Új privát üzeneted érkezett!

Köszi!

Ancsa
Igen, beköltöztünk... végre...
Márc. 15-én Anyós reggel közölte, hogy jó az idő, ráérünk, a sógornőmnek tanulni kellene... de így nem tud (bár szerintem most sem... de mindegy ) mert most ápr-ban vizsgázik... mi lenne, ha költöznénk...
Apa kicsit ideges lett, hogy milyen kedves anyucikája van... de én nem bárntam... bár még fel kellett volna mosni 2-3x a por miatt (alig akart eltűnni a parkettáról), költözés előtt még meg akartam takartani a mikrót, stb... de nem baj... átjöttünk még aznap... örültem neki...
Este már itt is aludtunk... na ez pedig nekik /Anyóséknak/ nem tetszett :lol:

Lánynév
14 db van, ami nekem bejön... Apa még nem döntött...
Pár napon belül lesz - remélem... :roll: :lol: lassan aktuális lesz :lol:

Hogy rohan az idő... már Ti is nagyok vagytok... 16 hét :shock:

Kismok
Ha olvasod...
BOLDOG SZÜLINAPOT!


Apa holnap befekszik a kórházba... Levivel kettesben leszünk 2 hétig (kivéve a hétvégét)...


Húsvétkor keresztelő... a keresztlányunknak... /eddig református volt, de mivel elváltak - az apja volt ref., így katólikus lesz ő is, mint a sógornőm, anyósom... /


Holnap UH és két vérvétel vár rám, ha Manót elvittem a bölcsibe...

A hátam egyre jobban fáj... nem bírok sokáig állni, ülni... ez már tényleg terhesség....
Fura, hogy 2007-ben meg sem kottyant, most pedig... érzem...


Remélem mindenki jól van...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Nem semmi volt az anyósod............Ha a földön aludtam volna akkor is ott aludtam volna már én is.
Apa miért megy korházba?

Kép

Kép
 
 


Ezzel én is így voltam, Ancsa.

Apa a nyugdíj miatt :oops: ment kórházba... kellenek a papírok, hogy ott tudja hagyni a drága munkahelyünket :P
Biztos rossz lesz nélküle esténként... :roll:

Ma megvolt a vérvétel... és a kötelező UH is.
Ott kitalálták, hogy a nagylány a korához képest kicsi :roll:
32 hetes és 1600-1700 g körül van /Levi 33 hetesen volt 1700 g./ :roll: és, hogy a veséi nagyobbak 4-5 cm-esek... (sajnos erre nem találtam semmi adatot - még a neten sem..)
Így két hét múlva ismét kórház és controll UH.
Megfordult (pár napja beszéltük meg, hogy legyen ügyes és forduljon vissza :lol: ), ismét fejvégű - remélem már így is marad :P
BPD:81mm, AC: 254mm.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Sziasztok!

Kia
köszönöm a köszöntést, nagyon jól esett!
Azóta talán már kiderült ez a vesedolog a kislánnyal kapcsolatban. Sztem nincs ott semmi baj, de ebben a uh-s világban annyi mindennel ijesztgetik az embert, ami nem "átlag", holott, amikor mi születtünk, senkinek fogalma sem volt, hány hetesen hány centi volt a vesénk, meg hány kilók voltunk...
Nagyon jó, hogy már beköltözhettetek, most már minden a legnagyobb rendben várja az új lakót!

Gem
gyógyulást neked, remélem, gyorsan helyrejössz. A munka miatt nem irigyellek, nagyon kemény lehet.
Lencsi még mindig jó sokszor szopizik, alig tudok, 2-4 órára bárhová menni nélküle (nem mintha persze megtehetném, mert nagyrészt egyedül vagyok velük, de ha megtehetném...:) )
A lányaid nagyon szépek, barna, kék, szőke, barna - milyen változatos... Nálunk bezzeg, egyenbarnaság van. Apa génje mindent visz - sose lesz kékszemű gyerekem :cry: :lol:

Sárit tegnap műtötték, manduláját kellett kivenni, mert akkora volt már nyugalmi állapotában is, hogy alig bírt nyelni, a süketség meg egyre erősebben jelentkezett nála. De olyan nagyon ügyes volt, hogy iszonyú büszke vagyok rá!!! Már este betermelt egy nagy szelet májkrémes kenyeret, mert joghurtokkal, meg édes kórházi teával "riogatták", ő meg azokat ki nem állhatja. :lol:
Nagy a csönd itthon, nagyon furcsa, hogy csak ketten vannak. Úgy érzem, semmit sem kell csinálnom egész nap... :roll:
Na, jó horgoltam Sárinak egy Sári babát - róla mintázva, hosszú barna hajjal, a kedvenc bugyijában, zoknijában. Lesz majd több ruhája is, de arra már végképp nem volt kapacitás... Kíváncsi vagyok, mit szól hozzá majd...
A Meska-bolt egyelőre elég lájtosan üzemel. Hatalmas jelenleg a kézműves túlkínálat, és sokkal kevesebben ismerik a vásárolni szándékozók közül. Most egyelőre egy területi kézműves társuláson gondolkodunk. Erre is azért van szükség, mert nem nagyvárosban lakunk, hanem vidéki kistelepülésen, ahol azért még messze nem akkora ezeknek a termékeknek a kereslete, mint a városokban, ahol már rájöttek, hogy van élet a Tes.o, Co.a, Auc.an-on túl is...
Amúgy persze nagyon szeretek itt lakni, de azért néha tud hiányozni nagyon a nagyobb nyüzsgés, meg főleg a pezsgőbb kulturális élet. Na, de majd leszünk még mobilisabbak is, nem?! :D

Szilvia
a vacak tavasz miatt sokszor gondoltam rátok, hogy de jó lenne tengerközelében lenni, mert nektek biztos nincs ilyen gondotok, hogy még április közepén is kesztyűt veszek a reggeli bicajozáshoz...:)
Hogy vannak a fiúk és te?

Nyafi
hát a velencei karnevál miatt meg végképp irigy-irigy ám!
Számolj be róla, kérlek, nagyon kíváncsi vagyok, régen szerettem volna elmenni, de azóta lett pár gyerek, és most kicsit kamikáze-akciónak érzem a hosszútávú autózást...:)

Sok minden van még a fejemben, de Lenke ébredt és rögtön machinálja az egér zsinórját...
Tudom én vagoyk a legritkább, de írjatok, mert olvasni azért szoktam néha és kíváncsi vagyok, kivel, mi van...:)

Kép
Kép
 
 


Kismok... igen... régen azt sem tudták, hogy ki lakik a pocakban... :roll:

Sárinak Jobbulást! Nagyon ügyes volt!

...örülök, hogy írtál...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia:Miért szeretné otthagyni?Van valami más munka kilátásba??

Kép

Kép
 
 


Hello!
Huh kismok már rég volt az a karnevál. Vonattal mentünk jöttünk, Gigi otthon maradt nagyiékkal. Reggel értünk oda, megnéztük a rialto-t (halpiac), utána elmentünk vaporettoval(kishajó) Muranoban, vettünk egy két üveget, aztán kapucinoztunk, voltunk sok templomban és láttunk gyönyörű jelmezű nőket-férfiakat.
Az élmény jó volt, csak rengetegbe kerül az étel ital. (Lehúzós)
Húsvétra ki hogy készül?

Kép
 
 


Sárinak akkor ki kellett venni a mandulát??? Ó egyem meg.

Kép
 
 


Sziasztok!

Épp el akartam küldeni amit írtam... és.... kilépett a babanetből... ÁÁÁ :evil:

Ancsa
Nincs új munkahely, de ha minden igaz még jan. 1-ig el tud menni nyugdíjba ... és azt ki kell használni...

Húsvét
Szombaton haza akarok menni Anyuékhoz, vas. vissza, hétfőn pedig a kerilányunk keresztelője (ismét), így akkor Anyóséknál leszünk... az ideit megúszom... majd max. sütök valamit, bár akkor lesz név - és szülinapozás is :roll:

De nem unatkozok... , minden nap kertészkedek egy kicsit kint...
és ma pl. már 4 adag ruhát mostam.. de még van néhány gyerekcucc... vasalnom is kellene... és vásárolni egy-két dolgot a csajosnak..
Lassan itt a június... :shock:


Holnap nem megyünk bölcsibe... az oviba lesz "ovicsalogató"..
Aztán 17 óra után nődoki...

Remélem jól vagytok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Levi nagyon jól érezte magát az oviban, nem akart hazajönni... még most is alszik...

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Átnéztük az egész gyereket tegnap a nődokival... mindenét...
A veséi 2,5-3 cm között vannak - a doki csodálkozott, hogy miért mérték a kórházban 4-5 cm-esnek...
Azt mondta, ha gond lenne, akkor magzatvíz sem lenne - az pedig pont annyi, amennyinek lenni kell... :lol:
Aki a kórházban csinálta az UH-ot egy nyugdíjas doki... /de akkor miért dolgozik még ott /
Már kb 2 kg-os, így nem is kicsi... 3,5 kg körül lesz a végén...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kép
Levi
Kép
2007-ben és 2011-ben a 33. héten
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Elkezdődik a "hajrá"...
Kedden NST és vérvétel, szerdára piacot terveztem, hétvégén bababolt....
Lassan itt a vége, de izgalom még nincs.

Holnapra Minden Anyának!

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Férjem egyik unokatesója elindította a kézműves-boltját.
Ha van kedvetek nézzetek körül, május 8-ig örökös 5% kedvezményt nyer az első 20 vásárló.
http://www.lakidalu.meska.hu

Amúgy nálunk zajlik az élet, Sebit beirattuk az iskolába, Csillát az óvodába, bele se merek gondolni, milyen lesz az életünk jövőre.
Csilla átesett a bárányhimlőn, nem volt egyáltalán vészes, igaz, ő nagyon türelmes kisbeteg szokott lenni.
Én már nagyon várom a tanév végét, eléggé fáradt vagyok.
Ma volt az oviban az anyák napi ünnepség, nagyon aranyosak voltak, egy mesét adtak elő, és Sebi nagyon szép nyakláncot készített nekem ajándékba (tényleg, néztem a többiekét, és Sebi nagyon eltalálta az ízlésemet).
Nálatok mizujs?

Kia
Jó nézni, ahogy gömbölyödsz! Mi lesz a neve a csajszinak, eldőlt már? (Ha már írtad, akkor bocsi, elég felületesen tudok mostanában olvasni...)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Cas
hihetetlen, hogy Sebi már iskolás lesz! Kicsi fiú volt még, mikor elkezdtünk ide írogatni!
Nálunk még senkinek sem volt barihimlője, pedig én úgy gondoltam, jó volna már átesni rajta, mikor épp nincs picibaba a családban, de nem kapták el senkitől. :D

Kia
aztaa, mindjárt kint lesz hugibaba! Levi mennyire fogja fel a helyzetet? Meséltek neki a tesókáról, gondolom. Nevet választottatok már?

Nyafi
szép kirándulás lehetett, még ha régen is volt az a Velence...:)

Gem
hogy vannak a lányok, neked beindult a munka, ugye?
Apukájuk foglalkoztatja őket, amíg te nem vagy otthon?

Szilvia
hogy vagytok/vannak a fiúkák? Matyi időközben már fél éves is elmúlt, biztos nagyon sokat változott már, meg izeg-mozog... Marci ovis?

Sári nagyon jól viselte a műtéti ceremóniát, még a műtőben is nézelődött, nem is sírt. Apuka volt vele a kórházban két napot, de a végén már kínjukban mobiltelefonról hallgattak zenét és táncoltak, mert annyira jól volt és nem bírt az energiáival, hogy még ez is "nyugisabb" időtöltésnek számított, ahhoz képest, hogy eredetileg ugrálni akart az ágyon.
Azóta is jól van, már jár oviba, amit nagyon szeret. Jól is hall, jobb az étvágya is, szóval minden oké.

Jaj, Cas, igen a meskán többször belefutottam már ezek szerint a rokonotokba, nagyon szép szütyői vannak, nagyon szép színekkel!
Én is belinkelem akkor az én boltomat, hátha...:)
http://www.meska.hu/Shop/index/6571

Meg mutatok egy képet a lányokról is:
Kép Pitypangkoszorúban

Kép
Kép
 
 


Kismok
Cuki ez a kép!!!!!!!!! :D
És nagyon szép dolgokat készítesz!!! Ehhez nekem semmi érzékem, úgyhogy mindenkit nagyon csodálok, akinek van!
Ági szütyői szerintem is nagyon szépek, meg jópofa a kirándulós étkészlet is. Nálad ékszerekből vásárolnék be, és az a tulipános tatyó is szuper!
Csakhogy mi most kocsit veszünk. Most nemtom mit írjak: :) vagy :(
:) mert sikerült eladnunk a 16 éves autónkat, ami kész csoda, és már meg is van, hogy mi veszünk helyette.
:( mert ez bizony rendesen hazavágja a költségvetésünket a következő 1,5 évre...
(Mondjuk addig legalább a párom is békénhagy a köv. gyerek témával, de utána asszem nem úszom meg... :lol:)
Ti ezek szerint készültök egy negyedik babára is? :roll:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

A név
Nekem az Izabell a nyerő.... (Néhány éve tetszenek a Lizával, Izával kapcsolatos nevek) ... Apa még emésztgeti /neki pl. a Gabriella tetszik/

Cas
Kitartás
Lassan itt a nyáriszünet! :wink:

Kismok
A csajok nagyon édesek együtt! :wink:

Levi nagyon várja a tesót...
Én most kezdem felfogni, hogy már csak egy hónap... és két gyerekem lesz..
Remélem a féltékenység nem lesz nagy... megpróbálok mindent elkövetni...

35. hét
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hogy is van ez :?: :?: :?:
kismok írta:Nálunk még senkinek sem volt barihimlője, pedig én úgy gondoltam, jó volna már átesni rajta, mikor épp nincs picibaba a családban, de nem kapták el senkitől. :D


Bar most, hogy mondod, ez nekem is neha eszembe jut. :D

Kia
hihetetlenhogyhogymegnottapocakod!!!

Cas
jo rolatok is hirt kapni!!! Vajon milyen lesz szeptembertol szuloszemmel (is) nezni az iskolat? Rebeka is szeptemberben kezdi, kivancsi vagyok, mennyire fog neki tetszeni...

Szilvi, es foleg Tittina merre jartok???

Elkezdtem a melot, mar ket hetet lehuztam. Kicsit talan konnyebb volt visszamenni, mint ahogy szamitottam, mert ez a 90%-os part time, amire "beneveztem" az elso honapokban, igazabol baromira jo, mert majdnem minden nap itthon vagyok negyre, amikor a lanyok is epp hogy csak hazaertek a sulibol. Sot, szerdan mar ebedre itthon vagyok (kedden meg csak fel hatra). Viszont a korankeles elegge kikeszit, magat a melot fel nyolckor kezdem, de ehhez minden reggel hatkor kelek. A fonokom sajnos megvaltozott. Mindket szemem sir, annyira szomoru vagyok a regi fonoknom miatt. Annyira szerettem.

Kép

Kép

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bevásároltunk tegnap... az egyik boltban törzsvásárlói hétvége van (-30%)... vettünk pelenkázó lapot, takarót, néhány új textilpelust, cumit, melltartóbetétet, stb...

NST - minden rendben volt... Végig ficánkolt.. azt mondták, hogy látszik, hogy jól érzi magát bent..
Kedden lesz ismét... és du. nődokihoz is megyek..

Gem
Sajnálom, hogy nincs már a régi főnököd..
Olyan fura nekem, hogy ilyen hamar melózol ismét... (nem Magyaro.) :roll:

A lányaid nagyon édesek!
Zsófi utólérte Rebekát...
Lola már járkál? Nagyon ügyes! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Csajok minden tiszteletem azoké, akik ilyen szép munkákat végeznek a saját kezükkel.
Kismok a beszédén is hallható volt Sárinak, hogy nem hall jól?
Jé Gem egyformák nagyon a lányaid magasságban. Jó a munkaidőd nagyon. Az enyém is ilyen, csak a fizetésem kevesebb. :D
Cas milyen autót vesztek?

Kép
 
 


Sziasztok!

Közérdekű: a Babaneten már van lehetőség zárt - mások által nem olvasható és nem is hozzászólható - topikok létrehozására! Ha szeretnétek ilyen topikot nyitni, küldjetek levelet a szerkeszto@babanet.hu címre. A Tárgy sorba írjátok be: ZÁRT TOPIK.

Aki pedig nem rest kommentelni a Babanet cikkeihez, az ezen a héten három ruhát választhat a gyereknek a Mumoo's-tól. Részletek itt!

Kép

Szép napot!

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Nyafi
Barátaink 6 éves kombi astráját. :)
A mi 16 évesünkhöz képest még hamvas... :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas mi 8 évesre cseréltük a 16 évesünket, nagyon boldogok vagyunk vele. De azért hiányzik szegény Pisti...

Kép
 
 


A miénk Levivel 1idős... megrendeltük és pár nap múlva mgtudtuk, hogy jön Levi :lol:

Tegnap voltunk a nődokihoz, a méhszáj még zárt, a csajos 2 és fél kg körül van... én eddig csak 9 kilót híztam :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!!

Annyira szépek a lányok Gem és Kismok!

Kismok a te csajaid annyira egyformák, hogy hihetetlen...Apa nem tud változtatni, látom, ugyanaz a minta :wink: Ügyes vagy, s főként kreatív, drukkolok, hogy bejöjjön, illetve fejlődjön az új munkád! Négyeske???? Mikorra tervezitek?

Gem!
Sajnálom a volt főnököd hiányát, annak örülök, hogy relatíve jól viseled a munkába járást! Nagyon nehéz lehet, de ezt már egyszer, sőt többször is kielemeztük :roll: Magyarországra nem mentek a nyáron??
Témyleg, mintha összenőttek volna Zsófi és Rebeka! Szépségesek!

Kia!
Szép név az Iza, nekem is tetszett anno :roll: izgi lehet, s egy kicsit irigyellek ezért a csodálatos szituért...annyira jó érzés várni az új jövevényt, s külön szuper, hogy már a szép, új saját otthonotokba érkezik....ezt hívják tökéletességnek...kívánom, hogy még nagyon sokáig maradjon minden így!
Grat a csak 9 kilóhoz, s tényleg négy év alatt semmit nem változtál :wink: KInek írsz majd, ha kibújik Iza??

Cas!
Tényleg hihetetlen, hogy Sebi sulis lesz!!! Olyan fura volt nekem anno, hogy nektek már volt egy NAGYTESÓ, mikor vártátok velünk a KICSIKET, s most már én is két kicsivel próbálok babázni :roll:

Keresek képeket, mi is növünk már, Matyi kb. 8és fél kiló (közel nem mérem annyit, mint anno Marcit, s már nem is írok semmit, hogy mikor mit csinál...tök ciki), még nem mászik hivatalosan, de kúszva mindenhova eljut, ha a földre teszem, a szájába vesz mindent, amit Marci soha nem tett, és sokkal veszélyesebb, mint a kisebbik bátyja volt...Kikire nem emlékszem, de szerintem ilyeneket ő sem csinált...sokat voltunk/vagyunk kicsit, vagy nagyon betegek, néha már nagyon unom, de ezeknél a betegségeknél soha ne legyen nagyobb baju(n)k!
Marci oviban, már nem tiltakozik (annyira) reggelente, ha indulunk, de a kaját még mindig én viszem, mert nem eszik csak egy-két fajta kaját meg....Kiki betöltötte a 18-at, de még nem akar itthagyni minket, mint mondja, jó itt neki nagyon, csak most éppen egy robogon "vitázunk", mert én rendes jogsit szereztetnék vele, s egy olcsóbb kocsit adnék a popója alá (itt nem nagyon jutsz el kocsi nélkül sehova, mármint ahol mi lakunk),de ő robogót akar...attól nagyon féltem :roll: iskolában elég jó eredményei vannak, csajról nem tudunk (azaz semmi komoly)...hááát mi így vagyunk mostanság....

annyira jó érzés, ha van kinek írni, s van mit olvasni....szeretem tudni, hogy kivel mi van!!!!

Edith??? yveletek mi a helyzet?

Ancsa?? tudod már, hogy ki lakik odabent?

Titti! Én nagyjából tudom, hogy mi van veled(facebook), de gyere írj magatokról? Kistesó project?

Nyafi? Ti mé mindig tartjátgok magatokat, hogy Gigi egyenlőre egyke marad?

pusziMindenkinek!!! már a második felét egykézzel írtam, Matyi nem túl megértő :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Köszönöm Szilvi!
De rég jártál erre...

Hogy kinek írok? Nem tudom..
..szerintem Apa majd tudatja az iwiw-en.. megbízom vele... ha nem is az enyémen, majd a Levién.. :roll:

18éves a nagfiúúú... tényleg...
Bár már 10 napja volt, de azért még utólag BOLDOG SZÜLINAPOT Neki!

Ma - végre - összeállítottam a kórházi pakkomat.. de remélem még úgy 2 hétig nem lesz rá szükség..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hát, sziasztok! :)

Ezeréve nem jártam erre, és most sem tudom, hogyan jutott eszembe, hogy nézzek be. :) Írni nem szándékoztam, de nagyon jólesett, hogy Szilvi érdeklődött irántunk, úgyhogy akkor gyorsan írok néhány sort. Az utolsó oldalon olvasgattam egy kicsit, megcsodáltam a fotókat!

Hihetetlen, mennyire megnőtt minden manó, a "most" születettek is már másznak, járnak, amint látom. És Kia, te már a finishben! :shock: Tényleg, ilyen rég nem jártam erre? Még csak akkoriban derült ki, hogy igazán baba van a pocakodban! :)

Mi jól vagyunk, bár az utóbbi hónapban mindannyiunknak volt ilyen-olyan baja. Mostanra már helyrejöttünk. A csajok is megnőttek, nektek biztos nagyon szembetűnő lesz a változás, mint amikor én nézem a tieiteket.
Sajna, a munkahelyem, az Erdélyi konyha, a házimunka, a lányok és a két blogom, illetve az egyéb elfoglaltságaim (tortakészítés rendelésre, esküvői teremdíszítés stb.) mellett fórumozásra abszolút nem jut időm. Ugye, most örülnék, ha lenne egy-két hónapnyi szusszanásom. :D

Puszilok mindenkit és minden jót kívánok a továbbiakra! :)

Tegnapi fotók:


Kép
Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Kia
nagyon finisben vagy mar!!! Gondolok rad!

Edith
de jo, hogy megint jottel! A lanyok csodalatosak, es tenyleg hihetetlen, hogy mekkorat nottek! Nagyon szepseges mindketto!

Szilvi
kosz a mailt!

gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Kia nekem írhatnál!!!Nagyon szívesen tudatom mindenhol. És nagyon megtisztelve érezném magam!
Szilvi! Írtam privit. Tegyél majd képeket!
Edit nagyon megnőttek a csajok már. Boró óvódás? Már erre sem emlékszem. Ha lesz időd gyere azért.

Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi Nyafi.... tudom én a számodat?
...megírod pü-ben?... az a tuti...

...később jövök...

Egy kép:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Edith
Örülök, hogy írtál... a lányok nagyon szépek!...és rengeteget nőttek...

Köszi Gem.
...mindig csodálkozok a vonalzóm láttán, hogy már csak néhány nap van... és...

Köszi Nyafi, megkaptam....
...s köszi előre is!!

Ma voltunk védőnőhöz, NST-re - minden oké.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia,
hogy vagy???

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Köszi Gem, még egyben, de már néha nagyon fájdalmas, ahogy a kisasszony mocorog... pár napja dagad a lábam, így többet pihenek..

Remélem mindenki élvezi a jóidőt és jól vagytok!

Kedden ismét védőnő, NST, pajzsmirigyes doki és délután még nődoki is...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szerkesztek 38 hetes képet és hozok...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Még 1ben.

Pajzsmirigy eredmény most oké, de majd szülés után - a doki szerint lehet romlani fog... (remélem nem )
így júli elején lesz ismét vérvétel, később UH, stb...

NST is jó volt... majd jövőhét hétfőn és csüt-ön kell ismét menni..

A nődoki szerint kihúzzuk a 40. hétig, bár 2111-es értéket kaptam... (méhszáj nyitva, méhnyak lassan rövidül...)
Vele is jövőhét csüt-ön találkozok majd.. ha nem jön egy jó kis front... vagy...

BPD 91 mm - azt mondta a kislány tényleg KISlány :P és kb 2900 g.

Most pénteken még ballagásra is megyünk - a keresztlányunk ballag az oviból..

A kert (pár napja még gyomláltam, kapáltam..)és a nem túl kicsi pocak:
Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia
elvezzd ki az utolso babas napokat, mert utana nagyon fog hianyozni a pocakodbol a kis mocorgo! Kitartas!

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Gem :D
Tudom... emlékszem, hogy Levi is nagyon hiányzott pár napig a pocakból... :roll:

...és azért is ki kell élvezni, mert tudom, hogy nem lesz több pocaklakó :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 



Kép Kép Kép
Kép
 
 


Még1ben..

Gem
Nagyon ügyes Lola! :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Tegnap este kaptam a hírt:
Kia: Megszületett a nagylány 20:15-kor, 50 cm és 3400 gr. Jól vagyunk. Kia és Iza
Sok egészséget, örömet kívánunk kis családodnak!!!

Kép
 
 


Kia!
Isten hozta Izat! Orulok, hogy mindeketten jol vagyok!
Legyen benne sok oromotok!

Puszi
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 


Nagyon sok boldogságot kívánunk mi is!!! :)
Várjuk a beszámolót!

(Mi éppen skarláttal itthon. Áh...)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kia!
Sok szertettel gratulálok!!! Nem is lett kicsi, mint ahogy jósolta a doki!! Tökéletes méretek! Várjuk a képeket, beszámolót, ha lesz szusszanásnyi időd! Addig is nagyon sok boldogságot, egészséget Nektek!
Puszi!

Cas!
ÓÓ, sajnálom! Ez rosszul hangzik nagyon!! Gyógyuljatok gyorsan meg!!

Kép
Kép
Kép
 


Gem!
Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást!

Kép
Kép
Kép
 


fuhh skarlát? Az még van? Te is, vagy csak a gyerekek???

Kép
 
 


Csak Sebi. Egyelőre. Hónapok óta van az oviban, most benyalta.
Felnőtteknél nem szokott lenni skarlát, mert ez egy streptococcus féle, és inkább "csak" gyulladást okoz (torok, fül vagy ilyesmi).
Csilla sanszos, hogy elkapja, barihimlő után állítólag még könnyebb összeszedni. :(
Régen nem kezelték és durva szövődményei lehettek (nekem pl. egy nagynéném így lett szívbeteg egy életre), ezért ma antibio-val kikezelik. Így viszont akár többször is el lehet kapni.
Nekünk az első.

(Még nem 100% a diagnózis, mert doki még nem látta, ugyanis szombaton kezdődött és csak ma du. rendel. De nagyon stimmelnek a tünetek a klasszikus skarlát-leírásokkal.)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nem irigyellek. Mit mondott a doki?

Kép
 
 


Jogerőre emelkedett: skarlát.
Viszont nagyon gyors lefolyású, a doki is meglepődött rajta, hogy 2 nap alatt mennyire előrehaladott állapotban van. Sebi gyakorlatilag a nehezén túl is jutott, mire eljutottunk orvoshoz, és csak nagyon enyhe tüneteket produkált.
Filózott is, hogy adjon-e egyáltalán antibiót, de azért biztos ami biztos kaptunk, nehogy szövődmény legyen. Viszont nem kell 10 napig szedni, mint általában, valszeg előbb befejezhetjük a kúrát.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Ja, és ilyenkor már nem meglepő az ennyire enyhe lefolyás, szezon vége van, gyengébb törzsek kóricálnak...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
sajnallak titeket! Remelem, hamar sikerul kikercmeregnetek belole, es foleg mindenfele szovodmeny nelkul!
Gem

Kép Kép Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: