Új privát üzeneted érkezett!

Hahó, van itt még valaki?
 
 


Sziasztok!

Én szoktam lenni, csak nem sűrűn írok :oops:

Viviennek is kint van 2 foga, olyan, mint egy egérke :lol:
És végre lelassult a hízása, egy hónap alatt csak 200gr-ot hízott. Most sajnos kissé megy a hasa, de már javulgat. Kedden kapja a pneumo oltást, remélem addigra meggyógyul a lelkem.

Elkezdtem adni neki a főtt répát, csak úgy falja :lol:

Nagyon szépek vagytok az esküvői képeken :)

KépKép
 
 


Sziasztok!
Nekünk is 2 fogunk van kint,a felső kettő meg csak napok kérdése,mert átvirít a fehérség,annyira kis íny van már csak.Mi is lassultunk,már csak 27 dkg-ot híztunk egy héten,így kedden 11 kg 30 dkg volt.Ti terveztek még??Ha igen,mikor????Mi mostantól nem védekezünk!Ja,a pneumotól a barátnőm kislánya nem alszik,3szor kel éjjelente,mióta beadták.Én alapból 4-szer... :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Nekünk is 2 fogunk van kint,a felső kettő meg csak napok kérdése,mert átvirít a fehérség,annyira kis íny van már csak.Mi is lassultunk,már csak 27 dkg-ot híztunk egy héten,így kedden 11 kg 30 dkg volt.Ti terveztek még??Ha igen,mikor????Mi mostantól nem védekezünk!Ja,a pneumotól a barátnőm kislánya nem alszik,3szor kel éjjelente,mióta beadták.Én alapból 4-szer... :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Elég régen írtam, szégyellem is magam. Már nekünk is kint van a két alsó fogunk. Legutoljára 8230 g volt a súlya. Mindig állni szeretne, ha megfogjuk a kezét. Múltkor reggel sírásra ébredtem, gondoltam éhes. Kinyitottam a szememet, és állt a kiságyban a rácsba kapaszkodva. Gondolom nem merte elengedni, szegényke. Azóta már vissza tud ülni.
Az éjszakák még mindig nem túl jók, 2-3-szor kelünk. Nem tudom mikor lesz, hogy nem kel fel, csak reggel. Kép Felálltunk

Kép
 
 


Sziasztok!

Melinda, de jó, hogy ti már próbálkoztok!! Én is alig várom már, hogy újra terhes lehessek, de albérletben lakunk egyenlőre, majd ha lesz saját lakás, akkor belevágunk.
Vivici a pneumot ugyanúgy viselte, mint a többit, lázas sem lett és jót is aludt az éjjel. Pedig a kúp, amit megelőzésképp adtam neki, ki is jött, kicsit féltem is, hogy belázasodik, mert ha nagyon felmegy neki, mentőt kell hívnom :cry: Ettől mindig úgy félek :cry:

De ügyes Gyöngyvérbaba, hogy már áll! Mi még attól messze vagyunk. Amúgy kúszott, mászott, stb, vagy egyből felállt??
Vivi próbál kúszni, de még nem tudja, hogyan kellene, de már próbál felülni hasizomból.
Ma már almát is kapott, nem egy válogatós baba a Vivien :lol:

KépKép
 
 


Képek, ha nem baj :lol:

Kép Vivibaba Kép Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Először mindig fel akart állni, amint megfogta a kezünket, rögtön kinyomta magát. Ekkor ülni még nem tudott. Most már az ülés is jól megy, meg a mászás is, csak nagyon siet, így aztán még előfordul, hogy kicsúszik a lába. Most már az ágy mellett is könnyebben áll fel. Mi előbb elfáradunk mint ő.
A Gyöngyvér már 4 hónapos korától kap gyümölcsöt és bébiételt kanállal.

Chris

Kép
 
 


Ó judit,nagyon ügyesen szopizza az ujját,én hiába magyarázom Pistikének,hogy csak az ujját,ő az egész öklét akarja.
A lábujja bekapásába meg a döbrögi hasa akadályozza. :lol:
Chris!!!!!!!!!!!!Hát hatalmas gratula!!!!!Én akkor bontok pezsgőt,ha én is így látom majd a kiságyba,vagy akkor,ha átalussza az éjszakát!!! :lol: :lol:
Hát szeretnénk másikat,igen!!!!Albérlet,az nem túl jó,de akkor miért nem sajátot fizettek???Az meg előbb-utóbb úgyis a tiétek lesz!!!
Ja,mi amúgy rendesen megyünk,ha fogom a 2 kezét.De kár,hogy videót nem lehet feltölteni...
Vendég
 


Békés, boldog karácsonyt kívánok családom nevében:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Már jön az ötödik fogunk, és 1-2 lépést megy egyedül. 9100 g és 73 cm. Csak az a baj, hogy elég sokat nyűglődünk a fogakkal. Sokat vagyunk fent éjszaka. Pedig vettem dentinox krémet, és ahányszor lehet, bekenem. Majd ezt is túléljük.
Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok.

Kriszti

Kép
 
 


Sziasztok!

Van még itt valaki?

Kép
 
 


Én vagyok....a friss kismamákba....Mizujs????Én megint kismama vagyok,terveztük és egyből összejött,nagy a boldogság!!!!

Kép
Kép

Kép


Melinda, gratulálok, és már 3 hónapos vagy!!
:lol: :lol: :lol:

KépKép
 
 


Szia!Hát októbertől próbálkoztunk,akkor jött meg először,de 36 napos ciklusom volt,nem tudtuk,mikor próbálkozzunk,de novemberbe még megjött,azóta nem... :lol: :lol: Szóval a második hónapba....jaj,nagyon örülünk.Bár nem gondoltam,hogy ilyen gyorsak leszünk.Hát veletek mi újság????

Kép
Kép

Kép


Szia!

Még régebben írtad, hogy Pistike 3X is kel éjjel, most is? Hogy bírod? Eljátszik egyedül?
Mi jól vagyunk, bár Vivi nagyon akaratos már most, úgyhogy én nem mernék bevállalni most még egyet. Minden tiszteletem a tied, hogy te megcsinálod!
Én majd akkor akarok másikat, ha Vivi kb 3-4-5 éves lesz, mert most a párommal sem vagyunk vmi jól, ki tudja még hogy lesz.

KépKép
 
 


Most??5-6 szor kel!!! :lol:
Áááá,én idegileg nem bírom,a testem még elég jól bírja!
Eljátszogat,de ölbe jobban elvan.4-5 lépést megy,de a hajam szála az égnek áll... :lol:
Én meg nem tudnám előröl kezdeni,mikor már önálló,és újból kezdeni az egész éjszakázást!!Ó,nem tudnám!!!Inkább nem alszok még 2 évig,de utána nyugi lesz!! :lol: Remélem,bár apa 4 gyereket akar!! :shock: :shock:
Ja,lehet majd alszunk,mert most 2 foga kijött egyszerre,így már 8 van neki.... Kép

Kép
Kép

Kép


Melinda!

Milyen sokat nyúlott Pistike!

Én már örülök, hogy alhatok éjjel, hosszú volt Beninél a 8 hónap. Igaz, a nagyok 1 évig éjszakáztak:)

Látom, nálatok is ott a járóka. El van benne Pistike? Beni egész nap eljátszik benne, sokat bohóckodik. Körbe sétálja, hanyatt esik direkt, egyszóval élvezi. Olyan helyre tettem, ahonnan mindent lát, így nem visít állandóan.

Ha álmos, felviszem az ágyába a saját szobájába. Ott nyugodtan alhat, amíg én lenn csinálom a dolgom.

Délután, amikor már mindenki itthon van, akkor irány a nappali. Ott mehet, amerre akar. Csak az a lényeg hogy mi is ott legyünk, különben rossz irányba indul és felfedezni akar:)

Na, nekem nem lesz több csemetém. Apa pedig többször is mondja, majd a köv lány lesz. Mondom, ha kihordod, megszülöd, akkor ok a dolog. Nekem elég a nemalvásból. Így is sok a dolgom mellettük. Reggel rémálom, mire elindulnak itthonról, pedig még csak ovisok. Mi lesz az ősszel, ha Gergő megkezdi a sulit? Előre belegondolni is nehéz. Át kell szerveznem majd az életemet. :)

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia!
Igen,nyúlott,már nem az a HurkaGyurka.
Elvan benne egy darabig,de azért nem viszi túlzásba.
Te szoptatsz még??Én még kb napi 3 szor,de csak kicsit,mert az orvosnak nem nagyon tetszett,pedig a rokonom nála szült,és neki azt mondta,lehet,nekem meg az,hogy nem.Hát ennyit változott a véleménye fél év alatt.Bár a másik nőnek ő volt a fogadottja.Nekem meg olyat mondott,hogy majd hülyegyereket szülök,már ha eljutok odáig,és el nem hal a terhesség.... :shock: :shock: :shock:
Úgyhogy tényleg csak 2-3 perc/szoptatás....
Most 12 kg-ok vagyunk,a centit sajna nem,de 3 hete lelógott a lába a 79 cm-es mérőhengerből.És ti???

Kép
Kép

Kép


Szia Melinda!

Mi már nem szopizunk. 8 hónaposan abbahagytuk. Már ennek is örülök, mert a nagyok semeddig nem szopiztak jóformán:)

Dec eleje óta nem voltunk tanácsadáson, mert folyton valaki beteg volt a családban. Talán az elköv két hétben eljutunk. Szépen hízik Beni, nem válogatós. Néha alig bírom hosszan cipelni.:)

Szerintem ne foglalkozz ezel a dokival. Én nem hinném, hogy attól baja lenne a bébinek a pocidban, hogy néha szopiztatsz:)

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Halihó Csajok!

Még élünk:)

Jól vagyunk. Bár ez Gergőre most épp nem mondható. Megint kijött rajta valami gyomorhurut féle, amitől szenved. De azért pici javulás már mutatkozik nála.
Dani elvan. Sok a hiszti még mindig, és nehéz boldogulni vele sokszor. De azért próba szerencse.
Beni eleven. Mindig szalad, mintha nem is tudna lassabban menni:) Szuper étvágya van. Egész nap képes enni. A kezében mindig van valami, mert úgy érzi jól magát. Még egy szót sem mond, csak mutogat meg ökk, okk, i...ilyenek. Persze megérteti magát mindenkivel. Gond egy szál se.
Apa dolgozik. Jól van.
Én már nem mondhatom el ugyanezt magamról Kb 1 hónapja dokihoz járok, és még nem tudni, mi is lehet a baj. Mellkasi fájdalommal mentem el, ami addigra már kb 3 hete jelen volt. Elküldött a házidoki belre, ott kaptam gyógyit. Azt mondták a kisízületek vannak begyulladva. Szedjem 4-5 napig a gyógyit, aztán csak akkor, ha megint panaszom lesz. 20 szemest írtak fel. MInd be is szedtem, semmi változás. Közben visszamentem a házidokihoz, küldjön tovább. Irány kardiológia, ahol hála Istennek nem találtak semmit. Kaptam 24 órás ekg gépet, eredménye 8-án lesz. Voltam laborban, vérszegény vagyok és vashiányos. Voltam nyaki gerinc röntgenen, valami rés be van szűkülve, lehet az lesz a probléma oka. Azért írattam fel addig is fájdalomcsillapítót, ami úgy tűnik, jó. Mellé izomlazítót kaptam, aminek szintén van hatása, mert jobb lett a közérzetem.

Hű, jó sok lett.

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok, szia Brigi!

Jó rég voltam én is itt.....
Mi lett a vizsgálat eredménye?

Vivi is állandóan szalad, nem is értem, honnan van energiája. Igaz ő is állandóan enne, nem elég a saját hatalmas adagja, még az enyém is kell :lol:
Vivi sem beszél, csak néha ana, apa, vava. Ja és sokat hablatyol, odaáll elém, és kézzel-lábbal magyaráz vmi fontos dolgot :) Annyira édes :)

Melindával mi lehet? Már 35. hetes.

Judit

KépKép
 
 


Szia Judit!

Jó, hogy írtál.

Jobban vagyok. A viszgálat eredménye jó lett. Szerencsére nem szív eredetű a panaszom. A gyógyik használnak, olyannyira, hogy lassan el is hagyhatom őket:)

Vivi édes lehet. Beni is dettó ezt csinálja azzal a különbséggel, hogy semmilyen értelmes szó, vagy annak tűnő nem hagyja el a száját. De mutogatni azt tud. :)

Nem tudom, mi lehet Melindával.

Szép napot!

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek



Kép

 
 


Sziasztok!!
Megvagyok én is,csak már lassacskán a nagy napra készülődök....
Festettünk,szobát alakítottunk át,most éppen a konyhát csempézzük a férjemmel.Nem tudok megülni a sejhajomon.Még nem érzem szülés jelét,bátran ugrálok!Majd jelentkezem,sziasztok!!!

Kép
Kép

Kép


Szia Melinda!

A másik topikban nyomon követem az eseményeket ám:)
Azért ne nagyon ugrálj, mert lehet, kipottyan még otthon az a babó:)

Brigi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Még mindig semmi újság,holnap megyek uh-ra,NST-re,dokihoz,de nem érezném,hogy közeleg az idő,pedig már végeztünk mindennel!!
Veletek mi újság???Jól vagytok???

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!!
Azért írok most nektek,mert én se hittem el,hogy sms fogadással lehet pénzt keresni.A barátnőm be volt regisztrálva,mondtam neki én is beregisztrálok,ha megkapja a pénzt.Pont ott voltam nála pénteken,mikor vitte neki a postás.Semmit se kell csinálni,csak felmenni a www.mobilpont.hu -ra,és kitölteni a regisztrációt,az ajánló számához kell beírni az én számomat,és majd küldenek egy sms-t,azzal belépni,és várni a reklám sms-ket,meg még több embert beajánlani,de őutánuk is kapod a pontot.6000 ft-ként fizetik ki.Tényleg létezik a Kft,utánanéztem.Végülis azért fizetnek,hogy megadod a számod.Én is kaptam sms-t,hogy váltsunk biztosítót....meg ilyeneket küldenek.....csak reklám és csak sms-ben!!!

Tényleg működik!!!Az ajánlóhoz írjátok be a számom:0670-325-67-16
Ha meg utánatok regisztrál valaki (férj,stb) akkor meg a ti számotokat kell beírni!!!

Kép
Kép

Kép


Sziasztok!

Szülésznő leszek és a kutatásomhoz szeretnék segítséget kérni koraszülő és terminusban szült anyukáktól!
Mindössze egy 10perces kérdőív lenne, akinek van kedve töltse ki,természetesen név nélkül megy.

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/254612566/

Üdv: Dorka

Segítsd a kutatásomat azzal, hogy ezt kitöltöd!
www.kerdoivem.hu/kerdoiv/254612566/
 
 


Sziasztok!
A kisfiam 1.5éves lesz nemsokára, és érdekelne a véleményetek ill. tapasztalata valakinek hasonló korú babával a H1N1 oltással kapcsolatban, tanácstalan vagyok!
Köszi
Kati

Kép
 
 


Szia!!
NEM adatom be....
1. Nagyon gyanús,először csak pár (kor)csoportnak adták ingyen,mára már főnek-fának,cukrosoknak,magas vérnyomásosoknak,először 14 évig,most már 18 ig oltanak,sőt, szakközepeseknek,tehát már 18.-at betöltöttnek is....mindenkinek ingyen... valami nagyon bűzlik....
2.Először gyerekeknek nem ajánlották,most már nekik is.....Czeizelt nem volt nehéz megfizetni...ilyen korrupt országba mint ez....
Ő személyes garanciát vállal a gyerekekért....a 80 évével....hát kösz,nem...20 év múlva ha baja lesz a gyerekemnek,hogy hajtom be rajta???....
Senki nem adatta be a családba,picim is van (3 hónapos)....NEM....Nemhogy ingyen oltás,de ha fizetnének érte,se kellene....

Kép
Kép

Kép


Szia Kati!

Én beadattam magamnak és a család felnőtt tagjai is mind beoltatták magukat.
De a lányomnak nem adatom be, mert addig nem érdemes, amíg nincs kialakult immunrendszere, nem jár közösségbe és a prevenar oltás védi őt a tüdőgyulladás szövődménytől.

KépKép
 
 


:cry:

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Szia Kisbarack!Mi ez a szomorú jel?

Kép
Kép

Kép


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: