Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sehol senki?
Mi pénteken jöttünk haza a telekről. Több, mint egy hetet voltunk kint. Jó volt, csak hamar elment. Dávid iszonyatosan élvezte a kint létet, csak sajnos sok volt a darázs és egy megcsípte Őt is, meg egy engem is. Azóta nagyon megijed mindenféle repülő bogártól.
Rengeteg szót mond, még a szomszéd is megjegyezte, hogy milyen szépen elkezdett beszélni.

Momoska!
Igen, szeptember 1-én kezdjük a bölcsit. kicsit tartok is tőle. Nálatok hogy alakulnak a dolgok ezzel kapcsolatban?
Köszi a tippet a mesével kapcsolatban, folyamatban van a beszerzése.

Edina!
Hogy van Lili, lement a láza?
Nem emlékszem, hogy Lilire sokat kellett várni, vagy miért írtad, hogy nem biztos, hogy jön a tesó?

Olyan jó olvasni, amit a gyerekek mondanak. Írjatok még ilyeneket! :) Pár napig volt nálunk egy rokon kislány, aki 9 éves. Férjemtől kérdezte, hogy van-e nálunk pattogó. Persze a férjem nem tudta miről van szó, aztán mondta a kislány, hogy az a mérleghinta. :)

Kép
Kép
 
 


sziasztok!

De jó hogy jöttél Tina! Minden nap benéztem, és sehol senki. Mindenki kihasználja még a nyár végét!

A darázscsípés az nagyon tud fájni. Engem is megcsípett egy a nyáron, nem is tudtam hírtelen hogy mi történt, de úgy földagadt az egész készfejem tőle....!
Egyébként Lilinek is volt ilyen rövid időszaka, amikor minden körülötte elröpülő bogártól - legyen az akár csak egy légy - összehúzta magát, félt, de aztán elmúlt ez is. Persze magyaráztam nemi eleget ilyenkor hogy nem kell tőlük félni mert.... stb. Szép lassan megnyugodott.

Nem tudom már anno mit írtam erről, de Lili egyáltalán nem akart jönni és magától nem is jött, hanem segítséggel sikerült teherbe esnem, uh. ezért írtam. Eddig még sajnos nem jött össze! :(

Momoska
milyen volt az első nap Nektek? Borisz ment az oviba?

Mi továbbra is megyünk a napközibe, hol egyedül van, hol maradok. attól függ van-e otthon munkám, vagy van-e kedvem csinálni valamit, mert én is szeretek oda járni :P elbeszélgetni a csajokkal, na meg sokszor én is vigyázok a többi gyerekre is, hozzám is jönnek, mintha oda tartoznék. Mondjuk amennyit már ott voltunk együtt Lilivel, közel egy éve járunk. Most már több gyerek van, 9-en voltak, szeptembertől meg teljes lesz a létszám 14.
Lili továbbra is távolságtartó a gyerekekkel, ahol tömeg van, oda nem megy játszani, kivétel talán a homokozó. inkább egyedül motorozik, a kicsi csúszdán játszik...

Többiek?

KépKép
 


sziasztok,
en ket napja munkaban. meg lazan, igy meg jo:-) 8-12 ig kellene benn lennem, bar 9nel elobb nem szoktam beerni. meg szoknom kell:-)
borisz ma volt zolival bolcsiben. sokminden meg nem derult ki, mert zoli vegig ott volt vele, de ott is ebedelt, felzabalt mindent, o vegzett leghamarabb, az udvaron jatszott, egy motorosversenybe is beszallt, a szobaban meg felfedezett egy kisautot, s lefekudt melle rogton. holnap talan mar kizavarjak zolit egy kis idore, akkor mar kiderulhet vmi:-)
majd meg jovok bovebben, reagalva.

Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!!

Tina, a darázsokat sajnálom (mármint nem úgy a darázsokat, hanem titeket,hogy megcsíptek), de örülök,hogy Dávid élvezte a telket! Mi voltunk lent nővéreméknél Kápolnásnyéken (Velencei tónál) és Eszter is iszonyatosan élvezte a kertet. Jött-ment, ki-be csücsült a kis kádba, homokozott, megfigyelte a bogárkákat, futott a fiúkkal. Kincs egy családi ház kerttel!!!!!!
És gratulálok a dumcsizáshoz!! Esztim reggel ahogy kinyitja a szemét elkezdi és este a szembecsukás után hagyja csak abba 8)

Edina, egy terhesség után a szervezet sokkal fogékonyabb egy újabb terhességre!! Türelem!!! Ha meg nem jön, akkor megint rásegíthetnek - vagy azt nem szeretnéd?

Momoska, hogy megy Borisznak a bölcsi? és neked a munka? Most végülis mit csinálsz? (mármint tanítasz, vagy volt róla szó, hogy a problémásokkal foglalkozol..)

Eszti is újrakezdi a bölcsit, 6-án megy majd először. Tegnap elvittem azért játékidőben a bölcsibe és az udvaron játszhatott a többiekkel, jó lesz,ha megszokja újra. De azt hiszem nem lesz probléma, mert várta is és jól is érezte magát - emlékezett mindenkire. Most az is jó lesz, hogy a legnagyobb szobába költözik át az ő csoportja, így még hely is lesz és jobb játékok.

Bálintom rengeteget vigyorog, elég ránézni és fülig ér a szája, ráadásul Esztinek is nagyon örül, figyeli és mosolyog rá.
Már dumcsizik is, koncentrálva nézi az arcunkat ahogy beszélünk hozzá és válaszol (egyre hangosabban gőgicsél). Nem szeret háton feküdni, ezért nagyon hamar megtanult átfordulni hasra, most már pár napja a karját is ki tudja szabadítani maga alól! :D nagyon ügyes baba!!És még mindig rendes, mert alszik éjjel, mázlim van vele!

Timi
KépKép
Kép
 
 


Mindenki úgy eltünt. Benézek minden nap, de sehol senki!!!
Orsi Te is nagyon eltünték, mi újság? Többiek?

KépKép
 


Sziasztok!

Mi vagyunk, csak mindig időhiányban. Ma volt a szülői a bölcsiben. Holnap már kezdjük is. 3 gyerek van a Dáviddal együtt, akik most kezdik, a többiek már tavaly is ebbe a csoportba jártak.

Momoska!
Ti hogy álltok a bölcsivel?

Na és a többiek???

Edina!
Veletek minden rendben?

Kép
Kép
 
 


hello!!

Tina azért majd mesélj bővebben is hogy tetszik Bálintnak és neked milyenek lesznek a napjaid nélküle.

Velünk minden rendben.
Továbbra is járogatunk a napközibe, főként együtt, mert ez nekem is jó kikapcsolódás, még ha gyerekekkel is vagyok, de mégis más. Legalább van kivel beszélgetnem odabent. Meg az az igazság hogy én is kicsit nehezen hagyom ott, főleg most, hogy több a gyerek, a figyelem megoszlik.

Persze tudom nem állhat minden pillanatban egy felnőtt minden egyes gyerek mellett, de nagy csúzdás torony van és néha egyedül másznak fel a gyerekek és én meg úgy félek hogy leesik róla. Még itthon sem engedem neki hogy egyedül fölmenjen, pedig ez kisebb. Bár bent tudja hogy nem lehet és fel sem megy, de ezt nem lehet biztosra venni.

Igaz most már majd főleg bent lesznek, hogy ilyen vacak az idő. Csak bent meg nem szeret annyira. Na mindegy, újra el kell kezdenem otthagyni egyedül hogy edződjön.

Képzeljétek, eljutottunk odáig, szinte egyik napról a másikra, hogy kizárólag vizet iszik, és ezt ő kéri. Néha veszünk a boltban szívósálas dobozos gyümilét, de otthon nem kéri. Sem a teát, csak vizet.
Hogy meg tudnak változni egyik napról a másikra! Remélem lesz ilyen a kajálást illetően is, mert a választék elég siralmas. Valamelyik nap kint játszottunk a szomszéd csajjal - remélem még nem meséltem - és hozott az anyukája rizst, Lilinek is. Először nem kellett neki, de aztán megette az egészet.

Gondoltam akkor rendelhetek már olyan kaját is, ami rizs körettel van. De csak gondoltam, mert tegnap nem hogy rá se nézett, kiköpte! Uh. ette az üres rántott szeletet....

KépKép
 


Már egy hete sehol senki.
20-ig én sem tudok jönni, nem leszek gép közelben, de lehet utána sem lesz miért?????
Eltünt mindenki!

KépKép
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon eltűnt mindenki. Többiek!!! Merre vagytok???

Edina!
Azért csak gyere ha tudsz, én ha lehet benézek. Egyébként jól vagytok? Remélem nincs semmi gond, ami miatt nem tudsz jönni.

Bölcsivel szépen haladunk. Ma volt az első nap, hogy kijöttem a szobából, 45 percre. Előtte elköszöntem a Dávidtól, de nen nagyon zavartatta magát. Adott egy puszit, aztán játszott tovább. Miután visszamentem a gondozónő mondta, hogy nagyon jól elvolt. 1-2x keresett, de aztán mondta neki, hogy be kellett mennem a munkahelyemre, de majd sietek vissza, ebédre ott leszek. Nagyon meglepődtem, hogy nem is sírt. Bár szerintem még nem tudatosult benne teljesen ez a "bölcsibe járunk" dolog. Meglátjuk majd később hogy alakul.

Kép
Kép
 
 


nincs gond, nyaralni megyünk, azért nem tudok jönni.

Azért ez megnyugtató, hogy ilyen jól elvan a bölcsibe, te is nyugodtabb vagy így.

KépKép
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki. :(
Senkivel nem történik semmi vagy mindenki ennyire elfoglalt?

Mi járunk a bölcsibe. Múlt héten 2 nap kimaradt, mert Dávid beteg lett, de a héten már ment. Ma már megpróbálták az ebéd utáni alvást. Nem aludt el, csak feküdt vagy üldögélt csendben. Azt mondta a gondozónő, hogy el lett volna még, de egyelőre ennyi elég volt. Egyébként minden rendben volt vele, evett, játszott. Reggelente -számomra meglepő módon- nagyon könnyen elenged.

Most már Ti is írhatnátok, hogy mi van veletek?!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hű, Tina de jó,hogy Dávidnak ilyen jól megy a bölcsi!!

Esztim is gyűri, nagyon szereti.

Momoska????????? Borisz? Alíz?

Orsi, veletek mi van??Koli, Noel jól vannak? Anyukád?

Edina, merre jártatok? Jól éreztétek magatokat?

Jön valaki holnap a BNV-re? Babaruha börze lesz!

Bálint már majdnem 7 kiló és 67 cm. Megfordul hátátról hasra, és ami a legjobb, nagyon szeretik egymást Esztimmel!!!Ja, és az sem utolsó, hogy még mindig nagyon jókedélyű, mostmár hangosan tud kacagni is! Imádom őket!!!

Timi
KépKép
Kép
 
 


bocs csajok,
valahogy elsodrodtam.
pedig a suliban meg mindig alig tartottam orat, mert orarendileg csak heti 4 van rogzitve, a tobbit(7db) mar nekem kell kitoltenem fejlesztesekkel (nem mintha mar ertenek hozza!), s az tobb szervezes,mint amennyi hatekony munka...raadasul egyelore nincs is annyi gyerek, meg van akirol majd csak kesobb jonnek be a szakvelemenyek. egyreszt jo, masreszt nem tudom, akkor ezekkel a heteimmel hogyan szamolok el.
az egyetem tetszik eddig. 2x voltam. mar az uj laptopomat is megkaptam a sulitol, azt probalgatom most.
borisz 2 hete nem volt bolcsiben. 5 napig volt hoemelkedese egyeb tunet nelkul, azaz csak annyi, hogy surgetobben kellett pisilnie, s ejjelente bepisilt 4-5 napig, ezert vizeletmintat kertek, ami alapjan eros cukorbetegseg gyanuja lett, s ezt az ejjeli ujra bepisilesek is alatamasztottak (bar mas egyeb tunete nem), a verkepe es a masnapi vizeletmintaja viszont negativ lett, de addig volt egy-ket rossz ejszakam!
arra gondolok, hogy barmennyire konnyeden latszott venni a bolcsit, inkabb psziches lehet a dolog, mert pl pisilesnel valtogatja azt, hogy par napig nagyon hosszu ideig nem pisil, s akkor is nagy nehezen szol, azzal hogy szol ugyan normal idoszakonkent, de valszeg vmiert stresszel minket vagy magat, mert mikor huzzuk le a bugyijat, mar el is kezdi, ezert az eleje meg oda megy, cserelhetjuk le, raadasul extra hisztis lett bizonyos helyzetekben megint (volt mar ilyen 2x2-3 het az eleteben, hogy elindulaskor iszonyat hisztiket csapott le), most is ez van, s melle meg a pisilesnel is csinalja, hogy csak apaval, csak a fenti wc-be, csak a bilibe...mikor mi, valogat, s neha addig, hogy hiszti kozben el is engedi a pisit!
Hat most hetfotol ujra bolcsire kenyszerulunk, majd kiderul....!

Hol nyaralt(ta)ok edina? mi volt? milyen volt? kepek!!!!

timi, balint majdnem 8kilo????? tuti! mar 4 hos? jo lenne mar latni! akarcsak kepen! bar mondanam, hogy jatszoter, de kineztem az ablakon. nehezen viselem az ilyen idot, s varom a venasszonyok nyarat!

tina,
david nagyon ugyes. remelem, igy is megy tovabb a bolcsivel! s te mikortol dolgozol? teljes allasban?

tenyleg orsi???????????!!!!
noel mar talan szalad, s nem is irsz!!!!
tobbiek!!!!!

Ja aliz helyen van. nala az iskolakezdes mindig nyugtato hatasu, egyelore semmi gond, bar azert az, amit tavaly ev vege fele elkezdett, hogy reggelente nagyon lassan keszul el, azt meg tartja, de ez nem neki stresszes, inkabb nekunk:-))

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Na megnyomta valamit aztán elszállt minden....

Szóval megjöttünk. Nagyon jó volt az idő - két napot leszámítva - a tenger meleg, uh. fürödtünk sokat. Mondjuk Lili csak az utolsó három napban volt hajlandó, addig csak kavicsokat dobálgatott a vízbe, max térdig érő vízben, meg pár nap után hajlandó volt a szélén beleülni, de a végén megtört a jég és még a nagyobb hullámok közé is bejött.

Megpróbáltam becsalogatni valahogy így.....
Kép
aztán már ment így is.
Kép

hajókiránduláson is voltunk. Lehetett nyílt vizen fürdőzni, palackot felhozni a tenger mélyéről, fürödni vásárolni. nagyon sok medúza volt, de állítólag nem a csípős fajták közé tartozik. Nekem nagyon tetszettek. a legtöbben undorítónak találták. Sokat ki is dobott a víz.
Kép
Kép

A kiránduláson ahol kikötöttünk vásároltunk is. Lili legjobban ezeket a járműveket élvezte. Mindegyikre fel kellett ülni és kipróbálni. Na meg nagy kedvenc lett a csacsi is.
Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Timi, szépen fejlődik a kissrác. nagyon jó lehet, hogy így szeretik egymást, és gondolom milyen jó ezt látni. Örülök hogy jól vagytok.

Momoska
jó hogy jöttél. Arról amit írtál eszembe jutott az utcabeli kiscsajunk, aki most ment oviba a bölcsi után ahol nem volt vele semmi gond.
Neki az lett a szokása hogy azt játsza ő egy kiscica és vékonyka hangon mint a kiscicák beszél, nyávog, utánozza a cicát. Ha itt kint játszunk a ház előtt, mászik négykézláb az árokban és nem hajlandó normális hangon beszélni. És ezt azóta csinálja mióta oviba ment. Látszólag nincs vele semmi gond, de belőle meg ezt hozta ki a változás.

Orsi, veletek mi van? Történt valami hogy egyáltalán nem jöttök? Régebben azért be-be néztél. Remélem minden rendben van.

Többiek?

KépKép
 


sziasztok!

Ha esetleg valaki benézne.....

Írtam az Orsinak privibe, mert már nem tudtam elképzelni hogy mi lehet, amiért így eltünt, és válaszolt és megkért, hogy nektek is írjam meg jól vannak, de inkább bemásolom amit írt, gondolom nem haragszik meg ezért.

"igen igen, tudom... annyira régen írtam, hogy nehéz már rászánni magam, hogy újra jelentkezzek... jól vagyunk, csak Noel nagyon nehéz eset, alig alszunk, 9 hónapja nem aludtam egy jó - sokat fáj a fejem emiatt. Kolost ovi szoktatom ez is nagyon nehéz, mert úgy kell bevonszolni, pedig még nem hagyom ott, ott vagyok vele, szóval ezzel telik el a délelőtt. és mióta oviba járunk mindig felébred éjjel és átjön, 4en alszunk egy ágyban.
még jó, hogy anyósom főz ránk különben éhenhalnánk. nem gondoltam volna, hogy ilyne nehéz a két gyerekkel.

de nem csak panaszkodni szeretnék, imádom a két srácot, és 2 év múlva simán bevállalnák egy 3.-at csak aludnom kéne.

egszer benéztem ám bnetre, elkezdtem visszaolvasni csak annyira sokat írtatok. próbálok jönni, csak tényleg kevés az időm"

most csak ennyi, majd jövök.

KépKép
 


Sziasztok!

Többször benéztem, de látom megint sehol senki.

Sajnálom, de ennek a topiknak úgy gondolom annyi!

Úgy sem ír senki, akkor azt hiszem én sem nézeget minden nap hogy írt-e valaki.
A privát elérhetősége mindenkinek megvan, a lehetőség továbbra is adott a kapcsolattartásra ha valaki ezt igényli......

KépKép
 


Edina, szerintem ne vedd a szívedre de már más idők járnak mint mikor mindenki otthon volt a gyerekével és másból sem állt a napja mint etetni altatni, ebédet főzni...stb. Momoska is dolgozik, ott van neki a háztartás akét gyerek, Timinek is gyarapőodott a család, össze kell szokni, két gyerek mellett nem leányálom az élet meg kell tanulni beosztani az időt. Kora is biztos dolgozik már, Éviéknél is két gyerek, Csilla, hát vele nem tudom mi lehet. nálunk is ez a helyzet, nem egyszerű a két gyerekkel.
ez van. ez már nem ugyan az a fórum és sajnos nem tudtuk életben tartani. mások biztos ügyesebben csinálják.

szép napokat Mindenkinek!!!
 
 


Sziasztok Lányok!

Jártok még erre?

Ha igen, írok, nagy híreim vannak :DDDD

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers


Sziasztok!

A képek azt hiszem magukért beszélnek :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers


Éva!
Ez csodálatos! Gratulálok!
Nagyon édes baba, és hogy hasonlít Annácskára!
Mikor született? Neve stb....

Sajnos én az utolsó bejegyzés óta nem jártam itt, úgy láttam senki nem jött....de látom más sem...

KépKép
 


Évi!
Ez igen!
Szívből gratulálok! Micsoda örömhír!
Pár sort én is szívesen vennék. :)

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Február 3-án született Csenge, 4540 gramm és 56 centivel. Igazából ő egy bónuszgyerek, így alakult, mert már nem terveztünk több gyereket.

A tesók nagyon örülnek neki, Anna is annyira gyöngéd hozzá.

Szinte egész nap alszik, néha furcsa is, hogy csak enni ébred fel.

Ez rendjén van így? Mert mindenütt azt olvasom, hogy az ekkora babák kb. 12-14 órát alszanak naponta. De akkor mit csinálnak a fent maradó időben?

Most ennyi, aztán majd még írok, sziasztok.

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers


Sziasztok!

Évi : :)))) GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!
De jó!! És milyen jók a képek is, nem is kell leírnod, hogy a tesók örülnek, mert magukért beszélnek a fotók!

bónuszgyerek :))) (ez tetszik!)

Jó nagy lett! Császárral született?
Örülj neki, hogy sokat alszik,majd nemsokára megváltozik ez! :)
Nekem is sokat aludt Bálint újszülött korában, azt hiszem alig két hónapos volt, amikor már azt írtam a naplójába, hogy a nagyágyon feküdtünk mellette Esztivel és ő nézett minket és el is mosolyodott. De addig rengeteget aludt!! Akkor még éjjel is....

Egyébként pedig remélem, hogy mindenki jól van és minden rendben a gyerkőcökkel!!!!!

Puszi

Timi
KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Timi, igen, császárral született, és ő tényleg programcsászár is lett, mert a másik kettőnél beindult a szülés, nála nem, szerencsére, ugyanis néma hegszétválásom volt, a műtét közben derült csak ki.

Kolléganődnek mondtam, hogy ismerlek, ill. megláttam Eszti képét és akkor mondtam. Jó, hogy most már kihozzák az anyakönyvi kivonatot és a lakcímkártyát a kórházba, nem kell még külön érte menni.

Valóban sokat alszik még most, habár az első kettő nem aludt ennyit, nyűgösebbek voltak, Csenge valahogy békésebb, pedig ő van a legnagyobb zajban :D

Tejem van, szépen gyarapszik, kb. olyan ütemben, mint a tesói annak idején, úgyhogy sokat őt sem fogom kendőben vagy kenguruban cipelni.

Ha van kedvetek és időtök, írjatok.:-)))
Sziasztok

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Nahát! Gondoltam benézek ide is vagy száz év után...

Hűűű Évi hatalmas gratula! Gyönyörű nagy baba! Csodásak a fotók!!!
A két lányodnak így akkor közel a szülinapja, ugye? Annak meg szerintem örülj, hogy ilyen nyugodt baba, szerintem sem baj, hogy sokat alszik, legalább szépen fejlődik! :)

Én is remélem mindenki rendben, legalábbis jobban mint nálunk.

Szépséges hétvégét!

KépKép
 
 


Szia Kora!

Örvendek, hogy írtál. Épp azon gondolkodtam, hogy neked nem is írtam, hogy nézz be a topikba, de ezek szerint megérezted :)

Igen, közel van a szülinapjuk, 3 év és egy hét van köztük.

Még mindig nyugis baba, egyszer kijár nekem is egy ilyen :D

Mi a gond nálatok? :o Írj ha van egy kis időd, és más is írjon, ha erre jár....

Kép

Kép

Lilypie First Birthday tickers


Most, hogy már majdnem egy év eltelt az utolsó hozzászólás óta, nem gondolom, hogy sok minden történni fog, de hátha, ahogy egyszer csak nekem is eszembe jutott, hogy bekukkantok, más is megteszi...

Évinek óriási gratula -most már inkább Csenge 1 éves szülinapjához :D

Hátha egyszer még összejövünk :lol:

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: