Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok!

Mivel még nem találtam ilyen topicot, így én, nagy optimistán megnyitom. :lol:
Pár hetes kismamák csatlakozzatok. :lol:
Vendég
 


Szia Hajni!
Remélem, ide többet fogsz írni. :)
Már nem is jössz vissza a 2007-re babát tervezők topikodba? :(
Még nem hivatalosan, de kb. 4 hetes lehetek már én is. A teszt két csíkot mutatott, ugyan az egyik jóval halványabb volt. Dokihoz is, majd jó egy hónap múlva megyek. Optimistán állok ehhez a babához is, remélem, nem is lesz gond, így még ráérek kiskönyvet megcsináltatni. :)
Te, hogy érzed magad? Én még nem nagyon produkálom a jeleket. Egyelőre a cicim érzékeny, de az is csak akkor, ha Manó szopizik. Na igen, még mindig. Lassan fokozatosan leállunk vele, de még a 2 éves kort szerintem megvárjuk. :)
Kalkulátor szerint szeptember 27.-re várható a tesó. :)
Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Szia Jolka:
gratulálok!
Nekem semmi tünetem, dokihoz szerdán megyek. :lol:
De, vissza, vissza néezek oda is, csak az ugye nekem már más, hisz már nem tervezünk, meg nem is pörög túlzottan. :oops:
Nem csinálsz vonalzót?
Vendég
 

 
 

Szia Hajni!

CSinálok, ha már az orvos is látott. :) Addig babonából még "titok" a családba és a közvetlen ismerősök előtt.
REmélem ez a topik pörgösebb lesz, de sokan most fedezik fel, hogy babát várnak.
Kiváncsi vagyok, hogy a Te kisfiad és Manó, mit szólnak majd a tesóhoz.
Ti még használtok babakocsit? Én már 2 hónapja nem használtam, de most a cipekedés helyet elővettem. De nyárig minden képpen le kellene szoktatni, vagy új kocsit venni, nehogy gond legyen ezzel is. Te, hogy oldod meg, vagy nem kell ezzel foglalkozni. Biztos rosszul esne Manónak, ha egy "idegen" elfoglalná a kocsiját.
Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


Én nem csatlakozni, csak gratulálni jöttem! Gratulálok Mindkettőtöknek és problémamentes terhességet és egészséges babát kívánok Nektek!

Jolka!

Manó mennyit szopizik még??? Peti már csak este, meg éjjel szopik, és félek, amíg el nem választom, addig nem leszek újra terhes! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viki!

Köszi!
Az éjszaki szopit elhagytuk. De reggel délben este szopi van. Na meg, mikor eszébe jut. Nálam nem befolyásolta a tesó érkezését. Már probálkoztok?
Szia Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Jolka!

Köszi a választ! Csak azért kérdeztem, mert nálunk Peti reggel 6-tól van, hogy este 8-ig is megvan cici nélkül, viszont este azon alszik el, éjjel még 1-2x felkel, és ált. reggel is kell neki. (de már nem mindig)Dokim szerint addig nem fog menni a teherbeesés, amíg le nem választom teljesen. ! (nem volt hormonvizsgálat, meg semmi ilyesmi, csak szerinte nem fog menni) Még nem próbálkozunk, de nemsokára :) Azt majd kiderül! Nektek hány hónap alatt jött össze???

Viki

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viki!

Nekem még a napközbeni cicizéssel, nincs is gondom. De az állandó éjszakázás helyet, leszokattam Manót róla. Az első két este volt nehéz. Azóta vagy vízet kap, vagy a ha nem kér, akkor visszalaszik. Viszont 23-kor alszik el, és reggel 6-kor követeli a reggeli adagját. :)
Szerintem a tejcsi miatt ráérsz akkor agódni, ha az első 3 hónapban nem jönne össze a tesó, de szerintem nem lesz vele gond.
Nekünk egyből. Januárba terveztük a kezdést. :) De előtte már tartottunk egy főpróbát. :)
Szorítok Nektek!

szia

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Viki:
köszi. :)
Remélem nemsoká Te is csatlakozol. :)

Jolka:
mi már nem nagyon babakocsizunk. :)
Most megyek dokihoz 7-re kérek drukkokat.

Este még bepötyögöm, h mi volt, de jövő péntekig nem leszek gépközelben.

Puszik
Vendég
 


Halihóóó.

Hazaértem, csak ici-pici petezsákot láttunk, de az jó helyen van. :lol:

.
Vendég
 


Szia Hajni!

Teljesen véletlen benézek és mit látok! :)
GRATULA! :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Hajni!

Drukkoltam!
Örülök, hogy minden rendben volt. Remélem jövö hétre egy forgalommal tudunk neked kecsegtetni.

szia

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Erika:
köszönöm szépen. :)

Jolka:
Úgy legyen. Jövő pénteken itt. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni!

Gratulálok még egyszer, és jó, hogy minden ott van, ahol lennie kell! :)

Lányok egy kérdésem lenne, hátha ti hallottatok erről valamit: A pécsi topikban egy lány azt írja, hogy már tuti, hogy augusztustól nem lehet a saját dokinál szülni, valami eu-s rendelet alapján! Erről hallottatok már, vagy tudtok valamit???


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viki!

Nem hallottam még semmi sem a változásról.
Engem egyelőre nem igazán zavar. Manót a beugrós orvosnál szültem, és szép élményekkel jöttem el. Ha nehéz a szülés, akkor nem lesz könnyebb se a saját orvosnál, se az ügyeletesnél.
Ezzel csak azt fogják elérni, hogy több lesz a programozott szülés. De szerintem ne aggódj-e miatt, szerintem, lesznek kiskapuk, mindig van...
Most én is a dokin gondolkozom, lehet, hogy ahhoz megyek akinél Manót szültem, de nem magánrendelésre. Nem a pénz miatt, mert ezt az összeget odaadom a korházban is. Ha eljön a szülés ideje, nem lesz itt a világ vége, ha nem az orvosom lesz mellettem. Lehet, hogy a saját orvos, jobban odafigyel az anyukára. De nálam az ügyeletes is nagyon kedves volt. Sőt, örültem, ha nincs mellettem doki, az azt jelenti, hogy addig nincs gond.

Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!


--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok.

Először is gratulálok mindekinek a kis pocaklakójához!!

Szeretnék én is csatlakozni.Szeptemberre várjuk mi is a 2.babánkat!
Van egy 16 hónapos gyönyörű kislányunk,Melitta Panna!!
Én még kicsit vártam volna a 2.babával,de a párom meggyőzött!!
A kislányom szept.11-én született most meg szept.9-ére vagyok kiirva.
Ma voltam a 2.uh-on és 7+4hetesek vagyunk.
Egyébként nekem is kisebb a terhességem,mint a menszi alapján,de mondta a doki,hogy akkor később fogant!!
Kicsit izgulok,mert Meli előtt már volt egy terhességem,de a 14.héten megkellett szakitani,mert beteg volt a baba.
De aztán a műtét után 2 hónapra megfogant Meli és teljesen egészséges emberke!!
Amúgy Miskolcon élünk.
A környékről valaki??

Ezt a terhességet sokkal rosszabbul viselem,mint az előzőt.Melivel szinte semmi bajom nem volt,most meg émelygek,fáj a fejem...

 
 


Szia Ancsi!

Üdv. a topikon!!!:)
Gratulálok nektek is a pocaklakóhoz.
Mi Nyíregyházán lakunk, tehát valahol a környéken. :)
Nekem egy 21 hós nagyfiam van, MÁrk.
Egyelőre nekem nem okoz gondot a terhesség, tuti, megint fiú lesz. :)
Megyek, mert most nagyiék vagyunk, és rengeteg a dolog. De keddtől írok. Addig is vigyáz magatokra! Ésha van időd írj magatokról még.

Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk tegnap este. :)

Szia Ancsi:
Üdv itt! Boldog babavárást Neked.
Vendég
 


Sziasztok!

Bar meg nagyon korai de szeretnek en is bejelentkezni, ugy vartam mar hogy ide irogathassak! :D
Nagyon, nagyon gratulalok Nektek is a babavarashoz!!!
En meg csak 4 hetes vagyok, tegnapelott csinaltam egy tesztet ami pozitiv lett, jelentkeznek mar a tuneteim, faradtsag, a melleim nonek, allandoan ehes vagyok. Ismerem mar a tuneteket mert van egy 2,5 eves fiam es 5 honapja elvesztettem egy babat 16 hetesen (kisfiu). Nagyon remenykedem benne hogy ez a baba mar velunk maradhat es egeszsegesen fog megszuletni oktoberben, nem elobb!!!
Optimistan allok ehhez a terhesseghez, minden percet ki akarom elvezni es nem rettegni hogy mi lesz ha ... erre nem is gondolok (probalok :lol: ) veszelyeztetett terhes leszek a vetelesem miatt, meg nem igazan tudom hogy ez mit is jelent, jovo heten megyunk orvoshoz.
Latom itt mindenkinek van mar egy babaja es kis korkulonbseg lesz a tesok kozott, en sem akartam 3 evet de sajnos ezt igy hozta a sors.

KépKép
KépKép
 
 


Tontica:
Isten hozott itt!
Gratulálok. Problémamentes 9 hónapot Neked. :)

Ui: megismersz? :)
Vendég
 


Szia Hajni!

Koszike a sziveslatast, nagyon, nagyon ismeros vagy de bevallom nem emlekszem melyik topikbol ismerlek. Nevet valtoztattal? Legyszike aruld el, nagyon kivancsi vagyok!!! :lol:

KépKép
KépKép
 
 


Tontica:
babanet chat. :)
Ott is Hajni20 vagyok. :)Bár már nem nagyon van időm rá, sajna. :oops:
Vendég
 


Hajni: az mar jo regen volt amikor en chat-eltem :lol:

Hogy vagytok? En ma mar szedelgek es allandoan ehes vagyok, csinaltam ma meg egy tesztet es nagyon eros pozitiv lett pedig nem is elso vizeletbol csinaltam.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Szia Tontica!
Üdv a topikon!!!
Gratulálok a kis babóhoz. :)

Én, ma azt hittem visszafordulok a boltból, nagyon erős kaja szag volt. :) Eddig csak a cici fájtogált szopi alatt és az álomkor jelentkezett. :)
tartózkodási hely: Spanyolország?
Megnéztem a képeiteket!
Nagyon helyes a kisfiad!!!

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Szia Jolka!

Te hany hetes terhes vagy? Nincs alattad vonalzo!
Ma du. nekem is volt egy kis hanyinger de igazabol egyik terhessegemnel se voltam olyan rosszul remelem ez most is igy lesz bar teljesen mindegy csak a baba legyen egeszseges!

Itt lakunk Spanyolban mar tobb mint 4 eve, az uram itteni.
Koszike, azok a kepek mar jo regiek, vannak ujjabbak is a Monserrate karacsony cim alatt.
Latom a Te babaid kozt masfel ev lesz, az enyemek kozt is annyi lett volna ha nem megy el az elozo igy 3 ev lesz ha ez megmarad!

Ezt a tesztet ma csinaltam:
Kép
Most mar nem csinalok tobbet, szerdan megyek a vedonohoz.

KépKép
KépKép
 
 


Szia Tontica!

Megnéztem a többi képet is, nagyon szép család vagytok!!!

Vonalzóm még nincs, majd csak, ha doki is látott. Hónap végén megyek majd. Nekem a második vonal jóval halványabb lett. Kb. 6 hetes lehetek. 5 nappal vagyok lemaradva Hajnitól. :wink:

Nekünk nagyom kedves Spanyolország, amikor ott nyaraltunk, Manóval a pocakban jöttünk haza anno. :)

Nálatok mennyivel másabb a terhesgondozás?

Szia Jolka

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Jolka mikor csinaltad a teszteket? Sokminden befolyasolhatja a teszt eredmenyet pl. a pisi tomenysege. :lol:
Itt nincs valasztott doki hanem vedono akihez el kell jarni kb. minden honapban es O beutal uh-ra es a kulonbozo vizsgalatokra. Itt pl. a 12. het elott nem csinalnak uh-ot most veszelyeztetett leszek igy bizom benne hogy nekem lesz uh. surun. :D
En is szeretem ezt az orszagot, jofejek az emberek es meleg van. :lol: Amugy rengeteg magyar el itt a kozelben igy nem vagyok egyedul. :lol:

Ti terveztetek a bebit vagy csak ugy jott?

KépKép
KépKép
 
 


Tontica!

Terveztük a tesót. Januárba akartuk eredetileg is indítani a babaprojektet, de decemberben tartottunk egy 1x főpróbát, az nem jött össze. :)
Inkább most szülök, mert ugyan véglegesítve vagyok, de sose lehet tudni. Ha már dolgozom nem akarom pár év múlva megszakítani, így akkor nem fognak bennem megbízni, így könnyen megválnak tőlem .:) Na meg nem lesz nagy korkülönbség a tesók között. Az öcsém és köztem 7 év van. Mire összenőttünk, addigra férjhez mentem.
Teszt: Én 3 csepp helyet, majdnem féldecit raktam rá. Alig akart átnedvesedni a papír. Türelmetlen voltam. :)
Nálunk nyíregyen is a védőnő utal be vérvételre, uh, pedig időpontot is lehet kérni. Dokihoz szerintem én is a korházba fogok járni, u.a akinél Manót szültem.
Viszont én mostanában hallottam először a hüvelyi uh-ról. brrr. Remélem egem a hagyományos módon, néznek meg. Vagy csak tapintással. :)

Szia

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Tontica:
igen, én sem járok már.
Sztem még Marcit vártam mikor ott beszélgettünk párszor. :lol:
De a kisfiad nevéről egyből eszembe jutottál. :wink:
Nagyon szép a teszted. :)

Jolka:
tényleg, 5 nap van köztünk, dejóóóó. :)
Hogy bírod ki febr. végégig?
Én 14-én megyek és már voltam 5 hetesen. De szívem szerint hetente mennék. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni!
Ha a kalkulátort nézzem, akkor szeptember 27.-re várható a tesó, ha doki számolja, akkor 28.-ra. Tehát 5 v.6 nap. :) De manó is pontosan 1 héttel hamarabb jött.
Örülök, míg nem látok dokit. Ha úgy érzem, hogy gond van, akkor azonnal megyek. Apának így is mindig el kell kérezkedni a munkahelyről, ha megyünk vizsgálatra, v vérvételre, Manót nem tudom kire bízni. Mindegyik nagyszülő dolgozik.

Tényleg, Ti beadjátok Marcit bölcsibe, vagy otthon lesz veled és a tesóval majd?

Sziasztok

JOLKA
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Kukk be ide: http://www.mamavar.hu/

Aja
aja
 
 


Na mi van Lanyok, jol vagytok?
Nalam semmi valtozas, nem erzek semmit de azt hiszem a 6. het utan jonnek ugy istenigazabol a tunetek! Tegnap csinaltam meg egy tesztet az is eros pozitiv lett, remelem minden ok odabent!

KépKép
KépKép
 
 


Tontica:
mintha magamat olvasnám. :)
Én is csináltam 1 hete tesztet még. :lol:
Szívem szerint minden nap csinálnék, csak sajna hiába lesz az + az nem garancia semmire, így az eszem nyer. :)
Mikor mész orvoshoz? Én szerdán, de olyan messze van az még. :roll:
Vendég
 


Hajni en fogalmam sincs, szerintem mostanaban tuti nem neznek meg uh-al, itt a 12. het elott nem szokas, vedonohoz megyek 21-en.

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok Csajok!

Voltunk az ugyeleten mert barnazgattam meg csipett amikor pisilek es hugyuti fertozesem az nincs, minden ok csak egy kis irritacio semmi baj. Viszont KETTO petezsak van, az egyikben latszik baba a masikban nem, egy het mulva vissza kell mennem hogy megnezzek fejlodik-e kettecske vagy felszivodik-e. :cry: En nagyon szeretnem mindkettot de legalabb egy egeszsegeset!!!
Kép
A nagy petezsak 6,9 mm a kicsi 4,8 mm. :shock: Szerintetek van olyan hogy az egyik jo par nappal a masik utan fogan?

KépKép
KépKép
 
 


Tontica:
Hú, nem tudom mit írjak.
Ugye Marci nekem is így volt. Nekem felszívódott. ill Marci bekebelezte.
Arra már nem emlékszem, h melyik mekkora volt, de közel egyformák.
De simán előfordulhat pár nap. Ilyenkor nem is később fogan, hanem később ágyazódik be.
Drukkkkkkkkkk.
Vendég
 


Marci bekebelezte? Hu, ez a Marci milyen kis habzsi! :lol: Mikor totent a dolog?

KépKép
KépKép
 
 


Tontica:
én sem értem, de ez volt a papírra írva.
Az 5. héten 2 petezsák, 7. héten 2 petezsák, 1 szívhang, 2 baba. 9. hét 2 petezsák, 1 szívhang, 1 baba. 12. hétre 1 petezsák, 1 szívhang, 1 baba.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát úgy tűnik én is csatlakoznék a csapathoz, bár orvosnál még nem voltam, de van kettő (persze, hogy én is megismételtem) pozitív tesztem!

Öndiagnózis alapján 7. hétben járok, de csak 28-án megyek dokihoz, mivel akkorra van csak időpontja.
(Mivel nem rég költöztünk, így még most kellett orvost keresnünk is)

Sajna pont mára kitört rajtam a nátha, remélem nem lesz gond!!

Megpróbálom nem túlaggódni a dolgot! Kicsit biztassatok, első terhesség... és nagyon várjuk! :D

Jutta
 
 


Jutta:
Gratulálok!
Problémamentes, szép 9 hónapot Neked. :)
Vendég
 


sziasztok:-)

úgy néz ki én is csatlakozom,optimistán nézek előre remélem nem lesz semmi baj:-)
MA voltunk uhán és azt mondta a doki,pici,de azért látszik szépen,előkotortam Maja első uhját egy nap eltérés van viszont méretben elég sok.CRL csak 0,9 mm,petezsák átmérő 1,95 mm.Majánál CRL:7mm,Petesák:24mm,azért ez jelentős különbség nem????Kicsit félek,mert influenzásak vagyunk egy hete,lázam egyszer -kétszer volt, remélem nincs baja a babónak.

Jutta
gratulálok:-)kúráld magad:-)méz,citrom,pihi

Tontica
hú izgi két baba vagy egy baba:-)remélejük akkor kettő,ha szeretnél ikreket én kicsit paráztam tőle,mert jó esélyem van rá,de ma csak egy picit látott a doki:-)


Nekem állandóan hányingerem van,tuti lány lesz.Vagy van itt valaki akinek már van gyereke,esetleg fia és mégis hányingeres volt?

na egyenlőre ennyi elég belőlem

vigyázzatok magatokra!!!!

Timurr
Vendég
 


Timmur:
gratulálok. :)
Nekem fiam van és a 18. hét végéig hánytam vele. :oops:
Most is émelygek, hányok. hmmmm. kiváncsi leszek.
Maja közel egyidős Marcimmal. :lol:
Sztem a méret miatt ne aggódj. Lehet később fogant csak a baba.
Vendég
 


hajni20 írta:Timmur:
gratulálok. :)
Nekem fiam van és a 18. hét végéig hánytam vele. :oops:
Most is émelygek, hányok. hmmmm. kiváncsi leszek.
Maja közel egyidős Marcimmal. :lol:
Sztem a méret miatt ne aggódj. Lehet később fogant csak a baba.



szia Hajni:-)
köszi,ketteskék között sem lesz sok korkülönbség:-)
ti most csajócát szeretnétek?olvastalak benneteket itt is ott is,de végül eltűnt a csapatotok :roll:
Ennél nagyon később nem foganhatott,mert ez is már átszámolt kora,ha számolás szerint mennénk akkor 1-2 héttel idősebb lenne.
Jajj parázok,remélem nem lesz vele semmi baj :roll:

Timi
Vendég
 


Timmur:
igen, máshol vagyunk egy zárt topicban. :)
Nem lesz semmi baj. :)
Én szerdán megyek dokihoz. Féleeeeekkkk. :oops:
Nekem dec 16. az ut. mensi. Neked?
Vendég
 


Hajni
kár,hogy zárt:-)olvasni se lehet?:-)
Hát remélem nem lesz baj.Neked mekkora a crl?
Te miért is félsz?
Nekem dec 15,de elöötte kétszer,majd 40 napra jött meg úgyhogy ezért az uh a mérvadó
Vendég
 


timmur:
én 5+4-nél voltam. Akkor csak a petezsák látszott még. Szerdán megyek dokihoz, akkor majd megírom. :)
Félek, én ilyen paragép vagyok. :oops:
Vendég
 


Áhhá
hát akkor no para,mondom én.-)
aki idegbeteg minden vigygálat,vérvétel elött,után ,közbe :lol:
Vendég
 


vigygálat=vizsgálat :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a biztató szavakat!
Voltam háziorvonál, bár csak hőemelkedésem van, de kiírt 1 hétre.
Citromos teát ill. kamillateát iszok literszám. Remélem nem lesz baja a picinek, nem jókor jött ez a nátha, de látom mások is vannak ezzel így, hiába pont szezonja van.

Remélem kigyógyulok hamar!

Mindenkinek egy kalappal és ne aggódjatok (legalábbis annyit) mondom én, aki ettől a kis náthától így beparázott...


Jutta
 
 


megpróbálok vonalzót csinálni :)

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: