Új privát üzeneted érkezett!

kicsit még visszaolvastam....

olyan aranyosak vagytok, hogy izgultok... olyan jól esik... tessék nekem szorítani, hogy bekerüljek szülőszobára...! :)

Anita
Jajjjj vigyázz magatokra!

Lidke
Annyira jók a képek... hihetetlen, hogy már elmúlt két hónapos!!!???

Annácska
Már neked sincs sok hátra... tulajdonképpen meg is születhet már... már akartam kérdezni, hogy te is az Istvánban? csak mert legutóbb írtad, hogy a Nagyváradtérre jársz...

Babetta
Szegény Levi... :( de milyen szépen és gyorsan meggyógyult!

Kép
Kép
Kép
 
 


laptetej! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


na pusssz

Kép
Kép
Kép
 
 


Szép napot! :lol:
Mamacka drukkolok...hátha meglesz az anyáknapi ajándékod:))))
Kitti lányom anyáknapján született 18 éve most május 5.-én lesz 18 éves :lol:
2-4-ig van látogatás a kórházban így mindenképpen utána fogok bemenni..és este jelentkezem majd!
Kértem én is június 7-8 szabadnapot így elvileg mi is ott leszünk a babatalin..és nagyon várom!
Puszi mindenkinek!

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Mamackáról hoztam híreket, úgy néz ki Andor nem várja meg Anyák napját, már 4 centire ki van tágulva. :)
 
 


sziasztok

Húú micsoda hírek
Mamacka: hajrá :D megy a drukk

ilba: köszi az infót :)

Lidke: nálunk az vált be szopinál, hogy ébredés után raktam egyből cicire, így nem volt teljesen magánál még, és nem ellenkezett....hátha nektek is segít. Ez a Déva mekkora baba :shock: , pedig mégcsak most született :), és olyan szép mint a csuda. Cory szavait idézve, ha van elég pisis, kakis pelus akkor ne parázz :wink: . A srácod meg olyan dumát nyom, egész megkönnyezem :)

Anita: hát remélem én is, hogy nem lesz semmi komoly baja a Lilusnak. Rosszulléttel, hogy állsz? Segít a homeo?

Kép

Kép
 


Mamacka,
nagyon drukkolok Nektek!!! :)
Lidke,
a képek nagyon jók. Látom az Öböl 11-ben is készült. :) Déva nagyon szép kislány. Az egyik képen nagyon hasonlít rád, szerintem. Kevén én is meghatódtam. :) Az ekcémát nagyon sajnálom.... Számomra hihetetlen, hogy van olyan baba, aki 3szor szopik csak naponta. De a barátnőm kisfia is ilyen volt, jó sokat evett egyszerre és az elég volt neki sokáig.
Csema,
jobbulást Szófinak! Szép anyák napjád volt 18 éve. :)
Ildi,
buli?

Ovi: szóval megnéztünk párat. Ha azt szeretném, hogy 3 évesen elkezdje, akkor most kell beiratni előjegyzéssel. A körzetes ovi fel is venné februárban valószínüleg, de az az ovi... Az óvónők szimpik, de 25-en vannak egy nagyon kicsi teremben és ami nekem nagyon gáz amellett, hogy egy forgalmas útra néz az udvara, hogy van az udvaron egy körmedence betonból, ami csak úgy áll ott. Szóval simán bele lehet fejelni.
Egy ovi nagyon tetszett, de az nem körzetes, kicsit messzebb is van, de itt Csepelen. Szerintem megpróbáljuk és majd eldől.
 
 


Hazajöttünk mivel nincsenek fájások ill. csak kicsi mensi szerű a nyákdugó megy el.. egy ideig mászkáltunk az Ikeában, Árkádban hátha... végül úgy döntöttünk hazajövünk... remélem jó döntés volt... de egyszerűen nemtudtam mit csináljak.. a szülésznő azt mondta ne menjek messze még az Ikea belefér de ha fájdogálk siessünk vissza mivel második baba... hát én egyenlőre ezt nem nevezném fájásnak, így itthon vagyunk apa izgul, hogy visszaérünk-e. Lehet jobb döntés lett volna ott maradni... a szülésznő burokrepesztést fontolgatott de ahhoz annyira nem fűlik a fogam... megvettük még ami kell muskotályzsálya lefőzöm a málnalevél teát... és várunk... csak nehogy kivárjam a babadömpinget, délelött még nem volt vészes a helyzet...
de olyan nehéz okosnak lenni...

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka, nagyon drukkolok én is Nektek! Hajrá Mamac, hajrá Andor baba!!!


Edit, tudom,h lógok képekkel! Pótolom, ígérem! Igen, látszik már a poci! :wink: :lol:

Gyöngyi, köszi a kérdést! Egy hétig kutya bajom sem volt, abbahagytama homeosokat is, mert ugye csökkentettem a panaszok múlásával. Most egy hete megint szenvedek. Annyira vacak a gyomrom, minden reggel jön Vuk... Már nem bánnám,ha vége lenne ennek az időszaknak!

Anita
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hú, Mamacka! Hajrá! Mennek innen is a drukkok! :D (Lehet, hogy már azóta meg is van Andor baba.)

Mi köszönjük a gyerek-dicséreteket! :D

Edit!
Látszott a képen, hogy rózsaszín még. :( Remélem, azért rendbejön nyom nélkül!

Ilba!
Köszönjük!

Gyöngyi!
Köszi. Mi is ezt csináljuk, így jön ki a napi három szopi. :lol: :? Pelusokkal nincs gond, tulajdonképpen a súlya is növekszik (bár nem sokat), csak nagyon nyúlik, így egyre soványabb. Már alig van hurkája a lábán, a tokája meg teljesen eltűnt. Nem akarok vele is oda jutni, mint a Kevével. Ő szó szerint csont és bőr volt. Fejek is egy csomót, nehogy kevés legyen a tej, meg ma elővettem az sns-készüléket. Bennem régi sebeket tépett föl, és a kisasszony sem volt tőle elragadtatva. Így se evett. :x

Angi!
Igen, lassan többet vagyunk ott, mint itthon. :lol:
Ez az ovi udvar elég gázos! :evil: Csak tudnám, hogy rájuk miért nem vonatkoznak az EU-szabványok? A játszótéren be kell tartani, az ovi udvarán nem? Hol van ebben logika? Egy óvónőnek mégiscsak több kölökre kell egyszerre figyelnie, mint egy szülőnek a játszótéren! :roll:
Lidinek tetszett? Ilyenkor ő is játszhat ott, vagy csak a szülő nézhet körül?

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Mamacka!
Azért mennek továbbra is a drukkok! Jól tetted, hogy nem hagytad a burokrepesztést!
Írj, ha mégis van valami!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Sziasztok!

Lidke!
Megértem,h ogy aggódsz! Hannának is voltak olyan növései, amikor nagyon vékony lett. Magához képest. De nem lehet, hogy Déva egy vékony alkat? A szomszéd Zsófi is ilyan vékonyka volt mindig. Most se épp duci... :D Sokat sír Déva?

Edit!
Gondolom már rájöttél, hogy gyálnak 1 db játszótere van, az se valami nagy... :D:D

Mamacka!
Bátor vagy! 4cm-vel én ki se raktam volna már a lábam a kórházból. :D
Remélem visszaértek, ha itt az idő! :D

Tudom, képek
:lol: :lol: :oops: :oops: Jövök velük! :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Mamacka :lol:
Megy a drukk!!!!
Angi :lol:
Köszönöm szépen!
Már jobban van Szófim!
Először is az ígért képek egy része...mert Táborfalvára jöttem és itt csak telefonos net van...holnap du küldöm a többit,a képek után pedig leírom mi volt....
bocsi még ezeket is kicsinyítenem kell......

KépKép
 
 


Eszter!
Á, nagyon ritkán sír, mosolygós baba, de Keve is az volt, az első dokinénink erre hivatkozva nem volt hajlandó tápszert felírni. :?
Hátha a homeopata doktornéni ezt is megoldja majd!
Egy ismerősöm a negyedik gyerekkel a 20. héttől kétujjnyira ki volt nyílva, de nem fektették be, és a baba is időre jött. Feküdnie sem kellett, csak kímélni magát.

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Sajnos hiába próbálom, nem tudom feltenni a képeket Miráról, a telefonos nettel nem megy.....
Holnap 3 felé Pesten leszek...akkor felrakom majd!

Voltam Eránál, nagyon tartja magát. és jó volt Vele beszélgetni,látni, hogy mennyire erős és azt gondolom ez a gyerekeknek is nagyon jót tesz.
Mondtam Neki hogy mindenki sok boldog szülinapot kíván, és gratulál Mirához..és izgul érte.
Azt mondta nagyon jól esett neki hogy mentek páran a temetésre és érzi a szeretetet, és ez is segíti Őt.
Mondtam többen készültetek, de hogy munka nap volt nem tudott mindenki menni aki szeretet volna.
Van sok tejcsije,kicsit sebes a cicije, kirágta a kiscsaj, de minden rendben van Velük, így holnap valószínű haza is tudnak menni.
Kicsit megölelgettem Mirát:lol:

Holnap igyekszem feltenni a sztárfotókat a lányzóról!

És a legfontosabb Era puszil mindenkit!!!!
Majd jön fel a babanetre de azt mondja nem tudott mostanában felmenni, lehet ujra kell regisztrálnia és akkor jó lesz.

KépKép
 
 


Csema
Köszönjük a híreket!
Én nem is tudtam a temetésről... :(



Tűkön ülünk, hogy akkor most mi van...
Kínomban letöltöttem a képeket a gépről...

Néha keményedek, de nincs benne rendszer...

Szülés előtt

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép Kép

Jól bekajáltunk az Ikeában a hír hallatára, nehogy éhen haljunk szülés alatt erre semmi. :) :) :)
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


...még képek... nem bírok magammal...

Áron bebújt a konyhaszekrénybe:
Kép


Kép

Gyerekszoba:
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


mamacka! tök véletlenül bukkantam rád errefelé! Egész nap rád gondolok és nagyon szorítok neked! Remélem hamarosan 2 gyerekes anya leszel...persze most is az vagy, de akkor már élesben! Nagyon várom a híreket! Úgy irigyellek, hogy már nem sokáig vagy 2in1! énisénisénisénis...doki szerint nekem min 1 hét túlhordás lesz! Gyönyőrű a gyerekszobátok!..

...........bocs a bepofátlankodásért....
Vendég
 


Szia!
Szerintem talizunk mi odabenn!


Most beszéltem a dokival azt mondta ő sem híve a burokrepesztésnek, de számítsak rá ha elfolyik a víz akkor hirtelen indul be a dolog... (ha engedem a repesztést délelőtt akkor már kinn lenne Andor, de nekem ez olyan brutális...) remélem beérünk! :) ilyen idegállapotban nem tudom, hogy tudok-e aludni egyáltalán...

Kép
Kép
Kép
 
 


azt hiszem öt perceseim vannak...

Kép
Kép
Kép
 
 


Hű, Mamacka!
Drukkolunk! Írjon ám Apa, ha hazaért!
Szép a szoba, jó, hogy be tudtatok rendezkedni! Áron is egyre szebb! :D

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


mamacka! 5 percesekkel sipirc a kórházba!!!!!!!!

...vihetnél engem is.....mennék nagyon már én is szülni, olyan rossz ez a várakozás....
Vendég
 


Sms: :D

"Isten kegyelméből, nagy boldogságunkra! Megszületett Lipovszky Andor! 2008. 05. 03. 01h 18. 3410g 57centi"





Itt is szívből gratulálunk az újdonsült 4 fősre bővült családnak! Jó egészséget, sok-sok tejecskét!

Anita
Kép
Kép
 
 


Mamacka,
Isten hozta Andor babát. Gratulálunk!
Kép
 
 


Andor!
Isten hozott köztünk! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Mamacka: gratulálok Andorhoz!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Mamacka,mi is gratulálunk Andor babához!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Csema, köszönjük a híreket Eráékról :D


Edit, Angi, tegnap volt a buli, és...........................................
............................................................................................
és állati jó volt
(még mindig fáj a fejem :lol: )

puszi
vas
 
 


Andor baba! Isten hozott!

Mamacka!
Gratulálunk az egész családnak!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Sziasztok!
Köszönjük a gratulákat! :)


Velünk minden a legnagyobb rendben!
A szülésem olyan volt mint egy álom! Szinte el sem hittem.
Andor vízben született, gyönyörűszép élmény volt az egész vajúdás. Minden álmom teljesült... olyan egy hitetlen majom vagyok! :)

Andor teljesen máshogy néz ki mint Áron. Egy cseppet sem hasonlítanak mintha nem is testvérek lennének!
Áronom tök kopasz volt, Andornak nagy haja van... hát nálunk bejött a népi jóslás a gyomorégéssel kapcsolatban.

Részletesen majd később addig is képek!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamacka :lol:
Andor baba gyönyörű!!!!
Sok boldogságot Neked és kis családodnak!!!!!

KépKép
 
 


Mamacka!
Andor gyönyörűséges!!! Nagyon várom az élménybeszámolót a szülésről! Ezek szerint jól drukkoltunk! :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Az ígért képek Miráról:

Kép

Kép

Kép

KépKép
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
 
 


Hát nem tudom miért lett ilyen gyér minőség kicsinyítés után... :oops:

KépKép
 
 


Érdekes módon a gépemen jó....ezt most nem értem :(

KépKép
 
 


Kép

Kép

Kép

KépKép
 
 


Mamacka!
Isten hozta Andor babát! Nagyon ügyesek voltatok!
Egyet azért árulj el!!! HOgy vagy máris net közelben??? :shock:
Azt ne mond, hogy a kórházban van internet is a szobádban!!! :lol:

MIra baba is gyönyörűűűű! És a neve is nagyon tetszik!
Erának is sok puszi!

Bartiék

KépKép KépKép
Kép
 


Ezek a jó hírek!!! :)

ERA:
gratulálunk a csodálatos kislányhoz, nagyon cuki!!! :P

Mamacka:
Hihetetlen, hogy már túlvagy rajta, nagyon örülök, hogy minden jól alakult!!! Gratulálunk Andorhoz!! :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Köszönjük a gratulát!
Apa gépéről tudok netezni...

Mira szerintem nagyon haonlít az apukájára!
Gyönyörű kismanó!

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Hazautaztunk anyához és mennyi nagyszerű élmény fogad!!! Isten hozta Andorbabát a nagyvilágban! Annyira meg vagyok hatódva és nagyon fellelkesít, hogy ilyen szép szülésed volt. Azt megállapítottuk, hogy Ádám -úgy tűnik- jobban kimerült a szülés alatt, mint te! Hát, akkor sok-sok tejecskét nektek és legyetek nagyon boldogok!

Mira babát is köszöntöm, mert még nem tettem és nagyon nyeldekelve a könnyeimet szeretnék minden jót, sok szeretetet és boldogságot kívánni neki/nektek! Gyönyörűséges, mint a neve! Sok-sok tejecskét neki!!!

Annácska! Neked is hasonló szép szülést kívánok!
Hú, kellene már mosnom, vasalnom nekem is... nomeg lassacskán csomagolni... vagy még nem?

Most balra el, puszi mindenkinek!

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mira tényleg csodálatosan szép kislány! Én is minden szépet és jót kívánok neki!

Csema, köszönjük a híreket és a képeket!

Mamacka, csodálatos szülésed, Andorbabának csodálatos születése volt! Gyönyörűek a képek, nagyon meghatóak! Sok-sok boldogságot négyesben!

Melitta, most nézem a vonalzódat! Hihetetlen,h már ti is itt jártok... :shock: :D

Angi, drukk azért az ovihoz! Hátha felveszik Lidit! A körzetis nem semmi...:shock:

Ildi, örülök,h jól sikerült a buli! :lol:

Anita
Kép
Kép
 
 


Ígért képek :wink:



Kép

Kép

Kép

Anita
Kép
Kép
 
 


Era!
Mira gyönyörű! És pont olyan pufók pofija van, mint az én Dévámnak volt! :D
Remélem, már otthon vagytok! Majd ha lesz egy szusszanásnyi időd, gyere, várunk!

Mamacka!
Te csak harmadikán tudsz szülni? :lol:

Csema!
Köszönjük! :D

Anita!
Boti is milyen nagyfiú már! Haláli!
Talira tudtok jönni?
Szülésre hogy készülsz? Erről nem is meséltél!

Melitta!
Ikeában hallottam, hogy Zazi már a "Mert..." magyarázatokat is használja. Keve is elkezdte, úgy örültem neki!
Te készülsz lelkiekben a szülésre?
Csomagolás és társai: Én a másodiknál nem kapkodtam el, már igencsak fájásaim voltak amikor becsomagoltam a csomagomat, mondván, hogy másnap befekszem. :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Mamacka, gratulálok gyönyörű kicsi fiadhoz! És nagyon örülök, hogy így teljesült a vágyad a szüléssel kapcsolatban!! Juhhhééé :)

Mira baba gyönyörűséges szép, és épp olyan vasgyuri, mint Martin! :) Era, várunk vissza téged. :)

Anita, iszonyúan megnőtt Boti!! És megnyúlt!! Bezony. :)

Benyókám is vasgyúró, és már 12 kg!!!!!!!! :) De olyan erős, mint a bivaly. Simán felhúzza magát a kapaszkodón. :)

Alakul a gödöllői telek, tessék nekünk szurkolni, mert akkor nemsokára végre mi is a rég álmodott kertes házba mehetnénk, ami mögött már csak az erdő van. :)

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Lidke, épp tegnap este olvastam még a szüléses topikot, készülök írni :wink:

Mindenképp természetes szülésre készülünk, amiben az orvosom is maximálisan támogat. Remélem, bízom benne,hogy ez a végéig kitart. Csütörtöktől fogok járni kismamajógára is, és tervezem,h az itteni relaxációs csoportba is elmegyek, hátha segít , h a tudatalattiak se blokkoljanak.

Talira megyünk! :D

Esztikém, Boti egyik nap duckómedve, másik nap ilyen kis csinibb. Étvágyától függ, és tényleg hihetetlen, de nap mint nap másabb. Talán most már azért állandósulni látszik,h lassan elhagyja a babás duckóságát.
Éljen a 12 kg!!! :D


Boldog Anyák Napját mindannyiónknak!

Anita
Kép
Kép
 
 


Marcsi, amennyire Áron tiszta Lipovszky, Andor annyira Drescher vonal. Anyukádé. Szerintem. :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Debrecenben vagyunk, Anyuéknál. Időm semmi, még itt sem. Tegnap a nyaralónkban voltunk a Keleti főcsatornánál... Amikor Ala már sokadjára akart motorral kirongyolni a stégre, meg nem picit meredek lejtőn száguldozni lefeleé a mocival, fékezés nélkül, ott éreztem, h nem érem meg a reggelt. :) Persze este még alvás előtt jól meg is felejte az arcomat (kicsit piros csak az arcom -> mint akinek benyomtak egyet. :)), úgyhogy tök jól vaygunk. Természetesen még alszik. :) Pénteken is ott voltunk, tegnap is kb 11-kor kelt fel. :) Apa elment virágot szerezni nekünk. :) Anyámék még nem értek haza (ők kint aludtak a nyaralóban), így éppen van egy kis időm! :D

Era!
Mira baba nagyon kis tündérke, nagyon sok boldogságot kívánunk mi is Neki/Nektek!

Mamacka!
Hatalma gratula Áron bébihez! Nagyon kis édes pofi Ő is! :)
Örülök, h úgy sikerült minden, ahogy tervezted! :)
Szüléstörténetet várjuk ám! ;)

Nah, fel is kelt a mihasznám, ha jól hallom :)

Futok!
Jók legyetek!

Kép

Kép
 


Anita,
osztom Eszti véleményét Boti tényleg nagyon megnyúlt. Nagyon vagány kispasi. Kis focista. :D Drukkolok Neked, hogy a szülésed úgy alakuljon, hogy az Neked és a kicsinek is jó! Jógáról mesélj majd!
Eszti,
drukk-drukk!
Nancsi,
akkor "jó" futkosást!
Era,
Mira baba nagyon kis édes és szépséges hajasbaba. Martin mit szólt hozzá?
Mamacka,
szuper, hogy minden ilyen szépen sikerült. Andor nagyon szép babóca. :)
Ildi,
na kipihented magad?
Vok,
képek???

Szép napot anyukák!
 
 


Sziasztok!!

Szívből gratulálok Mira és Andor baba érkezéséhez!!!!


Nancsi
olyan vicces ahogy leírod a mindennapjaitokat... :lol:
Szóval Ala vagány motoros nagyfiú lett :D

Angi
Lidi már jól van?

Eszti
De jól hangzik a kertes családi ház gondolata,gyönyörű környezetben!!!

Képek gyönyörűek. :D
Lidke
Keve olyan édesen nézi a tesóját..bizttos jó kis bátyus lesz!! És Déva milyen nagyott nőtt!!
Anita
Boti képei is nagyon klasszak..vagány kis focista :lol: és annyira hasonlít rád :D


Mi elmentünk egy kicsit csavarogni...csak az volt a lényeg,hogy kihasználjuk apa szabadnapjait és együtt lehessünk. Végül Alacsony-Tátrában kötöttünk ki :lol: ...vizeséseket néztünk..Heni imádta,tátott szájjal leste a zubogó vizet :lol:

Nagyon szép napot mindenkinek
 
 


Sziasztok

Gratulálunk Andor babához!!! :D
Nagyon cuki :D

Mira baba ,szerintem is tiszta apukája. :D
Tündéri a kiscsaj. :D

Eszti
Drukkolok. :D

Anita
Nagyon szép a fiacskád,igazi kis focista. :D
A ruháiról ne is beszéljünk. :wink: Köszi a képeket. :)

Most ennyi csak ,mert egy nagyon közeli barátunk lezuhant a háztetőről a betonra, :cry: és kész vagyok ,mert nem tudunk róla semmit , csak hogy elvitte a helikopter. :cry:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: