Új privát üzeneted érkezett!

Giggancs!
Köszönöm a választ! Megnézem ezeket az autókat is, és a honlapot is!

Húúú, négy gyerek :shock: Gratulálok :wink: És mind B betűs :lol: :lol: :lol:
 


Malacka!

Köszi ;)

Igen, mind B betűs, az első háromnál puszta véletlen volt, a negyediket meg nem akartuk már kihagyni :lol: (Több b-s név nemigazán tetszik, úgyhogy meg kéne állni a gyerekgyártással :lol: :lol: :lol: )

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Szia Giggancs!

Egész délelőtt (mikor ráértem) a totalcar honlapját olvastam, jó kis oldal, főleg hogy vannak pozitív és negatív vélemények is :) Hétvégén, lehet megyünk autót nézni. Van itt a közelben egy régebbi típusú Suzuki Ignis, idős házaspáré. Ismerőseink ajánlották. Gondolom, az idősek vigyáztak rá, és nem száguldoztak vele :lol: :wink:

Azért én tudnék még B betűs, szép neveket :wink:
 

 
 

Szia Malacka!
Voltatok autót nézni? Vagy még csak most mentek? Remélem, sikerrel jártok!
Az jó, ha ismerősé, meg ha ajánlja, akkor tuti jó! :wink: (máskülönben nem ajánlgatná ismerősöknek :lol: )

Nálatok mi lesz a picuri neve? Fiú lesz vagy lány? Mikorra várod?

Szép hétvégét! Giggancs

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Szia!
Végül nem mentünk, mert ők nem értek rá.

Picurkát júl-ra várom, kisfiú lesz. Név még nem 100%-os, apával még meg kell egyezni :lol: (Bonifác tetszik nekem, ő meg hallani se akar róla, de persze nem tud helyette semmit se mondani :? ).

Nálatok ki döntött? Vagy teljes volt az egyetértés?
 


Szia!
Sajnálom, hogy nem jött össze a kocsi nézés. De ahogy kiveszem a szavaidból, ráér még, nem? Júliusig biztos találtok megfelelőt :wink:

Nálunk csak a legkisebbnél voltak viták, mivel akkor már mindenféleképp b betűset akartam. De már nem nagyon volt olyan, ami tetszett volna. Végül rátaláltam a Bereniké névre (görög név), és beleszerettem. Először senkinek nem tetszett, de már kezdik megszokni :lol:

Bonifác aranyos név, és nem túl hétköznapi. Nekem ez is (egy) szempont.

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Szia!
Igen, végülis a baba születéséig ráér a kocsi, de azért már örülnék, ha lenne.

Név lehet, hogy csak a szülőszobán dől el :lol:
 


Szia Malacka!
Mi újság autó ügyben?
És név ügyben? :lol: Nyugi, csak lesz neve szegény gyereknek :wink:

Úgy látszik ez egy kétszemélyes topik lesz :D

Ja, majd elfelejtem. Akartam már múltkor is kérdezni, hogy Quinnyből melyik típus van nektek? (nem nekem kell, egy ismerősömnek).

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Szia!

Sajnos tényleg úgy néz ki, hogy csak ketten vagyunk! NA jó, nincs veled bajom, csak jó lenne többen lenni :wink:

Autó ügyben semmi, de közbejött vmi, és elvitte egy csomó pénzünket. :cry: Így csak 1,5 m-ból tudunk gazdálkodni. Na, de majd lesz vmi :)

Név ügyben hajthatatlan vagyok, apa meg csökönyös :lol: :lol: :lol:

Quinny Buzz-unk van. Úgy gondolom (mint első gyerekes :lol: ), hogy ez végig jó lesz. Van hozzá mózes, sportrész, csatlakoztatható hordozó (Maxi Cosi), napernyő, esővédő. Én csak ajánlani tudom :wink:



Nektek milyen bkocsitok van/volt?

Légzésfigyelőről mi a véleményed? Kell/nem kell? Úgy tudom, csak a koraszülött babáknál kötelező, amúgy ajánlott. Még vacillálok rajta, hogy legyen-e. :roll:
 


Úgy néz ki lesz autóm :D :D :D
Egy tűzpiros VW Polo. Igaz, már öreg szegény, de nagyon tetszik :D
Ötajtós, így kényelmes lesz a ki- és bepakolás!!!
Most nagyon boldog vagyok :D
 


Szia!

Hűűű, de jó!!! Gratulálok! Jó kisautó a Polo! :D

Légzésfigyelő nekünk mind a négynél volt, mert elég paramami vagyok :oops: Nekünk szerencsére nem volt indokolt, de én máshogy nem tudtam nyugodtan aludni...

Bkocsi: nekünk nagyon sokféle volt már. Most az előző oldalon belinkelt van, nagyon jó testvérkocsi! + egy Maclaren esernyőkocsi a picinek (utazásnál ezt visszük, Bercinek meg kismotort).

A nagyobbaknál egy háromfunkciós Graco volt, nagyon szerettem!

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Szia!

Már megvan a kisautóm, vezettem is, nagyon szuper :D Csak a klíma hiányzik... :roll:

Légzésfigyelőt én is beszereztem, biztos, ami tuti :wink:

Gracot sokat dicsérik, de én eleve háromkerekű, könnyű szerkezetest akartam, így lett a Quinny.

Már csak egy hónap, és végre babázhatok! :D (ha Őurasága nem jön előbb v később).

Te mit tervezel nyárra? Nem lehet egyszerű a négy gyerekkel :roll: Mit szoktatok együtt csinálni? Nyaralni mentek?

Mi nem nyaralunk idén a picurka miatt, de jövőre bepótoljuk :wink:

Kellemes nyarat!
 


Szia Malacka!

Bocsi az elmaradozásért, de mióta kitört a nyári szünet az oviban, suliban, még annyi időm sincs, mint eddig. Pedig eddig se volt sok. :?

Hogy bírod a meleget?
Én szörnyen, még jó, hogy van klímánk (házban, kocsiban). Enélkül kipurcantam volna, mivel jól át van már melegedve a lakás.

Hű de jó! Nem sokára babázol! Van már vmi jele, hogy jönne (jósló)?

Nyári programokat muszáj kitalálnom minden évben, mert különben megzavararodnék én is, meg a gyerekek is.
Vettünk egy nagy medencét, így napközben most az a sztár, egész nap el vannak benne. :)
Majd mennek a mamákhoz is nyaralni, a három nagy, a pici még nem.
Nyaralni megyünk családilag is, Görögországba, autóval. Na, az még érdekes lesz négy gyerekkel 8)

Kellemes nyarat, pihenj amíg csak tudsz!

Puszi, Giggancs

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Szia!
Örülök, hogy írtál! Én sem nézek ám be mindennap, úgyhogy nem baj hogy ritkán írsz. Lényeg, hogy írj, amikor csak tudsz :)

Jóslók már vannak hébe-hóba, de még nagyon gyengék, úgyhogy egyenlőre nem szülök. Jó lenne még legalább két hétig benn tartani a picúrt, utána már jöhet. De ezt úgyis ő dönti el :D

Meleget én is nehezen bírom, remélem, mire megszületik a pici, enyhébb lesz kicsit, mert akkor mindkettőnket kikészít az időjárás :cry:

Jók a nyári programok, gyerekek biztos nem fognak unatkozni :) Jövőre mi is veszünk egy felfújhatós medencét, és abban pancsizunk majd a babával. :D
Nyaralás jól hangzik, de azért bevállalósak vagytok :shock: Mondjuk repülővel se lenne egyszerűbb...

Neked is szép nyarat!

Malacka
 


Az előbb nézegettem a pár fórumot, hát megdöbbentett, hogy milyen sok embernek van több ezer hozzászólása, alig egy-két év alatt :shock:
Nem tudom, hogy a manóba csinálják, nekem baba nélkül is rengeteg dolgom, alig jutok ide, de még a méljeimet se tudom naponta nézni. Nekik meg pici baba, vagy akár több gyerek mellett is ennyi idejük van. Na, biztos csak én csinálok vmit rosszul ;)

Múltkor "sláger" volt itt a bneten egy cikk, velvet-es ha jól emlékszem. Hát a stílus elég bicskanyitogató, azt meg kell hagyni. De a mondanivalójában elég sok igazság van. Sokan fel vannak háborodva, hogy miért küldené őket ez a pasi dolgozni, mert ők otthon babáznak, meg a gyerekkel akarnak lenni 3 éves koráig. Akkor hogy a fenébe van napi 15-16 hsz-e??? :shock: Az ilyen ne sírjon, hanem ha gyerek mellett ennyi szabadideje van, menjen dolgozni. Meg persze az ilyenek egy része sír, hogy apuka ilyen-meg olyan, meg nincs pénz.. :?

Na, jó, nem hergelem magam tovább, megyek apázni (vagyis csak leendő apuka :P ).
 


Szia!

Hogy vagy? Gondolom el nem unatkozol a gyerekek mellett. Én még sajnos nem babázok, pedig már jöhetne :) Ebben a melegben kezd terhessé válni a terhességem :P
 


Szia!

Miattad néztem be, már én is izgulok, van-e baba! :D

Nyaralás: hát igen, vmit vmiért. Az autó azért jobb,mert ott is tudunk kirándulni, sok mindent bele lehet pakolni, és hát négy gyerekhez sok cucc kell :lol:

Hát azt én sem értem, hogy egyeseknek hogy van ennyi idejük akár csak egy gyerek mellett is. Több mellett meg végképp nem értem :shock: Van akinek 20-30 hsz-e is van naponta :shock: :shock: :shock: Azért kíváncsi lennék mondjuk a háztartására, mert nekem az időm nagy részét, amikor nem a gyerekekkel foglalkozom, a mosás, főzés, takarítás, udvar rendbetétel teszi ki. Jó, apa is segít sokat, de ő is dolgozik, nem várhatok el tőle mindent. Meg nem is várok el :wink:

Én is megyek, most apa fürdeti még a nagyobbakat, utána meg romantikázunk :wink:

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Szia!

Július 18án megszületett Bonifác! :D Természetes úton, 3550 g és 53 cm!
Mindketten jól vagyunk, szopi jól megy. Csak nagyon lefoglalnak a baba körüli és a háztartási teendők!

További szép nyarat! Írj, ha tudsz!
 


Szia!

Nehezen, de be tudtam lépni.

Gratulálok Bonifáchoz! :D Nem is olyan kicsi baba ;)

Örülök, hogy jól vagytok és a szopi is jól megy. A többibe meg majd belerázódsz, kialakul a napirendetek és onnantól kezdve könnyebb lesz!

Mi jól vagyunk, nyaralás jól sikerült :D Bár nekünk felnőtteknek nem éppen a pihenésről szólt, de a gyerekekért mindent ;) 8)

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Hogy egy kicsit a topik címénél maradjak, hátha vkit érdekel:

Nézegettem "olcsó" nagycsaládos autókat, mivel ismerőseink autó vásárlás előtt állnak, de a pénztárca elég szűkös határokat szab.

Néhány autó:

KIA Carnival

Mazda MPV

Dacia Logan MCV

Citroen Evasion

Persze használtak, de egy 5-6 éves v fiatalabb is olcsóbb a VW-ktől, vagy más nagyobb márkáktól.

Giggancs + Bíborka, Bianka, Bercel és Bereniké
 


Hú de rég járt már erre vki! :shock:

Mi jól vagyunk, Boni nő, mint a bolond gomba :lol: Sokat vagyunk kint, amíg lehet, bár reggel elég zord idő volt :(

Giggancs, remélem, Ti is jól vagytok!
 


Sziasztok!

Elnézéseteket kérem, hogy nem nagycsaládosként idetévedtem.

Lenne egy eladó használt Opel Zafirám. Sajnos nekünk már nagyon nagy. Édesapámmal, édesanyámmal és párommal ki tudtuk használni, de szüleim vettek egy kis autót maguknak és a Zafira kettőnknek már túl nagy, nem tudjuk kihasználni. Mindenképpen el akarjuk adni és örülnénk ha jó kezekbe kerülne. Mindig becsületesen szervízeltettük, vezetett is a szervízfüzete és természetesen bármikor-bárhol átvizsgáltatható.

E-mail címemre nyugodtan írjatok.

Köszönöm.
 


Szia Velcsi!

Írnál kicsit többet az autóról?

Kora, futott km-ek száma, motor, stb...

Köszi: i
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron