Új privát üzeneted érkezett!

Anita
Nagyon szeret menni. :D Ma is menni akart :lol:
Kasi ügy is okés ,megígérte és azóta nem kakilt be.Óvodába is kakilt már párszor és itthon is mindig szól..

Na ennél több megint nem megy. :(


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Hanna ma reggel:

"Anya, ez mi?" - mutat rá apja hátán egy anyajegyre.
"Anyajegy" -mondom én. Elég furán nézett rám és közölte:
"de ez apáé"
Azt hittem megzabálom! :D:D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Beszéltem ma Gyöngyivel: Eszter rövid, de annál intenzívebb fájásokkal kiröppent, alig másfél óra alatt. Most alapítványi szobában vannak, ketten, együtt. Lili délután ment be hozzá, többet nem tudok, csak annyit hogy jól vannak. :)

ISTEN HOZTA ESZTERT!!! GYÖNGYI, ÉPÜLJ GYORSAN! :)

ALÍZNAK ÉS NATUSNAK BOLDOGSÁGOS SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Érdemes volt benézni!

Gyöngyi!
Óriási gratula Nektek Eszterhez! Nagyon ügyesek voltatok!


Natika, Alíz!
Boldog születésnapot Nektek, és a szüleiteket is Isten éltesse ez alkalomból! :D

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Angi!
Nagyon sajnálom a barátaidat! Sok erőt kívánok nekik! :cry: :cry: :cry:
Neked is sok erőt, borzasztó lehet ilyesmit közelről látni a babavárás időszakában. Mindig az, de ilyenkor... :cry:

Eszter!
Ez nagggggyon jóóóóóóóóóóó! :lol: :lol: :lol:

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Gyöngyi: gratulálok!!!

Nati, Aliz: Boldog szülinapot!!

Babetta: jobbulást a szemednek, horrorul néz ki :(

Angi: sajnálom :(

Zsomaszösz:
Mai ebéd húsleves és császármorzsa volt (itthon ritkán van kétféle, nem vagyunk levesesek). Erre Zsoma közli: “Az oviban is mindig így van. Először leves, aztán meg valami száraz.”
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cory 2009.03.22 12:20-kor.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


-

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Meg ha már erre járok, elindult egy új fajáték webáruház: http://www.nitt-fajatek.hu/ (nem a miénk)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Gyöngyi: Gratulálunk!!!!! Jó egészséget kívánunk Nektek!!!

Ildi: nagyon boldog szülinapot kívánunk Natinak! Szép lett a tortája! Nati pedig gyönyörű!

Vali: Kívánunk Alíznak is nagyon nagyon boldog szülinapot! Sajnálom hogy így eltűntél....

Edit: majd írok pü-t neharagduj, de vendégeim voltam, meg egyebek... Meg Téged is kímélni akartalak hogy ne olvass sokat :wink: :wink: Jobbulást! Elég szar lehetett Neked ez az időszak, pont most amikor örülhetnél hogy milyen okos a nagy ovis fiad! :lol: Ügyes!

Vok: Jó a dumája Hannának! :wink: A Fanni verziója: -anya ez milyen pötty rajtam? -anyajegy kicsim. -de anya ez az enyém, rajtam van!!! :lol: Tényleg ha már anyajegy. Normális hogy Fannikán már van 5 db? Mondjuk én is, az apja is tele van anyajeggyel, de én azt hittem ezek később jönnek elő a csöpp testén.
Vendég
 


Angi:ez borzasztó!!!! :cry: Nagyon sajnálom! :cry: Kitartást Neked is!
Vendég
 


Cory,
feladta a baba...

Lányok,
nagyon kedvesek vagytok, de nem akarom szétoffolni a topikot. Próbálom "vígasztalni" a barátnőm, de nagyon nehéz...

Most örüljünk Gyöngyi Eszterének. Van róla 1 kép a másik topikon és valami gyönyörű kislány, szép nagy a haja. :D
 
 


Jujj, én csak most olvasom! :)

Gyöngyi, család, sok boldogságot Eszter babához.
Eszter baba, isten hozott. :)
Vendég
 


Martin
Nagyon boldog születésnapot kívánunk! :D

Era
pár sort írhtanál magatokról:D


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Köszi csajok, Natasa köszöntését , meg a torta dícséretét, de kicsit keta lett :lol:

Gyöngyi, gratulálok!!!!!
nagyon ügyesek vagytok!!!!És csak annyit még épp 20 perccel később (na meg 3 évvel ) született Eszter, mint Natasa :D :D


Angi, nagyon szomorú, jajj, nagyon sajnálom őket :(



Nekünk magányos hétvégénk volt az urammal, péntek reggel elvittük a kicsinyeket anyóshoz, aztán onnan, elmentünk kettesben B.almádiba éccakázni, meg wellnesselni, szombaton haza is jöttünk, mert este meg szülői bál volt a suliba, az is jól sikerült.
Tegnap meg rohanós nap, gyerkőcökért, meg vissza.
:D

Anyajegy nálunk " anyapötty" :D :D :D
még Levente nevezte el így, és azóta így hívjuk :D
vas
 
 


Martinnak, meg Alexnek nagyon boldog 3. szülinapot !!!!!

Kép

vas
 
 


Angi
Hol az a kép?
én is látni akarom :evil: :lol:

Eszti
Mikor lesz a nagy nap? :roll: Már lassan itt van nem?


Cory
Egyébként jól vagytok? Párod már tud menni?Te bírod még? :?:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


helló Edit, most látlak :D

Hogy van a szemed????? :D :D



ma már ott alszik Natus az oviban :D
már előkészíítettük az ágyneműt , amit viszünk :D
vas
 
 


Alex
Neked is nagyon boldog szülinapot kívánunk! :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Ildi
húú ez nagyon izgi :lol:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


Ma kezdjük a szaruhártya kezelést,remélem nem lesz gáz ,mert sajnos lehet. :(

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


A herpesz miatt nem lehetne együtt ,de szombaton azt mondta a doki ,hogy segítségért kiabál már a szaruhártya,így ma megpróbáljuk . Izgi :evil:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
 
 


milyen gáz lehet?????

mennem kell almát vágni Natasának :lol:

ja, izgi is volt (meglepinek szántam az uramnak nevenapjára Almádit , de lebuktam péntek reggel) :lol:
vas
 
 


vagy az ottalvásra gondoltál, hogy izgi????? :lol: :lol: :lol: :lol:

na, az lesz az is :lol: :lol:
vas
 
 


drukkolok, hogy sikerüljön :D

muszáj mennem, itt áll mellettem hellokittys tálkával, és várja az almát :D


puszi, majd még jövök valamikor :D , sok dolgom van mára
vas
 
 


Gyöngyi!

Hatalmas gratula Eszter babához! :)

Kép

Kép

Kép
 


Nati, Alíz és Martin!

Nagyon Boldog Szülinapot Kívánunk Nektek! :)



Kép

Kép

Kép
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket! :) Aranyosak vagytok! :)

Kép

Kép
 


Martin és Ala,
nagyon boldog szülinapot Nektek!
Kép
 
 


Eszter baba:
Kép

Gyöngyi,
ugye nem haragszol, hogy feltettem ide?
 
 


Angi, biztos nem haragszik :D

nagyon aranyos kislány Eszter :D :D :D :D


ja,elfelejtettem válaszolni : a torta epres-vaníliás- tejszínes ízű volt. :D
vas
 
 


Talán ma már otthonról ír Gyöngyi... :)

Alex! Isten éltessen sokáig!

Martin! Téged is! És mondd anyának, hogy csüccsenjen ide képeket felrakni és beszámolni, mert már-már megsértve érezzük magunkat, hogy nem tudunk semmit rólatok, noha nagyon szeretnénk... (vagy írjam egyes számban?)

Vali! Te is dobd félre az aktákat egy kicsit!

Kép
Kép
 


melitta: és így legyen igazad mindenben :D

Megjöttünk, jól vagyunk, majd jövök bővebben, csak kaja idő van

Kép

Kép
 


Hú, Gyöngyi, ez gyors volt! :D Eszter gyönyörűséges, és szép színű a rúzsa is! :lol: Ha lesz egy kis időd, gyere, nagyon várom a beszámolót!


Martin!
Isten éltessen szülinapod alkalmából!
(Anyának szólj, hogy jöjjön, írjon pár sort nekünk! Jársz már oviba?)

Alex!
Neked is nagyon boldog harmadik szülinapot kívánunk!

Lidke
[img]http://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
 


Egyenlőre: Minden szülinaposkának boldogságosat :)

Röviden: este 9-kor elkezdtem görcsölgetni, de teljesen rendszertelenűl és max. fél percekre. Gondoltam, hogy biztos csak jósló fájások. Éjfélkor már nem bírtam és felhívtam a szülésznőt, aki mondta, hogy menjünk be mindenképpen. Éjjel 1-re értünk be, megvizsgált az ügyeletes és 8 centire nyitva voltam. Akkora és olyan intenzív fájásaim voltak, hogy tőlem zengett az egész szülőszoba :oops: , végül is nem 2:20-ra, hanem 2:10-re lett meg Eszti (szóval csak 10 perc a különbség Ildi :) ) Na kb ennyi, ja és sajnos a gátvédelem nem sikerűlt, de ettől eltekintve minden olyan volt mint szerettem volna.

Na megyek mert látogatók vannak

Mindenkinek köszönjük a gratulációkat

Angi: köszi a képet, nekem most úgyse lesz időm felrakosgatni :)

Kép

Kép
 


Gyöngyi, húúú, gyorsan hazajöttetek. Nagy juhhééé még egyszer. Doktornő bevált? :wink:
Még ilyen gyors szülést....én a magaméból kiindulva mindig hihetetlennek tartom, hogy vannak nők, akik pár óra alatt szülnek. 8) :lol:

Holnapra kérünk pici drukkot, megyünk a tubusért. :? Szerdán pedig füldugót csináltatni, mert innentől semmi víz nem mehet a fülébe....hát ezzel is meg kell tanulni együttélni...

Martin, Ala, boldog szülinapot!!!
Vendég
 


Hú, Benyónak nagy drukk!

Holnapra én is kérek drukkot, mert nagy napom lesz. :roll:

Kép
Kép
 


Gyöngyi,
de jó, hogy sikerült úgy szülni, ahogy eltervezted. Ügyik voltatok! :)
Eszti,
mennek a drukkok ezerrel!!!
Melitta,
én is szívesen hallanék Martinról és Miráról.
Ildi,
hogy ment Natinak az ottalvás? Jó kis 7végétek volt. :D :wink:
Edit,
hogy vagy? Mi volt a kezelésen?

Ma már én is elgondolkoztam, hogy lassan szülésznőt is kellene választanom.
Szombaton voltunk uh-on. Lőrinc fejvégű. Olyan 1100 grammnak saccolta a gép a méretei alapján. Kis husis, majd mutatok róla képet később.
 
 


Sziasztok,

Elveszett bárányka jelenzkezik :)

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, nem is akarok magyarázkodni, csakhát sokminden összejött :? Most már melóhelyről sem igazán tudok jönni, annyi a meló év vége óta. De amilyen leépítések vannak mindefelé, ennek most inkább csak örülni lehet.

Nagyon szépen köszönjük a szülinapi köszöntéseket, mi is hasonló jókat és szépeket kívánunk mindenkinek, akinek most volt vagy lesz aktuális :)

Aliz már nagyon várta a szülinapját, a tortát, a tüzijátékot és az ajándékokat :) Nagyon kis boldog volt, hogy most ő volt az ünnepelt :)
Minden okés vele, még mindig imádja a bölcsit, szerencsére nem beteges, januárban voltunk pár napot itthon kötőhártyagyuszival, azóta semmi, remélem nem is lesz. (A változatosság kedvéért most Vince volt másfél hétig dögrováson :( )Ovit szeptemberben kezdjük, jó lenne ha addigra leszokna végleg a pelusról, most még alváshoz kell neki. Éjjel sajnos rengetegszer kel :( sokszor megy a bömbi is ilyenkor, nem tudom mikor fogunk végre egy estét végigaludni :( Az a jobbik eset, mikor hallom, hogy szép csendben botorkál át a zsákjában, és mászik be hozzánk az ágyba :)
Nappal amúgy tünemény, feltéve mikor nem akaratos éppen :D ,mert az szorult belé, nem is kevés :)

Dobok gyorsan pár képet, aztán húzok aludni.

Bölcsis szülinap:

Kép

Így kidőltek utána :)

Kép

Ilyen kisegér tortája volt :) (Amilyen jól nézett kis, annyira baromi rossz volt :? )

Kép

Kép

A végére pedig egy össznépi :)

Kép

Puszi mindenkinek,
Vali

KépKép

KépKép
 


... és még valami nagyon fontos ...

Gyöngyi: Szívből gratulálunk Eszter babához, nagyon ügyesek voltatok mind a ketten :)
Majd mesélj, hogy bírod Lili mellett a gyűrődést :wink:

Puszi,
Vali

KépKép

KépKép
 


Vali, éljen, végre !!!!!

Kép Kép


szépek vagytok, köszi, puszi :D
vas
 
 


Eszti, mennek a drukkok :D
Gondolok rátok.

Melitta, rád is, de miért is lesz nagy napod????? :wink:

Gyöngyi, hát akkor ez nagyon gyors szülés volt.
Ügyik voltatok! Te is, meg Eszter is :D .
akkor csak 10 perc :wink:
Iagzából nekem a mentősök írtak be 2 órát a szülés időpontjára, nekem fogggggalmam sincs hány óra volt, amikor kibújt :lol: :lol: :lol:
Tejcsi beindult????


Angi, miért akarsz szülésznőt váltani??
Natisnak egész jó volt az ottalvás, 13 óra körül kezdik az altatást, fél 2-kor beosontam megnézni, d emég enm aludt.
Aztán mikor fél 4-kor értük mentek, mondták, hoyg aludt másfél órát.
Viszont nem eszik az oviban,alig iszik, meg nem is pisil :shock:
Tegnap reggel óta fél 4-kor vittem el itthon.
ma viszek neki kaját is, meg iszit is, hoyg legalább kaja jusson bele, meg foyladék, és talán elmegy pisilni ott is.
Ja, és sapkában van délelőtt :shock: :lol:
Jó kis heppjei vannak :D


Edit, mi volt???? :)


vas
 
 


Vali, és ezzel az egérfejjel nézek szembe a hűtőbe szombat óta,?????? :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem ijedsz meg minden ajtónyitásnál??? :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Vali,
nagyon szépek vagytok! Alíz olyan sokat változott, hogy alig ismertem meg. :shock: :)
Ildi,
remélem idővel elfogadja Natasa az új helyzetet és eszik, iszik, pisil bent. A sapka amúgy nem semmi. :D Biztos idő kell neki még, de jó ötlet, hogy viszel be neki valami otthonit.
Vihet be magával otthoni babát, plüssfigurát? Lidi tegnap bevitte a babáját és annyira láttam rajta, hogy ettől boldog most. :)
Szülésznő: most más a dokim, mint Lidivel. A dokim ezzel a kiszemelt másik szülésznővel van a legjobb viszonyban. Ha esetleg nem császár lenne, akkor ez mindenképpen fontos.
Gábor apunak boldog névnapot!

Lidi itthon van, náthás és kicsit köhög.
Nálunk tíztől 2ig nem lesz áram. :?
Pussz.
 
 


Vali:örülök,hogy benéztél. Mekkora már Aliz is, kész kishölgy. Apa meg látom megszakálasodott :)

Ildi: Én se néztem az órát, csak a karszalagon láttam a 2:10-et
Tejem beindult, nyüglődünk is tőle rendesen. Eszter azért mert alig bírja nyelni,utána meg nem tud büfizni, én meg azért mert tiszta csomós mind kettő. Ja meg már szép sebes is. Viszont szerintem nyugisabb mint a Lilivel volt (vagy csak megedződtem :) )

Eszti, Melitta: drukkolok nektek.

Apa elvitte Tropikáriumozni a Lilit én meg kihasználom ezt a kis pihit

Kép

Kép
 


Gyöngyi,
drukk, hogy gyorsan megtanuljatok szopizni és a sebek is elmúljanak. Lili mit szól Eszterhez? Segít Neked?
Gondolom Te vagy nyugisabb most. :)

Van valakinek tapasztalata babaerszénnyel kapcsolatban? Vagy a karikás kendővel? Mikortól lehet ezeket?
 
 


Sziasztok,

mi túl a műtéten, már itthon is vagyunk, Benyó jól van, engem megint jobban megviselt, mint őt...dehát ez már csak ilyen.
Abszolút indokolt volt a tubus, a füle marha csúnya volt, savós mindkettő, krónikusan gyulladt, a dobhártyája behúzdóva, főleg a bal...Tubus bent, és minden okunk megvan a reménykedésre. :)
Úgyhogy reménykedünk, és csináltatunk cseppmentesen záró füldugókat. Benyó választja majd a színeket. :wink:

Vali, borzasztóan édes Aliz, gyönyörű kislány. :) Azért jó, hogy jó hírekkel jöttél. :) Gyere gyakrabban, ha tudsz.

Gyöngyi, irigy-irigy, minden nehézséggel együtt. Hajrá továbbra is! :) És képeket!!!!!!

Melitta, mi volt nálatok a nagy nap??????????? :!:
Vendég
 


Eszti, biztos nektek lehetet a nehezebb, én is mindig így élek át mindent.
Most hogy viseli Benyó?
nem semmi,hogy iylen csúnya, gyulladt volt neki.
Remélejük ez tényleg javulást hoz neki.
Mikro vesztek füldugót?
Az tök jó ötlet, hoyg ő válassza ki a színt :D


Angi, nekem ezekben nincs tapasztalatom :D (kendő-erszény)
Ma meg tegnap már le tudtam venni a sapit Natasa fejéről. :D
És tegnap evett is fasírtot ebédre, meg vittem joghurtot, azt is megette.
Ma is vittünk egy kis kaját :D
Viszont ma megvolt az első sírós otthagyós nap :cry: :cry: :cry:
még nem beszéltem az óvónővel, hogy mi a helyzet most. :roll:



Gyöngyi, akkor további sok sikert a szopiban, majd megtanulja Eszter, hogyan kell szopizni, és a sebek is elmúlnak :D
vas
 
 


Eszti:örülök, hogy túl vagytok rajta. Jó döntés volt. Rakok képet, csak még csináni kell:)

Angi: nekem nandum van még Borcsától, Lilivel nem használtam, de most nagyon szeretném. Majd jön Melitta és a Vok ők a nagy kendősök:) Mondjuk mintha azt olvastam volna, hogy a karikás kendő újszülött kortól mehet.
Lili ma jutott el oda, hogy hajlandó volt megsimizni a kistesót és beszélt is hozzá.

Edit: szemed?

Megyek fényképezni:)

Kép

Kép
 


na gyorsan ide is felrakom:

Kép


Kép

Kép

Kép
 


Gyöngyi,
jaj de szép ez a kiscsaj. :) A második képen szerintem totál hasonlít rád.
Gondolom Lilinek idő kell még, hogy feldolgozza az új szitut.
Köszi a kendős infót. Lidivel én se használtam semmi ilyet, de most szeretnék.
Eszti,
szegények. Jó, hogy végre átestetek rajta. Most akkor drukk, hogy ezzel minden probléma megoldódjon!!!
Ildi,
szerintem szépen halad Nati. A sírás 1szer még belefér. Olivér mit mesél, szerinte hogy érzi magát Nati bent? És Nati beszél az oviról?

Itt a kép Lőrincről:
Kép
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: