Új privát üzeneted érkezett!

Hm... Éva, pont ma próbáltam utánadolvasgatni, hogy így nagyon eltűntél. ;) Szegény Balázskád!!! JObbulást neki!!! Ti most hogy álltok? Nehezn követem újabban az eseményeket. :oops:

 
 


Sziasztok lazamamik!

Igaz,nem kaptam felhatalmazást a Mártitól,de talán nem lesz olyan nagy baj belőle,hogy veletek is tudatom a nagy hírt ami az éjjel történt náluk:

Örömmel jelentem nektek, hogy mai napon a nap első percében (tehát január 09-én 00 óra 1 perckor) megszületett Somogyi Anissza 3240 g-al, apuka szerint 56 centivel.

Anyuka és a baba jól vannak, Mártinak olyan erős hangja volt (mármint nem olyan mint aki éppen szült) Nisszát egy óráig megfigyelik azután visszaadják a maminak!!!
 
 


Köszi Ibolya. :D Az az igazság, hogy Márti nélkül szinte csak én lakom itt, én meg kaptam sms-t. :D De ari vagy nagyon, hogy eszedbe jutott beírni ide is. ;)

 
 

 
 

márti,
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááá,gratulálunk :lol: :lol: :lol: nagyon sok boldogságot kívánunk,leljétek sok örömötöket ebben a csodálatos kislányban :D

ibolya,
ezt felhatlamazás nélkül közölted le :twisted: ?én ezért embert öltem volna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

little,
de jó újra hallani rólad :D hiszed nem hiszed,sokat gondoltam rád :wink: ezek szerint bejött a megérzésed és kiskrapek az élősködőd :lol: :lol: botond egy időben nálunk is játékos volt 8) tényleg tök más úgy babát várni hogy egy után már itt kell rohangálni de már nemsokára meglátod milyen klassz két baba,főleg két fiú :lol: :lol: :lol: én tényleg álmomban nem gondoltam volna hogy ennyire csodálatos lesz és ennyire élvezni fogom,pedig hát azért tudtam mekkora csoda adatott meg :wink: hiába,na, a rutin,meg az évek......... :mrgreen:

éva,
ójaj,ez a szar bárányhimlő :cry: :cry: :cry: nem oltattad be balázskát ellene?vagy annak ellenére jött ki rajta?

meri,
dehogynem néztem meg a képeket :roll: :twisted: :twisted: csak reagálni rá már nem jutott időm :( :oops: marcus hasfájós lett :cry: és azok a cseppek amik bnél csodát tettek most annyit érnek mint halottnak a csók :? szóval kísérletezünk hogy vajon mi használhat neki,mert csórikám 10 percet alszik aztán sír fél órát,aztán újra elalszik végre,de pár perc múlva megint fent van.és ez így megy egész nap és a szívem szakad meg :cry: :cry:

na szóval szoba csudaklassz lett és küldheted ide a férjedet,egy csillag rendel :mrgreen:

jáj mennem kell pedig kezdek a régi lenni és szófosásom van :mrgreen:
igyekszem jönni ám :lol:
csókolat
Vendég
 


Kedves Márti! Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!
Ugyanezt kívánom Merinek is a kis Biankához!!!!!! :wink:


Drága Gigi! Aranyos vagy, hogy bíztatsz két fiú ügyben! :lol: Sokszor elképzelem, hogy mi lesz velem, és hááááááááááát....... Egy ideje az én nagyobbik kisfiam azon munkálkodik, hogy mivel tud a legjobban kihozni a sodromból. :evil: A hajam égnek áll, olyanokat művel. A napokban éppen a nappali padlószőnyegére öntötte a piros üdítőjét, majd az autójával ráállt, hogy ne vegyük észre. AZtán amikor megláttuk, és kérdőre vontuk ezt válaszolta: "úgyis parkettát akartatok ide, nem?" :lol: Persze nagyon várja már a kistesóját, és tök boldog volt, hogy a kistesójé lesznek olyan dolgok, amik az övé voltak. Kíváncsi vagyok, hogy milyen tesó lesz.


Éva! Mi a helyzet nálatok? Múlnak a pöttyök?
Vendég
 


Kép

a 3 tesó:
Kép


most csak ennyi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


márti,
azta,milyen hajasbaba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: gyönyörűséges a legkisebbiked :D

ildi,
nem bíztatásnak szántam ám :mrgreen: tényleg így van :wink:
hidd el nem csak a te fiad :twisted: az enyém is :roll: az oviban rászólt az ovonéni hogy nem biztos hogy anya örülni fog neki ha a sárban fetreng :shock: :shock: mire az én drága fiam felvilágosította az ovonénit hogy "anya úgyis persil-el most" :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
ez a 3 és fél év korkülönbség a lehető legrosszabb :? legalábbis én így érzem,a harmadikkal tuti nem várunk ennyit :lol: persze b is nagyon várta már meg imádja,még túlságosan is.....foltyon betakarja,pesze nyakig,hogy csurog a víz róla,visszaadja neki a cumiját,ha kell ha nem,és még örülhetek hogy csak a cumit tömi szájába :roll: :? szóval ez a korral járhat :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


márti,
az "is" lemaradt a legkisebbiked után :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Itthon vagyunk, írom majd a beszámolót!!!! Puszika!!!! :D

 
 


Meri:éljen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kérünk képeket

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gigi! Mostanában sok helyen olvasom, hogy milyen rosszak az ilyenkorú gyerekek. Talán az is a baj, hogy hideg van, s nem lehetnek sokat a levegőn, ahol egy kicsit talán jobban kifáradnak. Talán majd tavasztól egy kicsit javul a helyzet..... Legalábbs remélem.
Egyébként képzeld, apával újra leültünk, hogy azért legyen már neve ennek a bébinek, és végül a Marci mellett döntöttünk. Igaz abból vita volt, hogy én Marcellt akartam, Ő meg Mártont, mert szerinte az fiúsabb. Végül maradt a Márton, úgyis Marcinak fogjuk hívni. :lol:

Márti! Nagyon helyesek a gyerekeid! Bár bevallom őszintén, hogy Anissza pofija nekem először egy kicsit fiúsnak tűnt, de ezeknek a pici babáknak napról-napra változik az arcocskájuk.

Meri! De jó! Írd le, hogyan történt a szülés egy pár sorban. És várjuk a képeket is az új családtagról!

Puszi

Ildi
Vendég
 


meri,
éljen éljen,csak kicsit temposabban tedd mint én :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: banyek el sem hiszem hogy én a nagy "író",aki majdnem naponta írt a 9 hónap most még egyszer sem :cry: :shock: :?

little,
na tessék ,ellopod itt a nevünket :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pont azt beszéltük apával vmelyik nap hogy ha a harmadik is fiu lesz igen nagy gondban leszünk a nevét illetőleg :roll: :? mert igencsak kifogytunk :lol: bent ahban kérdezték hogy biztos nem akarunk még egy nevet a gyereknek......mondom isten őrizz,ezt az egyet is nehezen hoztuk össze :lol: :lol:
van benne igazság hogy az is baj hogy bent a lakásban kevésbé tudja őket az ember kifárásztani.....
tényleg bence mikortól megy oviba?az lesz még jó móka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

márti,
azt akartam neked csak folyton elfelejtem hogy anissza nagyon szép súllyal született!főleg ha azt veszem hogy mennyivel korábban jött :shock: te hol szültél amúgy?és nisszát korababának vették?figyi,voltál vmelyik gyerekkel egyben amúgy a negyvenedik hétig :lol: :lol: :lol: ?ja és még vmi:gyorsabb volt a harmadik a másodiknál????????????????????????????????????azt hiszem apát beiratom vmi tanfolyamra a harmadiknál mert mire észreveszem hogy szülök kint lesz :mrgreen:
Vendég
 


Little: :lol: :lol: :lol: :lol:
a nagylányom is így nézett ki picinek és nem mondanám, hogy fiús lett :shock: 8) :lol:

Gigi:a Szent Imrében szültem, a dokik szerint annyira nem kora baba , ők a 37-dik hétre saccolják, annyi gond volt csak, hogy a légzése szapora volt, így megfigyelték a születése után!!! :? És inkubátorba pakolták!!!! :(
Nem voltunk együtt 40 hétig egyik bébivel sem!!!! :lol:
Elfolyt a magzatvíz és nem voltak fájások, de amikor lettek onnan 2 óra alatt megvolt a drága!!!!! :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


márti,
kinél???????????????????????????????saját dokinál vagy ügyeletesnél?mert én is ott szültem :lol: :lol: :lol: jöhet priviben is :wink: de ezt jó tudni hogy akkor sem kekeckednek hogy ha a 36.hét elött indul meg a szülés.no nem mintha ez a veszély fenyegetne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
és hány perces fájásaid voltak :roll: ?bocsi a sok érdeklődésért :lol: :lol: csak nekem is olyan gyorsan ment :roll: .......
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: Nektek is rohamos szülésetek volt??? :lol: :lol: :lol: Ejnye! Akkor ez fertőző ebben a topikban. :lol: Márti, gondolom, Te konkrétan érted, mire gondolok. (Gigi, ha te nem, akkor priviben.) :wink:

 
 


Meri:én nem értem :shock: :shock: :shock: , basszus megint lemaradtam!!!!! :roll: Én is kérek infót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)

Gigi:amikor elkezdett rendeződni a dolog szerintem 5 percesek voltak bár nagyon nem számoltam, de hogy tartottak vagy 1 percig az tuti!!!! :roll:
Fél 11 kor nst-n alig bírtam a 20 percet kivárni, 11-re jött a párom 11:30-ra a dúla Anissza pedig 00:01-kor robogott be!!!!! :shock: :lol: Ikea szobában 2 fájást aszisztáltak a drágáim, aztán a szülőszobán 2 tolófájásra érkezett meg a kiscsillag!!!!! :lol: Szóval gyors volt.
Ügyeletesnél szültem, megnézem..................Dr. Bardóczy Zsolt, nagyon rendes volt.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


meri,
ööööööööööööö,ez nem fertőzés nálam,én így tudok szülni :lol: :lol: :lol: :lol: azért pivit várom :wink:

márti,
akkor jó,nekem is ilyen 5-8 perces fájsaim voltak és ha azt mondom végig röhögtük őket akkor ezt szó szerint értsd :lol: :lol: :lol: és tuti nem tartottak fél percnél tovább se.és így tágultam ki másfél óra alatt 8) még jó hogy nem vártam meg míg tényleg fáj mert akkor el sem indulunk a hba :lol: :lol: :lol:
szülésznő ki volt?mindjárt írok privit...........
Vendég
 


Na, csajok, beállok a sorba, nagyjából ugyanígy zajlott. Csak nekem az első volt. :) De majd írok részleteket!!!

 
 


meri,
sor végére állhatsz csak :mrgreen: :mrgreen: az első nekem tartott vagy 6 órát,ebből kettő órát még aludtam :mrgreen: :mrgreen:
ja és apa közölte vmelyik nap hogy jó lenne ha a harmadiknál nem feküdnék már le aludni ha elindult :lol: :lol: :lol: dehát tehetek én róla hogy folyton josolok és mindig azt hiszem hogy ezek is csak azok....... :lol: :lol:
Vendég
 


Most nézem, Márti, ugyanezt a vonalzót akartam választani, mint a tiéd! :D Még jó, hogy végül ez mellett döntöttem, így azért nem teljesen egyforma. Bocsi. :oops:

 
 


Meri!!!

Elnézésed kérem, kicsit eltűntem mostanában, és lemaradtam a fejleményekről! :(
Én is szeretnék gratulálni a picihez, és örülök, hogy gyors szülésed volt!
Kívánunk nagyon-nagyon jó egészséget, sok-sok tejcsit, és sok jó alvást!!!

Titi és Kicsibébije

KépKép
 
 


Tettem képeket a 2008-as topikba. ;)

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: