Új privát üzeneted érkezett!

Cas!
Drukkolok én is! Húúú, már lassan meg is születik Zita! Irigy vagyok! Babáznék nagyon,s közben meg már nem biztos, hogy birnám idegekkel..
de ha biztos lennék egy egészséges, időre született babában.....ű
no egyenlőre várjuk a híreket Rólatok!
Szobaelosztást én is úgy "csinálnám", hogy egyneműek egy szobában, bár még - szerintem - sokáig nem számít..inkább már hogy Sebinek tanulni kell, nyugalom kell, a lányok még játszanak....aztán majd Csilla is tanul..szóval nehéz :roll:

Nyafi!
Húú, de doglozol! Nekem ez annyira fura :wink: Mármint én még mindig itthon (s szerintem ez sajna igy is marad), s Te már régesrégen dolgozol! Még emlékszem, amikor drukkoltunk a melóhoz!

Kismok!
Hogy vagytok?? Látom a csajok gyönyörűek...erre (is) jó a Facebook! Legalább látjuk egymás gyerekeit!
Voltál mostanság valamilyen vizsgálaton?

Edit!
Megértelek, hogy már úgy érzed, hogy nem kell több, de én Téged is annyira el tudlak képzelni több gyerekkel! Még ráértek dönteni, nem??
Most a karriered építed, ez is nagyon fontos!

Gem!
Milyen volt otthon? Kezdődik nálatok is verkli?? Gondolom, hogy egyre szomorkásabb vagy.....meddig maradhatsz otthon?? hihetetlen, hogy mennyire repül az idő :cry:
Nagyon szép minden gyerkőc! Rebeka annyira más, ő apukája tónusú, a három "kicsi" mind Te vagy (de csak "színekre :wink: )

Mi jól vagyunk, Matyi is kezdte hétfőn az ovit, én is könnyebben veszem, de talán ő is...sírdogál, de nem végig, míg ott van.. monjduk ez nem több, mint 20 perc, de Marci ezt is végigsírta ...én meg kint, amíg vártam rá :oops: most meg könyvet olvasok, fülelek....s persze nem tudok odafigyelni arra, amit olvasok, de lealább nem bőgök :roll:

Kia régen jelentkezett, mi lehet velük??

No, megyek, mert Matyi innékét kér...képeket Fb-ra igyekszem majd tenni....

Vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Szeptember 22-én megszületett Zita, 3550g, 53 cm.
Már itthon vagyunk, boldogság van.
Majd ha jutok levegőhöz jövök, és mesélek!
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
Sok szeretettel gratulálok Nektek! Minden elképzelhető szépet, jót, de legfőképpen egészséget kívánok a mostmár szép nagyCsaládotoknak!
Várjuk a lélegzetvétel utáni jelentkezésetek!
Gondolom, hogy most ez az első éjszaka otthon! ...húú, azt hiszem, hogy még mindig irigy vagyok! De jó dolgok ezek..

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Gratulálok a szép kis tündéredhez!!!Nagyon sok boldogságot, egészséget kívánunk!

Kép
 
 


Hű, háááááát ilyet!!!! :)
Cas, volt ma egy ilyen megérzésem, h be kell kukkantanom, mert fontos dolog történt!

Isten hozta a csodaszép nevű Zita babát a nagyvilágban! Növekedjék szépségben, okosságban, ti meg ölelgessétek, tanítgassátok, nevelgessétek őt boldogan! :)
Nagyon szép baba! :)

Kép
Kép
 
 


Köszi a gratulákat mindenkinek!
(Kismok, te mikorra is vagy kiírva, ha már itt tartunk? :))

Idehaza minden oké, élvezzük az életet ötösben. Most a gyerekek is itthon vannak pár napig velünk.
Jövő hét még lazázós lesz, de aztán indul a mókuskerék.
Zita nagykönyv szerinti baba egyelőre, minden szempontból, én meg nagyon örülök, mert féltem, hogy megint lesz egy Sebim, aki igencsak nem volt egyszerű eset anno. :)
Én is jól vagyok, fizikailag most regenerálódok a leggyorsabban (hát igen, most szültem először gátvédelemmel, és Zita volt a legkisebb a 3 közül), bár jól esik a kényeztetés (anyu főz ránk, a vasalást leszámítva pedig minden házimunkát a férjem végez).
Pár kép ízelítőül:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas, nagy-nagy gratula Zita babához! Szép a neve és csodaszép ő is!:) Örülök, hogy jól vagytok, sok-sok egészséget és boldogságot kívánok nektek!:)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Kedves Cas,
kicsit megkesve bar, de tejles szivbol gratulalok nektek! Kivanom, legyetek boldogak, egeszsegesek! Olellek
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Köszi Edith és Gem a gratulákat nektek is!!! :)
Errefelé minden oké, lassan belerázódunk a mindennapokba. Zita alapvetően angyalka, nem sír, jól alszik éjjel, nappal is keveset nyűglődik, szóval egy szavam se lehet. :D
Nagyon lelkesen babáznak vele, különösen Csilla szeretgeti sokat.
A nagyokért jönni-menni, különórákra vinni, na az macera, nem is megy még Zitával, úgyhogy folyamatosan szervezem a nagyszülők és nagybácsik életét :oops:
Tavaszra talán majd belejövünk. :)

Nálatok mizujs???
Gem, te meddig is lehetsz még otthon?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
pont 7 het mulva kezdek :?

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Es az evek csak telnek es telnek...

Kép

Kép Kép Kép
Kép
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops:
Nagyon ég a pofám, hogy idén talán először nem jöttem időben köszönteni az első topikbabánkat!
Tényleg nagyon megy az idő!

ISTENKE ÉLTESSE A "MI" ZSÓFINKAT SOK-SOK SZERETETTEL! CSUPA SZÉPET, S JÓT KÍVÁNOK NEKI, S PERSZE A CSODÁS CSALÁDJÁNAK!
Pusza Nektek!

Kép
Kép
Kép
 


Szilvi!
Koszi!
Neked meg utolagosan is boldog nevnapot!
puszi
g

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Nagyon sok boldogat utólag is Zsófinak! :D
Kicsit fejbe vert a dolog, hogy 5(!!!) évesek lesznek a gyerekek, az már olyan "nagy". (A 4 éves még "kicsi", de az 5?! :D)
Már Csilla is számolja a napokat, és írja a listát, hogy mi mindent szeretne ajándékba! :D

És egy friss kép Zitáról, nagyon sokat szépült, és mindjárt 2 hónapos. :)
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
Egyre szebb Zita!

En egy kicsit szomorkasan, december 5-diken kezdek ujra dolgozni. Nehanyszor mar tulestem ezen az erzesen, de akkor is keptelen vagyok megszokni, elfogadni. :?

Sok puszi mindenkinek
gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Gem
Szegény te, már dolgozol! :(
Innen is küldök sok-sok energiát hozzá!!! :)

Hahhó, többiek, hogy vagytok? (Kismok!!! Nálatok mikor érkezik a pici???)

Nálunk szépen nőddögél a leány, elkezdett mosolyogni és gőgicsélni, zabálni való! :) Pár napja elkezdett nyúlni a tárgyakért, ezzel remekül lefoglalja magát, így szerencsére nem szalad a lakás sem már. És néha már előfordul, hogy teljesen (!) átalussza az éjszakát, vagy ha kel is enni éjjel, akkor sem túl hamar, csak úgy hajnaltájt, így már én is egész sokat alszom. :)
Csilla készül a szülinapjára nagyon, már kitaláltuk, mit kap majd, a héten be kell szereznem. És persze nagy zsúr is lesz az ovistársaknak.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas! Isten eltesse a Nagylanyt!

Szilvi!
Rolad ujfent lekestem, ne haragudj!
Marcinak is nagyon boldog szulinapot!

gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Képriport :)
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég jártam erre, sűrű, elfoglalt hónapok vannak mögöttünk.
Beköltöztünk az új házunkba, s mondhatom, csudajó itt lakni. Van nagy tér a gyerekeknek és nagyon szeretik. :)
Én lassan a 36. hetet taposom, elég nyűgös vagyok ezúttal, de szinte végig. A reggeli ovi-suli kör után már úgy el tudok fáradni, hogy akár le is fekhetnék, ennyi csizma-sapi-kabát stb feladása, kocsiba ki-beszállások után... de utána kezdek dolgozni.
Most már vége a karácsonyi ajándékszállításoknak, s nagyon örülök, hogy ilyen sok helyre szállíthattam a Kisjézus ajándékát a fa alá. :)
A lányok nagyon várják már a tesót, s egy kb. 3x3 méteres téglafalat teljesen beborítottak már a rajzaikkal, ahol természetesen Vali a főszereplő. Mi már csak Szent Vali falnak hívjuk a párommal, mert még meg sem született s kész kultusz övezi... De hát ahol ennyi lány várja nem is lehet máshogy, gondolom... :)

A karácsonyi készülődésünk jobbára csak lélekben halad, minthogy még ma adtam le az utsó megrendelésem, így holnap végre kitesszük az ablakdíszeket, amiket a lányok rajzoltak (kb. 40 db :P :lol: ), és végre takarítani is fogok, hurrá :)
Ezek után már végképp nagyon várjuk ezt az első új házas karácsonyt... :)

Nektek is meghitt készülődést kívánok még advent maradék 2 napjára, és áldott, békés, boldog karácsonyt!!! Egész családotoknak! :)

KM

Kép
Kép
 
 


Kedves Lányok! Mindenkinek békés boldog karácsonyt! Abigél, Nyafi, Gábor

Kép
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk! :D


Kismok
Sokat gondolok rád, várjuk majd az értesítést! :)
És grat az új házhoz!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Mindenkinek boldog új évet!!!

Kép
 
 


Boldog Új Évet Nektek!

Cas!
Csillus már milyen nagy! Olyan fura, hogy az ember a más gyerkőcén jobban látja az idő múlását.
Zitáról vannak új képek?

Kismok!
Örülök, hogy - ha megkésve is, de - olvasok Rólatok! Ha jól látom akkor négy kislány boldog szülei lesztek! Én ha még vállalnék, valószínűleg ugyanígy "járnék", azaz négy fiú boldog anyukája lennék :wink:
Gratula a házhoz, s az örömteli készülődéshez, s természetesen a "szakmai" sikereidhez is!!
Ha tudsz, jelentkezz a nagy hírrel!

Nyafi!
Nektek is boldogat!

Mi jól vagyunk, volt/van betegség minden fajta, de ezeknél nagyobb soha ne legyen...hasmenés, hányás, bokarepedés/gipsz (Kristóf), szájpenész, s társai...Matyi dumagép,mindent mond, Marcinál még gondok vannak az R és az L betűkkel, idén suliba kell mennie, de már olyan ügyes a számokkal, a betűkkel, de még akkor is nagyon cseppnek tartom.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Irni nincs erom, de azert teszek fel egy par kepet!
Gem

A ket "nagy"
Kép

A tigris
Kép

Mar egyutt is megy a jatek neha...
Kép

Mult vasarnap
Kép

Mifelenk csak ekkora a ho
Kép

Lola, immar pelus nelkul!!!
Kép

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Cas
Nezegetem am rendszeresen a kepeiteket a neten! Az, amelyiken Zita egy masik bebivel alszik a kisagyban, egyszeruen fantasztikus!
Es arrol mar ne is beszeljunk, hogy Sebi milyen nagy lett!
Gondolom, boldogok voltak nagyon a karacsonyi ajandekok lattan. Nalunk ez egy amolyan frenetikus pillanat, amikor kinyitjak oket, nem is igazan tudjak ertekelni az ajandekokat. Nehany perc, nap, ora utan lassan felfedezik oket...

En meglehetosen faradtan, de gondolom nem is kell reszletezem, hogy miert.
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

HÚÚÚ de rég voltam... :oops: bocsi!
BÚÉK Mindenkinek!

1 évet kihagytam... valahogy időhiányban szenvedek...
:wink:

Rólunk:
Jól vagyunk, Levi nagyon szeret oviba járni, Liza itthon van velünk... egész nap lefoglal, pakolászik, beszélget...
Szerencsére már nagyon ritkán betegek... és nagyon rohan az idő... nemsokára május és mehetek vissza dolgozni.. :?

Levi
Kép
Liza
Kép
...és együtt:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hali!

Kia!
De jó látni Benneteket! Illetve a kicsiket! Szépek mindketten, s persze nagyok!
Egy pár szót azért írhatnál magatokról!

Gem!
Persze, hogy fáradt vagy! Nagyon nehéz lehet!
Olyan szépségesek a gyerkőcök! S nekem mintha most fordult volna, s a színek ellenére Rebeka kezdene Rád hasonlítani,s Zsófi apukája arcára emlékeztet engem...lehet, hogy csak a kép...
a két "kicsi"..hát megacukik, ha szabad ilyet mondanom....Dani is gyönyörű..egy kicsit még mindig fura, hogy nálatok van egy kisfiú is...pedig már volt időm hozzászokni :wink:
És Rebekának már vasfogai vannak!? Nagyon megy az idő....találjuk ki, hogyan lehetne lassítani?? :roll: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Kia
Nagyon aranyosak a gyerekek!!! Le se tagadhatnák egymást. :)
És nagyon sajnálom, hogy májusban vissza kell menned dolgozni. :(

Gem
Igen, a karácsonyt mindenki a habitusának megfelelően abszolválta. Csilla szépen apránként bontogatott, amit kibontott azzal boldogan játszott kicsit, és csak aztán ment tovább. Sebi meg azonnal széttépte az összes csomagolást, azonnal nekiállt felbontani az összes dobozt, aztán egyszerre akart játszani mindennel. A Csilla ajándékait alig tudtuk kimenteni a karmai közül. :lol: :lol: :lol:
A másik baba unokatesó, sógornőmmel 1 hét különbséggel szültük a csajokat. Csak ők Gironában élnek, csak karácsonyra ugrottak haza (neki van a spanyol-francia férje).
A te képeidet annyira jó nézni! Igazi jó kis csapat, ilyenkor ellágyulok, hogy esetleg majd valamikor mégiscsak hagyom magam rábeszélni négyeskére, de jajjjj... sokszor úgy érzem, elértem a teljesítőképességem csúcsát. (Hozzád képest sehol se vagyok, te mindezt ráadásul meló mellett csinálod?!)

Szilvi
Privi ment, hol vannak fotók.
Marci beszédéhez meg csak annyit, hogy Csillának tavaly ilyenkor lett meg az R betűje, de a S, Cs, Zs hangokkal még most is van gond, általában Sz,C,Z jön helyette. De épp az utóbbi hetekben magától kezdett javulni (oviban a logopédus is megnézte, hogy 5 éves lett, és azt mondta ráér, menni fog magától, ami meg nem, azt ráérünk nagycsoportban csiszolgatni).

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kismok
hogy vagytok???
nagyon izgulok ám! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
Köszi, megkaptam, 3 tojás:-) Csodaszépek!
Kismok Vilmája megszületett, s ő is pont olyan szép, mint nővérkéi!
A FB-on láttam, kb. 1 hete...
Köszi a bíztatást betűkkel kapcsolataban..nem nagyon akarunk haladni..illetve, ha erőletjük, s koncentrál, akkor az L betű megy, az R egyáltalán :roll:

Kép
Kép
Kép
 


Köszi a hírt Szilvi, akkor

nagy-nagy GRATULA Kismoknak a kiscsajszihoz!!!! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Hát, ideérek végre a gólyahírrel. :)
25-én filmbeillő gyorsasággal és izgalmak közepette megszületett Vali lányunk. Szépséges babuci és kis érdeklődő szemmel kémleli a világot már most.
Azóta igen sűrűek a napjaink, a lányok nagyon szeretik, mi nagyon keveset alszunk, de majd csak telnek a hónapok és könnyebb lesz. :)
Kép Kép

Kép
Kép
 
 


De édes!!!!!!! És mekkora haja van?! :D
Óriási gratula mégegyszer!!! :D
Fú, tényleg mennyire rumlisak az első hetek, kitartást hozzá!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok! Gratulálok a gyönyörű babádhoz!!!!!

Kép
 
 


Hello Kismok!
Nagyon orulok a hirnek! Kivanok nektek minden jot, pihenjetek, amikor csak tudtok! Ilyenkor az ember akar felorara is szivesen behuny, mar ha hagyjak... lesz ez meg igy se, fel a fejjel! Sok erot a mindennapokhoz!
gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Kismok
Hogy vagytok? Milyen az élet a 4 csajszival? :D

Nálunk nagy hír: kibújt Zita első fogacskája! :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Istenkém, pedig még csak most született...

Kép
 
 


Nyafi
Gyorsan elszaladt ez az 5 hónap. Úgyhogy tegnap óta már nem a mózesben fekve, hanem ilyen nagycsajosan nyomjuk a sétát: :)

Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Vigyorgó kis cukorborsó...

Kép
 
 


Hahó, mindenki teljesen eltűnt! Tessék életjeleket adni!!!

Én hozok is egy képet a 6 hónapos nagylányról, talán picit látszik is a 1,5 foga rajta. :)
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
Képzeld, Csillának meglettek a s,cs,zs hangjai teljesen maguktól.
Szóval lehet, hogy egyáltalán nem kell jövőre se logopédus.
Marcus hogy áll?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Ez jó hír Cas! Remélem Gigi is megtalálja. Egyenlőre a ciklámen pl csiklámen. stb. Nem látom a fogát, de nagyon édes!!! Giginek meg kihullott az első tejfoga és már ki is jött alatta a csontfog. Vszínű lenyelte, de azt mondta, hogy elveszett. Úgyhogy felhívtam telefonon a fogtündért, hogy ne feledkezzen meg róla csak azért, mert nem tudjuk a párna alá tenni. És a fogtündér el is jött...

Kép
 
 


Sziasztok!
Kismok, gratulálok Vali babához! Én már láttam őt nem sokkal születése utána fb-n. :)

Gyönyörűek a lurkók, már igazi kis hölgyek és urak! :) És igen, a másén jobban látjuk a fejlődést, de bizony, a mieink is nőnek. Nálunk a nagyobbiknál (7 éves) már a szerelem is szóba jön. :D

Cas, Zita is nagyon hasonlít a testvéreire! :) Csillának gyönyörű a haja! :)

Gem, nagyon szépek, mint mindig! Biztos csend is ritkán van a házban! :)

Kia, a kislányodat én nem is láttam csak egészen bébi korban. Nagyon hasonlítanak egymásra Levivel! :) És Levinek még mindig olyan finom vonásai vannak!

Szilvi, bevállalnád a negyediket is? :D Neaggódj a betűk miatt, majdcsak kialakulna. Bár nálunk 5 év után már ajánlják a logopédust. Nekünk szerencsénk volt, a l-t megtanulta valamikor tavaly nyáron-ősszel, az r hangot pedig a szülinapja előtt 3 héttel ejtette ki. De nagyon kényelmes, mert még csak most kezdi tudatosan és gyakrabban használni, eddig egyszerűbb volt neki továbbra is j-ként ejteni! :)


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Micsoda szép szőke tündérek! :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Nagyon repül az idő, én meg igyekszem a mindennapi teendők után repülni... :)
Időnként azért megnézem, mit írtatok, és mondhatom öröm nézegetni a gyerekes képeket, mert csudaszépek mind!

Mi jól vagyunk, Vali 5 hónapos lett tegnap. Nagyon édes, mosolygós kislány. És hatalmas is. :) De nem csak dagi, erős is, mert már négykézlábra áll és lengeti magát, gondolom haladni akarna már a tesók után.
Azért persze nem egyszerű, sőt nagyon nehéz egyelőre 4 gyerekkel lavírozni a hétköznapokban, ráadásul nekem egyébként sem nagy kedvencem a babás korszak, szóval várom már, hogy mindenki két lábon menős legyen. :)

Julcsi végzett az első osztállyal, kiváló eredménnyel. Sári nagycsoportos lesz ősztől, Lencsi kiscsoportos és nagyon-nagyon szereti (ő a legközvetlenebb és legbeszédesebb gyerekünk), a tesóért odavannak és néha össze is vesznek rajta.
És persze ha három lány együtt van, ott mindig van veszekedés és hajba kapás és társai. Persze azért alapvetően jól eljátszanak, de hát olyan különböző mind. :)

Kép

Edith,
én is figyelemmel kísérlek ott! :)

Szilvia,
már akartam kérdezni: nálad mikortól jött a F-1 szenvedély? Olyan informált vagy, csak ámulok!!! :) A fiúk meg olyan hasonlóak, sokszor nem is tudom, melyik ki... :D

Cas,
Sebi szereti a sulit? Csilla haja mindig etalon számomra, a mi szögegyenes hajú családunkban! :) Zitával mizújs? Szeret kanalazgatni?

Gem,
te talán már munkába is álltál azóta...
Hogy telnek a négygyerekes napok? Mi a legjobb és legnehezebb benne?



Puszi Nektek!
KM

Kép
Kép
 
 


Kismok!
Olyan jó olvasni rólatok, és nagyon édes ez a kép! :)
Amikor elfáradok a nap végére (márpedig most, hogy a nyári szünetben mind itthon vannak), akkor eszembe jutsz, hogy akkor neked milyen lehet?! :D
Sebi szereti a sulit, nagyon szép eredménnyel zárt, az egyik legjobb lett a bizije az osztályban. Olyan igazi nagyfiú lett az utóbbi hónapokban, szenzációs szövege van néha és többnyire jó fej, bár néha már szemtelen is, akkor azért helyre kell tenni... :roll:
Csilla haja még mindig ugyanolyan göndör, most kicsit vágatni kellett belõle, mert nem volt semmi fazonja, de így legalább kezelhetõbb lett kicsit.
Zita elkezdett igazán lelkesen eszegetni az utóbbi idõben (elõtte csak a fõzik csúsztak, a gyümiket egye meg aki akarja). De most folyamatosan kunyerál, ha valakit enni lát, és még nem sikerült olyat adnunk neki, amit ne evett volna két pofára. :)
Õ már jön-megy a nagyok után, ebbõl kifolyólag rombol is, de egyelõre jól tûrik a nagyok. :)

Hahó többiek!
Nálatok mizujs??? :)
cas
 
 


Kép
cas
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk....ez a megváltozott "világ" kicsit zavaró, de már lassan megszokom...

Annyira szépek a gyerekek egytől egyig!

Edit!
Jó látni Benneteket, s hallani rólatok! Örülök, hogy minden rendben! Két szép kis királylányod van!

Kismok!
A 4 királylányaidat csodálom rendszeresen FB-on! Annyira szépek!!! Biztos nagyon nehéz ennyi kiskoruval! Le a kalappal előttetek!
F1 ilyen formában 4 éve kb. erősődően, de már előtte is szerettem, de akkor valóban nem követtem ennyire...valahogy kialakult, ne is kérdezd hogyan!

Cas!
Nem látom az utolsó linket, de a feljebb lévő képeket is gyönyörűséges Zita! Nagyon megy az idő! Sebinek gratula a bizonyítványhoz!

Gem!
Remélem, hogy Ti is jól vagytok! utólag is nagyon sok boldog születésnapot kívánok Daninak! 1 hónapja volt, ha jól emlékszem..azaz jól elvagyok maradvaHa van egy csepp időd írt Te is magatokról!

Mi jól vagyunk, gyerekeket mindannyian látjátok a FB-on, ez egy jó dolog! Marci szeptembertől suliba megy, Matyi marad ovis. A menésével vannak apróbb problémák, most pár hete rám hozta a frászt, mert nagyon sántított...orvostól orvosig jártunk, UH, de semm...gyulladásgátlóval javult....most a hétvégén felvesszük őt, ahogy jön-megy, mert innen a babanetről van egy nagyon kedves "lány", aki felajánlotta, hogy megnézi, s mivel ő gyógytornász, talán tud távolról gyakorlatokat írni neki. Itt nagyon kevés a lehetőség...ez mind a koraszülöttsége miatt...de hála Istennek nem komoly, legalábbis én hiszem...folyékonyan beszél, néha nem értünk mindent, de nála még belefér. Szintén nehezebben megy neki - azt mondják ezt is rá lehet fogni a korababaságára -  a bilizés...nem is foglalkozik a témával, így mi még javában pelusozunk.
A kicsik vagy imádják egymást, vagy püfölik egymást, vagy csak "zavarják" egymást, de soha egy nyugodt pillanatuk nincs. Kiki pedig megy egyetemre!!! Ő, aki alig akarta a "kötelező" sulit elvégezni, alig várta, hogy vége legyen, sokat bukdácsolt..s lássunk csodát, most gépészmérnöki szakra vették fel, szeptemberben kezd..megy az idő...

Jó lenne, ha még mindenki visszatalálna egy kicsit...további szép nyarat kívánok Nektek!

Kép
Kép
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: