Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Na hát akkor ,mégis csak írok pár szót.

Annácska mondta Erának,ha szüksége van valamire ,szóljon és segítünk.
Era nagyon erős volt, és a pocakja már jó nagy, 30-ra van kiírva ,de a doki szerint 2 hét.
Azt üzeni ,hogy jelentkezni fog majd.

Ildi
Akkor délután talizunk. :D
Jól nálad maradt az a rajz. :oops:

Vali
Boldog névnapot!!!! :D

Tünde
Dorina ,hogy van? :?:

Gyöngyi
Lili rendbe jött már? :?:

Eszter
Na mi van már a képekkel? :lol:

Anita
Látom Boti tesót. :lol: Dokinál mi volt?? Beszámolót kérünk. Vagy lemaradtam. :oops:

Eszti
Még a végén unokatestvérem szomszédja leszel. :lol: :lol:

Na megyek készülni ,mert megyünk csavarogni egy mini tali erejéig. :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Mamacka
Nagyon nagy a pocid :D
Szépek vagytok :)
Lakásról várom a képeket :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Vali: Sok boldog névnapot kívánunk!!!!

Mamacka: csodás képek Rólatok! Nagyon örülök hogy a saját házikóban vagytok mostmár! A torták nagyon aranyosak!! Ha lesz kedved tegyél föl képeket!

Tünde: hogy van Dorina :?:

Meli: mizujs Veletek? Jól vagytok? Ha időd engedi írj magatokról!!!

Vokeszti: én is várom a képeket a szülinapról!Remélem most hétvégén ki tudod magad pihenni! :wink:

Ma olvastam Csillus blogját, nagyon szép nagy pocija van már neki is!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Ildi! Köszi mégegyszer! :)

Vali! Remélem most iszonyúan névnapi buliztok! Így utólag is boldogot!

Mamacka! Azért mégiscsak beköltöztetek és lassan teljes lesz a létszám! Vigyázz magatokra és tényleg dobj képeket!

Tényleg! Dorina hogy van?

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
 


Kedveskéim!

Íme az ige mára: védőoltásokról.
http://www.natursziget.com/page.php?sho ... edooltasok

Szép napot mindenkinek

Kép
Kép
 


Sziasztok,

Edit, köszi a kérdésed: úgy tűnik, minden a legnagyobb rendben. Ma voltam genetikán. 2 mm-t mértek tarkóredőnek (biztos, ő is kis behízott nyakú lesz, mint Boti :D), úszkált, integetett, szemmel láthatólag jól érezte magát a bébike.
Voltam ma tesztebéden is, mert a nagyszüleim diabetesesek. Szerencsére most is, mint Botival is, rendben volt a vércukrom, de azért kedden elfogyaszthatom a cukros lötyit is a biztonság kedvéért, hurrrrrá. :?
Levi orra begyógyult teljesen?

Mamacka, nekem is nagyon tetszenek a képek! Pocid tényleg jó nagy. Áron nagyon aranyos!

Tünde, én is kérdem: Dorina? Bettus nem lett beteg? Patrícia osztályára még nem is reagáltam: húúúú, hát tényleg vannak szülők... durva :roll:

Szép délutánt / estét mindenkinek!


Anita
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, Dorina már nem lázas, viszont a köhögés nem akar múlni és folyton fújjuk az orrát.
Bettina inkább csak taknyos.
Nagyon megijedtünk a magas láztól, kapott kúpot meg Belladonna-t is.
A köhögésre is szedett Stodal-t, de most nem ért semmit, most Rinathiolt kap, az köptető, remélem elmúlik...

Anita:
nagyon örülök, hogy minden oké, biztos cuki lehetett a bébike!! :)

Csajok:
akkor ez a júni 8. grillparty tuti???
(mert úgy készülünk, a nagy családi szülinapot is átraktuk májusra... :wink: )

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Sziasztok!
Ma reggel a következő sms várt:

"Ma hajnalban, 2:32-kor 3650g-al, 52 cm-rel megszületett Sebestyén Mira. Mindketten jól vagyunk!"

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Isten hozott kicsi lány a nagyvilágban!

Kép
Kép
Kép
 
 


Mi még egyben!
Jövő héten már kéthetente nst, de remélem azt már nem várjuk meg!
Hétfőn töltjük a 40. hetet.

Kép
Kép
Kép
 
 


...ja és köszönjük a bókokat! :)
Marcsi és a fiúk

Kép
Kép
Kép
 
 





Era
Gratulálok Mira babához!! :)

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Ilyen volt ,ilyen lett

1.nap
Kép

2.nap
Kép

3.nap
Kép

7.nap
Kép

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Isten hozott Mira baba!

Anita
Kép
Kép
 
 


Edit, szépen begyógyul! :)

Anita
Kép
Kép
 
 


Szerintem nagyon hamar rendbe jött. :D , a napocskától még tartunk kicsit, nehogy leégjen. :?

Anita
Boti már érez valamit a pocaklakóból? :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Sziasztok!

Edit!
Jó nektek,h ogy ilyen hamar rendbejött. Hanna orra alatt még minidg rózsaszín a bőre, pedig már 3 hete bukott a motorral.
Tudom, hozom a képeket :D:D:D

Anita!
Olyan jó, hogy minden rendben van nálatok a babóval! :D:D


Olvassátok el, kis tejmizéria... :D
http://antalvali.hu/mo_mergezo_italunk_a_tej?evp=

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Era: Gartaulálok Mira babához! :)

Kép


Vali

KépKép

KépKép
 


Era: gratulálok :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Era,
gratulálok Mirához!!! Kép
 
 


Era, gratulálunk Mira babához! :)
Vendég
 


Era, gratulálunk mi is Mira babához :D :D

(igaza lett a dokinak a 30.-ával :wink: )
És majdnem Era szülinapján született a kis Mira :D
vas
 
 


Era!
Gratulálok Mira babához!

Sok-sok tejcsit!!!!

KépKép
 
 


Csema: Tudsz valamit Eráékról? Vagy még sem ott szült nálatok?

Vali

KépKép

KépKép
 


Era!

Gratulálunk Mira babához! Csodaszép nevet kapott!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


De, nálunk szűlt Era!
Én sajnos épp Erdőkertesen vagyok, apu állatait etetem mert elutazott, itt van Velem Szófi és Krisz, de remélhetőleg pénteken bejutok a kórházba, Hozzá.
Annyit tudok a lányoktól hogy Era is és a baba is jól vannak, Era szuperűl ellátja a babát, kérdezte mikor megyek de én vasárnap leszek hosszús és remélhetőleg Ő addigra otthon lesz.
De ha tudok pénteken beszaladok, hozok pár sztárfotót az ifjú hölgyről, ha Era is így akarja.
Bocsi mennem kell, Szófi nagyon beteg és ezért igen nyügi:(((

KépKép
 
 


Era!
Hatalmas Gratula Mira bábához!

Kép

Kép
 


Csema: Remélem tudtok találkozni pénteken! Kép is szupi lenne :)
Szófinak jobbulást! Mi van szegénykével?

Évi: Tök jó, hogy néha-néha felbukkansz itt is :wink: Múltkor veled álmodtam, hogy megkértél rá, hogy én írjak majd a fórumra, ha megérkezik a kistesó. És tök jó volt, mikor küldted az sms-t :wink: :lol:
Remélem ez jelent valamit! :wink:

Edit: Tök szépen begyógyult Levi orra egy hét alatt!

Tünde: Én nem tudom mennyire komoly, de mi úgy készülünk programilag. Illetve pont nem készülünk akkorra semmivel :)

Anita: Dejó, hogy minden okés a tesóbabával :) Uhu képet nem kaptál?

Rólunk: Tenap voltam dokinál kontrollon a méhszájammal, tökre elégedett volt magával, azt mondta jobb lett mint amire számított :) Szal hármaska elvileg zöld utat kapott, de most meg én bizonytalanodtam el, de nagyon. Teljesen KO vagyok az egész napos rohanástól, estére mire hazabukunk már tök türelmetlen vagyok, várnak az otthoni teendők, igazán nincs is időm velük se foglalkozni :( Jah, meg sokat kiabálok :( Szal szerintem nem is való nekem még egy gyerek, inkább erre a kettőre kéne koncentrálnom. Szóval most ez a helyzet ... :roll:


Holnapra ki milyen programot szervez, ha már felvonulnás nem lesz? :wink: Várom az ötleteket, szeretnénk mi is kimozdulni, de még nincs tippünk, hogy hova érdemes.

Vali

KépKép

KépKép
 


Na, ma megint láthattam a pocaktesót egy balga baleset kapcsán. Boti eláztatta az egész fürdőszobát, úgy pocsolt. ÉN a fürdőszobaszőnyegektől ezt nem vettem észre, viszont úgy megcsúsztam,h a pocival ráestem a fürdőkádra. :? Nem görcsöltem, de azért fájdogált a hasam. Dokim ügyel, így megnézett. Szerencsére minden rendben van. :roll:

Csema, gyógyulást Szófinak! Várjuk a híreket Eráékról!

Edit, tényleg hamar begyógyult Levi orra. Boti minden nap megsimizi, megpuszilja a pocakomat, és elmondja,h szeretlek tesó. :lol: Aztán,hogy novemberben mit fog hozzá szólni, majd kiderül. 8)

Vali, ez bizti a meló miatt van, ami érthető persze. Ha otthon lennél a pirinyóval, akkor nem lenne akkora a feszkó sem :lol:

Anita
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Melitta :)
Ne aggódj a lánykád csücsülése miatt. Nekünk is sokáig a lábát rágta, de már rendesen fekszik :D

Lidke :)
Frászt kaptam Déva uh méretei miatt :shock: Nekem is ilyeneket mértek a múlt héten, de azért bízom benne, hogy Dorina nem nő 4 kilósra :lol:

Anna :)
Majd csak megbarátkozik Emma az öcsivel :)
Tényleg jó ötlet,hogy valaki más vigyázzon Matyira, amíg ti kimentek egy kicsit játszózni, sétálni :)

Eszter :)
A hétvégén rakok fel képet ígérem vagy randizhatunk is :wink:
Mikor akarsz menni az állatkertbe?

Vali :)
Nagyon boldog névnapot, így utólag :)
Kép
Örülök, hogy minden rendben a műtét után. Most már nincs kifogás a hármaska miatt :D
A fáradság elszáll, vegyél példát Ildiről, meg Tündéről :D

Mamacka :)
Szép nagy pocid van már :D
Gratula a teljes beköltözéshez :)
A holdacskát meg az egereket te sütötted?
Gondolom a jövő héten már két naponta és nem két hetente lesz nst-d :wink:

Anita :)
Örülök, hogy minden rendben volt az uh-n :D
Neked már most cukros lötyit kellett innod? Nekem csak a 20 hét körül csinálták meg.
Azért nagyon vigyázz ezekkel a csúszós dolgokkal. Jó, hogy nem lett semmi baja a babának :)

Tünde :)
Szegény Dorina :( Jobbulást neki.
Szerintem lefixáltuk a június 8-at :wink: :lol: :lol:

Edit :)
Tényleg nagyon szépen rendbe jött Levi orra :D
Mondtam én, hogy jó az a felületi sérülés, nyom nélkül múlik :wink:

Era :)
Gratula a kis Mira babához :)
Kép

Csema :)
Köszi az infókat :)
Szófikának jobbulást :)

Bocsi, hogy keveset jövök, de nagyon sok a tennivalóm. Próbálok mindent elrendezni mire szülni megyek, ami már nagyon közel van :D
Ma voltam ctg-n. Voltak már fájások, de nem vészes. Viszont a héten volt már fél percig tartó jóslófájásom is, ami megnyitotta a belső méhszájat is, így a doki szerint már tuti nem húzom ki május végéig.
Elvileg jövő pénteken kell mennem újra ctg-re, de meglátjuk, hogy megérem-e. Szeretném, ha még a jövő hét elejét mindenképpen a pocakban maradna a lányzó, hogy mindent el tudja intézni, utána már szabad a pálya :D
Hétvégén még nem tudom merre megyünk, de mindenképp akarok menni valamerre :) Ötleteket én is várok :)

Puszi

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
 


Fanni,
boldog 2. szülinapot!
Kép
 
 


Fannikának nagyon boldog második születésnapot!!!!
Kép

Erának is nagyon boldog szülinapot!!!!!
Kép
vas
 
 


Vali, nemá most izélj hármaska miatt!!!
kettő vagy három gyerek, tök mindegy :wink:
Mai programunk: FUTÓVERSENYRE megyünk Leventével 9-től :shock: nem nagy táv, kb. 2 km-es lehet, a reptérre kell kifutni(és ezért kap egy ötöst, meg osztályfőnöki dícséretet, és az anyja ilyen áldozatokra képes, hogy futkorászik vele ész nélkül :lol: )
Utána ott programok lesznek, de azon már nme hiszem, hogy maradunk.
Jövünk haza grillezni :lol:

Viszont holnap este fergeteges buli lesz Gödöllőn.
Editnek már említettem, de nem tudom hogy döntött :lol: :lol: 25 év énekelhető magyar zenéiből lesz buli, és sztárvendég Szikora Robi :lol: :lol: :lol:
Nem vagyok egy csikidam rajongó, de röhögni jó lesz.
Én lehet megyek a szomszédasszonnyal. CSATLAKOZIK VALAKI??????? :D :D :D :D :D
Előtte itthon kellő izzítás a hangulatra :lol:



Anita, hú, de rossz lehetett, de szerencse semmi baj nem történt :D


Annácska, kiságy akkor kell vagy nem????? :wink: :wink:

Na, pusszancs, jó 4 napos hétvégét mindenkinek!!!! :wink:
vas
 
 


Na,felébredt az összes számú gyermekem, úgyhogy beindult az élet :D
Szevasztok!!!!! Kép
vas
 
 


Fannikának
Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!! :D

Era
Neked is nagyon boldog születésnapot!!!! :D




Ildi
Még gondolkodom rajta :lol:
Mi a városligetbe megyünk,nem tudom mi lesz ott,majd kiderül. :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Era,
Téged is szívből köszöntelek a szülinapodon.
Anita,
örülök, hogy semmi bajod nem lett. Gondolom nagyon megijedtetek. Boti tündéri lehet, hogy a pocidat puszilja. Amúgy szereti a kisbabákat?
Annácska,
drukkolok, hogy Dorina még bent maradjon 1 hetet minimum. Szép neve lesz. :)
Edit,
tényleg nagyon szép lett Levi orra. Lidi is nagyon sajnálta múlt 7en, amikor feltetted a képet. Mi is a Ligetbe megyünk.
Vali,
nem nagyon van saját tapasztalatom 3 gyerekkel. Sógornőmnek ugye 3 van, de ők mind kicsik és jól elvannak együtt. De nagy "munka" az biztos. Idegesnek meg mindenki szokott lenni, egy gyerekkel is. Tibi mit mond?

Mi jól vagyunk, igaz 1 napig beteg volt Lidi. Lázas is volt és hányt. Valószínüleg benyelt valamit az egyik oviban, mert voltunk nyílt napon. Jövő 7en kell beiratnom.

Jó pihit Mindenkinek!
 
 


Sziasztok!


Fanni! Naaaaagyon boldog második szülinapot neked!!! :D Remélem szép nagy bulit csapnak anyuék! :D


Annácska!
Vasárnap megyünk. Ma meg lehet, hogy benézünk a városligetbe. Legalábbis anya, Hanna meg én. :D Ádámot nem hiszem, hogy ki tuom vinni a tömegbe. De lehet, hogy csak Gyálon nézünk körül. Annyira szép idő van, hogy ihajjj. :D:D
Szóval mindenképp programozunk! :D
Olyan jó, hogy mindjárt megszületik a kiscsaj! :D

Anita!
Jajjj... vigyázz magadra!!! Bár elég strapabírók a stöpszlik, de azért nem kell sok kékfoltot összeszedned! :)

Marcsi!
Ma is jelentkezz be.. :D:D

Csema!
Köszi az infókat!!!!! Remélem Szófinak lement már a láza!

Angi!
Melyik ovit néztétek ki? Milyen volt a látogatás?

Ildi!
Jól hangzik a progi, csak Göröllő jóóóó messze van tőlem :(

Vali!
Teljesen megértelek! A meló nagyon kiszívja az embert. Én is úgy érzem, hogy nem bírnám 2 gyerekkel... Így se érem utol magam, mert inkább Hannával vagyok, amíg igényli.

Mi tegnap megnéztük Áival a Vasembert. Jó volt. :D És végre kimozdultunk itthonról! Jól esett. Igaz, most egy kicsit fáradt vagyok, de megérte. :D:D

Nagyon jó hosszúhétvégét mindenkinek! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok :)
Era :)
Boldog szülinapot :)
Kép

Fannikának is nagyon boldog 2. szülinapot :)
Kép

Ildi :)
Milyen volt a futóverseny? Első lettél? :wink:
A kölkökkel mi lesz míg te csikidámozol? :wink: :wink: :wink: Apa vállalta a felügyeletet? Megint kimarad a jóból :lol: Gomdolom a bemelegítésben ő is részt vesz :lol: :lol: :lol:
Ágyat kaptunk, csak a kókuszmatraccal nem vagyok megbékélve :? Lehet, hogy veszek egyet.

Angi :)
Éjjel többször is felébredtem, hogy még kell egy pár nap, hogy mindent elrendezzek. Remélem tényleg így lesz :)
Szegény Lidi :( Sajnos elkerülhetetlen, hogy összeszedjen valamit :?
Sikerült kiválasztani melyik oviba megy?

Eszter :)
Vasárnap mi is megyünk a Ligetbe, Tűzoltó nap lesz és Peti meg imádja a tűzóautót :D :D :D
Lehet, hogy összefutunk :D

Na megyek, mert van mit pakolnom, rendezkednem :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
 


sziasztok

csak röviden, mert mire visszaolvastam kb. 1 év eltelt :)

kicsi Mira baba Isten hozott a nagyvilágban :)

Fannika nagyon boldog születésnapot kívánok neked

Vali: Ne gondolkodj így, szerintem ezek a kitörések teljesen normálisak (én is szoktam a plafonon lenni, pedig csak 1 gyerekem van, ráadásul nem is dolgozom még :wink: )

Ildi: bocsi, hogy ide írom, de nem megy a freemailom. Még most is sírok. köszönöm, hogy leírtad

Anita: vigyázz magadra. Örülök, hogy nem lett semmi baj

Edit: Milyen gyorsan gyógyulnak a gyerekek. Bezzeg nekem a herpeszem helye még mindig virít, pedig az sem ma volt :?
Kérdésedet köszönöm, jól van a kiscsaj, bár megint szörcsizik kicsit, meg azt mondja, hogy viszket a füle. Biztos piros még neki

Na megyek mert még dolgom ezer

Kép

Kép
 


Fannika Boldog születésnapot!

Era Neked is boldog születésnapot!


Anita jó hogy semmi baj nincs vigyázz magatokra!

Levinek tényleg szép lett a nózija :lol:

Szófi mára jobban van, már nem lázas, de még nagyon csúnyán köhög, de szerencsére már aludtunk az éjjel( elötte 3 napig végig köhögte az éjszakát, sírt és közben kapaszkodott belém :cry: )
Holnap megyek vissza Pestre és délután valamikor beugrom a kórházba...utána jelentkezem!
Mindenkinek szép hétvégét kívánok!!!!!!!! :lol:

KépKép
 
 


Drága Fanni! Nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk Neked!

Kép

ERA! Téged is szeretettel köszöntelek születésnapod alkalmából!



Köszi csajok, vigyázni fogok :lol: Dokim is azt mondta,h kevesebbet szaladgáljak a fürdőben :D

Csema, nagyon várom a híreket!

Anna, drukk Nektek!

Mamacka, tényleg jelentkezz be!

Gyöngyi, szegény Lili ezzel a sok szörcsizéssel. Remélem, nem lesz komoly a fülfájás.

Angi, szereti Boti a gyerekeket, de még többször vadkakas. Főleg idegen környezetben, idegen gyerekekkel. :? Kedden, mikor mentem a dokihoz, mondtam,h anya megy a doktorbácsihoz. Kérdezi: nézni Emmát(!)? Mondom, igen. Válasza: Anya, nem nézi Emma tesót....:roll: Szóval még elég szélsőséges, mert ennek ellenére mindig szeretgeti anélkül,h valaha mondtuk volna ezt neki.

Anita
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Era: Gratulálunk a kis Mira baba születéséhez!Nagyon jó egészséget kívánunk Nektek!!!! És Neked pedig sokkal boldogabb szülinapokat kívánok! Kitartás!Minden nap gondolunk rátok!!!


Köszöni szépen Fannika a köszöntéseket!!!Ma voltunk majálisozni egy közeli kis városban, nagyon jól érezte magát, apa motorosbarátaival meg pláne. Feszített Fannibaba is a kis piros mocijával. Buli holnap lesz tartva a barátoknak, és holnapután a családnak.Úgyhogy nem unatkozunk! :wink: :wink: Nagyon élvezi a készülgetést Fannika, mondja hogy szülinapom van, és hogy bulim lesz, és annyira édes ahogy várja!!! :lol:

Ildi: egy jó kis csikidamra elmennék szívesen Veled ha nem fényévnyire laknánk egymástól! Irtó jó bulikat csinálhatsz szerintem. :lol:

Anita: jaj ne ijjesztgess már.Vigyázz magatokra!!!Örülök hogy minden rendben van.Boti cuki lehet ahogy puszilgat. :lol:

Annácska:Remélem sikerül mindent elintézned mielőtt Pocaklakó kikivánkozik bújni :lol:

Edit: Nagyon szépen helyrejött Levi orra.Hihetetlen hogy milyen nagyfiús már a pofija is. :wink:

Csema: jobbulást Szófinak! És várjuk a híreket Eráékról.

Vokeszti: KÉPEK! :lol: :lol: :wink: :wink: Buliban nem lesz hiánya a kisasszonynak! :lol:

Még csak annyit, hogy ligetwellness játszóházába nem csak akkor lehet vinni a gyereket ha edzeni megy anyuci, hanem ha mondjuk fontos intéznivalója van stb.stb. Én nagyon korrekt árakat olvastam a honlapjukon, főleg most hogy nyitási akcióik vannak!Itt ebben a kisvárosban is nyílt egy játszóház, és pesti árakkal van nyitva :roll: :shock: Hát nincs is nagy forgalma......Pedig nagyon jó hely.
Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!


Fannikának boldog szülinapot kívánunk!


Era!
Itt is gratulálunk Mirához!

Téged Isten éltessen szülinapod alkalmából!
Ha majd tudsz, gyere, és hozzál képeket is!

Vali!
Utólag is boldog névnapot!
És Apa mit szól? Még nem élte nagyon bele magát? (Én igen. :lol: )
Egyébként szerintem is a sok munkától+utazástól+új házzal járó munkától vagy feszült. Ha lenne baba, akkor az első kettő nem lenne, és máris sok energiád lenne. Jól át kell gondolni, az biztos! Az ösztöneid most mit diktálnak?

Boscó, Eszti!
Egész zavarba hoztok! :lol: Azért nem panaszkodom, mert nincs mire. Mindkét gyerekem elég "jónak" mondható, délután együtt alszanak (általában), így marad egy kis időm minden nap magamra is. Ha ez nem lenne, tuti meghülyülnék! Attila is elég sokat segít amikor itthon van, ha meg nincs, akkor nyelek egyet, és csinálom egyedül. Van ám olyan is, hogy morci vagyok, de az nem nőtt arányosan a gyerekek számával. Én egyelőre nem érzem, hogy két gyerekkel sokkal nehezebb lenne (szinte semmivel), gondolom, majd akkor lesz vacak, ha már Déva is kúszik-mászik. :roll: Majd akkor jövök panaszkodni! :lol:

Boscó!
Jó bulizást nektek! Várjuk majd a képeket!

Ildi!
Köszönjük! :cry:

Anita!
Jujjjjjjjjjj! Vigyázz nagyon magatokra! Nekem a fürdő mindig nagy parám. Anyóséknál zárható volt, de Attilát leszoktattam a bezárkózásról, itt meg eltettem az összes kulcsot a beltéri ajtókból.

Csema!
Szegény Szófi! :cry: Borzasztó éjszakáitok lehettek! Jobbulást neki!
Erát pusziljuk!

Annácska!
Nagyon izgi!!! :D Ha van rá még időd, meg kedved, írd majd meg amikor indultok, és akkor neked is mennek a drukkok! Én többször is éreztem a vajúdás alatt energiahullámokat, és biztos voltam benne, hogy ti küldtétek! :D Nagyon jó volt!
Méretek miatt ne izgulj, elvileg a 30. hétig minden babának közel azonos méretei vannak. Én egyébként sem hiszek az UH-ban. Kevét egy teljes kilóval elmérték (fölfele). A dokid tapintásra mit mond?

Angi!
Végül melyik oviba megy Lidike, és mikortól, hogy már most be kell iratni? Ezek a nyílt napok mindenhol mostanában vannak?

Mamacka!
Csak nem??? Ha nem, akkor tessék minden nap jelentkezni, meg amikor indultok! Én itt tűkön ülök miattatok! :wink:

Rólunk:
Déva ekcémás. :( Én már olyannyira tejmentesen táplálkozom, hogy a zsömlét is itthon sütöm, nehogy tej/tejpor legyen benne. Több, mint egy hete kezeljük testápolóval+szteroidos krémmel, de nem múlt el, sőt, egyre több helyen van rajta. Most már a fürdőjébe is spéci olajat kell önteni, talán ez segít valamennyit. Kedden megyünk homeopátiás dokinénihez. A mi Doktornénink mondta, hogy ha tápszert kéne kapnia, akkor a hipoallergén, koraszülötteknek valót sem kaphatná, hanem valami nagyon spécit kéne szerezni neki. Éjszaka szopi közben erről eszembe jutott, hogy lám, milyen jó, hogy nem engedtem a kórházban három naposan tápszerezni! Ki tudja, az mit váltott volna ki?!
Kevével egyre jobban kijönnek, már játszanak is együtt. Annyira aranyosak! Nem is dupla az öröm két gyerekkel, hanem sokkal több! Egyik este alvás előtt a Déva valahogy odahúzkodta magát a Kevéhez, elkezdett bújni hozzá. A Keve ezen felbuzdulva elkezdte simogatni, puszilgatni, és mondogatta neki, hogy "Szeeejetlek, Déba, szeeejetlek!" Aztán megölelte, és azt mondta, hogy "Bojdog vadok, Déba!" Úgy meghatódtam!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Annácska, Mamacka!
Ha megvannak a babák, értesítsetek ám minket! :wink:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Na, hozok egy csomó képet!

Kép Déva a sógornőm férjével Kép Kép Esti ima Kép Kép Kép Kép Kép Copf! Kép Kép

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Még annyit, hogy Déva továbbra is koplal, már olyan kis sovánka szegény. :cry: Hízik hetente nagykönyv szerinti normát, csak sokkal nagyobbat nő, így már nem olyan pufók, mint volt. Semmivel nem tudom rávenni az evésre, szopizik kb. háromszor egy nap, aztán annyi. Próbáltam már üvegből, kiskanállal, pohárból, de semmi nem jó neki. Ha valahogy mégis a szájába jut a tej, kiköpködi, és baromira fel is húzza magát rajta. Sajnos a szopival is ez a helyzet, kifeszíti magát, és ordít amikor kínálom. (Nem túl jó érzés, úgy reméltem, hogy most lesz egy olyan gyerekem, aki szeret szopizni, és egész nap rajtam "lóg". :( )
Ötletek?

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Sziasztok!

Megvagyok még egészben!

Ezt a kölköt semmi nem hatja meg... Áronnal ilyenkor már otthon voltunk! :)

Pedig amennyit én lépcsőzök, nyakamba Áronnal fel a harmadikra :roll: bútortologatás, rendezkelődés, idegeskedés, egyebek... semmmi...


Most indulunk nst-re legközelebb hétfőn akkor töltjük a 40. hetet... no ezt sem gondoltam volna... holnap szülni kellene mert nem akarok jövő héten kétnaponta nst-re járni meg jó lenne ha anyum sem potyára vette volna ki a szabiját... :(

Amúgy nekem egyáltalán nem terhes a pocak, nagyon jól érzem magam! Áront két napja lepasszoltam anyunak, így még aludni is tudok éjjel, még a szopipárnát sem használom alváshoz... olyan mintha nem is lennék pocakos... erre csak az éjjszakai wc-re járás emlékeztet, meg a tükörképem :oops: :oops: :oops: ami már szép terebélyes.

Nem emlékszem de azt hiszem tettem pocifotót igaz?

A blogot nem tudom szerkeszteni sajnos nem tudom mi van vele... :(
Így képek sincsenek fenn! :(



No puszi megyünk!
...majd jelentkezem...

Kép
Kép
Kép
 
 


Lidke
Akartam kérdezni, hogy mi van a névmizériával?
Szerintem gyűjtsetek róla anyagot, hogy ez biza milyen név... azért az tényleg hihetetlen, hogy Cora lehet meg hottentotta de Déva nem... hiszen az egy Magyar név tudtommal...

Kép
Kép
Kép
 
 


Fanni Era
Isten éltessen benneteket!

Kép
Kép
Kép
 
 


Jó reggelt!

Ildi
Milyen volt a buli???? :lol: :lol:
Nem volt kedvem menni

Anita
Vigyázz magatokra!
Látszik már a pocak?
Boti képet kérnék, ha jól emlékszem régen láttam már. :wink:

Eszter
Ma megyünk Gyálra. :D Van ott valami jó játszótér?

Lidke
Annyira csajos Déva ,hogy csak na. :D
Szépek vagytok, nekem az első kép nagyon tetszik. :lol:
Ez az ekcéma csak nem lesz komolyabb. :roll:

Egyébként rózsaszín még Levi orra, :( csak azon a képen nem látszik, mert biztos úgy ment rá a fény.
Eszter nyugodj meg nincs baj Hanna bibijével. :lol:

Csema
Várjuk a híreket :D

Most ennyi röviden, mert jönnek a mamáék, utána meg megyünk a barátnőmmel és a fiúkkal Gyálra. :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: