Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nyári topik nincs még, és vagyok olyan optimista és megnyitom. :)
Pár hetes kismamák, csatlakozzatok! :wink: :)

Dóri
Vendég
 


Dori!

Csak nem????

Kép

Kép
 
 


Megann!

Csak de. :) Uh-on is voltunk, még hétfőn de. visszamegyek mégegyszer, mert a szoptatás miatt (bár már szinte semmi tejem nincs valszeg a terhesség miatt) össze-vissza volt a mensim és a ciklus végén sikeredhetett. :)

De furcsa, hogy HÁROM "vonalzóm'" is van. :lol:
Vendég
 

 
 

Dori!

Szívből gratulálok! :P
Nagyon eltüntél és amikor láttam hogy fent vagy a babaneten, egyből elkezdtem nézni, hogy hozzánk írtál vagy a másikhoz???
És nem értettem hogy egyikbe sem :shock:
Akkor kezdtem kutatni, hogy hova is írtál!

Mégegyszer gratulálok és jó egészséget kívánok nektek! :wink:

M.

Kép

Kép
 
 


Megann!

Köszönöm. :) Írtam a "másikba" is, sőt tettem fel képeket is. :wink:

Dóri
Vendég
 


Szia Dóri!

Remélem 2-3 hét múlva már én is csatlakozhatok.

Kép
Kép Kép
 
 


Sziasztok!
Hátha valakit érdekel!
Vízi foglalkozások kismamáknak
Ha várandós vagy és szeretnél felkészülni a szülésre, amely felejthetetlen élmény lehet számodra és a babád számára is, gyere el egy AquaNatal foglalkozásra! A vízben végzett gyakorlatok nagyon jó hatással vannak a várandós mamák szervezetére:
 kíméli a gerincet és az izületeket
 Csökkenti az ödémát
 Kapcsolatot teremthetsz a babáddal
 Szüléshez nélkülözhetetlen légzési és relaxációs technikákat sajátíthatsz el
 Szülés után tested hamarabb visszanyeri rugalmasságát
Várlak az AquaNatal foglalkozásain, ahol megtapasztalhatod a női kör energiáját, valamint, hogy minden nő különleges, tökéletes, és erős. Helyszín:
X. ker. Előd utca 1. szeptember 12-én kezdődik 17:00-tól egy alkalom: 1800 ft. Az első alkalom féláron.
XIII.ker. Gogol utca 5-9. (Kleopátra ház) október 2-án kezdődik 12:00-tól egy alkalom: 2200 ft az első alkalom 1200 ft.
Jelentlezhetsz: 06 70 316 93 18
agica@aquanatal.com
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni.
Nekem van egy lányom, Viktória, aki 4 éves múlt.
Most 7 hétes kismami vagyok. Orvosnál még nem voltam, 11-ére kaptam időpontot. Elvileg tudom a fogantatás dátumát, ebből számoltam ki a terhességi hetet, és itt a neten vannak jó kis kalkulátorok. :wink:

Kép


Kép
 


Szia Anikó!

Üdv itt! :) Bár még kicsi a tábor, de majd csak gyarapodunk. :wink: :) Nekem is van egy Viktóriám, ő 11 hónapos lesz.

Honnan írsz?

Dóri
Vendég
 


Szia Dóri!
Én Százhalombattai vagyok. És Te honnan írsz?
Látom, Te is babót vársz. És nem is sok idő van közöttünk. Te voltál már orvosnál?
:wink:

Kép


Kép
 


Én pesti vagyok. Aha, most hétfőn voltam uh-on is, és majd jövő hét csüt megyek megint.

Te Százhalombattán is szülsz?
Vendég
 


Lányomat a Rókusban szültem, és valószínűleg most is ott fogok szülni. Uh-n mit mondott a doki, mekkora a baba? Te hol fogsz szülni?

Kép


Kép
 


Én mindkét gyerekemet az Uzsoki kórházban szültem. Maradok is, mert meg vagyok elégedve, és a terepet is jól ismerem, az egész személyzetet. :) Hétfőn volt 7.6 mm. :) De mivel én szoptatok még, ezért sokszor össze-vissza volt a mensim, ki tudja mikor készült.. :roll: :oops:
Vendég
 


Én nagyon kíváncsi vagyok már az uh-ra. Nézegetem a neten a kalkulátorokat, stb.
Uzsoki kórházat nem ismerem. Gyermekeid rendesen születtek, vagy császárosak. Az én lányom császáros.
Bocsi, hogy ennyit kérdezek :D

Kép


Kép
 


Mindkét gyermekem simán született, Gergő 4250 grammal, Viki meg 3550. Geergőnél még a gátmetszést is megúsztam. Kicsit félek a 3. babától, ott mit alakítok.. :oops: Császárral kemény lehetett, nagy sebbel még mozdulni is nagyon kellemetlen, nemhogy csecsemőt ellátni. :shock:

Valami elmebeteg elkezdett fúrni itt a házban! Nem hiszem el.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Hiába téglaház, akkro is iszonyat hallatszik, asszem apának lesz egy köre megkeresni a kedves lakót.. még kopácsol is! Az ilyenektől meg tudok őrülni, a francért nem napközben csinálja.. :evil: :evil: Alig várom már, hogy elköltözzünk.. szerencsére nemsokára van, ha midnen jól megy indul az építkezés. :)
Vendég
 


Ilyenkor fúrni-faragni??? :evil: :evil: :evil:
Igen, elég kemény a császár. Előtte volt egy méhen kívüli terhességem, a bal petevezetékemet kivették. :cry:
Nekem a köldökömtől vágtak, egész a hasam legaljáig.
Szép nagy gyerekek. :wink:
Viktória 2450 gramm és 48 cm-vel született. A nyakán volt kétszer a köldökzsinór, amit senki nem vett észre. Ha aznap este nem császároznak meg, akkor meghal a lányom, és ezt meg is mondták. Folytotta a köldökzsinór...

Kép


Kép
 


Te jó ég!! :shock: Még jó, hogy időben megcsászároztak!!! Azért császároztak meg, mert észrevették??
Szerencsés vagy, de komolyan..

Ja ja... lakásfelújítás van megint nyár óta :evil: , így minden nap anyuéknál voltunk a kertben. :) Becsöngetett a férjem, de nem nyitott ajtót a paraszt, pont az alattunk lakó párocska. Ja és buzik. :oops: Mondjuk ezzel nekem sepciel semmi bajom nem lenne, csak mindig ha ilyet csinálnak jut eszembe. Meg egyszer volt poénkodás arról, hogy kérdezősködtem a klímabeszerlésekről az ősziben és valszeg azért van nálun ilyen forróság, mert hogy hát alulról kapjuk a melegséget, meg padlófűtés. :twisted: :lol: :lol: Na jó, nem vagyok rosszindulatú, csak ilyenkor felmegy az agyvizem. Na most kuss van.. De milyen parasztság nem nyitja ki.. legalább vállalná, hogy ok abbahagyom, de sunnyogni.. nem szeretem az ilyesmit.. olyan gerinctelen dolog..
Na jó, befejezem.
Vendég
 


Igazad van! Azért ne ilyenkor este fúrjon, és legalább vállalja fel!
Nem azért császároztak, mert észrevették, hanem azért, mert szóltam este az esti vizites dokinak, hogy nagyon szúr a hasam alja. Erre legyintett, és elment. Aztán kimentem az ügyeletes nővérhez, hogy nekem akkor is fáj a hasam alja, szúr, ő meg bevitt a szülőszobára, a ctg-re, és onnan ki sem engedtek. Mondták, hogy azonnali császár, és hogy ha reggelig várnak a szülésindítással a lányom meghal...

Kép


Kép
 


Úúúú, Anikó... ez szörnyű lehetett.. nem is tudok mit mondani. :? Lényeg, hogy jól sült el a dolog és cselekedtek.

Remélem, most minden könnyebb lesz. Nekem az volt sokkal. Hármaska meg kipottyan problémamentesen. :lol:

Olvasgattál más topikokat egyébként?
Vendég
 


Igen, olvasgattam más topicokat is. De valahogy ennél a topicnál leragadtam. Úgy láttam, hogy itt velem egykorú kismamák vannak, lesznek.
Te olvasgattál? Írsz még más topicba is?

Kép


Kép
 


Igen, én még a munkahelyemről kezdtem írogatni, mikor Vikivel voltam terhes, a 2005. őszi topik volt az, mert Viki októberi, aztán egy csúnya vita miatt a topik kettészakadt :? nem is olyan régen, így aztán a 2005. őszi kockafejűekhez :lol: irkálok. Persze elég kevés időm van, így esténként ülök gép előtt, meg ha a lányom alszik, mert Gergő suliba jár már.
Vendég
 


Majd én is körbenézek a topicok között. Még nem igazán volt időm beleolvasgatni. Vikid mennyit alszik nap közben? Illetve hányszor?
Az én Vikim egy éves kora óta nem alszik nappal. Az oviban meg ugye muszáj aludni, és tiszta fura volt neki.
Terhességi tüneteid voltak a mostani terhességeddel?

Kép


Kép
 


Szívhang hallatszott az uh-n?

Kép


Kép
 


Nekem sajna mennem kell. 21 órakor szigorúan altatás van. :lol:
További szép estét, és jó éjszakát!

Kép


Kép
 


Viki alszik még, bár mostanság csökkenő tendenciát mutat a nappali alvása. :? délelőtt alszik 1-1.5 órát és du is, ilyenkorált. többet, mint de. Állítólag én sem voltam hajlandó aldni az oviban, csak szimuláltam az alvást. :P Pedig a pici szempontjából is jó (lenne), ha alszik a nagyobb. Ezen már én is agyaltam, hogy mi lesz, ha nem akar aludni, és ketten visítanak. Gergő meg elszalad. :lol: Szívecske még nem látszott, mert még picike volt, ezért jövő héten visszamegyek, és akkor elvileg már látszania kell, de mondom én nem vagyok mérvadó, mert nem szabályos a ciklusom, szoptatás stb miatt.

Remélem már alszik Vikid! :) Nagyon helyes, hogy 9kor szunya van. :) Gergő már fél 9-kor kidől olyan fáradt a suli meg az edzések miatt. Viki meg fél 8-8kor alszik. :)
Vendég
 


Szép jó reggelt! Sajnos a lánykám megfázott, így ma nem ment oviba. :cry:
A ciklusról annyit, hogy nekem 35 napra állt be.
El sem tudom egyenlőre képzelni, hogy milyen lehet az élet két gyermekkel. De nagyon várom már a hétfőt, hogy láthassam a bennem növekvő életet.
Második gyermekeddel mikor várandós voltál, nem voltak benned aggodalmak? Hogy minden rendben van-e a pocaklakóval?

Kép


Kép
 


Anikó!

Jobbulást a lánykának! Vikivel nem volt bennem semmi aggodalom, nem vagyok egy para mama típus. Most viszont aggódom egy kicsit hogy fog menni 3 gyerekkel, és főleg, hogy kettő még kicsi. De megoldom, mert ügyes lány vagyok. :P :D

Csak nem aggóóóóódsz? :lol:
Vendég
 


Szia!
Aggodalom van bennem, egy kevéske. Mondjuk én sem vagyok úgymond para mama típus, de egy kicsit azért félek. Hogy milyen lesz két gyerekkel, minden rendben lesz-e a terhességgel, stb.
Biztosan menni fog három gyermekkel is. Gondolom azért az ember belerázódik. Gergő nem volt féltékeny a kishugára, amikor megszületett?

Kép


Kép
 


Nálunk nem votl féltékenység szerencsére. Meg Gergő már nagyfiú, másodikos. :) A dackorszakos páréveseknél más a helyzet szerintem. És Viki kb 19 hónapos lesz, mire tesókája megszületik, és ő még nem éri el azt a bizonyos kort.. de ezek csak a feltevéseim.. :roll:

Szerintem ne aggódj, szépen összeszoktok Ti is. :)
Vendég
 


Igen, Gergő már nagyfiú, szerintem már másképp fogja fel, és többet ért meg a dolgokból. Viki is szeretne kistesót, de kizárólag kislányt. Azt mondta, kisfiú tesó nem kell, mert annak kukija van. :lol: :oops:
Abban én is bízok, hogy nem lesz féltékenység!
Mikor mész legközelebb uh-ra?

Kép


Kép
 


Ez jó! :lol: :oops: :lol: Gergő is mondogatja, hogy jaaaj, csak ne lááány legyen. :P Jövő hét csütin megyek uh-ra.

Majd írd ám meg mi volt a dokinál. :)
Vendég
 


Temészetesn majd megírom, hogy mi volt az uh-n. Most nyomozgattam, elővettem Viki uh-s leleteit. Viki 6 hetesen volt 1 cm. Számolgattam, hogy mekkora lehet eme pocaklakóm :P
Milyen nemű babát szeretnétek?
Neked nem feszülget a hasad? Vagy nem is tudom. Olyan fura érzés. :shock:

Kép


Kép
 


Nekem nincsenek igazán tüneteim az álmosságot leszámítva meg a fáradtságot. Férjem lánypárti inkább (mert Viki nagyon apás lett az utóbbi hetekben :P ), nekem mindegy, csak egészséges legyen. :)
Vendég
 


Az én Vikim is nagyon apás. :lol:
Ma du. már okosabb leszek, hiszen megyek orvoshoz. Sajnos nagyon megfáztam, szerintem elkaptam Vikitől. Viszem ma dokihoz, bár már jobban van szegénykém.
Nekem is mindegy, hogy a baba milyen nemű. Apa érdekes módon nem szeretett volna fiút, mikor Viki született. Pedig azt mondják, hogy az apukák első gyermeknek fiút szeretnének. Hát ez most megdőlt! :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
 


Sziasztok!
Ma voltam uh-n. Át is javítottam a vonalzómat. 5 hetes és 1 napos vagyok. A baba 0,7 cm. Szabályos petezsák, egy élő embrió.
Te hogy vagy? Gyerekek?

Kép


Kép
 


Anikó!
Gratulálok! :) Akkor a szívműködés Nekedsem látsztt még, ugye? Mikor mész legközelebb?
Jobbulást Nektek! Nálunk Gergő taknyol egyenlőre :? , de nem vészes még.

Kóros álmosság&fáradtság van rajtam :shock: .. kéééész vagyok..

Dóri
Vendég
 


Szívműködést nem látott, illetve nem is figyelt. Nálunk úgy van, hogy első alkalommal csinál egy hüvelyi uh-t a terhesség megállapítására. De a papíron az van, hogy élő. Azt nem tudom, hogy azt honnan tudja?! Nekem 10. 10-én kell mennem normál hasi uh-ra. De messze van még! :cry:

Kép


Kép
 


az tényleg messze van... ahánykórház, annyi szokás.. :?
Vendég
 


Anikó!
Minden ok Veletek?
Vendég
 


sziasztok csajok,

gondoltam írok én is hogy a topic alapítótagja lehessek :mrgreen:
persze ha befogadtok :oops:
rólam annyit hogy van egy két éves fiam és kettecske második hónapban sikerült.és még nagyon frissek meg icipicik vagyunk mert most tartunk 4+4nél :oops:

cupp
gigi
Vendég
 


hello Gigi,

üdv. itt! :) Mint alapítótag. :lol:
Gratulálok Ketteskéhez! :P Dokihoz mikor mész?

Döcögős a topik, mert még nagyon picikék a babák.. sokan nem is mernek írni épp ezért. :?

Dóri
Vendég
 


Dóri,

háááááááááát,én sem nagyon mertem de aztán győzött a racionalizmus :roll: és sztem egy hónap múlva annyian leszünk hogy jegyzetelni kell :lol: dokihoz majd csak soká megyek,olyan 8 hetesen :oops: b-vel 6 hetesen voltam és azt mondta korán mentem menjek vissza két hét múlva :? na ezt a kört most megspórolom magamnak :twisted:
3.baba:nagyon de nagyon örülök neki hogy már a harmadikat várod :mrgreen: mi is 3at szeretnénk és néha úgy néznek rám mintha meghibbantam volna :roll: és bár ez nem konkrét megerőstítés,de örülök neki hogy nem vagyok kuriózum 8)
kérdés:G és V között hogy lett 7 év különbség :) ?
és mindjárt felveszlek msn-re :mrgreen:

cupp
gigi
Vendég
 


Sziasztok!
Üdv gigi83! Olvastam, hogy 3. baba. Másik 2 gyermek mennyi idős?

Hogy vagytok?

Én szerencsére jól vagyok, csak tülkön ülök a 10-ei uh még messze van!
Nézegettem a neten különböző kalkulátorokat, méretadatokat. Aztán beszéltem egy védőnővel, aki megnyugtatott a babó méretei alapján pontosan a korának megfelelő. Minden kalkulátorban soknak találtam 5+1-nek a 0,7 cm-t. De mondta a védőnő, hogy uh gép és uh gép között is lehet különbség, és nem biztos, hogy az ötödik heti uh pontos eredményt ad, majd a 9. heti uh lesz a mérvadó ezen szempontból.

5+6

Kép


Kép
 


anikó,

nem,rosszul értetted,mi is 3-at szeretnénk de most a másodikat várjuk.dórinak írtam hogy szuper hogy ő már a harmadikat.szóval valami ilyesmi :mrgreen: egyeske 2 volt júniusban.
és uh miatt ne parázz meg amúgy se,tiszta olyan vagy mint én :wink:

dóri,
figyi,ti összesen 3-at akartok?mert ha igen akkor most vagy terhes utoljára :cry: és azon gondolkodtam hogy én majd biztosan nagyon nagyon szomorú leszek és másképp fogom megélni a 3.terhességet tudván hogy nem élhetem át többet :cry: és hogy most még tökre jó mert nagyon boldogok vagyunk meg tök jó a tudat hogy ezt az izgalmat meg mindent még átélhetem.de a harmadiknál?neked ez nam árnyékoja be kicsit a boldogságodat?
szóval érted mit kérdezek.......... :roll:

ééééééééééééééééééééééééééééééés kértem dokihoz ip-ot és október 5-én megyek :lol: :lol:
addig még van egy osztálytali meg egy esküvő,remélem kellőképpen lefoglal 8)

gigi
Vendég
 


Nahát Gigi!
Itt kell látnom,hogy sikerült a tesó???
Nagyon nagy gratula!!!!Csoda hamar összehoztátok! :D

Minden alapítótagnak boldog babavárást kívánok,ismeretlenül is!
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr,

és én mit látok :lol: :lol: :lol: mindig mondtam én hogy együtt szülünk :mrgreen: GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ööööööööööö,hát izé,nagyon de nagyon sokszor eszembe jutottál ám :oops: néztem is párszor a prolactinos topicot de kihalt
:? aztán te vhogy nem jöttél a 2007-ben szeretnék szülni-be,meg kettészakadt meg már én sem megyek......... :roll: de szuperül örülök neki hogy itt újra találkoztunk :) remélem köztünk maradsz!!!!!!!!!!!!!
bébi:hát igen,első elsőre,második másodjára :lol:
ott még képben vagy hogy jól levitte a bromo a prolactinomat???????????egész 0,5 alá :shock:
és nálatok hogy jött össze,új bogyó vagy véletélen :lol: ???????????????????

csók
gigi
Vendég
 


teszt
Vendég
 


yesyesyesssssssssssssssssssssssss :lol: :lol:
ügyes vagyok :wink:
Vendég
 


brühühü :x a terhességi vonalzómat nem engedi csatolni mert azt írja ki hogy hosszú :evil: tud vki helpelni??????????????????????
hogy csináljam?

tudatlangigi
Vendég
 


Gigi
Nem tudom,nekem engedte.Próbálj új vonalzót gyártani.Biztosan nem egyforma nagyságúak a kül. változatok.

Te mikorra is vagy kiírva?
Én nem tudom hová írjak ,mert május 9 még tavasz :oops: ,vagy koranyár? :?:

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: