Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Hát úgy látszik mégsem sikerül? Akkor elmesélek még egyet s mást.

Zselyke annyira utánozza Jankát mindenben, hogy sokszor kész élvezet nézni. Pl eszen, kérdezem, hogy finom-e az étel. Zselyke ránéz Jankára, hogy mit int az a fejével, és csak utána bólogat ő is, a Janka válaszától függően.

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


He, he sikerült!!!

Most hajrá!Rajtatok a sor.

Annyit még elmesélek, aki ne olvasta volna a naplónkban, hogy az új év változásokat hozott az életünkbe: egyik napról a másikra mindketten kiságyban alszanak, és méghozzá csak Zselyke részéről volt egy éjjeles cirkusz. Janka kimondottan élvezte első perctől és azóta is. Az első felháborodott éjszaka után meg Zselyke is kiköveteli magának, hogy 9-kor lefektessem, és el is alszik max 10 percen belül. :) :P
Nekem ez azért nagy szám, mert nálunk nem volt mostanig kiságy, annak idején Jankával is csak kétszer próbálkoztunk, de inkább lemondtam. Végülis nem bánom, hogy mostanig húztuk, mert igy úgy ment mint a karikacsapás. Még most sem hiszem el, hogy amitől a legjobban féltem, mennyire simán lezajlott. Sőt, azóta végre sikerült lemondani a szoptatásról is. :roll:

Puszi nektek!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok,

Nagyon jó ötlet volt ez a sok kép fel rakás Emese már csak azért is mert mese szép képeket raktál fel de szó szerint.
A mézeskalács házikó attól pedig el akadt a szavam..nagyon ügyes vagy.
A lányok pedig akkorát nőttek mióta nem láttam képet velük hogy csak na.Gratula az ágyban alváshoz, én tudom ez nagy teljesitmény.

Gabi a ti képeitek is nagyon szépek Kincső egy igazi kis hercegnő.

Mi jól vagyunk kopp-kopp mert ez ritkaság mifelénk.. Jázminnal el kezdtem még ősszel egy homeós kúrát és hát úgy látszik hat nála és beválik.
A pocak lakóval is minden ok sokat mocorog de szó szerint ráadásul mindig éjjel a leg aktivabb, na ha ez igy lesz majd kint is akkor szuper lesz. :D
És hát úgy néz ki hogy, fiú lesz és Ármin nevet választottuk vagyis a féerjem fel vetette én meg bele is szerettem első hallásra...igy volt a Jázminnál is.

Végre az idén volt nekúnk is részúnk hóban rengeteget szánkozott Jázmin alig lehetett be cipelni kintről.

Na majd hozok én is pár képet.
Sziasztok

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sepsiszentgyorgyi anyuka vagyok van egy negy es felhonapos lanyom gyoparka boldog anyuka vagyok :o
 


Szia Csengelle, sajna ez a topik kissé kihalt már, bár jó lenne tudni mi újság a többiekkel is.:))
Gratula a kislányodhoz és nagyon szép neve van rakjál képeket is róla.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ez a topik ennyire kifáradt? erdélyi kismamaklub egyébként itt is működik:
http://www.kismamaklub.ro
kagota
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron