaszolt.
Hogy vagytok?

mi próbálunk hozzászokni az új időbeosztásokhoz. attila - iskola + zeneiskola, bence - ovi, én - 2 nap munka . . . igyekszünk :wink:

írjatok, légyszi

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Andi!

Mit csinál Bálint amíg dolgozol?
Bölcsiben van vagy a nagyszülőkkel? Vagy otthon dolgozol?

Nekem most feküdnöm kell(ene) két-három hétig... És a cukrom is magas, így inzulint kapok és diéta... Nem egyszerű, de a babáért mindent.

Beni mégsem lett szobatiszta a nyáron. Még mindig a pelust hordja. Én pedig nem erőltetem. A tesóját már most szeret, mindig puszit ad neki, simogatja és kopoh neki. És néha idejön hozzá, ész mondja, hogy tesó jól van. Olyan édes. :D
Vendég
 


Sziasztok!
Szeptembertől sok helyen újra indul a Süni zenebölcsi-zeneovi. Várlak Titeket szeretettel!!!!! Részleteket, helyszíneket a www.sunizene.hu címen találtok.
Szép estét. :)
Nóri
 
 


Catherine - nagyon szorítok , hogy minden ok legyen. Beni biztosan aranyos.
megnyugtatásként - a nem szobatisztasággal nincs egyedül. Bálint sem lett az a nyáron. Az összes gyerek körülöttünk pelus nélkül van, Bálint szinte élvezi a helyzetet :oops: . Azért jólesik, legalább tudni valakiről, hogy nem vagyunk egyedül :wink:

Munkám - 2 napon tanítok, ezalatt Bálint a mamánál rosszalkodik, kényeztetve van -.... biztos ismerős a szitu. Ráadásul Bence, ha meghallja, hogy a Bálint megy a mamához, nem akar oviba menni - egyelőre megoldatlan helyzet. Oviba nem mehet, mert akkor nem kapnék pénzt állambácsitól, így maradtam szülői szabadságon (ez tükörfordítás :oops: ) és picit hozzákeresek.

vigyázz magadra, magatokra !!
Többiek merre??

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Catherina
Nagyon nagyon gratulálok! Gyönyörű ahogy fokozatosan erősödik a csík!
Áprilisi baba újra? :)


...egy gyors pánikszerű jelentés rólunk...

Képzeljétek 22.-étől kikapcsolják a gázt!

Most azon agyalunk, hogy mégis mit csináljunk... ugyanis nem tudnak arra sem választ adni, hogy mikor kapcsolják vissza, ez ugyanis függ az építkezéstől amit már évek óta tolnak, valahogy nem hiszem, hogy most táltosodnának meg.
Arra is gondoltunk, hogy visszaköltözünk apóshoz vagy anyuhoz, de bevallom ez eléggé rámálomszerű, mégis a legkézenfekvőbb felvetés.
Vagy elektromosan fűtünk, de ezt a helységet szerintem egy kissebb vagyon lenne a magas belmagasság, rosszul szigetelt nyílászárók miatt.
Vagy átalakítjuk a cserépkályhát fatüzelésre, de ez meg a későbbiekben így lift nélkül elég fárasztó lenne. A gyerekek már így is taknyosak.
Kész agyrém

Kép
Kép
Kép
 
 


Hoztam egy kis összehasonlító képet.
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Ma reggeli történet:
Beni felébredt, és szokás szerint elkezdett játszani a szobájában. Legalábbis én azt hittem...
Ehelyett pár perc múlva hallom, hogy "Anya, segíts!"
Bementem megnézni mi történt. A kisfiam anyaszült meztelenül vette elő az egyik Thomasos pólóját a szekrényből. A pizsama levéve, a koszos pelus is, szépen összecsomagolva, a tiszta kiterítve, hogy már csak rá kellejn adni. Legközelebb megtanulja felvenni is, ha ez így halad.
Lefekvés előtt már mindig egyedül vetkőzik, és zuhanyozni is nagyon ügyesen tud egyedül.

És egy keddi kép a Kistesóról:

Kép

Mamacka!

Mi a helyzet a gázzal? Hogy fűtötök?
Hogy vagytok?

Andy, Kinga!

Mi van Veletek? Ti hogy vagytok?
Vendég
 


Már nagyon rég nem néztem ide be, azt hittem nem ír senki...
Gyorsan visszaolvastam (na nem kellett sokat :lol: ).
Catherine, Andi: Máté sem teljesen szobatiszta még. Itthonra már nem veszünk fel pelust, de sokszor becsurog az eleje, szerintem amikor már szól, akkor el is indul a pisi, mindig van egy kis két cm-es folt az alsógatyán. :lol: Kakilás hol így, hol úgy. De az utcára pelusba megyünk, mert azért a kis folt is csak folt, nehogy megfázzon. De hát még van fél év az oviig! Mostanában szól az utcán is, hogy pisilni kell, csak azt még tökéletesítenünk kell, mert mindig olyan lesz a kezem. :roll:
Mamacka: mi lett veletek? Van fűtés?

Kép
 
 


Hellóka, nagyön örülök, hogy lassan visszatalálunk ide.
Catherine - kistesóra vigyázz, Beni nagyon ügyes!
Mamacka - szép az összehasomlító fotomontázs, mi van a fűtéssel, vagy már átköltöztetek?
Kinga - majd beletanulsz :wink:

rólunk röviden, attila az iskolában hangulata szerint vagy nagyon ügyes, vagy elkalandozik, nem figyel oda és hibákat ejt. bence visszaszokott a nyár után az oviba, bálinttal próbáljuk megszokni az új napirendet, kedden és pénteken a mamánál. én kezdem magam utolérni, lassan a háztartásban is rendeződnek a dolgok.
írjatok, légyszi

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Úgy néz ki befejezték nálunk a gázfelújítást! Igazán ügyesek és gyorsak voltak! Ádám most várja, hogy visszakapcsolják. Képzeljétek a csövek úgy elvoltak rozsdásodva, hogy a gáz nagy lukakon süvített ki amit szigetelő szalaggal próbáltak javítani :shock: :shock: :shock: :shock: gondolhatjátok mekkora sikerrel . Ezen a télen lehet elszállt volna az egész épület. Sokszorosát fogyasztotta a ház a gáznak mint valójában.

Gyerekek betegek... :( anno a dokinéninek adtam még egy esélyt, hogy kipróbáljuk egészséges rendelésen kívül is. Háát nem ment át a vizsgán. Andor annyira köhög egész éjjel nem aludtam semmit annyira féltem. Meghallgatta, igaz nem hallott semmit... de mi van ha süket? Olyan öreg már, fél lábbal a sírban!:( Nem is írt fel neki semmi gyógyszert csak prospektusokat mutogatott, hogy mit lehet kapni a gyógyszertárban. Illetve azt mondta adjak neki mézet :shock: :shock: :shock: :shock: amikor mondtam, hogy én úgy tudom nem lehet azt mondta, hogy termelőtől vegyem és kicsit sértett volt a hangja... de könyörgöm mézet legalább egy éves korig nem lehet, ha termelői ha nem a butulizmus miatt. Ja és letolt, hogy miért nincsen ott Áron adatlapja még mindig. Ez nem az anyuka feladata hanem a két orvos kéri el egymástól!
Szegény Andor fuldokolva köhög mintha tele lenne az orra pedig nem, hörögve veszi a levegőt és 37.5-38 körüli lázat mértem nála.
A bcg-ből meg folyik a genny, de ez már csak hab a tortán. Másfél centi átmérőjű és egy centi magas volt mielőtt kifakadt.

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka!

Örülök, hogy kész van a gázszerelés!
Így nyugodtabbak lehettek.

Andort vidd el másik orvoshoz! Ha lázas és így köhög, akkor valamit kellene kapnia. Lehet, hogy érdemes lenne kivárni az estét, és elvinni ügyeletre.
Nekünk az még mindig bejött. Mármint Apának, mert Beninek szerencsére nem volt rá szüksége.
Vendég
 


Beni ma volt először bölcsiben. Igaz, csak egy órát, de nagyon tetszett neki.

Teszek fel képeket róla, hogy Ti is lássátok milyen nagyfiú lett.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Mamacka: hát ez őrület! Szerintem is vidd el másik orvoshoz. Remélem azóta megoldódott, és jobban is vagytok!

Catherine: hát Beni is tényleg nagyon nagyfiú lett, és gyönyörű szemei vannak! Ha pár évvel fiatalabb lennék... :lol:

Kép
 
 


Kistesó is fiú lesz! :D :D :D

Íme a legfrissebb képek Marciról (Márton):

Kép Kép

Az elsőn integet és köszön, vagy a szemét dörzsöli és ásít...
A másodikon pedig talán kivehető a bizonyíték, hogy fiú.

Így pár év múlva lesz majd lányunk. :)

Kinga!

Ha Te nem is illesz már korban a fiamhoz, majd a lányod póbálkozhat! :D Hisz pont ideális lesz a korkülönbség.
Hamarosan Neked is pozitív lesz a teszted!
Vendég
 


Catherine: remélem igazad lesz, már nagyon szeretném! A Marci tök jó név, nekem is tetszik. Beni várja már?

Kép
 
 


Kinga!

Igen, várja. Néha felhózza a pólómat és ráteszi a fejét a hasamra. És mondja, hogy tesó bent ő kint...

Bár egyenlőre még meg kell szoknia, hogy fiú. Amikor először hallotta megsimogatta a hasam és azt mondta, hogy tesó nem fiú, lány... De most már ő is Marcinak hívja.

Hamarosan Te is megtudod, milyen jó ez! Nyugi.
Vendég
 


Catherine: kíváncsi vagyok azért, hogy a kis agyukkal vajon mit gondolhatnak, vagy hogy képzelhetik el az egészet. :D És egyébként hogy vagy? Fárasztó Beni mellett nagyon? Nem is tudom, az elején volt rosszulléted?

Kép
 
 


Kinga!

Pár napig, talán 2-3 hétig émelyegtem. De nem volt vészes.
Inkább a kis vérzés és barnázás. Tényleg csak pici, és a doki emlékezett rá, hogy Benivel is volt ilyen kb ugyanekkor. :) Fekvés és pihenés.
Szerencsére Beni megértő volt, és elég sokat tudtam pihenni mellette. Csak sajnos ennek az volt az ára, hogy sokat néz/nézett tévét és DVD-t. :( De majd leszokik róla.

Be szoktam kukkantani a reménykedéses topicba is, hogy mi a helyzet Veled... Nagyon szurkolok! És várom a szombatot nagyon!
Úgy érzem, most végre gyönyörködhetünk a tesztedben, ami olyan lesz amilyet régóta szeretnél! ++++++++++++++++++
Vendég
 


Végül is holnap lesz a nagy nap. Nem bírom már ki szombatig.
Nagyon rendi vagy! :D

Kép
 
 


Negatív lett. :cry:

Kép
 
 


Kinga!

Úgy sajnálom!
Pedig én most is nagyon reménykedtem.
Nem lehet, hogy majd csak később mutatja ki?
Orvoshoz mikor mész?
Vendég
 


Köszi, de meg is jött. Meg már a 17. dpo-n voltam, úgyhogy tudtam én, hogy biztos a negatív. Úgyhogy megyek majd megint a dokihoz, aztán kezdjük elölről az egészet. Egyszer csak sikerül, végül is semmi bajom nincs!

Egyébként Máté is nagyon sokat nézi a tv-t, tudom, hogy az én hibám, nekem komoly lelkiismereti gondjaim vannak néha emiatt.

Kép
 
 


HELLÓKA !
régen votlam, de nagyon örülök, hogy van mit olvasni :wink:
Kinga - szorítok, hogy legközelebb sikeres legyen, elképzelésed szerint !
Catherine - Marci pocaklakónak még hosszú nyugodt bentlétet, Beninek élményekkel teli bölcsilátogatást kívánok.
Mamácska - ugye megoldódott a doki probléma? A gázfelújításhoz - azért kellemes volt a meglepetés, hogy legalább a végén igyekeztek.

Rólunk röviden - a kétnapos munkámtól egész rendesen redukálódott a szabadidőm, azért igyekszem. Attila másodikos - a maga hisztijeivel 8), zongorázni tanul; Bence az ovit továbbra is imádja, rengeteg barátja van - szeptemberben az újrakezdéskor azért volt némi tiltakozás, mostanság menne a hétvégén is; Bálint pedig akaratos, verekedős, határokat próbáló időszakában van, felfedezőutakra indul és olyanokat tud, kombinál, elképesztő :) ; ősz lévén kezdődnek a léguti betegségek is, na ezt szívesen kihagynám.
Szép napot

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Valamit elfelejtettem - Beni csodálatos, igéző a tekintete

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Andy: köszönöm! Örülök, hogy írtál. Hát, amiket leírtál nem csoda, hogy kevés az időd! Örülök, hogy Bálint is hasonlókat művel, mint Máté. Mostanában nálunk a földön fetrengve hisztizés a legújabb. :shock:

Kép
 
 


Köszönjük az aggódást!
Felvettem a kapcsolatot egy másik dokinénivel addig is elvittem a régihez! Őt nagyon szerettük csak Kőbánya nagyon messze van! :(
Meghallgatta de nem hallot semmit viszont még mindig köhög mind a kettő! :shock: hurutosan... :( nem tudom mi lehet! :(

elmaradt keresztelő képek... rég nem raktam képeket!


http://s59.photobucket.com/albums/g310/ ... =slideshow


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Cath
Hű MArci is már milyen nagyfiú!
Nagyon jó két fiús mamának lenni!
Gratulálok!

Kép
Kép
Kép
 
 


No még képek...
Ősz


Pancsi
Kép

Kirándulás
Kép Kép Kép Kép

A szüret eredménye
Kép Kép Kép Kép Kép

Fürde dobozban apával
Kép

Andor bebújt a pelenkázó alá.
Kép

Elkezdtük a hozzátáplálást!
Jobban megy mint Áronnal.
Kép

Sült tiramisu, vagy kenyérpuding! NAgyon fini lett!
Kép

Kötöttem egy koszorút
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka!

Ismét nagyon jók a képek!
És Ti már a második keresztelőn is túl vagytok. :)
Már Andor is fél éves... :D

Kinga!

Most már biztosan sikerül. Csak pozitívan! :D

Andi!

Te sem unatkozol akkor ennyi program és gyerek mellett.

Csináltam ma pár pocakfotót.
Benivel még csak ilyenkor kezdett el nőni, most pedig... :shock:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Cath
Köszi
Nagyon szép formás pocak! ;)
Neveken már gondolkodtatok?

Kép
Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron