Új privát üzeneted érkezett!

Vendég
 


Egy kis meglepi :wink:
Sztem tök jó,csináljátok meg ti is :lol:

http://www.elfyourself.com/?id=1368266548

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Szia Pogi!

Gratulálok! Nem tudod kinek lesz még babája a régiek közül? Mindenképp meglátogatjuk az oldalad.
És ha esetleg még van hely a linkek között, kérlek nézd meg a www.terapia.imtbt.hu-oldalt, és ha tetszik légyszi tedd fel hozzád is.
Köszi!
További jó várandósságot és sok örömet Gergővel.

Sziasztok Lányok!

Mi is voltunk uh-n, 4D is. Nálunk nagyon úgy néz ki, hogy lány lesz.
A cuccok vásárlásával én is úgy voltam az elsőnél, hogy csak a felétől kezdtem el. Most már nem foglalkozom ilyennel :D Mivel az első fiú, már vettem 1-2 édes lány rucit apa legnagyobb tiltakozására. Szerinte még ráér. 8)
Valakinél olvastam, hogy görcsölget. Igyál meg egy magnézium pezsi tablettát, vagy magneB6-ot. Annakidején nekem is ezt ajánlották. Az első babáknál állítólag sűrűbben göcsölnek az anyukák. Valószínű a másodiknál is, csak ott nem veszik észre, mert rohannak az idősebb után. :wink:
Ha addig nem találkozunk kellemes ünnepeket kívánunk!

Kép
Kép

 
 

Áldott,Békés Karácsonyt Mindenkinek!!!

Kép

Panni és családja

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Hát csajok nincs itt nagy pörgés.... :? :wink:

B.Ú.É.K.!!!

Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Nagyon Boldog Új Évet kívánok:


Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Régi babanetes anyuka vagyok, és most gyűjtöm az IBCLC szopis tanácsadó vizsgához a gyakorlati órákat.

Tudom, hogy még sokan nem tartotok ott, de nemsokára előtérbe fognak kerülni a szopis kérdések, és sajnos problémák, amiket ezerszer könnyebb megelőzni, mint megoldani. És ezt csak úgy lehet, ha az ember tudja, mire számítson.

Mivel a leggyakoribb kérdés amivel hozzám fordulnak az anyukák az az, hogy miért nincs elég tej, illetve hogyan lehetne növelni a tejmennyiséget, írtam erről egy összefoglalót "Mitől lesz elég a tej?" címmel.

Remélem nem baj, ha ezt most itt közzéteszem. Ha van vele kapcsolatban valami észrevétel, kérdés, vagy javaslat, kérlek írjatok privit vagy emailt (a cikk végén ott az email címem).

Innen tölthető le:

1202478746.1144.txt

(Remélem hogy olvasható formátumban...)

További jó pocakosodást és babázást! :)

Ja és még annyit, hogy úgy néz ki, márciustól baba-mama csoport indul a XI. kerületben, a Korai Fejlesztő Központban, ahol reményeim szerint én (pszichológus) és egy másik IBCLC-re készülő anyuka (gyermekgyógyász) fogunk rendelkezésetekre állni szopis kérdésekben.

Ugye nem baj ha ide megírom mikor sikerült konkretizálni a helyzetet?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a hozzászólásokat az irományommal kapcsolatban! Nagyon sok jó tippet kaptam, úgyhogy kicsit át is írtam/szerkesztettem a cikket és raktam bele képeket, videókat pl a helyes mellrehelyezésről.

Íme az új verzió:
1202779432.588.txt

Jó babázást!

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszotok meg érte, de fel szeretném hívni a figyelmeteket 4 új csoportra a XI. kerületben. Mindegyik csoport teljesen ingyenes, előjegyzés nem szükséges! Jöhetnek idősebb gyerekek is, a hely egy játszószoba, jó nagy tér, tele játékkal.

1. Baba-mama szopis csoport. Két IBCLC-re készülő anyuka vezeti, én pszichológus vagyok, társam pedig gyermekgyógyász. Oldott légkörben beszélgetés a leggyakoribb szopis kérdésekről, problémákról amíg a gyerekek játszanak, ismerkednek. Lehetséges témák: a szoptatás menete, tejmennyiség növelése, visszatérés a tápszeres pótlásról az anyatejre, hozzátáplálás, elválasztás, alvás, szopis problémák, a szoptatás örömei, előnyei, az 1 éven túli szoptatás, tandem szoptatás, stb, stb. Minden hónap ELSŐ péntekén 10-12 óráig.

2. Szoptatásra felkészítő csoport várandósoknak. A szoptatás alapjai, hogyan kezdjük jól, az újszülött viselkedése, a szoptatás normális menete, felkészülés az első időszak lehetséges nehézségeire. Ide is jöhetnek nyugodtan idősebb testvérek, van jó sok hely és játék. Minden hónap HARMADIK péntekén, 10-12 óráig.

3. ANGOL NYELVŰ baba-mama szopis csoport. Mint fent, csak angol nyelvű anyukáknak. Minden hónap MÁSODIK péntekén, 10-12 óráig.

4. ANGOL NYELVŰ várandós csoport. Nemcsak szoptatás, hanem a babavárással kapcsolatos összes téma angol nyelvű kismamáknak. Minden hónap NEGYEDIK péntekén, 10-12 óráig.

Helyszín: XI. Bártfai u. 34/A, Korai Fejlesztő Központ
Tel: 363-0270
Megközelítés: Piros 7/173 busz a Bártfai u megállóig (Szt. Imre kórház).
Parkolási lehetőség van a környéken.

Várunk mindenkit szeretettel! Légyszíves adjátok tovább az információt bárkinek aki esetleg érdeklődik egyik vagy másik csoport iránt!

Köszönöm szépen!

(UI: Erősen gyanítom, hogy a babanetes postafiókom megtelt, és ezért nem jön bele új levél... akinek gyanús hogy esetleg nem válaszoltam valamire, küldjön emailt! Az nem telik meg! rokica kukac gmail pont com)

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy látom, eléggé haldoklik a fórum, pedig most már mindenki a vége felé járhat.
Leginkább csak a reklámok maradtak.
Üdv: Melinda

Kép
Kép


Szia Melinda!

Ez már szinte teljesen meghalt, amik élnek azok a 2008. márciusi és a 2008. április-májusi babások, ott viszont nagy pörgés van, oda érdemes csatlakozni!

Bár ezért már egyszer valaki jól leszidott itt engem, hogy miért reklámozok mást, de ha nekem nem mondják, én is itt nézegettem volna a nagy semmit, várva, hogy valaki majd csak ir. A többiben viszont olyan jó hangulat van :lol: ! Gyere, nézd meg!!!

Kép

KépKép
 


Igen,Esztinek igaza van :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
 
 


Nos én lehet visszatérnék ide! ;)

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
A kisfiam 1.5éves lesz nemsokára, és érdekelne a véleményetek ill. tapasztalata valakinek hasonló korú babával a H1N1 oltással kapcsolatban, tanácstalan vagyok!
Köszi
Kati

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: