Új privát üzeneted érkezett!

Eszti: drukk, hogy bennt maradjon a tubus. (nem is tudtam, hogy már 2 hete :oops: ) Remélem Benyó hamar túl lesz a tanyin.

Barti: Eszti is teljesen más mint a Lili volt. Ő is nyugis baba nagyon és tegnap mértem pucéran volt 5280g. Tiszta digi-dagi, mindenki rácsodálkozik, hogy még csak 6 hetes :?:

Edit:húú, akkor nektek is kijár a "jóból".szemed már okés teljesen?

Angi:lassan kezdődnek a ctg-k. Ugye milyen gyorsan megy az idő? Nálunk is 2 ágyikó van. Napközben lennt vagyunk a bölcsőben, este meg fennt - igaz mellettem alszik - de ott van a Lili régi kiságya is.

Kép

Kép
 


na, ide is felrakom gyorsan a lányokat (Edit, ez most jobb? :) )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pgyöngyi 2009.07.01 14:15-kor.

Kép

Kép
 


Sziasztok!
És igen! :D Köszönet a szerkeztőknek :D Megvan és csak azok látják, akiket meghívunk :d

Szóval a kérésem a következő:
Aki még akar jönni, az egy igent nyomjon ide is (vali, Kinga), hogy a pontos felhasználó nevedet ki tudjam másolni és be tudjam rakni.

Aki eddig jelzett, az már bent van :D:D És látja is az újat. Mindjárt írok bele züzit is :D

Hajrá a sok-sok képpel! :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 

 
 

És hogy mindenki megtalálja. ez egy teljesen új topik cím alatt megy. Tehát nem itt találjátok meg, hanem a fő menüben. És még olyat is tudunk benne csinálni, hogy csinálunk külön helyet a képeknek, vagy egyéb dolgoknak. :D:D
Nyitottam egy zárt topik címűt. Az az első :D

Nagyon izgi :d

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


én megtaláltam, és már írtam is :D

Kösz, Eszter :D


Gyöngyi, nagyon szépek :D
vas
 
 


Eszter
szia, itt vagyok. Jelentkezem :D

KépKép
KépKép
 
 


Szia Kinga! :D
Bent vagy :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Köszönöm szépen.
Hogy találom meg? (béna vagyok :()

KépKép
KépKép
 
 


Eszter!
Én is igen. :)

Majd írok is, csak most a melóban iszonyat szervezeti átalakulások, miazmások vannak, úgyhogy már komplett hóvihar van.
Itthon meg bolondokháza... De igyexek. :) :D 8)

Kép

Kép
 


Kinga!
Ha belépsz a babanet társalgóba (nem ebbe a listába, hanem a főmenűbe), akkor a legalsó lesz. :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok,

Hallottam a zárt topik hírét, és, hogy itt kell jelentkezni a belépéshez :)
Vok: Légyszi ne hagyjatok ki engem sem, bár nem tudom, hogy gyakran tudok-e menni, de ki tudja??? :wink:

Mi jól vagyunk szerencsére, gyerekek és én már túl vagyunk egy frankó torokgyuszis időszakon, de már minden a régi kerékvágásban halad :)
Alizt mi is beírattuk oviba, vezetőnéni bíztatott, hogy miért ne vennék fel, de nyugodt majd csak akkor leszek, ha kezemben lesz a a papír róla.

Fannikának nagyon boldog szülinapot kívánunk! :)

Mindenkinek puszi!

Vali

KépKép

KépKép
 


Szia Vali!
Te is bent vagy :D
Keresd meg a topikot. A fő menű leglesó topikja :D

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Kedves Vok Eszter,

én még nem látom az új topicot....
beszerveznél?

köszi
Betti

Kép

Kép
 


Szia Betti!

Már láthatod! :D

Várunk!

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Kedves Eszter!

Kaptam e-mailt, hogy csoporttag vagyok. Akkor én is beletartozom a körbe? Köszönöm szépen mindannyiótoknak, akik gondoltatok rám is.
Nem nagyon tudok jönni, mert elég sok megoldandó problémánk van, de néha olvasgatok, és amint több időm lesz, jövök. Apropó, nem tud valaki egy állást? :mrgreen:

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia Lyly!

Írtam. Azt hittem elolvasod a fenti leírást, hogy hogy kell belépni... sorry!

Gyere, várunk!

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Szia VokEszti!
Ma voltunk Anginál,mesélt a zárt topikról.
Így ebben a formában én is szívesen írogatnék...ha jöhetek...

OLGO
 
 


Olgo!

Már bent is vagy :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre, de sokat gondoltam rátok!
Visszaolvastam néhány napot, minden törpe nagyon sokat nőtt!
Gratulálok minden kistesóhoz!
Én szeptemberben visszamentem dolgozni, Pannim februárban volt 2 éves, Péter márciusban 4. Ő már ovis, Panni bölcsis, épp a pelusról szokunk le.
Péter kukijával minden simán ment szerencsére....Viszont majdnem asztmás lett, de idejében kikezelték, már semmi baja.
Ki fogják venni az orrmanduláját a heim pálban mert gyulladási gócpont, meg azért mert emiatt vashiányos(állítólag)
Nagyon horkol:) Voltunk alvásvizsgálaton is, tiszta sci-fi volt, amennyi kütyü rá volt kötve, de jól tűrte.
Küldök néhány fotót Kép Kép Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron