Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!:)

Mi jól vagyunk,de most írt egy barátnőm,hogy kisfia 29-es cukorral került kórházba!:( Sokat ivott,és pisilt,elvitte háziorvoshoz,és rögtön be is utalták.Olyanokat mondanak neki,hogy lehet,hogy lemegy?!
Hát nem tudom!
Szerintetek?
Én ilyet még nem hallottam!

Képzeljétek benne leszünk a Kismama újságban!:D
Szeptemberi vagy októberi,még nem tudom.
Felkértek és elmeséltem a történetünket a diabétesszel kapcsolatban. Még egy anyuka története lesz majd benne,ja és persze kép is!

Visszaolvasok,és írok! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Utólag...
Nagyon Boldog Névnapot és Szülinapot kívánok azoknak, akik az utóbbi
2-3 hétben ünnepeltek!!! :wink:
Remélem most már tudok jönni rendesen... kicsit nehéz, hogy itt van a
keresztlányunk, Anyós szabin van, ide-oda megyünk...

Voltunk a másik nagyiékhoz, Vadasparkban, strandra járunk.. most szombaton lesz
dédunokatalálkozó Debrecenben (Apósom testvére szervezi)... pörgünk :lol:

Levinek még most is csak 12 foga van... 2-3 napja már nagyon "szenved" -
állíndóan a szájában van a keze vagy valami játék.. kibújhatna az a két fog..
de ettől függetlenül jól alszik. Éjjel még most is 10 - 12 órát, délután 1,5 - 3-at.
Este lefekvés előtt még most is van cici...
Rengeteget beszél, már mindent mond... :lol:

Ettike
A tesó - még van 2 hónapunk...
(szerintem nehezen fog összejönni, mert idén még csak 3x jött meg..)
Jók a Balcsis képek. Nagyon szépek a fiúk! :P

A lakás.. még sajnos nincs vevő.

Gyanixi
DRUKK a szobatisztasághoz!
Nekünk még messze van. :roll:

A fogyás.. szép lassan megy le... még min. 7-et akarok, de ha több lenne - azt sem bánnám...
Még 4-5 kg és annyi leszek, mint Levivel a terhesség elején :oops:

Boszi - GRATULA!

Képek:
Lovagoltak...
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Horgásztunk is...
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Wink

Jól vagyunk. Mint írtam szombat óta lent vagyunk anyuéknál. Az idő szuper,hát igen meg lett rendelve! Laughing
Gabikának nagyon jók a cukrai,rengeteget mozog,kihasználja a nagy teret.
Anyuék jól vannak. Most nem jön a mama ápolója,amíg itthon vagyok. Én gondozom a mamát,Gabikát,főzök,takarítok és mindent csinálok,ami van,anyu csak 17 kor ér haza. Hát igen jól el tudok fáradni,és mikor kicsit pihenni lenne kedvem Gabika játszani akar! Rolling Eyes
Nem tudom írtam-e apjuk felmondott a munkahelyén 23-án. 1 hónapot le szerette volna dolgozni,meg is egyeztek ebben szépen. Az új helyen majd szeptember elsején fog kezdeni.
Hát aztán miért is legyen teljes az örömünk.
E hét hétfőn szabadnapos volt,ügyeket intézett,és hívta a főnöke telefonon. Azt mondta már nincs rá szüksége,ne is menjen be,1 hetet szabiba kifizeti és kész! Twisted Evil Na hát ilyen meg nincs! A felmondási időd ki kell fizetni,ha más nem a bejelentett bérre. Már ügyvédhez is fordultunk,aki szintén ezt mondta,hétfőn megy hozzá a párom,és kedden meg a munkahelyére. Hát nagyon kíváncsi leszek.
Már szegényem mindenkit hívogat,mert,ha augusztus és szeptemberben nem kap semmit,akkor csak az én 48.000es bevételem lesz,az meg semmire nem elég,és a hitelünket se tudjuk kifizetni. Nem tudjuk még mi lesz,de remélem hamar megoldódik ez a helyzet! Rolling Eyes

Még július 21-én voltunk kirándulni Esztergomban! Nagyon jól sikerült,bár sajnos sok időt nem tudtunk ott lenni,mert 2 órát buszoztunk oda,és majdnem 2 óra volt a visszaút is,pedig akkor már a vonat mellett döntöttünk.
1 óra volt arra,hogy körbenézzünk,mert inzulinra haza kellett érnünk.

Most már kicsit jobban vagyok a betegségem miatt,nem gondolok mindig rá,kikapcsolódom,de azért még bízom benne,hátha nem kell műtét!

Kia nagyon jók a képek! Levi hatalmas lett,közeledik a 2. születésnap! :lol:
Fogyni még van időd,és sikerülni fog biztosan!
Tesóhoz pedig megy a drukk!

Én meg el kell dícsekedjek: Gabikának éjszakára kell csak pelenka,és esetleg,ha vhova megyünk! :P

Ettike
milyen a 2 gyerekes anyaság? Párod most rendes?

Nika
te is rég voltál? Mi újság veletek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Pár képet hoztam a kirándulásról
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

párom:

hááát izééé,vannak jobb és rosszabb napok.még mindig lusta,és a számítógép előtt is sokat ül,és Patrikkal is bunkó,meg olyanokat vár el tőle amit egy 2,5 éves sem csináll meg.pl. játékok egyedül összerakása(vagyis inkább az egész szobáé)ha rosszul veszi a cipőjét akkor oltárira lecseszi,nem bilizik mert hülye(mármint Patrik,párom szerint)
ahogy Patrikot akarta,most olyan rosszul bánik vele,egyértelműen Alex a kiskedvence,pedig őt meg el akarta vetetni :?

kicsit megint telik a pohár,hiába mondom neki hogy ne legyen ilyen a gyerekkel,szerinte én basztam el,mert mindent megengedek neki,azért ilyen hisztis.hozzáteszem ha velem van akkor egy áldott jó gyerek,szóval nem is tudom ki baszott el mit.......nekem mindig szót fogad,megcsinálja amit kérek......csak ha az apja is velünk van akkor kukul meg,amit meg is értek.

hát szóval ez van.

Alex egyre jobb baba,még semmi extrát nem csináll.ja de,ha leülök vele és az ölembe fektetem,akkor simánn felül magától.és rettentően mondja a magáét.csak szopizik,ha ennyi tejem marad akkor fél éves koráig nem kap mást.már egy csomó gyümit fagyasztottam neki őszre.
csütörtökön volt 7,58kiló és 62 cm-er.kis husi baba.

Kép
Kép
 
 


Ettike :(

Sajnálom, hogy a párod ilyen.... :?
Nem lehet könnyű neked. :(

Alex szépen nő :P sok-sok tejcsit kívánok még.

..én csak halogatom a teljes leszoktatást :roll:

1-2 kép?
... a többiektől is!

Boszi
Szépek vagytok! :wink:

Dédilátogatás
Kép Kép
hazafelé alvás volt.
Mindennapjaink: (a dátum nem jó)
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! :wink:

Jól vagyunk,holnap írok majd bővebben! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Csak ide értem, de nem nagyon volt időm őszintén.
Ezen a héten is még a Balatonon vagyunk ám, + 1 hetet ráhúztunk!
Jókat strandolunk, Gabika nagyon élvezi a nagy tereket, sokat rohangál, aminek + hatását érzem is, hiszen a cukrai tökéletesek, pedig tízóraira és uzsonnára 2x mennyiséget adok neki, és mégis!
Anyum a múlt héten volt szabin, pihengettünk.
Mamám jól van, de csak van, hízott is sokat, ugye mert nem igazán mozog, és ilyen téren a kerekes kocsiba is elég nehezen ül bele. Vannak napok, amiket végig az ágyban tölt, fekszik vagy ül. Gabikára továbbra is percenként rászól, pláne ha kimegy az udvarra és nem látja, rögtön utána kell mennem. Ez már túlzás, de őt szinte minden idegesíti már.
Ennyi idős gyerek viszont nem fog egész nap a seggén megülni, és úgy is játszani.
Szerencsére az idő is nagyon szuper, szerencsénk van!
Párom ugye volt ügyvédnél, aminek hatására minden pénzt megkapott, még többet is mind ami járt volna. Holnap megy majd a papírokért be, és elsején kezd az új helyen, amit már nagyon vár!
17-én visszük Gabikát cukros kontrollra.
24-én pedig én megyek a belgyógyászhoz a pajzsmirigyemmel. Akkor lesz Biopszia is gondolom.
Jó lenne nem kellene műtét, de most már nem izgulok, tudom, hogy az orvosok a legjobbat teszik majd meg. Amióta itt vagyok nem is gondolok rá, teljesen elfelejtettem szerencsére!
Eddig nem mertem, de most már azt is megcsináltam, hogy estig simán kimozdultam Gabikával. Vittem az inzulint( eddig akkora mindig hazaértünk), vacsorát neki, és el voltunk. Hát azt az örömet kellett volna látni a szemében, ugrált, sikítozott, tapsolt!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ettike,Gyanixi, többiek?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem semmi dolog történt velem!
Már az Rtl kKub Hiradónak,Fókusznak is írtam.
Aki kíváncsi priviben elküldöm mit írtam nekik,mert elég hosszú lenne ide beírni/másolni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


sziasztok.

boszi nekem elküldheted,hogy mi történt veled.

képzeljétek,Patrik tegnap este magától belepisilit a bilibe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

amúgy jól vagyunk.Alex nődögél.egyenlőre csaj tejcit kap.
forogni még nem forog,viszont majdnem egyedül ül.csak az eggyik kezével kapaszkodik.

apa hülye,szokás szerinte.kikéne lassan pakolnia cuccait :roll:
este kiírtam neki a konyhában,a WC fölé a falra,a fürdőbe a tükörre,éa még a bejárati ajtóra is,hogy a szemetet vigye le.hát ersze hogy basszott rá.gondolta majd a hülye feleségem leviszi.aham.majd ha fagy.inkább áttmegyek anyumékhoz és estig haza se jövök.úgyis finomat kért kaját.hát majd eszik amit talál.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem.. szombaton esküvő Debrecenben, tegnap 3-asban voltunk "itthon" Apával
(nagyon jóóó volt), ma kettesben Manóval.. bár már hazaért Anyós .
Az új ágy - péntek délelőtt érkezett, Levi szereti.. már 4x aludt benne.
Az első 3 alkalommal én a saját helyemre feküdtem, ő oda és úgy aludt el,
ma már egyedül hagytam a szobában az ágyán és így is elaludt :lol:

Boszi
Mi történt?
Már csak hat nap.. szorítok!!!

Ettike
Apa :(
Patriknak nagy GRATULA!!

Levi ismét kezdi mondani, hogy kaka, pisi...
Tegnap sikerült a parkettára pisilnie :P
Anyós állandóan pelus nélkül akarja járatni, de akkor takaríthatnék :roll:

Nemsokára jönnek vissza a sógornőmék (voltak dédilátogatóba tegnap és ma).. vége a csendnek..

1-2 kép:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia Nagyon Boldog Névnapot! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Boszi!
DRUKK - már csak 3 nap...

Tegnap jó volt otthon lenni , rengeteg rég látott ismerőssel találkoztam.
...és láttuk élőben az IrigyHM-et, Kefírt... (ha már Bp-en nem sikerült :lol: )
Levi körhintázott, ugrálóvárazott... nagyon élvezte :lol:

Hogy vagytok?

Szép napot!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ettike,Kia mentek privik a történtekről!
Nemsokára írok majd,ahogy tudok,de most kicsit izgulok,mert holnap megyek a belgyógyászhoz a pajzsmirigyemmel. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Voltam belgyógyásznál.
Megvizsgált,uh-t nézett,majd megpróbálta és sikerült neki leszívni a fele göbömet.
Most viszont figyelnem kell,nehogy megtelítődjön újra,mert akkor mindenképpen műtét.
6 hónap múlva kontroll,ha addig nem lesz semmi panasz.
Bizakodom....

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


A Blikknek is írtam,és ma meg is kerestek. Felhívott egy hölgy,aki újságíró.

Szerdán jönnek ki riportot készíteni!
:wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok! :wink:

Aki kíváncsi ránk,holnap vegye meg a Blikket! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Kossuth Rádió is megkeresett,nyilatkoztam,ma 16kor lesz hallható a rádióban!



Rtl Klub is megkeresett,ők meg jönnek most forgatni,ami az esti Hiradóban lesz benne!

Egész nap cseng a telefonom,nagyon sokan keresnek meg!

Blikk online cikk:

http://www.blikk.hu/aktualis/nem-adtak- ... 60892.html

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Aki esetleg lemaradt róla,itt a link ahol megnézhető:

http://www.rtlhirek.hu/video/67454

Az első hír vagyunk mi!

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Igen,láttuk,látta az egész ország,megnyugodhatsz,veled kezdődött a ma esti híradó!Ennél fontosabb hír,rögtön Híradó kezdésnek,biztos nem is történt az országban.Nyugi,rólad szól már az összes újság,benne vagy mindegyikben,mutogathatod magad eleget,motyoghatsz a parasztos beszédeddel,de legalább kicsit alább hagy a feltűnési viszketegséged!Csak aztán nehogy nagyon beleéld magad,még véletlenül azt hiszed,te is egy újabb celeb lettél!

UI.:Védőhadsereg figyelem!Bántják a védencet!Rohaaamraa!
Vendég
 


Csiperke te még mindig nem unod?
Kíváncsi lennék ha te élted volna át amit én,hogy vélekednél?!
Ezt nem lehetett annyiban hagyni,szánalmas ami történt 2009ben!
Paraszt meg aki mondja! :twisted:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nem is a sztorival van a baj,teljes mértékben igazat adok,természetesen ez nagy baj,ami történt.Csak a felhajtás,amit mindig csinálsz,minden újságba berakatod magad,feltűnési viszketegséged van és ennyi.Egyébként a múltkor mertem egyszer írni és meg voltam vádolva,hogy mennyire ráérek minden re.Hát akkor te?Hány helyre másoltad ma már ezeket a szövegeket be?Fogadjunk,hogy reggel óta a gépen ülsz?Ahelyett,hogy mutogatod magad az újságokban,foglalkoznál a fiaddal!Ennyi,többet nem jövök,nyugi.UI:És igenis parasztosan beszélsz! :)
Vendég
 


Na, látom hiába másoltad be mindenhova, nem nagyon reagáltak az irományaidra. Legalábbis itt nem sok pozitív visszajelzést kaptál. :lol:
Nem gondoltál még arra, hogy kicsit unalmas vagy és ezt most már végre az a maradék pár ember is észrevette, aki még nem húzott el innen miattad?!?!?! Szerintem ezek után már ők is megtették.
A tegnapi napod tényleg a számítógép előtt telt el, kár is tagadnod. Nah, persze csak egy-két interjúra álltál fel közben. Apuka meg szépen etetgette Gabikát, hogy Anyuka tudjon jó paréj módon motyogni a tévének. Tényleg gáz ahogy beszélsz, persze ez nem a te hibád.
De nem kellene a gyereket már ilyen idős korában megtanítani enni egyedül? Még mindig ti kanalazzátok neki a kaját? Ja persze, nehogy lepotyogjon valami a nappaliban a szőnyegre... Mert titeket még soha nem lehetett látni, hogy a konyhában esztek.
Sajnálom én is Gabikát, de ezt szerintem is eltúloztad, mint ahogy sok más embernek is ez a véleménye a blikk.hu-n. Remélem azért a kommenteket is olvastad. Tanulhatsz belőlük...
 
 


Sziasztok!

..látom ismét állt a bál... :?
..de azért én írok még (Ettike, Judit, Boszi, Gyanixi.....) hátha olvassátok.

Lassan 2 hete olyan tüneteim vannak, mint Levivel a terhesség elején... kedden volt egy poz.
(halvány) tesztem.. ma pedig egy neg. :roll:

Holnap megyünk - pár napra - a másik mamáékhoz :P
..kell egy kis kikapcsolódás.

..ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok.

olvasok ám.csak írni nincs időm.

kia:

asszzztaaa.akkor mennek a drukkkkok!!!!
még meg se dicsértem Levit.nagyon édes ahogy táncol.

engem nem zavart,hogy boszi széttkürtölte,hogy mi történt velük.........nem védem,csak mondom....ha hasonló történne velünk,lehet én is felkersném az újságot......de ne történjen.

Alexnak látszik az 1. foga :lol: kicsit megviseli szegényemet :cry:
már eszik barackot,és nagyon ízlik neki.nem sietek a hozzátápival.csak most hogy friss a barack úgy gondoltam adok neki,ne fagyasztottan ismerje meg.

csak halkan jegyzem meg,hogy úgy néz ki,párom rájött hogyis kéne viselkeldnie.egy gondal kevesebb.
helyette viszont van másik,valószínűleg elköltöztetik az egész hibabejelentő cuccost debrecenbe.szóval most állást keres.reméljük valami hasonlóan jól fizetőt találl.

Kép
Kép
 
 


Szia Ettike!

DRUKk az első fogacskához!

Remélem a párod talál egy jó állást és otthon is rendeződik minden.

Nekem tegnap ...jött - így nem kell már 3. tesztet vennem.
De majd ősszel... :wink:

Ha van időd - jöhet 1-2 kép is a két nagyfiúról! :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia ettike olvassátok el a privit amit boszi küdlött :):):)

Ettike gratula a fogacskáhpz és a párodnak is hogy észre tért a melót sajnálom de biztosan talál majd valami megfelelőt :):):)

Kia majd legközelebb :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Judit
Kép
..és
Kép

Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: