Új privát üzeneted érkezett!

Lassan csak elkezdenek gyűlni az októberiek. Megpróbálom átrágni az oldalt, hogyan lehet új topicot indítani - 2008 októberi babák :)

Magamról: ősszel voltam 30, első baba, amit már mindketten nagyon vártunk. Szóval most nagyon boldogok vagyunk, persze én tele félelemmel, hogy minden rendben legyen...még a világ nincs telekürtölve a jó hírrel - persze anyukámat már beavattam, mert úgy hallottam öröklődik sok minden, mesálje el hogy volt 31 éve - pl. émelygős vagy-e, stb. Persze ez nem jött be, mivel neki nem volt hányingere, nekem meg egyre joban, és szinte egész nap. A normál főtt kajákra rá sem bírok nézni. Napok óta kekszen, pirítóson élek. De ilyenkor ennek is örülni kell :D

Tényleg menj el dokihoz, kukucskáljon be uh-gal. Megnézi jó helyen van-e a babó és minden ok-e vele. A korát is pontosan meghatározza, és pontosítja a váható szülés időpontját. Van orvosod?

Daisypath Happy Birthday tickers
 
 


Én 29 éves vagyok és rengeteg rossz dolog történt velem mostanában, ezért rettegek most ennyire. Nem akarok még elmenni dokihoz, mert nem lenne még szívhang. Majd jövő héten ... Egyébként van orvosom, csak Pesten, én meg nem ott lakom, úgyhogy elég macerás eljutni hozzá, főleg így, hogy minden délután dolgozom...
 
 


sajnos az mindig macera, ha máshol van a dokid...talán kéne egy közelebbit valami ismerős ajánlásával beszerezned. Nem tudom mikor kellett volna menstruálnod, de az elmaradás 4. hét, és a 6. hét végére van szívhang.

Daisypath Happy Birthday tickers
 
 

 
 

Nálam nem egyszerűek a dolgok. A 2007. őszi topikhoz tartoztam, október 3-án született meg a kisfiam, Bálint. Ma lett volna a névnapja. Egy hetet élt, súlyos szívfejlődési rendellenességgel született, amiről nem tudtunk semmit. Nem fogok sok dicséretet kapni az orvosoktól, hogy máris terhes vagyok...csak valahogy nem tudtam tovább várni... Szóval ezért halogatom ezt a vizsgálatot, mert nem akarom még megtudni, ha valami gond van. Még egy kicsit szeretnék ebben az álomban élni, hogy esetleg újra születhet egy kisbabám októberben.
Ezért van Pesten az orvosom...ott szültem, oda is kell visszamennem szülni, amúgy is rengeteg plussz vizsgálatra el kell majd mennünk, azok meg mind Pesten vannak.
 
 


Sziasztok! Ha minden jól megy nekünk is októberi babánk lesz. Nekem szept.30-án van a szülinapom, úgyhogy ez lenne a legcsodálatosabb ajándék. Nekünk is az első babánk lesz, tele vagyok félelmekkel de jó tudni , hogy más is van így.


Szia Regina!

Én is szeptemberi vagyok, és a párom is, igaz mi 6. ill. 8-aiak. Pocakmanó azért csak maradjon bent októberig :D
Korábban -főleg a párom- azt terveztük, hogy 3 Szűz legyen a családban, de most, hogy végre sikerült, teljesen mindegy, csak egészséges legyen!
Voltál már uh-on?

Daisypath Happy Birthday tickers
 
 


Halihó
Jó "nagy" itt a forgalom... :shock: Azt nem hiszem el, hogy ennyien vagyunk októberiek...
Holnapra bejelentkeztem uh-ra. Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen! Meg, hogy ne legyenek velem bunkók. Most még nem megyek fel Pestre a saját dokimhoz, csak a helyi kórházba jelentkeztem be....gondolom mindenki rendkívül kedves lesz :lol: Legalábbis eddig sajnos ilyen tapasztalataim vannak....De hátha holnap...
 
 


Sziasztok!

Gabó vagyok Tatabányáról, csatlakoznék ha lehet.
Mindenkinek kellemes hétvégét!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk uh-on megint. Vannak kezek, lábak, meg mocorgunk is :)
Veletk mizújs?

Marek! Voltál már uh-on? Mi volt?

Daisypath Happy Birthday tickers
 
 


Szia Peva!
Egyszer voltam uh-n, de nem volt még szívhang. Remélem legközelebb már lesz.
Nem jössz át a 2008. októberiekhez? Az a topik se pörög, de ennél talán jobban...
 
 


Szia peva!
Szurkolok, hogy a kis pocakmanód mérleg legyen. Képzeld ma voltam uh-n és már láttam, ahogy dobog a picikém szíve. Csodás érzés volt. Először tapasztalok ilyet, hogy birtokba vette egy kis manócska a hasamat. Október 2-re vagyok kiírva. pussz


Sziasztok!
Csatlakoznék, ha nem bánjátok. Teljesen véletlen baby van a pocakomban, pénteken csináltam tesztet, miután 1 napja késett. Gyógyszert szedtem, így teljesen pontosan kellett volna megjönnie, mint mindig. Egyelőre még sokkos állapotban vagyok, mert egyszerűen nem értem hogy történhetett, a baby apájának sem mertem még elmondani, mert tudom mennyire nem szeretne gyereket.Sajnos nagyon nem jött most jól szegény,de hát ez van...lassan fel kell ocsúdnom, mert az tuti, hogy ez a baby már meg fog születni, ha már ennyire akart jönni. Smile
Magamról csak annyit, hogy Londonban élünk, és a baby itt is fog születni, mert szeretném,ha angol állampolgár lenne. 23 leszek áprilisban, és a kalkulátor szerint nov.1.-jén bővülünk...amit őszontén remélek, hogy nem így lesz...azért mégse ezen a napon már! Razz Dokit szerintem csak 12 hetesen fogok látni, illetve azt sohasem remélem, mert itt nem divat dokikat beavatni a terhességbe/szülésbe, csak ha baj van. Végig midwife fogalalkozik a dologgal, ős is vezeti le a szülést...ő tul.képpen erre szakososdott nővér. Azért valahogy megpróbálok kiharcolni egy UH-t, mert addig nem nyugszom, míg nem látom a dobogó szivecskét...és 12 hét messze van még. Valszín erre csak private-ban lesz esélyem, amiért fizetni kell, de ez van....
Azt hiszem egyelőre ennyi, mindannyiótoknak kellemes pocakosodást kivánok!
Sensi és Beenie

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
 


Sziasztok!

Mi szeptemberiek leszünk, annak is a 8. napjára vagyunk hiavatalosan kiírva. Azért beszállhatok? :-) 29-et töltöttem decemberben. Ez az első babám, a másik felem elvált, neki van egy 12 éves lánya, és egy 10 éves fia, akiket két hetes váltásban nevelnek az anyjukkal. Boldogok vagyunk, ezzel a gyermekkel teljes lesz az életünk.
 
 


Sziasztok!

Ha minden igaz 2008 okt. 16.-ára vagyunk kiírva.

Kép
 


Sziasztok
Úgy tűnik én is tudok csatlakozni hozzátok, mi November 30-ra várjuk a 3. gyermekünket. Már van két fiunk 1 illetve 3,5 évesek.
 
 


Hahó
Nincs itt senki?
 
 


Sziasztok

Én jelenleg 16 hetes kismama vagyok.Pontosan október végére várom a babámat.
Sajnos nyitott a méhszájam, C:2100 így fekvésre vagyok ítélve.
Most nagyon izgulok, mert minden pillanatban azt várom, hogy mikor mozdul már meg a picur.
Igaz, ez a 3. terhességem, de ennek ellenére ugyanolyan izgatottan várom, mint az elsőt.
Nektek melyik héten mozdult meg előszőr?

Vigyázzatok magatokra és a picurokra!
 


Sziasztok!

18 hetes kismama vagyok, szeretnék csatlakozni. Az első babámat várom, és már sejthető hogy kisfiú lesz.
Sajnos tavaj már volt egy korai vetélésem, és már ez a baba is megviccelt.Kórházban voltam a mult héten, lerövidült méhnyak miatt, és én is pihizek itthon!

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
 


sziasztok

Találtam a neten egy névtervező programot :lol: gondoltam megosztom veletek is, hátha valakinek segít a névválasztásban :lol:

Itt találjátok:
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html


Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok.én egy 17 hetes kismama vagyok és az első babámat várom.Ti már tudjátok milyen nemű lesz?Megmozdult már?

 
 


000kata

ez a topic nagyon kihalt :wink:
gyere át ,,A C:2100 as érték terhesség alatt " topicba, vagy a ,,2008 novemberi kismamik" topicba,mert ha jól sejtem, akkor novemberben fogsz szülni :wink:

[/b]

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsa2727

Szia.Igen november 21.ére vagyok kiirva.De nem nem találom semelyik topicot sajna. A 2008 novemberi mamik hol van? a magzatok kor szerintbe?mert ott nem találom,légyszi segits előre is köszönöm.
Szia

 
 


Megtaláltam :-)

köszönöm

 
 


szívesen :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sziasztok !

Kisfiam 2008. október 17-én született, van esetleg még olyan baba akki ezen a napon született ?!

Üdv

Kép

NIKI
 
 


Mini, kérdezd meg a Várandóság/2008 októberi kismamik fórumban, vagy a 2008 novemberiben.

Kép
Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: