Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Timi ez bold :D

 
 


Kati, Prücsi (ki nem kapott még boldot?!), akkor most hangosan reklamálunk: KRISZTI LEGKÖZELEBB MI IS AKARUNK BOLDOT!

Kép
 
 


Beszéltem Juttával, jól vannak, holnap jönnek is ki, úgy tűnik, hogy nem találtak semmi egyebet, mint amit eddig is tudtak, szóval csak várni kell, hogy a diéta mellett enyhüljenek a tünetek.

Móni, ezt a baby taxit később lehet lábbal is hajtani? Le lehet venni az oldalsó peremét majd?
Járássegitőről rakok majd holnap képet. És igen, Panka egész nap csak járni akar.

Hajni, néztem én is ezt a Bébé confort ülést, de a fejtámla magassága nem emelhető rajta. Jól láttam? Az nem fontos szempont, ha nő a gyerek?
Én 3 kerekű babakocsit nem akarok, szóval még keresgélek.
És igen, ez az a játék, amire gondolok :D

És Gömbi, tényleg ez van a képeken :lol:

Jucy, miért nem használsz irás közben pontot, vesszőt, kérdőjelet, stb? Igy nehezebb értelmezni, bár Timinél már edződtünk kicsit :D

És egy kis segitség, hogy mivel köti le a gyerek magát:
Kép Kép Kép

Zsuzsa

Kép
 
 

 
 

Timi: Mogyo 26 lesz augusztus 4-én.


Zsuzsa: Panka nagyon klassz fej mert hát látom segit anyukájának mindenben! :lol: :lol: :lol:

Anyatanya: én csak azért inditottam ,hogy ott tényleg csaka zok láthatják amit irunk akik ot regelve vannak a csapatban!
Meg képet , receptet,stb.. lehet felrakni igy nem kell külön levlista sem!
De ahogy gondoljátok!

Kép


Kép
 


Jó reggelit!
"Itt van az ősz, itt van újra..."
De július végén? :shock: Én még kánikulát akarok! Mitől nyár a nyár, ha nem a melegtől? :lol:
Na, bébitaxi-téma: igen, ez ahogy nő a csemete úgy szerelhető le. Vagyis leszerelhető róla az a védő, ami most még kell, h ki ne essen (és akkor marad egy kormány ott, ami igazából kapaszkodó!), meg a lábtartó is leszerelhető és akkor motorozhat majd rajta. Na nekem ez a több funkció is szimpatikus volt rajta!
Mogyo! Nekem semmi bajom az anyatanyával, ha átpártolunk, akkor átpártolunk. Csak szóljatok!
Na, megyek mert főznöm és vasalnom kell, így ma nem kellemetlenkedem itt!
Kaja: rántott cukkini, kukoricás rizs, tartár... (Hátha valakinek bejön!)

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsu: Panka is milyen nagylány már. Édes ott a mosogatógépnél.
Juttáéknak örülök. Talán most már endeződnek végre.
Kriszti: Gratulálok neked és Csabinak.
Edit: Léni is sokat nőtt. Te meg változatlanul tök csini vagy!
Móni: szal akkor nem raksz képet?
Kati: nem csak Marci van benne minden csibészségben. Ádika is.
Meglepődnétek mi, ha azt írnám Ádi nem feszíti ki magát?! :D
DE, ő is csinálja!
Hajni: na ez a halálos story rémes. Beszélj sztem az unokatesó szüleivel is, hogy ne ijesztgesse már Marcit!
Mogyo: értem miért indítottad az anya tanyát. Sztem döntsük el közösen a dolgot. Részemről oké.
Fogzás: 8 hónapos korában kezdett el bújni az alsó 2. Tartott 1 hónapig, aztán kb 3 hét múlva jött a felső 2, ami félig van kint.
Járássegítő: hmm, nem tudom
A bébitaxi viszont sztem jó móka. Talán leköti az örökmozgó gyerekemet.
Akkor most leírom a tegnapi rémtörténetünket:
Sétáltunk a kolléganőmmel és a 1,5 éves kisfiával. Szólt egy pasi, hogy álljunk meg, mert amerre el akartunk haladni, nem volt becsukva a kapu és 2 förtelmes kutya nézett kifele. A pasas megpróbálta becsukni a kaput, a kutyák meg kijöttek és majdnem megharapták. Vhogy sikerült be terelnie őket. Még a gazdájuknak állt feljebb. :evil: :evil: Nem is tudom mi történt volna, ha a pasi nem ilyen segítőkész. A kutyák gazdájához meg lett volna néhány keresetlen szavam, ha megvárja a baromarcú, amíg oda érünk! :evil:
Nagyon megijedtem. Azóta is ráz a hideg, ha eszembe jut.

Kép
Kép
 
 


Na csak Gabcii miatt vissza:
raknék képet, de azóta itt esik! És mi kinn használjuk a cuccost. Nem baj, ha nem megyünk most ki fotózkodni az esőbe? :lol: (Lemosni meg nincs kedvem, h behozzam! Hiába a kényelem... :oops: )

Kép
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!!!!!!!4
Hát ennyire fos időt......... :cry: Ráadásul fejfájással ébredtem, a lányom is zizi ma..... Viszont ágyba kaptam a kávét!!!!!! :lol:
Még a vásárlás is nehézkes lesz apa nélkül. Akartam ma talizni a barátnőmmel, apa tök jó fej volt, lemondta a programját emiatt, erre a banya közli, hogy sajna közbejött valami. Na el is kenődtem.
Újakat még nem is üdvözöltem!!!!!!! szóval üdv!!!!!!! :)
na elhúzok, majd még jövök de kezdődik a zizülés.......... :roll: :x

 
 


Sziasztok,

Móni:
én sem kaptam boldot, de én hozzászólást sem. :? :wink:

Zsu:
elég magas az ülés, Marci még simán elférne benne.
szval sztem nem gáz, h nem állítható, a többi igen.
Meg én olyan 4 évesen úgyis lecserélem majd a 9-36 kg-osra.
Juttát várjuk haza. :)

kukkoló:
no, mint többször írtam, mi anno ezért mentünk át zártra a másik csapattal. engem is zavar, h nyitott könyv az életünk,mondjuk én ezért nem írok semmi olyat ide. :lol: :lol:

beszéltem anyósommal, Marcinak használtak a gyógyik, aludt éjszaka. :) és talán a kizökkentés is jót tett neki.
a rokon kisfiú meg 400 km-re lakik, így most jópár évig nem találkoznak megint.

Kép
Kép
 
 


ja, tegnap voltunk moziban, a Mamma Mia!-t néztük, aki teheti nézze meg. :wink:

Kép
Kép
 
 


helóhaló
már túl a tanításon, felmostam az egész lakást, fő a krumpli és a cukkini (Móni, köszi a kajaötletet! 8) nekem bejön, csak panírozni utálok :twisted: ), gyerekek purcanva alszanak...

Zsu, Panka úgy nézem, olcsójános, ami a játékokat illeti :lol: szuper! és jók a képek.

Kriszti, köszi a kiemelést :wink: :lol: és a kérdést: igen, kész a meló (meg én is). sajnos vannak a szabadúszásnak hátrányai :? Csabiék nagyon ügyesek!!! negyedikek!? :shock: aszta! gratula!
ja, és Te is szépen helytálltál!
alvásügyben mondta ma egy csajszi, h a kisfia uolyan rosszul aludt, mint Nadin, és sajnos szerinte 4-5 éves koráig lehet, h nem is rendeződik a dolog. :? persze, ez az Ő gyereke... bár, ha lesz kistesó, legalább két legyet ütsz egy csapásra az éjszakai őrséggel :twisted: (bocs...)

én is akarok kozmetikushoz :(

Timi, én is uerre jutottam a pakolással kapcsolatban: eddig a hol van? kérdésre az oda raktam volt a válasz. most megfordul a sorrend 8) :lol: csokibáráynt nem tartunk :wink:

fogak: nálunk is nyári szünet van (Petra megállt 8-nál, Huba 4-nél). nyál, az van....

ágyról esés/mászás: mondjátok már meg, h hogy kerülnek a gyerekek az ágyra? felmásznak? nálunk padlócirkálás van

robogó: csatlakozom Edithez: kétszer ültem robogón, és ebből kétszer estem (irtó nagyokat). maradok a bicajnál 8)

megyek is, mert nekem is vasalnom kell (majd sziesztaidőben), főzni, és mintha vkik már motyognának.....
szép napot az idő ellenére is!
:arrow:

Kép
 


Voltunk ma tanácsadáson, Panka még mindig csak 70 cm. Nem túl nagy, bár 2 cm-t nőtt az utóbbi 1 hónapban, szóval növöget, csak alapból pici. Súlya 9 kg. Óvodában és iskolában én is mindig a legkisebbek között voltam a tornasorban :)

Hajni, ez a halálos történet tényleg szar, nem is gondoltam, hogy egy 3 éves gyerek már felfogja ezt ennyire, hogy féljen is tőle :roll:

Andi, jaja, akkor lenne olcsójános, ha a hülye rokonság (anyát-apát is ideértve) nem vásárolna össze mindenféle drága játékot :lol: De kérdem én, minek gyártják akkor a játékokat, ha egyik gyerek se játszik velük? Vagy van itt olyan gyerek?
Petrának már 8 foga van??? :shock:

Pankát egyébként egyre jobban érdeklik a laporellós mesekönyvek. Nézegeti, hajtogatja, mutogat képeket az ujjával és "mesél" magának hozzá. Tök fura,hogy már nem gügyög, mint régen (bababa, dedede), hanem összefüggően "beszél", szépen hangsúlyoz, mintha szavakat és mondatokat mondana, csak az ő kis saját nyelvén. Meg kell zabálni. :D

Timi, van számodra egy könyvajánlatom.
Jeannette Walls: Az üvegpalota.
Saját gyerekkorát irja le az irónő, sajátságos körülmények között nőtt fel, nagyon megrázó és lebilincselő könyv. Persze másoknak is ajánlom!

Zsuzsa

Kép
 
 


Ja, és azt mondta a dokinő, hogy vegyek Pankának szobacipőt, ha már igy megy. Van, aki már ad ilyet a gyerekére?

És tök jó, hogy ahány védőnő, annyifélét beszélnek. A múltkori azt mondta, hogy ebédre 9-10 hósan a gyerek főzelékadagja 2-3 dl. Na ezen jól elkenődtem, mert Panka 1 - 1,5 dl-nél többet nem hajlandó enni. Ezt most is mondtam a dokinőnek, meg egy másik védőnő volt most, erre azt mondják, hogy az elég bőven. És hogy figyeljem meg, egyre kevesebbet fog enni mostantól a gyerek.

Zsuzsa

Kép
 
 


Mindig elfelejtek valamit.
Kriszti, Te annó milyen fejlesztőbe vitted Nadint, amikor felmérték az állapotát? Gekko vagy BHRG? Vagy egy harmadik?

Zsuzsa

Kép
 
 


És most veszem észre, hogy van egy 11 hónapos babánk, szóval
Boldog 11. hófordulót Ádikának! Már csak 1 hónap a szülinapig :wink:

Zsuzsa

Kép
 
 


Zsu: minek nektek fejlesztő???
Kaja adagok:
Ádika gyakorlatilag 5 hós kora óta 2dl főzeléket eszik meg.
Ritka, ha ennél több lecsúszik.
Köszönjük a köszöntéseket!
Szoba cipőnk nincs még.
Az is olyan talp kidolgozású legyen, mint a kinti cipő?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok végre van egy pici idöm netezni visszaolvastam amiket irtatok és tényleg nem használok semmi pontot és ilyesmit de ezentul megprobálok. Amugy a helyesirásom se tökéletes. Ha tudok és sikerül akkor még képeket is rakok fel mert kértetek, Kép Kép Kép

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
 


Ádikának boldog hófordulót!

Kép


Kép
 


Móni, ezt megint jól megmondtad. Nem tudhatok mindent, van ami nem is érdekel, de véleményed nem csak Neked lehet, igaz? Látom nagyon mélyen érintett ez a hsz-em is, ezért én inkább maradnék az egy ideje jól bevált nem szólunk egymáshoz-nál, ha nem haragszol.

Gabci, Ádinak boldog hófordulót! Akkor a bébitaxi szülinapi ajándék lesz? Mit tervezel még neki? Tortát?
Járásnál nálunk ez a helyzet: Nadin szinte rohanva közlekedik már oldalazva bútor mentén, és szék körül körbe-körbe, időnként elengedett kézzel áll pár másodpercig, és szintén tolja maga előtt az etetőszéket.

Zsu, Gekkoban voltunk. Miért kérdezed? A lisztre nem írtad nekem, hogy élesztő van -e benne, vagy kell-e hozzá. A tejet/tejport mivel helyettesítetted? Pankának ízlett? Kenyérsütővel csináltad?
Nagyon jók a képek. Mosogatógép Nadinnak is kedvence, pedig ez az egyik dolog, amit próbálok tiltani. Kirámolja ő is a késeket.
Cipő: én úgy tudom, hogy minél később kellene rá adni. De nem tudom, hogy ez pl benti síma terepre is ugyanígy érvényes-e, mintha rémlene valami, hogy nem, csak kint járjon az egyenletlen talajon minél tovább mezítláb, a szoba padlón lehetne valami cipőt adni rá. Nekünk egyébként még semmilyen cipőnk nincs, a kocsicipőket már nem adom rá, rendeset még nem vettem. Vett már valaki? Még egy tippet kaptam dévényes gyógytornásztól: Supy cipő. Hallott már erről valaki?

Hajni, ne haragudj, akartam reagálni a halálfélemes esetre, de elfelejtettem :oops: Szóval remélem hamar elfelejti Marci. Nem tudom hogy lehetne az ilyeneket elkerülni, valószínűleg sehogy :cry:

Kati, hánykor tervezed holnap a gátat? Boldot kapott a téma, ahogy Móninál is :wink:

KépKép
 


Próbálok lassan visszaolvasni.

Először is, én megmondtam! Vilkó örülök, hogy minden ok, de nem ért meglepetésként. Olyan kis értelmes szép baba, mi baj is lehetne?

Babatali: azért nem javasoltam időpontot mert egyenlőre f@s az idő. Lassan a garázsban is lehet medenceparty, mert néha beázik. De augusztusban majd összehozzuk. Gondolom hétköznap, mert minden hétvégém tele van. Megyünk esküvőre, aztén Szegedre az István a királyra, utána meg 3 napra édes kettesben + a fejőgéppel Rómába. Kicsit parázok, le ne szokjon a ciciről emiatt!

Ma a kolléganőmmel nagykerben voltunk 4 gyerekkel. Egy élmény volt. Kicsit kifáradtam. Főleg a vezetéstől szakadó esőben. De legalább nem fulladt tv-zésbe a délelött. Meg muszáj volt bemenni őszi ruhákért, mert a saját kölkeimnek sincs.

Marci egy az egyben nyomta ma a becsinált levest, mondjuk abban semmi "tiltott" kaja nincs.

Fogzás: Én az első éjszakai sírásnál nyomom a nurofent. Mikor Betti kicsi volt annyira amatőr voltam. Nekem senki nem mondta, hogy fogféjésra lehet adni fájdalomcsillapítót. Aztán mikor beteg lett vettünk panadolt és azon olvasom, hogy fogzási fájdalomra? Csak lestem. Ennél csak az durvább mikor császár után nagyon fájt a hasam, mire mondja a szomszéd csaj, hogy kérjek fájdalomcsillapítót, erre én, hogy miért azt lehet? :shock: :oops: :oops:

Betti remekül aludt a barátnőnél, reggel haza sem akart jönni.

Ma du. Barnu megy a barátjához játszani, Betti szülinapi buliba megy én meg rohangálok köztük mint pók a falon.

Kép
Kép
Kép


Kriszti, nekem téma bold nem elég, név boldot akarok! Prücsi úgy meg is sértődött a mellőzésen, hogy nem is írt. :D
Amúgy Kopaszi gátra ha Marci korán alszik délelőtt, akkor utána szoktunk menni, ha későn, akkor alszik a kocsiban, úgyhogy 10-11 között érünk. Ott megebédel, aztán délutáni alvásra jövünk haza.
Cipőről épp most olvastam, hogy ha már jár a gyerek, az egyenes talaj miatt itthon cipőt kell rá adni, de egyenletlen talajon, kavicson, homokon, füvön járjon minél többet mezítláb. A cipő legyen kemény kérgű de hajlékony talpú.

Ezekbe a kenyérporokba általában nem kell semmi csak víz ha jól tudom.

Marci most vágott be 250 ml házi készítésű spenótot. Ilyen mennyiség se volt még, remélem nem köszön vissza hamarosan. :roll:

Bocsi, most csak ennyi, húzok vásárolni.

 
 


natessék
altatok, azaz letettem őket a kiságyba egy kis ringatás és éneklés után... erre hallom, hogy a cumikat dobálgatják és röhögcsélnek, meg Huba kínlódik, mert ugye álmosak azért :lol: kis tökfejek
hoppá sírás is van
:arrow: :arrow:

Kép
 


Marcikának boldog hófordulót!!!

Hajni: szegény Marci!
Hát sajnos biztos hallanok dolgokat és szivükre veszik főlleg még a nagyobb gyerekek még ijszgetik is őket!
Már előre félek én is!

Kiri: én kocsicipőt adok mikor kompol a csaj!
Hát benti cipő kellen nekem is!
Anyum épp ezzel nyagat ,hogy mostmár adjak rá cipőt mert majd bibisen fog menni (lábujj hegyen)


Andi: hát nállnuk az ágyról éjszka közepén esett le!Tegnap már a kiságyban aludt el és kb. 2 óra múlva már ki kellet venni mert felébredt és nem akart már ott aludni!
De most is ott aludt kétszer tehát már probálkozok az ott alvással!

Kiri: apának gratula!

Kép


Kép
 


Panóka, Jucy sziasztok: Képeket kérünk!

Cipő: szerintem minél többet legyen mezítláb, amig az idő engedi. jobban "kapaszkodik" a lábával, jobban fejlődnek a lábizmok!
Mi kinőttük a kocsicipőnket megint és Marci belenőtt a Barnu rider strandszandijába, azt adtam rá egyik nap, nagyon vagány volt. De itthon mezítláb nyomjuk.

Járássegítő és társai: persze, hogy minden magánügy, de minekünk szokásunk véleményt mondani mindenről. Ha nem akkor nem fórumoznánk, igaz, Móni?

Kép
Kép
Kép


Okés csajok, értettem! Sok vagyok, na, lássuk be! :lol: El is csendesedem.... :lol: :lol: :lol:
Pá! :arrow:

Kép
 
 


Cipő: nekünk sincs még, vettem szandit, de múltkor néztem, h már pici rá. nem is volt a lábán.
basszus 20-as lába van, a szandi meg 18-as. :?
de én Marcira sem adtam ennyi idősen, pedig ő ilyenkor már javában ment. :oops:

Mogyo:
az nem baj, ha pipiskedve megy. :) nekünk most elővan írva Marcinak, h úgy menjen, meg a füvön mezítláb, mert bokasüllyedése van.

Gabcii:
boldog 11. hónapot.

Andi:
olyan cukik lehetnek az ikrek. :)

Zsu:
Marci is 70 cm volt 1 évesen, lányban nem olyan gáz, ha pici, de fiúban... :roll:

Kép
Kép
 
 


ja.. és felőlem is mehetünk az anyatanyára. :wink:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Most raktam le Pannit aludni.Annyira esik itt az eső, ráadásul a gyerekszoba és a háló baromira beázott az ablak alatt(októberben festettünk..)
Hajni! én már több ismerősömtől is hallottam, hogy a gyereküket 3-4 éves koruk körül a halál foglalkoztatta, de ők inkább a szüleik halálától féltek. Szegénykéimnek nehéz ezt elmagyarázni.

Andi! Azért tök jó, hogy a te gyerkőceid nem unatkoznak, egymással így elbohóckodnak(még ha alvás helyett is..)Persze azért nem mindig irigyellek

Ágyról még nem estünk le, "csak" ágy és fal közé gurult le a kisasszony. Mondjuk én jobban bőgtem, mint ő, sajnos eléggé pánikolós típus vagyok.
sajnos babataxihoz , cipőhöz nem tudok hozzászólni
Zsu! A leporellókat Panni is imádja van egy-két kedvenc állat,amire név szerint is rámutat(bár szerintem néha csak véletlenül...)
képet még mindig nem sikerült.szerintem nem tudom eléggé tömöríteni
 
 


Panóka, köszi :wink: a nem-unatkozás sztem családi vonás. nálunk nem öröklődő :wink: :lol:

Hajni, nem túl sok az ének a mamma mia-ban? nem bírom, ha lépten-nyomon dalra fakadnak. az ja, édesek.... a kinőtt szandit megérdemled :lol: minek veszel neki, ha nem jár? :shock: :lol:

ja, tegnapról: a tescoban nem lehet harisnyanacit kapni. mert nyár van. :shock: (hol? kérdem én :? )
a pénztárnál nem férek ki a babakocsival.. szuper, mindig elfelejtem. úgy szoktam, h a pénztáros lehúzza, a cuccokat bepakolom a hátizsákomba, fizetek, odaadom a tatyót a biztonsági őrnek, aki megy a bejárathoz kinn, én meg benn, és a bejáraton kimegyek, hozzám a táska, és kész. tegnap egy öreg faszi mögöttem a sorban és a fiatal biztonsági őr kitalálták, h menjek a bejárathoz, míg lehúzzák a cuccokat, sétáljak vissza, izessek, és aztán mehetek is (persze megint a bejárathoz vissza). köszi. kb 500 méter oda, aztán vissza, aztán megint oda... nem vagyok lusta, de ezt az előzékenységet :evil:
és Ciripkéről jutott eszembe, h tegnap elfelejtettem szoptatni. oké, h csak napi 1 van már, és csak Huba (Petra csak néz rám, h "mit akarsz ezzel az izével itt, anya?), de reggelre alig fértem bele a 80B-be. :? 8)

asszem, sz*rok a vasalásra. nézek inkább egy alaszkát, aztán pihi, h du. újult erővel játszhassunk :P

Kép
 


hi
nekm mindegy atanya ,többség döt,csak szóljatok,itt ne hagyjatok

tegnapi szar nap után éjfélig kuss volt aztán onnan Bibus végig fent volt,csapkodott,nüszizett,mára bekészítem a szirupot


jajj de tud idegesíteni,hogy tépi a felsőimet,megkapaszkodik és csak húzza,húzza :evil:
na letettem,játszik a zoknimmal,ezt a buzi időt,caprigatya,zsenília zoknival

hlál és a 3 évesek:nem egy könnyen felejtenek,ők már semmit szerintem,csak mégjobban érdekli őket és nagyon feltudják magukat spannolni

Maja egyenlőrelazán veszi a meghalunk játékot,de emlékeztek amikor meghalt a dombóvári macskánk?nagyon befordult,nem lehetett előtte beszélni róla,hamar kiheverte

jah ma is extra hisztis Maja :evil: és odacsukta Bibus újját az ajtóhoz


cipő vagy sem:itthonra szigorúan zokni,bőrtutyi,szilikontalpú én elsőlépésnek is clarksost ill vékony talpú,hajlékony betét néélkülit akarok,úgy erősödik a lába.szerintem az a jó cipő ami mintha a lábán se lenne.

Ciripke
hoy lehet gyerekekkel annyit vásárolni???nagyon angyal gyerekeid lehetnek :-)

Zsu
én megnézem azt a gyereket aki 2-3 decit megeszik főziből,szerintem ritka

nagyon cuki Panka ahogy ügyködik

Gabci
jajj ezek a kutyák

Ádikának boldog fordulót!!!!

Kép

Andi
mi húsvét óta tartunk bárányt van még nagy lila nyuszink is

Bibus mindig felmászik az ágyra

ordítás van :evil:
Vendég
 


ja, még két kép, az első Timinek a apdlizsános formabedosáról :P
Kép és Huba mostanában így közlekedik (nem rendelettésszerű formabedobó használat...).
Kép

Kép
 


én ezeket a típusokat szeretem
http://www.teszvesz.hu/item405165464_re ... meret.html

http://www.happychildren.hu/

meg a szilikon talpú zokni
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Judit: Lívia is jó húsba van, nagyon aranyos! :lol:

Zsuzsa: Panka játékai nagyon szuperek.

Én úgy tudom, hogy minnél többet legyen a gyerek mezítlább, mert sokkal egészségesebb.

Ádám már kinőtt egy DR. Punto szandált, az volt az elmenős szép cipő.
Most szeretnék neki venni valamit.

Timi: Zetpol cipőbolt Pesten nincs?. Mert amit belinkeltél ott csak Miskolci címek vannak megadva.

Kép

Kép
 


Ja és persze azt meg nem írtam, hogy agusztus 5-el akkor ÉN VAGYOK :lol:

Kép

Kép
 


Andi:
még télen vettem és azért mert féláron volt. :lol: :lol: :lol:
az ikrek cukik. :) Lilla is ezt csinálja,csak ő a zoknival.

Kép
Kép
 
 


Ági
fogalmam sincs csak a márkát akartam megmutatni,Majának mindig ilyen van,volt

neten szokom neki venni ,mindig ahol a legolcsóbb ami tetszik
Vendég
 


Bibus mint Huba,ő is kutyázik :-)
Vendég
 


Andi: most elképzeltelek a Tescoban :lol: :lol: :lol: bocs. :)
majd az milyen jó lesz úgy 2 évesen mikor tolhatsz két olyan autós kocsit, mert mindkettő abban akar ülni :lol: :lol: múltkor láttam egy ilyet, hát, úgy kellett röhögnöm. szegény anyuka meg... :oops:

Kép
Kép
 
 


Kati, Kiri, sajna nekem nem jó a csütörtök :( (leveszik a fogszabályozómat 2,5 év után, ezt azért nem hagynám ki :wink: )A péntek már jó lenne, de az meg Kati,Neked nem.

Hajni, Marcival beszélj erről a halál dologról, mert tényleg bennük maradhat sok minden feldolgozatlanul, ami később üt vissza. Rendőrgyermek :twisted:

Cipő, én nem adok rá, amíg nem jár. Kivéve, ha hideg van és a babakocsiban ül, de akkor lábmelegítés célzattal. Bentre majd szandit tervezek, ha már biztosan jár, és B-ből kiindulva (neki ugyebár gágog rendesen), megelőzésképpen Ábelnak is Salus márkájút (de más is bizti jó,ami jól tartja a bokát).

Kiri, Apa nagyon ügyi a 4. hellyel! Gondolom az eredmény nagyban köszönhető a szurkolótábor biztatásának :lol:
Járássegítő ügyben veled értek egyet, hadd másszon az a gyerek!

Zsu, Panka édi, mint mindig. Azért a villáskulcs nem korai még neki? Vagy rá bíztátok a szerelnivalót?

Anyatanya. Ha azt mondjátok, h egy-kettő-há... menjünk, én már ott is vagyok, mert tudjátok, bosszús vagyok a babanetre. Mogyó, és az a nagyközönség előtt nem látható, olyan titkos topik? Izgi...

Andi, harisnyát mintha láttam volna a Kenguruban, de nem százas. (lehet, h télen láttam? :? ) Padlizsános zsonglőrök :lol: Ma Ábel is formabedobott, csak az volt a baj, h B fűzősjátékából csórt egy darabot,ami meg pici, így arra értem be, h Anyukám már a szájában kotorászik. Tanulság: a nagyobb gyerek csak babajátékokkal játszhat!

KépKép
KépKép
 
 


Prücsi, fogszabályzó levétel? Az izgi lesz, meglátod szinte hiányozni fog. :)
Nyugodtan menjetek pénteken, ha mindkettőtöknek (meg talán még valakinek) az a jobb, ti egymással még úgyse klikkesedtetek. :)
Én is júniusban vettem harisnyát a Kenguruban, biztos van.
Már be is regisztráltam az anya-tanyára, úgyhogy ha eldöntjük, tőlem is mehetünk.
Boldog hófordulót Ádinak, Marcinak, meg Ábelnek is előre.

 
 


Hű, de szar idő van! :shock: Pedig ma 5-re időpontunk van tanácsadásra, és kivi vagyok, mekkora a gyerek, mert szerintem nagyot nőtt. Úgy tippelem, 10 kiló és 78 cm körül lehet.

Cipő-ügyben az egyik 2 gyerekes barátnőm kintinek a szieszta-cipőkre esküszik, szobába meg tulajdonképpen tökmindegy. De ez nálunk még nem téma, nálunk ugye a mászás a nagy szám most még. Olyan édes, amikor kinéz magának valamit (legtöbbször a macskát...) és nekiindul! :D Azt sajnnálom, hogy valószínűleg télen fog megtanulni járni, úgyhogy a fűben-járás kimarad, de majd jövő tavasszal-nyáron bepótoljuk!

Zsu, nagyon aranyos Panka a képeken

Játékok: ez nálunk is fogas kérdés. Eszti most már 2.5 órát simán fenn tud lenni a nappali alvások között, de a játékait hamar megunja. Még úgy is, ha ott vagyok, és játszom vele. Sokkal izgalmasabb vagyok én, ha énekelek, mondókázok, csiklandozom, gyömöszölöm. Az újságosdi nálunk is kedvenc, csak sajnos eszi is közben. :? szóval kicsit meg vagyok lőve, mivel fogom őt lekötni az elkövetkezendő néhány hónapban.

Gabci, ez a kutyás-sztori nagyon durva! Kell szólni a jegyzőnek, hogy az illetőt figyelmeztessék kötelességeire a kutyatartást illetően.

Anyatanya: engem a kukkolók nem nagyon zavarnak, legalábbis amíg nem rossz szándékkal jönnek, de ha úgy döntötök, felőlem is mehetünk az anyatanyára. Tény, hogy a babanet néha tetű lassú! Nem értem pl. miért nem törölnek olyan fórumokat, ami már nem megy egy éve.

A Mamma Miát én meg fogom nézni, mert Meryl Streeppel és Colin Firth-el én bármit megnézek, külön-külön is, együtt meg pláne! :D Meg a Sex és New York mozifilmet is be fogom pótolni.

Ádinak boldog hófordulót! Gabci, milyen szülinapi tortája lesz?

Kép
 


hu még be se léptem de márt fenn van megprobálom ujra altatni addig is jo szorakzást.. :twisted:

Győriné Tóth Judit
PHBBKép
 


Andi:
hát a Mamma Mia-ban sok a zene, az tény, de nagyon igényes és jó. Bár én a feliratokon kicsit elképedtem. :?

Lilly:
a Szex és Ny. nekem nem jött be, hosszú, vontatott és unalmas. Monjuk én a sorozatból 1 részt sem láttam, így....

cipő még:
nekünk az ortopéd orvos azt mondja, h bármit csak siestát ne. :oops: meg a háziorvos is.
mert, h az annyira tart, h nem tudnak kifejlődni ott hátul azok a szalagok...

Kép
Kép
 
 


Hajni: hát akkor max csak DVD-kölcsönzés lesz belőle! A mai mozijegy-árak mellett nem kockáztatok! :lol:

Jaj, de hülye vagyok, a barátnőm is a Salus cipőket ajánlotta, nem a Siestát!

Kép
 


Most néztem, 15 fok van kinn. :shock: Mit adjak a gyerekre???

Kép
 


Andi! A kisebb boltokban nem dugják el olyan mélyre a tavaszról maradt harisnyákat (ha van egy kis eszük)! mi legalábbis nem :lol:
már bocsi, de hogy lehet a szopit elfelejteni, mikor dolgozom, már alig várom az estét, pedig én nem vagyok egy tejcsárda, mint egyesek :lol:
vásárlás: a nagykerben van játszósarok, de azért nem mondanám, hogy angyalok. de imádják ott őket, az tény
halál: én is kiakadtam mikor Bettit ez foglalkoztatta, de hát ez is az élet része. meséltem anno
3 évesen fogzás: passz

Kép
Kép
Kép


Kriszti, bocs, tényleg nem irtam. Van benne élesztő, én bio száritott élesztőt használtam és rizstejet tettem bele. Sima sütőben sütöttem. Krumpli és olaj kellett még bele, de többféle recept van.
Mosogatógép nálunk úgy működik, hogy leteszem Pankát a nappaliba, hogy onnan startoljon. Amig odaér a mosogatógéphez, addig én kipakolom a késeket és a villákat, igy neki már csak a kanalak maradnak. És nálunk a konyha és a nappali között van 2x2 nehezitő lépcső, bár már ez is elég hamar megy neki.
Fejlesztőt azért kérdeztem, mert viszem Pankát augusztusban, de én BHRG-re. Kérek egy szakvéleményt, aztán majd abból eldöntöm, hogy kell-e tovább kezelni. Ne értsétek félre, nem a jelenlegi állapotával kapcsolatban vannak kétségeim, de tudjátok, a későbbi fejlődésére sok mindenből tudnak következtetni.
Cipőre azt mondták, hogy bent kell, mert a kövön/parkettán nem jó nekik mezitláb járni. A kertben Panka mezitlábazik, persze ha nem esik az eső :twisted:
És olyat kell venni, ami teljesen lapos talpú belül, semmi kiképzés.
Különben voltam egy bababoltban, de azt se tudták mi az a szobacipő. Tulajdonképp én se, szóval úgy megyek vásárolni, hogy azt se tudom mit keresek. Tök jó!
Prücsi, mi az a Salus? Az csak lúdtalpra jó?

Hajni, 1 évesen 70 cm? Akkor nem aggódom :)

Zsuzsa

Kép
 
 


Kicsit utánaolvastam cipő témában, sokan ajánlják az Elefanten cipőket, azok vannak már mászáshoz/tipegéshez is.
Hajni, neked biztos erről is megvan a véleményed, érdekelne :D
Meg persze másoké is, aki ismeri.
Köszi

Zsuzsa

Kép
 
 


Zsu:
ehh, nagy a pofám, mi? :oops: 8)
szval én siestát vettem Marcinál, oszt megkaptam a magamét, állítólag ezért van bokasüllyedése, meg mert hamar elindult.
utána adidas, nike, puma és zetpol cipőket vettem. szandiból nike.
de mi inkább edzőcipőztünk.
elefanten cipőnk is volt, de állítólag az az olcsóbb siesta.
szval nem tom... :wink:

Kép
Kép
 
 


Hajni, nem nagy a pofád, csak van már egy nagyobb gyereked, szóval talán több tapasztalatod van.
De most nem sokat segitettél :D
A Siestára most mindenki egységesen fúj.

Prücsi, a Salus nem orthopéd cipő? Vagy van neki hagyományosa is?

Pénteken elmegyek cipőt venni, majd kikérdezem az eladókat is.

Zsuzsa

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: