Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretettel varok ide mindenkit, aki 2007/2008 telere varja babajat! En meg nagyon az elejen jarok, csak most kezdtem a hatodik hetemet.

Gemini
 
 


Szia Gemini :D

Csatlakoznék hozzád :D Én is csak első heteimet taposom, de már a harmadik gyerkőcömmel. Itthon vagyok Gyed-en a kisfiammal, aki ősszel ovis lesz, meg a kislányommal, aki januárban múlt egy éves. Úgyhogy unatkozni nincs időm. Igyekszem azért mellettük is rendszerek író-olvasó tagja lenni a topiknak.
Örülök, hogy megnyitottad a topikot :D

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok, csatlakoznék én is. Én is eléggé az elején járok, jövő hét hétfőn megyünk első uh-ra :) Borzasztóan várom és izgulok is miatta :) Csodálatos dolog történik most velünk :)

Kép
 

 
 

Kedves Csirkesz es Huncutka!

Orulok, hogy jelentkeztetek!
Magunkrol. Nekem egy majdnem keteves picilanyom van, Rebeka. Sajnos csak kilenc honapos koraig tudtam vele itthon lenni, azota apajaval van, es nagyon jol kijonnek. Mondanom sem kell, mennyire nehez volt lemondanom a vele maradasrol.
Most nagyon boldogak vagyunk, hogy jon a kovetkezo baba, varnunk sem kellett ra tul sokat hal`Istennek.

Huncutka
Neked o lesz az elso babad? Ha minden jol megy, nagyon egyutt fogunk szulni! :)

Csirkesz
Gondolom a gyerkok rendesen lefoglalnak. Beszeltel mar nekik a kistesorol?

Ti hogy vagytok ezzel az elso trimeszteri rosszullettel? En most eppen jol vagyok, de kulonben hanyinger, hideghullamok es faradtsag a kobon. Felek, mert most 10 napja szabin voltam, es sokat tudtam pihenni napkozben. De holnaptol jon a kemeny vilag, es a fonokomnek is be kell adnom a hirt. :(

Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Kedves Csirkesz es Huncutka!

Orulok, hogy jelentkeztetek!
Magunkrol. Nekem egy majdnem keteves picilanyom van, Rebeka. Sajnos csak kilenc honapos koraig tudtam vele itthon lenni, azota apajaval van, es nagyon jol kijonnek. Mondanom sem kell, mennyire nehez volt lemondanom a vele maradasrol.
Most nagyon boldogak vagyunk, hogy jon a kovetkezo baba, varnunk sem kellett ra tul sokat hal`Istennek.

Huncutka
Neked o lesz az elso babad? Ha minden jol megy, nagyon egyutt fogunk szulni! :)

Csirkesz
Gondolom a gyerkok rendesen lefoglalnak. Beszeltel mar nekik a kistesorol?

Ti hogy vagytok ezzel az elso trimeszteri rosszullettel? En most eppen jol vagyok, de kulonben hanyinger, hideghullamok es faradtsag a kobon. Felek, mert most 10 napja szabin voltam, es sokat tudtam pihenni napkozben. De holnaptol jon a kemeny vilag, es a fonokomnek is be kell adnom a hirt. :(

Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok én is hozzátok?
 
 


Szia Amaryl,

mi szerettel varunk, csak azert arulj el valamit magadrol, magatokrol! :lol:
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Szia Gemini!

Jelenleg a 3. babával vagyok várandós, akit november végére várok. Van két kisfiam az egyik 3 és fél éves ő Márk, a kisebbik pedig 20 hónapos ő Bence. A nagy jelenleg ovis.
Jelenleg nagyon küzdök a reggeli rosszullétekkel. Sajnos semmi sem használ. Tudna valaki vmi tanácsot adni, mert már teljesen kivagyok tőle.

Judit
 
 


Amaryl

sajnos nincs sok jo, amit mondani tudok. A nagyokosok a kekszek ajanljak. Nekem nem jott be.
En hanyingerre meg a Rennie tablettat szedem, de 5-nel tobbet nem szabad beszedni belole naponta.

Bence akkor majdnem egyidos Rebekaval. Gondolom, a "gondjaink" is hasonloak lehetnek.

Udv a csapatban
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Látom, gyarapodunk :lol: :lol: :lol: Huncutka, Judit, Hipp-hipp-hurrá

Nem tudom mi van velem, de engem eddig elkerültek a reggeli rosszullétek (kopp-kopp-kopp). Igaz, eddig mindkétszer a kilencedik hét környékén tört rám a reggeli émelygés, és a fiamnál kb a 14. a lányomnál a 17. hétig tartott.
Nekem a fagyasztott meggy vált be. Hirtelen lehűtötte a gyomromat, és az összes kínom megszűnt :D Utazni is mindig fagyasztott meggyel mentem :lol:

Most inkább azt tapasztaltam - és nem tudom, összefüggésben van-e a várandóssággal - hogy időnként homályosan látok, és szédülök. Szerintem a vérnyomásom esik a béka feneke alá.

Gem :D
Apájával is biztos szuper jól érzi magát Rebeka. Ettől még nem vagy rossz anya!!!!! Az is klassz, hogy Apa otthon tud vele maradni.

Gyerkőcöknek mondtam, hogy jön a kistesó. Csenge nem foglalkozik vele, még ő is picurka. Boti időnként nézegeti a hasamat, és mondja, hogy nem látja a babát, és megkérdezi, hogy biztos ott van-e? :D Egyszer azt mondta, hogy biztos nagyon mély a pocakom, azért nem látja a kistesót :lol: Majd ahogy nő a hasam, egyre inkább megérti majd, hogy hol is van a baba.

Most eltűzök, mert alszanak, és fel kell mosnom a konyhát, mert kész disznóól, amit ebéd alatt műveltek :roll:

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Bencével nincs annyi gondom, inkább a Márkkal, ő az aki az idegeimen táncol mikor itthon van, de azért tud aranyos is lenni.

Az első két terhességemmel ilyen rosszullét nem volt, most mindenki azt mondja, hogy akkor valószínűleg kislány lesz. :)

Hogy tudok ilyen csíkokat beszúrni, tudna nekem valaki segíteni?[/url]
 
 


Szia Judit :D

A profilodban tudod beállítani az áláírásodat, és ezeket a vonalzókat. Ehhez először kreálnod kell vmelyik ilyen vonalzós oldalon egy saját vonalzót. Annak az kódját megkapod az e-mail címedre. Azt a kódot, amit az e-mailedre kaptál, be kell másolni a profilodban az "aláírás" nevű mezőbe. Ahány vonalzót akarsz, annyiszor kell ezt eljátszani. Ezek a kódok hosszúak, szögletes zárójeltől szögletes zárójelig tartanak, beleértve a zárójeleket is.
A profilod beállításait pedig a lap tetején található legördülő menü "profil" címszava alatt tudod megtenni (na ezt jól körülírtam).
Remélem tudtam segíteni.

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Huncutka!
Varjuk a beszamolot az UH-rol!
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsánat,hogy ismeretlenül betolakodom hozzátok, de a filmgyártásban dolgozom, és kaptunk egy megkeresést.Akit érdekel, annak ajánlom figyelmébe.Hivatkozzatok rám nyugodtan.

Kismamák figyelem!
Játékfilmhez keresünk kismamákat. A részletekért csütörtök estig hivjatok! Kuzman Mariann 0630-977-2562


Ez a hölgy egyébként az egyetlen gyermekügynökség vezetője,ahova lehet gyerekeket regisztrálni újszülütt kortól 18 éves korig.
Bocsánat,hogy zavartalak Benneteket.

üdv.: vedres andi
 


Hali Lányok!

Nekem még mindig nincsenek tüneteim. A cickóim talán feszülgetnek, meg mintha kicsit nődögélnének, de más nincs. Már azért is akarok orvoshoz menni, hogy tudjam, minden rendben van. Titkon drukkolok, hogy ne legyenek ikrek :lol: :lol: Persze ha azok, akkor igazi nagycsalád leszünk.
Anyósomék kétpetéjű ikrek voltak. Eddig még nem "ütött" vissza, remélem most sem fog. Ti hogy álltok az iker kérdéssel?

Após tök rendi, elvitte a gyerekeket sétálni, így hihetetlen nyugalomban rakhatok rendet, és egyedül mehetek boltba bevásárolni. Ez már majdnem felér egy ünneppel. :wink: :lol:

Remélem mindenki jól van, és csak a napsütés miatt vagytok csendben :)

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Üdvözlök Mindenkit!

Szeretnék csatlakozni a társasághoz,ma reggel teszteltem +, és vérvétel is kimutatta.A kalkulátor dec.16-a körül hozza a szülés időpontját. PCO miatt tavaly nov.-ben volt laparom, azóta UH-os megfigyeléssel kellett összebújni.Nem számítottam a jó hírre, mert már nem is adtunk bele apait-anyait a múlt hónapban.Ha nem jött volna össze, inszemre került volna sor. Tünetem annyi, ha annak lehet mondani, folyik az orrom megállás nélkül és könnyezik a szemem,ami nem volt jellemző rám.Próbálkozom a vonalzóval :)

Szemi


Szia Szemi!
Nagyon-nagyon udv a csapatban! Foleg, hogy ilyen nehezen jott ossze, nagyon orulunk neked! Probalkozz, menni fog! :lol: (Ha nekem sikerult, barkinek sikerulhet!)
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Szemi!

Üdv a babások táborában:)

Csirkesz!

Az ikres kérdéssel én úgy állok, hogy a párom családjában volt iker anyósom részéről neki az anyukája, és a testvére is iker volt, sőt még ő is ikreket szült, csak az egyik pici pár hetesen meghalt. Így én nagyon féltem, hogy ikreim lesznek.

Nem tudom mostanság mi van velem teljesen depis hangulatom van, egyszerűen nem tudok magammal mit kezdeni, lehet hogy a hormonok játszadoznak velem. :(

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Na az egyik csíkot sikerült berakni:)

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Sziasztok!!!

Szia Szemi :D
Üdv közöttünk :D Örülök, hogy ilyen hepe-hupás út után itt kötöttél ki. Persze abból, amit írtál, kb egy mukkot sem értek, mert azon szerencsések közé tartozom, akiknek rövid próbálkozás után összejött a baba. Így a PCO, lapar bűvös varázsszavak számomra :roll:

Jók lettek a vonalzók! Színesedik az oldal, azaz igazán babásodunk :wink: :lol:

Ma elviszik az autómat, mert sikerült eladni. 3 gyerekkel vmi nagyobb kellene, és bár befizettünk egy kis foglalót egy Citroen Xsara Picasso-ra, most mégis morfondírozok, hogy ne VW Touran-t szerezzünk-e helyette. Szóval megy a dilemma.
Aptyuk már 3. napja nincs itthon, külhonban van, de éjszaka jön. Nekem meg tanulnom kellene, mert szombaton vizsga, de tökre nincs kedvem :?

Amaryl :D
Hangulatügyileg teljesen uaz a helyzet nálam is. nemcsak hogy ingadozik, és sűrűn változik a hangulatom, többnyire inkább tiszta depi, olyankor semmi sem jó, semmi sem szép :oops: :oops: Én is a hormonoknak tudom be. Ez jobb magyarázat, mint hogy most fejlődik ki bennem a házisárkány :lol: :lol: :lol:

Na megyek rendet rakni, hogy mire a vevők ideérnek, csillogjon-villogjon a kéró.

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Gemini:
gratulálok!

Boldog babavárást Neked.
Vendég
 


Gemini, Csirkesz, Amaryl!

Köszönöm a meleg fogadtatást!

Csirkesz!
2petéjű iker vagyok (2perccel idősebb vagyok):D , én csak a pozitív oldalát tapasztaltam, örülnék, ha nekem bejönne, de úgy tudom, hogy csak a 3.generáción jön ki.(A férjem unokatestvérei pedig 1petéjű lányok).Legalább egyszerre le lenne tudva a dolog :D .Igaz, nagyon sok fejfájást okoztunk Anyunak,annyira rosszak voltunk.A mai napig nagyon szoros a tesómmal a kapcsolat (ő is lány).
Azért kellett laparoszkópiát csinálni,mert sok apró ciszta volt mind2 petefészkemben.Szerintem a fog.gátló zavart be.2005.áprilisában hagytam abba,de nem akart megjönni kb.3/4 évig,akkor is valami barna maszat volt,ekkor mondták az UH-án,hogy sok kis apró ciszta van.Ezek tüszők voltak,csak nem tudtak kilökődni a p.fészekből és cisztává alakultak.Utána csak norculut-tal jött meg.Nov.-ben végezték a műtétet,a köldökömön keresztül szén-dioxidot jutattak be,így felfújodtam,mint egy béka és így tudott a doki matatni bennem.Lézerrel a a p.fészkek falát fellazította és a cisztákat eltávolította.Ezt pikk-pakk fél óra alatt altatásban megcsinálta.Most van 2 1cm-es vágás a p.fészkeim felett. Szerencsére nem tapasztaltam meg a PCO(polycisztás ovárium)negatív hatásait,szőrösödés,pattanások csak egyszerűen nem akart megjönni.
Remélem nem untattam senkit. :)
Sajna csak munkaidő után tudok jönni,mert a munkahelyen nem "szabad"internetezni.
Tünetem csak annyi, hogy finom szúrkálásokat érzek és most már a mozgólépcsőn a metróban lefelé "rossz" lenézni. :shock:
Remélem bejön már a vonalzóm, hanem 4+4 a vonalzó szerint.
További jó pihit Mindenkinek!


Szemi

Kép

Kép


Szemi :D

Köszi az alapos felhomályosítást. Sajnálom, hogy ennyi minden van már a hátad mögött, de szuper, hogy itt vagy! Látod, megy ez a vonalzózás!!
Nos igen, a melóhelyen nincs lazsálás :lol: :lol: Én is csak azért érek rá, mert após ma is nagypapa szerepet tölt be, és unokázik a telkén. De mindjárt érkezik a banda farkas éhesen, koszosan :roll: 8) :lol:

Melóhelyet mikor avatod be a nagy titokba?

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Szia Csirkesz!


Nagyon rendesek velem a melóhelyen,tudták a projektet,így kalkuláltak vele,csak mondták, hogy minél hamarabb szóljak nekik ,hogy gondoskodjanak az utánpótlásomról.Én viszem az egész könyvelést,bérszámfejtést,úgyhogy több hónapot vesz igénybe-szerintem- a betanítattás,hogy flottul menjen minden.Szóval ma ebédnél megmondtam nekik,hogy van egy jó hírem:A négyesasztalnál öten eszünk. :D
Gratuláltak,a feleség számított rá, a férj kicsit meglepődött.(Ezt vettem le első blikkre).
Jövő héten szerdán mégegyszer el kell mennem vérvételre,gondolom megmérik,hogy mennyire emelkedik a HCG,mert mondta a a doki,hogy még nem nagyon látja a babát.Azutáni héten megyek UH-ra. PCO miatt Duphastont már 2 hete szedek,ez segíti a beágyazódást.
Szemi

Kép

Kép


Szia Gemini! Hasonló cipőben járunk, Én is pont ennyi idős vagyok.Egyelőre semmi problémám sincs, csak talán a hasamat érzem nagyon puffatnak. És te hogy viseled?
 


Szia Ferike :D
Üdv közöttünk! Puffadtság nekem is volt, de szerencsére elmúlt. Már csak esténként érzem magam lufinak :oops:

Szemi :D
Tök rendik a munkahelyeden. Mondjuk nem kis türelem kell majd az új munkaerő betanításához. Remélem hagynak neked időt erre a főnökeid.
Én még sosem voltam 4 hetesen uh-on, így nem tudom mekkora babát, vagy petezsákot kellene a dokinak látnia. Szégyen-gyalázat, már a kilencedik hetemet taposom és még mindig nem értem el dokihoz, pedig már ideje lenne. :oops:
A Duphaston gondolom hormonkészítmény. Mennyi ideig kell szedni? Vagy a várandósság alatt végig?

Szedtek már vmilyen vitamint?

Na megyek tanulni, mert holnap vizsga, és ha így haladok, nem sok sikerrel járok majd.

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Üdv Ferike!

Csirkesz :D

Igen hormonkészítmény a duphasthon.Progeszteronomat teszi helyre :) . Úgy olvastam, hogy kb.12-14 hétig kell szedni,mert utána már a baba saját maga termeli.
Folsavat,már 2005.óta szedek.Biztos,ami biztos :lol:
Gratulálok a 9.hetedhez.Olvastam,hogy ettől a héttől már magzatról beszélhetünk és már 17-24mm!

Az enyém kb.3-4mm. Vonalzóval már lemértem :D

Ez igen!Miből vizsgázol? Gyerek mellett tanulni nem kis erőfeszítés.
Mennek a drukkjaim holnapra!

További jó pihit Mindenkinek,szép időt ígértek a hétvégére.

Szemi

Kép

Kép


Nocsak-nocsak, mit látok!

Csirkesz!!!!!!!!
Emlékszel rám a 2005-2006 téli topikból? De jó, látom úton a harmadik.
Gratulálok!
Mi is tervezzük a 3-at. (Igazság szerint már volt harmadik, de sajnos elvesztettem még a legelején. ) 2 hónap múlva újra belevágunk.

Gratulálok minden kismamának! Rosszullétmentes napokat kívánok, éljenek a babák!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
 
 


Sziasztok!
Nehany nap kihagyas utan ujra itt. Nehez napok vannak mogottem, mert sajnos a borom miatt nagyon sokat szenvedek. Van egy veleszuletett borbetegsegem (excema), ami terhessegen kivul kitunoen kezelheto, de terhesseg es szoptatas alatt egyszeruen nincs ra gyogymod, csak enyhiteni lehet a tuneteken. Az elso terhessegem alatt meg korhazba is kerultem vele, most talan nem volt annyira sulyos, hogy beutaljanak. Hal`Istennek. Mivel idokozben varost, es orszagot is valtottunk, meg kellett talalnom azt a bordokit, aki szamomra megfelel.
Tavaly julius ota mar jartam egyhez, aki hozzaszoktatott egy baromi eros gyogyszerhez, minek kovetkezteben teljesen tunetmentes lettem. Meg mielott raallitott volna a gyogyszerre, elkezdtem kerdezgetni: mi lesz, ha teherbe esek, mil lesz, ha gyereket akarok. Azt mondta, ne foglalkozzak vele, mert 1. nahany honap alatt ugyis rendbe hoz, es akkor mar leallhatok a gyogyszerrol. 2. ha nem igy lenne, majd akkor megbeszeljuk. hogy mi legyen a megoldas, amikor aktualis lett. Hat aktualis lett, o meg kozolte, hogy nincs leallas, folytatni kell a gyogyszerrel, mert az en problemam anniyra sulyos. Csak hogy a dolog sulyossagat ertsetek, ez egy olyan gyogyszer, amit altalaban szervatultetesben reszt vett betegeknel alkalmaznak, es kozvetlenul az immunrendszerre hat, azt gyengiti le.

Felhaborodtan kozoltem vele, hogy nem vagyok hajlando tovabb szedni. Kritikus allapotba kerultem, mar bogtem a heten, annyira fajt. De most mar van egy uj bordokim, aki helyesli a gyogyszer elhagyasat, es kremeket is adott. Roviden ennyi, nekem ez a keresztem a terhesseg alatt.

Hajni!
Koszonom a gratulaciot, szinten gratulalok neked!

Ferike!
Udv kozottunk!

Szemi!
En meg aznap ejszaka. amikor bejelentkeztel, utanaolvastam ennek a PCOS meg laparos dolognak, mert szamomra is tok homaly volt.
Nagyon orulok, hogy most osszejott, es egyutt szoritunk neked, hogy minden rendben menjen!

Orulok, hogy gyarapszik a csapat!
Udv
Gemini

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Gemini!

Sajnálom hogy ekcémával szenvedsz, és remélem nem lesz semmi a következó hónapokban. Nekem is van, de nem ilyen súlyos.

Ferike!

Üdv közöttünk, boldog babvárást kívánok. :)

Tegnapi nap rájöttem, hogy miért van annyira hányingerem, hát a magzatvédő vitamintól, a mostani terhességem alatt a dokim a Béres Gravidát ajánlotta, de nem vált be, tegnap vetettem a párommal elevitet, attól nem volt semmi bajom.

Tegnap reggelre a nagyobbik fiam belázasodott, de semmi tünete nincsen, remélem csak enyhe megfázás, de ma már nem volt láza, és remélem, holnap megy oviba.
Holnap megyek az első vérvételre, Ekg-ra és belgyógyászhoz és megyek a védőnőmhöz a kiskönyvemért. A fogászatot legszívesebben kihagynám, de muszáj elmennem. :?

Csirkesz!

Úgy látom neked sincs nagy korkülönbség a gyerekeid között? Direkt így akartátok?

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Gemini :)

Nagyon nehéz megbizható,megértő dokit találni,mint tű a szénakazalban.Én is megjártam már 1-2szer,(nődoki)de az enyém eltörpül a tiedhez képest.Örülök,hogy sikerült jó dokit találnod.

Csirkesz :)

Vizsga?

Amaryl :)

Olvastam,hogy a reggeli rosszullétekre a friss banánturmixot javasolják,egészséges és az émelygést is enyhíti.

Szemi

Kép

Kép


Gem :D
Nagyon durva, amit írtál. Remélem most már tényleg sikerült megtalálnod azt az orvost, akiben emberileg, orvosilag egyaránt megbízhatsz. A magyar dokiddal nem tartod a kapcsolatot?

Amaryl :D
Remélem nagylegényed ma már nem lázas!
Jó neked, hogy már a vizsgálatoknál tartasz. Ki is ment a fejemből, hogy ekg is lesz. Mennyi helyre kell majd menni...
Porontyok között 16 hónap a különbség, ha most jól megy minden, akkor 22 hónap lesz. Igen, direkt akartuk így, bár először kicsit nagyobb, most meg kicsit kisebb különbséget terveztünk, de így jött össze :roll:
Második babánkat 2005 nyarán akartuk összehozni, de tavaszra már készen lett :wink: , a harmadik babát meg már tavaly késő ősztől gyártottuk, de csak mostanra jött össze.
Én is elevitet szedek, soha nem volt tőle bajom. Gondolom, mint ahogy korábban is, most is rendesen vérszegény leszek, és a Maltofer-folt fogom magamba tömni tonna szám, a maximálisan szedhető mennyiségben.

Szemi :D
Köszi a kérdést. Nos, elmentem, részt vettem a vizsgán :lol:
Igyekeztem okos lenni, de nem tenném rá a pénzemet, hogy sikerült. Majd meglátjuk. Ha a tanár akarja, meglesz, ha még egyszer találkozni akar velem, nem lesz meg :wink: 24-én lesz a következő, akkor pénzügyi számvitelből megyek.
Bocs, hogy kérdezek: a HTML kódod mögött milyen vonalzó rejlik? Kíváncsi vagyok, hogy a kis katica mellé mit választottál még.

Megyek ejtőzni, mert a gyerekek édesen szunynak, a férjem meg bicajozik. Így most van egy kis időm magamra. Már csak ki kellene találnom, mit csináljak szépen-csendben.

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Csirkesz :)

Csak a katicás vonalzót választottam,útmutatásod alapján beillesztettem a kódot az aláírásba.Lehet,hogy valamit elbénáztam,mert csak másodjára sikerült megcsinálnom.Kitörlöm a kódot,hogy ne legyen zavaró(remélem nem fod eltűnni a vonalzó).
Most megyek(-gyünk) egy picit sétálni a Városligetbe.

Szemi

Kép

Kép


Látom sikerült :D

fod=fog

Kép

Kép


Szemi :D

Engem nem zavart a szöveges kód. Tényleg azt hittem, hogy két vonalzód van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok! :)
Csatlakozhatom hozzátok?
1 hete voltam az első uh-on ahol csak a megvastagodott nyálkahártyát láttuk, jövő kedden megyek a másodikra az orvos szerint akkor már talán szívhang is lesz, de én még igen korainak találom. :roll:

 
 


Sziasztok!

Drumka!

Gyere nyugodtan :) Mennyi idős terhes vagy? mit találsz korainak?

Lányok, én ma teljesen ki vagyok. Ebbe a hülye rendelőbe teljesen kiakasztottak. Nem akarták el fogadni a dokim általi vércsoportos beutalót, így kénytelen voltam elmenni a védőnőhöz, hogy ugyan írjon már egyet, mert nem hajlandóak elfogadni. :( Hiába magyaráztam a rendelőben a betegfelvételin, hogy múltkor is ez volt és elfogadták, és itt képzeljétek el 1 héten csak egyszer küldik el a vércsoportokat és 2 hét a várakozási idő, teljesen nonszensz ez az egészségügy. De annak örülök, hogy ha legközelebb megyek és lesz kiskönyvem nem kell vizitdíjat fizetni, ezt nem tudtam.

Mindjárt indulok a saját védőnőmhöz a kiskönyvemért.

Csirkesz!

Elvitték az autótokat?

Na megyek készülödni

Sziasztok
Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Amaryl: :)
Sajnos foggalmam sincs mer elég érdekes volt a ciklusom. A fertility szerint a 33. napon volt peteérésem és ma vagyok a 22. dpo-n. Így eléggé az elején vagyok még. És foggalmam sincs honnan számoljak azaz próbáljak meg számolni. :roll: :oops:

 
 


Szia Viki :D

Üdv nálunk! Könnyű és vidám babásodást!
A terhességet (ha jól tudom) az utolsó mensi első napjától számolják, nem a megtarmékenyítástől. Azt ugyanis nem sokan tudják pontosan :lol: :lol: Ezért kalkulálnak a dokik is a mensi első napjával.

Amaryl :D
Vérvétel-kanossza-járásod :cry: :cry: :cry: Melyik doki beutalóját nem fogadták el, nődoki, vagy házidoki???
Tényleg sikerült az egészségügyet a feje tetejére állítani. Ezért sem nagyon akaródzik nekem elkezdeni orvoshoz menni, pedig nem halogathatom már sokáig.
Kocsinkat eladtuk. Jó kis alfa romeo volt, imádtam. De így, hogy jön a harmadik baba, már nem elég családias, ugyanis hátul a középső biztonsági öv csak 2 pontos, ráadásul a két nagy gyerekülés közé már nem férne be a hordozó. Így veszünk egy Picasso-t, de az meg még nem jött meg :cry:
Hiába puncsolok a szerviznél, nem nekik fontos :roll: Bár a zsozsót ők tehetnék hamarabb zsebbe...

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Csirkesz: :)
Az lehet, igaz én mértem a hőmet mert 2006 májusába abbahagytam a fogigátlót utánna 3 hónapig minden rendben volt, de aztán összezavarodtak a ciklusaim volt hogy 40 napig semmi aztán 30 napos mensi aztán 60 napig semmi. Ez előtti ciklusom 39 napos volt és az elejétől mértem a hőmérsékletemet, mert nem tudtam mikor számíthatok mensire, így meg nem kellett állandó készültségbe lennem. Nost ennél a ciklusnál csak a hőmérséklet alapján gondoljuk hogy a 33. napon volt pé. És 1 hete voltam orvosnál, akkor nézett meg uh-on mert nem hitt a két pozitív tesztemnek ugyanis 33. napi pé-ből nem szoktak a nők teherbe esni jelszóval nézett meg. De még csak 11,9 mm nyálkahártyát és valami nagyon kicsit látott amit én nem. :( Innen gondolom, hogy olyan 3 maximum 4 hetesnél nem lehet több. :roll:

 
 


Üdv Drumka!

Sziasztok!

Csak most jött be a babanet, pedig rögtön munka után rácuppantam,de hiába.
Holnapután megyek teljes vérképet csinálni.Most olvastam,hogy a kórház(Schöpf-Merei-ott szülnék) jövője még képlékeny,összesen hat páciens van :(

Tényleg, Ti bejelentettétek már a családnak a jó hírt?

Szemi

Kép

Kép


Szia Viki!
Udv kozottunk es nyugis babavarast kivanok neked!

Kepzeljetek, ma voltam eloszor dokinal, es hat lassatok csodat, harom hettel idosebb a babank! Szoval nem a marciusi, hanem a februari menszesz utan jott. Szuper!
Mar a tizedik hetben jarunk! :D :D :D

Huncutka!
Eltuntel, merre jarsz!

Orulok, hogy lassan, de biztosan gyarapszunk!

Puszi mindenkinek
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Es o az en kis csajszim, Rebeka! Kezeben kistesojaval...

Kép

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, bár nem tudom ide való vagyok e vagy az őszibe. November közepe az internet által számított szülésem.

Rólam:
A Babát szeretnék-ből jöttem. Kb 4 éve szeretnénk már ezt a kisbabát. Jártunk meddőségibe (a vizsgálatokat nem írom le, látom, szerencsére nem sokan értenétek és nem is ez a lényeg), inszemre jelöltek, ami pénzhiány miatt elmaradt. Szóval Kópé egy "becsúszott" baba :).

Most jöttünk a dokitól azért csak most merek írni. Eddig álomnak gondoltam az egészet és féltem hogy egyszercsak felébredek. Most vagyok kb 9+3.

Hányingeres témához:
Nekem nem volt nagyon, sokkal rosszabbra számítottam. Amikor volt, akkor tényleg jót tett a gyömbéres üdítő, valahol itt a babaneten olvastam. Bár szénsavas és tudom hogy nem illik, de ha segít ...
Különben én is időnként lufinak érzem magam, erre még nem találtam jót. Mindenki azt mondja, hogy már nőtt a hasim, de csak a lufi nő :O.

Más témára sajna nem emlékszem, mert nagyon hirtelen olvastalak benneteket.

Kellemes időszakot mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
 
 


Kedves Hajni!

Amint latod, nagyon egyidosek vagyunk, es en is itt leledzem. Jobb szerintem egy uj csapatban kezdeni, mint belecsoppenni egy mar osszeszokottba. Ugyhogy en azt tanacsolom, maradj velunk!

O lesz az elso lurko? A kepeken kiket latunk?

Nagyon orulok, hogy osszejott nektek, foleg ilyen hosszas probalkozas utan. Latod, megiscsak figyel titeket fentrol valaki! Nehez dolog ez a penzhiany, foleg, ha az ember ilyesmire szeretne kolteni, es nics! No de most mar ne is gondolj erre, mert mar ott van benned pocaklako! Sok szerencset!

Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Viki :D
Ilyen ciklusok mellett doki legyen a talpám, aki kiigazodik a szervezeteden :lol: :lol: :lol: Persze gondolom kellemetlen, hogy azt sem tudod, melyik hónapban mire számíts. Bár ez most egy időre eldőlt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szemi :D
Én már közöltem mindenkivel, akivel csak lehet. Mondjuk nálunk az első két gyereknél örültek, most inkább sokkot kaptak :? Aztán 3 óra döbbenet után kitört az öröm :lol:

Én Veszprémben szülök majd, itt nem lehet szülészorvost választani. Mindenki az ügyeletesnél szül. Ugyanis valamelyik évben az egyik doki fáradtságra visszavezethető szívprobléma miatt meghalt, és a kórház vezetése akkor úgy döntött, hogy a betegek érdekében nem engedik, hogy halálra hajszolt orvosok álljanak mellettük szüléskor. Állítólag volt olyan, hogy vki már 48. órája volt talpon. Gondolom ez máshol sincs másként, csak még nem történt tragédia. Eleinte mindenki idegenkedett, de úgy tűnik, a rendszer beválik, mert minden doki kedves, emberi alapos. Csak sejtem, hogy egy kis maniért, de így korántsem kell annyit adni, mint fogadott doki esetén. Szóval eddig csak pozitív visszajelzést hallottam.

Szia Hajni :D
Üdv nálunk :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Külön örülök, hogy ilyen nagy "ajándék" babával együtt csatlakozol hozzánk. Tutira jó helyen vagy! Az internet engem is nov.21-re számol, de teljesen egyet értek Gemmel, mert jobb egy alakulóban levő csapathoz kezdetekben csatlakozni, mint egy kiforrthoz. Így legalább van időnk és elegendő figyelmünk megismerni egymást. ÉÉÉSS, könnyebb a később csatlakozókat megjegyezni, megismerni.

Gem :D
Ezek a szemek!!!!! Rebeka mellől aztán hessegethetitek majd a fiúkat, hacsak nem lesz a kistesó fiú, hogy ellássa helyettetek ezt a feladatot :)
Ejha, plusz 3 hét! Könnyű így várandósnak lenni!

Képzeljétek, ma derült égből villámcsapásként hányingeres lettem. Tegnap még kutya bajom sem volt, ma meg már attól is hányhatnékom van, ha levegőt veszek :cry: A császármorzsa felett émelyegtem, és forró, olajos tojásrántotta szagát éreztem, miközben a családom cuppogott, olyan jót ettek belőle :lol: Most elosonok bevásárolni, aztán heverek elalvásik. De azért egy üveg gyömbért veszek, meg a saját régi jól bevált fagyasztott meggyemet. Valamelyiknek segítenie kell. (bár egy kis fogyástól nem sírnám tele a kispárnámat :? )

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
 


Gem!
Gratula a 10.héthez :D

Üdv Hajni!
Rendszeres aktív olvasója vagyok a Babát szeretnék topiknak :) Nagyon örültem,hogy sikerült Neked.

Csirkesz :D
Szerintem próbáld ki a hányinger ellen a banánturmixot.


Még mindig olyan hihetetlen számomra,hogy velem is megtörtént a csoda,már én is olyan sztárfotót szeretnék,mint Gemé. :D

További jó pihit Mindenkinek.
Szemi

Kép

Kép


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy így fogadtok.

A kort néztem én is, mert szerintem a másikban nagyon le lennék maradva és már senki nem elékszik mi volt 3 hónapja. Így meg talán kicsit együttebb érzünk :).

Gem
igen ő az első Kópénk. A képen a párocskámmal vagyunk.

Szemi
köszönöm, nagyon aranyos vagy. Akkor te szinte mindent tudsz.

Ha nem írom le ide a babanetre a dolgokat tegnap akkor el sem hiszem, hogy nem álmodtam. Mikor fogom már végre felfogni? :D.

Na mennem kell, mert én doglozom ám :).

Puszi nektek

Hajni

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Gyerköcök alszanak így van egy kis időm.

Csirkesz!

A nődokim beutalóját nem fogadták el, de már nem is érdekel, már lenyugodtam hétfő óta.

Már csak a fogászatra kell elmenni, ahova szerintem még hónapokig fogok járni. :(

Gemini! Gratula a 10 hetes pocaklakóhoz. :D Nagyon szép Rebeka

Vkhajni!

Üdv a táborban. Én november 21-re vagyok-leszek kiírva az uh szerint, de menzesz szerint november 8.

Szemi!

Mi már elmondtuk az örömhírt, én inkább anyós reagálásától féltem, mert a második babával amikor terhes lettem, nem igazán fogadta nagy örömmel, vagy legalábbis nem látszott rajta, hogy örülne neki. De most elég tűrhetően fogadta, bár nem az ő döntése, hogy legyen 3 gyerek vagy sem.

És meg van a kiskönyvem is :)

Na most megyek, mert felkelt a kisebbik.

Judit

Kép[/

Kép[/

Kép
 
 


Sziasztok!

A tegnapi vérvételen 590 lett a HCG eredménye,a dokival tudtam ma beszélni,azt mondta,hogy közepes,ebből lehet jó is meg rossz is.Menjek hétfőn UH-ra,akkor már lehet látni valamit,addig meg lehet izgulni.(Kössz-gondoltam).Most délután pedig valami barnás-rózsaszínes halvány maszat volt.Hívtam a dokit,mondta ezt a tünetet "nem szereti",menjek most szombaton, az eredményre mégegyszer rákérdeztem,mondta,hogy 1000 körül lenne jó :( .
Hát ennyi röviden.Próbálok az egészhez pozitívan hozzáállni.

Szemi

Kép

Kép

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron