Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Évi! Violkának nagyon boldog születésnapot kívánunk! Azta, tortában nem volt hiány! Nagyon szépek, ügyes vagy.


4D-s képek? Láthatunk párat?


Hozzánk új családtag érkezett. Szombaton vettünk egy alig 6 hetes kanári szigeteki kutyát. Bent van a lakásban, a mosókonyha lett a helye. sokat vonyít. Olyan, mint egy kisbaba. Eszik, játszik, alszik, vonyít. Azért a mai nap már jobb volt egy fokkal, de éjszaka 2-kor kelnem kellett hozzá. Csak az a rossz, hogy nem tudom mit csináljak vele, mi válik be. A babákhoz legalább értek, de a kiskutyákhoz..... Azért 20 perc elteltével vissza tudtam feküdni!

Kép
 
 


hali!

Boldog szülinapot Violkának! Micsoda torták, nagyon ügyes vagy!

Hú, Szly, nem lehet könnyű az új családtaggal, mi csak tavaszra időzítjük az új kutyust. Manók nem hiányolják az előzőt?

Mi éppen dögrováson. Családilag influenzázunk. Épp most gyógyult ki apa, most szegény Bogi és én vagyunk soron. Szegény Bogeszt úgy sajnálom, 39 fölötti láz és rettentően fájlalja a fejét. Holnap megyünk a dokihoz, remélem, van csodaszere :? . Eddig még Toncsi megúszta, pénteken lesz a farsang, bízom benne, ő nem kapja el.

Megyek kidőlök, vacogok, fáj minden porcikám, süt a szemem, fáj a torkom, szóval pá!

Csilla

Kép

Kép
 


Szly!
Kaphatunk képet az új családtagról??

Csilla!
Jaj, jobbulást nektek!! Jöhetne végre a tavasz, és a jóidő, hogy előzze ezeket a bacikat!!

Hova tűnt mindenki más???

 
 

 
 

én még mindig lázas, lányok nem. Ha csütörtökön sem lesz az Toncsi, mehet a farsangra.
Szorítsatok!!!
jÓ éjt!

Csilla

Kép

Kép
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Remélem már jobban vagytok, és Toncsi se kapta el, és mehetett farsangra! Mi lesz?
Nálunk csak jövő hét pénteken lesz, Viola jégkirálynő lesz, még tavaly vettem a jelmezt, idén nőtt bele!
Holnap lesz a gyerekzsúr, eddig 2-en mondták le, remélem azért lesz, aki eljön. Nem szeretem ezt az influenzás időszakot, tavaly csak március végén tudtuk megtartani a h1n1 őrület miatt, idén ezt nem akartam, főleg, hogy már most is nagyon nehéz ekkora pocakkal! Tegnap voltam védőnőnél, már 112-es a pocakméretem! :roll:

Többiek? Merre vagytok? Tessék jelentkezni, legalább csak pár szó erejéig...

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Jönnék én Évi, ha idejutnék! Nálunk is felütötte fejét a betegség, Csanád már három este belázasodott. Első nap végig bágyadt volt, azután napközben semmi baja. Honnan van energiád annyi tortát sütni? Nagyon jól néznek ki, ügyes vagy!
Csilla, meggyógyultatok? Milyen volt a farsang?
Szly, nem irigyellek a kiskutya miatt egyelőre, de pár hónap múlva biztos kell majd :)
Dodó, sok sikert kívánok a férjednek az álláshoz! Bekukkintottam a blogodba, hogy te milyen ügyes vagy! Majd még böngészlek :)

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!


Itt van Maya, a véreb! :lol:




Kép

Kép
 
 


Joli! Már semmi extra baj nincs vele. Okos kutya, már megtanítottuk, hogy a szobába nem mehet be. Be is tartja, max mérgében ugat a küszöbnél, de nem jön be. Jól elvan a helyén, nem vonyít már. Egy hete van nálunk, kb az első három nap után megszokta itt.

Évi! Állítólag minden egyes babával kicsit nagyobb a pocak!

Kép
 
 


de édes kutyus!

hát mi még nem gyógyultunk meg. Én köhög, taknyol, Bogi szintén, és most estére Toncsi lázasodott be!
Bogi is felülfertőződött, most már kap antibigyót is.

különben volt farsangon, nagyon jól érezte magát! Nézek fényképet is majd róla.

Csanádnak jobbulást!

Csilla

Kép

Kép
 


Sziasztok!


Csilla! Jobbulást nektek!

Linda! boldog névnapot kívánok!

Ma jönnek tesómék, hoznak kínait! Nyami! Olyan kár, hogy itt Karcagon nincs egy kínai étterem! Lehet nyitni kéne egyet! Pláne, ha kiraknak a suliból!

Kép
 
 


Jobbulást minden betegeskedőnek!!

Szly!
Nagyon édes a kutyus. Már facebookon is megcsodáltam!
Drukk, hogy azért a suliból ne rakjanak ki. Kínait én is szeretem nagyon.

Jut eszembe, a receptes blogomba ismét tettem új recepteket!

 
 


Dodó!
Épp önéletrajzot írtam. akármi is lesz, körbenézek egy kicsit, meg elküldöm pár helyre.

Sajnos nem lesz kínaim! :cry: Nem kaptak olyat, amit szerettem volna.

Láttam a blogodban a receptet, majd egyszer lehet kipróbálom, jónak tűnik.

Kép
 
 


miért raknának ki?

Csilla

Kép

Kép
 


Csilla! Kevés a pénz, leépítés lesz. És hát én szerződéssel vagyok, nem kell végkielégítést fizetni.......... szóval nagyon sanszos a dolog sajnos. De rajta vagyok a dolgon, hogy ne legyek munkanélküli! szorítsatok! Ez is egy feladat, amit a saját érdekemben (és persze a családom érdekében) meg kell oldanom!

Kép
 
 


hát ez tényleg elég rosszul hangzik, de szorítok, hogy minden jól alakuljon! És csak suliban gondolkodsz vagy más is szóba jön?

Mi továbbra is betegen. Ma már Toncsi is kapott antibigyót, idén már másodszorra :x . Tavaly meg egyszer sem. Csak lenne már vége.

Csilla

Kép

Kép
 


Csilla! Először sulikat próbálok, már ha egyáltalán tényleg kell. Most azt hallottam, hogy csak technikai dolgozót küldenek el. Aztán ha nem jön össze suli, akkor akár máshová is mehetnék. Csak ne 70 ezret fizessenek..... De nem zárkózom el mástól.

Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szly, én meg abban reménykedem, hogy csak vegyenek vissza azért a 70 ezerért :wink: .
Nekem valószínű a hónap végén kiderül, hogy mi lesz.

Szorítok, hogy megmaradjon az állásod, vagy ha már váltani kell, jól gyere ki belőle! Kutyus jól van?

Dodó, nálatok mi újság állás ügyben? Hogy állsz a fogyókúrával? Én most sajna elbuktam, ez a betegeskedés teljesen lefoglalt :oops: . De talán jövő héttől újult erővel.

Többiek?

Csilla

Kép

Kép
 


Csilla! Igazából mindegy a fizetés összege. Az a lényeg, hogy a jelenlegi megszokott pénzhez képest ne legyen kevesebb. Nálunk a havi 70 ezer az mínusz 35 ezer lenne. Nálatok a 70 ezer + 45 ezer. Persze csak saccoltam! És ez a nem mindegy. Drukkolok, hogy visszavegyenek.

A kutyus jól van. Egy mukkja nincs, nő,mint a gomba. Csintalan, az összes cipő veszélyben van.

Kép
 
 


Hú, vagyok, csak ma is pl hulla fáradtan.
Tortát sütöttem és mostam 3 gépnyit!

Csilla!
Állás ügyben sajna semmi! Még mindig nem jeleztek vissza.
Fogyi köszi elég jól. 16-án volt egy hónapja hogy kezdtem, ahhoz képest majdnem 3 kilo fogyás, hasból -4,5cm, comb -4cm.
Ti még betegeskedtek? Jobbulást!

Szly!
Remélem azért nem raknak ki a mostani helyedről. Ha meg igen, remélem mindenképp felvesznek a másik helyre!!

 
 


Hát ha minden igaz, már nem vagyunk betegek (azért lekopogom). Végre már nekem sem fáj a torkom, lányok sem köhögnek már. Hurrá!

Dodó, nagyon ügyes vagy a fogyival, most hogy írtad, szörnyű lelkiismeret-furdalásom lett, mert csak szuszogni bírok a vacsi után :oops: . Ehh, na majd jövő héttől.
Miket szoktál főzni, írhatnál néhány ötletet :roll: .

Szly, persze mihez képest a 70 ezer, de azért a kevés az kevés. Nekünk ugye júniustól kellett nagyot húzni a nadrágszíjon (nincs nyaralás, nincs karácsonyi ajándék, nincs torna stb.), csak pluszmunka a páromnak. Én sajnos nem merem megkockáztatni, hogy most visszamenjek, még az a 25 eFt gyes is több mint a semmi.

Tényleg van már valami fejlemény a csalóval kapcsolatban? Energiafűvel mi újság?

Ó, a filmem!
Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
 


Sziasztok!


Csilla! A csalóval kapcsolatban semmi, szerintem már nem is lesz. Energiafű már van elvetve, de nem túl sok. A mag már megvan, és most tavasszal kéne elvetni. Majd kiderül.


Tegnap Roli olyan ügyes volt a farsangon! Büszke vagyok rá! :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!

Csanád már 10 napja beteg, igaz már csütörtök óta nem lázas, de még mindig nagyon nyűgös. Ma délután pedig nagyon aluszékony lett, de nem lázas. nem tudom, mi lehet vele, hogy ennyit alszik.

Csilla, a gyest akkor is kapod, ha 8 órában dolgozol!

Dodó, sütöd a finom tortákat és nem eszel belőle? Különben nem fogynál...

Szly, szerintem is inkább 70 ezer, mint semmi.

KépKép
Kép
 
 


Joli, jobbulást Csanádnak!

No igen, bár most az Alkotmánybíróság alkotmányellenesnek nyilvánította, hogy indoklás nélkül ki lehet rúgni a közszolgákat, de csak május 30-i hatállyal, így ha előbb megyek vissza, simán kirúgnak. Most hirtelen nem tudom,hogy a gyes időszakkal mi a helyzet, de inkább húzom az időt.

Csilla

Kép

Kép
 


Csilla!
Az aláírásomban van a főzős blogom. Kattints rá, és máris találsz némi főzni-sütni való ötletet, receptet!

Joli!
Ez a torta megrendelésre készült bár mi magunk is hivatalosak voltunk a szülinapra. Egy vékony szeletkét ettem. Amugy meg ha nagyon édességet akarok enni, akár süti, torta, túrórudi, ilyesmi, azt a reggeli kávém mellé megtehetem. :) Délig ehetek ilyeneket!

Szly!
Minek volt Roli öltözve? Bocs ha már írtad, nem figyeltem!

És akkor kép a tortáról amit pénteken sütöttem

Kép

Kép


Ezt pedig a páromnak sütöttem meglepetésként Valentin napra, ami egyben az évfordulónk.

Kép

 
 


Sziasztok!


Csilla! Joli! 2011. jan.1-től csak 4-6 órában lehet dolgozni Gyes mellett. 8 órában már nem.

Joli! Jobbulást Csanádnak! Szegény, jó sokáig beteg!

Dodó! Szépek a torták! Cowboy volt Roli a farsangon.

Kép
 
 


Mindkét manóm lázas beteg, bocs h nem jelentkeztem... gondoljatok ránk, délután jön a doki.

puszi

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép


Réka, jobbulást a fiúknak, remélem, Te bírod magad!

Vasárnap voltunk az uszodában a lányokkal, nagyon élvezték a pancsit.

Dodó, micsoda torták! Ejha!
Ma a curry-s csirkédet készítem el (curry nélkül 8) )

Megyek is főzni! Ma megint megyek zumbázni :wink: .

Csilla

Kép

Kép
 


Tekintsétek meg a megújult honlapot. Pillantsatok be a galériába, és rendeljetek! Hogy mit? Táskát magatoknak, szeretteiteknek, kis ovis hátizsákot a legapróbbaknak, akár névvel ellátva, vagy ovis jellel. Érdemes rendszeresen nyomon követni, hisz olykor van játék is, vagy akár akció! Csodás, egyedi, kézzel és szívvel készített táskák megfizethető áron!


http://patchworktaskak.blogspot.com/

https://picasaweb.google.com/zsuzsanna450/ZsuzskaTaskai?authkey=Gv1sRgCNnzxLrzzpCLwAE#

 
 


Sziasztok!

Réka!
Remélem ma már jobban vannak a gyerekek, influenza? Sajnálom, hogy a pici is beteg, nem lehet könnyű velük! :( Remélem te jól bírod! Jobbulást nektek!

Dodó!
Nagyon ügyes vagy a tortákkal, és a fogyókúrával is!

Csilla!
Drukkolok, hogy visszavegyenek a munkahelyedre! Hétvégén mi is voltunk fürdőben, képzelhetitek a nagy pocakommal, de a gyerekek nagyon élvezték!

Amúgy jól vagyunk, aludni már nagyon nehezen tudok, meg a két gyerek után pakolni, estére hulla vagyok...

Mennem kell, mindenkinek üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Réka, képet!!!!!!!!!!!!!!!

Csilla

Kép

Kép
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Jujj, de régen írtam, igaz ti se vittétek túlzásba. Gondolom a facebook-on van híretek egymásról, de én nem sokszor jutok fel oda-de ide se. Sűrűek a napjaim.

Épp egy hetet volt Csanád bölcsibe a tíznapos influenzaszerű betegeskedése után, erre a múlt péntek este elkezdett hányni. Barninak meg 39 fölé ment a láza. A torka gyulladt be, antibiotikumot is kapott, végül tegnap ment először iskolába a héten, ugyanúgy, mint Csanád bölcsibe, mert neki a hányást követte a fosás és hasfájás. Állítólag a bölcsiben sokan elkapták a vírust, ketten súlyosan megbetegedtek. Szerencsére Elemér múlt hétvégén hazajött, különben nem tudom, hogy birkóztam volna meg a betegségekkel, mert még én is elkaptam Csanádtól, egy nap nem is tudtam menni dolgozni.

Bocsi, hogy csak magunkról írtam, most ennyi telt tőlem.

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Látom sajna nem nagyon pörög ez a topik!

Joli!
Szegénykék, remélem most már teljesen rendben vagytok!

Hétfőn estére minket is ledöntött egy frankó hányós-hasmenős vírus. Alexa kezdte, majd hajnalban én következtem, aztán rá egy órára Lizy is csatlakozott. A tegnapi napunk brutál rossz volt. És akkor még jó, hogy a párom nem kapta el, és ő tudott minket ápolni. Szerencsére amilyen gyorsan jött, úgy néz ki olyan gyorsan távozott is. Ma már jól voltunk!

 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok...

Én még új vagyok itt, ha tud valaki, kérem segítsen...

Kisfiamnak (2,5 éves) a szeme egyik napról a másikra váladékozni kezdett...voltunk dokinál, felirt egy krémet, napok óta használjuk, de nem javul...amúgy a gyereknek semmi baja, nem beteg...szemmel láthatóan...nem értem miért váladékozik neki...
Esetleg van valakinek tapasztalata e téren?

Köszönöm!

Jó éjt Mindenkinek...
jocone
Abony
 
 


Sziasztok!

Szia jocone, talán Jocóné? :) az én nevem legalábbis ilyen alapon lett. Az én kisfiamnak is volt gond a szemével, szerintem csak begyulladt a tiednek is a szeme. Nekünk cseppet írtak és elég hamar helyrejött.
Dodó, jó, hogy te legalább benéztél. Szerencsésen túlestetek a víruson. Mi mostanában jól vagyunk, csak el ne kiabáljam, mert Csanád most nyugtalanul alszik. Bár lehet ha azért, mert délután elesett és lehorzsolta az ajkát.

KépKép
Kép
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hú de nem pörög ez a topik!!

Mi azóta is betegen.,,.. igaz a hányós vírusnak vége, de rá következőleg Alexa kezdett nagyon köhögni, váladékozott a szeme, folyt az orra. Épp kilábal belőle, erre tegnap óta a nagyobbik lányomnak vannak ugyanezek a tünetei...nekem pedig nagyon fáj a torkom.

Jocone!
Lehet "csak" huzatot kapott a szeme. Bár azt mondjuk nem tudom, hogy ekkora gyerkőcnél is lehet e könnycsatorna elzáródás vagy sem.

 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ennyire "haldoklik" ez a topik!
Talán a facebook-on többet beszélgettek? Én béna vagyok, ott is vissza lehet olvasni, ha épp nem vagyok ott, amikor ti? Vagy csak chat-elni lehet? :oops:

Mi szerencsére jól vagyunk, nem is voltak betegek a gyerekek, remélem most nem kiabálom el!

Dodó!
Sajnálom a betegeskedést, jobbulást kívánok!

Joli!
Remélem, ti azóta meggyógyultatok, Rékáékkal egyetemben!

Én ma megyek dokihoz, most lesz a leoltás is, remélem minden rendben lesz, a múltkori melegfront kicsit megtréfált, sokat görcsöltem, de azóta semmi!

Írjatok!!!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Hali!

Na itt már tényleg semmi nincs.
Csak beugrottam, hogy Évivel mi újság!!!
Látom van még pár hét. A doki rendben talált mindent Lizi babával?

Remélem, azóta már mindenki egészséges mint a makk.

Évi, szerintem nem lehet visszaolvasni a korábbi facebook-os beszélgetéseket.

Nálunk megvolt Toncsi 5. szülinapja. Jó volt a buli, alig fértünk el :D . De persze nem lehetett senkit kihagyni.
És még nincs is rajta minden gyerek:
Kép

Kép

Most megint karate edzőtábor van nálunk, így sütök-főzök (kis túlzással) :).
Mindjárt jönnek vacsorázni.

Azért néha jelentkezzetek be, kivel mi van, vagy csak néhány kép erejéig.

Puszi, Csilla

Csilla

Kép

Kép
 


Látom kihalt ez a topik. Csak fél füllel hallottam arról, hogy a facebookon is vagytok... hívva nem lettem... bár gondolom mert nemrég csatlakoztam még csak!

 
 


Sziasztok!


Évi! Remélem már a kezedben van a harmadik csemetéd! Jelentkezz, mert drukkolunk nektek!

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: