Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Köszönjük szépen! :oops: :) :)
Itt egy friss kép róla:
Kép

Sajnos kicsit pöttyösek vagyunk: meleg és tejallergia. Előbbi állítólag megszűnik, ha már nem lesz ilyen meleg, utóbb pedig kb. 2 hónapos korára szűnik meg. Remélem így lesz. Addig is kamillás vízzel törölgetjük.

Ettől eltekintve jól vagyunk. Van tejem, nem hasfájós, jól eszik, alszik. Manó a kezdetektől elfogadta, nincs féltékénység (még?? :lol: :lol: )



cscsi! :)

Nálatok mi a helyzet?

Üdv mindenkinek! :wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Szia annak, aki még erre jár, betekint néha-néha! :)

Mi újság van veletek? Gyerkőcök, család, (H1N1)? Sikerült minden sulit, és nyelvvizsgát letenni és hasznosítani?
Ünnepek hogy teltek, újév hogy kezdődött? Esetleg valaki megint babát vár? :wink:

Nálunk minden rendben van, és ezt jól le is kopogom gyorsan. :wink: :lol: :lol: :lol: Hugi szépen hozza a formáját. Tegnap elkezdett mászni (kúszás kimaradt), de a forgás még mérsékelten megy. :roll: Hátról hasra még (oldalt sem, de onnan már csak egy lépés) nem fordult; hasról hátra forgásnál meg valahogy mindig beakad a fránya keze. :? :lol: :lol: :lol: :lol: Pedig már megcsinálta korábban, és nem véletlenül. Némi ösztönzésbe került, de meg tudta csinálni. Csak azóta eltelt kb. 2-3 hónap. :roll: :roll: :roll: :oops: :oops:
Nem tudom, hogy a későbbi tanulási képességeire ez hogy fog majd kihatni, majd kiderül. :roll:
Növekedését tekintve Manóra hajaz: ő sem kapkodja el. Most 62 centi és 5 és fél kiló. :roll: Manó is kb. ennyi volt az ő korában, és 65 centi. De mindketten egészségesek. :D
Manó továbbra sem féltékeny rá, sőt nagyon szereti (Isten tartsa meg jó szokását! :lol: :lol: :lol: ) :D

Kép

:wink:

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok
Gondoltam,benézek hozzátok....sehol senki :?

Kép[/URL]Kép
 

 
 

Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy jó minőségű használt babaruhát, kismamaruhát, gyermekruhát, esetleg megúnt, kinőtt- megnőtt felnőtt ruhát veszek és adok el.
Házhoz megyek Budapest és Pest megye területén és előzetes egyeztetés alapján méretre kiválogatott ruhákat viszek igény szerint.
A ruhákat 300 ft/kg-ért veszem meg. Az általam eladásra kínált holmiknak darab ára van.
A telefonszámom: 06-30-289-15-11. Hívjatok, ha tudok segíteni.

Köszönöm a figyelmet!

Juci

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
 
 


Szia, gabi.baba! :)

Én rendszeresen vagyok, és lesegetem, hogy ír-e valaki. De csak a megtekintések száma változik folyamatosan. :roll:

Mesélj magatokról, mi van veletek, Brendonnal?

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


Sziasztok!

Pont most gondoltam, hogy bekukkantok, hátha irogat még valaki, erre látom, hasonlóan gondolkodtatok. Olyan sokat irogattuk egymásnak, jó lenne tudni, kivel mi történt az elmúlt 2-3 év alatt.

Mi jól vagyunk. Én már visszajöttem a bankba dolgozni 6 órába novemberben.
Dorka most végzi a 4. osztályt, Domi iskolás lesz szeptembertől, Brigi pedig ovis. Most bölcsibe jár.
Szeptember mindenkinek nagy váltás lesz.

Jó lenne tartósan beszélgetni megint, ha van hozzá kedvetek!

I :)
Gyönyörűek a gyerekeid, gratulálok hozzájuk!

Gabi :)
Üdv Neked is! Mi újság Veletek?

Puszi:
Nelli

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia, h.nelli! :)

Gondolom, nem örültél, hogy újra dolgozhatsz, mégha csak 6 órában is. :(

Hogy ezek a gyerekek hogy öregszenek! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: Manó még nem ovis. Várólistán van kilenced magával. Úgyhogy előbb-utóbb bekerül, de nem szeptembertől fog oda járni. Múltkor ismerősöket kérdezgettem, hogy van-e valami tennivaló ilyenkor, mitől függ, hogy melyik gyerek kezdheti évközben az ovit. A diszkrét nyomulást javasolták. :roll: Nagyon berzenkedem minden ilyen ellen. :roll: :? :? :?
Elvileg jövő júliusban kell vissza mennem dolgozni, de a szabik miatt nagyjából az év végig ki tudom húzni majd a dolgot. De így- is - úgy is bölcsibe kell majd járnia Huginak.
Majd elválik, hogy hogyan lesz pontosan. :roll:

Köszönöm szépen a dícséretet! :oops: Te is rakjál fel pár képet, hadd lássuk őket! :wink:



l

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 


I :)
Teszek fel majd képet, csak mostanában kevesebbet fényképezek, és le kéne töltenem.

Annyira már nem sajnálom, mert kellett a kimozdulás. Nehezebb így persze, de szerencsém van egyelőre a munkahelyemmel.

Ovi: akinek dolgozik az anyja, ill. bölcsis volt, oda tartozik körzetileg, azokat veszik fel először. Utána, ha marad hely, töltik fel a többiekkel.

Élvezd ki még ezt az 1 évet otthon! Szeretnétek még babát?

Nelli

Kép
Kép
Kép
 
 


h.nelli! :)

Mostanában én sem tudok fényképezni, de azért, mert leejtettem a gépet, és megadta magát. :? :? :? :? Pedig olyan aranyos dolgokat lehetett volna megörökíteni. :( :( :( :(

Én egyelőre még jól elvagyok otthon. :roll: :wink: A kimozdulásnak egyéb formáit szívesebben űzném még egy darabig, ha lehet. :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:
Részemről nem lenne akadálya még egy babának, de fel is kéne nevelni. Sajnos, az anyagiakkal is számolni kell, nem elég a lelkesedés. :roll: :roll: :roll:

Egyébként fordulat állt be ovi ügyben. :) Utólag még egy csoportot kellett indítania az ovinak, így miután második körös volt, így már jutott hely neki is, így mehet szeptembertől. :) (Attól most tekintsünk el, hogy ez lesz a hatodik 30 fős csoport, és a tornatermet volt kénytelen megnyitni az óvóda vezető hölgy. :roll: :shock: :shock: :? :? :( )
Úgyhogy most a bilire gyúrunk, már egész jól haladunk, de azért van még mit javítani a dolgon. :wink: :lol: :lol:

Hugi meg majd alighanem bölcsis lesz majd, de ez még nincs letisztázva.



l

Kép


Kép


8) 8) 8)
l
Eger
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron