Új privát üzeneted érkezett!

Jaj és most látom...
Megjelent a bélyegem a postán, már lehet kapni:
http://www.posta.hu/object.f3e09a5e-c4f ... a24536.ivy

Gyerekeknek szánt megszemélyesített.
Kép


a Breille-t sajnos viszont nem én nyertem... :cry:

Kép
Kép
Kép
 
 


pardon Braille... elütöttem...

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok!

Ugy latszik itt mar csak fius anyukak vannak! :D Kép tesok

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 

 
 

Sziasztok!

Móni!

Gratulálok a kisöcsihez!
Jól vagytok?

Mamacka!

Nagyon szép a bélyeg!

Mártonnnak fogják hívni a Kistesót. Legalábbis most úgy néz ki.
Vendég
 


csodaszép képek!
Móni gratula az öcsihez
Mamcska - szép a bélyeg és a fiúk még szebbek
Catherine - Bencénél nekem is hamarabb volt pocakom és nagyobb is volt (Bence is), Bálintnál nem.

HAHÓ mi lesz a lányokkal !!!!!!!! nekünk arra van nagyobb szükségünk :wink:

Mi is túl vagyunk az ősz első rázósabb betegségén, antibiotikumos kezeléssel együtt :evil: , mit lehet tenni, bizakodni, hogy nem betegszenek meg
Bencének nem tudják megállapítani, mi baja - nem bacilusos fertőzés - egyenlőre ez biztos, már 3 hete náthás, már a köhögést sikerült kikezelnem, múltkor bedagadt a szeme - azt is csillapítottuk, elmúlt, már csak a nátha marad és a hasi ultrahangon találtak sok nyirokcsomót a hasban - ez rémisztő, de a dokinőnk azt mondta, lehet vírusos megbetegedés szövődménye :roll: úgyhogy most várjuk a további véreredményeket és kicsit beleőrülök
Azért jól vagyunk

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Ha holnap már nem jönnék...






"... a roppant csöndön át
puhán és észrevétlen,
a hangtalan meginduló
és puha hóesésben,

akár a fényes pelyhek is
vigyázva földet értek,
a fényességes angyal is,
ő is a földre lépett."


Pilinszky János 1960 december 25.


Áldott Karácsonyt!





Kép



Kép

Kép



Kép


"Tudjuk a Karácsony a szeretet ünnepe. Az ajándékozás gesztusának is ez az értelme: önmagunkat, önmagunknak egy "részét" ajándékozzuk, adjuk oda másoknak. De ez a jelképes gesztus akkor valódi, ha nem marad puszta jelkép. Azaz ha minél teljesebb az odaadásunk, s ha teljes emberségünk, minden képességünk tudatosan vesz részt benne. Csak így kerülhetjük el a csodálatos harmonikus ünnep nemegyszer zavaró kísérőit, azt, hogy a három nap pillanatra se váljék terhesé vagy akár unalmassá. Mert a szórakozás természete, hogy kiapad, egyedül a szeretet találékonysága kifogyhatatlan."

Pilinszky János 1963. december 22.

Kép
Kép
Kép
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok
íme a mi szentesténk

megjött az angyal...
Kép


A családfő felolvassa Jézus születésének történetét.
Kép


Legények
Kép


ajándék bontás
Kép


...és tényleg vonatot hozott az angyal...

Andor egy autószállító kamiont kapott fából. Áronnal még kaptak egy fa csigát is (olyan cukin vonaglik ha húzzuk) Áron ugyanis épp a csigamániás korszakát éli.

Kép



Kép

Kép

Kép

Kép



Áron előző este anyunál aludt, így nyugodtan tudtunk díszíteni, főzni... ő már kevésbé! :)
Együtt mentünk el érte így egyszerre fedeztük fel a fát a szobában. Nagy sikere volt. Körbetáncolta, hogy nálunk is van karácsonyi ünneplés... :) :)
Sorra fedezte fel a díszeket, nagy örömujjongással kísérve.
Másnap kezdtük a vándorlást...


apósomnál,



Kép

Kép

Kép




anyunál




Kép

Kép




Anyutól duplot kaptak amit használtan sikerült megvennem elég jó áron. Nem is adtuk egyszerre mindet oda. Andor kapta a kreatív állatosat. Szerintem nagyon jó mert roppant jópofa állatfejű építményeket lehet velük összehozni.
Áron szerelős duplot kapott egy csomó autót. Nagyon tetszett neki, a darus autó ugyanis nagy sláger.


Kép



Kép



Kép


Kép

Kép


anyósomnál

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép




Ma végre nyugi van.
A következő karácsonyokat szeretném kevésbé vándorlósra venni.
Most is volt róla szó, hogy hozzánk jöjjenek EGYSZERRE Ádám szülei, de berezeltem, hogy ennyi embert vendégül lássak, még székem sincs elég. Utólag látom, hogy nem lett volna gond. Annyi tejszínes harcsát sütöttem, hogy egy hadseregnek is elég lett volna, ráadásul apa akkora fát tett, hogy a kis asztalra sem lett szükség. Padlótól plafonig ér (és csak kétezer pénz volt).
Rengeteg ajándék volt, egy kicsit túl sok is... szeretném ezentúl máshogy csinálni. Olvastam egy ötletet ami nagyon tetszik, ha nagyobbak lesznek a gyerekek bevezetjük. Mindenki november elején kihúzza egy rokon nevét (lehet szűk vagy nagyobb családban is) lehetőleg gyerek felnőttét felnőtt gyerek nevét, és sajátkezűleg vagy minimális költségből személyes ajándékon töri a fejét amit szenteste ad át.

Kép

Áron ajándékai.
Fontosnak tartom, hogy ő is megtanulja ajándékozni jó, ezért megpróbáltunk együtt bütykölni. Olyan boldogan adta oda.

süti mamának
rajzok cím szerint:
1. az angyal ajándékot hoz apának
2. kígyócomb mamának


Kép

Többi kép:
http://s59.photobucket.com/albums/g310/ ... =slideshow

Kép
Kép
Kép
 
 


Halihó!

Sehol senki?

Kép
Kép
Kép
 
 


Nincs valami nagy forgalom!

Catherine
Látom Marci megszületett!

Isten éltesse!
Majdnem egy napon ünneplik a szülinapjukat nagyfiammal!

Sok-sok boldogságot!

Mesélj majd ha erre jársz!

Rólunk itt:
http://krumplinyomda.blogspot.com/

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Mamacka!

Igen, április 2-án, igencsak gyorsan megszületett Marci is.

Mai képek a tesókról:

Kép Kép
Vendég
 


CATHERINE ! Szívből gratulálok!!!!! Sok boldogságot !!!!!!!!!!!!

andi
Kép
Kép
Kép
 
 


Fiúk :
Kép Kép
Kép
anyuci és apuci Kép

andi
Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron