Új privát üzeneted érkezett!

Melitta,Lidke ,Anna nektek tovább küldtem. :D

Anita
És akkor most mit kell csinálni?

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Sziasztok!

Én Melittát tudtam csak belerakni, mert ő volt benne a cimlistámban.

Melitta!
Te miért nem alszol hajnali 6 előtt??? :D

Bosco!
Kitartás!!! Nagyon drukkolok, hogy találj valami melót addigra!!!

Pusz

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


sziasztok

szerencsére doktor bácsi tegnap délután haza engedett minket. Lili 100%-os, és Eszti se kakkantott ma még. Nekem ugyan fáj a hasam és kijött a herpeszem, de ez legyen a legkevesebb.
zárt topikból ki ne hagyjatok.Mit kell csinálni? intézett már valaki valamit?

És köszönöm szépen a sok drukkot.

Kép

Kép
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy megint eltüntem, mindig olvasok, de már az idegösszeroppanás határán vagyok... :(

Majd júniustól újra tudok jönni.

Sajnálom a sok betegséget, Mindenkinek gyógyulást!!!!

A zárt topic miatt írtam, nem akarok kimaradni, persze ha befogadtok :)
Puszi Nektek!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Tünde, épp írtam, hogy téged ki ne hagyjanak. :) És kitartást, bármi legyen is az!!! ++++++

Gyöngyi, örülök! És most már csak jót nektek!

A zárt topic úgy van, hogy apánál kell kérni, lesz egy moderátor, vagy minek hívják, ő adhat engedélyt, hogy ki jöhet és ki nem.Lehet mindig felvenni új tagot, és ki is lehet zárni menet közben is.

Na, ki vállalja??? :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én szívesen leszek operátor :D

Tünde!
Ha tudunk segíteni, szólj!!!!

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Akartam írni moderátor... :D sorry... munkahelyi ártalom :D

Írtam apának.
Megkérdeztem a feltételeket.

Már láttam más topikoknál, hogy amikor elmentek zárt topikba sok olyan emberke is jelentkezett, akik addig nem akartak írni.
Kíváncsi leszek, hogy nálunk ez hogy lesz :D

Beszéltem Gyöngyivel,
Hazajöttek, mindenki jól van. :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


sziasztok

Tünde:kitartást.Mi a baj? (csak ha publikus)

Képzeljétek, Esztit este 11-kor megetettem és reggel fél 6-ig nyomta a szunyát. Szerintem aludt volna még,de annyira sűrű taknyi van az orrában, hogy nem kapott tőle levegőt és el kezdett öklendezni. Én meg éjjel 4x rohantam a klotyóra. Már vége lehetne :evil:

vok: operátor :),hát igen... elképzelhető, hogy felbukkannak régi jó ismerősök :wink:

Kép

Kép
 


Eszti: ez a sinupet nem igazán működik (már mint a beadása) esetleg valami golyócska rá?

Kép

Kép
 


Írom a tüneteket, ha elfelejtetted volna :) Bazi sűrű fehér takony, ami szinte a torkában van, kiszívni is alig lehet, még sprével is nehézkes a dolog :?

Kép

Kép
 


Gyöngyi!
Inkább felhívlak. Több tünet kell. :)

Pusza

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Jaj, nagyon aranyosak vagytok!! :)
Semmi nagy gond nincs, csak túlvállaltam magam...
Most vannak a vizsgáim, június 10-ig, őrület, hogy mennyit kell készülni, tanulni, közben ugye korán kelek, dolgozom.
Szegény család sem kap belőlem mostanában, ez engem is megvisel, de kibírjuk..., Peti nagyon sokat segít, nélküle nem tudnánk ezt megcsinálni.

Szóval köszi, hogy gondoltatok rám!
puszi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


lányok tegnap:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pgyöngyi 2009.07.01 14:16-kor.

Kép

Kép
 


Gyöngyi, nagyon szépek így együtt :D

Tünde, kitartás!!!!!! :)
1 hónap , és vége, tök jó lesz, hidd el :D

Drága Valéria!!
nagyon boldog névnapot kívánok!!!!
Kép
vas
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Mi van lányok, már máshova írunk? :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Gyöngyi
Nagyon aranyosak ,csak Esztert nem nagyon látni rajta. :shock: Közelebbit nem lehetne? :?: :lol:
Jól vagytok már?

Eszter
Mi van a képekkel? Jól elfelejtetted :!: :!: :!:

Anita
Boldog Szülinapot! :)
Boti ,hogy van? Már,újra jár bölcsibe? :?:

Eszti
Benyó füle? Remélem ,minden ok vele. :)

Tünde
Hajrá a vizsgákhoz majd! Aztán tényleg jöhetnél már kicsit, mert nagyon eltűntél. :wink:

Angi
Te is írjál magatokról! Lidi már ovizik? :?:

Boscó
Te is nagyon el vagy tűnve. :?

Lidke
Kitartás ,már nem sokára vége. Aztán csapunk egy görbe estét. :lol:

Levi már 1 hete beteg ,most megyünk vissza a dokihoz,már nincs baja ,de én még 1 hétig itthon tartom,hogy erősödjön ,mert mostanság elég sűrűn benyal valamit. :(
Ha minden jól megy, ma megyünk kutya nézőbe. :wink:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Sziasztok!

Csak füstjel! Először is köszönjük a köszöntéseket, jól esik, hogy legalább pár emberkének még eszébe jutunk :)
Igaz ritkán jövök, de ha nem gond engem se zárjatok ki!!!!
Ka kizártok azért se hari, majd lesek mindenkit iwiw-en ;)

Na dobok egy képet, hogy képben legyetek ki vótam:

Családilag
Kép

3 ill. 1 éveském (a torták sk)
Kép

Kellemes napot mindenkinek!
Vendég
 


Szia Meli!

Micsoda torta!!

Minden szülinapost Isten éltessen!

Nálunk is van egy rakás.... családilag ráálltunk az április májusra, megismerkedés... eljegyzés...esküvő ... szülések... születések... költözések... nem unatkozunk...


Zárt topik lesz???

Én is jönnék ha lehet!




Most csak annyira akartam beugrani, hogy az Aranyvackoron ki lesz állítva a munkám, ha valakit érdekel itt a program... mi ott leszünk... részleteket, eredményt még nem tudni...

Lesznek jópofa gyerekeknek való dolgok is...


Az Aranyvackor-díj ünnepélyes átadása, az "Aranyvackor 2009" kiállítás megnyitója és sajtótájékoztatója május 7-én, csütörtök délelőtt 11-kor lesz Petőfi Irodalmi Múzeum Dísztermében.
(1053 Budapest, Károlyi Mihály utca 16.)

A beérkezett pályaművekből készült kiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeum Bártfai-termében május 7-e és 24-e között tekinthető meg.

Az Aranyvackor kísérőrendezvényei:

Május 9. szombat, 10-12-ig: Színek, formák nyüzsgő városában - kalandozás ecsettel, festékkel, ceruzával, krétával Aranyvackoros illusztrátorokkal és Paulovkin Boglárka grafikussal a Petőfi Irodalmi Múzeum kertjében, gyerekeknek.

Május 13. szerda, 16-19-ig: VACKOR NYOMÁBAN - szakmai délután a kortárs gyerekirodalomról és gyerekkönyv-illusztrációról a Petőfi Irodalmi Múzeum dísztermében.

Program:
16-16.30 Kortárs meseirodalom az alsó tagozatos oktatásban. Előadó: Csájiné Knézics Anikó, a Tanítók Egyesületének elnöke, a Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium tanítója
16.30-17.00 Aranyos vagy groteszk? - a gyerekkönyvek megváltozott látványvilága a huszonegyedik században. Előadó: Paulovkin Boglárka grafikus, a Visart Művészeti Akadémia tanára
17.00-17.30 - kávészünet, az Aranyvackor 2009 kiállítás megtekintése
17.30-18.30 - Kortárs meseirodalom és az iskola - Kerekasztal-beszélgetés kortárs meseírókkal, költőkkel és illusztrátorokkal. A beszélgetést Fenyő D. György, a Magyartanárok Egyesületének alelnöke, az ELTE Radnóti Miklós gyakorlóiskola tanára vezeti.
Meghívott vendégek:
Finy Petra, költő, író
Tóth Krisztina, költő, író
Czigány Zoltán, író
Lackfi János, költő, író
Agócs írisz, grafikus
Paulovkin Boglárka, grafikus
Takács Mari, grafikus

Május 23. szombat, 10-12-ig: Színpompás táblaképek készítése különös lényekről és mesefigurákról (sárkányról, angyalról, egyszarvúról) izgalmasnál izgalmasabb technikákkal Mészáros Jánossal és Rubik Annával, a Két egér kalandjai című művészettörténeti sorozat szerzőivel, a Petőfi Irodalmi Múzeum kertjében, gyerekeknek.




pusza
Marcsi

Kép
Kép
Kép
 
 


Meli
A marcipánt hogy és min nyújtottad ki? Én a sajátomon elég sokat bénáztam...

Kép
Kép
Kép
 
 


..ezt ismeritek? beszarás....





....már bocsánat, de erre stílusosan csak ez jutott eszembe... hogy már mindenből lehet üzletet csinálni...

...hihetetlen...

egy jó design és már a kakát is el lehet adni.....


http://www.peeandpoo.com/eng/flasheng.asp



Kép


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Meli
Elolvastam a blogodban!

Nagyon ügyes vagy!!!!

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mailt elküldtem, várom a visszajelzést apától és indul majd a topik :D
Ez persze megmarad.

Mindenkit meghívok majd.

Edit!
Gondoltam megvárom a képekkel a zártat. Akkor már sok sok képet fel tudunk majd pakolni :D

Mamacka, Meli!
Ha szeretnétek, persze :D
Csak egy feltétele van... :D Írni kell bele :D

Mi ma megyünk megnézni Gyál új játszóterét :D Nagyon várom!
Kaja, azt indulunk. :)

Puszi mindenkinek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter! Van a nappalidban a polcon egy fotód: követelem avatarodnak!!!

Kép
Kép
 


Eszter
Oké :lol:
Akkor én is oda tartogatom a képeket. :lol:

Meli
Tényleg nagyon ügyi vagy ,én azt hittem nem te csináltad. :lol:
Én is megnéztem ,hogy kell csinálni :lol:
Miért ne jöhetnél ,te is benne vagy a csapatba. :lol:



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Melitta
Mennyit ér meg neked, hogy ne rakjam fel a képeidet? :lol:
Lányok, ha tudnátok, milyen képeim vannak róla.. :wink: :lol:

Amíg tegnap csavarogtunk,Levi a papával talált négy rigót a fán.
Így hívták őket:Kende,Zazi,Lili,és Levi. :lol: És az egyik „ Kende rigó” kipottyant a fészekből és elkapta a macska :( ,de rigó mama megmentette. Ez tényleg így történt a papa megerősítette. :lol:

Mi ma kisvasutazni voltunk a Királyréten. Nagyon jó volt ,majd képek jönnek róla. :D


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Fannika, nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!

Kép



Edit, nekem nyomasd át a képeket, lécci :wink: :wink: :lol: :lol:
vas
 
 


na akkor minnél előbb csináljuk az a topikot, lyuk van az oldalamon a kiváncsiságtól (képek).

Edit: Levi nagyon jó fej :D

vok:még semmi válasz? Felém is jelezték már ketten is (Vali, scullyx), hogy jönnének zártba, ha nem gond

Kép

Kép
 


Gyöngyi!
Még semmi. de ma felhívom Coryt :D Neki extra vonalai vannak arra fele :D:D

Hogyne jöhetnének :D:D
Csak írjanak is... nem ér mindig olvasni és nem írni... :D

Boscó!
Itt is boldogat Fanninak! :D

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Rég nem értem ide, de a festettünk, meg az öcsikém ballagot.

FANNIKA!!! Nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk Neked (picikét megkésve, bocsánat :oops:)! Anyudnak is sok puszi!!!

Kép Kép

Anita
Kép
Kép
 
 


Fannika
Nagyon boldog szülinapot!! :lol:

De ciki,hogy tegnap elfelejtettük :oops:
Azért írsz még nekünk :? :?: :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm köszönöm a köszöntéseket!!!

Vokeszti: cuki vagy hogy eszedbe jutottunk! :wink: Bocs hogy nem reagáltam :oops:

Anita: én is puszillak benneteket! Nem jött vissza a leveled, ezekszerint sikerült megoldanod? Ha nem, nyugodtan küld vissza!

Edit: Írok természetesen, :lol: a május 1 az olyan egyáltalán nem szülinapos nap :lol: Ezt jól megmondtam :lol:

Rólunk: nagyon nagyon jól telt a tegnapi napunk is, és a mai is, csak sajnos ma délutánra Fannika belázasodott. Semmi egyéb tünet nincs egyenlőre még, annyit mondogatott a kis drágám hogy nem jól érzi magát. Nem tudom hogy mi lesz belőlle, mindenesetre volt neki tegnap is egy kis buli a rokonokkal, ma pedig a kis barátokkal, barátnőkkel. Torta finom volt, bár közel sem nézett ki olyan jól mint a Melié :wink: Sajnos még képet sem csinált róla senki, csak videóztak. Vannak azonban szülinapos képek, de majd a zárt topikban!!! Nehogy már topikunkba kíváncsiskodni járók gyönyörködjenek az én kicsi kincsemben :lol: Hétfőn kezdenénk az ovit, de hát így, nem tudom mi lesz...

Meli: nagyon nagyon jó lenne ha Te is jönnél sűrűbben a zárt topikba. Én szoktam olvasgatni a blogot, de az mégsem olyan, mintha ide is többször adnál életjelet! Nagyon szépek a gyerekek, itt nálunk is lenne mit nézniük a kertitóban. :lol:Nagyon nagyon ügyes vagy, én soha nem tudnék ilyen tortákat csinálni. Ha erre jártok, mindenképp keress meg!

Gyöngyi: nagyon aranyosak együtt a csajszik! Nagyon csinike a Hello kitty-s body-s csajszikád!(is)

Tünde: Neked is sok kitartást!!!!

Cory: remélem nálatok is javulgat már a helyzet!!!

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Fannikát innen is Isten éltesse! És anyukáját is! :)

Edit! Zártba nyomathatod... :)

Kép
Kép
 


Fannikának boldog születésnapot!
És minden anyukának boldogságos napot!
Vendég
 


Hello Csajok!

Na mi is megjöttünk, két hete már lent vagyunk nagyszülőknél, mert valaki mindig beteg volt. Nagyon gáz volt ez a téli időszak, basszus valaki nyugtasson meg, hogy a következő év nyugisabb lesz. :shock:

Gyöngyusz! Avass már be mert én ott leragadtam, hogy leesett Lili és azért vittétek be. HOgy lett ebből hasmenés??? :roll: :? Lilla cica nagyon édes azzal a hajzuhatagával.

Ádi két hetes kora óta beteg. Most szedte össze magát annyira, hogy nem kell szívni legalább az ő orrát, mert Pötyi már magának szívja, annyira megszokta és az ovibajárásunk is olyan mint a népmese: hol volt, hol nem volt... :roll:

Angi, Te meggyógyultál? Most meg mi vagyunk Apával dögrováson, vírusos torokgyuszi, ami még apát is leveri, az valami bikaféle... :x
És nem hatnak már a homeok sem, neked mi segített a végén?

Eszti! Ti melyik kórházba jártok Benyóval füles ügyben? Csak mert a szomszéd kisfiúra is az vár, ami Benyóra és meséltem rólatok.

Babetta, milyen kutyanézőbe? Lesz kutyus???? :) Sokszor eszembe jut Levi, mert ő volt a topik óriáslegénye, aztán most meg az én Ádim is vetekszik a méreteivel. Mikor állt le ez az iszonyat gyors növekedése???? Most 7,5 kg Ádi és 68 cm. Pedig csak szopik, 5x egy nap, ebből éjjel egyszer. De az átlag evése 200g körül van. Most 68-as ruhákat hord, és 4-es pelust.

Bosco, képzeld annyira fini a tésztád, hogy van, hogy csak azt teszem a husilevesbe. :roll: Ha elfogy még tudsz küldeni remélem. Priviben írd meg léccike mennyiért éri meg neked! A ruhák közül meg már mind jó, pedig 6 hós méreteket küldtél.

A zárt topik meg sem jelenik a topik listában? Én is kérek szépen belépési engedélyt! :wink:
Nancsi?????????

Na megyek kukkolok az iwiwen új képeket. :lol:

Puszi:

Barti
Kép
Kép művésznő álruhában :roll:

KépKép KépKép
Kép
 


Sziasztok!


Fannikának utólagosan is boldog szülinapot!


Andor nagyfiúnak boldog első szülinapot!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Anyukákat is Isten éltesse!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Barti!
Én megnyugtatnálak, de szerintem jövőre sem lesz könnyebb betegség-ügyileg, mivel addigra már Ádi is lesz akkora, hogy mászkáltok vele mindenfele, gyerektársaságban is többet lesz, így nem csak a nővérkéje hordhatja neki haza a vírusokat. Azért drukk, hogy ne így legyen! És gyógyulgassatok tovább, most a napsütés is a Ti oldalatokon áll!
Pötyi nagyon vicces ezekkel a kiegészítőkkel! :lol:
Ádin meg nem is látszik, hogy így megnövesztette a husikáját! :D Az én kölkeim is ilyen gyorsan nőttek, kb. fél éves korukig, aztán egy éves korukra nem számítottak már a táblázatok szerint a fölső határba. Keve másfél éves kora körülre lett átlagos magasságú, Déva még magasabb a korosztályánál. :roll:

Eszti!
Mi van Benyó tubusával? Csomót gondolok Rátok, nagyon-nagyon drukkolok!
Zártból ki zárhat ki menet közben és miért? És mi van, ha az én képem nem tetszik Eszternek, és puff, kizár? És ha az övé nem tetszik nekem, őt nem zárhatom én ki, csak azért, mert ő a moderátor? :lol: Hát hol itt az igazság? :lol: :roll: De legalább majd tudom, kivel nem szabad kekeckedni! :lol:

Boscó!
Fannikának jobbulást! Nem lehet, hogy tart az ovitól, és ez ilyen lelki izé?

Vali!
Ez a zárt topik már megéri, ha újra fogsz írogatni is! :wink: :D

Gyöngyi!
Én a vonalzós teli szájjal mosolygós képet szeretném!

Edit!
És hogy ment meg egy rigómama a macska szájából egy kisrigót? :shock: És utána mi lett a kicsivel?
IDE AZZAL A GÖRBE ESTÉVEL!!! :lol: 8) (Már elég szabad vagyok, kivétel a csütörtök és a péntek.)

Eszter!
Milyen az új játszótér? Mi mikor mentünk hozzátok elmentünk egy mellett, az jó nagy volt.

Meli!
Tényleg nagyon ügyi vagy! Boglárka beteg volt, vagy kiakadt valamin? Máté tortája M betű? Egyszerre ünnepeltétek a két szülinapot?

Tünde!
Szia! :D Kitartás!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Lidke: :)

Kép

Bartika: agyrázkódásal bementünk a János kh-ba és kijöttünk egy rotával :evil:, szóval oda ne vigyétek a gyereket ha baj van, mert még biztos bennt van a vírus a kórházban.

na megnézem már az Esztert mert még mindig alszik, nekem meg folyik a tejem

Kép

Kép
 


Andor babának mi is nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!!!

Anita
Kép
Kép
 
 


Andor baba Isten éltessen sokáig :)

Kép

Kép
 


Gyöngyi!
Köszi, köszi, köszi! Eszméletlenül édes! Megzabálom! :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Fanni,
nagyon boldog 3. szülinapot Neked!
Andor,
boldog első szülinapot!
Kép
 
 


Igyekszem jönni, de ülini nem nagyon tudok sokáig. Lőri is nyom egy területet a hátamban. Lidivel is így volt.

Bartika,
jobbulást! Nekem a Homogene 9 jött be. De ajánlották a Tantum Verde pasztillát is. Sajna Feri is tök sokáig benne volt, végül az augmentin hozta rendbe. Tudom milyen pocsék. Kitartást! Gyerkőceid nagyon helyesek. Maskarás lányod: :D :D :D
Gyöngyi,
jaj de drága. :)
Babetta,
jobbulást Levinek. Vagy már ok? Királyrét nagyon klassz. Képeket hozzál.

Mikor lesz zárt a topik?

 
 


Lidke
A héten nem jó,mert Laci beteg, és én megyek mindennap. :? Örülök, ha túlélem, és utolérem magam a hétvégén. Levi már ok volt ,de már megint kezd folyni orra. Szóval szerintem megint gáz lesz 2 nap múlva. :? A héven is ,metrón is mindenki beteg. Ma tuti ott is megkaptam az adagom. ÁÁÁÁ már unom én is ezt a sok betegséget. :evil:

Barti
Levi is 18 hónapig volt duci, aztán lassult le. 3 hónaposan 8 kiló volt. Napi 1.5 liter tejet fogyasztott. :lol: Én se látom a képen ducinak. :shock:
Ildi kutyiját néztük meg. :D

Angi
Kitartás már nincs sok hátra. :)
Majd jönnek a képek ,de csak hétvégén addigra remélem már zárt lesz. :)

Ildi
Lehet ,hogy te is ott látod majd,mert nem fogok :roll:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Andor
Boldog születésnapot!! :D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Sziasztok!

Fotózni tanulok és szeretném, ha a portfólióm bővülne egy pár képpel. INGYEN vállalok bármilyen rendezvényfotózást, ballagást, szallagavatót, családi összejövetelt, gyerek illetve modell fotózást Borsod megyében, elsősorban Miskolcon.
A képeket retusálva, digitalizáltan egy CD-n vagy DVD-n tudnám kézbesíteni. Mindössze annyit kérek, hogy a készült fotókból párat felhasználhassak a portfólióm bővítésére. (A kiválasztás egyeztetés alapján is történhet.)
Akinek felkeltettem az érdeklődését, kérem hívjon, vagy küldjön email-t !
Tel:06302075446 ;Email:padeni.wlo@gmail.com Kép Fotó
 
 


töröl
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.12 13:53-kor.
Vendég
 


Eszti!!! Hajrá TUBUS!!!! Mikor lehet fellélegezni, ha meddig kitart??

Mi is most csütörtökön megyünk beíratkozni az oviba, kész rémálom, mert mi tök nyugisan ültünk a fenekünkön, azt gondolván, hgy abba az oviba tartozunk, amit ki is szemeltünk és oda jár a szomszéd kisfiú is. Na oszt a nyíltnapon eszméltünk, hogy 100 méter híjján a rossz oldalon lakunk. :evil: A mi körzetis ovink, meg tőlünk vagy 3 km-re az M3-as mentén lakozik. Hát egy nagy túrót, jól bedurrant az agyam, "átköltöztünk" gyorsan a szomszéd házba. Vicc az egész,mert úgyis látszik az okmányirodás ügyintéző számára is és az oviban is, de azért muszáj ebben a rohadt országban ilyen tiszteletköröket tenni. :twisted:

Gyöngyi, nagyon cukkkkki Esztibaba! :) Tök jó, hogy ilyen hamar átalussza az éjszakákat. Kórházi cucc, nem semmi. Nekünk a doktornénk még azt is mondta, hogy a körzeti rendelésre is csak akkor menjünk be ha ő nem tud kijönni, mert épp rendelés van. :shock:

Angi! Húúú, tényleg mindjárt szülsz! Kész már a szoba? Veletek egy szobában lesz az elején?
Remélem nekem nem kell megint antibigyóhoz nyúlni, a köhögésből 1 hónapja csak az tudott kiszedni, nem akarok ilyen sűrűn gyógyszerezni. :(

Lidke! Hát ez az, hogy nem értem ezt a bazi nagy növekedést, mert nem dagi, csak NAGY, azt hinni róla, hogy 6 hónapos. Mondjuk jó erős is, Pötyi ennyi idősen nem nagyon támasztgatott így mint ő.
És komolyan csajok, én nehezen tudtam Pötyi után elképzelni, hogy hogy fogok érezni egy másik pasi iránt :oops: , de elolvadok a fiamtól, egész más érzés, mint Pötyi, akit szintén imádok, de ez olyan anya-fiú szerelem, amit csak az érthet, akinek fia van. :roll:
Úgy néz rám basszus, hogy elolvadok, annyira nyugis és kiegyensúlyozott, hogy csak ámulunk. Állati türelmes és úgy elvan, hogy csak akkor szól, ha éhes és álmos. De akkor nagyon. :lol:
De mondom én mindenkinek, hogy egy olyan csajszi után mint Pötyi ilyen kistesó dukál. :)

Na mentem, vár az egy heti vasalás. :(

Puszi, és szépséges bacimentes napot mindenkinek.
Barti

KépKép KépKép
Kép
 


Eszti,
jobbulást Benyónak! Neked meg kitartást! A tubusnak meg drukk, hogy ott is maradjon! Mikor tudod meg, hogy felvették e Benyót?
Bartika,
ez az ovis dolog nagyon idegesítő és tök béna szitu.
Lőrinek van ágya Lidi szobájában és egy bölcső lesz mellettem éjjelre a hálóban. De Lidi már mondta, hogy ő a tesóval akar aludni éjjel is. Szóval majd adja magát a helyzet.
Ezt a leírt szerelmet én is várom és remélem nekem is ilyen nyugis babám lesz. Egyelőre nyugisabb, így pocaklakóként, mint Lidi. Éjjel alszik. :D
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: