Új privát üzeneted érkezett!

Manóci :)
Akaratért és hisztiért Briginek sem kell a szomszédba menni :lol: Talán korábban írtam is, milyen sárkány lett Brigi, ami hol erősebb, hol gyengébb. De mint 3. gyereknek ki kell vívnia a családban a helyét.

Szilvi :)
Végre írtál, nagyon örültem neki!
Boldog 1,5 évességet!
Sajnos tényleg a tél jön a maga bezártságával együtt, mert azért annyit nem lehet kint lenni a levegőn, mint eddig, pedig nagyon megszoktuk a hosszú sétákat, játszóterezéseket.

Kép
Kép
Kép
 
 


Néhány kép Brigiről:

Apjával

Kép

Bedobozolva:

Kép

Egyedül eszem:

Kép

Fontos kellék a hajban:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Ilyen tortabevonót lehet kapni:

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Nelli, nagyon tündér Brigi :) Tök jó képek :wink: És a tortabevonó???!!!Haláli, nem is láttam még, én Katicát szoktam venni.

/lehet kapni olyan mint a túró rudi, csak gesztenyével töltve túró helyett, és régen az volt a neve, hogy Geszti Eszti :lol: :lol: De ma már ugyanezt úgy hívják, hogy Gesztenye Marci!Miért??!! :( /

Timi,5-ös lett a vizsgám, már megnéztem azóta :wink:
 
 


Sziasztok,

Elnézést, hogy így ismeretlenül írok a topikba, én a 2006. nyári babákhoz szoktam írni.

Most csak szeretném felhívni a figyelmeteket néhány kiegészítőre, amit külföldről kaptam és szeretnék eladni (pelenkázótáska, zenélő forgó, játék hordozóra, ágynemű, függöny stb).
Ezeken kívül az oldalon a kislányom néhány használt vagy teljesen új, de már kinőtt ruháját is megtaláljátok.

Kérlek nézzétek meg az oldalamat :
http://babaszoba.hu/forums/topic?tid=318810
remélem találtok olyasmit, ami megtetszik.

Köszönöm előre is és még egyszer elnézést a zavarásért.

 
 


Hol vagytok csajok? Csak nem bezárt a topic? :(
Vendég
 


szerintem csak vizsgaidőszak van :roll:

Amúgy ki hogy van? Nálunk a gyerekek jó betegek voltak, lázasak, taknyosak. Most sem az igazi, de már jól vannak. Nem is mertem elvinni Marcit így oltásra.

Kép
Kép
 
 


Mi is most vagyunk túl (kopp-kopp)egy nagyon durva víruson, még talán a gyerekek úszták meg jobban, mi nagyon betegek voltunk, azt hittem, a torkom már mindig fájni fog...

Kép
Kép
 
 


Szilvi :)
Szegény Ti :( Remélem most már jól vagytok!

Engem meglegyintett annak a szele, hogy ősszel valamit kezdenem kell magammal, mert a gyesből nem fogunk kijönni :( Próbálnék mellé másodállást szerezni, de ebben a válságban lehetetlennek tűnik. A bankba nem tudom, visszavesznek-e, ill. részmunkaidőbe szeretnék, de nem támogatják. 8 óra meg rengeteg. Magam alatt vagyok, ha arra gondolok, hogy mi lesz? Szeretnék együtt lenni a gyerekeimmel, de pénz is kell.

Kép
Kép
Kép
 
 


Nálunk is nehéz volt Marcinak kitalálni a Karácsonyi ajándékot. Egyrészt a kora miatt is - mert vagy túl csecsemős játékok vannak, vagy olyanok, amikhez még pici. Ha meg nehezen találunk is valamit, olyasmije biztos van Livitől :roll: . Úgyhogy "szegénynek" egy Hot Wheel autópályás autót vettünk, ami bővíthető. Még lehet, hogy ehhez is kicsi, de jobb ötletem nem volt (meg úgyis Livivel együtt játszanak mindig - legalábbis mindegyiknek az kell, amivel a másik játszik :roll: ) Livi meg szintén minimaxon reklámozott bolhás kutyát kapott (és az egyik butikban több, mint 1000 Ft-tal olcsóbb volt, mint az Auchanban). Részünkről ennyi az ajándék, örülünk, ha a fára futja majd még :evil: .
De pl. a Keresztanyunk mondta, hogy megvan még az ő diavetítőjük (tesójáék gyerekei is használták), és elhozza nekünk filmekkel együtt (eredetileg azt akartam venni), úgyhogy az is jó lesz a téli estéken :lol: .
Kocsinkról egyelőre semmi hír - letelt a 2 hónap, úgyhogy elvileg a rendőrség lezárta a nyomozást, várjuk a papírt róla, és akkor már csak a biztosítói ügyintézés van hátra :roll: . Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége az egész herce-hurcának (addig nem is tudunk újat venni - illetve semilyet se) Így most húzósak a vizsgáim, busszal lejárni Gyöngyösre... (1-1 vizsgával elmegy a nap)

De hogy jót is írjak, tegnap hívtak az oviból, hogy január 5-tól nyit az új ovi (úgyhogy mehet Livike), ma du. lesz a szülői. :lol: Kíváncsi vagyok, mit mondanak majd (első szülőim :wink: ).

Nelli: megértelek, én is így vagyok, hogy jár az agyam, mi lesz majd, ha visszamegyek dolgozni. Így gyerekek mellett már nem lehet megtenni, hogy későn este érjek minden nap haza, részmunkaidőben meg milyen állást lehet találni?

Kép
Kép
 
 


Nelli, nagyon helyes lett Brigi!

Timi, ez a kocsimizéria :twisted: ilyenkor mi van? A saját pénzedből veszel újat? Vagy a casco kifizeti?

Milukám ma másfél éves :) Most született csak....
Olyan kis helyes, partner mindenben, abszolút meg tudja magát értetni annak ellenére, hogy nem beszél még. Amikor úgy csinálok, mintha nem érteném a karattyolását meg a mutogatást, akkor türelmetlen lesz és azt mondja: anya ne játszd a hülyét, tudom, hogy érted mit akarok, na gyere csináljuk! A hangsúlya átvált felszólítóba, húz-von a kezemnél fogva, és oldalra biccenti a fejét, olyan kérlelően :)
Aki kicsit tapasztaltabb, adjon tanácsot alvás témában! Tök szépen elalszik napközben is meg este is, nincs cirkusz, de ott kell ülnöm mellette (szerencsére 5-15 perc alatt elalszik). De éjjel bizony 1-2 alkalommal felébred, nyöszörög, oda kell mennem megpuszilgatni. Hamar megnyugszik és visszaalszik, de annyira szeretnék már végigaludni egy éjszakát! :wink: Nincs valamelyikteknek ilyen?

Csilla
Vendég
 


Csilla :)
Nálunk ennél brutálabb a helyzet. 4-5-ször kel sírva Brigi, és csak cicin alszik vissza. Sokszor magam mellé kell vennem. Ha meg nem megyek oda, képes úgy ordítani, hogy belezeng a ház.
Szóval a tancsácsokat én is várom. Én is ki vagyok merülve. Megértelek, és lélekben Veled vagyok!

Boldog 1,5 évességet!

Kép
Kép
Kép
 
 


Csilla :)
Brigi sem beszél még, de remekül megérteti magát ő is. A legédesebb akkor, mikor megfogja a kezem, és odavezet, amit szeretne megkapni. Közben magyaráz a maga nyelvén.
Minden rövid utasítást megért. kiviszi pl. a szemetet, odahozza azt a játékot, amit kérek, ha látja, hogy pakolok, elkezd segíteni. na persze, utána újból kiönti :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Nálunk is volt betegség, több is :( Fosós - hányós - leverős vírus, most meg takony köhögéssel kombinálva :cry: De azért már javulóban vagyunk.
Egy hete én is pár napra ágynak estem, naon rossz volt :oops: :cry:

Vizsgaidőszak ezerrel, igen én is azért nemigen tudok jönni.Ha le is ülök a géphez, tanulok, és a suli honlapját nézegetem, no meg a neptunt, hogy hányast kapok egy vizsga után :P

Karira ma voltam először, és még egy kört kell mennem.De a nagyja már megvan, a gyerekek :)


Nálunk is nagyon okoska Hannus olyan sokat tud, és mond már, annyira édes.Rá lehet bízni már apróbb feladatokat.Pl. fürdés előtt ő viszi kidpbni a levetett pelust a kukába, és mondja, hogy : kuka, kuka :) és fut vele ki!


Csilla, gratula Milunak a másfélévességhez :wink:

Timi, milyen volt a szülőin??Jó nektek, hogy oviztok.Mi januártól sem, mert kiderült, hogy arra a 20 helyre csakis kicsiket 3 éveseket vesznek fel :? De már ki sem akadok, tudtam, hogy valami úgyis lesz amiért mi csak szeptemberben kezdünk
de akkor viszont bérelt, tuti helyünk van!!! :lol: :wink:

Na, mentem késő van, holnap van az utolsó suli nap!!/végre, jó lesz egy kis pihi szombatonként :D /
 
 


Móni: Oviszülőin nem volt semmi érdekes. Az új épületbe fog végül menni Livike (igaz, az messzebb van, de nem érdekel most már) - ott minden szép új lesz, és nagyon szuper :lol: . Alig várja már Livike. És ott csak 3 csoport lesz összesen, tehát sokkal családiasabb is lesz. Megismertem az ovinéniket is, nagyon aranyosak :)
Én is hulla vagyok (ma is vizsgáztam) - de csütörtökön lesz az utolsó :lol: . (aztán állhatok neki szakdogát írni, mert januárban le kell adni :roll: )

Csilla: Te hogy állsz a szakdogáddal? Tudod már, mit írsz? (akár priviben is írhatsz róla) - csak mert egyformát tanulunk.

Marci is időnként kel még éjszaka cicizni - főleg, mikor suliban vagyok, és ne mlát egész nap akkor jobban. (nyugodtabb időszakban volt, hogy átaludta az éjszakát)

Képzeljétek, van a Főtéren kiállítva karácsonyfa, meg betlehemes, ki van világítva, délutánonként vannak programok gyerekeknek. Időnként kinézünk, és képzeljétek, pénteken találkoztunk Kittáékkal :lol: . Én meg sem ismertem volna, ő jött oda hozzánk :lol: . Aranyos a pici lány, és tényleg olyan pici (legalább Marcihoz képest)

Kép
Kép
 
 


Lányok, én már karácsonyig tuti nem jövök, úgyhogy szeretnék mindenkinek: Békés, Boldog Karácsonyt kívánni!!!!
 
 


Kívánunk mindenkinek békés, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket.

Nelli és a csajok

Kép
Kép
Kép
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok minden 2007. nyári babának és családjának!!!!

Sziasztok,

sajnálom, hogy nem jöttem eddig, de otthon még mindig nincs net, és zajlott ám elég keményen az élet nálunk.

Timóca látom írta, hogy összefutottunk. Nagyon megörültem nekik, pedig eddig csak a neten "találkoztunk".

Csengémmel nov. 23-án szörnyű baleset történt, ráborult egy tv.
Koponyatörés több helyen, vérzés az agyban és agy-ödéma... 5 napig feküdt a madarászban az intenzíven, ebből az első 3 nap kritikus volt. Többnyire eszméletlen volt, kapott egy egység vért, és rengeteg gyógyszert az ödéma és a vérzés ellen. Szerencsére a vérzés a harmadik napon megállt, és az ödéma is szépen csökkent. Napról napra egyre erősebb lett, és az 5 nap után kikerült a sebészetre, ott még további 6 napot töltöttünk, szerencsére ott már vele lehettem éjszakára is.
Mára hála az égnek, és minden barátunknak, ill. mindenkinek, akik napokig küldték neki az energiát és imádkoztak érte, maradandó agykárosodás nélkül, újra az a vidám és huncut kisbaba, mint aki a baleset előtt volt.

Én azt hiszem elmondhatom, hogy nála szebb ajándékot nem kaptunk karácsonyra.

Vigyázzatok magatokra, egymásra, és gyermekeitekre, és kívánom mindenkinek, hogy hasonló szörnyűséget sose éljetek át.
Az biztos, hogy ez a baleset megtanított hinni abban, hogy közös erővel, ha összefogunk, igenis, sikerülhet. Megtanított a pozitív gondolkodásra.és megmutatta, hogy mennyien szeretik a gyermekünket.

puszi nektek, Kitta

Kitta
 
 


Jaj Kitta, annyira sajnálom, hogy ilyen borzalom történt Veletek :( Kirázott a hideg, mialatt olvastam, és nagyon vártam a végét, hogy minden rendben van-e! És Igen! Ennek nagyon örülök! Nagyon bátrak, erősek vagytok, de én tudom, hogy milyen nehéz, gyötrelmes lehetett az idáig vezetett út! Kívánom, hogy a további életetekben ne történjen még csak hasonló sem Veletek! Vigyázzatok magatokra és egymásra, és szeressétek nagyon egymást!

Puszi

Kép
Kép
Kép
 
 


Kitta: én is örültem, hogy találkoztunk :lol: (bár ha nem szólsz, tuti nem ismerlek meg :wink: )
Csenge nagyon vidám kiscsajszi, jókedvűen rohangált, mikor találkoztunk, nem is látszik rajta, hogy milyen borzalmakon ment keresztül. Szerencse, hogy a végén minden jóra fordult. Az meg különösen jó, hogy pozitívak tudtok lenne :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok, én is bedugom az orrom. :wink: Velünk szerencsére nem történtek ilyen borzalmas dolgok, mint kittáékkal. Még a víz is kivert, ahogy olvastam...Remélem, senkivel nem történnek hasonlók, és tényleg meggyógyult Csenge is!
Hála -többek között- nektek ( :wink: ), úgy döntöttünk, hogy előrébb hozzuk a Kistestvér Projektet. Ennek eredménye képpen 2009.07.06-ára vagyok kiírva... :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Livi, gratulálok a kistesóhoz :lol:

Kép
Kép
 
 


I :)
Gratula :lol:
Még az is lehet, hogy egy napon születik majd Brigivel. Ő júl. 04-i.

Kép
Kép
Kép
 
 


Boldog Új Évet mindenkinek!
Vendég
 


B.U.É.K

Kép
Kép
Kép
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :)

Köszönjük a gratulációkat! :oops: :) Tudom, hogy már majdnem mindenkinek több gyerek van, de esetleg gondolkozik még valamelyikőtök tesóban? Ha egy üzlet beindul... :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


I :)
Nekünk már van elég tesó :lol:

Szilvi :)
Nem fogok tudni Rólatok?

Kép
Kép
Kép
 
 


B.U.É.K. mindenkinek!

I: gratulálunk a kistesóhoz.

Nálunk minden ok, még febr. 12-én lesz egy kontroll a neurológussal.

Nálunk nincs tervben kistesó, egyenlőre.

Képzeljétek, elkezdtem dolgozni, Csenge mellett simán tudom csinálni, végre jön vissza a pőrgés az életembe.
Erről bővebben később, most mennem kell.
üdv, csajok

Kitta
 
 


Kitta :)
Mit dolgozol? Én is itthoni munkát keresek, de nem találok :(

Kép
Kép
Kép
 
 


A flavon Group Kft- nél vagyok, és étrendkiegészítőkkel foglalkozom.
www.flavonmax.hu
itt minden infót megtaláltok a termékekről.
Mi hónapok óta fogyasztói vagyunk, Csenge a Flavon Kid's-et, mi pedig a Flavon Max-ot kanalazzuk minden nap. Nagyon jó immunrendszer erősítő, és benne van minden vitamin, amire a szervezetnek szüksége van.
Tiszta, vagyis semmilyen tartósítószert ill. adalékanyagot nem tartalmaz!!
A Flavon Kid's -et ajánlom minden várandós kismamának(Elevit és hasonló magzatpuffasztó gyógyszer helyett), szoptatós anyukának, ill. kisgyerekeknek.
(Egy példa: 7 éves keresztfiam túrta a kajákat, nem akart enni szinte semmit, neki a kid's meghozta az étvágyát, és már nem is válogatós.)

Ha bárki szeretne közületek bármelyikből, hívjatok, vagy írjatok, beszerzési áron tudom nektek küldeni.

Ha pedig valakit érdekelne a marketing része...én építem a kis csapatomat, bárkit szívesen látok a csapatban!!!

üdv nektek

Kitta
 
 


Kitta :)
Valami hasonlóba akartak beszervezni, az a Herbalife termékek marketingje volt, de én nem merek ilyenbe belevágni. Manapság el lehet adni ezeket a termékeket? Neked megy?

Kép
Kép
Kép
 
 


Nelli,

nekem megy. azért csinálom.
Fontos, hogy az ember higgyen aban, amit elad. Én hiszem, (és tapasztaltam) hogy az a termék, amit eladok, egy jó dolog. A szervezetnek szüksége van a vitaminra, és aki nem eszik meg 1,5-2 kg gyümölcsöt és ugyanennyi zöldséget egy nap (ennyi lenne az a mennyiség, amiben megvan a napi vitaminszükséglet), annak a napi 2 kanál Flavon elszopogatása ezt fedezi.
De például van olyan daganatos beteg ismerősöm is, aki már a 3. üveg Max plust fogyasztja, és sokkal jobban érzi magát. Vagy van olyan cukorbeteg akinek a Green fogyasztása lejebbcsökkentette az inzulin napi adagját.
Áprilisban lesz gyárlátogatás, akkor már látni fogom közelebbről az előállítást, és minden mást, ami ott zajlik.
Magyar termék, Debrecen mellett van a gyár.
Most mennem kell.

üdv

Kitta
 
 


HEllo,
sehol senki?

Csajok, a bilizést Ti mikor kezditek/kezdtétek el a gyerkőcöknél?
Csengémnek tetszik, hogy rajta ül, de a pisi még eddig nem jött össze. Csak pelusba..
Lehet, h még kicsit várnom kellene?

Kitta
 
 


Kitta :)
Nyár előtt nem hiszem, hogy leszoknának a pelusról a kicsik, de még akkor sem biztos, hogy igen. nekem mindkét nagy 2,5 éves volt nyáron, és 1 hét alatt leszoktak. Akkor már érettek rá. 2 éves kor körül még van esély, hogy az igazi szobatisztaság kialakuljon. Nálam ez azt jelenti: szól, hogy WC-zni kell, tudja tartani, míg a bilihez érünk, és ott elvégzi a dolgát.
A sokáig rajta ültetést én soha nem preferáltam.
Én tavasszal kezdem el Brigi megismertetni a bilivel.

Kép
Kép
Kép
 
 


Kitta, bilizést még én se kezdtem el Marcinak, valahogy nem foglalkoztatja még a téma. Majd ha meleg lesz (nyáron), és zavarja, akkor biztos letépi magáról a pelust :wink:
Néztem azt a FlavonKidset a neten, de árat nem láttam :(

Másik téma: Livike 3 hete megkezdte az ovit (mármint ez a 3. hete). Egyelőre nagyon imádja. Bár 1 hetet volt oviban, 1 hetet itthon (beteg volt), most megint jár. De nagyon tetszik neki. És olyan szép, új az ovi :lol: Marci is meglepően élvezi, azt hittem, hiányzik majd neki a játszótársa, de nem, élvezi, hogy ő a főnök itthon :lol: . Ráadásul ha reggel készülődünk, vagy du. ha mondom neki, hogy "Menjünk Liviért az oviba?" Már rohan ki a babakocsihoz, és rángatja, hogy menjünk már :lol:

Kép
Kép
 
 


Timóca: a bilit én is hagyom nyárra, rájöttem, h Csenge még kicsi ehez... :oops:
Ovi: tök jó, hogy ilyen lelkesek a gyerekeid :lol: Nővérem fia olyan hisztiket vert le az ovibamenés miatt...
Flavonról privibe írtam.

Hol vagytok többiek???
Mindenki eltűnt, mire végre idetoltam a képem... :oops: :cry:

Csajok, van köztetek olyan, aki egyedül neveli a gyereket/gyerekeket??
Bíztassatok lécci, hogy simán menni fog a dolog... :roll:

üdv

Kitta
 
 


Kitta :)
Egyedül neveled?
Biztos, hogy menni fog, ügyes csaj vagy Te! Nem könnyű, de még talán 1 gyerekkel menni fog!

Timi :)
Ügyes ovis Livike :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok! :)

timóca!
Tök jó, hogy ilyen sikere van az ovinak! :D



kitta!
A bilivel én is várok nyárig. Egyrészt mert nem kell siettetni, úgyis jelzik maguktól, ha már készen állnak, márészt pedig nyáron nyugodtan rohangálgat pucér fenékkel és könnyebb a "baleseteket" is elhárítani/feltakarítani. :roll: :lol: :lol: :lol:
(A nagyanyja már egyre sűrűbben emlegeti, hogy mikormármikormár. Még 1 éves sem volt, amikor előhozta a bilit. :evil: :evil: :evil: :evil: Hiába magyarázom neki, hogy már nem az van mint 30 évvel ezelőtt, meg hogy még ráérünk. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: )



Mondd azt, hogy rosszul értem, amit érteni vélek... :o :o :( :( :(



Amúgy, mi most éljük azt a korszakunkat, hogy 16 hónap makkegészség után benyalta a bacinkat. :( Apa már túl van a nehezén, most mi köhögünk. Neki néha van egy kis hőemelkedése, nekem nincs hál' Istennek. Méz, citrom, kamilla tea megy ezerrel.
Nem vészes szerencsére. :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

De örülök, hogy megint írtok ebbe a topicba! Már azt hittem kihaltunk :(

Viszont sajnálom, hogy ilyen rossz hírre gyűlünk újra össze :cry: Kitta, mi történt veletek? Kicsi Csenge jól van? Teljesen meggyógyult a tv-s eset után?
Sajnos egyre több anyuka neveli egyedül a gyerekét, szóval nem lehetetlen a dolog... de nagyon oda kell majd figyelned a lánykára, mert ők már nagyon sok mindent megértenek/megéreznek.

Lányok, nekem is jó hírem van :wink:
L, engedd meg, hogy gratuláljak!
Vendég
 


Csilla :)
Gratulálok a babóhoz!

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia csajok!

I: jól értelmezed a dolgokat...de ez van. Én nagyon pozitívan állok a dologhoz, és a munka pörget, így elvagyok. Csak félek a gyerek miatt, hogy helyesen döntöttem-e.
Bacik: :evil: nálunk is volt kis nátha, de nem volt vészes. Ill. rajtam a lelki jött ki, 3 napig k.o. voltam, nem bírtam felkelni az ágyból.
Az a rémhír járja, h megint van vmi influenza vírus, és nincs ellene "gyógyszer"...
jobbulást nektek!

CSilla: Gratulálok Nektek!!!
Bővül a topik :lol:
CSengém hála az égnek jól van, minden rendben nála. Febr.12-én megyünk kontrolra neurológiára, visszük a legutolsó ct-eredményt. De már az is szerencsére negatív lett :lol:
A dokik is meglepődtek, hogy maradandó károsodás nélkül ilyen gyorsan felépült. dehát...az angyalok velünk voltak :lol: :lol: :wink:

Apával...hosszú lenne..azt majd máskor...


Nelli: Jajj, nagyon örültem a találkozásnak!!! A babákról a képeket feltöltöd majd??
Mit szólt Domi és Dorottya a kid's-hez? Ízlett nekik?

Újra éled a topik. HURRÁÁÁÁ :lol: :D :lol:

Szép estét mindenkinek!

Kitta
 
 


Kitta :)
Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk!

Küldöm a képeket!

Kép

Kép

Kép

Kép

Csenge baba nagyon elfoglalt volt :lol:

Írok pü-t.

Kép
Kép
Kép
 
 


Nelli,

tök arik a gyerkőcök :lol:
Bár Csenge tényleg el volt foglalva az újdonságokkal :lol: :lol:
A búcsúpuszijuk tetszett nekem nagyon :D


Ma este babás buli lesz 6 órától egyik barátnőmnél. Ott voltunk szilveszterkor is, és a két kiscsaj (Virág 3 hónappal idősebb Csengénél) táncolt a felnőttekkel meg játszottak éjjel fél 12-fél 1 ig...
Kíváncsi leszek a mai bulira...
már csak azért is, mert apával megyünk... :roll:

Kitta
 
 


Kitta :)
Még ne temesd el a kapcsolatodat a Pároddal! Lehet, visszataláltok egymáshoz! A gyerek is szoros kapocs köztetek, aki megéri, hogy esetleg adjatok még egy esélyt magatoknak!

Kép
Kép
Kép
 
 


Kitta!
Mesélj, milyen volt a buli????????
Vendég
 


Sziasztok,

a buli elég uncsi volt, de a gyerekek élvezték :D
CSenge 11-ig bírta, aztán jött a "én már ultra álmos vagyok" hiszti :lol: :lol: :lol:
De este fél 7-től játék, tánc, ölről -ölre menés, élvezte a kiscsaj nagyon.
Nem is csodálom, hogy 11-re elfáradt.Apával voltunk...egész jól elvoltunk, aztán hazavitt minket, és ő visszament bulizni.
A buli ugyan ott volt, ahol szilvesztereztünk. Csak most inkább olyan üldögélős, beszélgetős volt a hangulat.

Ja, és csak mellékesen jegyezném meg: ott volt apa ex élettársa...csak hogy fokozza a jó hangulatot... :twisted:

Amúgy, most abban maradtunk, hogy egyenlőre külön (nem cuccolok teljesen el tőle), és mind a kettőnk foglalkozik magával, keresi önmagát, változtat a dolgain, átgondol, és a belső káoszt helyretesszük. Ha mindkettőnk megvan ezzel, összeülünk, beszélünk egy nagyot és majd meglátjuk, mi lesz.

Kitta
 
 


Kitta, az jó, ha nem mondtátok ki, hogy VÉGE! Van, hogy kell egy kis szusszanás, de most már három ember élete függ a döntéstől... szóval okosan!

A többiek már teljesen elszoktak innen? :(
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Én is fellélegezhetek, vizsgáknak vége, sikeresen letudva :lol: :wink: Úgyhogy mostmár jövök többet, nem csak olvasóba.

De miket olvasok ittt????

Nagy gratula a babaváróknak :) Tök jó, hogy újra vannak kismamáink :wink:

Kitta, :( én nem mondok semmit.Nagyon remélem, és Csenge érdekében is jó lenne, ha mégis meg tudnátok egyezni, és tiszta lappal újra boldogok lehetnétek!!!/ nekem sajna rossz tapasztalataim vannak, így inkább nem keserítelek :( Tudod eza tipikus jót nem tudok mondani, rosszat meg minek mondjak!/
Nagyon drukkolok nektek!!!Flavint én ismerem, sajnos amikor apu beteg lett adtuk neki orrba - szájba, de akkor már.......................... :cry:


Timi,neked vizsgák? Megvagy te is? Livike ovi, :) tök jó örülök, hogy simán megy!


Velünk történtek: Volt taknyolás, betegeskedés, ami sajna egymás fertőzésével elég sokáig tartott :( De már kigyógyultunk.
eszti elkezdte nálunk is az ovit, és nagyon szereti.Már ott is akart első nap aludni, de mi még csak 1 hete járunk, úgyhogy szerdától alszunk ott először. Nem is akar hazajönni, nagyon tetszik neki. A mi ovink is egy tök szép új, és kb. 2'-re van tőlünk, majdnem velünk szemben :) Tulipán a jele :)
Hannus nagyon ügyes már, annyi mindent mond, utánoz, szinte amit mi mondunk mindent utánunk tud ismételni. egyedül veszi fel a sapit, csizmáját, ha látja hogy öltözünk, és mondom megyünk ki sétizni :) Kajával is megbírkózna, de olyan maszatosan eszik, ken szét mindent, hogy azt anya nem hagyja még :oops: :oops: 8) Bili, nálunk is téma. Magától veszi ki örökké, mert Eszti ágya alá tettem, hogy ha majd kell kéznél legyen. örökké rá akar ülni, és mondogatja, kaka, pisi :) Egyszer behozta a fürdőbe, és mikor levetkőztettem, fürdés előtt ráült és belepisilt :wink: Úgyhogy szerintem menni fog ez nyáron :wink: De én a hideg miatt nem erőltetem még, úgyse venném le róla a pelust ilyen időben.

Én szenvedek a fogaimmal, egyszerre mentek tönkre a szülések miatt valószínű :cry: Úgyhogy most gy. kezelésekre járkálok hetente, és már kifosztottam a patikát fájdalomcsillapítóból :cry:

egyenlőre ennyi jutott eszembe, megyek aludni, holnap ovi, és kelni kell :P :wink:

pussz mindenkinek
 
 


Sziasztok! :)

cscsi!

Köszönöm és üdv a klubban! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



manóci!

Tök jó, hogy nektek is ennyire bejön az óvóda. :D :D :D :D

Manó is egy csomó mindent csinál már és olyanokat is megért, amit nem is hinnék. (Már az is eszembe jutott, hogy lehet, hogy lassan kezdhetjük magyarázni az integrál függvényt...? :shock: :roll: :lol: :lol: :lol: ) Ennek ellenére néha úgy csinál, mintha ő lenne a süket aranyhal. :evil: Leginkább akkor, ha reklám megy a tévében. :P :P :P :P :P



kitta!

Remélem, nem arról van szó, hogy túl nagy fába vágtátok a fejszéteket és bele törött, hanem csak beszorult... :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: