Új privát üzeneted érkezett!

Huhhh én vénségemre nem akarok egy zsörtölődő piszkálódó vén mumus lenni.
Pedig az a fajta vagyok... :oops:

Azé' nem semmi Anyukád!!!!!
Én most sokfelé kajtatok otthon iránt, beadjuk mindenhová a kérelmet, orvosi papírokkal együtt.
Nem hagyhatom, hogy a nagyim belerokkanjon 2 hülyébe. Bőven elég, ha marad neki a nagyapám.
Az meg olyan zsugori, nemis tudom hova spórol annyit.
Borzalmas!!!
Náluk mindig 10 fok van a lakásban,folyton letekeri a konvektort.
Sosem húzza le a wc-t, inkább leönti vagy kimegy a pottyantósba.
Legújabb marhasága, hogy napi 2x eszik, mondván milyen drága a kaja!
Néha még guberál is!!!!!! :oops: Tök ciki szegény nagyanyámnak az öreg!!!

A múltkor adott 200 Ft jattot a dokinak. Nagyanyám meg irult-pirult és nagy titokban dugott több pénzt.

Szerinted mi is ilyenek leszünk?
Vagy miért lettek ilyenek azöregek? Régen olyan aranyosak voltak, itt a lakhelyemen is annyi furkó öreg van....köszönök és vissza se köszön.De ha 1x nem köszönök, akkor megy a susmus, hogy mekkora bunkó vagyok, hogy nem köszönök.
Komolyan nem értem.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Hát imerős ez a téma minden szinten,a családba is és a munkahelyen is!Az egyik mami sok wc papirt használ,a másik spórolósabb!Azt mondja a múlkoriban anyunak meg a másik mamának,ne igyanak annyi vizet,mert akkor sokat járnak a wc-re és sok wc papirt használnak igy!Hát mikor elmondta anyu olyat nevettem!Ja és a wc-be tett egy műanyag dobozt,hogy ne tegyék a használt wc papirt a wc-be,mert sok vizzel kell akkor leöbliteni a deritő hamar megtelik és sokat kell érte fizetni,hozzá teszem,hogy anyunak allig ad oda a nyugdijából és pont ő csinál ilyeneket!Tegnap pl kint voltunk,kezembe ad egy recveptet,hogy váltsuk ki mert anyu nem váltsa ki neki,na hát ez sem igaz,de,hogy mire jó ez a viselkedés!????
Na tudnék erről sok at irni,néha csak nevetek rajta,de néha már azt mondom,hogy nem normálisak!Ha mi is ilyenek leszünk?Egyébként sosem értem meg,hogy miért van ez igy?!Az egészségi oldala a stimm,hogy meszesedik az agyuk és ebből kifolyólag történnek dolgok,de a viselkedésük néha direkt van!
A dédik sokkal aranyosabbak voltak,úgy szerettem őket hallgatni,élvezet volt velük társalogni,nem bántották egymást,szépen éltek!Ezek meg most jó módjukban nem tudják mit csináljanak!Néha a seggük is ki van nyalva,jó nyugdij és egyebek!
Nálunk a kórházban van,krónikus oszt,és ápolási oszt,oda is nem könnyű bejutni,néha a pénz az akadály,lekell fizetni a dokit vagy jó ismerős kell aki ott dolgozik,nálatok nincs ilyesmi?Csak azért mert tartós ideig lehetnek ott a beteg és idős emberek!
Vendég
 


Ja még az jutott az eszembe,nyáron volt!Akárhányszor mama csettint hogy ezt vigyünk a boltból ide menjünk vele,sosem kérünk pénzt a tankolásért,mig a másik állandóan kifieti!Na szóval történt a nyáron,hogy vigyünk ki gázpalackot,adott egy 5 ezrest,a gáz 4600,volt hát nem vissza kérte a 400 ft-ot,olyan rosszul esett!A másik!A fiú tesóméknak is van kocsi,a nyáron saját fülemmel hallottam,hogy hivta őket haza,mert szülinapja következett az öcsém mondta,hogy nem tunak haza jönni,mert nem rég voltak és nincs rá pénzük,nem baj kisfiam kifizetem én nektek csak gyertek,hát azt hittem,hogy rosszul leszek!De hány ilyen érintett már!
Vendég
 

 
 

Hát én úgy gondoltam, hogy az otthon vezetőjének adnánk némi zsebpénzt.... :oops:
Ha másképp nem megy.

Azért a nagyimnak van még 1 élő testvére, de sose vigyáz a nénire.
De csak azért mert annyi unokája van és bevan havazva. De a néni házát már el akarták venni, mondván úgyse lakik ott, majd az egyik unoka beköltözik oda.
Szerencsére nagyikám sem esett a feje lágyára... :D

No mindegy. Én kiadtam a családomnak parancsba, hogyha elmegy az eszem akkor nyugodtan kérjenek rám kilövési engedélyt!!! :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Hátha megoldható,hogy az otthonba adjatok jattot,akkor próbáljátok meg!Sok veszteni való nincs,vagy elfoagdja ami azt jelenti beveszik ha meg nem azt,hogy ami szabály az szabály!No de ez logikus!De nehogy ne lenne már kis kapu és nagy kapu??!!!Mindenhol van!Én úgy gondolom!
Azt már mi is mondtuk a gyerekeknek,hogy ha elmegy az eszünk tudják kezelni az ügyet! :wink:
De reméllem mi nem leszünk olyanok,legalábbis csak optimistán áljunk hozzá! :lol:
Vendég
 


Hali Csajszik :wink:
Üdv Tina :lol:
Öregotthonos témához nem tudok hozzászólni....nekem már egy nagyim sem él sajnos, így ehhez sem....de olvaslak Benneteket :wink:

Tina - szerintem se adjátok fel bébiprojectet! Egy hosszú hétvége, peteéréskor??

Mi másfél évet vártunk, s nem is számítottunk Marcusra, amikor jelentkezett, persze nem akármilyen napon :lol: április 1-én :lol: pisiltem két csíkosat :wink:

Kép
Kép
Kép
 


Hát lányok, egyszer mi is megvénülünk (ha a Jóisten is akarja)
Én nem akarok egy házsártos trotty lenni.
Én jófej trotty akarok maradni, aki végre kihasználhatja, hogy nem eshet teherbe és kihasználhatja,hogy agyerekei végre kirepültek és ordíttathatja a metál zenét. :D
Na én ilyen trotty akarok lenni.
Együtt iszok a lányommal és támogatom alkoholgőzös hányásommal, ha szerelmi bánata lesz....

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Szilvi!

Se hosszú 7 vége,se peteérés,elkezdtem a fogigátlót szedni!
Mi közel 3 évet vártunk hiába!

Kriszta!
Az tuti mi is megöregszünk!De házsártos én sem akarok lenni!De,hogy tudjuk ezt kivédeni??!!!
Hát,hogy mondjam,nekem már nagy gyerekeim vannak,de vissza sirom a kis korukat,kis gyerek kis gond nagy gyerek nagy gond!!!!!
Vendég
 


Krisz :D
Jól hangzik :wink: Én is ilyet képzelek/képzeltem, csak a baj ott kezdődik, hogy a nagyfiam zenéjétől a legtöbb esetben falra mászok, mert én nem bírom a metál/rock zenét :oops: ciki, nem ciki én a Modern Talking és társain nőttem fel :oops: :lol:
A fiammal nem tudok szerelmi témákról diskurálni, mert úgy hiszem, hogy nincsenek nagy titkai, de azért egy fiú mégsem úgy gondolkodik, ahogy én anno (szerencsére)....de annak örülök, hogy előttem sörözik, s én viszem-hozom a barátaihoz/tól, ha taliznak, vagy közösen zenélnek..mondjuk ennek földrajzi okai is vannak, de ezt most hagyjuk :wink:
A másik pedig, hogy akármennyire is küzdök, sok hasonlóságot vélek felfedezni anyum és köztem, ami nem baj, de kivülről nézve egy-két tulajdonságát nem kértem volna, ha kívánságműsor lenne :roll: :lol: 8)

Tina :D
Ti tudjátok!!! Már van két szép KÖZÖS gyermeketek, ez azért más, mint nálam pl., ahol páromnak még nem volt gyereke :roll:
Én nem kezdeném el szedni a fogigátlót, csak egyszerűen élnék tovább, s nem akarnék babát görcsösen....lehet, hogy akkor jön...de fogigátló mellett NO CHANCE :wink: az majdnem tuti :lol:

Kép
Kép
Kép
 


na ez a sörözés egy kicsit durván hangzott....ha iszik néha egy-két dobozos sört/hét, akkor azt előttem teszi :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Szia Szilvi!

Ahány gyerek annyi fajta!Az tény,hogy teljesen mások mint mi voltunk anno!A lányom otthon ülő,a fiam vegyes,néha mehetnéke van,néha a számitógéptől még kajálni is allig akar felkelni!Az én lányom is belekóstol a sörbe egy-két korty bor is lecsúszik néha,ő is előttünk,de buliba nem vagyok ott,de tény,hogy nem birja a piát,s a legnagyobb dolog egy 18 éves lány életében a mai világba még nem volt fiúval,nagyon jó a kapcsolatunk,titok nincs előttem!A fiamra kiváncsi vagyok milyen lessz,ő még most kezd kibontakozni,de tőle sem kell félnem,mert jó gyerek!!!!Szerintem sok múllik a nevelésen!
Persze,van két gyerekünk,de,hogy ki miért szeretne gyereket teljesen mindegy,nehéz beletörődni,hogy nem lessz,vagy nem sikerült!A görcsös akarás már rég elmúlt!A fogigátlót pedig már elkezdtem,de csak rövid ideig terveztem,később abba hagyom,legalább rendezi a ciklusom,mert az utóbbi 3-4 hónapban,nem jól működtem!
Vendég
 


Tina :D
Gratula a nagy gyerekekhez! Tényleg ritka eset a lányod, de ez a jobbik véglet :lol:
Nekem egyébként nehezemre esik szexről/nemiségről beszélni a fiammal/fiam előtt, pedig nem vagyok ám egy félénk típus 8)
Apukája nem hiszem, hogy szóba hozná, párom detto, így nem tudom, hogy megtudom-e egyáltalán, ha majd a fiamnál megtörténik. :oops:
Lehet, hogy írtad már, akkor bocsi, de dokinál jártatok már???Úgy komoly kivizsgálás miatt?? Lehet, hogy "csak" valami "apró" dolog akadályozza, hogy újra babázzatok!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
 


Szilvia!

A lányom is Szilvia!Köszi a gratut! :lol: Igen ritka az ilyen lány,eszébe sincs a pasizás,volt már neki akivel járogatott egy pár hétig de azóta semmi nincs,tetszenek nekik a pasik,meg néha mondja ő,hogy pasizna,de nincs sok idő rá,az nagy kötöttség,most pedig a tanulás az első!Van egy kis galeri egy szűk barátikör,oszt.társakból áll,néha szoktak bulizni egy 7végi vityillóba,szülinapoznak,névnapoznak,néha mennek ide-oda,sütizni stb!A fiam még félig a gyerekkorban van,diszkó az mindig /sulidiszkó/foci minden mennyiségben,most is Nyiregyházán van,leigazolt játékos,bajnoki meccsen vannak!Kérdezgetem néha a lányokról,hogy tetszenek e a lányok,de leráz,hogy jaj anya!Nem faggatom,mert magától is elmondaná azt hiszem!Szex téma:ezzel mi is igy vagyunk,nekem a fiam erről a támáról nem beszélget,lehet később majd,a lányom szokott beszélni róla,de elég furcsa helyzet,mert minket is kérdez,néha próbálok terelni,de mindig mondja,hogy anya ne terelj!Egyszóval mások a fiúk és a lányok!A fiamnál 1x úgy tudtam,meg,hogy érdeklődik a szex után,hogy a számitógépnél rábukkantam,hogy a szex.hu-t nézegette,én rákérdeztem,hogy miért nem kérdez a válasz az volt,hogy a biológia tanár azt mondta,hogy mindenből tanulni kell,olyat nevettünk rajta,de mebeszéltük,hogyha kiváncsi akkor kérdezzen,ennyiben maradtunk!
Babatéma!nem voltunk kivizsgáláson,a dokim felajánlotta,hogy segit,de megbeszéltük,hogy nem megyünk!Ha sikerül úgy is sikerül,ha nem hát belenyugszunk!
Nekem mind 2 gyerkőc késett,most tovább tanulás a gond,hogy hová!??????A lányom se tudja de a fiam még úgy sem,pedig szorit az idő!
Nálatok mi újság ez téren???
Vendég
 


Jól kihalt a topic :cry:

Ha még járna erre valaki :roll:

B.U.É.K!!!!

Kép
Kép
Kép
 


Halihó!

Kár, hogy csak most találtalak meg Benneteket :? A mi topicunk sajnos nagyon halódik, és jó lenne néha azért picit fecsegni :wink: Azért ha lehet, csatlakoznék hozzátok :wink:

 
 



Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron