Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ilyen topikot nem találtam...

Első babámat várom...
Remélem, minél többen csatlakoztok és megoszthatjuk egymással örömeinket, bánatunkat.
Vendég
 


:lol:
Vendég
 


Szia Laura!

Megelőztél,mert azon gondolkodtam nyitok egy tél végi babás topicot,mert a télik már nagyon elől járnak hozzám képest.

Mi a második babánkat várjuk,van egy 14 hónapos imádnivaló tündéri,ördögfióka kiscsajunk!

Mesélj Magadról,mivel foglalkozol,merre laktok,dolgozol e,stb,?Hol fogsz szülni?

Pilchard

KépKép

KépKép
 

 
 

Szia Pilchard!
Igen, én is azt néztem, hogy a téliek között nincsenek ilyen kicsi terhesek...
Nálunk első baba/babák? lesznek... Lombikoztunk... 3 embrió került vissza a pocakomba... majd pénteken megyek UH-ra... akkor lesz népszámlálás...
Szabolcsban lakunk, egyenlőre még nem tudom, hol fogok szülni...

Ti merre laktok? Ilyen hamar terveztétek a kistesót?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, h beleszólok a beszélgetésbe.. csak szeretnék nektek gratulálni! Ha a május a mi hónapunk lett vna, én is itt lennék most köztetek, de a baba még nem akart jönni - a tesztem negatív lett. Talán nekem majd lesz lehetőségem indítani kb. 10 nap múlva egy 2008 tavaszi babás topicot - ha vki nem előz be.

Jó egészséget, szép pocisodást, és jó dumcsit nektek! :)

Lexa

KépKép
 
 


Sziasztok!

Laura!
Hú,ez nagyon izgi,hogy esetleg több pocaklakód is lesz.Nagyon kiváncsi vagyok én is,gondolom hát még Ti mennyire. :D

Mi Vác mellett lakunk egy kis faluban,én Vácon fogok szülni,mert a dokim visszajött a váci kh-ba.Amelitát még pesten szültem,de azt a kórházat nem nagyon sajnálom,csak a szülésznőmet,ő egy nagyon aranyos,jófej csaj.

Egy kicsit elvben későbbre terveztük a tesó babát,de nem tettünk ellene sem,és Ő most akar jönni,mi meg nagyon örülünk!!

Lexus:nagyon sajnálom hogy negativ lett,és drukkolok hogy minnél hamarabb pocakos légy!!

KépKép

KépKép
 


Hú, többet nem pofáztam vna bele, ha nem írod, Pilchard, h elvben előbb terveztétek a babát. Ha nem vagyok túl indiszkrét, meddig próbálkoztatok? Nekünk ez a 6. hónap, nagyon reménykedem!

És köszönöm a kedves szavakat!

KépKép
 
 


Lexa
Drukkolok, hogy minél előbb pozitív legyen az a fránya teszt...
Vendég
 


Sziasztok!

Lexus!

Egy kicsit elvben későbbre terveztük a tesó babát,


Nem lehet hogy félreértettél?

Laura!Nem sokat irtál Magadról! :(

KépKép

KépKép
 


Pilchard! De igen, ne haragudj! :) :oops:

Laura! Köszönöm szépen, kedves vagy!!

Nem is zavarlak benneteket tovább, jó pocisodást nektek!

KépKép
 
 


[quote="pilchard"
Laura!Nem sokat irtál Magadról! :([/quote]


Kérdzz, hogy mire vagy kináncsi, úgy egyszerűbb
Vendég
 


Sziasztok!

Én debreceni kismama vagyok és úgy néz ki a mi kis pocaklakónk is februárban fog születni. Még most megyek kedden először dokihoz, már nagyon várom, hogy mit fog mondani.
 
 


Szia Bettó!
Én szabolcsi vagyok... Debrecenben a Kaáliban jött össze a babánk...
Majd pénteken lesz UH... akkor kiderül, hogy 1-2-3 baba van-e a pocakomban... (3 embriót kaptam vissza)
Gondolkozom, hogy Mátészalka, Nyíregyháza, vagy DOTE ....

Várjuk a híreket Rólatok!

Pilchard?
Vendég
 


Sziasztok!

Én ma voltam orvosnál, 5-6 hetes a babuci :)
Van egy 2,5 éves tündérkislányom.
Még bővebben írok majd, és olyan jó, hogy lett februári topik, mindenkinek gratula.

Lili
 
 


Szioasztok!

Üdv Manka,és Bettó!

Azért lassan gyarapszunk szerencsére :D

nekem most nincs túl jó kedvem,de nem akarok fárasztani senkit a nyűgjeimmel,gondolom majd ez is megoldódik.Amelita egy hete meg van "bolondulva",egyfolytában sir,visit,hisztis,nem jó neki sehogy.Szörnyűek a nappalok és az éjszakáink is.Persze férjem dolgozik egész nap,úgyhogy a nap nagyrészét egyedül küzdöm végig.Na de mindegy,majd lesz jobb is!

Ti dolgoztok ,vagy ott



hon vagytok?
Hogy álltok a rosszulléttel?Nekem irtóra fáj a gyomrom,és olyan gyomororntás érzésem van mindig,pedig én szedek egy homeós bogyót is émelygés ellen,az tök sokat használ,és még igy is.
remélem ma megjön az aloe vera gélem és nem fog fájni a gyomrom,máskor már használt rá.

Manka:nem mutatod meg nekünk azt a Tündérkislányt?Gyesen vagy otthon?

Én is mutatok egy képet Amelitáról

Kép

Bettó:jujj de jó,te ma mégy vagy voltál dokinál.Várjuk a jó hireket!

Én pénteken megyek,már nagyon vááárom.

pilchard

KépKép

KépKép
 


Manka
Üdv itt :lol: :lol: :lol:
Várunk... és képet is a tündérkislányról!

Pilchard
Gyönyörű :lol:
Olyan eleven kiscsajnak látszik...
Én itthon vagyok... a munkahelyre 35 km-t kellene naponta 2-szer utazgatni... inkább kihagyom... olyan sokat vártunk erre a babára...
Nekem kifejezetten kismamis tünetem nincs, talán az, hogy folyamatosan eszem, alszom...
Vendég
 


Sziasztok,

Nincs még ugyan 2008 márciusi topic, de gondoltam, a március 7-tel még beférek ide....

Én még csak egy hete tudom, hogy terhes vagyok, dokinál is csak két napja voltam...

Ti hogy tudjátok titokban tartani a munkahelyen? Én egész nap csak bóbiskolok, semi munka nem tud lekötni, előbb-utóbb észre fogják venni. Viszont az elején azért még tartanék elmondani, mert annyira sok vetélésről hall az ember, akkor minek megtudniuk...
Eszter
 


Sziasztok!

Bocsánat, h megint beleszólok :oops:

Eszter! Most neked szeretnék írni :) Én -sajnos- nem ebbe a topikba tartozom, én itt csak olvasó vagy. Remélem, 1 hét múlva ilyenkor egy pozitív teszt tulajdonosa leszek! Látom, márciusra várod a babát - ha addig az egy hétig nem előz be vki, én szándékozom nyitni egy 2008 tavaszi babák c. topikot, remélem, jössz majd oda is ;)

Jó pocisodást mkinek, és bocsi, Lexa

KépKép
 
 


Sziasztok4

Üdv Eszterxx!!Itt Mindenki elfér,mert ez egy jó kis csapat lesz.És aktiv,ugye lányok??????

Én gyeden vagyok itthon,igy nekem ilyen gondom nincs.de amikor Amelitát vártuk,én egyből tp-re mentem,mert műtőben dolgoztam,és nem akartam veszélyeztetni a babát.De abban igazad van hogy sokkal rosszabb ha vmi gond van,és utána sajnálják az embert.De legyünk optimisták,hogy minden rendben lesz.

Laura!Hát azt nem csodálom hogy nincs kedved annyit utazgatni,én sem tenném.Meg különben is,ki kell használni ezt az időszakot,és átadni magadat az önfeledt babavárásnak,pihenésnek,mert utána pár évig nem nagyon lesz rá mód. :D
Már csak két nap és mehetünk a dokihoz!Annyira várom!!

Bettó!Mi volt a dokinál????

KépKép

KépKép
 


Sziasztok,

Köszi mindenkinek a levelet, olyan hihetetlen, hogy ide már, mint pocakos írhatok!!!! Tök jó közétek tartozni!!!!!

Én jövő kedden megyek a dokihoz újra, akkor beszélünk meg mindent, mondtam neki, hogy amíg nem 100%-ig biztos, addig én minél kevésbé szeretném beleélni magam. Hát persze, a perceket számolom vissza, hogy mikor mehetek már...mikor tudok meg már róla valamit... remélem, hogy jól van...

Lexus, persze, megyek a márciusi babák közé is, de szerintem itt is sok hasznosat meg lehet tudni az egy-két héttel idősebbek közt. Vagy akár át is keresztelhetnénk a topicot február-márciusra és akkor minél többen tudnánk beszélgetni.

Poppi, Pilchard, ne felejtsetek el holnap írni, mi volt az ultrahangon????

Sziasztok,

Eszter
 


Sziasztok!
Én is otthon vagyok gyesen, de óraadó vagyok a váci főiskolán. Szonja 2005 februárjában született, iszonyat nagy dumás, és szobatiszta. :)
Én se voltam még ultrahangon, jövő utáni héten kedden megyünk. Én is már nagyon beleéltem magam, egyszerűen nem lehet nem beleélni magunkat. Tudom, hogy még bármi történhet, de olyan jó átadni az érzésnek magamt, hogy egy picike élet kezd kibontakozni bennem.. Én is álomkóros vagyok.
Igyekszem jönni, meg olvasni, bár nem tudok minden nap. Képeket, szalagot is hozok majd.
Bocsi, hogy nem reagáltam, most visszaolvasok!
Lili
 
 


Eszter, én sem mondtam el annó Szonját a munkahelyemen, de valószínűleg gyanították. Csak a legközelebbi barátainknak mondtuk, 12. hét után már mindenkinek. Most nem fogom tudni addig titkolni, mivel 2. baba, és kezdenek szűkek lenni a régi nadrágjaim. Nem vagyok ugyan vékony, de ez egyértelműen babás pocak... :o

Pilchard, nagyon aranyos Amelita! Hol szültél? Milyen homeós bogyót szedsz? Nekem egy kis gyomorégésem van, ami az előző terhességnél a 3. trimeszterben jött elő... Korábban jönnek a terhesnyűgök, ez valóban így van. És szonja is nagyon hisztis lett, mióta megfogant a tesó, akkor még nem is tudtuk, miért, ő meg már érezte. Ez természetes, olyan más lesz ez a terhesség, mint az előző. Írj bátran, még a rossz érzésekről is!

Tényleg, ki hol fog szülni?

Vigyázzatok magatokra, pihenjetek!
 
 


Sziasztok,

Én elvileg a János kórházban fogok szülni, addig pedig a doki magánrendelésére járok. Tényleg, nálatok kötött árak vannak vagy amennyit gondol az ember? Itt teljesen kötött, a barátnőm nála szült másfél éve, akkor 60 eFt. volt a terhesgondozás, 100 a szülés. Nekem majd kedden fogja elmondani az aktuális árakat, hát, kiváncsi leszek rá... Ja, és már az első vizsgálatnál kérdezte, hogy kérek-e számlát, mondtam, hogy az tök jó, persze, kell az egészségpénztárba, de mondta, hogy ő nincs semmelyik ep-vel kapcsolatban és nem is nagyon szeretne. Nektek vannak ezzel kapcsolatos tapasztalataitok?

Sziasztok,

Eszter
 


Sziasztok!

Van egy Kismóki... :lol: :lol: :lol: :lol:
Igaz, én csak foltokat láttam, de doktor szerint gyönyörű.. :lol: :lol: :lol:
2 hét múlva kell megint menni... még mindig a Kaáliba...

Eszter
Nálam is lehet még márciusi baba... :wink:

Manka
Fehérgyarmat, ahova elvileg tartozunk... ott nem igazán akarok szülni...
Mátészalka, Nyíregyháza, Debrecen... még kérdéses...
Vendég
 


Sziasztok!

Hulla vagyok,nemrég estünk haza a corá-ból,fürcsi,kaja,altatás,pakolás,húzok is az ágyba gyorsan!!

Tesóbabával minden oké,láttam dobogni a szivecskéjét,olyan jóóóó volt!!Lehet menni védőnőhöz kiskönyvet csináltatni!!

Laura!Örülök hogy te is jó hirrel jöttél!
Van róla fotód?

nekem nincs sajnos,mert nem volt papir az uh-os gépbe,pont elfogyott.na nem baj,majd legközelebb.

Eszterxx!Én is magánrendelésre járok,6000 ft-ot fizetek alkalmanként.
Az én dokim nem mondta mennyit kér a szülésért,mi meg nem kérdeztük,annyit adtunk,amennyit mi gondoltunk.
Én honvéd eü-pénztár tag vagyok,de mindenhol más szabályok vannak szerintem.Meg nagyon kell figyelni ,mert nálunk nem mindegy hogy mit veszel,vagy milyen szolgáltatást veszel igénybe,kell e szerződnie hozzá a két félnek,stbb..Most a mi eü pénztárunkban is változások vannak,sztem mindenképpen kérdezz rá.

Sziasztok!

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!
En kb. januar kozepere varom a picurkat es gratulalok mindenkinek.
Lexus necsuggedj!Mikor a legkevesbe szamitottunk ra akkor lett pozitiv a tesztem,2 evet vartunk erre a pillanatra es nagyon boldogok vagyunk.
Mar teljesen kikeszultunk a parom is, meg en is.Azt gondoltuk nem lehet babukank.Amikor nem hajtottunk ra,nem akartuk gorcsosen jott a meglepi.Legy nyugodt.Neked is sikerulni fog.
 


Sziasztok!

Marcsitita! Nagyon szépen köszönöm a kedves sorokat, nagyon jól estek. És igazad volt - 'Neked is sikerulni fog' - sikerült! :D Ma reggel teszteltem pozitívat, oda vagyok meg vissza.

Megnyitottam a 2008 tavaszi topikot, aki akar, jöhet oda is ;)

Üdv nektek, Lexa

KépKép
 
 


Lexus, nagyon gratulálok, ez nagyon jó hír!
Én febr. 21-re vagyok kiírva, de a lányom is korábban jött, szerintem a tesó is inkább előbb jön, mint később. Szóval mi azt hiszem megmásíthatatlanul téliek leszünk.

Többiek? Engem sajna elkezdett kerülgetni a hányinger. Szonjával a 4. hónapban kínzott, fogytam is 5 kilót :shock:

Sziasztok:
Lili
 
 


:)

Lili
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma voltam a dokinál, 6 hetesek vagyunk, már előrejött a szülés dátuma március 4-re (a végén még beleférek a téli babákba...), 5 milliméteres és nagyon sokat mozog!!!! Kaptam beutalót védőnőhöz, körzetihez, EKG-ra, úgy várom már, hogy legyen igazi kiskönyvem, mint a nagyoknak :-)
 


Lexus
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pilchard
Igen, van... apa szerint csajos a formája...

Manka
Nekem még semmi tünetem...

Eszter
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én még várok a kiskönyvvel... egy faluban elmenni a védőnőhöz... mintha a tv-híradóban tenném közzé... :oops:
Egyenlőre még nem akarom nagydobra verni... még a nagyszülök se tudják...
Vendég
 


Merre vagytok lányok?
Vendég
 


Sziasztok!

Kissé eltűntem bocsi. Nos a dokinál minden rendben volt egy kis cisztát kivéve. Elvileg nem kell aggódnom, csak sűrűbben kell meglátogatnom kedves orvosom.
 
 


Mi szerencsére amúgy jól vagyunk, semmi hányinger, vagy ilyesmi, bár ettől a melegtől kicsit félek.
Én jövőhéten megyek először a körzetihez, kiváncsi vagyok nagyon, mert eddig sajna mindenkitől rossz véleményt hallottam. Szerintetek nem lehet másik körzethez menni?
 
 


Mostmár hogyha minden igaz nekem is van vonalzóm:)Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem nincs túl jó kedvem mostanában,amihez még ez a meleg is rátesz egy lapáttal. :( :( :( ,úgyhogy én ezért nem irtam.


Szedem a bogyót és még igy is piszok szarul vagyok,egész nap,este még rosszabb.Úgyhogy Mindenki örüljön aki még nincs rosszul,vagy egyáltalán nincs rosszul!Plussz állandóan éhes vagyok,,ááá,de nem akarok panaszkodni.

Én csináltatok holnap kiskönyvet,mert jövő héten mennem kell az első vérvételre,és a védőnőm meg akkor szabin lesz,úgyhogy elkérem a papirokat előre.Mi falunk is olyan hogy terjednek a hirek szélsebesen,mikor szültem Tapicsot,mire védőnőmet felhivtam már rég hallotta a jó hirt a boltban!Mondjuk én voltam egy hétig a falu hőse,hogy 4200 gr-al simán szültem őt. :wink:

Manka:merre laktok?csak a váci fősuli miatt kérdem.mert mi váctól 8 km.-re lakunk,aztán arra gondoltam lehet itt laktok a közelben Ti is.

KépKép

KépKép
 


Pilchard
Jobbulást!

Bettó
Ezt nem tudom... én még mindig csak a Kaáliban voltam... még pénteken is oda megyek...
Vendég
 


pilchard szegény sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy. Nálam szerencsére nincsenek rosszullétek, de ez a meleg kissé kikészít.

poppi75
Akkor jó értettem? Egy pincur lett? Nálad rosszullét?
 
 


Sziasztok!

Most meg ti tüntetek el :cry:
Ma voltunk orvosnál apuci is látta a kis pincurt, és szerencsére a ciszta is eltűnt, mostmár nyugodtabb vagyok.
Hogy bírjátok a meleget?

Kép
 
 


Halihó!

Bettó!ez tök szuper,nagyon örülök!

Nagyon rosszul birjuk ameleget,én is és Amelita is.Szenvedünk mint a kutya,én felsőfokon tudom azt művelni! :lol:

Még mindig rosszul vagyok,remélem két hét és elmúlik!!

Nagyon keveste irtok,de gondolom ez betudható annak hogy mindenki szenved,vagy lubickol,vagy nincs otthon.

KépKép

KépKép
 


Nálunk is este a szobában 31 fok van. Alvás kizárva, csak forgolódok.
Én sajna melózok, így lubickolás is kizárva :cry:
Voltunk péntelen dokibácsinál és apuci is látta hatalmas gyermekét. Összesen 27mm a kis drága!
Képzeljétek ahová tartozom körzetileg teljen átalakul, pontosan átköltözik, így most külön kell mennek kiskönyvért és külön helyre a dokihoz. Remélem hamar megoldják, mert ebben a melegben elég rossz sétálni, főleg délben, ugyanis akkor van rendelés :twisted:
pilchard
Gondolom milyen kis nyűgös lehet a csöppség is ilyen melegben. Én tesóm 5 éves csemetéjén tapasztaltam, de nem tudtam rá mérges lenni a hiszti miatt.
Nos belőlem most dőltek a szavak :)

Kép
 
 


Sziasztok!
Igen, mi sem vagyunk otthon, menekülünk a hőség elől. Vas. meg Horvátországba utazunk.
Szerdán megláttuk tesóbébit, aki 8 millis, és gyönyörűen ver a szíve, még hallottuk is. Szóval 8 hetes vagyok, így kitolódott a szülés időpontja is. Sajna a vonalzóm is többet mutat, mint amennyi vagyok, mert 38 napos ciklusaim voltak, ezért a fogamzás is 1,5 héttel később következhetett be. :)

Pilchard, nem, pestiek vagyunk, de nagyon tervezzük a költözést és az is lehet, hogy Vácra vagy környékére. :) Csak félek váltani, mert elég régóta itt lakunk, meg a barátaink is itt vannak, de nem gyereknek való ez a hely.
Émelygés ellen azt tanácsolták, hogy szigorúan reggel elevit, ez némileg segít, na és hideg enyhe szánsavas ásványvíz, ha fellép a hányinger. Most ezektől jobb kicsit.

Bettó, de jó, hogy eltűnt a ciszta!

Poppy miért lett névtelen?

Sziasztok:
Lili

Lili
KépKép
KépKép
 
 


manka79: de jó nektek Horvátország. Mi sajna csak vagy 3 nap pihenőt kapunk a nyáron, de hogyha a kis pocaklakó is úgy akarja és a dokibácsi is enged, akkor októberben meglátogatjuk barátnőméket Svédországban.
Én is csodálkoztam, hogy miért lett névtelen Poppy.
Gondolhatod én hogy örültem, hogy eltűnt főleg miután mondta a doki, hogy van olyan nő akinek a babával együtt nő a ciszta és kétszer olyan nagy lesz a pocakja.
Egy hét alatt olyan sokat nő a baba? Mert én 9 hetes vagyok és 27mm a kis picurka.

Kép
 
 


Bettó,
én megnéztem, ahogy írtad, hogy mennyinek kell lennie a picúrnak. Szóval amikor uh-n voltam, 7 hetes voltam, és 7 hetes magzat 5-13 mm-es átlagosan, köv. héten meg már 20 körül. Szóval nő ennyit :)
Puszi
Lili

Lili
KépKép
KépKép
 
 


Manka!
Köszike :) Annyire hihetetlen még számomra ez az egész, hogy ilyen gyorsan növekszik.
Amúgy hogy vagytok?

Kép
 
 


Sziasztok Kismamák!

Eladó egy alig használt, kifogástalan állapotban lévő Graco Travel System babakocsit. (sportkocsi, autós babyhordó, textilmózes).
Szín: kék-fekete

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=3&whid=7

Ár: 80.000 Ft
(új ára: 110 ezer)

Akit érdekel, írjon privit!
Vendég
 


Sziasztok,


Most bukkantam rá a topikra, szívesen csatlakoznék hozzátok! Gratulálok mindenkinek!

Február közepére várom második babámat. Márk fiam most 20 hónapos. Budán lakom és vadul orvost keresek, ugyanis a Rókusban szültem, ahol bezárták a szülészetet. Az orvosom szívét-lelkét kitette értem (még én is nála születtem :-)), és most is szívesen ott lesz a szülésemnél, csak helyet kell kerenem...Egyelőre infokat gyűjtök...

Üdv,
Dóri
 
 


Kb. 2 hét múlva visszanézek, mert ebben a szaharai időben lemenekülünk szüleim balatoni nyaralójába...

Mindenkinek szép pocakosodást kívánok addig is! :P
 
 


Kb. 2 hét múlva visszanézek, mert ebben a szaharai időben lemenekülünk szüleim balatoni nyaralójába...

Mindenkinek szép pocakosodást kívánok addig is! :P
 
 


Szia dorrri!

Gratu neked is a pocaklakóhoz. :) Én sajna nem udok segíteni a keresésben, mert debreceni vagyok:)
Jó pihenést nektek a parton:)

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron