Új privát üzeneted érkezett!

Azt hiszem ez új oldal lesz...
Nem tudok most írni, mert nincs időm, de ha új oldal kezdődik, semmi sem lesz még veszve! :wink: Próbálok később jönni. :)

Puszi minden gyönyörű babának és anyukájának. NO meg a tesóknak! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Most merges vagyok mert irtam egyhszt es az egesz elszalt! :shock:

Merre van mindenki?!
Emese, azert csak probalj meg pihenni egy kicsit nem tudnad anyukdra hagyni egy kicsit Jankat es addig te Zselykevel alszol?!

Edith, lattam milyen szep kepeslapokat keszitettetek nok napjara Kriszta nagyon de nagyon ugyes kis csaj!

Mi hetvegen nem nagyon voltunk iyyhon mentunk nagyszulozni ,hugomeknal voltunk akinek mar szepen kerekedik a pocija! :)

Jazmin kozben ebredezik!
Kepzeljetek tegnap annyira meg ijjesztett szaladt a szobaban es a padlon megcsuszott de nem tudom hogyan eshetett mert ugy orditott es kifeszult teljesen de alig kapott levegot is az elejen meg sirni sem birt!Hu en masodpercek alatt hogy mit eletem at ne tudjatok meg...nagyon de nagyon meg ijjesztett!De aztan egy kis ido mulva mar nyoma sem volt semminek!

Na most megyek mert kezdodik a reggel nalunk!
Meg par kep!
Hat most megsem rakok kepeket a photobucket nem megyen!
Addig gyertek irjatok!
Sziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon vagyunk már, csak kicsit összezsúfolódtak a dolgok, s pluszba vénasszonykodok, olyan frontérzékeny vagyok Tünde óta, hogy ihaj, ha hideg lesz azért, ha meleg lesz, azért fáj a fejem - mint tegnap is. Most is épp csak annyira ugrottam be, hogy szóljak: VETTEM PUZZLEKAT!!! 5-öt kaptam, mindjárt fotózom, s mutatom, nem egyformák, majd válogassatok :D Sajna picit többe került, mint karácsonykor, kereken 8 lej darabja. :roll: Remélem, nem nagy baj, hogy mégis megvettem, de csak ez a pár darab volt, s féltem, hogy nem marad, mire megkérdezlek titeket...

Ezt most elküldöm, aztán jövök még... :wink:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 

 
 

Meli, jó hogy jöttél. Elfelejtettem, hogy Udvarhelyen lesztek több napig és már kérdezni akartam, hol kószálsz! :P :oops:
Örülök, hoyg vettél Puzzlet, ha lehet, én kettőt kérek, hiszen ketten vannak!
Illetve, hadd kérdezzem meg: az 5 közül Tündének is vettél? Vagy ezeket csak elküldözgetnéd?

NA, én is most megyek fejni, mert Boró alszik, Kriszta meg építőzik, de ma jövök és írok magunkról is, reagálok is mindenkinek. ÍGÉREM!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Szia Meli!
Orulok hogy,tudtal venni puzzlet, nekem ha jutna 1 kellene :) .
kepek:
Egy huncut mosoly

Kép

Es ezeket csinaltam eddign nem olyan szepek de orulok ha igy is sikerult :)
Kép

Sziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Hoztam a képeket :) 5 darab van, különbözőek és mind nektek vettem :wink: Mármint a gyerkőcöknek :D :D :D Tünde is kap egy farmost, az külön van, még nem tudjuk, mikor adjuk oda.

Farmos: a színek ezen a legjobbak, a többiek valamiért fakók lettek, igazából azok is ilyen vidámak :D

Kép

Tengeri állatos:
Kép

Strandos:
Kép

Dinós:
Kép

Vásárlós:
Kép

Edith! :wink: :D

Ági!
Huncut mosoly :D :D :D
A matricák nagyon szépek!!!!!! :D :D :D Ügyes vagy, csak így tovább!!! :D :D :D

Bocsi, most csak ennyire futotta, megint fáj a fejem, megyek, lefekszem egy kicsit... :?

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Ha mar elsonek lattam meg oket kerhetem a farmosat?!Koszi!
Ez jo lesz egy ajandeknak majd husvetra nem?!

Jazmint most fektettem le elkezdtuk a delben is egyedul elalvas hadmuveletet, 5 perc nyekerges utan el is aludt! :D
Meli majd ird meg hogy csinaljuk a penzt hogy kuldjem el neked milyen uton?!

Koszi!

Sziasztok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Meli, én meg a tengerpartosat és az üzleteset szeretném. De Emese, ha neked is kellene valamelyik ezek közül, akkor megegyezünk. :)

Aztán jövök, jövök... van mesélnivalóm... :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Mivel megígértem, hogy jövök ma, hát jöttem, de már hulla vagyok, úgyhogy, nem ígérem, hoyg mindenkinek mindenre reagálok, sőt, talán csak magunkról írok néhány sort. :roll: :oops:

Kezdem a jó dolgokkal. :)
Ma megkaptam a pénzt és már Boró után is kaptam. :D Úgyhogy 1000 lej jött a házhoz, és jövő hónapban is így lesz. Utána Kriszta már csak a 32-t fogja kapni a 200 helyett. :roll:

Boró értelme nagyon nyiladozik, már "teli" van a tekintete, ha értitek, mire gondolok. Mosolyog, rengeteget mosolyog, és most már nagyon sokat "beszél". Provokál. Etetem, bámulom és csodálom, ő meg elkezd mosolyogni.
Ezenkívül testiekben is jócskán gyarapszik: vasrnap 5785 g volt és 61 cm. Meg is látszik rajta! :P
Kép Kép Kép Kép

Kriszta mintha visszaváltozott egy picit, bár nem lett a régi, és talán már nem is lesz. Végtelenül aranyos most is, de ha valami nem a kedve szerint alakul, akkor kezd nyafogni, leülni, dobálózni, csapkodni. Szándékosan kerülöm a hiszti szót, mert egyszerűen nem szeretem. Amúgy viszont imádom, rengeteget beszél, rengeteget nevet és nevettet, igazi nyelvújító :D , imádja a mondókákat-énekeket, szeret olvasni, táncolni. :) Igazi kis huncut ő is. :D
Kép Kép Kép Kép
Ennyi szép leírta után már szinte szentségtörés elrontani a hangulatot, de le kell írnom. Ne sajnáljatok miatta, elég, ha én sajnálom. Nem akarom újra megnyitni a témát, csak éppen leírom.
Az van ugyanis, hoyg Boróka nem szopizik. :( Igen, már első perctől próbálkoztam azzal, hoyg ne viseljen meg a dolog és elkeseredéseim-fájdalmaim tetőfokán sikerült is mindig megnyugtatnom magam, hogy ha üvegből eszik anyatejet, ugyanannyi, mintha szopizna, ami úgy is van, de mindig ott volt a titkos vágy és remény, hogy de majd úgyis fog menni. Igaz (és ne vessetek meg érte), hogy én nem érzem a szopizást annyira bensőségesnek, de ettől függetlenül nagyon szerettem volna, ha hosszabb ideig ment volna. Igen, tudom, hogy akkor, amikor megnőtt az igénye, akkor kellett volna még egy kcisit kibírnunk, hoyg ne adjak neki üveget, de az én fájós mellem miatt túl hamar feladtam. És akkor aztán elkezdődött a hanyatlás. De múlt héten még gond nélkül szopott, hétvégén már csak éjszaka tudtam mellre tenni, mert napközben pár perc szopi után már csak mocorgott, rugdosott, tépdeste, harapdálta a mellemet és főleg, öklendezett tőle. :( Tegnap oda jutottunk, hoyg amikor egyszer elengedte a bimbót és én tuszkoltam volna vissza, hányt egy kicsit. Ma pedig amikor felvettem böfizni, úgy végighányt, hoyg sírva fakadtam.
Meg is látszott ez a szomorúság ma a tejmennyiségen, mert eddig mindig 200-220 ml-ket fejtem, de ma oylan is volt, hoyg csak 110-et. Most este is csak 140-et. Kíváncsi vagyok, lefekvés előtt mi lesz. Ittam egy nagy csésze tjserkentő teát azóta.

Szóval, hát nem kib.....szás? Amikor már begyógyult a bimbóm, nem fáj a szoptatás és tejem is lenne elegendő, tehát már semmi sem áll az utunkban, Boróka nem szopik.
Persze, fejek és amíg csak tudom, anyatejet adok neki, de na. Szóval könnyebb lett volna, ha direktbe ehetné.

Zsuzsa, én a hozzátápláláson még nem gondolkodtam. MInden azon múlik, hoyg meddig lesz tejem. 4 hónap előtt biztos nem adok semmi mást, de ha elegendő lenne a tejem, talán kivárnám a 6 hónapot is az elkezdéssel. De ez csak talán. Még semmi konkrét, semmi biztos. 4 hónapig. Aztán majd meglátjuk. Azért szép lenne, ha szinten tudnám tartani a tejtermelést fél évig!

Ne haragudjatok, most nincs lelkierőm a reagálásokra. És holnapra sem ígérek semmit.

Lányok, a manók mind egy szálig gyönyörűek. Itt mindenkinek olyan szép a babája! :D

Emese, az este olvastam a naplóban a balesetről. NAgyon sajnálom, de remélem, hoyg nem lett semmi baja Zselykének, és nektek sem az ijedségen kívül.

NA, jó éjt mindenkinek. Megyek fejni, majd aludni. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Jaj, de jó, hogy Húsvét előtt meglettek a kirakósok! Nekem megfelel a kettő, ami maradt, habár tetszik a farmos is. De jó lesz most már igy. Meli, aztán ird meg, hogy s mint legyen a postázással. Szerintem úgy küldd, hogy amikor átvesszók a csomagot, akkor kelljen kifizetni. Vagy nem tudom, te hogy gondoltad.....?

Edith, tökéletesen értem, hogy miért nincs energiád reagálni a hozzászólásokra...mert mostanában nekem sincs. Krisztával kapcsolatosan mintha Jankáról irtál volna.......Az utóbbi időben kezdett kibirhatatlan lenni, mert folyton érvényesiteni próbálja akaratát, és ha netalán nem úgy sül el, akkor kész a csetepaté. De egyébként ő is rengeteg szót használ, sőt, már teljes mondatokban kimagyarázza, amit akar.
Boró is szépen fejlődik. Ne keseredj el a szopi miatt!!!!És főleg, nehogy magad hibáztasd!!!!!!Gratulálok, hogy minden nehézség ellenére eddig is kibirtad. A baba szépen fejlődik, és ez a fontos. Zselyke is nagyon nagy baba lett a korához képest. Legalábbis más vele egykorúval összehasonlitva.
Szerencsére nem lett nagyobb baj a tegnapi kocsis incidens után, csak én reszkettem még egy jó idő mulva is mint a nyárfalevél.....A többieknek emlitem két szóban, ha ne olvastátok volna a naplónkban....Janka kiboritotta Zselykét a kocsiból. :shock: Még ma is emlegette Janka, hogy "igy né, borult Zselyke, buff"és mutatta közben.

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Ági, most annyit sikerült egyszerűsiteni a dolgon, hogy a férjem próbál többet itthon maradni velnk, és az ő munkáját elvégzi este későn, szinte éjjel, miután elalszanak, vagy reggel nagyon korán. Sajnos édesanyám sem segithet ennél többet, mivel az egyik boltunkat ő vezeti, vagyis reggeltől estig ott árul. Este meg annyira fáradtan ér haza, ogy éppen csak a fördésnél, esetleg a vacsiztatásnál segit. Ennél többet nem is várnák el tőle, mert egyébként is mi szeretnénk nevelni a gyerekeinket, úgy, ahogyan tudjuk. :wink: Ettől eltekintve Janka imádja édesanyámat, és esténként, mikor hazaér, Janka szedi le a lábáról, hogy menjenek fel hozza. Még engem sem enged, hogy velük menjek. Egyszer utánuk mentem, és Janka kiutasitott, hogy menjek le "Zselykéhez, locsiztassad fenekét" kifejezéssel.
Ma meg egész nap a kertészetben voltam a picivel, mert már ott is kellene csinálni egyet s mást. Nagyokat aludt, közben még ébredt enni. Estére is annyira álmos volt, úgy látszik elvágta ez a tavaszi levegő.

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Meli, ha vigasztal.......a szülések után az én szervezetem is változott, és tényleg minden Lifi.....lófa....ra teljesen márképp reagálok mint azelőtt. Az időváltozárt én a nyakamon érzem. Ilyenkor annyira lemerednek az izmaim mintha valaki ülne a vállaimon, és levegő után is kapkodok. Meg a mkeresztcsontom is vacakol, ha többet hajoldozok a kelleténél.....NA, de elég csak a két aranybogaramra néznem, és elszáll minden rossz gondolatom.

Jaj, most tűnök, mert mindjárt ébred enni a baba, és én még le sem zuhanyoztam. Pedig egy egész napi kerti munka után már nagyon rám férne. :lol:

Vigyázzatok egymásra!!!!!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Bocsika, de nem tudok visszaolvasni, légyszi írjatok privibe címeket és azt, hogy osztottátok el a puzzlekat, kinek melyiket küldjem. Arra gondoltam, hogy "pukkanós" bortékban, levélként adom fel, így asszem olcsóbb, mint csomagként. Aki kettőt kér, annak külön-külön küldöm, egyrészt mert 2 egy borítékban túl nehéz lenne levélnek (asszem :roll: ), másrészt meg, ha neadjisten elkeveredik vmelyik, legalább egy mindenképpen érkezzen meg. Persze azért ajánlom, hogy ne keveredjen el, csak ugye a román posta... :roll:
A másik dolog: tudnátok-e CEC-es számlára utalni a pénzt? Úgy értem, ha senkinek nem okoz gondot, akkor nekem az lenne a legjobb... Ha feltettem a pakkokat, megírom mindenkinek, hogy postaköltséggel együtt mennyi lesz. Ha valami nem okés, írjatok!!! Inkább priviben, úgy biztos nem kerüli el a figyelmemet! :wink:

A képeket persze megnéztem, Edith, gyönyörűek a csajok!!! :D :D :D

Pussz mindenkinek!!! 8)

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!!!

Ugy latom jol eltunt megint mindenki!Sehol senki?
Mi jol vagyunk igaz most nagytakaritottam jon a husvet ,bar most valahogy annyira nem fog meg ez a husvet sot azon gondolkodom hgy , az lenne a legjobb ha kemennenk falura es meg usznank a latogatokat! :D

Mi lagziban voltunk hetvegen, Jazmint nem vittuk itthon maradt baratnommel aki a keresztanyja is.

Edith, mar lattam reg a kepeket meg a naplodban is...es hat gyonyoruek a lanykaid!

Emese, annyira sajnalom ami tortent veletek de remelem csak az ijjedseg volt nagyobb inkabb es mar el is felejtve!

Meli kuldtem privit a cimemmel!Sikerult fel tegyed a csomikat?Remelem megkapom, irjal te is privit kuldjem el apenzt ird meg pontosan hova es a szamlaszamot!Ok?Koszi elore is!

Aztan gyertek es irjatok!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Edith, olvastam a naplotokat es hat nagyon nagy gratula a szopihoz es igy tovabb!!!Ezt nagyon megerdemelted ennyi kinlodas utan!
:D :D :D

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ági, akkor mulatoztatok! :wink: :lol:
Mi pedig kedden Targu-Jiura mentünk Boróval. Addig Kriszta a mamájánál volt, mi pedig csak mentünk és jöttünk. István egy orgonát vett magának és azért kellett elmennünk. Jó hosszú út volt, több, mint 600 km!
Ági, köszi a gratulát, de csak halkan fogadom el, nehogy ismét valami közbejöjjön! Amúgy a bimbóim most is nagyon sajognak! Remélem, nem sebesednek ki ismét! Még egyszer nem csinálnám végig, amit az első hetekben! :oops:

NA, megyek, mert lejárt a mosógép a sötétítőimmel, leszaladok, kiterítem őket. Boró még alszik, de már mocorog! Ma még függönyöket szeretnék mosni-vasalni és még megpucolom az ablakot a nagyszobában. a többi megvan már. A tesóm tegnap kiporolta a szőnyegeket, úgyhogy lassan meglesz a "nagytakarításom" is. Vasárnap úgysem leszünk itthon, a hétfő meg gyorsan eltelik, úgyhogy én sem csinálok olyan nagy ügyet a húsvétból, de takarítási ürügynek nagyon is jó. :P :lol: :roll: :oops:

NA, puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Egy-két kép:
Menyasszonyka :D :
Kép Kép

Zenészek :lol: :lol: :lol: :
Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Kellemes Húsvétot!
Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk, neked és családodnak!!!!!!!
"Ne félj, mert megváltottalak,neveden hívtalak téged, enyém vagy!"
Ézs. 43,1
Bocsánatot kérek, hogy mostanában nem írok, de nem jut idő...néha csak olvasok.
Itt egy képezlap, fogadjátok szeretettel. Andris készítette a képeslapokat (egy keresztbevágott mosogatószivacsból kivágott tojás volt a pecsételő), én alakitottam át fotóvá.
Kép
Szeretettel
Béci, Zsuzsa, Andris és Margó

Kép
Kép
Kép
 
 


Kellemes Husveti Unnepeket!!!


Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Mi is mindenkinek BÉKÉS, ÁLDOTT HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!! :) :) :)
Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Ideértem én is... :wink: Mindjárt összehullok a fáradtságtól... :? De meg kellett csinálnom még az ünnepi képeslapot is, meg visszaolvastam, de most már nem futja többre, csak a köszöntőre... :oops:

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!!! :D :D :D

Kép

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenkinek jól telt az ünnepi hétvége :)
Mi konfirmálási bulin voltunk, ahol jól éreztük magunkat. A csajok is. :D
Teszek egypár képet:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Itt pedig az unokatesóm "felavatása" zajlik. :shock: Mindenkit, aki konfirmált, háromszor feldobnak a levegőbe. Igaz, Szidit legalább 6x feldobták, mire meglett ez a jól sikerült kép! :lol: :lol: :lol:
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most csak azért jöttem, hoyg megosszam ezt veletek: http://www.videoplayer.hu/videos/play/148808

Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Merre van mindenki??? :shock: :shock: :shock:
Mindjárt nem tudok írni... Töltsétek azt az oldalt!!!! :D :D :D Most már ti tartoztok a beszámolókkal! :P

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edith, elképesztő, hogy mekkorát változott Boróka! És Kriszta is annyira nagyos már!
Nálatok látszik, hogy a két gyerek testvér, mert elég sok hasonlóság van, legalábbis arcban. Nálunk még mindig nem tudom megfejteni, hogy kire hasonlit Zselyke.... :roll: Lehet, hogy a nagy haja zavar meg. Néha, mikor sapka van rajta,és csak az arca látszik, akkor mintha, de csak mintha vélem felfedezni Janka bébi arcát.

Meli, itt is mégegyszer megköszönöm a puzzlet. Mi van veled, hogy ennyire ritkán tudsz irni? Ennyire leköt a munkád? Vagy túl fáradt vagy már az iráshoz.

Ági? Te merre vagy? És Zsuzsa?

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Én az utóbbi időben nem irtam, mert ......elvállaltunk egy kerttervet. Vagyis egyelőre csak a vázlatokat készitettem el, holnap véglegesitünk a tulajdonossal. Remélhetőleg összejön a dolog. Ha igen, akkor az elkövetkező időm nagyon teljes lesz minden féle szempontból. :lol:

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Janka ma nagyon "kihúzta a dugót". :evil: Reggel korábban kelt, mint ahogy szokott, és az egész napi programunk felborult. Délben már dőlt fel a fáradtságtól, el is aludt egy fél órát, mert valószinű, Zselykének a mondikálására ébredt fel. Utána másfél órát kinoztam az ágyban, hogy hátha visszaalszik. Igazából felkelni sem akart. Annyira fel tudott mérgesiteni ezzel, hogy a végén pocsékul éreztem én magam, és teljes volt a lelkiismeretfurdalás, hogy ennyire rossz anya lehetek....? Nincs türelmem a gyerekeimhez? Végül tovább hasogattam a szőrszálakat.....hogy elvégre én is csak egy ember vagyok, a sok fáradtság összegyülhetett, és emiatt elég egy "kis szikra, és már robbanok".....

Na, nem filozofálok itt többet, megyek inkább aludni, ameddig hagynak.

Jó éjt nektek is!

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Kriszta Nagyon-nagyon Boldog Szuletesnapot Kivanunk!!!Minden almod valjon valora!!!Es sok sok egezseget!!!

Kép

Kép
Kép

Sok puszi!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Amugy meg vagyunk mi is olvasni jovok, bar nem nagyon van mit!A kepek szepek nagyon Edith latom jol telt a konfirmalas Kriszta mar mekkora es hogy eljtszik Boroka pedig egy angyal!

Zsuzsa szep amit Andris alkotott nagyon!

Emese, sajnalom ezt hogy nem tdod egyszer jol ki pihenni magad!Meg kaptatok a munkat?!Szoktam am olvasni a naplotokat :) Na meg az Editheket is!

Meli te hogy alsz a meloval?Gondolom megy minden jol!A cuccot pedig kuldod mikor tudod semmi baj! :)

Jazminnak most egymas utan bujnak ki a rago fogai a szemfoga alul ki bujt mind a ketto fejul is majdnem!Az utolso 1 hetben 5 fogacska bujt ki!De kopogjam le nem volt semmi mellekhatasa!
A beszeddel mi is eleg jol ahaladunk mindennap mond valami uj szot!
Teszek en is par kepet!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Meg husvetrol!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Ági, nagyon köszönjük a köszöntést! :) Krisztának megmutattam az összes üdvözlőlapot, majd' kiugrott a bőréből örömében és mondogatta: egélke, tolta, szív, vijág. :D :D :D

Átadtam neki egy ajándékocskát, az egyiket a két fapuzzle közül, most azzal foglalatoskodik. :) Nagy a buzgalma, de nem mindig sikerül jó helyre tennie a darabokat! :P Azért arra rájött saját magától, hoyg csak úgy tudja a helyükre illeszteni, ha felülről teszi be őket! :)

JA, Meli, tegnap megjöttek a puzzle-ok! :wink: Hol vagy, még mindig nincs net?

Ági, Emese gyönyörű kiscsaj volt Húsvétkor. :D És persze, most is az!!! Kriszta amikor meglátta az utolsó képét azt mondta: csíííz baba. (Mármint, mosolygott, tehát, azt mondta: csíííz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most csak azért jöttem, hogy köszöntsem a kis kétévest :wink:

Kriszta!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! :D :D :D ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!! :D :D :D


Kép

Most futok, aztán jövök bővebben is, becsszó! :wink:

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


Kriszta ,mi is BOLDOG BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK !!!!!!
Kép

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Meli, Emese, nektek is köszi szépen!!! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Boldog szülinapot Kriszta!
Bocsánatot kérünk, hogy így elkéstünk, de azt sem tudom hol a fejem :( .
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Puszi mindenkinek!

Befogadtok-e engem is kozetek? Gabinak hivnak es Kolozsvaron lakom. Visszaolvastam amiket irtatok es igazan sajnalom, hogy nem talaltam ra erre a topikra hamarabb. Nekem is van ket kis csodabogaram (Nandi es Kincso), tehat a temaban vagyok. :wink:
Egyelore ennyi es most megprobalok kepet is feltenni.
Kép Nandi
Kép Kincso

KépKép

KépKép
 
 


Sziasztok!!!

Gabi, persze hogy befogadunk nagyon orulok hogy eggyel tobben vagyunk hisz igy is eleg kevesen vagyunk itt ebben a topikban!!!
Gyere es meselj magatokrol a gyerekeid nagyon szepek Isten eltesse oket!!!

Mi is megvagyunk Jazminnak egyre jobban erosodik az akarat ereje en nekem meg a turokepessegem! :D Szoval nagyon elvagyunk, mindennap megyunk ki is bar annyira nem szep az ido de hadd tombolja ki magat egy kicsit, most alszik en meg kellene menjek fozzek mert ma meg szinte semmit nem csinaltam!

Edith, lattam am az uj frizuradat hat nagyon szuper lett!Es majd kepeket az unnepeltrol!!!

Emese, megkaptatok azt a melot?

Meli, merre hol van az a beszamolo?! :D

Zsuzsa, elhiszem sok a dolgod de legalabb par kep erejeig johetsz!!!

En is rohanok most csinaljak kajat!
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!,

Gabi, én is nagyon örülök, hogy ránk találtál. Igaz, hogy csak ritkábban irok, mert gondolom e is tudod, mlyen az élet két kisgyerekkel. A kisebbik lányom születése előtt, mikor a nevet választottuk, arra is gondoltunk, hogy ha netalán csalt, és fiú lesz a baba, akkor legyen fiúnevünk is. A Csanádra gondoltunk. :D De még nincs elveszve a dolog, mert ha valamikor mégis legy segy harmadik baba, és fiú lesz, akkor bizti úgy fogják hivni.

Ági, annyira jók a nyuszis képeitek. Jankának mutattam, és hamarjába elmondta, hogy "nyuszi, nyuszi nyulacskám, ne félj tőlem, nincs puskám". Ja, és a munkát elvállaltuk. Megvannak már a tervek, várjuk a szép időt, hogy lehessen nekifogni.

Meli, ennél nagyobb örömet se szerezhettél volna Jankának, mint a kirakósjátékkal. Most már egyedül is kirakja, minden segitség nélkül. :o :D

Edith, látom te sem irsz túl gyakran. Hogy alakulnak a dolgok?

Na megyek, mert megébredt Zselyke, kellene etetni

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy mindig csak ígérgetem, hogy jövök és írok, becsszó pótolok hamarosan... :oops: :oops: :oops: Tegnap lett volna időm, de egész nap nem volt villany, mikor megadták, akkor meg vacakolt a net... :evil: Most meg "valaki" nem hagy, mennem kell rajzolni :wink:

De ezt nem hagyhatom ki:

Edith!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!! :D :D :D


Kép

Puszi

Meli és Tücsök
Kép
komine
Külföld
 
 


No, megvolt a szülinapok ünneplése, tegnap jöttek anyósék, sógornőmék és a húgomék, ma meg édesanyámék voltak. Szép volt, jó, volt, beszélgettünk, ettünk, ittunk, nevettünk sokat (egy pici sírás is volt :P , márcsak a fűszeresség kedvéért is :wink: ) Kriszta teljesen el volt ragadtatva a tortától tűzijátéktól. Azt a csalódottságot látni kell, amikor kialudt a tűzijáték! :D
Egyelőre ez a kép van meg, aztán jövök majd a többivel is, és már most megígérem, hoyg nem lesz ... kevés! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Kicsit megkesve am de BOLDOG SZULINAPOT Edith neked is igy ultolag!!!!!

Lattam am mar a kepeiteket az albumodban!Es hat tenyleg szuperek, es jol sikerult minden!!!Gratulalok a torta kesziteshez egy igazi mu volt es gondolom fini is volt!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!!!

Jól telt a szülinapozás. Kriszta tátott szájjal, csodálkozva nézte a tűzijátékot a tortáján és nagyon csalódott volt, amikor elaludt. :P Élvezte a gyertyaelfújást és teljesen odavolt a tortamackó lábának "megharapásáért" is. :lol: :lol: :lol: Jó volt a hangulat. :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocs', hoyg nem szóltam előre, hoyg sok lesz... :oops:
Ági, köszönöm a köszöntést és a dicséretet!! Akkora duzzanat van a jobb oldalamon most, tudod, megnőtt a májam! :lol: :lol: :lol:

Gabi, üdv közöttünk, gyere minél gyakrabban. Úgy tűnik a kisebbik manóink szinte egyidősek! :) Pár év múlva már nem is számít semmit az a másfél hónap! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT EDITH!!!!

Bocsáss meg, hogy ilyen későre reagálok, de nálunk a tavasz ezt hozza magával, hogy szépen lassan "kiköltözünk" a kertbe. :lol: Estére meg csak az ágyat látom....

Ma mi is névnapoztunk. Zselykét köszöntöttük. Ne is aggódjatok, hogy nem tudtatok rőla, mert a családom is elfelejtette......Ez van a ritka nevekkel.... :lol:

Remélem hamarosan bepótolhatom a lemaradásom a képekkel is.

Emese, Janka és Zselyke
Kép
Kép
 
 


Sziasztok csajszik!!!

Merre járkál mdnki???Mondjuk az igaz én sem irok túl sűrűn de hát ha más sem irt akkor én sem irtam!

Ma nem voltunk kint eléggé esős idő van nálunk újra,sajna már nagyon unom ezt! :x

Boldog névnapot Zyelykének igz útólag!!!

A kis Bolokanak pedig boldog hó fordulot!!!

Ma takaritottam egy óriásit ha már ugy is bent últúnk Jázmin még szunyál, mostanában mindig én kőltom fel olyan 3 vagy 4 óra alvás útán, az alvókája az tőkéletes még mindig!!!
De bezzeg a hiszti na az is múkődik ezerrel nálúnk, pláne ha valami nem úgy tőrténik kint ahogy azt ő elképzelte!Nagyon kiborulok néha!

Na jó nem panaszkodok rá mert amúgy nagyon kis figyelmes és halgat rám csak amikor látja hogy, van közönsége, akkor aztán produkálja magát ezerrel!!!

Na jó lépek lassan fel kéne már kőlteni!
Gyertek ám ti is!!!
Meli mikor jösz mááárrr???
Gabi te is eltúntél?!
Edith, nektek pedig jobbulást!!!
Sziasztok!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Csak még pár kép ha nem baj!
Jázmin eteti a tyúkokat...
Kép
A kutyussal...állandóan útána szaladgál
Kép
És ez most a kedvencem... :) ezek az alvó társai.
Kép

Na tényleg léptem.... :arrow:

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!
Nem tuntem el csak eppen nem tudtam irni mert nem jelent meg a kis ablakocska (most is csak egy kis trukkel sikerult).
Latom azert nem nagy a mozgas itt, biztos mindenki nagyon foglalt. Ami azt illeti, amint Emese is mondta, 2 gyerek mellett nekem sincs nagyon sok idom.
Edit. Igen, kb. egykoru gyermekeink vannak, legalabb lesz kivel megtargyalni ezt-azt. Igy utolag is kivanok neked es kislanyodnak sok boldog szulinapot. :wink: Mult heten csutortokon voltunk Kincsovel az orvosnal megvizsgaltatni a csipojet, keszitettek rontgen filmet es szerencsere minden OK (nagyon izgultunk mert ismeroseink kozul 3 kislanynak is volt csipoficamja). Ti voltatok-e mar?

Es akkor most egy par kep a kicsikkel:

Kép Nandi apa es anya ruhaiban

Kép Nandi kedvenc jatekaival (Thomas es baratai)

Kép Nandi felve eteti a szarvasokat

Kép Kincso baba

Kép Kincso hason

Kép A kokuszos sutik amiket szombaton sutottem de vasarnap estig mind elfogyott

KépKép


KépKép
 
 


Képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Pelusozás
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Gyonyoru lanyaid vannak Edit, azok a szemek ...
A fiam nagy erdeklodessel nezte a kepeket es egyszer csak megjegyezte, hogy a babak elvettek Kincsonek a napocskajat (nekunk is van egy olyan katicabogaras napraforgo virag, ami a fiam szerint napocska - igazsag szerint en sem tudom mi az) :lol:

Kép babakiallitas

Kép kincseim

Kép cica a korhintan

KépKép


KépKép
 
 


Gabi, hát fenomének a te gyerkőceid is!!! :D Azoka fekete hajak és szemek! Na, ők is igazán testvérek! :wink: Nálunk hófehér mindkettő. Bár Boró nem annyira hirtelenszőke, mint Kriszta. És a bőre is egy árnyalattal sötétebb.

Mesélj még magatokról, hadd teljenek az oldalak, mert én sem tudtam már megnyitni a topikot csak úgy, ha az explorerből tettem. Különben az Operát használom.

Mindjárt még írok egy hsz-t, csakhogy új oldal kezdődjék. :D

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: